Skocz do zawartości

TYPY - Carlos [Tylko pewne typy]


CARLOS

Rekomendowane odpowiedzi

bede tutaj podawal swoje typy mam nadzieje ze pewne chce abyscie pisali co o nich myslicie oraz podawali swoje zaznaczam ze zazwyczaj gram za duze pieniadze dlatego daje malom ilosc meczy z malym AKO aczkolwiek czasami puszczam kupon zabujce za mala stawke z gigantyczna iloscia spotkan mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie ukladac sie pomyslnie i zarobimy kupe kasy POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na dzis dzien po dlugiej analizie i konsultacji z najlepszymi ekspertami postanowilem zagrac FRANCJE-1 REYKJAVIK-1X VERDASCO-1 Francuzi musza wygrac jesli mysla o wyjsciu z grupy z 1 miejsca a napewno beda chcieli tego dokonac poniewarz wychadzac z 1 miejsca w cwiercfinale trafia na nienajlepszych Grekow natomiast gdyby wyszli z 2 miejsca mieli by ciezka przeprawe z gospodarzami turniju Portugalczykami.Reykjavik jest na fali ostatnio nie przegrywa meczy a tym bardziej u siebie natomiast druzyna Fram z ktora bedzie gral przegrala ostatnie 2 mecze i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli do tego slabo gra na wyjezdzie dlatego mysle ze gospodarze nie przegraja tego meczu.Verdasco to mlody hiszpan silny i ambitny nie powinien miec najmniejszych problemow z Weinerem i powinien latwo wygrac w 1 rundzie Wimbledonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na poczatek 1 wygrana

 

francja :D

reykjavik :D

verdasco :D

 

na dzis zagram

 

Włosi-Bułgaria 1

Szwecja-Dania 1X

Novak-Melisse 1

Popp-Massu 1

 

Włosi muszš wygrać to spotkanie i to z jak największa ilociš strzelonych bramek (musza wygrać min.3 bramkami) zeby miec szanse wyjscia z grupy.

Szwecja- Dania moim zdaniem bedzie to mecz ustawiony i padnie tutaj wynik 2:2 wtedy obie druzyny wchodza do cwiercfinalow jednakrze moge sie mylic i jesli Dania zacznie szalec i pomysli o zwyciestwie to szwedzi pokarza im gdzie ich miejsce i wysla ich do domu.Dla pewnoscie jakby to dania nie miala ochoty na uklady i strzelila 1 bramke zagram ten mecz z podpurka.

Novak spotkal sie z Melissem 4 krotnie i wszystki 4 spotkania wygral do tego bardzo dobrze radzi sobie na trawie.Mysle ze czech nie powinien miec problemow z przejscieme do nastepnej rundy.

Popp to bardzo dobry zawodnik ma warunki fizyczne do tego aby grac doda do tego calkiem niezly serw i fakt ze trawa to jego najlepsza do gry nawierzchnia.Chilijczyk natomiast nie gral w tym roku jeszcze na trawie wiec nic nie wiadomo ale mysle ze niemiec nie bedzie mial problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis dzien postawie jeszcze kupon smierc tak go nazywam 30 spotkan na 1 kuponie taki kupon puszczam srednio raz na tydzien i jak na razie tylko 1 siadl wygralem wtedy 1700 zl

 

wlochy-bulgaria 1

szwecja-dania 1X

 

fish-navarro past. 1 :D

saretta-heuberger 1 :twisted:

arazi-sa 1 :D

philipp.-ch.rochus 1 :D

rusedski-sanguin 1

pavel-a.ram 1

dent-r.delgado 1

roddick-wang 1

f.lopez-bloomfield 1 :D

llodra-saulnier 1 :twisted:

safin-tursunov 1 :twisted:

clement-j.johanns. 1 :twisted:

henman-ram.hidalgo 1 :D

andreev-v.lottum 1

novak-melisse 1 :twisted:

haas-dupuis 1

hrbaty-d.sanchez 1

robredo-starace 1

ancic-horna 1

schuttler-sonderl. 1

schalken-childs 1

popp-massu 1

kucera-o.hernandez 1 :D

 

schnyder-morigami 1 :D

petrova-pennetta 1 :D

c.martinez-sequera 1

hantuchava-reeves 1 :D

safina-parra 1

 

stawka: 2 zl

EWK: 2737.70 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zaznaczyc abyscie nie brali na serio tych kuponow smierci poniewarz nie puszczam ich z mysla ze wygram poprostu mam puzniej duzo smiech i 2 zlote mniej co prawda mozecie sobie wybrac cos z tych typow ale tak jak mowie nie polecam ich poniewarz one nie sa przemyslane tak jak uwarzam tak stawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak mowilem wlosi z trudem ale zwycierzyli bulgarow natomiast mecz szwecja-dania zakonczyl sie wynikiem 2:2 taki wynik idealnie wytypowalem szkoda ze nie mozna bylo takiego wyniku typowac w polskich bukach naziemnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis dzien zagram

