Skocz do zawartości

Spotkania towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie

Spotkanie: Polska - Andora

Typ: 1(-3,5AH)

Kurs: 2.25

Bukmacher: Bet365

Godzina: 17:00

 

Przed Euro trzeba by się wystrzelać bo to ostatni mecz przed Mistrzostwami. Rywal prosty bo Andora jest słaba a kadra wygląda na dość silną mimo ze trener przeciętny to i tak powinni dać sobie radę. W końcu kadra wygląda na naprawdę silną począwszy od bramki, przez obronę, pomoc czy Roberta Lewandowskiego będącego na szpicy. Taki mecz po prostu trzeba wygrać żeby podbudować morale przed Euro. Polacy na razie śrubują dość dobrą serię 5 meczów bez porażki w tym 4 zwycięstwa ale żadne nie przekonywujące dlatego trzeba to zmienić. Andora za to grą nie przekonywuje bo na ostatnie 10 spotkań 9 porażek, w przed ostatnim swoim meczu ulegli Rosji aż 6:0 dlatego też myślę że dzisiaj Polacy powinni być podobnie skuteczni i wbić chociaż te 4,5 ramek nie tracąc żadnej, stąd taki typ który uważam za pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina – Piłka nożna – Mecz Towarzyski

Spotkanie – Polska - Andora

Godzina 17:00

Typ – under 4

Kurs – 1.84

Bukmacher Pinnacle Sports

Analiza

Szczerze mówiąc to sam nie wiem co myśleć o naszej Reprezentacji , kto nie ogląda naszej kadry ten się zachwyca jaka to ona nie jest silna , jaką my mamy super defensywę! Ale czy na pewno ? Fakt faktem nasi nie stracili bramki od 4 spotkań. Jednak z Portugalią notujemy 0-0 tylko i wyłącznie dzięki pobłażliwości CR7 nie dostaliśmy 0-3 na otwarcie stadionu, Portugalia robiła z nami co chciała takie jest moje zdanie ! i co dalej mecz z Łotwą w prawdzie wygrany 1-0 po golu Sobiecha w 82 minucie ale powiedzcie sami czy nasza reprezentacja zasłużyła na zwycięstwo ? powinniśmy się cieszyć, że Rudnevs czy Visnakovs nie strzelili nam bramki bo wtedy mecz mógłby się skończyć zupełnie inaczej. Ostatni sparingowy mecz zagraliśmy ze Słowacja gdzie w pierwszej połowie coś zaczęło w naszej reprezentacji pracować i ku mojemu zdziwieniu stwarzaliśmy sobie sytuacje, bardzo dobra pierwsza połowa Rybus dwa bardzo dobre strzały jeden z nich trafił w słupek i piłka tak nieszczęśliwie wypadał z bramki , że ominęła interweniującego Pernis, a szkoda. Robert Lewandowski nie zachwycał w tym spotkaniu rozegrał tylko pierwszą połowę. Oczywiście trener zmienił na początku 2 połowy naszych najlepszych piłkarzy Polański , Lewandowski i Błaszczykowi i coś się popsuło… im dłużej graliśmy tym nasza reprezentacja gorzej wyglądała Słowacja powoli zaczęła dochodzić do sytuacji strzeleckich ale na nasze szczęście mecz zakończył się wygraną Polski po golu z główki Perquisa. O naszym rywalu za wiele powiedzieć nie mogę ponieważ wiedzy na ich temat nie posiadam nie znam żadnego piłkarza z tego kraju zatem pewnie to w pełni amatorska reprezentacja pokroju San Marino. Jest to pierwszy oficjalny mecz pomiędzy tymi reprezentacjami więc liczę tu na dobrą grę na Pepsi Arenie i wygraną chociaż 3-0 bo na więcej to raczej nie ma co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.06.2012

Dyscyplina – Piłka nożna – Mecz Towarzyski

Spotkanie: Hiszpania - Chiny: Drużyna, która wygra obie połowy meczu

Godzina: 22:00

Typ: 1

Kurs: 1.90

Buk: Betsson

 

