Skocz do zawartości

Ulepszona Progresja


Kpt.Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

All rights reserved @ 2006



(Można cytować, publikować, rozpowszechniać TYLKO na łamach TEGO forum)

 

 

Moim zdaniem najbezpieczniejsza ale co się z tym wiąże - najdłuższa. Jednak wybierając kilka drużyn w cudzysłowiu "się przyspieszy".

 

Polega ona na obstawianiu remisów w piłce nożnej - nic nowego jak ktoś powie.

Wkurzające na pewno są długie serie drużyny bez remisu - na co trzeba cholernie dużych nakładów finansowych. Długo siedziałem i myślałem, obliczłem jak to cholerstwo obejść. I...

Nie mogę powiedzieć że w 100% opracowałem sytem dający kasę ale na pewno w znacznym stopniu progresję tą zrobiłem bezpieczniejszą.

Postaram się w miarę jasno i klarownie to wyjaśnić.

Biorąc statystyki ilości remisów jakiejś drużyny nie za dużo wyczytamy i zdołamy przewidzieć, która drużyna może zremisować w najbliższym czasie. W sumie mówiąc na remis w następnym meczu ma takie same szanse drużyna która ostatnio zremisowała jak i ta która nie zremisowała od 15 spotkań - taka jest niestety prawda. Dlatego te progresje są czasem tak hu.. :k:

W czym więc nowinka w moim systemie:

Najpierw suche statystyki nic nie mówiące:

1. 100

2. 56

3. 33

4. 21

5. 10

6. 6

7. 11

8. 4

To jest akurat wzięte z 2 ligi włoskiej, jednak można sprawdzić na każdej.

Te liczby wskazują remisy różnych drużyn z tej ligi.

Liczba 1 oznacza remis drużyny gdzie ostatni mecz tej drużyny zakończył się remisem czyli że jakaś drużyna ma 2 remis z rzędu i takich remisów padło 100.

Liczba 2 oznacza remis drużyny gdzie od ostatniego remisu dzieli ją 1 mecz, czyli był remis następnie wygrana lub przegrana i znów remis, i trakich padło 56.

ITD. itd.

Stąd jest wniosek dlaczego na progresji nie zarabiamy kokosów bo drużyny przeważnie mają 2 remisy pod rząd lub co 2 spotkanie i później cisza.

Stąd jak widać na 241 spotkań remisowych 189 padło po 2 remisy pod rząd danej drużyny lub co 2 spotkanie, lub remis kolejny na 3 spotkanie.

Proponowane typowanie progresji.

Wybrać drużynę i poczekać na remis wtedy obstawiać tej drużyny remis przez 3 spotkania. Jeśli trafimy to progresja skończona. Jeśli po remisie w 3 następnych spotkaniach nie padnie remis to nie stawiamy na 4 spotkanie tylko czekamy aż znowu zremisuje i wtedy obstawiamy następne 3 spotkania tej drużyny. Czyli 189 trafionych na 241 co daje 78% skuteczności. W ten sposób niweluje się długą serię bez remisu. Jednak jest to o wiele dłuższa progresja. Jednak gdyby się zdarzyło że obrana przez nas drużyna akurat remisuje co 4 spotkanie co jest o wiele rzadszym przypadkiem niż długa seria bez remisu to gdy gramy kilkoma drużynami wygrane z innych drużyn wspierają dalsze obstawianie a i nie ryzykujemy tak dużej kasy.

Wytrwałym gratuluję cierpliwości w czytaniu. Mam nadzieję że jest to jakoś zrozumiałe iczekam na konstruktywne komentarze.

 

All rights reserved @ 2006



(Można cytować, publikować, rozpowszechniać TYLKO na łamach TEGO forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeba przyznać że kawał dobrej roboty odwaliłeś. :p:

 

te statystyki napewno zmienią pogląd na gre progresjowiczów :).

