Skocz do zawartości

Niezły System do hokeja :) Pewne zyski!


ShowTime_87

Rekomendowane odpowiedzi

to skoro procent jest troszke wiekszy to ok mozna sie pobawic. ja mam jeszcze taki pomysl zeby ograniczyc ryzyko (zmiejsza sie zyski tez).

 

wybieramy 3 mecze standardowo, ale 2 z nich dajemy z podporka czyli obojetnie jaki bylby wynik to wygrywamy.

 

1 z nich dajemy 1/2 czyli nie moze w nim byc remisu zebysmy wygrali.

 

skoro liczylismy ze zysk jest wiekszy systemem niz typowaniem 1/2 to teraz niejako podwyzszylismy sobie sami kurs na ten mecz gdzie dajemy bez podporki, mysle ze to tez sie moze komus przydac, bo troche to wzrosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oto analizy mojego programu dzisiejszych meczow:

 

HIFK - Jokerit: 56%-22%-22%; Typ: 1

Lukko - TPS: 49%-12%-39%; Typ: 1X

Ilves - HPK: 38%-23%-40%; Typ: X2

Karpat - KalPa: 75%-10%-15%; Typ: 1

SaiPa - Blues: 52%-23%-26%; Typ: 1

Comet - Trondheim: 57%-26%-17%; Typ: 1

Stavanger - Storhamar: 36%-11%-53%; Typ: X2

Manglerud - Lillehammer: 29%-14%-56%; Typ: 2

Valerenga - Frisk Asker: 44%-32%-24%; Typ: 1X

Rodovre - Herlev: 70%-17%-13%; Typ: 1

Timra - Mora: 49%-23%-29%; Typ: 1X

Brynas - Djurgardens: 52%-28%-20%; Typ: 1

Farjestads - Sodertalje: 68%-13%-20%; Typ: 1

Leksand - HV-71: 26%-26%-49%; Typ: 2

Linkopings - Lulea: 52%-18%-30%; Typ: 1X

Frolunda - MoDo: 63%-15%-23%; Typ: 1

Frankfurt - Krefeld: 49%-23%-28%; Typ: 1X

 

Co proponujecie z tego zagrać tym systemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weług mnie lepiej mniej wygrywać ale wygrywać... Gdy zwiększamy ryzyko porażki, to i zmniejszamy zarobek... Według mnie najlepiej wybierać 3 mecze, w ktorych według nas remis nie padnie, i rozpisać je na takie kupony: 111, 112, 121, 211, 122, 212, 221 i ewentualnie 222, ale częściej wygrywa gospodarz od gościa. Ale najważniejsze są trafne typy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym takie typy na dziś:

 

Stavanger - Storhamar: 36%-11%-53%; 3,15-1,75

Lukko - TPS: 49%-12%-39%; 2,15-2,60

Manglerud - Lillehammer: 29%-14%-56%; 3,60-1,60

 

I kupony:

KuponKurs Stawka

111 24,38 4,10 zł

211 13,55 7,38 zł

121 29,48 3,39 zł

112 10,84 9,23 zł

221 16,38 6,11 zł

122 13,10 7,63 zł

212 6,02 16,61 zł

222 7,28 13,74 zł

 

Stawka w sumie: 68,19 zł

Wygrana za kupon: 100 zł

 

Są jeszcze dwa pewniejsze od tych typy na nie-remis:

Karpat - KalPa: 75%-10%-15%; 1,04-24,00

Farjestads - Sodertalje: 68%-13%-20%; 1,35-5,80

Ale jak widać kursy na 1 są o wiele za małe :D Zobaczymy jaką dziś będę miał skuteczność... W ostatni poniedziałek wszystkie trzy typy na nie-remis trafiłem :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym takie typy na dziś:

 

Stavanger - Storhamar: 36%-11%-53%; 3,15-1,75

Lukko - TPS: 49%-12%-39%; 2,15-2,60

Manglerud - Lillehammer: 29%-14%-56%; 3,60-1,60

 

