Skocz do zawartości

TYPY - Ewelina [babskie typy]


Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Bron boze mi tego nie grac...

 

Kuzniecowa - Frazier 2, 2.9

 

Moim zdaniem Frazier to najlepsza Amerykanka po tej plejadzie gwiazd, ktore tak naprawde juz odchodza. Davenport juz chce dziecka, Serena zajmuje sie moda, Venus bez formy zajmie sie rodzinnym biznesem, Jenny juz swoje lata ma i coraz ciezej jej walczyc z kontuzjami i nadwaga. Zostaje mala pustka. Na pewno nie wypelnia jej takie zawodnicki jak Irvin czy Lee W. Zreszta ta druga tez powoli konczy, podobnie jak Lisa Raymond. Amy tez ma juz swoje lata, jest starsza niz wymienione gwiazdy ale zaczela grac naprawde niezle i po tych 4 zawodniczkach jest obecnie numerem jeden w USA. Dziwnie to brzmi, wysylam na emeryture mloda Serena a Amy ma byc liderka ale coz. Zanim odejda siotry to moze sie ktos pojawi jeszcze. Na razie mnie sie podoba gra Frazier. Przyznam, ze do tegerocznego Wimbledonu nie zbyt wierzylam w Amy Frazier ale po obejzeniu dwoch jej spotkan a potem jeszcze jednego meczu na hardzie w USA musialam zmienic zdanie. Szalona babka, szybka, leci do kazdej pilki. Ciezko jest w kogos uwierzyc po 30 ale cuda sie zdarzaja. Jakis czas temu obie panie spotkaly sie na korice i wygrala zdecydowanie Swetlana ale nawierzchnia byla inna. Otoz w samym Wimbledonie Amy ograla m.in. Myskine i Kirilenko, dopiero polegla z Maria Szarapova. W nastepnym turnieju ograla Bartoli i Schyder, polegla z Venus Williams. Dalej juz nawierzchnia, ktora nas interesuje czyli hard. Dosc dobry turniej Morgan Chase Open gdzie wygrala z Jidkowa i Schett a polegla z Lindsay Davenport. No i dwa turnieje wprowadzajace do US Open, zwycierstwa kolejno z: Mandula, Harkleroad, Molik porazka z Dementiewa oraz drugi turniej: Foretz, Washinmgton, Sfar porazka ze Zvonariewa po meczu 3 setowym. w US Open do tej pory pokonala Kelly Mc Cain oraz Kristine Brandi, to nie sa rywalki godne wiekszej uwagi. Najwiekszym minusem Rosjanki jest brak stabilizacji. Najpierw spory sukces, zaraz kompromitujaca porazka. To jest bardzo utalentowana zawodnika, 19 latka. Krotkie poparcie moich slow. Przed Wimbledonem zagrala znakomity turniej Hastings Direct gdzie pokonala Hantuchowa czy Zvonariewa ale juz w pierwszej rundzie Wimbledonu zostala ograna przez Virginie Razzano To sie do komentarza nie nadaje w ogole. Pewnie mi ten mecz nie wejdzie ale coz mozna liczyc znow na slabszy dzien tej zawodniczki a owe slabsze dni zdarzaja sie jej wyjatkowo czesto, tym bardziej jesli na przeciwko stoi zawodniczka starsza, bardziej doswiadczona i ograna. Nie namawiam aby to grac wrecz odradzam.

 

Henman - Tabara 2, 4.3

 