EURO 2012 zbliża się w wielkimi krokami i nie długo wszyscy będziemy się ekscytować meczami naszej reprezentacji oraz takich potęg jak właśnie Hiszpania. W ostatnim meczu towarzyskim grają oni ze słabą reprezentacją Chin która co ciekawe jest w rankingu FIFA na miejscu 66 czyli tylko jedno miejsce za nami. Wypatrzyłem na betssonie ciekawy kurs na ten mecz, bo wiadomo że 1.08 na zwycięstwo Hiszpanii za bardzo nie kusi natomiast to że wygrają obie połowy meczu jak najbardziej. Nie mam pojęcia czemu dali tak wysoki kurs jak 1.90, a na to że żadna z drużyn nie wygra obu połów 1.68, czyżby spodziewali się że Chiny stawią dumnie czoła drużynie Vicenta del Bosque? Dużo rozpisywać się tutaj nie trzeba, każdy wie jakimi zawodnikami dysponuje reprezentacja Hiszpanii i nawet brak Puyola czy Villi nie sprawia że będzie to zespół gorszy. No nic, reasumując spodziewam się tutaj spokojnego zwycięstwa gospodarzy w całym meczu jak i w obu połowach, oraz wysokiego wyniku oscylującego w granicach 4/5:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

Brazylia - Meksyk

03.06.2012 21:05

Typ:over 2,5

Kurs: 1,67

Buk:Pinnacle Sports

 

Dzisiaj o 21:05 kolejny swój sparing rozegra gospodarz Mistrzostw Świata w 2014 roku - Brazylia, jej przeciwnikiem będzie silna drużyna Meksyku. Brazylijczycy rozegrali ostatnio 2 sparingi, w pierwszym ograli Danie 3:1 w Hamburgu, natomiast w drugim poradzili sobie z także stosunkowo mocnym zespołem USA aż 4:1 . Wyniki to pokazują jak mocną drużyną jest obecnie Brazylia i że traktuje te sparingi bardzo poważnie. Meksyk natomiast ostatnio grał z Bośnią i Hercegowiną i zwycięstwo uratowali dopiero w ostatnich minutach wygrywając 2:1. Uważam iż w meczu tym faworytem będzie Brazylia jednak oba te zespoły są moim zdaniem ofensywnie przysposobione i możemy się spodziewać meczu obfitującego w wiele sytuacji bramkowych i kilku bramek, dlatego stawiam w tym spotkaniu na over 2,5. Ciekawie prezentuje się również kurs na over 3,5, polecam ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Hiszpania - Chiny

Data: 03.06.2012 22:00

Typ: Hiszpania -2,5

Kurs: 1,70

Buk: BetGun

Analiza: La Furia Roja już niebawem przyleci na Euro 2012, które będzie organizowane w Polsce i na Ukrainie. Przed tym jednak zagrają sparing z reprezentacją Chin, w którym nie wyobrażam sobie innego wyniku jak pewne zwycięstwo Hiszpanów. Podopieczni del Bosque wystąpi najprawdopodobniej w optymalnym składzie, czyli chociażby z Xavim czy Iniestą. W poprzednich dwóch spotkaniach, Hiszpanie gładko poradzi sobie z Serbami, by potem rozbić Koreę Południowa. Nie byli to wymagający rywale, ale dzisiaj równie dobrze wystąpią przeciwko drużynie, która nie zagrozi Mistrzom Świata. Nie ma co porównywać obu drużyn, bo jest to wielka przepaść i myślę, że reprezentacja Chin przyjedzie sobie tylko po koszulki zawodników z Hiszpanii. Zespół La Furia Roja mając na uwadze zbliżającego się zawody w Polsce, zagra dzisiaj z pełną świadomością, ale raczej na luzie. Nie będą się za bardzo forsować, jednak trzy lub cztery bramki powinni spokojnie wbić rywalom. Hiszpanie będą kontrolować tempo gry i nie zdziwię się jeśli padnie jeszcze więcej goli niż we wczorajszym pojedynku Holandii z Irlandią. Środek pola jakim dysponują Hiszpanie jest niepowtarzalnie silny i wszystko wskazuje na to, że najlepszy na świecie. La Roja ma kompletny skład i każdy zawodnik otrzyma szanse na występ od trenera. Ponadto rezerwowi Hiszpanii to piłkarze, którzy znaleźliby się w większości podstawowych składach pozostałych reprezentacji, więc o dzisiejszy wynik jak i mój typ jestem dość spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Kanada - USA