 

wiadomo że statystyka jest tylko satystyka, zawsze sie zdarzają jakieś zonki, ale twoje uwagi uważam za bardzo przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All rights reserved @ 2006



(Można cytować, publikować, rozpowszechniać TYLKO na łamach TEGO forum)

 

 

Dodam tylko, że opracowałem to grając w zeszłym sezonie na 15 drużyn. Wybrałem po 5 drużyn z drugiej ligi: francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej gdzie statystycznie jest najwięcej remisów. I muszę przyznać że na te 15 drużyn jedna miała serię 11 spotkań bez remisu przez co grając podstawową progresją dziś byłbym bankrutem. Stosując jednak tę regułę co przedstawiłem nie miałem tyle kasy co bym się spodziewał z normalnej progresji ale byłem na plus i nie obchodziło mnie, że taka seria wystąpiła. Powiem też szczerze, że przedstawiać tego systemu na konkretnych drużynach w tym sezonie mi się nie chce, ponieważ dzisiaj więcej kasy wygrywam sobie w pokera i zbieram budżet na następny sezon. Jak ktoś chce to może prowadzić statystykę w oparciu o ten system. Mogę jedynie polecić aby obstawiać drużyny z tych lig co podałem, bo od tych warto zacząć. Później można sobie powiększać ilość progresji.

 

Tu przedstawiam drużyny które typowałem w sezonie 2004/2005.

Liczby te wskazują ile upłynęło meczy nim padł następny remis. Czyli np. Reims miało pierwszy remis w którejś tam kolejce i następny był na 3 mecz, następny na 2 i kolejny pod rząd, następny na 2, później na 7 mecz czyli 6 kolejnych bez remisu a później dwa remisy pod rząd. Jak widać najwięcej jest jedynek czyli remisów pod rząd.

 

Reims - 3,2,1,2,7,1,3,3,2,1,3,5 - najdłuższa seria to 4 grając moim systemem

Grenoble - 2,1,5,1,1,1,3,6,11,1,2 - najdłuższa 7

Cretiel - 4,1,7,1,1,3,1,3,1,3,3,1 - najdłuższa 3

Angers - 4,2,4,4,1,1,2,2,6,2,1,1,4 - najdłuższa 7

Guegnon - 4,1,3,1,1,2,2,3,1,3,8 - najdłuższa 3

 

Genoa - 4,4,1,2,5,2,3,1,1,3,4,2,1,2,1,1,1,2 - najdłuższa 7

Ternana - 1,3,8,2,2,4,1,1,1,5,5,1,3,1 - najdłuższa 7

Abinoleffe - 1,4,3,1,1,8,5,2,3,4,2,1 - najdłuższa 8

Vicenza - 14,1,1,3,1,5,1,1,4,1,1,1 - najdłuższa 4

Catanzaro - 1,5,3,5,3,6,3,2,5,3 - najdłuższa 6

 

Huelva - 2,2,3,4,1,8,5,2,7,2,1,2,1 - najdłuższa 8

Salamanca - 7,5,1,1,13,4,3 - najdłuższa 9

Tenerife - 2,1,1,4,2,1,2,2,2,4,1,2,1,2,1,4,4 - najdłuższa 5

Eibar - 6,6,3,6,2,1,3,1,3,2,4,3 - najdłuższa 9

Ferrol - 1,3,2,1,2,1,3,2,2,16,1,5 - najdłuższa 4

 

Jak widać moja najdłuższa seria bez wygranej czyli osiągnięcie poziomu 9 w mojej progresji. Maksymalnie byłem gotowy na 10. Ale jakbym grał standardową progresją to 4 razy przekroczyło 10 poziom a w przypadku drużyny Ferrol miała 15 meczy bez remisu - niewątpliwie byłbym bankrutem. Ale widać też właśnie to o czym mówiłem - Ferrol 15 meczy bez remisu by następnie mieć dwa pod rząd.

Jest to więc bezpieczniejszy system ale nie można powiedzieć że jest to już system pewny bo przypadki chodzą po ludziach.

 

 

All rights reserved @ 2006



(Można cytować, publikować, rozpowszechniać TYLKO na łamach TEGO forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam teraz kilka wskazówek co do stosowania tego systemu:

 

1. Używanie tego systemu bez odpowiedniej modyfikacji i korekty na inne dyscypliny sportowe - grozi bankructwem. (na hokej jest zupełnie nieprzydatny w tej formie)

2. Używanie tego systemu na inne ligi piłkarskie niż 2 fra., 2 wło., 2 hiszp. - grozi bankructwem.

3. Używanie tego systemu na drużyny z ww. lig które w 5 ostatnich sezonach nie miały najwięcej remisów - grozi poważnymi stratami finansowymi.

