Skocz do zawartości

TYPY - Ewelina [babskie typy]


Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi


"4"

 

Atalanta - Inter X, 3.15 :evil:

Bastia - Bordeaux x, 3 :evil:

Istres - Ajaccio x2, 1.6 :DD

 

-------------------------------

 

Barcelona - Saragosa H 0-1 1, 2 :DD

Alacete - Mallorca 1, 2.3 :evil:

Levante - Atletico M. x2, 1.36 :evil:

Villareal - Sewilla 1, 2.05 :evil:

 

---------------------------------

 

Allinassi - Tampere x, 3 :DD

FC Kopen. - AGF 1, 1.68 :DD

San Sebastian - Racing 1x, 1.14 :evil:

Malaga - Numancia 1, 1.8 :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialam czasu, oferty, tabel itd i slaba byla oferta na miejscu wiec puscilam byle co:

 

Barca - Saragossa LB 2,5 2, 1.65 :DD

Orebro - Malmo x2, 1.21 :DD

Kalmar - Helsinborg 1x, 1.37 :DD

Elfsborg - Goteborg x2, 1.3 :evil:

AIK - Djurg. 1x, 1.46 :DD

Dublin C. - Cork 1x, 1.52 :evil:

Derry - Patrick 1x, 1.33 :DD

 

znow wtopa :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis pilka:

 

Stromb. - Brugia 2, 1.53 :DD

Charleroi - Anderlecht 2, 1.6 :f:

 

Maastr. - Sparta R. 2, 1.97 :f:

 

Gencler. - Fenerb. 2, 1.95 :DD

 

Szachar - Arsenal K. 1, 1.17 :DD

 

Setubal - Beira Mar 1, 1.87

 

kolejna wtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do starej 'dobrej' formy z US Open, juz -600

 

Pilka weekendowa:

 

A. Villa - Cr. Palace 1, 1.46 :evil:

Amica - Polonia 1, 1.58 :DD

Utrecht - Den Haag 1. 1.52 :DD

Roosen. - Feyenoord 2, 1.63 :DD

Bilbao - Real M. 1x, 1.5 :DD

Dundee - Rangers 2, 1.5

Odra W. - Lech 1, 2.0 :DD

Auxerre - Istres 1, 1.45 :evil:

Bolton - Birmingham 1x, 1.19 :DD

Kujawiak - Arka 1x, 1.13 :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podsumowanie skonczone, wyszlo -600 i niestety musze to odrobic ale od jutra 27-09-2004 zaczynam na powaznie grac tenis i pilka.

 

Czyli zaczynam od -600, nowa filozofia, nowe konto itd. Jutro wkleje typy na wtorek i srode LM a potem czwartek UEFA i troszke tenisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis w dziale tenis, tutaj pilka:

 

Juventus-Mac.Tel 1, 1.16 :DD

Bayern-Ajax 1, 1.58 :DD

Manch.Utd-Fenerb. 1, 1.26 :DD

Rosenborg - Arsenal 2, 1.6

AC Milan-Celtic 1, 1.34

Barcel.-S.Donieck 1, 1.22

Brema-Valencia x2, 1.36

Anderl.-Inter Mil. x2, 1.24

CSKA M.-Paris SG 1x, 1.24

Chelsea-Porto 1, 1.41

 

LM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze pilka na dzis:

 

Boavista - Rio Ave 1, 1.73 :evil:

NEC - Rossendal 1, 1.7 :DD

Unterch. - Erfurt 1, 1.95 (II Niemcy) :DD

Venlo - EVV 1, 1.45 (II Holandia) :DD

Almelo - Haarlem 1, 1.53 (II Holandia) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swit -Podb. 2, 3.6

 

Swietny kurs a ja gram dzis lajtowo bo juz mam dosc. Swit nie mzoe zagrac jak z Legia, trzeba sie odkryc. Podbeskidzie ma niezly sklad i jesli chce jeszcze powalczyc to musi wygrac. Nie chce mi sie pisac teraz wiecej o tym meczu bo spadam wyslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-1-

 

Austria - Polska 1, 2.25 :evil:

 

stawka: 750

ewk: 1518

 

-2-

 

Francja - Irlandia 1, 1.38 :evil:

Szwecja - Węgry 1, 1.37 :DD

Anglia - Walia 1, 1.28 :DD

Hiszpania - Belgia 1, 1.41 :DD

Slowenia-Wlochy 2, 1.9 :evil:

Macedonia - Holandia 2, 1.4 :evil:

