Skocz do zawartości

TYPY - Ewelina [babskie typy]


Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Dementeva-Bovina 2,2.01 :D

USA.-Argentyna 1, 1.45 :f:

Litwa-Wlochy 1, 1.27 :f:

Hewitt - Chela 1, 1.31 :D

 

Tak to jest Bowinka wchodzi z kursem 2,01 wygrala 6/1 6/1 a ten durny kosz nie, z pilka jest najczesciej tak samo... tenis rulez

 

proff

 

TENISOWY PEWNIAK ZA 2,6

 

US Open

 

Henman - Karlovic 2, 2.6

 

stawiac szybko bo kursy obniza! Jak wroce napisze analize...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dementeva-Bovina 2,2.01

USA.-Argentyna 1, 1.45

Litwa-Wlochy 1, 1.27

Hewitt - Chela 1, 1.31

 

proff

 

TENISOWY PEWNIAK ZA 2,6

 

US Open

 

Henman - Karlovic 2, 2.6

 

stawiac szybko bo kursy obniza! Jak wroce napisze analize...

;( wtym cholernym expekcie jeszcze niemożna obstawiać US OPEN taki pewniaczek mnie ominie(dopiero przyszłem z roboty a naziemni już zamknięci ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac. Moim zdaniem to Karlovic wygra a powodow jest wiele. Po pierwsze forma. Tim Henman ejst bez formy juz bardzo bardzo dlugo. Jego przeblysk na French Open dziwi i zaskakuje ale to tylko chwilowe. Specyficzna drabinka, w ogole dziwny byl ten turniej lacznie z finalem. Jednak przez to, ze Tim zaszedl tak daleko we Francji kibice w Anglii oraz prasa doprowadzili do sporej nagonki. Mowienie, ze Tim moze wygrac Wimbledon bylo dla mnie nie tylko smieszne ale i nierealne. Przypomne tylko, ze w Wimbledonie Tim spotkal sie w 1/4 z Mario Ancicem i polegl w trzech setach. Kurs na Chorwata byl 3,5 i wtedy wreszcie zarobilam pierwszy raz bardoz duzo kasy. W tym pamietnym dniu oglosilam w Proffie wszystkim ktorzy mnie chociaz troszke znali zeby dali na Ancica ale nie, smiechu nie bylo konca. Co za durna baba wygaduje. Wieczorem smial sie juz kto inny. Zbierajac to wszystko do kupy smiem twierdzic, ze tak na dobra sprawe to Anglik nigdy do swojej formy nie wrocil. Nie sadze aby odpowiednim miernikiem byl jeden turniej i to jeszcze nie wygrany. W przypadku Karlovica sprawa ma sie zupelnie inaczej. Nie jest to rzecz jasna tenisista idealny ale spokojnie mozna powiedziec, ze od Wimbledonu jest w zyciowej formie. To trzeba wykorzystac. Ivo na korcie, my u bukow. Po drugie atuty. Obecnie pierwszym i zarazem ostatnim atutem Anglika jest doswiadczenie. Jednak Karlovic ma rowniez juz swoje lata wiec owy atut jest juz pomniejszony. Z powodu braku atutow Anglika trzeba przejsc w storne Karlovica. Chorwat ma ponad dwa metry i jest chyba obecnie najwyzszym zawodnikiem, spory zasiag ramion powoduje, ze akcje przy siatce oraz smecze sa bardziej atrakcyjne i skuteczne. Znakomity serwis. Na pewno porownywalny z serwisem Andy Roddicka i Mario Ancica. Dlaczego ten serwis ma takie znaczenie? Ano dlatego, ze Tin to nie Agassi czy Hewitt i jego return jest duzo groszy. On sobie z takimi serwisami nie radzi a idealnym przykladem na to jest tegoroczny Wimbleodn gdzie przegral wlasnie z Ancicem w trzech setach. Po trzecie ostatnie mecze. U Tima ostatnie spotkania wygladaja dosc mizernie. Jak ktos jest na Anglika jeszcze bardziej ciety to nazwie to nawet tragednia. We Francji znaczace spotkanie to wygrana z Chela ale kiedy to bylo. Coz mamy dalej? Wimbledon i do proazki z Ancicem mial rywali bardzo bardzo slabych: Ruben Ramirez Hidalgo, Ivo Heuberger, Hicham Arazi i jedynie godny uwagi byl mecz z Markiem Philippoussisem, ktory na trawie umie grac, mecz byl bardzo zaciety 6-2, 7-5, 6-7 (3-7), 7-6 (7-5). Idziemy dalej, Wimbledon sie skonczyl, warto ejszcze dodac, ze toz przed Wimbledonem rpzegral w pierwszej rundzie na trawie w Londynie z Karolem Beckiem. To smieszne. Nastepnie turnieje na nawierzchni twardej czyli takiej jak na US Open. Najpierw Kanada. Wygrana z Zabaleta i juz w drugiej rundzie porazka z Brazylijczykiem Kuertenem. Dwa mecze i do domu. Nastepny turniej w USA. Podobnie slaby w wykonaniu Tima. Zdolal on tylko pokonac Araziego i El Aynaoui, ktory gra po kontuzji beznadziejnie a nastepnego dnia Hewitt ogral go 6/1 6/4. Henamn gra nadal slabo i troszke odpoczywa a potem udaje sie do Aten. Jednak nasz dzielny bohater znow gra tragicznie ulegajac w pierwszej rundzie Jiriemu Novakowi 3/6 3/6. Podsumowujac zalosne sa jego ostatnie wyniki. Oceniajac Karlovica w tym wzgledzie wyglada to lepiej. Ivo to nie tenisowy Bog ale swoje gra. W Kanadzie zaliczyl jedna fatalna proazke z Bogdanowicem i tego zbytnio nie kapuje ale zagraniczna prasa pisala o urazie Chorwata. Byc moze byla to przyczyna porazki bo potem bylo juz tylko lepiej. Wczesniej w Wimbledonie pokonal Lopeza, Srichaphan, Elseneera i przegral dopiero z pozniejszym zwciezca Rogerem Federerem. Po Wimbledonie turniej w Szwajcarii i porazka z drugiej rundzie ale znow z Federerem wiec zbyt to zaden. Nastepnie slynny turniej Mercedesa i porazka ze Stepankiem ale tu trzeba dodac, ze Karlovic preferuje nawierzchnie szybkie, chociazby ze wzgledu and obry serwis wiec Ivo na pewno nic znaczacego na ziemi nie ugra. W nastpenych turniejach Karoliv przegrywal tylko z zawodnikami znakomitymi, Safinem ale po zacietym meczu (Emrod nie pisz, ze sobie przecze bo Safin jako gracz jest znakomity ale poza krotem leń i amatr a to roznica) 6-7 (-4), 7-6 (-3), 4-6, Kieferem i Moya rowneiz po bardzo zacietym meczu 6-4, 6-7 (3-7), 4-6. Wiekszosc graczy z ktorymi przegrywal to gracze, ktorzy po 1 dobrze returnuja a po drugie sa dosc twardzi. Tin taki nie jest. Ja stawiam na porazke Anglika a Wy robcie co chcecie, glowy nie dam, ze wygra Chorwat ale dla mnie jest to tzn. 'pewniak'. Obserwuje tenis dosc wnikliwie i wlasnie tak typuje. Robta co chceta, ja swoje napisalam, pozdrawiam panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zvonereva - Callens 1, 1.08 :D

