Skocz do zawartości

TYPY - Ewelina [babskie typy]


Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Leverkusen - Ostrawa 1, 1.55 :)

Juve - Djurgarden 1, 1.2 :(

Shelburne - Deportivo 2, 1.4 :(

Graz - Liverpool 02, 1.19 :)

Shalke - Liberec 1, 1.55 :)

Villareal - Atletico 10, 1.25 :)

 

co z Amica i Legia? Jak stawiacie? Mnie sie wydaje, ze Amica 1 a Legia 02, bo za duze ryzyko dawac na zwyciestwo Legii na wyjezdzie...

 

Zapomnialam o Lechu, chyba tez 02, kurs 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jeden

 

Benfica - Anderlecht 10, 1.13 :)

Dynamo - Legia 02, 1.19 :)

Terek G. - Lech 02, 1.38 :(

Amica - Honved 1, 1.55 :)

Acasuso - Przysiezny 1, 1.22 :)

Benesova - Kiszczynska 1, 1.15 :)

Ferrer - Garcia Lopez 1, 1.4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agassi - Goldstein 1, 1.08 :)

Mathieu - Yoo 1, 1.10 :)

Granville - Kleinova 1, 1.45 :)

Pin - Sfar 1, 1.45 krecz Pin :(

Williams - Matezvic 1, 1.03 :)

Sprem - Widjaja 1, 1.20 :)

Henin - Vento K. 1, 1.15 :)

Roddick - Haas 1, 1.20 :)

Kiefer - Baghdatis 1, 1.08 :)

 

kurs: 4,61

 

Toto-Mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zagralem dzisiaj o 13:40 i był kurs 1,7 :D Ale nie miałem akurat przy sobie jakiejś sporej kaski żeby singielka obstawić na Sprem z jakimś sensownym zyskiem :evil: I dodałem inne mecze na podwyższenie AKO no i oczywiście musiało coś nie wejść :frown: Obstawilem że Klejnowska medal zdobędzie no i wszyscy widzieli jak sie skończyło ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał wtedy kilka stówek w portfelu to z pewnością bym zagrał na Sprem z kursem 1,7 bo takie błędy buków trzeba wykorzystywać bezlitośnie :)

 

Nie chce nawet myśleć co będzie jak jutro Sprem polegnie. Chyba zakończe swoją przygode z bukmacherką jeśli taki pewniak wtopi :roll: a przynajmniej z obstawianiem tenisa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie byli faworyci, Wy po prostu patrzycie na nazwiska glownie. Zgoda Nadal jest dobryw deblu ale nie Moya. Gra w debla jest specyficzna, gracze musza miec opanowana gre pod siatka i wolej. Dlatego mistrzami debla sa Santoro/Llodra, bracia Bryan, Lichowcewa/ Kuzniecowa itd. Co z tego, ze Moya czy Ferrero to znani zawodnicy skoro nie potrafia zagrac dobrze woleja. To samo tyczy sie Roddicka czy Hewitta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre słowa widzę tenis masz prawie w jednym palcu to dobrze jeżeli pozwolisz to będę swoje typy z teniska konsultował z tobą bo widzię że Jeteś Expertem w tej dziedzinie. Pozdro Dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troszke pilki:

 

Wronki-Zabrze 1x, 1.12 (z X raczej pewniak)

Legia-Lubin 1, 1.34

Cracovia-Wodzislaw 1x, 1.12 ( z X raczej pewniak)

Arsenal-Middlesbr. 1, 1.38

Liverpool - Man. C. 1, 1.48

Sparta-Opava 1, 1.22 (tego sie troche boje, Sparta gra chyba przecietnie ostatnio)

Grazer AK-Pasching 1x, 1.11 (ostatnio slaby mecz GAK z Liverpoolem ale Pasching to zepsol duzo gorszy niz ekipa Dudka, mimo wszystko lepiej z X)

