Skocz do zawartości

Ulepszona Progresja


Kpt.Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Wytrwałym gratuluję cierpliwości w czytaniu. Mam nadzieję że jest to jakoś zrozumiałe iczekam na konstruktywne komentarze.

 

Sorki ale poprostu mi to jakoś umkneło (zdarza się) :wstyd:

 

dla takich ludzi ban z miejsca ....

a bana to sobie sam możesz dać bo chyba nie znasz zasady "kto pyta nie błądzi"

 

[ Komentarz dodany przez: Fisher: Czw 26 Sty, 06 01:11 ]

dobra już spokój panowie blant.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KPt. Cobra przeczytałem twoją progresje i mam taką niewiadomą:

złóżmy że wybieramy 15 drużyn, po 5 z II ligi francuskiiej, hiszpańskiej i włoskiej,

twoja progresja polega na tym żeby poczekać aż dana drużyna będzie miała remis i obstawiać przez kolejne 3 kolejki jej remis(prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jak wyliczyłeś 78%), tak dobrze rozumiem??, i po tych trzech kolejkach jak nie padnie remis, to rozumiem ze tą daną druzyne dopiero obstawiasz jak znowu zremisuje i wtedy przez kolejne 3 nastepne kolejki znowu stawiasz na jej remis,

jeżeli tak jest to nie rozumiem jak stosujesz progresje stawkową, no bo 3 kolejki to 6, 9, 14 zł, potem robisz przerwe jak nie ma remisu i dopiero jak jest to przez kolejne 3 kolejki obstawiasz i wówczas dajesz kolejne poziomy stawek tzn. 21, 32, 80 i tak dalej, przy czym stousejsz przerwy w obstawianiu tej danej drużyny dopóki znowu nie wystąpi u niej remis i wtedy kontynuujesz progresje na tą drużyne przez następne 3 kolejki, czy dobrze to rozumiem????

ogólnie chodzi mi o to gdybys mógł pokazać jakiś przykład kiedy np. musiałeś postawić 160 lub 320 zł

z góry dzięki za odpowiedź

 

p.s. jeszcze nie kumam tej statystyki:

Reims -3,2,1,2,7,1,3,3,2,1,3,5 - najdłuższa seria to 4 grając moim systemem (4 to znaczy że najwięcej musiałeś obstawić 4 poziom progresji w przypadku tej druzyny???)

a i jak masz wygraną w danym poziomie gdy wypada remis, to zawsze zaczynasz (po wygranej) od stawki podstawowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie dobrze rozumiesz

 

Reims -3,2,1,2,7,1,3,3,2,1,3,5 - najdłuższa seria to 4 grając moim systemem

 

Reims na początku sobie zremisowało pierwszy mecz od tego remisu kolejny był na 3 mecz, potem na 2 i 1(czyli kolejny pod rząd) po tym był inny niż remis a następny to remis bo 2. Po tym meczu obstawiałem na 3 kolejne ale remis padł dopiero w 7 meczu i zacząłem znowu obstawiać remis który padł już w następnym meczu czyli osiągnąłem tutaj największy poziom na tej drużynie czyli 4.

Jak padnie remis to stawki zaczynamy od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze bardzo ważne pytanie, ile dobrać drużyn, na jakiej podstawie wyliczyłeś sobie żeby wziąść 15 druzyn, czy przy np. 5 drużynach ta progresja będzie nie rentowna??

jeżeli móglbyś podać jakieś przedziały liczby zespołów ile trzeba sobie wziaść, ze np. pniżej 8 to sie nie opłaca i trzeba wybrać coś pomiedzy 13-15, jakbyś przedstawił jakies wyliczenia , jak długo i ile czeka sie na wygrana przy danej liczbie zespołów, czyli poprostu jak dana liczba jest rentowna, byłbym ci bardzo wdzięczny, bo może się okazać że np. wybierajać tylko 8 zespołów, ciężko będzie osiągnać sukces, bo będzie za mało drużyn które by ciągły progresje, bo wiadomo że mogą się zdarzyć jakieś dłuzsze serie

 

p.s. jak wyliczyles kolejne stawki progresji, miales jakis swoj przemnoznik, jesli moglbys ujawnic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja progresją gram 3 tygodnie. Zysk około 100 zł. Moje stawki 5, 10, 20, 40 zł. W sumie stawiałem:

 

- 2 włoska: Bologna, Piacenza; zysk 25 zł;

- 2 angielska: Southampton; zysk 40 zł;

- 2 francuska: Le Havre, Montpellier, Reims; zysk 32 zł.

