Skocz do zawartości

TYPY - Carlos [Tylko pewne typy]


CARLOS

Rekomendowane odpowiedzi

juz 1 diabla dzis postawilem ale trzeba tez cos wygrac ostatnie kilka dni mam dobra passe mam nadzieje ze i dzis ja podtrzymam

 

Federer-Behrend 1 1.25

Popp-Delic 1 1.27

Peru-Boliwia 1 1.53

 

AKO: 2.43

Stawka: 100 zl

EWK: 217.8 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Federer-Behrend 1

Pavel-Rosset 1

F.Mayer-Portas 1

Schuttler-Kratochvil 1

Popp-Delic 1

Spadea-Salzenstein 1

Gambill-Morrison 1

Rusedski-Carraz 1

Ventura-Bjorkman 1

Zabaleta-J.Johanson 1

F.Gonzalez-Horna 1

Gaudio-Davydenko 1

Peru-Boliwia 1

 

AKO: 80.78

Stawka: 20 zl

EWK: 1454 zl

 

chyba jakies fatum nademna czowa poniewarz 3 raz na kuponie smierci nie siadl mi 1 typ tym razem jest to Pavel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze nie wszedl ci 1 mecz , a jeszcze nie wszystkie zostaly rozegrane wiec nie ma co plakac bo moze byc wiecej bledow. Widzisz moze skoro na tych tasiemcach masz taka dobra skutecznosc warto by bylo na nastepny raz porobic z tego grupy? Moze ewentualnie mniej wygrasz ale wygrasz , lepsze to niz wkurzanie sie o 1 ewentualny blad (ojj duzo lepsze :) ) Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej podoba mi sie to forum dlaczego nie mam dostepu do "pewniakow" nie chce tu nikogo obrazac ale od samego poczatku czekam na tytol VIP i do dzis go nie mam to po pierwsze a po drugie to chyba jestesmy tutaj zeby sobie pomagac i razem doprowadzic bukow do bankructwa dlatego albo "pewniaki beda udostepnione dla wszystkich tak jak zreszta wszystko na tym forum albo dla nikogo i zrezygnujcie z takich nieprzemyslanych zagran sorry ale troszke mnie to zbulwersowalo dlatego poruszylem ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dzis postawie

 

Zabaleta-Labadze 1 1.4

Koubek-Ram.Hidalgo 1 1.67

NY.Yankes-Detroit 1 1.5

Argentyna-Ekwador 1 1.45

 

AKO: 5.08

Stawka: 100 zl

EWK: 457.2 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj zagram takie typy raczej pewne troche duzo ale powinno siasc

 

Federer-Karlovic 1 1.12 :D

Inter Turku-Jaro 1 1.45 :D

Rovaniemi-HJK Hel. 02 1.13 :f: jaja sobie z powarznych ludzi robia

Tajlandia-Kuba 2 1.16 :D

Rosja-Polska 1 1.31 :D

Garcia Lop.-Serra 1 1.4 :D

Hammarby-Helsingborg 10 1.16 :D

Orebro-IFK Goteb. 02 1.36 :D

 

AKO: 6.16

Stawka: 30 zl

EWK: 166.32 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze ogolnie fajne , sporo podpartych , wysoka stawka , wysoka mozliwa wygrana jest ok, mam nadzieje ze dzis obejdzie sie bez sprzedanych spotkan i nie powtorzy sie zbytnio sytuacja w lidze szwedzkiej z wczoraj - 4 mecze - 4 remisy :shock:

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna-Meksyk 1 1.7

Kuba-Chiny 1.41

 

AKO: 2.40

Stawka: 500 zl

EWK: 1080 zl

 

dla odwarznych lub chcacych podbic kurs

 

Polska-Francja 2 1.8

 

rownierz powinno wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O Carlos Kuba i Chiny to jest pewny mecz ale ta argentyna ajaj tutaj bym dal x2

 