Hmm ... kursy są niestety zanizone przez buków w stosunku do prawdopodobieństw ... a szczególnie na storhamar (powinien wynosić około 1,9 min) choc ta drużyna to klasa sama dla siebie w Norwegii ... Lukko mam zdecydowanie zbyt dużo szans na wygrana wg Ciebie ... wg mnie jest to nie wiecej niz 42 % ... ale to świetnu typ do tego systemu ... oni zazwyczaj nie traca dużo bramek a u siebie graja dobre spotkania ... Lillehamer w stosunku do prawdopodobieństwa ma zbyt mały kurs ... moim zdaniem warto byłoby zagrac np. Ilves z HPK ... ewentualnie jokerit z IFK ... jokerit ma wiecej szans na zwyciestwo niz manglerud ... Albo postawić handicap w koszykówce lub ręcznej ... wyzszy kurs i 100% pewnosci bo tylko dwa wyniki mozliwe ...

zyczę powodzenia ...

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja te analizy zrobiłem po to, aby wytypować nie-remisy a nie czy buk dobrał prawdopodobieństwo tak samo jak moj program...[/quo

te]

Jasne , tyle ze to co wg Ciebie jest na korzysc Lukko ...wg mnie jest na korzysc remisu ..chodzi mi tu o te 7 procent ;]]]

 

No ale zobaczymy ... w SM liiga raz na jaki czas trafia sie szalona kolejka gdzie faworyci padaja jak muchy ...

Polecam pograc tym systemem w DEL, tam ostatnio nic nie wiadomo ... każdy wynik mozliwy ...;]]

A wiec i buki głupieją z kursami ;]]]

 

Jeszcze jedna rzecz , nawiassem mówiac ....

zauwazyłem z,ę grajać progresja na pilke nozna przeszacowujesz, albo Twój program, remisy ... co niestety okazło sie zgubne dla twojej progresji remisowej ... Opisałem to w poscie w naszych kuponach 2--->komentowanie typów ... Tym razem mam w hokeju sytuacja wydaje sie byc odwrotna ... remisy padają tu częsciej niz nam sie wszystkim wydaje ... Choć faktem jest z,ę bywaja i takie drużyny jak Stoke do niedawna , które nie miało remisu przez ponad 20 meczów ...

Cóz , matematycznie wszystko wyglaa oki , ale w zyciu zawsz jest jakiś kwiatek , nie znamy wszystkich okolicznosci towarzyszących .... co czasem bardzo boli ... szczególnie w hokeju ...;]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzeba pokombinowac inaczej. to nie ejst pewny system i nie zwieksza wymiernie zyskow. pomyls jest trzeba to rozwinac. 3 mecze bez remisow to wbrew pozorom trudna sztuka. ale myslalem np zeby dobrac mecze tak zeby zysk wyniosl 50%, czyli nie jako system 8 meczy bylby w cudzysłowiu kursem 1,5 i dolaczyc to do progresj np

 

daje 8 kuponow (kazda kombionacja) za 10 zł tak by zysk wyniosl 50%

NIEWESZŁO: daj nastepny system 8 za 40 zł zysk 50% jak zwykle

NIEWESZŁO: (znow gdzies tam byl remis)

daje znow 8 kuponow 3 mecze za 130 zł zysk 50%

WESZŁO= 75 zł zysku - 10zł -40 zł = 25 zł czystego ZYSKU

zaczynam od 1 poziomu za 10 zł

 

wydaje mi sie ze 3 poziomy starcza co teraz sadzicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzeba pokombinowac inaczej. to nie ejst pewny system i nie zwieksza wymiernie zyskow. pomyls jest trzeba to rozwinac. 3 mecze bez remisow to wbrew pozorom trudna sztuka. ale myslalem np zeby dobrac mecze tak zeby zysk wyniosl 50%, czyli nie jako system 8 meczy bylby w cudzysłowiu kursem 1,5 i dolaczyc to do progresj np

 

daje 8 kuponow (kazda kombionacja) za 10 zł tak by zysk wyniosl 50%

NIEWESZŁO: daj nastepny system 8 za 40 zł zysk 50% jak zwykle

NIEWESZŁO: (znow gdzies tam byl remis)

daje znow 8 kuponow 3 mecze za 130 zł zysk 50%

WESZŁO= 75 zł zysku - 10zł -40 zł = 25 zł czystego ZYSKU

zaczynam od 1 poziomu za 10 zł

 

wydaje mi sie ze 3 poziomy starcza co teraz sadzicie????