Hmm nasz kolega z Anglii ma bole plecow i prawie w ogole nie trenuje, za to grac musi duzo bowiem mial mecz 5-setowy z Ivo Karloviciem oraz 4-setowy z Golmardem. Widzialam ten mecz w sporej czesci i naprawde Tim gral przecietnie. Nie warto sie sugerowac jego liczba asow poniewaz Francuz byl rowniez kontuzjowany i nie mogl wielu pilek z serwisu odbic. O Henmanie rozpisalam sie przy okazji meczu z Karloviciem wiec nie bede sie powtarzac. Wszystko jest aktulane + jego bole plecow. Tabara, Tabara a ktoz to taki? Ja nie mam pojecia, Emrod zapewne tez. Gral sobie Czech w challengerach i nic do tej pory nie osiagnal. Koles ma 25 lat i zero sukcesow. W tym zagral zagral na zaledwie 3 turniejach / US Open jest 3/ bo nie potrafil nawet wygrac eliminacji Byc moze byl przez jakis czas kontuzjowany, nie wiem. Na poczatku roku zagral w Australian Open gdzie w 1 rundzie ulegl 1-6, 2-6, 2-6 Nadalowi, wynik dosc kompromitujacy. Natepnie Generali Open s przepieknej narciarskiej miejscowo Kitzbuhel i znow porazka w 1 rundzie z Seppim 6-7 (4-7), 3-6, wynik sugeruje, ze chlopak walczyl. Oczywiscie turniej w Kitzbuhel byl na ziemi. No i nagle zglosil sie do eliminacji US Open i udalo sie, wszedl do turnieju glownego. Trafil jednak na zle losowanie i spotkal Bialorusina Maxa Mirynego. To mial byc 3-setowy jednostronny pojedynek ale taki o dziwo nie byl. Czech wygral pojedynek z o wiele bardziej znanym rywalem w 4 setach, jak dla mnie szok. Jednak to nie koniec niespodzianek ze strony Tabary. Dwa dni pozniej ogral srebrenego medaliste z Aten, pupila gospodarzy Mardego Fisha To co zrobil Czech w secie 5 bylo po prostu mistrzostwem swiata. Ma chlop prawo byc zmeczony ale skoro ogral takich rywali to czemu mialby nie wygrac z Timem Henmanem, ktory gra obecnie rpzecietnie, nawierzchni twardej nie lubi i nic tu nie wygral. Jest spora szansa a kursy zwiariowane. Myskina tez dopiero co przegrala z kurs na nia byl 1,04 a na porazke Rosjanki 6,7 Powiem jeszcze jedno. Wiele meczow z kursem 1,2-3 na zw. konczylo sie tu juz 5 -setowymi emczami gdzie wygrac mogl kazdy, dlatego kombinowalam z Karloviciem, ktory mial takie same szanse a kurs byl 2,7. Nie udalo sie, teraz tez sie moze nie udac ale i na Frazier i na Tabare ja stawiam grosze a nie 50 zl tak jak w przypadku Chorwata a to spora roznica. Ostatnie zdanie kopiuje z gory. Nie namawiam aby to grac wrecz odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W poniedzialek napisze podsumowanie finansowe turnieju po polowie zmagan na kortach w NY

 

na razie lecimy dalej:

 

Srichaphan-Hrbaty 1, 1.46 :f:

Henin-Raymond 1.09 :D

 

stawka 100 zł

 

wygrana 143,22 zł

 

-275 zl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

 

Capriati - Sugiyama 2, 2.9 :f:

Melzer - Llodra 1, 1.7 :f:

 

2.

 

S.Will.-Schnyder 1, 1.13 :D

Roddick-Canas 1, 1.13 :D

Mauresmo-Schiavone 1, 1.12 :D

Youzhnyi-Berdych 1, 1.48 :f:

Haas-R.Mello 1, 1.17 :D

Davydenko-K.Beck 1, 1.55 :f:

Hewitt-F.Lopez 1, 1.12 :D

J.Johansson-Koubek 1, 1.31 :D

Robredo-Peya 1.23 :D

 

 

3. Dement.-Zvonareva 2, 1.82 :f::f::f:

 

za 200 zł - wygrana: 327 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

 

Capriati - Sugiyama 2, 2.9

Melzer - Llodra 1, 1.7

 

2.

 

S.Will.-Schnyder 1, 1.13

Roddick-Canas 1, 1.13

Mauresmo-Schiavone 1, 1.12

Youzhnyi-Berdych 1, 1.48

Haas-R.Mello 1, 1.17

Davydenko-K.Beck 1, 1.55

Hewitt-F.Lopez 1, 1.12

J.Johansson-Koubek 1, 1.31

Robredo-Peya 1.23

 

 

3. Dement.-Zvonareva 2, 1.82

 

za 200 zł - wygrana: 327 zl

Na 2 za dużo meczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davenport - Venus 1, 1.8

Kiefer - Henman 1, 1.8

 

stawka: 150

 

wygrana: 437

Ale Ewelina duże stawki dajesz czy ty naprawde grasz za takie stawki?

 

// Sory ale to Cie nie powinno obchodzic za jakie typer gra stawki :) (mod.cer0) Takie posty beda usuwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ewelina duże stawki dajesz czy ty naprawde grasz za takie stawki?