Typ: USA

Kurs: 1,80

Bukmacher: Tobet

Godzina: 1:00

 

Kolejny mecz towarzyski zagra reprezentacja Stanów Zjednoczonych. Po ostatniej przegranej z Brazylią 1-4 i zwycięstwie nad Szkocją 5-1 USA zmierzy się z reprezentacją Kanady. Kanada ostatni swój oficjalny mecz zagrała z Armenią przegrała wtedy 1-3. Dla USA będzie to ostatni test przed zbliżającymi się kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Reprezentacja USA obecnie ma mocny skład składający się z doświadczonych zawodników, którzy grają w dobrych klubach na całym świecie. Mimo ostatniej porażki z Brazylią, która była faworytem tamtego spotkania reprezentacja Stanów będzie silna i jest faworytem spotkania. Kanada będzie miała atut gry u siebie. Drużyna nie jest słaba, ale w tej chwili w konfrontacji z USA według mnie nie ma szans. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QgcE7d6n-MozUIWy9.pngHiszpania - Chiny I1gsFv6n-8nWhI0T3.png

Mecz Towarzyski

03.06.2012 22:00

Typ: Hiszpania -3,5

Kurs: 2,08

Buk:bet365

 

Ostatni sparing reprezentacji Hiszpanii przed wyjazdem do Polski. Obecni mistrzowie Świata i Europy zagrają dziś z egzotycznym przeciwnikiem, którymi na pewno dla reprezentacji europejskich są Chiny. Jak wiadomo Hiszpania jest bezwzględnym faworytem tego spotkania ostatnie swoje dwa sparingi wygrała w stosunkach 4-1 z Koreą Południową oraz 2-0 z Serbią. W obu meczach Hiszpania nie zagrała najsilniejszym składem Vicente del Bosque rotował skład i dał pograć rezerwowym. Hiszpania na pożegnanie będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony w tym meczu i dziś wystąpi w najsilniejszym składzie. Przypomnijmy ostatni mecz Hiszpanii przed MŚ w RPA tak się składa, ze zagrany z Polską wygrali wtedy 6-0. Chiny nie jest to przeciwnik lepszy od Korei Południowej dlatego spodziewam się łatwej wygranej. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się w 2005 roku Hiszpania ograła dzisiejszego swojego przeciwnika 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Węgry-Irlandia

Typ: Ilośc goli? under1.5

Kurs: 3.10

Bukmacher: Sportingbet

Godzina: 20.30

 

Przed nami ostatni mecz Irlandii przez finałami mistrzostw Europy. Widze tutaj spore value jeżeli chodzi o under1.5 w tym meczu. Jak wiadomo Irlandia na Euro zmierzy sie w grupie C z Hiszpanią, Włochami i Chhorwacją. Stawiana jest przez większośc kibiców i bukmacherów jako outsider tej grupy. NIe ma sie co dziwic gdyż do finałów mieli najłatwiejszą drogę spośrdód wszystkich finalistów (oprócz gospodarzy oczywiście). Tutaj aby się pokazac jedyną szansą będzie gra defensywana. NIe oszukujmy się, w ofensywie nie maja zbyt wiele do zaoferowania. Podstarzały Keane czy Duff mogą nie dac odpowiedniej jakości. Są to piłkarze doświadczeni o wielkich umiejętnościach, ale czasy ich najlepszej formy są juz za nimi. Jest młody Mclean, który świetnie prezentował się w Sunderlandzie, może pokazac się Mcgeady, który jednak powinien wchodzic z ławki. Reszta to solodni piłkarze na The Championship lub zespoły dołu tabeli Premiership. Dlatego Trapattoni musi zwrócic szczególnie uwagę na defensywę. Jest to trener znany z tego włąsnie, że potrafi wszystko dobrze pouiładac z tyłu. Myślę, że własnie tak ustawi dzisiaj swój zespół. najważniejsze to 0 z tyłu. Będą cwiczyc ustawianie się, asekurację i wszystko co najważniejsze, aby na Euro powstrzymac Hiszpanię, Chorwację oraz Włochów. Podejrzewam, że piłkarze ofensywni również będą mieli wiele zadań defensywnych przez co gra z przodu może nie układac się nalezycie. Jeżeli chodzi o obrone to jest Oshe`a, który jak grał w Sundrlandzie w przerwach miedzy kolejnymi kontuzjami, spisywał się bardzo dobrze. Do tego Ode`a,Dunne, Kelly, w środku Whelan i mamy bardzo fajnie wyglądającą formację obronną. Co do Węgrów to zwrócic nalezy uwagę na Dzsudzsaka. Reszta nie powinna jaos szczególnie zagrozic. Obrona tez powinna dac sobie radę z , moim zdaniem, piłkarzami, którzy nie będą nastawienie na atak. Stawiam na małą liczbę bramek. Typ under2.5 wydaje mi się byc niezwykle prawdopodobny w świetle przedstawionych przeze mnie argumentów więc bardzo polecem. Ja jednak zaryzykuje na potrzeby konkursu i zagram under1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja-Estonia

