Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ci Levy nie pasuje ? Nie udawaj cwaniaka przez neta :krzeslo:

 

Nie chcialem cie w zaden sposob obrazic poprostu chcialem zauwazyc ze istnieje taki wyraz jak żad . Ale jak ktos poczucia humoru nie ma to nie moja wina ... W dalsze dyskusje sie z toba nie wdaje :] wiec tyle odemnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz kazdy polak to spec od F1.

 

Proste....

 

Powiedz mi jak wygladala sytuacja z innymi dyscyplinami sportu:

- Skoki narciarskie

- plywania

- siatkowka

- pilka reczna

-......itd

 

Potrzeba tylko sukcesow, aby cos ruszylo w danej dyscyplinie,.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam bardzo,ja siatkówką interesuje się od dobrych 5 lat i bardzo wkurza mnie takie gadanie ogólnikowe:"Przyszły sukcesy to każdy spec od siatki",pamiętam tych samych ludzi pod wodzą Ireneusza Mazura czy Waldemara Wspaniałego,pamietam jak przegrywalismy "wygrane" mecze,jak mówiono na nas,że nie mamy mentalności zwyciężców,teraz jest odwrotnie,tą mentalność posiadamy.A wszystko przez Raula Lozano,gdyby nie on nie byłoby 2 miejsca na MS,nie byloby takiej druzyny.Umiejetnosci mielismy zawsze ale problem siedzial w psychice,przychodzily duze imprezy i zajmowalismy 5 miejsca,potrafilismy wygrywac tylko pojedyncze mecze z najlepszymi.Nie wiem po co to pisze ale wydaje mi sie że rodzi się nam potęga siatkarska :)) na miarę drużyny wielkiego Huberta Wagnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale problem siedzial w psychice

 

Problem siedział w tym, że nasza polska myśl trenerska jest beznadziejna.... Przyszedł koleś obyty z tym, jak się gra na zachodzie i efekty odrazu widać :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skurywsyny jebane rumuny PIERDOLONY Otelul SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! SKURWYSYNY !!!! :krzeslo::krzeslo::mlotek::mlotek::c::c::c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...