Molik - Hantuchova 1, 1.40 HIT DNIA :f:

Moya - Delic 1, 1.08 :D

Novak - Calatrava 1, 1.15 :D

 

za 100 zł

 

wygrana: 169

 

Hit dnia okazaja sie niewypalem :f: Jak zwykle 1 mecz

 

-125,75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pln.Irlan.-Polska 1, 3.2 :DD

 

Musze pisac co sadze o rep. naszej kochanej? :)

 

Clement-Arthurs 2, 2.22

 

Moze zaryzykuje jeszcze Arthursa ale gdy mecze sa do 3 setow zw. to ciezko jest, dlatego od 3 rundy stawiam praktycznie tylko baby i jakies single facetow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pln.Irlan.-Polska 1, 3.2

 

Musze pisac co sadze o rep. naszej kochanej?

 

Ja myśle tak. Jest duży kurs na naszych 'orłow" bo to co pokazali z duńczykami to była klęska (a przypomne ze faworytem była Polska). Teraz janosik nie popełni błedu z meczu z duńczykami i od pierwszych minut zagra może kilku Wiślaków. Z danią żuraw wszedł i popisał sie ładna bramką i golem honorowym. A ta irlandia nie jest tak mocna jak ta irlandia co grał (gra) roy kean. Co by nie patrzyć z Anglią nie mamy szans więc trzeba szukać punktów w tym dwumeczu (irlandia północna,anglia) i zdobyć 3 punkty.

Polska potrafi się skoncentrowac jak już gilotyna jest nad głową (wygrany mecz w ubiegłym roku z węgrami na wyjeździe).

Polska nie jest słabszą drużyną od irlandii północnej jest równożednym przeciwnikiem i przywoływanie meczu z dnią nie jest na miejscu (Dania grała w w portugali na ME i bardzo dobrze sobie radziła i jest drużyna przynajmnej lepszą o klase od naszej reprezentacji)

 

nie jestem pewien czy to nie była zasłonna dymna przed meczem z danią :roll:

ja postawie na POLSKE. 8)

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinko nie masz za co przepraszać. Absolutnie każdemu coś takiego sie zdarza i nie masz za co obwiniać swojej osoby. Równie dobrze mogliśmy nie korzystać z twojej analizy. Ale co tu dużo mówić- spotkanie bylo bardzo wyrównane i fakt że Karlovic roztrwonił prowadzenie w setach 2:1 działa tylko na jego niekorzyść (nie twoją!). :) Nikomu przecież nie kazałaś lecieć do buka naziemnego i wyłożyć ile $$ w portfelu na Kalovica. Za to że skorzystaliśmy z twojej analizy ponosimy odpowiedzialność my sami. Nie obwiniaj sie tak o to. Trzymaj sie i czekam na kolejne bogate analizy (z twoją znajomością tenisa tym razem na bank będą trafne.. zobaczysz). Jeszcze nie raz przyniesiesz nam chwile z którymi będziemy mogli Ci podziękować i powiedzieć "Dziękuje, dzięki tobie wygrałem na czysto 50zł".