 

 

Typ:1

Kurs:1,20

 

 

Ostatni sprawdzian Francuzów przed mistrzostwami europy odbędzie się już jutro późnym wieczorem kiedy to zmierzą się oni ze słabiutką ekipą Estonii. Oczywiście zdecydowanymi faworytami tego meczu będą Francuzi, którzy mają w swoim składzie kilka prawdziwych gwiazd, które z pewnością pojawią się na boisku w ostatnim meczu towarzyskim i pokażą na co ich stać. Niestety Estonia w swoim składzie ma samych słabych piłkarzy, którzy choćby nie wiadomo jak chcieli nie są w stanie powalczyć z Francuzami, którzy powinni nastrzelać dość sporo goli dzięki czemu pojadą w dobrych nastrojach na mistrzostwa europy. Myślę, że można się tu nawet pokusić o jakis handicap kurs z pewnością będzie wiele wyższy a powinno się zgodzić.

_________________

www.InjuryTable.com

Odwiedź zanim wytypujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie 19:00

Spotkanie: Szwecja - Serbia

Typ: 1

Kurs: 1,65

Buk:Expekt

 

Na dzień dzisiejszy wybrałem typ na mecz towarzyski pomiędzy Szwecją a Serbią. Ci pierwsi w Euro zagrają i to ich ostatni sprawdzian przed Euro zaś ci drudzy do Euro nie awansowali i to jest ich bodajże ostatni towarzyski mecz w najbliższym czasie. Szwecja w spotkaniach towarzyski radzi sobie naprawdę dobrze w tym roku nie przegrali żadnego meczu wygrywając 5 kolejnych strzelając 18 bramek tracąc ledwie 3. A ograli takie zespoły jak Islandia, Chorwacja, Katar 2 razy i Bahrajn. Serbia za to ostatnio nie prezentuje zbyt wysokiej formy o czym świadczy ich ostatnie 5 spotkań towarzyskich - 3 porażki(Francja Hiszpania i Honduras), remis z Cyprem i zwycięstwo(z Armenią). Dlatego też gdy patrze na samą formę to nie mam wątpliwości kto ten mecz wygra, dodatkowo to ostatni sparing więc trzeba sprawdzić wszystkich zawodników a na początku pewnie pojawi się skład który wyjdzie podczas pierwszego meczu na Euro dlatego ten typ uważam za pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Francja - Estonia

Typ: Wynik pierwszej połowy: Francja (-1.5)

Kurs: 2.85

Bukmacher: Bet365

Godzina: 21.00

 

Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski między Francja i Estonią. Faworyt jeden jest w tym spotkaniu i jest nim oczywiście dzisiejszy gospodarz. Moim zdaniem prowadzenie i to przynajmniej 2 bramkami osiągną juz w pierwszej połowie. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Po pierwsze Francja jest co o klasę lepszym zespołem niż Estonia. Ma świetnych zawodników grających w najlepszych klubach świata, którzy mają bardzo wielkie umiejętności ofensywne. Ribery, Benzema, Nasri to piłkarze, którzy powinni zagrac od początku. Myślę, że w tym meczu najważniejsza dla Francuzów będzie pierwsza połowa, w której pewnie wyjdą najsilniejszym składem, czyli takim, który będzie grał na Euro, w celu poćwiczeniu pewnych elementów gry i aby sie lepiej zgrać. W drugiej połowie Blanc pewnie wpuści rezerwowych, a swoim gwiazda da odpocząc, aby tylko nie nabawić się jakis kontuzji. Podobną sytuację widzieliśmy w ostatnim meczu naszej reprezentacji z Andorą. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że Estonia zagra 3 mecz w przeciągu 5 dni. Zapewne rotacja będzie spora, a jeżeli nie to piłkarze grający nie będą w stanie zagrac 3 meczu z rzędu. W weekend grali w turnieju bałtyckim, który w Estonii, Litwie, Łotwie i Finlandii jest dosyć prestiżowy. Dlatego myślę, że nie będą mieli sił, ani umiejętności na przeszkadzanie pierwszej drużynie Francji w pierwszej połowie. Należy również zwrócić uwagę na ostanie wyniki obu ekip. Francja grała z Serbią i w pierwszej połowie było 2-0. W drugiej nic nie dołożyli gdyż trener pozmieniał zawodników. Estonia ostatnio wygrała ze słabą Litwą, ale wcześniej traciła 2 bramki w pierwszej połowie z Finlandią, Ukrainą i Chorwacją. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie gdyż Francuzi będą chcieli rozstrzelać gości, aby w dobrych nastrojach przystąpić do Euro. Dla odważnych proponuję zaryzykować za grosze i zagrać na Francję w pierwszej połowie (-2.5) po bajecznym kursie 7.20 w Bet365.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6DUwKETc-lUs2bmt4.png Francja - EstoniabPd1Lb7n-27dCpcdg.png

 

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Typ: Francja -3,5

Kurs: 4.15

Bukmacher: Bet365

Godzina: 21:00

 

W ostatnim spotkaniu towarzyskim przed Mistrzostwami Europy reprezentacja Francji zmierzy się w Le Mans z Estonią. W wyniku rewolucji w kadrze Francji po nieudanych MŚ w RPA trenerem został Laurent Blanc jak widać po wynikach reprezentacja ta wraca na właściwy tor nie przegrała żadnego meczu od 3/09/10 a nawet odnosiła zwycięstwa z takimi "firmami" jak Brazylia, Anglia, Niemcy. Mam nadzieję, że Blanc wystawi optymalnie najsilniejszy skład, żeby nie było takiej katastrofy jaką zagrali Hiszpanie kilka dni temu z Chinami, gdzie podstawowi gracze weszli dopiero w drugiej połowie. Francja ostatnio zagrała z Serbią wygrała 2-0 z Islandią 3-2 grając praktycznie w najsilniejszych składach aczkolwiek jednak trochę rezerwowych sie pokazało. Estonia to typowy europejski średniak przegrała w ostatnim tygodniu z Ukrainą 0-4 ( grupowy rywal Francji na Euro) i 1-3 z Chorwacją, co pokazuje, iż jest to ekipa którą można łatwo rozklepać i strzelić kilka bramek dla zbudowania atmosfery przed pierwszym meczem na ME. Liczę na to, że trójkolorowi zagrają w takim składzie jakim wystąpią w pierwszym meczu na Euro wtedy typ będzie miał bardzo duże prawdopodobieństwo pokrycia handicapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czarnogóra - Łotwa

Dyscyplina : Piłka Nożna, mecz towarzyski

Typ: Czarnogóra

Kurs: 1,67

Bukmacher:Unibet

Godzina: 20.30

 

