Skocz do zawartości

TYPY - Carlos [Tylko pewne typy]


CARLOS

Rekomendowane odpowiedzi


typy sa spoko!! ja stosuje taktyke podwajania wiekszych stawek wiec bardzo mi sie przydaja twoje przemyslenia choc fajnie by bylo jakby weekendowe typy byly troche wczesniej :) bo jestem zmuszony stawiac zawsze w sobote rano... pozdro i zycze 100%skutecznosci !!! aiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 styczeń 2005

 

1.Francja-24.k.

Caen-Lille 02 1.27 :arrowu:

 

1.Niemcy-19.k.

Stuttgart-Nurnberg 1 1.48 :arrowd: na tym meczu chyba wiekszosc z nas sie przejechala

 

1.Szkocja-24.k.

Gl.Rang.-Livings. (f+1) 1 1.28 :arrowu:

 

1.Holandia-19.k.

Den Bosch-Alkmaar 2 :arrowu: 1.6 bardzo ciekawy mecz za przyzwoita stawke polecam

 

Stawka: 500zl :arrowd:

EWK: 1737zl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 styczen 2005

 

na dzis postawilem jeszcze 1 kupon tak zwanego wariata zaznaczam ze te typy nie beda zaliczane do statystyk

 

1.Szwecja-41.k.

Farjestad-Lulea 1 1.5 :arrowu:

 

1.Szwajcaria-40.k.

Rappers.-Lausanne. 1 1.45 :arrowu:

 

1.Francja-24.k.

Bastia-Lyon 2 2.0 przelozony

Caen-Lille 2 2.4 :arrowd:

Metz-Auxerre 2 2.56 :arrowd:

 

1.Niemcy-19.k.

Hamburg-Mainz 1 1.67 :arrowu:

Stuttgart-Nurnberg 1 1.48 :arrowd:

 

1.Szkocja-24.k.

Gl.Rang.-Livings. 1 1.11 :arrowu:

 

1.Belgia-20.k.

Anderlecht-Beveren 1 1.23 :arrowu:

FC Bruggy-Oostende 1 1.11 :arrowu:

 

1.Holandia-19.k.

Den Bosch-Alkmaar 2 1.6 :arrowu:

 

MS-M-Tunezja

Norwegia-Egipt 1 1.41

 

postawilem go za 50 zl a do wyciagniecia mam 10 184 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj brachu podoba mi się twoje granie choć do tej pory nie miałem okazji okazać tego postem, ale Stuttgart wy :c: ciebie tak samo jak i mnie tyle że mnie na mniejszą kasę, a za drugi kupon i odwagę to wieki szacuneczek. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje statystyki na styczen poniewarz nie zamierzam juz grac w tym miesiacu bo stuttgart mnie wczoraj strasznie zdenerwowal i musze sie uspokoic a to potrwa

 

Typy trafne 22/25 88% statystyki mi spadaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rejestruje sie w Expekcie ale nie wiem jaki jest międzynarodowy numer telefonu moze mi ktos go podac i odrazu niech napisze czy granie u tego buka sie kalkuluje i na jakich zasadach to wszystko dziala z gory dzieki

 

//polecam Ci poszukać tych informacji w dziale "Bukmacherzy".//mod. Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 luty 2005

 

1.Anglia-26.k.

Manch.Utd - Birming. 1.23 (2:0) :arrowu:

 

1.Francja-25.k.

Lyon - Toulouse 1.43 (4:0) :arrowu:

 

1.Wlochy-23.k.

Sampdoria - Fiorent. 1.75 (3:0) :arrowu:

 

1.Hiszpania-22.k.

Real M. - Espanyol 1.4 (4:0) :arrowu:

 

1.Belgia-21.k.

Genk - Louvieroise 1.57 (1:0) :arrowu:

 

DelrayBeach-M-tw.n

Novak - Moodie 1.2 (2:0) :arrowu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 luty 2005

 

1.Anglia-26.k.

Chelsea - Manch.C. 1.25

 

1.Wlochy-23.k.

