Skocz do zawartości

Darmowe systemy


eksajtin

Rekomendowane odpowiedzi


NIE PODAWAJCIE MAILI z małpą! Jeśli już to z krzyżykiem (#) lub czymś zastępczym (np. słowo "małpa") bo jak podajecie takie maile to was od razu spamerzy namierzają i wam będzie codziennie przychodziło 10 maili z sex-stronami i viagrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niewtajemniczonych musicie mu podac swoje dane jesli ktos jest głupi niech wali do

pletwalek666@buziaczek.pl

 

To jest debil ja sobie z nim troche pogadalem jak mi sie nudzilo no to coz...Szkoda gadac...Myslalem ze tacy idioci zdarzaja sie tylko w kiepskich zartach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
JA tez bym bardzo prosił ostatnio tylko ciaglę przegrywam z góry dzieki michal192@poczta.onet.pl
Przeczytaj pierwszy post, tam jest adres strony gdzie jest pelno systemow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dużo systemów można znaleźć na http://eksajtin.fm.interia.pl Zebrałem tam wszystko co potrzebuje gracz.

 

Bez dobrego antywirusa nie radze tam wchodzic. Po kliknięciu na "systemy do gier" od razu próbuje sie instalować jakiś robal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może najnowszego e-booka Systemy Bukmacherskie 2006 ?? Jak tak napiszcie czy macie pełną wersję.Trzeba kombinować :)

 

Zapodaj jakims linkiem do opisu, czy tez strony 'wydawnictwa' ktore go wydaje...

Im wiecej szczegolow tym latwiej szukac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...