 

Czesi-Niemcy X2

niemcy powinni wygrac ten mecz aby byc pewnym awansu do tego czesi zagraja w duzej czesci rezerwowym skladem lecz podepre sie X jak by ci mlodzi rezerwowi czescy chcieli by sie pokazac

 

Andreev-Van Lottum 1

rosjanin jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do wielkich turnieji ma do tego niekonwencjonalny serw co nieumozliwia przeciwnikowi dobry return natomiast holender ostatnimi czasy jest nekany kontuzjami co uniemozliwilo mu kilka dni temu przed wlasna publicznascie dokonczyc meczu

 

Rusedski-Sanguinetti 1

anglik urodzony w canadzie nie powinien miec najmniejszego problemu z wlochem za rusedskim stoi doswiadczenie i publicznosc ktora go bardzo lubi obaj zawodnicy spotkali sie juz kiedys i wtedy to anglik wygral bez najmniejszych problemow 3-0 dzis bedzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tenisa to się zgodzę, a jeli chodzi o piłkę to nadal jest za CZECHAMI i mam nadzieję,ze dokopiš Niemcom nawet w tym składzie co dzis nim będš grać - zawodnicy z ławki wcale nie sa gorsi od tych z podstawowej 11-tki, a pozatym będš walczć na maxa swoich umiejętnoci po to,zeby pokazać się trenerowi, kibicom,itp. Juz sie nie moge doczekac meczu - moze to być nawet lepszy mecz niz ten z Holandiš,który do tej pory był meczem nr 1 na tych mistrzostwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj gram za 100 zl ale czasem wiecej nawet do 500 zl a czasem gram takim moim systemem w ktorym gram 7 kuponow pierwszy za 100zl nastepny za wszystko co wygralem za 1 kupon trzeci za wszystko co wygram z 2 kuponu i tak az do 7 kuponow czyli np.

 

1 kupon zagram za 100 zl i wygram 144 zl

2 kupon zagram za 144 zl i wygram 207 zl

3 kupon zagram za 207 zl i wygram 298 zl

 

i tak 7 kuponow na przedstawionym przykladzie stawialem kupony z kursem 1.6 ale tym sposobem zdarza sie ze nawet 2 miesiace gram 7 kuponow bo wtedy staram wybierac sie tylko najpewniejsze i najbardziej oplacalne typy co prawda w tym systemi mozna wygrac ok 1500 do 2000 zl ale zaznaczam ze nie zawsze wszystko z 7 kuponow wejdzie najgorzej jak nie wejdzie 5,6 czy 7 kupon kiedy stawiamy juz duze pieniadze ale dla osob chcacych sprubowac tego sposobu radzil bym aby zrezygnowaly z obstawiania odrazu 7 kuponow a skonczyly np. na 3 i zaczynaly zabawe od poczatku z czasem zwiekszajac o 1 ilosc kuponow przypadajacych na 1 system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy sposób jak długo już nim grasz ? czy masz jeszcze inne sposoby „system” czy możesz na tym forum wszystko opisać:

http://www.obstawianie.aplus.pl/viewtopic.php?p=841#841

i jeszcze jedno

super by było jeli by zamiecił analizie gry, obstawki a następnie analizę drużyn jak jš wybierasz a póniej jej osišgnięcia od stawki wyjciowej krok po kroku ale już na tym poscie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj podam tylko typki bez analizy poniewarz nie mam czasu sorry wielkie

 

rusedski-sanguin 1 :arrowu:

andreev-v.lottum 1 :arrowu:

c.martinez-sequera 1 :arrowd:

 

oraz dla chcacych podbic kurs

 

t.martin-canas 1 :arrowu:

 

mam nadzieje ze sa to trafne typy i przyniosa wam korzysci i oczywiscie pieniadze

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze ostatni kupon mi nie siadl to teraz musze wygrac po bardzo dlugich analizach postanowilem ze zagram intertoto

 

Tampere-Grevenmach 1 :arrowd:

D.Minsk-Wodzislaw 1 :arrowu:

Zlin-MyPa (Anjalankoski) 1 :arrowu:

 

no to by bylo na tyle

AKO kurs: 2.83

STAWKA: 100

EWK: 254.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoczely sie wakacje i kazdy chcialby zarobic duzo kasy zeby ja wydawac bez opamietania mam tak i ja dlatego puszcze dzis super kupon jesli ktos ma ochote niech zrobi tak samo lub wybierze sobie kilka z tych spotkan ktore uwarza za pewne

 

Czechy-Dania 1 awans

Sandefjord-Pors_Grenland 1

Bryne-Stromsgotset 1X

Start Kristiansand-Skeid 1

Moss-Tromsdalen 1

Hacken-Atvidaberg 1

Vardar S.-E.Achnas 1

Tampere-Grevenmach 1

Columbus-Colorado 1X

 