Basel-Schaffhausen 1, 1.26

Gl.Rang.-Hibernian 1, 1.24

Inverness-Celtic 2, 1.24

Ajax-Breda 1, 1.25

Trondheim-Tromso 1x, 1.12

 

proff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie byli faworyci, Wy po prostu patrzycie na nazwiska glownie. Zgoda Nadal jest dobryw deblu ale nie Moya. Gra w debla jest specyficzna, gracze musza miec opanowana gre pod siatka i wolej. Dlatego mistrzami debla sa Santoro/Llodra, bracia Bryan, Lichowcewa/ Kuzniecowa itd. Co z tego, ze Moya czy Ferrero to znani zawodnicy skoro nie potrafia zagrac dobrze woleja. To samo tyczy sie Roddicka czy Hewitta.
Zaufałem ci i postawiłem na Santoro/Llodra i braci Bryan :) Mam nadzieje, że się nie zawiode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaufałem ci i postawiłem na Santoro/Llodra i braci Bryan Mam nadzieje, że się nie zawiode

 

Bryan/ Bryan - Mirnyi/Voltchow 6/3 6/3

 

Santoro/Llodra - Nestor/Niemeyer 6/3 6/7 6/3

 

Tylko nie graj w ten sposob do konca turnieju bo kazdy mecz trzeba analizowac. Na dzis dzien nie wiem z kim sie spotkaja deble itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy

 

 

Ljubicic-Dent 1, 1.75 :(

Fish-Mirnyi 2, 1.8 :(

Grosjean - Lopez 2, 2.20 :(

Roddick - Gonzales 1, 1.15 :(

Molik - Raymond 1, 1.55 :)

Sugijama - Sprem 2, 1.65 :(

 

kursy z Toto Mixa

 

Dent, Roddick, Sprem - totalna padaka :( Dodalam tu jeszcze Venus W. i tez przegrala :(

 

Piekny dzien na 7 spotkan 1 trafione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz na kogo zagrala a mowisz : chyba sie skusze

 

bo jeśłi sie kusze na kogoś kupon to polegam wyłącznie jego intuicj, nic nie zmieniam,zostawiam kupon w orginalnej wersji i nie wnoszę zadnych porawek, a dlaczego sie skusze na kupon Eweliny bo widze ze sie zna na tenisie w przeciwiństwie do mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dent, Roddick, Sprem - totalna padaka Dodalam tu jeszcze Venus W. i tez przegrala

 

Piekny dzien na 7 spotkan 1 trafione...

 

a wiesz dlaczego tak sie stało?

bo zxerowałem twoje typy!!! I przyniosłem ci pecha !!! Coś ostatnio nie mam szcześcia przykładem może być turcja z bialorusią ;( może cos zagram w piątek :arrow: jesli napłyną dotacje z unii europejskiej z progrmu "bankrut-typer" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

264 Gambill-G.Muller 1.65 1.98

332 Vliegen-DiPasquale 1.67 1.96

Co myślisz o tych typach.?

Z góry dzieX.

POzdro. :D

 

Z takimi odzywkami idz do dzialu Tenis . Ile Razy Można Powtarzac ??!!!!!!!!(mod. Cer0 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek - Portugalia

 

Final Super Pucharu - Toto Mix

 

FC Porto - Benfica (A) awans czyli zw. obojetnie czy dogr. czy karne...

 

No i sugeruje aby zagrac 2, czyli zwyciestwo Benfiki. Dlaczego? Powodow jest kilka. Porto juz nie jest takie dobre, wielu zawodnikow ubylo a nowi gracze jeszcze nie sa zgrani. Co do tego chyba nikt nie ma watpliwosci. Podczas meczow w Stanach Zjednoczonych grlai mizernie, m.in. porazka z Galatararajem. Nie slychalam aby jakos wybitnie Lizbona zostala oslabiona a nawet rok temu nie byl to zespol o wiele gorszy. Sadze, ze spokojnie Benfika mzoe wygrac i wcale nie bedzie to niespodzianka, jednak lepiej dac na zwyciestwo po dorg. czy karnych niz w 90 min. bo to zdecydowanie za duze byloby ryzyko, kurs nieco kusi 3,60 ale na awans jest tez dosc duzo bo 2,3. Tak sie sklada, ze w ew. karnych to juz wcale Porto faworytem by nie bylo bo niby z racji czego. Uwazam rowniez, ze gra bedzie na powazie. Po pierwsze kolejne trofeum do klubowej gabloty, po drugie to sa odwiedzni rywali i kazdy chce wygrac taki pojedynek obojetnie czy to liga czy puchar. Porto jeszcze bedzie sie jakis czas zgrywac, jest nowy trener, sa nowi gracze. Nie wierze, ze nagle beda wszystkich rozwalac. Przy takich kursach warto zaryzykowac, co sadzicie? Mecz bedzie transmitowany przez Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdupilam wczoraj na pilce ale nie bylo kiedy napisac bo forum mi nie dzialalo wiec przyznaje sie, ze dalam cosik takiego:

