Skocz do zawartości

Niezły System do hokeja :) Pewne zyski!


ShowTime_87

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta hokeja dzien w dzien jest nawet spora i zawsze da sie cos znaleźć ;)

 

Co do seri remisów to odradzam lige ruska w hokeja bo kazdy kto sprawdzi statystyki to zobaczy ile tam pada remisow co kolejke ;) No ale myśle ze da rade na tym systemie zarobic i to sporo :D tylko trzeba miec kapitał na poczatek i pierwsze udane typy a pozniej juz z górki :p

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jednak ciekaw tychże meczy. Przynajmniej jedna z drużyn w parze ostatnio zremisowała mecz. Zobaczymy.

 

 

EC KAC - Red Bulls Salzburg 2.40 ; 2.25 :mrgreen:

Liwest Linz - EC VSV 2.10 ; 2.75 :mrgreen:

EHC Straubing - EV Regensburg 2.20 ; 2.30 :mrgreen:

 

111 - 11.08 = 13,53 -> 150

112 - 11.59 = 12,94 -> 150

121 - 14.52 = 10,33 -> 150

211 - 10.39 = 14,43 -> 150

122 - 15.18 = 9,88 -> 150

212 - 10.86 = 13,81 -> 150

221 - 13.61 = 11,02 -> 150

222 - 14.23 = 10,54 -> 150

typ - kurs = stawka -> wygrana

 

Postawiona kasa: 96,48 Możliwa wygrana 150 zł.

Zobaczymy

 

Byłoby 53,5 do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

No to dajemy następne typy.

Dzisiaj tylko wirtualnie, bo musiałem wypłacić kase z buka (363PLN)

I jako, że na DEL nie zdążyłem przeglądnąć statystyk i porobić jakichś analiz to postawimy na ligę Fińską i jeden meczy NHL

 

Columbus - St. Louis (1,75-3,30) / NHL

St. Louis w piątek zremisowało z Washington'em, a ich statystyki pokazują, że jeszcze ani razu w sezonie nie zremisowali dwa razy pod rząd No a poza tym są na końcu tabeli

 

JYP Jyväskylä - Ilves Tampere / FIN SM-liga (1,85-2,90)

Rauma Lukko - Pelicans Lahti / (1,80-3,00)

 

Do tych dwóch meczy nie daje jakiś konkretniejszych analiz, bo sam sie nie za bardzo znam na tej lidze

 

Zobaczymy co sie z tego wykluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fińska sie nie nadaje do tego systemu, tam remisy padają regularnie.

W NHL po jednym remisie dosyć często pada drugi w następnym meczu.

Austriacy mają tylko 7 druzyn i tez dosyć często remisują.

Do tego systemu poleciłbym Szwajcarską tam serie po ponad 20 meczy bez remisu nie są niespodzinką. W DEL też remisy padają żadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fińska sie nie nadaje do tego systemu, tam remisy padają regularnie.

W NHL po jednym remisie dosyć często pada drugi w następnym meczu.

Austriacy mają tylko 7 druzyn i tez dosyć często remisują.

Do tego systemu poleciłbym Szwajcarską tam serie po ponad 20 meczy bez remisu nie są niespodzinką. W DEL też remisy padają żadko.

 

Dzisiaj 3 typy z austryjackiej wpadły mi jak złoto ( ale to tylko TEST ) gdyby to nie był test to by było mininum 71 zł do przodu .

 

Pozatym nie ma co sie na ligach zatrzymywać - trzeba grać z wielu lig jak nie ma dobrej oferty... Zawsze sie znajdzie te 3 meczyki. :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was znowu trochę statystyk :D Zliczyłem % remisow w kilku ligach, może to pomoże?