AKO: 13.94

Stawka: 100 zl

EWK: 1254.6 zl

 

sa to raczej pewne typy a decyzja nalezy do was ja tak zagram mam nadzieje ze to beda udane wakacje :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy-Dania 1 awans :D

Sandefjord-Pors_Grenland 1 :D

Bryne-Stromsgotset 1X :D

Start Kristiansand-Skeid 1 :D

Moss-Tromsdalen 1 :twisted:

Hacken-Atvidaberg 1 :D

Vardar S.-E.Achnas 1 :D

Tampere-Grevenmach 1 :twisted:

Columbus-Colorado 1X :twisted:

 

AKO: 13.94

Stawka: 100 zl

EWK: 1254.6 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj postawilem singla o bardzo duzym kursie

Formula 1 GP Francji klasyfikacja końcowa

Barrichello 1-3

 

AKO 3

Stawka 100 zl

EWk 270 zl

 

Gratulacje !! - tez wygrałem , ale postawiłem 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj po wczorajszej udanej zagram

 

Haka Valkeakoski-KooTeePee 1 1.55 1 Finlandia

Andreev-Seppi 1 1.41 Tenis Gstaad-M

Popp-Delic 1 1.27 Tenis Newport-M

 

AKO: 2.77

Stawka: 100 zl

EWK: 249.3 zl

 

mam nadzieje ze tak jak wczoraj bedzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis postawie jeszcze kupon smierci wtajemniczeni wiedza o co chodzi pisalem wczesniej

Haka Valkeakoski-KooTeePee 1

R.Stepanek-I. Heuberger 1

D.Sanchez-P. Starace 1

Popp-Delic 1

Andreev-Seppi 1

Verdasco-T.Johansson 1

Soderling-Pashanski 1

Labadze- Hellstrom 1

Braa/Fyrs-Prp/Rehn 1

Minnesota-Kansas 1

NY.Yamkees-Detroit 1

 

AKO: 66.84

Stawka: 20 zl

EWK: 1203.12 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis postawie jeszcze kupon smierci wtajemniczeni wiedza o co chodzi pisalem wczesniej

Haka Valkeakoski-KooTeePee 1

R.Stepanek-I. Heuberger 1

D.Sanchez-P. Starace 1

Popp-Delic 1

Andreev-Seppi 1

Verdasco-T.Johansson 1

Soderling-Pashanski 1

Labadze- Hellstrom 1

Braa/Fyrs-Prp/Rehn 1

Minnesota-Kansas 1

NY.Yamkees-Detroit 1

 

AKO: 66.84

Stawka: 20 zl

EWK: 1203.12 zl

 

Daj Ci Boże, aby to weszło ... Życzę Ci z całego serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis postawie jeszcze kupon smierci wtajemniczeni wiedza o co chodzi pisalem wczesniej

Haka Valkeakoski-KooTeePee 1

R.Stepanek-I. Heuberger 1

D.Sanchez-P. Starace 1

Popp-Delic 1

Andreev-Seppi 1

Verdasco-T.Johansson 1

Soderling-Pashanski 1

Labadze- Hellstrom 1

Braa/Fyrs-Prp/Rehn 1

Minnesota-Kansas 1

NY.Yamkees-Detroit 1

 

AKO: 66.84

Stawka: 20 zl

EWK: 1203.12 zl

 

Daj Ci Boże, aby to weszło ... Życzę Ci z całego serca :)

 

Już nie weszło ... Sanchez przeje***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haka Valkeakoski-KooTeePee 1

R.Stepanek-I. Heuberger 1

D.Sanchez-P. Starace 1

Popp-Delic 1

Andreev-Seppi 1

Verdasco-T.Johansson 1

Soderling-Pashanski 1

Labadze- Hellstrom 1

Braa/Fyrs-Prp/Rehn 1

Minnesota-Kansas 1

NY.Yamkees-Detroit 1

 

AKO: 66.84

Stawka: 20 zl

EWK: 1203.12 zl

 

piepszony Sanchez tylko nie wszedł :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich sukcesach i zwyciestwach co wiarze sie z przyplywem gotowki postanowilem dzis rownierz postawic kupon smierci wczoraj nie weszlo tylko tylko 1 spotkanie moze dzis

 

Federer-Behrend 1

Pavel-Rosset 1

F.Mayer-Portas 1

Schuttler-Kratochvil 1

Popp-Delic 1

Spadea-Salzenstein 1

Gambill-Morrison 1

Rusedski-Carraz 1

Ventura-Bjorkman 1

Zabaleta-J.Johanson 1

F.Gonzalez-Horna 1

Gaudio-Davydenko 1

Peru-Boliwia 1

 

AKO: 80.78

Stawka: 20 zl

EWK: 1454 zl

 

moze dzis siadzie miejmy nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...