 

Nie ukrywam że system ten został stworzony dla potrzeby określonego środowiska czyli takich lig gdzie pada najwięcej remisów i na drużyny które najwięcej w 5 ostatnich sezonach remisowały.

 

Wiadomo również, że gdy zaczniemy wygrywać pieniądze grając jakimkolwiek systemem to bukmacher nie jest instytucją charytatywną i gdy zobaczy jakiś system danego gracza zacznie pomału przyciskać - a to limitem, a to innymi ograniczeniami. Dlatego:

 

1. Nie graj progresją tylko u jednego bukmachera. Minimum 2 lub 3 bo może wtedy łatwo w historii typowania wyłapać, że grasz systemem i dużo wcześniej zacznie ci zamiatać. Szukaj wtedy i wybieraj korzystniejszy kurs na dane spotkanie, które musisz obstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz all

 

Kobra grajac swego czasu plaska stawka 2 francuska zakladajac ze sr kurs na remis 2.9 jestesmy do przodu z wieloma ligami mozna grac progresja bez zadnej analizy ale w tym tkwi problem czy jestesmy w stanie przewidziec na poczatku sezonu wysoki procent remisow w danej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnej analizy i na stawkę płaską to obudzisz się kolego z reką w nocniku pewnego dnia gdy napotkasz na długą serię bez remisu. Chyba że masz bardzooooooo duże zasoby finansowe ale wtedy po co grać w te systemy lepiej na lokate do banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest patrzenie na statystyki rozegranych już meczy, a całkiem co innego aktualne typowanie drużyn. Bo aktualnie typując nie wiesz ile może być remisów. Statystyk pomagają jedynie zorientować się w jakiej lidze zagrać. Ja na przykład wybrałem drużyny które miały od zarypania remisów a nagle jedna ni stąd ni zowąd w środku sezonu ciągnie 15 meczy z rzędu bez remisu - patrz Ferrol. A tak patrząc na statystyki to z każdej ligi i na każdej drużynie w sezonie ugrasz kasę. Same statystyki to jednak nie wszystko i czasem nie odzwierciedlają samego przebiegu typowania bo jest tylko wyciągana średnia jak piszesz wyżej. A...

 

rzecz biorąc wg średniej statystycznej każdy człowiek ma jedno jądro i jeden cyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierałem się oczywiście na statystykach i dlatego proszę zauważyć, że według nich drużyny które wybrałem miały najwięcej remisów w ciągu ostatnich 5 lat i biorąc średnią to remis powinien wypadać co 3-5 spotkanie. Ale to są tylko statystyki i to średnia dlatego jak zauważysz wyżej aż 4 drużyny miały serię bez remisu powyżej 10 meczy - co według statystyk które dawały wyniki wstecz do 5 lat nie powinno się zdarzyć ale to są statystyki a czym innym jest właśnie typowanie na żywo. Wg statystyk jak bym robił dzisiaj czy system się opłaca to zapewne niektóre drużyny by się zmieniły bo wg statystyk i średniej po tym sezonie mogą już nie być najczęściej remisującymi drużynami. Dlatego tu chciałem podkreślić różnicę między robieniem statystyk wstecz a typowaniem na żywo według opracowanego systemu.

Tak jak powiedział Waldek999:

Statystyki moga jedynie w znacznym stopniu przyblizyc nas do wygranej sukcesu nie gwarantuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam poniżej zyski z obstawiania moim sposobem w zeszłym sezonie na poniższe drużyny.

System stawkowania (poziomy po kolei): 6,9,14,21,32,80,160,320,640,1280

Tak więc zaczynałem od 6 zł.

 

A oto wyniki na każdej drużynie:

Reims - 100,75

Grenoble - 232,25

Cretiel - 108,90

Angers - 202,55

Guegnon - 32,30

 

Genoa - 355,05

Ternana - 371,30

Abinoleffe - 348,50

Vicenza - 105,10

Catanzaro - 400,60

 

Huelva - 427,05

Salamanca - 645,00

Tenerife - 93,30

Eibar - 794,00

Ferrol - 61,75

 

W sumie więc zarobiłem: 4278,40

Tylko na tych drużynach. A grając dodatkowo w ciągu sezonu na progresje NHL i MLB Można dojść do 6000 zł. Z takim kapitałem nic nie stoi na przeszkodzie w kolejnym sezoinie osiągnąć 10000 zł.