 

stawka: 250

ewk: 2042

 

tysiac do tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJJJJJJJJJJJJJJJ PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!! I'M SORRY!!!!!!!!!! ENDSCHULDIGEN DICH!!!!!! i w jeszcze kilku jezykach ;) nie zauwazylem ;P tyle tych dwojek w tym kursie i jeszcze do tego wiekszosc ludzi na tym forum twierdzi ze polska wygra,a przeciez wiadome jest ze wygra Gospodarz czyli Austria!!!!! Dobryyyyyyyyyy TYP;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sumienie nie pozwoliło by zagrac przeciwko polakom.jakos dziwnie ogladalo by mi sie ten mecz.wydaje mi sie jednak ,ze sie przejedziesz,bo u nas zawsze jak juz jest tak beznadziejnie,ze wydaje sie ze może byc juz gorzej to nasi pilkarze(czy to w klubie,czy w reprenetacji) zagraja dobry mecz ,ku pokrzepieniu serc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie postawila porazki gdyby ta kadra miala rece i nogi, tym czasem mamy kontuzje Smolarka i Krzynowka, powolany jest Zajac, Madej chyba i Kaluzny - to jest jakas PARODIA. Do tego uwazam, ze Frankowski jest slabiutki wiec dla mnie sklad personalny jest beznadziejny. Jesli nie zagra Jacek - ktory i tak nigdy nie ma wsparcia - to Polska jest prawie bez szans. Hajto umie tylko kosic i przy dobrym arbitrze zaraz dostanie kartke, Zewlakow stracil miejsce w skladzie Anderlechtu (nie dziwie sie), Kosowski bez formy i w klubie nic nie gra, ponadto trzon to zawodnicy Wisli i Legii, ktorzy pokazali nam jak potrafia grac w pucharach: Kukielka czy Zienczyk moga tam jedynie reczniki podawac. Niestety taka jest prawda, Wlodarczyk tez obecnie slaby. Austria to nie jakis frajerski zespol, oni dobrze wiedza, ze w naszej kadrze dzieje sie zle i beda chcieli to wykorzystac. Remis z Anglia u siebie tez robi wrazenie i nie ma tu znaczenia czy byl blad Jamesa przy drugim golu czy nie bo naprawde pilka jest gra przypadkow. Wiele osob w Polsce nie chce stawiac na porazke orlow a to liczy sie zawsze na cud, a to liczy sie na taktyke Janasa (ktorej de facto nie ma) a to optymizm (cos najgorszego przy obstawianiu meczow) a to patriotyzm itd. Jednak w przypadku obstawiania licza sie nie emocje i nasze pragnienia ale sucha kalkulacja i fakty. Zadne fakty na korzysc naszej reprezentacji nie przemawiaja. Myslicie, ze ja nie liczylam na to, ze Wisla przejdzie dalej i co? Postawilam na Wisle - durna Ewelina a wnioski trzeba wyciagac. Trzy gole Ci idioci dali sobie strzelic u siebie, dalo sie przewidziec to, ze przegraja ale nie cholerna wiara byla wazniejsza. A jak wyglada tabela? Kazdy ja zna, Austria ma 4 pkt. i nie chce mi sie wierzyc w to, ze teraz nagle ekipa Janasa ich ogra - nawet Anglia miala problemy. W Polsce ten mecz niby jakos ciekzo obstawic a sami łasicie sie na trudne emcze chociazby Slowenia - Wlochy czy Albania - Dania. A kto w Albanii mysli o porazce z Dunczykami? Zapewne nikt a dla sporej liczby Polakow to jest pewniak. Zreszta co ja bede pisac, kadre niby stac na remis ale nie sadze, takie zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam wlasnie ze sukcesy klubowe (Austria,Grazer Ak) przeloza sie na sukcesy reprezentacji - Austrii oraz analogicznie porazki klubowe (Wisla,Legia) przeloza sie na porazki reprezentacji - Polski,niestety...............

do tego dochodzi jeszcze niezla postawa Austrii w tych eliminacjach (chodzi mi głownie o remis u siebie z ekipa Anglii - Polska tego nie zdolala dokonac,chociaz naszym zawsze zle sie gralo z anglikami,ale to niczego nie zmienia)

bedzie jedynka - takie moje prognozy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Kaluznego i Zajaca?

 

Marcin Zając z Groclinu Grodzisk Wlkp. i Radosław Kałużny z Bayeru Leverkusen zostali powołani do kadry przygotowującej się w Niemczech do meczów eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Austrią i Walią.