 

USA NHL: 20,92%

German DEL Bundesliga: 19,46%

German 2. Bundesliga: 19,55%

Swedish Elitserien: 22,37%

Norway Elitserien: 18,24%

Finnish SM-Liiga: 20,94%

Russia Superliga: 23,47%

Czech Extraliga: 23,13%

Slovakian Extraliga: 18,39%

Denmark Oddset Ligaen: 20,00%

Swiss Nationalliga: 16,04%

Austrian OEL: 23,20%

 

Więc na podstawie powyższych statystyk możemy stwierdzić, że najlepiej tym systemem grać w lidze szwajcarskiej, norweskiej i słowackiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anderson - właśnie z tej strony brałem tamte serie :-) A co do typera hokeja - macie jakiegoś? Ja tak sobie pomyślałem, że może do tego celu użyłbym mojego programu - co prawda używam go w piłce nożnej, ale może w hokeju też się sprawdzi... Program moj jest dobry w remisach - od 6 dni na każdy dzień typowałem nim, według niego najpewniejszy remis i zawsze wpadał :cwaniak1: Więc teraz z AKO3 przerzuciłem się na progresję remisową... Ale może program ten przyda się też w tym systemie? Wybierałbym Wam nim kilka meczow, w ktorych moj program daje najmniejszy % na remis? Może to sprawdźmy np. na dzisiejszych meczach? Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anderson - właśnie z tej strony brałem tamte serie :-) A co do typera hokeja - macie jakiegoś? Ja tak sobie pomyślałem, że może do tego celu użyłbym mojego programu - co prawda używam go w piłce nożnej, ale może w hokeju też się sprawdzi... Program moj jest dobry w remisach - od 6 dni na każdy dzień typowałem nim, według niego najpewniejszy remis i zawsze wpadał :cwaniak1: Więc teraz z AKO3 przerzuciłem się na progresję remisową... Ale może program ten przyda się też w tym systemie? Wybierałbym Wam nim kilka meczow, w ktorych moj program daje najmniejszy % na remis? Może to sprawdźmy np. na dzisiejszych meczach? Co Wy na to?

 

Każda pomoc sie przyda :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie dałem analiz na dziś, ale zapomniałem :wstyd: Ale już zrobiłem analizy na jutro:

 

Chicago - Minnesota: 40%-20%-40%

NY Rangers - New Jersey: 48%-26%-26%

Blues - Jokerit: 52%-24%-24%

HV-71 - Timra: 67%-21%-13%

Linkopings - Farjestads: 58%-21%-21%

Lulea - Leksand: 58%-23%-20%

 

Więc tu możnaby zagrać na mecze Chicago - Minnesota, HV-71 - Timra i Linkopings - Farjestads, tylko że z iloma pomyłkami? Ja polecałbym tu zagrać z jedną pomyłką (to z NHL). Tylko że na jutro jest mało meczow i mały wybor, a pewnie znalazłoby się mecze z tak 10% na remis... Więc oto kusy na te 3 mecze (kursy brałem z betexplorer):

Chicago - Minnesota: 2,51 - 2,15

HV-71 - Timra: 1,41 - 5,09

Linkopings - Farjestads: 1,82 - 3,01

 

A tak będą przedstawiały się kupony:

 

Kupon Kurs Stawka

111 6,44 15,53 zł

211 5,52 18,12 zł

121 23,25 4,30 zł

112 10,65 9,39 zł

Suma stawek: 47,34 zł

 

Za jeden kupon wygrywamy 100 zł. Zobaczymy jak pojdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tu juz dzialajacy w pelni pliczek obliczajacy za ile stawiac , jeszcze raz sorrki za blad.

 

Poprzednia wesja zle obliczala kupony inne niz ten zakladajacy wszystkie zdarzenia.

 

Jesli jednak cos by jeszcze nie dzialalo jak powinno dajcie znac, ale chyba wszystkie mozliwosci sprawdzielm i bylo ok :)

 

Bondzos, a jak myślisz dałoby rade zrobić taki pliczek do czegoś takiego?