//uzasadniajcie przemyślenia, pisanie by pisać bez sensu !! // chyba trzeba będzie zacząć dawać ostrzeżenia, piszcie takie badziewia w działach z dyscypliną a nie z typami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym ze mecz Kuba-Chiny jest od razu taki pewny, chinczycy tez cos tam potrafia, wczoraj Polacy tez byli pewniakami czyz nie? W koncu grali z rezerwami Francji, na wlasnym boisku ... no i dostali baty 3:1, Argentyna - tam nic nie jest pewne, Copa America i te ich kraje amerykanskie to jest wielka czarna magia, a co do meczu Polska - Francja, zazwyczaj dziela sie ekipy punktami, wiec mysle ze dzis Polacy juz nie popelnia bldow z meczu wczorajszego i ograj te rezerwy, bo przeciez wiemy ze stac ich na dobra gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie ja wam nie karze przecierz grac tych typow macie lepsze to sie nimi podzielcie i se je grajcie ja uwarzam ze te sa dobre i juz na kase tez nie narzekam i uwierz mi 500 zl to nie sa zadne pieniadze dla takiego gracza jak ja zycze wam powodzenia i udanych typow aha a co ortografie to nie zwracam na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy madzrzy bylicie .. smialiscie sie ze mnie itp. a mexyk wygral 1:0 !! !! !! haha

//uzasadniajcie przemyślenia, pisanie by pisać bez sensu !! // chyba trzeba będzie zacząć dawać ostrzeżenia, piszcie takie badziewia w działach z dyscypliną a nie z typami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tenis mi siadl i wyszedlem prawie na 0 ale gratuluje twojego typu na ten mecz X2 by wszedl i ja nikogo od mondrali czy innych nie wyzywam tak apropo mam nadzieje ze sie jednak dogadamy bo nie wiem czemu ale odnosze wrazenie ze nie przepadaja co niektozy tutaj za mna nie wiem moze dlatego ze nie jestem polakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie wiedzialem zes ty nie polak ! KOPEREK to nie chodzi o to ze nie lubie go za to ze mu sie powodzi .. wlasnie podziwiam go ze tyle kasy zaarobil .. ale ja bylem przekoany na ten mexyk a kazdy mi wpajal co innego no lae dobra.. jesli cie carlos urazilem to wielkie sory :DD

//uzasadniajcie przemyślenia, pisanie by pisać bez sensu !! // chyba trzeba będzie zacząć dawać ostrzeżenia, piszcie takie badziewia w działach z dyscypliną a nie z typami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kupon do przodu moze nie duza wygrana ale zawsze cos

 

Hacken-Br.Sztokholm 1 1.55 :D

USA-Polska 10 1.15 :D

Mariehamn-PP Tampare 10 1.19 :D

 

AKO: 2.12

Stawka: 100 zl

EWK: 190.8 zl :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z braku ciekawych meczy postawie kupon na 2 dni (13-14 lipiec)

 

Austria-Admira 1 1.46 - Austria zadko przegrywa na wlasnym boisku zas Admira w ostatnim sezonie na 18 meczy rezegranych na wyjezdzie wygrala tylko 2 do tego Austria musi odbic sobie ostatni sezon w ktorym przegrala lige i puchar Austria wygra wysoko mozna nawet pokusic sie o fa+2

 

Meksyk-Ekwador 1 1.61 - Meksyk po ostatniej wygranej z Argentyna pokazal ze potrafi grac w pilke do tego wcale nie jest pewny awansu poniewarz jak przegra to raczej odpada bedzie chcial wygrac i wyjsc z 1 miejsca a Ekwador nie jest w stanie mu w tym przeszkodzic

 

Argentyna-Urugwaj 1 1.73 - Argentyna jesli nie wygra tego meczu to nie wyjdzie z grupy nawet remis jej nie ratuje mysle ze taki komentarz wystarczy

 

AKO: 4.07

Stawka: 100 zl

EWK: 366.3 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszej dosc sporej wygranej dzis zagram

 

A.Martin-Luczak 1 1.35 tenis Amersfoort-M

B.Bystrica-K.Agdam 1 1.31 UEFA

Marsaxl.-Ajadovsc. 2 1.65 UEFA

Valkeak.-E.Ettel. 1 1.05 UEFA

B68 Toftir-Ventsp. 2 1.55 UEFA

 

AKO: 4.75

Stawka: 100 zl

EWK: 427.5 zl

 

są to ostatnie moje typy w te wakacje poniewarz jutro wyjerzdzam wydac zarobione pieniadze i do 2 sierpnia spotkac mnie bedzie mozna tylko w Tunezji a z tamtad odrazu jade do siebie czyli do Barcelony i wroce dopiero 25 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...