 

Basel - Schaffhausen 1, 1.20 (1-1) :(

HJK - Allinassi 1x, 1.17 (0-1) :(

Sparta - Opava kursu nie pamietam (5-1) :)

Liberec - Pribram kursu nie pamietam (2-0) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davenport - Zvoneriewa tenis 1, 1.20 :)

Hewitt - Muller tenis 1, 1.12 :)

Chiny - USA kosz 2, 1.02 :)

Hiszpania - Korea kosz 1, 1.10 :)

Thun - St. Gallen 1x, 1.17 :)

 

Inverness - Celtic 2, 1.20 :)

Aresenal - Middlesbrough 1, 1.30 :)

Legia - Zablebie 1, 1.22 :(

Apator - Atlas H(6-0) 1, 1.85 :(

 

kursy TotoMix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer - Bayern 2, 2.4

PSG -St. Etienne 1, 1.4

Valencia - Villareal x2, 2.37

Atletico - Malaga 1, 1.9

Espanol - Deportivo 2, 2.10

Mallorca - Real M. 2, 1.8

Santander - Barcelona 2, 1.8

 

ale durny typy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dzis

 

Tursunow - Gambill 1, 1.74 :D

Johansson - Koubek 1, 1.38 :D

Rangers - CSKA 1x, 1.17 :D

Brugia - Szachtar 1x, 1.23 :D

PSV - CZB 1, 1.5 :D

Arsenal - Blackburn 1, 1.27 :D

Brazylia - Polska siata 1, 1.16 :D

 

2. jutro

 

Bowina - Washington 1, 1.4 :D

Hewitt - Llodra 1, 1.1 :D

USA - Hiszpania kosz 1, 1.72 :D

Lech - Terek awans 1, 1.9 :f:

Litwa - Chiny kosz 1, 1.1 :D

 

proff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najtrudniejszego rywala trafił zdecydowanie Lech Poznań. Terek Grozny okazał się być dobrą, bardzo agresywnie grającą drużyną. Poznaniacy mogli spotkanie w Moskwie przegrać nawet wyżej, bo czeczeński zespół nie wykorzystał karnego, inna sprawa, że samego karnego chyba nie powinno być. Lech przegrał tylko jedną bramką, ale za to nie strzelił żadnej, więc na swoim stadionie będzie musiał ich strzelić o dwie więcej niż rywal. Nie będzie to łatwe zadanie, bo piłkarze Tereka potrafią grać w piłkę. Lech zdecydowanie czeka najcięższa przeprawa ze wszystkich trzech polskich zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srichap.-J.Johans. 2, 1.83

Breda-Eindhoven 2, 1.7

Arnhem-Feyenoord 2, 1.83

Valenc.-Villarreal x2, 2.25

Schalke-Rostock 1, 1.5

Brema-Wolfsburg 1, 1.45

Hertha-Mainz 1, 1.54

Poznan-Wronki x2, 1.64

Leczna-Wodzislaw x2, 1.73

 

proff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srichap.-J.Johans. 2, 1.83

Breda-Eindhoven 2, 1.7

Arnhem-Feyenoord 2, 1.83

Valenc.-Villarreal x2, 2.25

Schalke-Rostock 1, 1.5

Brema-Wolfsburg 1, 1.45

Hertha-Mainz 1, 1.54

Poznan-Wronki x2, 1.64

Leczna-Wodzislaw x2, 1.73

 

Niby typy dobre ale mam pewne zastrzeżenia do meczu Łęczna - Wodzisław. Piłkarze Łęcznej grają z pełnym składem. Łęczna u siebie jest mocna i raczej stawiałbym 1 w tym spotkaniu. No ale to twój wybór. Pozdrawiam! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...