 

Best regards,

Dexter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz koledzy tutaj wspomnieli mecz ten byl bardzo nerwowy i wyrownany natomiast Ewelina miala racje ze jesli grali by do dwoch zwyciestw to Karlovic by wygral 2-1 a kto mogl wiedziec ze zagra w koncowce jak lamaga.

 

Co do Eweliny to jak na kobiete ciesze sie ze ma takie zainteresowania sportem a szczegolnie tenisem bo zadko naprawde sie takie osoby a raczej kobiety trafiaja ktore potrafia tak trafnie analizowac kazde spotkanie. Jestem naprawde pod duzym wrazeniem Eweliny i szkoda naprawde zeby odeszla z tego forum bo sie tu zrobi niezly pasztet.

 

Powodzenia w nastepnych typkach i 3m sie!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim...

 

Jednak jestem od siebie wymagajaca i takie cos nie ma prawa sie zdazyc. Niby po co mam podawac typy skoro ludzie tylko na tym traca, o ile sie sugeruja a o ostatnio takie glosy do mnie dochodzily :(

 

Heh Ewelinka, takie rzeczy mają prawo się zdażyć i będą się zdażać jeszcze nie raz :) Musisz się po prostu na to przygotować, bo z samego założenia że hazard to w pewien sposób gra losowa wynika że nie da się trafiać cały czas. Chodzi tutaj o to żeby po 100, 1000 singlach w ogólnym rozrachunku wyjść na "+" i mam nadzieję że Tobie się to uda. Typ mimo że nie wszedł był moim zdaniem bardzo dobry, ponieważ kurs był tutaj większy od ryzyka.... a no i jeszcze ciekawa analiza :) tak trzymaj Ewelinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim...

 

Jednak jestem od siebie wymagajaca i takie cos nie ma prawa sie zdazyc. Niby po co mam podawac typy skoro ludzie tylko na tym traca, o ile sie sugeruja a o ostatnio takie glosy do mnie dochodzily :(

 

Eweliko wydaje mi sie nie nalezysz do kobiet ktore tak szybko daja za wygrana,

tylko dlatego ze 90% forum postawiolo na "dupka", ktory nie potrafil wygrac w 4 secie.

Mowi sie trudno i walczy dalej.

 

A tak na marginesie to chyba zapominasz ze ty tez na tym meczu przegralas pare groszy,

wiec przestan sie rozczulac nad soba i bierz sie do szukania kolejnego meczyku na ktorym odrobi sie straty.

 

Tak to nasza ciezka dola, ze nie trafia sie ciagle :D tylko kilka razy i czas na porazke. %-)

 

Jak to mowia nie wazne ile przegranych kuponow wazne zeby bylo za co postawic nastepny :D

 

Analiza byla bardzo profesjonalna, mam zadko okazje poczytac cos tak wnikliwego i zetelnego. :p:

Niestety tenis to jedna z bardziej losowych dyscyplin i takie porazki jak z Karlovicem zdazaja sie.

 

Glowa do gory, dzis tez jest, jakis ciekawy meczyk do postawienia.

 

Wielu trafnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meczu Henmana ,to własnie wyczytałem ,ze grał on z kontuzją pleców i tylko dzięki temu,ze Ivo jest tak wysoki no i nie potrafi zagrywać niskich piłek to mógł on dokończyć to spotkanie.Tim mówił ,zę w niedziele plecy go jeszcze strasznie bolały i tylko dzięki intensywnym masażom mógł zagrać w tym spotkaniu.

Jako wielki antyfan Tima Henmana z radością postawie dziś przeciwko niemu a Jerome Golmard będzie największym szczęśliwcewm w tegorocznym USopen i przejdzie do trzeciej rundy nie wygrywając meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria - Anglia x2, 1.12

Dania - Ukraina 1, 1.8

Francja - Izrael 1, 1.22

Belgia - Litwa 1, 1.30

 

Sygiama - Kostanic 1, 1.27 :D

Berdych - Ketola 1, 1.3 :D

F.Lopez-Kohlschre. 1, 1.23

Hewitt - Arazi 1, 1.11 :D

Zvonareva-Zuluaga 1.2 :D

Mauresmo-Vento 1.08 :D

 

totomix/proff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...