 

Tylko wiekszosc bukmacherow ma minimalna stawke 1zl lub 2zl - a przy 10zl na wszystkie 8 kuponow to za wysoki prog. Musialbys stawiac po kilkadziesiat groszy. No chyba ze znajdziesz mecze z prawie identycznym kursem. Z bukow oferujacych zaklady za niewielka stawke to np. wiliamhill - od jednego pensa. Ale malo polski graczy ma tam konta.

 

Oczywisice mozna zwiekszyc kwote na poziom pierwszy, ale wtedy 3 poziom moze sie okazac juz za duzym wydakiem.

Takze pomysl dobry, ale albo dla bukow z minimalna kwota na kupon, badz dla ludzi majacych troszke wiecej kasy na kontach. Bo zaczynajac z 10zl i tak na 3 poziomie trzeba miec juz 180zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba kombinowac, bo to poki co nic specjalnego.

 

mi sie spodobał ten pomysl zalozyciela tematu zeby dac do kazdego z 8 kuponow mecz z kursem np 1,5, zeby podniesc jego wartosc. co prawda ten pomysl nie wyszedl po zastanowieniu, ale nie daloby sie jakos zrobic zeby dajac dodatowy mecz do kazdego 8 kuponow podniesc jego wartosc???

 

chodzi mi o to zeby wyszlo cos takiego

 

dajemy 100 zł na mecz 1,5 mamy 50 zł zysku

 

a zeby było tak

dajemy 8 kuponow rozpisanych 3 meczami na kazdy i w kazdym z osmiu kuponow wsadzamy ten mecz 1,5 i kurs na niego podnosi sie nam (np do 1,7, ale robimy to bez zadnych kosztow)

 

jest cos takiego mozliwe do zrobienia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszona tabelka w excelu.

 

1. Sa pewniaki (wpisujesz kurs pewniaka -lub pewniakow- ktory dolaczany jest do kazdego kuponu)

2. Jest wersja na 2 mecze a nie 3 - tyle ze tutaj roznica miedzy stawianiem 12 a tym systemem jest chyba naprawde pomijalnie mala.

 

PS: powinno byc wszystko ok, ale jesli zauwazycie jakis blad to piszcie

 

------

EDIT: aha, ta wersja na 2 mecze jest w drugim arkuszu jakby ktos mial problemu ze znalezieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok ale chodizlo mi o to zeby znalezc cos zeby te 3 mecze do kuponow byly bez remisow (zeby one zawsze wchodizli).

 

np dawac na 3 mecze kosza, albo 3 mecze hoka z podporkami i tak to ulozyc zeby po dolozeniu do kazdego z 8 kupp0now naszego pewniaka po kursie 1,5, kurs na niego niejako wzrostal np do 1,6. czy to jest mozliwe zeby tak zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok ale chodizlo mi o to zeby znalezc cos zeby te 3 mecze do kuponow byly bez remisow (zeby one zawsze wchodizli).

 

np dawac na 3 mecze kosza, albo 3 mecze hoka z podporkami i tak to ulozyc zeby po dolozeniu do kazdego z 8 kupp0now naszego pewniaka po kursie 1,5, kurs na niego niejako wzrostal np do 1,6. czy to jest mozliwe zeby tak zrobic?