Wypaliłoby coś takiego jak myślicie?

dobrać stawki tak, żeby wyjść na plus przy czymś takim...

french.JPG

 

Lub ewentualnie na więcej kandydatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekawy systemik- zaczynam nim grać dzisiaj pierwszy raz według typów Apocalyptiq. Postawiłem 47,34 zł. No zobaczymy. Szczerze mówiąc długo gram już w hokej - głównie NHL u/o i obeswuje wyniki- potwierdzam, że dwa remisy pod żąd to żadkość. Tak więc wyszukujemy drużyny, które w poprzedniej kolejce miały remis i heja. Myślę, że sporo ugramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby troche zmodyfikował system?

Wymyśliłem to na poczekaniu :roll1: ale może sie sprawdzić :D

Testowałem to na arkuszu excela Bondzosa ;)

 

Jak wcześniej bierzemy trzy spotkania, z tym że już nie chokeja tylko dyscypliny, gdzie remis jest występuje - np. tenis.

Trzeba tylko odpowiednio dobrać kursy.

Przedstawie to na małym przykładzie (kursy z Expekt.com):

 

Hingis Martina - Stosur Samantha (1,12-5,49)

Federer Roger - Haas Tommy (1,09-9,80)

Schiavone Francesca - Clijsters Kim (4,00-1,22)

 

Rozpisując te mecze w systemie pełnym (8 kuponów) i stawiając 100 zł tracimy ok. 15 zł.

Ale jesteśmy przynajmniej pewni, że siądzie :p

 

Ale...

Jeśli do każdego kuponu dołożyć jakiś meczyk z kursem ok. 1,50 to jesteśmy na plusie ponad 125 zł. Czyli zyskujemy na czysto 125%

Jeśli rozpisać by to na mniej kuponów to zyskujemy jeszcze więcej, ale też więcej ryzykujemy :evil:

Dołączam też zmodyfikowany plik HOKEJ.xls

Tam wszytko jest czarno na białym.

 

Ściągnij plik:

HOKEJ.xls

 

Ktoś może powiedzieć że wyjdzie na to samo jeśli postawi singla po kursie 2,25, ale ja osobiście wole te 100 zeta postawić na kurs 1,5 :p

 

Piszcie co o tym sądzicie, a jak coś pochrzaniłem to mnie poprawcie :roll1:

Pozdro

 

SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT

Popieprzyłem nici z tego systema :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co rozpisałeś w tenisie to jest to chybione bo na tym tracisz. Jeśli piszesz żeby zagrać na podpórkę 1.50 aby wygrać 125 to zagraj samą podpórkę za 100 i wygrasz 150. Rozpisanie wszystkich jest tylko stratą.

Ewentualnie można pokombinować i odrzucić możliwość że w tych trzech przegrają faworyci albo nawet dwóch. i wtedy zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bondzos, a jak myślisz dałoby rade zrobić taki pliczek do czegoś takiego?

Wypaliłoby coś takiego jak myślicie?

dobrać stawki tak, żeby wyjść na plus przy czymś takim...

Obrazek

 

Lub ewentualnie na więcej kandydatów...

 

Dalo by rade, tylko zysk niewielki bo zakladajac ze wygrywamy 100zl minus koszt gry przedstawia sie to tak:

100/2,85= 35,09zl

100/4= 25zl

100/6,5= 15,38zl

100/8= 12,5zl

Czyli na kupony wydajemy 35,09+25+15,38+12,5=87,97zl

nasza wygrana 100-87,97 = 12,03 to jest niecale 14% zysku.

 

A jesli chcecie jakas konkretne tabelke to najprosciej zagadac do mnie na GG, jak bede mial czas to zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można pokombinować i odrzucić możliwość że w tych trzech przegrają faworyci albo nawet dwóch. i wtedy zobaczyć.