AC Milan - Lazio 1.4

 

1.Hiszpania-22.k.

Barcelona - At.Madryt 1.4

 

1.Holandia-20.k.

Ajax - Enschede 1.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Carlos, proponuję rzebyś załorzył nowy temat poniewarz ten masz trochę nie aktualny, nieźle Ci idzie w tym roku, więc prowadź statsy w nowym temaciku, ale ważniejsze jest ile masz do przodu i czy wogóle masz do przodu, no chyba że Ci kolega znowu porzyczy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kase to wychodze srednio ok. 4-6 tys. ale zdarza sie nawet ze pod 10 tys. sie zblirze (miesiecznie do przodu) a od kolegi porzyczylem bo akurat kupilem sobie samochod i nie mialem kasy a i przy okazji tamten okres gry mialem nienajlepszy gram zawsze za duza kase 500-1000 zl wiec i wygrane nie sa najgorsze zycze wszystkim takich wynikow jakie ja osiagnolem po 4 latach gry POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sposób gry moim zdaniem jest najlepszy. Oczywiście wysokość stawek sprawia że jest on bardzo wryzykowny ale i tak prawdopodobieństwo wygranej jest dużo większe niż granie po kilkanaśnie meczyków na kuponie i podbijanie AKO !! Ja na razie gram tak tylko w swerze marzeń dlatego że poprostu mnie nie stać na takie wysokie stawki. Oczywiście cos bym z konta wyskrobał ale gram tylko za "lewą" kasę czyli taką że budżet domowy na tym nie cierpi. Próbowałem ostatnio tak od 30zł kilka razy pograć po 2 meczyki na kuponie o AKO troszkę ponad 2pkt aby dojśc do 1000zł ale zabrakło szczęścia. Może po niedzieli będę miał jakąś kaskę to dalej zacznę zabawę. Oczywiście nie mam przyjemności Cię znać osobiście to nie będę się wypowiadał w kwestii czy grasz na prawdziwą kasę czy nie jak niektórzy na forum sądzą i powiem że nie bardzo mnie to interesuje, ale nie widzę powodów żeby Ci nie wierzyć ponieważ ja oceniam tylko Twoje typy a te są świetne i byłoby głupotą mając takią wiedzę na ten temat i takie szczęście do obstawiania jakie u Ciebie obserwuję nie grać za tak duże pieniądze. Niedowiarkom i przeciwnikom powiem że mam kumpla w mojej okolicy który gra jak Carlos ż tym że on dodatkowo jeszcze sporo bawi się w rozpisy, ale gra również po kilkaset złotych a nawet ponad 1000zł na jeden dzień !! I wiem że dniówkę ma ok.300zł (średnio) czyli podobnie jak tutaj do 10000zł miesięcznie i już ma sporo dzięki takiej grze na mieszkanie. Czyli wniosek panowie typerzy o przepraszam są wśród nas również PANIE jest taki że albo się bawimy i gramy po 2 lub kilka złote i tak bawimy się do tąd aż nam się znudzi albo bierzemy porządną gotówkę (przynajmniej 1000zł na dzień dobry) w garść i możemy myśleć o zarabianiu pieniędzy. No to się rozpisałem. Kończąc chcę powiedzieć że moim zdaniem Carlos to zawodnik na którym w tej materii można się wzorować. Kurcze nie wiedziałem że już tyle lat się w to bawisz :mrgreen: Pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. słownik kosztuje jakieś 100PLN, kup za drobne

2. tam gdzie stawki podałeś masz +800zł

3. tam dzie nie podałeś masz po 2*1 wtopa + 1*0 wtop

więc będzie lepiej żebyś stan pisał, bo to oddaje status typera

4. grasz 4 lata a o expekcie nie słyszałeś :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzien sie jeszcze nie skonczyl a juz taka lipa siadla no ale zdarza sie WIELKIE dzieki Etrusc za posta wlasnie dla takich ludzi jak ty staram sie jak moge dobrze typowac i wogule jestem czlonkiem tego forum bo ja nic z tego nie mam ze chce wam pomoc tylko czas trace na pisanie postow moglbym grac sam dla siebie i nikomu nie prubowac pomoc w wygrywaniu kasy no ale widze ze nie wszystkim to odpowiada i sa tacy ludzie jak Kaligula ktozy sie tylko madrza i nic z tego dla innych nie daja tylko wprowadzaja nerwowa atmosfere na forum i do takich jak on pisze tego posta

