Skocz do zawartości

Darmowe systemy


eksajtin

Rekomendowane odpowiedzi


To bardzo mozliwe... przeczytalem ten fragment ktory mozna zassac wyzej... i to co tam bylo w zadnym stopniu nie zachecilo mnie do kupna.

Oklepana najprostsza progresja... zenada jak dla mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja - jeden z najpopularniejszych systemow bukmacherskich, który stosowany jest przez doświadczonych graczy. Mimo, iż wymagający dość szerokiej analizy, zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. System uznawany za 100% mimo tego, że na początku może zniechęcić niektórych graczy. Wszystko oparte na licznych przykladach.

 

System bukmacherski nazywany systemem 100%. Wygrywamy stosunkowo mało (w zależności od posiadanego kapitału) nie znając się w ogóle na sporcie!

 

Zasada słupkowa, polega na zminimalizowaniu naszego ryzyka strat jakie możemy ponieść w bukmachera gdy rzeczywiście prześladowałby nas ogromny pech.

 

Moje ulubione "dziecko", które daje mi największe zyski. System wymyślony przez matematyków, początkowo wykorzystywany w kasynach przy grze w ruletkę. Przechodził wiele zmian, aż został przystosowany do gry u bukmachera. System stosuję do zdarzeń sportowych, o których nie mam zielonego pojęcia. Pozwala on mi przy wkładzie finansowym np. 200 zł osiągnąć ok. 2500 zł miesięcznie!

 

System antyryzykant umożliwia nam w dużym stopniu ograniczyć możliwość poniesienia ogromnych strat. Stawki rosną jak wygrywasz, maleją kiedy przegrywasz.

 

Rozpiski systemów oferowanych przez bukmacherów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

w darmowej wersji jest wlasciwie tylko progresja, ale czego sie mozna wiecej spodziewac... njbardziej zaciekawilo mnie to

 

Moje ulubione "dziecko", które daje mi największe zyski. System wymyślony przez matematyków, początkowo wykorzystywany w kasynach przy grze w ruletkę. Przechodził wiele zmian, aż został przystosowany do gry u bukmachera. System stosuję do zdarzeń sportowych, o których nie mam zielonego pojęcia. Pozwala on mi przy wkładzie finansowym np. 200 zł osiągnąć ok. 2500 zł miesięcznie!

 

pewnie troche w tym przesady ale chetnie poznalbym ten system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za wirusa,jak umieszczalem wszystko na stronie nie mialem antywirusa i rzeczywiscie teraz wyskakuje mi komunikat o wirusie. Jesli chodzi o system antyryzykant to mam cosik takiego i jakos na hawajach nie siedze;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czemu tak rozdajecie te meile w postach , byle kto zagladnie i jesli wysle wam trojana to nawet sie nie zorientujecie :) Znam takiego jednego wiec lepiej uwazac niedaj boze jeszcze po takiej akcji sie zalogujesz do swojego buka %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czemu tak rozdajecie te meile w postach , byle kto zagladnie i jesli wysle wam trojana to nawet sie nie zorientujecie :) Znam takiego jednego wiec lepiej uwazac niedaj boze jeszcze po takiej akcji sie zalogujesz do swojego buka %-)

 

Tacy co rozysylaja trojany swoja droga, a tacy co pozniej spamuja skrzynki typami 100% skutecznosci swoja, ale od czego sa prywatne wiadomosci... :cwaniak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

jesli juz panikujesz to jestes przegrany,tyle powiem,musisz sam sprobowac kazdy system na sucho i dobrac do swoich predyspozycji i kapitalu.Innego wyjscia nie ma.Jesli o mnie chodzi to gram tylko live i nigdy nie obstawiam nic przed meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Ma ktoś może najnowszego e-booka Systemy Bukmacherskie 2006 ?? Jak tak napiszcie czy macie pełną wersję.Trzeba kombinować :)

 

Ja mam pelna wersje tego ebooka Ale wchodzac do pliku trzeba podac haslo :k:

Jesli ktos ma to haslo to pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym graczem.powiedzmy,że dysponuje 100 złotowym kapitałem.jaki system polecacie.(pomóżcie bo przegrałem już osiem dych!!!) :-(

:niesmak:

 

Po analizie tego co napisałeś sądzę że w Twoim przypadku najlepszym systemem będzie Skarbonka tzn. jak Cię najdzie żeby zagrać wrzuć to co chciałes postawić do skarbonki. Panikujący typerzy to sponsorzy buków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...