Można to osiągnąć grając systematycznie oraz posiadając silną wolę.

 

System ten przedstawiam całkowice za darmo ponieważ na nim zarabiam i nie potrzebuję od nikogo jakichkolwiek pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny znawco i zwolenniku progresji.

 

1. Używanie tego systemu bez odpowiedniej modyfikacji i korekty na inne dyscypliny sportowe - grozi bankructwem. (na hokej jest zupełnie nieprzydatny w tej formie)

2. Używanie tego systemu na inne ligi piłkarskie niż 2 fra., 2 wło., 2 hiszp. - grozi bankructwem.

3. Używanie tego systemu na drużyny z ww. lig które w 5 ostatnich sezonach nie miały najwięcej remisów - grozi poważnymi stratami finansowymi.

To powyżej powinieneś napisać czcionką 2x większą i pogrubioną. Należy dodać o ile nie doczytałem że powinnismy grać tym systemem u internetowych a nie naziemnych buków, Powinneś również podkreślić że stosujemy je do odpowiednich lig.

A teraz o systemie no rzeczywiście kawał roboty. Tylko jak nie masz nic do ukrycia do sprecyzuj od ilu zaczynasz i jak zwiękaszasz stawki oraz jakim budżetem powinniśmy dysponować żeby grać i wygrywać tak jak ty.

 

Jak ktoś wie jak przelać na betandwin. bo kumpel przez poczte przesyłał i kasa poszła w kosmos a chce zacząć stawiać różnymi progresjami i dawać na forum wyniki tylko mój najbliższy puknt np.sts to rzeszów czyli 25km ode mnie - help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można używać tego systemu również u naziemnych buków ale wygrane wtedy należałoby podzielić przez 2.

Tylko jak nie masz nic do ukrycia do sprecyzuj od ilu zaczynasz i jak zwiękaszasz stawki oraz jakim budżetem powinniśmy dysponować żeby grać i wygrywać tak jak ty.

Od ilu zaczynam i jak zwiększam stawki to podałem ale rzeczywiście jest mało widoczne:

 

System stawkowania (poziomy po kolei): 6,9,14,21,32,80,160,320,640,1280

 

Zaczynam od 6 zł. Jak przegram to wtedy stawiam za 9 itd. Jak wygram to zaczynam od nowa.

 

Pierwszych pięć jest nastawione na zysk ok. 10 zł. (do 1zł. w górę lub dół) następne już na konkretne zyski. Ponieważ przy standardowej np.

1,2,4,8,16,32,64 itd. to przy pierwszych 4 zysk nie jest nawet 10 zł a tych jest najwięcej.

 

Co do budżetu - za każdym razem zaczynając nowy sezon nie wiadomo ile potrzeba aby grać później zyskami z tych progresji. Z tego co pamiętam w tamtym sezonie nie musiałem używać większego wkładu niż 200zł ale byłem przygotowany na więcej.

Zmienianie stawek odradzałbym w trakcie sezonu. Kusi oczywiście bo po 3-4 miesiącach mamy więcej pieniędzy i od razu chcielibyśmy zwiększyć też wygrane. Od razu mówię że jest bardzo wielki błąd.

Od nowego sezonu można zwiększyć trochę stawki ale należy pamiętać że zwiększenie 1zł na starcie nie będzie odczuwalne ale przy 9 poziomie to jest powiększenie o 256zł!!

 

 

Jak ktoś wie jak przelać na betandwin. bo kumpel przez poczte przesyłał i kasa poszła w kosmos a chce zacząć stawiać różnymi progresjami i dawać na forum wyniki tylko mój najbliższy puknt np.sts to rzeszów czyli 25km ode mnie - help

 

Polecałbym również wpłatę na Expekt. Metoda prosta bo przelew minimum 50 a opłata w banku za przelew to 3 zł. A jeśli już tak bardzo chcesz na betandwin to polecałbym wpłacić przelewem na Moneybookers i tam bez problemu i natychmiast możesz wpłacić na Betandwin i pieniądze są natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kpt.Cobra,

 

Co powiesz na wejście teraz według Twojej progresji do II włoskiej na drużyny:

 

Bari

Verona

 

Dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to dobrze dobrane drużyny. Myślę że przy robieniu statystyk te dwie drużyny mogłyby się znaleźć w progresji na ten sezon. Dlatego proponuje je, jednak w tym momencie może wystąpić jakaś dłuższa seria bez remisu ponieważ Bari - ostatnie dwa mecze zremisowało a Verona - trzy. To tak po bardzo krótkiej i powierzchownej analizie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpt. Cobra

 

Zainteresowały mnie Twoje przemyślenia, ale zanim wybiorę odpowiednie drużyny, to chciałbym Cię o jedną rzecz zapytać. Jeśli możesz, to, odwołując się do swoich doświadczeń, powiedz, czy jeśli jakaś drużyna w połowie sezonu ma np. 11 remisów na 18 spotkań, to czy nadal będzie remisowała, czy też tyle jej "wystarczy" na sezon. Oczywiście nie chodzi mi o dokładną analizę, ale tak "na oko", jak pamiętasz, czy to była jakaś prawidłowość? Czy może dalej te drużyny sobie remisowały... Bo jeśliby przyjąć częstotliwość remisowania z pierwszej rundy, to taka drużyna skończyłaby sezon z ok. 18 remisami (zaniżyłem), a to nie zdarza się często. Chodzi mi tylko o to, że taka "remisowa" drużyna może nagle przestać remisować (wszystko jest możliwe), po prostu wyprztyka się z remisów na cały sezon i będzie lipa (np. 2 czy 3 remisy w rundzie wiosennej). Przepraszam za zawiłą formę pytania, ale upraszczając - czy miałemś taki przypadek? Pozdrawiam wszystkich i szczęśliwego :p: Nowwego Roku życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo dobry przykład może posłużyć statystyka drużyny napisana wyżej, a mianowicie drużyna Ferrol - 1,3,2,1,2,1,3,2,2,16,1,5 - liczby te wskazują po ilu meczach padł kolejny remis od poprzedniego.

Jednak to nie jest regułą. Trzeba by zobaczyć w tym momencie o której drużynie np. mówisz. O co ta drużyna będzie walczyć w końcówce sezonu. Jak będzie bronić się przed spadkiem a mając dużo remisów to nie jest zbyt wysoko w tabeli to pod koniec sezonu remisy będą ją pogrążać. Dlatego może się tak mobilizować że tych remisów będzie mniej. Jednak raczej przewidzieć się tego nie da. To jest loteria.

Ja starałem się stworzyć dla siebie taki system aby długie serie bez remisów mnie nie obchodziły. Teraz ciąg zdarzeń który może pogrążyć mój system to gdy drużyna będzie regularnie remisować dopiero co 4 spotkanie i więcej - a to zdarza się 5 razy rzadziej od 10 meczy pod rząd bez remisu co mnie najbardziej denerwowało bo trzeba było gigantycznych nakładów finansowych.

Na pewno jest lepszy system od standardowej progresji (każdy system wali się w przypadku ciągu jakichś zdarzeń - najlepszy system to taki, które znajdzie i będzie oparty na najrzadziej występującym ciągu jakichś zdarzeń).

Na dzień dzisiejszy znalazłem rzadziej występujące zdarzenie, że drużyna remisuje w całym sezonie co 4 minimum spotkanie od zdarzenia które występuje o wiele częściej czyli serii meczy bez remisu. Jak znajdzie się (a może już ktoś znalazł) jeszcze razdsze zdarzenie występujące w przyrodzie i opracuje odpowiedni system to na pewno wtedy będzie lepszy od mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest lekkie zainteresowanie tym systemem dlatego postanowiłem od Nowego Roku zacząć znów grać i wyniki można oglądać w: http://obstawianie.com/tematy80/typy-kptcobra-w-oparciu-o-ulepszona-progresje-vt5994.htm#92464

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mógłbyś rozpisać progresje zaczynającą sie od 2 zł, jakie kolejne stawki by były, bo nie moge sobie pozwolić w póżniejszych etapach aby stawiać np. 640 zł, dlatego interesuje mnie bezpieczniejsza gra, i ty jak patrzylem na twoja stronke wybrales 11 druzyn, jaką inna liczbe byś proponował i ktore ekipy, bo to tez troche dla mnie za duzo

z gory dziekuje za wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz raczej sam. Nie wiem jakie zakładasz zyski z każdego poziomu progresji. Zmieniając stawki trzeba policzyć później wobec kursów jakie przyniesie zyski. A jest to trochę roboty. Z tych 11 drużyn możesz wybrać sobie na które chcesz grać - nie musisz przecież na wszystkie.