 

Zysk mam mały, ale i małe stawki. Trochę uzbieram i zwiększę stawki. Kpt. Cobra :respekt: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze bardzo ważne pytanie, ile dobrać drużyn, na jakiej podstawie wyliczyłeś sobie żeby wziąść 15 druzyn, czy przy np. 5 drużynach ta progresja będzie nie rentowna??

jeżeli móglbyś podać jakieś przedziały liczby zespołów ile trzeba sobie wziaść, ze np. pniżej 8 to sie nie opłaca i trzeba wybrać coś pomiedzy 13-15, jakbyś przedstawił jakies wyliczenia , jak długo i ile czeka sie na wygrana przy danej liczbie zespołów, czyli poprostu jak dana liczba jest rentowna, byłbym ci bardzo wdzięczny, bo może się okazać że np. wybierajać tylko 8 zespołów, ciężko będzie osiągnać sukces, bo będzie za mało drużyn które by ciągły progresje, bo wiadomo że mogą się zdarzyć jakieś dłuzsze serie

 

z postu na pierwszej stronie tematu

A oto wyniki na każdej drużynie:

Reims - 100,75

Grenoble - 232,25

Cretiel - 108,90

Angers - 202,55

Guegnon - 32,30

Genoa - 355,05

Ternana - 371,30

Abinoleffe - 348,50

Vicenza - 105,10

Catanzaro - 400,60

Huelva - 427,05

Salamanca - 645,00

Tenerife - 93,30

Eibar - 794,00

Ferrol - 61,75

 

Jak widac zysk Kpt.Cobra wypracowal na kazdej druzynie - zwiekszajac liczbe druzyn zabezpieczasz sie gdyby jakas druzyna zaczela remisowac "nie po naszej mysli" i progresja siegnela zbyt wysokiego poziomu- ale to nie wyklucza tego ze na jednej druzynie zysku nie wypracujesz.

 

EDIT:

A jak dlugo sie czeka na wygrana ?? To mozesz sam sprawdzic przegladaj wyniki z np. sezonu jesiennego - bo jednoznacznie nie mozna odpowiedziec na to pytanie, nie mozna powiedziec ze np. od 8 kolejki bedizesz juz tylko na plusie - to zalezy od gry wybranych druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę, to wszystko zależy od tego ile masz kasy. Chyba niezłym pomysłem byłoby grać i dużo stawiać na dwie (lub jedną) drużyny z Serie B. Seria B ma strasznie dużo remisów w tym sezonie. Bardzo rzadko trafiają się serie większe niż 5 meczów bez remisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja progresją gram 3 tygodnie. Zysk około 100 zł. Moje stawki 5, 10, 20, 40 zł.

 

a u jakiego buka grasz i podaj wszystkie poziomy progresji

 

 

czy to prawda że u naziemnych buków max stawką jaką można postawić jest 1000 zł, czy u internetowych jest coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u jakiego buka grasz i podaj wszystkie poziomy progresji

 

bet-at-home.com

 

Aktualnie takie mam stawki (na początku startowałem od 2 zł, ale uległo to zmianie):

 

1 poziom. Stawka 5 zł. Przy kursie 3,0 wygrana= 15 zł (zysk 8 zł)

2 poziom. Stawka 10 zł. Wygrana = 30 zł (zysk 15 zł)

3 poziom. Stawka 20 zł. Wygrana = 60 zł (zysk 25 zł)

4 poziom. Stawka 40 zł. Wygrana = 120 zł (zysk 45 zł)

5 poziom. Stawka 80 zł. Wygrana = 240 zł (zysk 85 zł).

 

Czasem zmieniam stawki, ale przeważnie takimi gram.