 

To wcale nie sa duze stawki ja tyle stawiam w EURO :D

Co to znaczy duza stawka 100% kieszonkowego czy wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ryzykuje na maxa, albo wyjde na ZERO albo strace na US Open jakies 1,5 tys zł

 

Henman - Hrbaty 1, 1.6 :D 6/1 7/5 5/7 6/2

Hewitt - Haas 1, 1.32

Davenport -Asagoe 1, 1.05 :D 6/1 6/1

Roddick - J Johansson 1, 1.13 :f:

Ruano/Suarez-Husar/Martinez 1, 1.2 :D 6/3 6/3

 

za 300 zł

 

wygrana 791 zl

 

Co za amerykanscy debile, caly ten turniej jest chory, samoloty lataja nad glowa, ludzie gadaja, jedza, smierdzi frytkami na korcie, w przerwach puszczaja muzyke a mecze Federer-Agassi - Roddick-J. Joh. sa rozgrywane na wietrzy ktory w 100% uniemozliwie gre w tenisa. Podczas gdy w tym samym czasie jest wolny kort na ktorym nie ma wiatru bo jest inaczej polozony i zasloniety. Tak gral Henman z Hrbatym. Ameryka jest naprawde chora :( Z transmisjami jest to samo. Przeywaja mecz zeby pokazac jak Serena idzie sobie miedzy kortami itd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Ewelina

troche mnie dziwi twoj kupon :p poniewaz praktycznie cały turniej stawiasz na przegrana Henmana a tutaj nagle za spora jak dla mnie sumke grasz tym razem na niego :roll: znajac zycie teraz bedzie tak ze przegra z Hrbatym ,tak samo dziwi mnie ze stawiasz na Devenport gdyz 1.05 duzo ci kasy niedaje a w tenisie o kontuzje niejest trudno i zawsze moze skreczowac a wtedy było by naprawde bardzoi trudne do przełkniecia (ostatnio tak wpadłem na Ljubicicu kurs 1.10 ;( a EWK była jak dla mnie duza ) mam nadzieje ze nic złego z tych moich wrózb niewypali bo naprawde widac ze tenis to twoja mocna strona tylko brakuje szczescia :p

3maj sie i zycze powodzenia i szczescia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie troszke dziwia te uwagi, nie twierdze, ze nie macie racji. Ale mowisz odpussc sobie Lindsay czyli minus 1.05, Kisi mowi odpusc sobie Roddicka i debel bo male kursy i nagle z 2,93 robi sie 1,9 z odliczonym podatkiem !! Przeciez to nie ma sensu. Nie wierze, ze Davenport zlapie kontuzje, gdybys Ty wiedzial jak ona chce to wygra i co to znaczy dla niej, dla meza, rodziny, trenera calego tenisa Amerykanskiego. Wszystko sie moze zdarzyc ale rownie dobrze Moldawia moze zremisowac z Wlochami. Co do Henmana to juz w ogole nie kapuje. W tenisie nie stawia sie czegos do konca z zasady. Stawia sie 'na rywala'. Trzeba zrobic analize kto jak gra, w jakiej jest i co na to rywal. Po Henmanie nie widac tej kontuzji, byc moze cierpi ale wygrywa i to w coraz lepszym stylu. Mecz z Kieferem pokazal kilka jego akcji klasycznych. Jakie to akcje? Ano przede wszystkim akcja serve&volej. Tim nie ma dzis na przeciwko Hewitta wiec nie musi sie martwi o wyjatkowo celne topspiny. Ale akcja s&v to jeszcze nic. Sa rowniez dobre akcje przygotowujace wolej pod siatka. O co w tym biega? Ano biega o to aby slajsowac pilke, podciac ja i umiescic toz przed linia koncowa i szybko znalesc sie pod siatka. Jesli takie akcje wychodza Anligkowi, a jak widac wychodza, no to ciezko sie z nim gra. Ocyzwiscie trzeba tu rozroznic rywlai. Co innego Agassi, Federer, Hewitt a co innego Hrbaty. Co ciekawe Tim nawet niezle w tym turnieju serwuje. Grbaty wszystkie mecze mial 5-setowe cohcia zwyciestwo z Rochusem juz cos oznacza ale Anglik wygral z Karloviciem i Kieferem. Byloby demagogia z mojej strony jakbym na slepo stawiala cos przeciwko nie patrzac na sprawe obiektywnie. Zreszta ulozenie drabinki jest absolutnie wyjatkowe bowiem kto sie spodziewal, ze Rochus bedzie gral z Hrbatym? Zapewne nikt. W ogole Dominik w 1/4 US Open wyglada komicznie. Kazdy nastpeny mecz Tim juz przegra bo czeka na niego zwyciezca meczu Federer-Agassi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grbaty wszystkie mecze mial 5-setowe cohcia zwyciestwo z Rochusem juz cos

oznacza

 

Hrbaty - Srichaphan 7/6 6/3 6/3

 

Przypomina ci to coś Ewelina :f:

 

PS. w sumie to jednak możesz dać tego Roddicka :p Ale debel ja bym odpuścił, ale jak chcesz to przecież Twoja kasa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o meczu Davenport L.-Kuznetsova S. czy tu może byc niespodzianka ?? 8)

Bo ma ochote postawić na Rosjanke, ale nie wiem cy to jest wogóle realne?