 

nikt wam nie kaze wchodzic na moj temat a tym bardziej nikt na sile nie kaze wam korzystac z moich typow wiec "problem" uwarzam za rozwiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konduś - Twoja i moja upierdliwość rośnie w miarę uwalonych kuponów :).

Daj spokój chłopakowi... niech gra. W sumie typuje ciekawie :)

U mnie dał 2 typy - oba wlazły czyli 100% skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie to od poczatku roku mam bardzo dobra sredniom 14/15 to jest ponad 93 % skutecznosci byle tak dalej tylko fajnie by bylo jak bysci mi w tym pomogli;

1 wypowiadajcie sie co sadzicie o moich typach

2 czy korzystacie z nich i czy pomagaja wam w odnoszeniu sukcesow czyli wygrywaniu

3 a moze byscie cos zmienili, poprawili, ulepszyli przeciez wszyscy dazymy do tego samego wiec powinnismy sobie pomagac

z gory wielkie dzieki

Carlos, wyluzuj. zadajesz takie pytanie, jednocześnie podkreślając wybitną skuteczność. to odnośnie pkt 2.

 

A odnośnie pkt 3, to właśnie słownik+stan konta jako wyraźny wskaźnik efektywności ogrywania buków, bo tylko skuteczność 100% zapewnia ogranie. jak się da po 10 zdarzeń na kupon i 18 wejdzie, po 9 na kuponie to jest łał 90% !! To super, tylko że na koncie pusto. zapewniam, że nie jestem dywersantem ani nikim takim, prosisz o rady to masz.

 

http://so.pwn.pl/ dodaj sobie tę stronkę do ulubionych i sprawdzaj tam drażliwe słówka z rz, ż, ch, h, to tylko za% na przyszłość.

ja też chcę rozwoju forum, więc :p: nie obrażaj się, załóż nowy śliczny temacik gdzie podasz typy ako i stawkę i będziesz wymiatał ;) pozdrawiam

 

Etrusc uspokój się !! :mrgreen: bo jeszcze spocznie na laurach ;)

 

ps. lekki skrót myślowy, 100% gwarantuje ogranie, 90% już nie, wszystko zależy od doboru stawek i rozdziału zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos,moja skromna rada:

- załóż nowy temat i podawaj AKO,stawki a także najważniejsze; stan konta co jakiś czas-wtedy będzie wszystko bardzo czytelnie i nie będzie żadnych niedomówień :):))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Carlos, proponuję rzebyś załorzył nowy temat poniewarz ten masz trochę nie aktualny, nieźle Ci idzie w tym roku, więc prowadź statsy w nowym temaciku, ale ważniejsze jest ile masz do przodu i czy wogóle masz do przodu, no chyba że Ci kolega znowu porzyczy

pozdrawiam

no comment %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Carlos bardzo ciekawie grasz, podobaja mi sie twoje kuponiki :)

Tez tak chcialem grac tylk onie dysponuje odpowiednim zapleczem finansowym:)

Moze kiedy sie dorobie:)

Wiem ze twoja taktyka jest skuteczne i mozna duzo zarobic, u nas tez jest paru takich co na miesiac wychodza ponad 10 tys, wiec rowniez ci wieze.