 

Serie B. Bologna trafiona na 2 poziomie, Piacenza na 3 poziomie.

Championship: Southampton na drugim poziomie (12 zł pierwszy, 30 zł poziom drugi)

Ligue 2: Le Havre na trzecim poziomie, Reims na pierwszym, Montpellier na pierwszym.

 

Całkowita wygrana: 187 zł. Zysk: 92 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym co co nieco wyjaśnili bo ja już nie mam tyle czasu aby wyjaśniać. Podpisuję się pod tym co napisali przedmówcy. im więcej drużyn tym lepsze zabezpieczenie na wysokie poziomy. Bedę się pewnie n-ty raz powtarzał ale polecam Betfair. Zapraszam również do tematu: http://obstawianie.com/tematy168/sposob-na-gre-w-betfair-vt6400.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpt. Cobra gdzie są największe kursy na remisy na te II ligi, czy opłaca mi się TERAZ zacząć progresje i grać nią do końca rozgrywek, gdzie wiadomo że już znaczna część sezonu została rozegrana,

p.s. jaki przemnożnik stosowałeś przy ustalaniu stawek progresji i czy u naziemnych max mozna na jeden zakład postawić 1000 zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

matmax23, z tego co wiem, to progresja remisowa i inne systemy polegają jednak na "nieanalizowaniu" aż tak wnikliwie każdego spotkania każdej drużyny, inaczej to zwykłe odstawianie remisów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale aby wybrać właściwą drużynę też trzeba analizować. Nie trzeba analizować tak dokładnie jak podczas normalnego obstawiania ale trzeba zwrócić uwagę na to, czy remisy były w serii, czy też "przetykane" meczami bez remisów, warto też zwrócić uwagę, tak jak pisał matmax23, na kalendarz, z kim dana drużyna gra. A także co może osiągnąć w sezonie, jeżeli drużyna jest w środku tabeli a ma małą stratę do miejsca premiowanego to zmienia to postać rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam

temat troche umarl:(

ja nadal gram ta progresje i po ostatnich meczach jestem nawet sporo na plusie teraz ale caly czas mysle o zwiekszeniu ilosci druzyn do 16-17 (na tyle mam kase) zystki powinny byc wtedy wieksze ale nie bardzo moge sie zdecydowac na druzyny co myslicie o tych???:

 

messina

mantova

bologna

albionleaf

modena

piecenza

caen

 

moze macie jakies ciekawsze propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

ja proponuje Piacenze, gram na nia od miesiaca

w styczniu na 5 meczy dopiero za 5 podejsciem był remis ale oto chodzi :D

moje stawki nie sa jakies oszałamiajace ale mi to narazie wystarcza (4,8,16,32,64zł ....)

takie moje podsumowanie miesiaca:

 

PIACENZA

kasa wydana 120

kasa wygrana 185,60

zysk 65,60

 

wybór nalezy do Ciebie :D

moze ktos jescze cos dorzuci bo chetnie bym dodał jakas druzyne do swojej progresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tak:

 

Serie B: Bologna (weszła za 2 razem), Piacenza (weszła za 3 razem), Hellas Verona (za 2), Brescia (za 2), Albinoleffe (za 1), Crotone (za 1);

 

Liegue 2: Le Havre (weszło za 3 razem oraz za 2), Montpellier, Caen, Reims (wszystkie weszły za 1 razem);

 

Championship: Derby County (weszło za 4 razem), Southampton i Preston (weszły za 2 razem).

 

