Skocz do zawartości

Niezły System do hokeja :) Pewne zyski!


ShowTime_87

Rekomendowane odpowiedzi


sorry mam moze infantylne pytanko

jak juz otwieram ten program w excelu to jak wpisac swoje stawki ktorego przycisku uzyc bo chce wpisac i nie moge

 

Taka sugestia... jest to program/tabelka do obliczania stawek takze jesli masz swoje stawki to nie bardzo wiem co chcesz obliczyc i po co chcesz je tam wstawic...

 

A jesli pod pojeciem stawka chodzi ci o wlasne kursy to elementarna znajomosc excela wystarczy do ich wpisania, nie chce nikogo obrazic tlumaczac sposob wpisania danej do komorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Idea systemu jest dobra tylko system sam w sobie jest zbyt ryzykowny. Można ograniczyć ryzyko, ale to się wiąże także z ograniczeniem zwrotu z inwestycji. Moja propozycja jest następująca.

 

MECZ A

 

zwycięstwo drużyny 1 --> 2.05

zwycięstwo drużyny 2 ---> 2.20

 

MECZ B

 

zwycięstwo drużyny 1 --> 1.55

zwycięstwo drużyny 2 ---> 3.85

 

Typujemy za 10 PLN:

 

A1B1 3.84 PLN x 3.17 = 12,16 PLN

A2B1 3.57 PLN x 3.47 = 12,16 PLN

B2 2.60 PLN x 3.85 = 10 PLN

 

Oczywiście kwoty nie są wysokie - liczy się bardziej zwrot z zainwestowanej kwoty, który w obydwu przypadkach wynosi nieco ponad 20 % - w przypadku gdy pewniak za 1.55 nie wejdzie jesteśmy na zero. Jeżeli padnie remis (typujemy tylko 2 mecze wiec statystycznie remis bedzie sie pojawiał na co trzecim kuponie) wtedy przechodzimy na wyzszy etap progresji zeby odzyskać owe 10 PLN :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Przyjmując Twoje załozenia (czyli ze nie będzie remisu) wystarczy postawić odpowiednio dobrane stawki na gospodarzy i gości i mamy w każdym przypadku zysk. W przypadku remisu jestem w plecy tak samo w plecy jak i Ty a bez bawienia sie w rozpisy. Poza tym trafić jeden mecz bez remisu o wiele łatwiej niż 3. Wygrana tym systemem to będzie wyłacznie przypadek. Za dużo uwarunkowań musi być spełnionych by mógł być to dochodowy system. Ale mimo uwag do systemu życzę Ci powodzenia a nuż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...