 

Tez sie nie oplaci bo biorac kursy z meczow podanych przez ShowTime_87

Hingis Martina - Stosur Samantha (1,12-5,49)

Federer Roger - Haas Tommy (1,09-9,80)

Clijsters Kim - Schiavone Francesca (1,22-4,00)

wychodzi ze kupony nalezy puscic tak:

111 112 121 122 211 212 221 222

57,27 17,47 6,37 1,94 11,68 3,56 1,30 0,40

Czyli kupony na ktorych mamy 2 i 3 typy na "2" czyl na porazke faworyta kosztuja nas 0,40+1,30+3,56+1,94= 7,2 zl - przeznaczajac ta pule odpowiednio do pozostalych kuponow i tak bedziemy na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzisiaj daje: (kursy z bet at home)

 

Florida - Carolina (2,95 - 1,90)

 

Florida na 50 meczy zremisowala 12 razy co daje 24%. Tylko raz sie zdarzylo zeby miala 2 pod rząd. Carolina na 48 meczy zremisowała 10 razy co daje 21 % takżze miała tylko raz 2 remisy z rzędu. Florida zremisowała swój ostatni mecz.

 

Philadelphia - Montreal (1,60 - 4,00)

 

Dallas - St.Louis (1,40 - 5,30)

 

Ale wtopa %-) 2 remisy

 

FT Philadelphia Flyers 3 ( 2 1 0)

Montreal Canadiens 5 ( 1 2 2)

 

Pen. Florida Panthers 3 ( 2 1 0 0 0 )

Carolina Hurricanes 4 ( 2 0 1 0 1 ) :mlotek:

 

Pen. Dallas Stars 4 ( 1 1 1 0 1 )

St. Louis Blues 3 ( 1 0 2 0 0 ) :mlotek:

 

Takiego czegoś to jeszcze nie miałem %-). Założe temat w kuponach. Do tego systemu. Hokej bez remisów. Oto link:

http://obstawianie.com/-vt6364.htm#100651

 

Na moje usprawiedliwienie moge dodać że miałem do wyboru tylko NHL %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przez jakiś czas przyglaam sie niniejszemu tematowi ...

Ja osobiscie dosc duzo gram hokeja i wydaje mi sie ,ze wybieraajac mecze gdzie kursy powinny oscylowac w granicach od 2 do 3 , neizaleznie czy to na gospodarza czy na goscia , szansa trafienia remisu jest wieksza niz sie wydaje ... Wywodzę ten wniosek z moich doswiadczeń z gry progresja w hokeja na kursy powyzej 2...

Otóż gram sobie od jakiegos czasu progresję wybierajac mecze powiedzmy pomiedzy wyrównanymi przeciwnikami ... Dzis takim meczem jest chociazby pomiedzy Ilves (35%) i HPK (42%) w SM Liga. satwki oczywiscie sa zanizone przez bukmacherów o około 10%(w stosunku do tego jakie powinny być wg prawdopodobieństw).

Pomijam fakt ,ze o ile HPK gra dosć ofensywnie , o tyle Ilves to typowa druzyna o uspobieniu defensywnym , SM liga jest takich jeszcze pare , chocby Saipa, Jyp, Assat ... nie wspomnę o ligach rosyjskiej, czeskiej czy niemieckiej ( choc po zmianie zasad na początku roku rózne dziwne rzeczy sie tam dzieją) ...

Wyniki mojej progresji są następujace:

na 12 meczów na pierwszym poziomie wygrane 4 -->fatalny wynik ;]]

z 8 meczów na 2 poziomie progresji wygrane 5 --->

3 mecze wygrane na 3 poziomie ... zakłądałem progresję do max 6 poziomu ... okazało sie jednakze ,ze zamierenia te były przedwczesne ...

W pierwszej kolejce mojej progresji trafiłem bodajze 6 remisów na 12 meczów ...;( w tym trzy w rosyjskiej ;]

jaka jest konkluzja, IMO o wiele lepiej jest grac progresje na jedne mecz o kursie powyzej 2

niz na trzy mecze bez remisu. Pomijam fakt ,ze np. w lidze czeskiej under to 4,5 gola ... czyli chociażby po tym mozna sie skapowac ,zę liga gra defensywnie ..a wiec jest sporo remisów ...