Ostatnio na pewniakach tylko przgrywam wczoraj Norman D. w Studgarcie przegrał za 1,45.

 

Napisz czy jest sens ryzykować ?? Bo chce postawić 300zł na ten mecz??

:DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o niespodziance, Davenport ma zw. w calym turnieju w kieszeni, ja dzis posawilam przeciwko Jenny C. z kursem 2,55.

 

Lindsay kontzuja 1,2 nie wchodzi

Dementiewa 2,55 :D

 

:f:

 

brak slow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie US Open 2004

 

Po dwoch tyg. poraz na podusmowanie teogz turnieju, ktore neistety bedzie krotkie i jakze smutne. Minus tysiac zł, same niespodzianki, beznadziejny turniej. W efekcie wyszlo na to, ze to co mozna zarobic na Wimbledonie, szybko stracic mozna w 2 tyg. na US Open. No cóz 3/4 sezonu tenisowego za nami, trzeba odrabiac na kolejnych turniejach.

 

Na dzis stan konta wiadomy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek... nikt Ci nie kazal korzystac zjej typow... a ze tak zrobiles to juz Twoja sprawa... to sa tylko typy do Ciebie nalezy wybor... :/ wiec jak masz pisac takie pierdoly to sie lepiej zamknij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mogl przewidziec kontuzje Davenport? Zobacz wpisy na innych forach dot. spotkania Lindsay z Kuzniesova i wylicz ile ludzi stawialo na Rosjanke. Ty mowisz o aspekcie tenisowym a tu byl po prostu uraz. W pierwszym secie Amerykanka wygrala 6/1. Zreszta akurat z tego meczu tlumaczyc sie nie musze bo wszyscy tak grali.

 

Jak na weekend mnsotwo ludzi postawilo zw. Milanu a byl remis 2:2 to tez napiszesz, ze NIKT nie zna sie na pilce? :DD :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinko!widzialem w dzisiejszej ofercie wiele ciekawych meczow z tenisa.

Jakbys mogla to spojrz na nie swoim okiem eksperta i podaj jakies ciekawe typy na dzis;)

Sam widze kilka meczow wartych uwagi,ale jezeli Ty podasz podobne to juz bede pweny ;)

Pozdrowionka;)

Ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kuponik nieco ryzykowny, potem podam reszte typow a na razie:

 

Atletico - Barca 2, 2.3

Lyon - Bastia 1, 1.35 :f:

Gornik - Odra 1, 1.8 :DD

Feyenoord - Utrecht 1, 1.35 :f:

Juventus - Atalanta 1.25 :DD

 

Dziwi mnie tak wysoki kurs na Barcelona i bardzo solidnie grajcy Gornik. Zabrzanie sporo remisuje i raczej u siebie beda chcieli wygrac, za to Odra jest troche nieobliczalna. Barca zagrala niezly mecz w LM i moga spokojnie wygrac w Madrycie ale trzeba przyznac, ze ciezko sie gra na stadionie Atletico. Reszta chyba pewniaki wiec pisac nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy weekendowe

 

PN - Włochy

 

Inter - Palermo 1, 1.35 :f:

Juventus - Bergamo 1, 1.26 :DD

Lazio - Reggina 1, 1.5 :f:

 

PN - Hiszpania

 

Espanyol - Real M. x2, 1.21 :f:

Santander - Villareal x2, 1.41 :DD

Atletico M. - Barcelona x2, 1.37 :DD

 

PN - Francja

 

O. Lyon - Bastia 1x, 1.06 :D

 

PN - Portugalia

 

Porto - Estroil 1, 1.2

 

PN - Holandia

 

NEC N. - PSV x2, 1.15 :D

Feyenoord - Utrecht 1, 1.34 :f:

 

PN - Szkocja

 

Rangers - Inverness 1, 1.17

Hibernian - Celtic 2, 1.3

 

PN - Anglia

 

Chelsea - Tottenham 1, 1.4 :f:

 

PN - Belgia

 

Anderlecht - Lierse 1, 1.3 :D

Brugia - Cercle 1, 1.27

 

PN - Niemcy

 

Leverkusen - Nurnberg 1, 1.4 :f:

Shalke - Bor. M`gladb. 1x, 1,12 :D

 

PN - Polska

 

Groclin - Zaglebie 1, 1.35 :D

Gornik Z. - Odra W. 1x, 1.15 :D

 

Sobota do dupy, oby niedziela byla lepsza, modlcie sie a zamiast na tace zachowajcie 2 zlote na poniedzialek na kupon :)

 

Pilka nie idzie trzeba wrocic do tenisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...