 

GW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oni i tak by nie zagrali. Faktem jest jednak to, ze mamy wyjatkowo krotka lawke.

 

GW

 

Kadra - Meppen 3:0 (0:0)

 

Skład Polski w I połowie: Dudek - Baszczyński, Hajto, Bąk, Rząsa - Jeleń, Kałużny, Szymkowiak, Kosowski - Frankowski, Żurawski.

 

Po przerwie grali: Boruc - Kaczorowski, Kłos, Bieniuk, Stolarczyk - Zając, Radomski, Lewandowski, Mila - Włodarczyk, Rasiak.

 

Co tu robi Bieniuk, Kaluzny, Zajac, Hajto? Po co Jelen i Lewandowski w pomocy skoro oboje w klubach maja inne pozycje? OK to byl sparing itd. ale kadra Janasa nie gra nic od dluzszego czasu wiec nadal nie rozumiem tych posuniec. Tu nie ma zadnej logiki i taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna dyskusja sie wywiazala - ja wsadze swoje 3 grosze. Fakt, ze Polska reprezentacja to w tej chwili zlepek pilkarzy- to wybor trenera ( gorszego juz nie bedziemy mieli). Jednakze jest jedno ale Polska reprezentacja jest nieprzewidywalna i tak na dobra sprawe w tym meczu - z Autria - wedlug mnie moze pasc kazdy wynik. Dlatego z przyjemnoscia obejrze ten mecz z piwkiem w reku, natomiast jest to typowy no bet do obstawiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna dyskusja sie wywiazala - ja wsadze swoje 3 grosze. Fakt, ze Polska reprezentacja to w tej chwili zlepek pilkarzy- to wybor trenera ( gorszego juz nie bedziemy mieli). Jednakze jest jedno ale Polska reprezentacja jest nieprzewidywalna i tak na dobra sprawe w tym meczu - z Autria - wedlug mnie moze pasc kazdy wynik. Dlatego z przyjemnoscia obejrze ten mecz z piwkiem w reku, natomiast jest to typowy no bet do obstawiania

 

OK nie mowie, ze to jest rozwiazanie malo rozsadne ale zadaj sobie pytanie i szczerze odpowiedz, czy psychologicznie jednak liczyc na ten remis badz wygrana i dlatego nie stawiasz czy jednak jest to poprate gleboka analiza i kakulacja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna dyskusja sie wywiazala - ja wsadze swoje 3 grosze. Fakt, ze Polska reprezentacja to w tej chwili zlepek pilkarzy- to wybor trenera ( gorszego juz nie bedziemy mieli). Jednakze jest jedno ale Polska reprezentacja jest nieprzewidywalna i tak na dobra sprawe w tym meczu - z Autria - wedlug mnie moze pasc kazdy wynik. Dlatego z przyjemnoscia obejrze ten mecz z piwkiem w reku, natomiast jest to typowy no bet do obstawiania

 

OK nie mowie, ze to jest rozwiazanie malo rozsadne ale zadaj sobie pytanie i szczerze odpowiedz, czy psychologicznie jednak liczyc na ten remis badz wygrana i dlatego nie stawiasz czy jednak jest to poprate gleboka analiza i kakulacja ??

 

Nie stawiam tego meczu z prostego powodu - wynik jest dla mnie sprawa otwarta.

A jesli chodzi o analize - wedlug mnie poziom sportowy obydwu druzyn jest zblizony. Najlepszym przykladem bedzie rywalizacja Legii z Austria:

- w pierwszym meczu Legia skazana przed meczem na porazke wrecz dominowala na boisku i gdyby lepsza skutecznosc polskich zawodnikow to Legia prawdopodobnie gralalby dalej w pucharze Uefa. O koncowym wyniku przesadzil jednen strzal, ktory wyszedl zawodnikowi gospodarzy. Skad wiesz, ze taki strzal nie przytrafi sie na poczatku meczu naszej reprezentacji Krzynowkowi lub innemu naszemu reprezentatowi, moze Dudek bedzie bronil jak w transie, itd

- w drugim meczu to Legia byla faworyzowana i co z tego wyszlo wszyscy widzielismy - totalny nielad i brak jakiekolwiej koncepcji na boisku. Dlatego Austria moze z nami wygrac i to nawet wysoko - ale Polska druzyna jest nieprzewidywalna ( dla mnie to wystarczajacy argument) i posiada zawodnikow, ktorzy sa w stanie przesadzic o wyniku spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...