Czarnogóra to drużyna która biła się w barażach o awans na ME 2012. Startowała w trudnej grupie z Anglią, Szwajcarią i Bułgarią a potrafiła zająć w niej 2 miejsce. Jest w niej kilku b.dobrych graczy jak Jovetic Vukcevic, Savic czy Basa. Wszyscy oni mają zagrać w dzisiejszym meczu. Do tego dochodzą znani w Europie: Delibasic, Bozovic, Drincic czy Beqiraj. O słabości drużyny Łotwy może świadczyć fakt, że w pierwszej 11 mają wystąpić tacy gracze jak Lukjanovs, Visnakovs czy Laizans znani z ekstraklasowych boisk, na których niczym szczególnym się nie wyróżniali (delikatnie mówiąc;p) Jedynym graczem który może stwarzać zagrożenie jest oczywiście Artjom Rudnev. Ale czy graczy takich klubów jak Lille, Partizan, Fiorentina, Man City powinni się go bać? Nie sądzę. Mecz odbędzie się na gorącym czarnogórskim terenie co z pewnością dodatkowo ułatwi pokonanie słabej i tak Łotwy. Kurs wydaję mi się zdecydowanie zawyżony, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić ten mecz. Pozdrawiam! :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estonia - Polska

Dyscyplina: Piłka Nożna, mecz towarzyski

Typ: Polska

Kurs: 1,90

Bukmacher: Unibet

Godzina: 20.45

 

Przyznam się szczerze, że spodziewałem się kursu w granicach 1,6-1,65, co nie ukrywam, że również sprawiałoby, iż grałbym na S-kadrę:) Niezrealizowanie planu minimum na Euro wg mnie jeszcze nie świadczy o tym, że znaleźliśmy się na dnie Europy i walczymy jak równy z równym z Estonią. Ktoś może powiedzieć ,,ale ta Estonia grała w barażach"! Ok, ale dostała w nich baty od jeszcze słabszej od Polski Irlandii. Poza tym nazwiska gospodarzy nie rzucają na kolana. W bramce solidny ale na PL ligę Pareiko, w obronie najlepszym zawodnikiem jest trudny do przejścia Klavan oraz często włączający się do akcji ofensywnych Jaager, ale reszta to już słabiacy. Pomoc jest tak słaba, że do kadry załapał się rezerwowy beniaminka polskiej E-klasy, Sergiej Mosnikov. Jedynie ofensywny pomocnik Vassilijev i lewoskrzydłowy Lindpere są zawodnikami którzy mogą walczyć na równi z naszymi. W ataku występuje legenda estońskiej piłki, 127 krotny reprezentant Andres Oper. Gra Estonii opiera się na wyprowadzaniu kontrataków i powierzeniu prowadzenia gry Vasisilijevovi jako playmaykerowi. Dla mnie to Polacy są bezsprzecznym faworytem tego meczu. O naszej drużynie nie będę się rozpisywał. Mimo nieudanych Mistrzostw Europy, będę bardzo zaskoczony, jeżeli tego meczu nie wygramy. Pozdrawiam! :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wczoraj masakra. Skład niemal ten sam, a gra jeszcze gorsza. Szczęsny po raz kolejny mnie nie zachwycił i nadal uważam że jest przereklamowany. Wasilewski na stopera to raczej się nie nadaje, Rybus z Borysiukiem też marnie, Lewandowski jakiś taki zagubiony no i bez komentarza Piech. Osobną sprawą jest transmisja w TVP. Na jedynce oczywiście nie zdążyli na hymn Polski a i po meczu szybko uciekli. Niby trzeba płacić abonament, a żeby usłyszeć hymn i opinię muszę płacić drugi raz za inną platformę cyfrową która nadaje tvp sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wczorajsza gra PL była żenująca łagodnie mówiąc, bo tak naprawdę to była ch..... Smuda na Euro potwierdził, że nie nadaję się na bycie selekcjonerem, ale w niektórych momentach potrafiliśmy grać bardzo przyjemną dla oka piłkę (1 połowa z Grecją, pierwsze minuty z Czechami i ok. 30 minut z Rosją owocujące zdobyciem bramki) Byłem i jestem zwolennikiem jego zwolnienia, ale pod warunkiem że kadrę miałby prowadzić Piotrek Nowak. Każdy inny z nominowanych w lipcu wydawał mi się jeszcze gorszy od Smudy. Fornalik - brak charyzmy i tzw. ,,jaj" do prowadzenia tej drużyny, Kasperczak - cokolwiek w ostatnim czasie nie obejmował, wszędzie zostawiał za sobą spalony grunt, Zieliński - za jakie zasługi był brany pod uwagę na selekcjonera? Skorża - wg mnie najlepszy z tej czwórki, ale nie na tyle dobry by dostać jeszcze reprezentację, do tego kiepska wiosna w wykonaniu Legii, gdzie w frajerski sposób stracili majstra.

