Skocz do zawartości

Darmowe systemy


eksajtin

Rekomendowane odpowiedzi


to kilka systemikow znaczy zaden nie jest 100% procz oczywiscie sure betow :lol2: ...

przeslal bym ci ale nie moge - plagiat :s: pros eksajtina.... albo nie bo sie wkurzy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kilka systemikow znaczy zaden nie jest 100% procz oczywiscie sure betow :lol2: ...

przeslal bym ci ale nie moge - plagiat :s: pros eksajtina.... albo nie bo sie wkurzy %-)

 

one nazywają sie 100%-owe i ludzie je sprzedają, ja sam nie uważam je także za takowe (traktuję je raczej jako ciekawostkę bo wiedzy nigdy za wiele)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100%-owe nie sa napewno.

a co do e-boka stan sie postrachem bukmacherów myslałem ze to cos lepszego czytajac to forum mozna sie praktycznie tego wszystkiego dowiedziec.

polecam tematy Fenixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie sa to poprostu systemiki ktore polegaja na mnozeniu stawki do momentu az sie nie trafi .... no ale takich systemow to mozna wymyslec sobie samemu dziesiatki... a to ze sa 100% to moze i sa dla ludzi z duzym kapitalem .... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

To ja wam teraz przedstawie mój system którym gram.

Generalnie polega to na tym aby obstawiać mecze zwiększając po każdej przegranej stawke x2 lub x3, aż do skutku i wtedy zaczynasz od nowa. Z doświadczenia wiem że maksymalnie do 5 razy mecz siądzie, a wtedy możemy cieszyć się z wygranej. Trzeba odpowiednio rozłożyć pieniądze tak aby nam już przy 3 razie nie zabrakło.

I co najważniejsze w tym systemie: obstawiasz zawsze tak samo tzn. np. na zwycięstwo gospodarzy lub remis i stawki muszą przekraczać 2.00.

No to już chyba wszystko na temat systemu. Gram od niedawna, a system przynosi mi już spore zyski.

Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja dopiero dzis odwiedzilem ten temat i tez bym prosil o ten system 100% tak na swieta prosze:) bo wczoraj kaske przegralem i sie smutam hehe dlatego zaczalem czegos szukac w necie jak by mi ktos wyslal byl bym bardzo wdzieczny.

wiercin1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie popatrzcie na pierwsza strone tego tematu a nie podawajcie mailow zeby wam ktos cos wyslal :mlotek: Na pierwszej stronie jest link do strony na ktorej znajduje sie okolo 30 systemow!! :mur:

 

tez tak uwazam

widze, ze sporo osob idzie na latwizne :zdziwiony:

sprobujcie opracowac sobie jakis system do waszego sposobu gry

to nie jest takie trudne

a i satysfakcja z wygranych wieksza :p:

no chyba, ze ktos ma lenia w du :c::c::c:

 

a swoja droga to nie znalazlem tu jeszcze zadnego systemu , ktory potrafilby zniwelowac skutki jakiejs dluzszej serii porazek. Stawki rosna zatrwazajaco szybko,a dla portfela jest to HARAKIRI. Z tego co zauwazylem kazdy stara sie zamknac ciag porazek jedna wygrana, a moze by sprobowac 2 wygranymi z rzedu??? J gram wlasnie w taki sposob i nie narzekam. Mowie oczywiscie o systemie typu PROGRESJA. Moze zyski sa wtedy troche nizsze, ale za to kolejna nastepna porazka nie boli tak bardzo. A pozostale pieniadze z portfela mozna zainwestowac w jakis surebet (wiadomo, ze pieniadze trzeba obracac).

 

 

pozdro dla wszystkich tworcow systemow :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...