Lepiej sam przeanalizuj grę zespołów w ligach. Idealne narzędze do tego to SportsKeeping. Będziesz mógł zobaczyć jak grają u siebie i na wyjeździe oraz jaką mają teraz serię. A także co jest dość istotne z kim grają w następnych kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Stary dlaczego ja tego wcześniej nie zauważyłem to jest naprawde zaje...... system masz łeb do tych spraw:) A ja mam teraz problem bo zacząłem stawiać na olympiakos gdzieś od 15 meczu i teraz mam niezła wtopę!!! Jak myślisz jak już straciłem tyle na niego to pociągnąć go jeszcze trochę na tej progresji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszona progresja faktycznie jest pomysłem lekko ograniczającym ryzyko, wystarczy spojrzeć co robiło ostatnio Coventry , które sobie obrałem i przy 10 pozimie już starałem sie ograniczyć zyski i naszczęście skóre uratowałem z małym plusem ). Faktem jest, że grając od początku sezonu różnymi systemami głównie 4z6 itp po 5 miesiącach byłem kilka stówek w plecy. Jak rozpoczołem progresje to w dwa miesiace odrobiłem straty i jestem na plusie. Lecz bez zaplecza $ i mocnych nerwów lepiej odpuścić )).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszystko da się przewidzieć. Ja wtopiłem już Watford, Coventry, Ipswitch i Lorient bo miały serie bez remisu. Gdybym nie wygrywał na zwykłych zakładach byłbym na wielgachnym minusie. A tak jestem na dużym %-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta progresja ogranicza ryzyko ale to i tak zalezy od szczescia polecam http://obstawianie.com/tematy80/progresja-wedlug-kptcobry-vt6748.htm

w momencie kiedy trafiasz dwie druzyny ktore uparcie nie chca remisowac to w tym momencie wygrane z innych nie sa w stanie pokryc kosztow gry a kurs na te druzyn ciagle spada dzis kurs na remis vincenzy i bari jest 2,55 wiec wcale nie jest juz tak rozowo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

widze temat troszke umiera.:):)

 

musze powiedziec ze dobrze ulepszona progresja. co prawda ogranicza troche zyskl ale za to daje wieksze szanse na wygrana i unikniecie zbankrutowania graczom z mniejszym portfelikiem a takze tym z duzym portfelem. bo jak sie trafia na serie 12- 15 meczow bez porazki to po pierwsze rosnie cisnienie, po drugie topnieja mozliwosci stawiania wiekszej forsy a takze nie kazdy buk wam przyjmie wieksza kase na zaklad z jednym tylko wydarzeniem:(.

 

a wiec gratulacje dla autora.

 

chcialbym takze poddac dyskusje na temat mistrzostw swiata mona i tam zagrac na remisy tylko jakie zespoly ???

 

co o tym sadzicie ???

 

ja na poczatek dalbym ANGLIĘ?

 

p.s.

progressive attack rulez!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Anonymous

Co sądzicie o graniu ulepszoną progresją na założony z góry zysk?

 

Myślę, że jest to bardzo dobry sposób dla osób o małym budżecie (jak np. ja), ponieważ pozwala osiągać przyzwoity zysk oraz zagranie o wiele więcej poziomów niż przy "normalnym" stawkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie drużyny obecnie posiadają najwięcej remisów? Tzn. na jakie stawiać tą metodą? Będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi napisze i na 100% nie omieszkam kliknąć w + ! !

Nie "omieszkałeś" też podać tego sposobu na forum "MECZ" jako własnego...

Wiesz kim jesteś? :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem twój temat Bielanek na innym forum i ... po prostu brak słów.

Czekam na odpowiedni rozwój wydarzeń aby w tej sprawie zadziałać. Prosiłem już administratorów drugiego forum o zachowanie napisanego przez ciebie tematu aby było dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam został skasowany. Administrator skontaktował się ze mną i napisałem oddzielny artykuł, który znajdzie się na głównej stronie. Ale załatwione było kulturalnie i Administrator po prostu włożył minimum starania o to aby "Ulepszona progresja" znalazła się na stronie i można było komentować.

 

Ja zawdzięczam co nieco niektórym użytkownikom tego forum dlatego podzieliłem się z wami i chciałem abyście wy (użytkownicy tego forum) najwięcej skorzystali robiąc tym samym reklamę temu forum, że powstają tutaj na prawdę dobre rzeczy i że znajdują się tutaj ludzie na prawdę znający się na obstawianiu a jest tutaj wielu co ma renomę. Dlatego będę walczył z tymi którzy stosują plagiat (kradnąc czyjąś wartość intelektualną).

Produkując się na tym forum robię to dla tych co korzystają z tego forum a nie dla innych. A jak inni chcą z tego skorzystać zapraszam na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...