A co do obstawiania za 640 zł. Na pewno nie stawiasz od razu takiej kwoty. Zanim dojdzie jakaś progresja do tego poziomu po drodze inne już powygrywały - tak więc masz trochę kasy już wygranej.

Ja np. obstawiałem za 640 zł ale miałem już 1000 zł wygrane tak więc przelicz sobie wszystko jeszcze raz. Ja na swojej progresji nie wydałem więcej niż 200 zł a obstawiałem przecież nie raz za 640 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ale za nim to nastąpi możesz być już bankrutem. Wtedy potrzebujesz finansów na około 25 poziomów. Jak kolwiek nie obrałbyś systemu stawkowania to są ogromne koszty a jeszcze na dwie takie drużyny to ho ho. No ale cóż niektórzy może mają takie zasoby finansowe ale wtedy polecałbym pieniądze dać na lokatę do banku, tyłek zabrać na Majorkę i codziennie sączyć chłodne piwko w towarzystwie pięknych kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować angielską Championship. Ponizej diagram (z programu SportsKeeping) jak wyglądały mecze. Czerwony porażka, żółty remis, zielony wygrana.

 

championship8pr.jpg

 

Zespoły od 7 do 17 miejsca mają sporo remisów. Oczywiście są zespoły które tylko raz zremisowały (Stoke) i te które śrubują mecze bez remisu (Norwich). Ale grając progresją remisówą nie powinno się stracić (przy założeniu 6 stropni).

 

Chyba najlepiej wybrać Hull, Derby, Coventry lub Ipswich. Stawki w bet-at-home.com na remisy w Championship raczej nie przekraczają w dół 3,20; czasami nawet wynoszą 3,50-3,70.

 

Więc wygląda na to, że warto stosować progresję remisową w Championship. Plusem jest też, że zespoły mają 46 meczy w sezonie, a nie 38 jak w Premiership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem już statystyki na tą ligę i muszę powiedzieć że tylko tego sezonu jest taki wysyp remisów. Przeważnie jest mało remisów w tej lidze dlatego są tak wysokie kursy. Dlatego mogę mieć trochę obawy o to że następne mecze w walce na koniec sezonu będą już w większości rozstrzygane i może być bardzo mało remisów. Ja osobiście bałbym się grać progresją na remisy w ligach angielskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry system ja kiedyś wymyśliłem coś podobnego tylko że miałem warunek zeby stawiać na druzyne które nei remisowały od 5 spotkań, niestety skończyłem to jak trafiłem na serie 11 meczy bez remisów nie chciałem zejść na minus i przerwałem będąc niecałe 40 złotych do przodu. Progresja jest dla ludzi o mocnych nerwach i rozsądku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ciekawie to wyglada ale mam pytanie.Czy nie można było by coś podobnego spróbowac ale na zwycięstwa gospodarzy -środka tabeli lub inne-gdzie kurs jest około2 /nie na remisy/Czy macie jakiś pomysły jak na zwycięstwa spróbowac zagrac???Teoretycznie zyski mogłby byś mniejsze gdyż kursy sa mniejsze ,ale można byłoby grąc więcej druzyn.Pozdrawiam i czekam na propozycje.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo ryzykowny system obstawiania gospodarza. Dlatego, że jak przyjdzie ci mecz gdzie gospodarz jest faworytem i kurs na niego jest 1.15 to nawet nie chce mi się liczyć ile trzebaby postawić aby odzyskać co się postawiło i aby wyjść na swoje. A jeszcze nie daj, jak będzie sensacja i faworyt zremisuje to na prawdę kolejna obstawka za tysiące złotych - jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bardzo podoba mi sie twoja progresja i postanowiłem ją zagrać na te same zespoły co ty,mam nadzieje że ugramy troche kaski.Mam jednak pytanie:napisałeś że można w trakcie sezonu dorobić sobie także na NHL-u i moje pytanie jaką ty preferujesz progresje właśnie na NHL??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...