 

System jaki został przedstawiony w niniejszym topicu móglby sie nadać do grania progresja ... tj , jeżeli w jakims meczu sposród trzech trafiamy remis to wchodzimy na drugi poziom itp ... Tyle ,ze o wiele mniej kasy inwestuje sie grajac np. progresje na covery w pilce recznej (pojedyncze kupony )... zawsze łatwiej trafic jeden niespodziewany wynik w kilku kolejnych kolejkach progresji, niz trzy mecze bez remisu w hokeju ... Tym bardziej ,ze jak wspomniałem ... i w pilce noznej i w hokeju obserwuje sie tendencje do coraz bardziej defensywnej gry ... Chyba mineły czasy run and gun ...

 

Post z pewnoscią mało konstruktywny , ale myśle ze pozwalajacy spojrzeć z nieco innej perspektywy na progresje i na niniejszy system ... jeżeli ktos uzna ,ze zasmieciłem temat , proszę o wyrzucenie tego posta ;]]]

 

Mimo wszystko zycze udanego startu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszystko kumam jak ma byc. ale wydaje mi sie ze ten system to zaden system. jakbym postawil na 3 mecze hokeja w kuponie z typami 12 (zwyciestwo/przegrana) to wychodzi to samo.

 

Tez zwrocilem na to uwage, poza tym duzo wygodniej jest postawic 3 mecze na jeden kupon z typem 12 niz puszczac 8 kuponow z roznymi kombinacjami. Jednak gdy dokladniej to policzyc, biorac kursy z tych samych meczow jestesmy kilka % do przodu stawiajac te 8 kuponow a nie jeden kupon z typami 12.

 

Przyklad (wzielem pierwsze lepsze kursy z betandwin - trzy z gory i trzy z dolu tabeli ofert na dzisiejsze mecze):

--------

Carolina Hurricanes 2.50

X 4.20

Atlanta Thrashers 2.25

 

 

Pittsburgh Penguins 3.40

X 4.30

New York Islanders 1.80

 

Washington Capitals 3.15

X 4.20

Boston Bruins 1.90

 

Carolina Hurricanes lub Atlanta Thrashers 1.21

Pittsburgh Penguins lub New York Islanders 1.15

Washington Capitals lub Boston Bruins 1.17

 

Zysk z systemu (stawiajac 100zl) = 65,18

Zysk z kuponu na 12 = 62,80

----------

 

Dallas Stars 2.80

X 4.20

Colorado Avalanche 2.05

 

Anaheim Mighty Ducks 3.25

X 4.30

San Jose Sharks 1.85

 

Edmonton Oilers 2.80

X 4.20

Los Angeles Kings 2.05

 

Dallas Stars lub Colorado Avalanche 1.19

Anaheim Mighty Ducks lub San Jose Sharks 1.15

Edmonton Oilers lub Los Angeles Kings 1.19

 

Zysk z systemu (stawiajac 100zl) = 65,13

Zysk z kuponu na 12 = 62,85

----------

 

Takze roznica niewielka (okolo 3-4% wygranej)

Jezeli u innych bukow roznica jest jeszcze mniejsza dajcie znac, wtedy naprawde nie ma sensu puszczac 8 kuponow kiedy mozna zarobic to samo w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago - Minnesota: 2,51 - 2,15

HV-71 - Timra: 1,41 - 5,09

Linkopings - Farjestads: 1,82 - 3,01

Powyżej podałem moje typy, ktore dawłałem na ubiegły poniedziałek. Oto wyniki:

Chicago - Minnesota: 2-3

HV-71 - Timra: 0-1

Linkopings - Farjestads: 5-3

Wszystkie trafione :cwaniak1: . Zrobię jeszcze analizę na dziś i za chwilę dam tu moje typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...