 

Ciesze sie ze interesujesz sie tematem i probujesz wprowadzic jakies ulepszenia... Tyle ze to bylo proponowane dokladniej kilkanascie postow temu (zobacz strone 2 tego tematu)

 

Znajdz ten post, przeczytaj kolejne pod nim, zrozumiesz dlaczego takie cos jest kompletnie bez sensu. Kurs bedzie nizszy niz kurs pewniaka, wiec lepiej postaw samego pewniaka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie wiem o co cho... Jakie pięć kuponów i skad na przykład ten wariant:

 

1.1.1.2.1 skoro sa 3 mecze to co to jest?

moze rozpisalby ktos kupon dokladnie jakby mial wygladac i wtedy moze sie zgodze ze to ma sens. Na pierwszy rzut oka niezla opcja. Tylko gdybym wiedzial cos wiecej moze bym zagral. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam w Bet-At-home:

 

Mighty Ducks of Anaheim 4 - 6 San Jose Sharks : 2,20 - 2,45 [1] :mrgreen:

Dallas Stars 2 - 1 Nashville Predators : 1,95 - 2,85 [1] :mrgreen:

Calgary Flames 1 - 1 Columbus Blue Jackets : 1,65 - 3,70 [x] :f:

 

wg rozpisu:

1 1 1

1 1 2

1 2 1

1 2 2

2 1 1

2 1 2

2 2 1

2 2 2

 

Na wygraną: 200 zł

Lączny koszt gry: 130,61zł.

Przyp. zysk: 69,39 zł

 

Wtopa: strata 130,61zł.

Ale się niezrażam gram dalej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pwoedzcie mi jak to rozpisac 3 mecze na 5 kuponow.Mormalnie na jednym kuponie daje np 1 1 1 ( ale jak zaznaczyć ze moze być 1 bład) Sorki za takie głupie pytania ale jestm nowy i jeszce nie rozumie tych systemów.Niech mi ktos napisze Z góry dzieki :niesmak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pwoedzcie mi jak to rozpisac 3 mecze na 5 kuponow.Mormalnie na jednym kuponie daje np 1 1 1 ( ale jak zaznaczyć ze moze być 1 bład) Sorki za takie głupie pytania ale jestm nowy i jeszce nie rozumie tych systemów.Niech mi ktos napisze Z góry dzieki :niesmak:

 

Moglbys jakos sprecyzowac o co ci chodzi bo nie bardzo rozumiem 3 mecze na 5 kuponow to jedynie chyba z opcja ze nie bedzie trzech wygranych gospodarzy i trzech wygranych gosci czyli w rozpisie 111 , 222 , oczywiscie wykluczam jakikolwiek remis . Wtedy 6 nie 5 kuponow wyglada tak :

 

1 1 2

1 2 1

1 2 2

2 1 1

2 1 2

2 2 1

 

Ale nie wiem czy o to ci chodzilo w kazdym razie tak to rozumiem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy 6 kuponów jak kolega wyżej napisał. teraz przydał by się scrypt który by obliczał jaką stawke na dany kupon mamy postawić by zawsze być na +, mając na gre przeznaczone np 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

Witam !

 

Ciekawy temat można go trochę rozwinąć i będzie ok .

 

Skrypt może chyba zrobić bandzos ( podobnie jak na 3 spotkania)

Ale trzeba sie zapytac jego ?

 

Ja mogę rozpisać na lepsze systemy> pewniejsze.

znam się na tym.

Jak coś to pytać ?

pozdro ! :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xavier to wcale nie takie proste :) jak umiesz to zrobić to wykonaj to na jakimś przykładzie! chodzi mi o hokej bez remisów!

pozdrawiam!

Poważnie... to problem? :zdziwiony:

Cóż...za 100 zł?

1. Wymnażasz kursy na każdym kuponie (pojedynczym). Czyli trzy zdarzenia. Masz AKO.

2. Dzielisz kwotę 100 zł (110 jeśli grasz u "naziemnych") przez otrzymane AKO i już wiesz ile dany zakład ma kosztować.

3. Robisz tak z pozostałymi 5.

4. Jeśli suma wszystkich zakładów tak obliczonych będzie mniejsza niż 100 zł masz zysk. Zysk jest różnicą między tym co wydałeś na te 6 zakładów a tym co wygrasz. Jeśli nie to znaczy, że masz gdzieś za niskie AKO i zamiast zysku będziesz miał „w plecy”.

5. Musisz tak dobierać buków i kursy, które proponują, by łączna kwota za zakłady nie przekroczyła 100 zł.

6. Tym sposobem wydasz ok. 100 zł. Ale masz gwarancję, że który zakład by nie wygrał dostaniesz ten sam zysk.

To by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...