Moge tu przytoczyc przyklad z poczatku lutego koles puscil system

jesli dobrze pamietam bylo to 4 z 6 za 56 zloty i dodal do tego 3 pewniaki

i wygrala 11 800 :) Ale mial pecha bo dal ze liverpool w pucharze zremisuje drugi mecz a wygrali tak by wygral 49 000 :) Tak wiec koles nie dosc ze ladnie zaryzykowal bo stawki w grupach mial wysokie to jeszcze mu weszlo :) Tak wiec szczescie to tylko mala czesc tej gry. Wedlug mnie 80 5 to umiejetnosci a 20 to szczescie. Uwazam ze masz te umiejetnosci :) pozdro

I dalszych wysokich wygranych zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Carlos, proponuję rzebyś załorzył nowy temat poniewarz ten masz trochę nie aktualny, nieźle Ci idzie w tym roku, więc prowadź statsy w nowym temaciku, ale ważniejsze jest ile masz do przodu i czy wogóle masz do przodu, no chyba że Ci kolega znowu porzyczy

pozdrawiam

no comment %-)

 

wiesz, o to chodziło :mrgreen: matura z polskiego na 5 w 20 Lo w kraju zobowiązuje :mrgreen: trzeba było się dostosować do poziomu prowadzącego temat..

trochę inteligencji.... :roll: kurde głÓBszych juRZ nie mogłem wymyśleć ;)

aha kupony po 1000zł stawki w profie :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wolny kraj i każdy może pisać jak chce ;) nawet niegramatycznie

take je moje zdanie ;)%-)

hm, gramatyka a ortografia, to dwie różne rzeczy, w tym kraju można obstawiać od 18 roku życia, takie coś zakrawa na jakieś 12-15 lat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wolny kraj i każdy może pisać jak chce ;) nawet niegramatycznie

take je moje zdanie ;)%-)

hm, gramatyka a ortografia, to dwie różne rzeczy, w tym kraju można obstawiać od 18 roku życia, takie coś zakrawa na jakieś 12-15 lat :roll:

 

chodzilo mi o ortografie :DD

ja tam w metryke nikomu nie zagladam :mrgreen: w profilu ma napisane 1986 jako date urodzenia ale ile w tym prawdy.... dobra ja juz Carlosowi nie zaśmiecam jego watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie odbiegacie przypadkiem od istoty tematu? :)

 

A niech pisze z tymi błędami, dla mnie to może nawet pisać w języku suahili. To jest forum bukmacherskie, wiadomo, jakieś reguły muszą być zachowane, ale to nie jest priorytetem. Jeśli gość będzie się bronił swoimi trafnymi kuponami, to nie można mieć do niego zastrzeżeń. Jednak póki co, czytam że profit wynosi 10 000 zł. miesięcznie, ale z kuponów zamieszczonych tutaj, za nic nie mogę się doliczyć tych 10 tysiaków :) Dlatego tak jak Krzysiekow wcześniej napisał, proponuję Carlosowi, żeby założył nowy temat (chroniony przez dosrywaczami :mrgreen: ) i przedstawił nam tę drogę do łatwej kasiorki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, no Suahili to odpada, bo ja nie znam tego języka :|

Ochrona :DD Nie no jak ktoś pyta o rady, wskazówki czy jakąś tam krytykę i nie umie jej przyjąć to jest niekonsekwentny, nikt nie pozjadał wszystkich rozumów, uczymy się całe życie, ja się uczę, Pan się uczy, Pani się uczy :mrgreen:

Aha żeby nie było, że jakiś poje***ny kret**n jestem czy cuś, rozsierdził mnie konkretnie ten txt:

 

"jesli chodzi o kase to wychodze srednio ok. 4-6 tys. ale zdarza sie nawet ze pod 10 tys. sie zblirze (miesiecznie do przodu) a od kolegi porzyczylem bo akurat kupilem sobie samochod i nie mialem kasy a i przy okazji tamten okres gry mialem nienajlepszy gram zawsze za duza kase 500-1000 zl wiec i wygrane nie sa najgorsze zycze wszystkim takich wynikow jakie ja osiagnolem po 4 latach gry POWODZENIA "

 

-3600 PLN z całego tematu nie liczę trzech czy czterech sytuacji gdzie dałeś tylko propozycje, bez stawek.

 

POWODZENIA, krowa, mleko, dawać, ryczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...