Estonia grała praktycznie pół-rezerwowym składem w 1 połowie, gdyż selekcjoner chciał przetestować kilka wariantów przed eliminacjami. Skoro Polska A męczyła się z Estonią B w 1 połowie, to nie ma się specjalnie czemu dziwić, że przegrywamy, gdy do boju zostaje wpuszczony Vassilijev :)

Niestety, ale moim zdaniem sukcesem w tej grupie z tym trenerem będzie zajęcie 4 miejsca. Obecnie Czarnogóra i Ukraina wydają mi się być poza zasięgiem naszych kopaczy. A i z Mołdawią nie będzie łatwo o to 4 miejsce :p Golovatenko, Kovalczuk, Ovseannicov, Bugaeev... No no no, zapowiadają się wyrównane boje.

Chciałbym się miło rozczarować jak we wrześniu 2000r. ale chyba nie ma szans na powtórkę. Piłka jest nieprzewidywalna i tylko to trzyma mnie, by wierzyć że może tym razem zawitamy latem 2014r. na brazylijskie plaże by wspierać naszą kadrę! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Mecz Towarzyski, piłka nożna

Data: 11.09.12 , 20:30

Spotkanie: Irlandia - Oman

Typ: Irlandia (-1,5 HA)

Kurs 2,6

Buk: Bet365

Analiza:

W obliczu bardzo dużego wyboru dzisiejszych spotkań postanowiłem jedno z mniej ważnych, a jest to oczywiście spotkanie towarzyskie pomiędzy Irlandią, a Omanem. Od razu gdy zobaczyłem ten mecz byłem zaskoczony tak wysokim kursem na drużynę gospodarzy. W moim odczuciu różnica klas pomiędzy tymi drużynami jest bardzo duża. Ekipa Irlandii, mimo że nie mogą zaliczyć do udanych Euro 2012, dziś ma okazję poprawić humory swoim „wspaniałym” kibicom.

Zacznę od tego w jakiej aktualnie formie są obydwie ekipy. Irlandia w pierwszym spotkaniu Eliminacji Mistrzostw Świata pokonała szczęśliwie Kazachstan 2:1. Kazachstan jest trudniejszym przeciwnikiem niż Oman i to zwycięstwo powinno być dobrym prognostykiem przed dzisiejszym starciem. Co do drużyny Omanu ostatni mecz o punkty grali dosyć dawno bo 12 czerwca z Irakiem. Od tego czasu rozegrali tylko jedno spotkanie towarzyskie z Egiptem, który potrafili zremisować. Na tej podstawie na pewno lepiej do tego meczu będzie przygotowana reprezentacja Irlandii. Do tego dochodzi atutu własnego boiska, i to że podopieczni Trapattoniego są w rytmie meczowym. Myślę, że nie ma potrzeby dogłębniej przyglądać się poszczególnym piłkarzom gdyż siła obydwu ekip to gra zespołowa. Wrócę jeszcze do samego typu, a jest to HA -1,5 na Irlandię. Myślę, że rezultat tego spotkania powinien potwierdzić moje przypuszczenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dyscyplina - Piłka nożna, Mecz towarzyski 20:30

Spotkanie - Brazylia - Irak

Typ - Over 3,5

Kurs - 1,72

Bukmacher: Bwin

Analiza :

 

Jutro o 20:30 odbędzie sie spotkanie towarzyskie Brazylia- Irak. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Brazylia. W pojedynku tym bedziemy mogli obejrzeć Kake, który wraca do reprezentacji po dwuletniej przerwie. Oczywiście podając taki typ licze na popis strzelecki brazylijczyków. Brazylia swoje ostatnie 5 meczy wygrała. Strzelając w nich 18 bramek. Rozgromili Chny aż 8-0. W tym upatruje ze Brazylijczycy przynajmniej powinni strzelic rywalom 4 bramki. A i w dodatku licze ze i Irakowi uda sie cos ustrzelic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna, Mecz towarzyski 20:30

Spotkanie - Polska - RPA

Typ - x2

Kurs - 1,90

Bukmacher: Bet365

Analiza :

 

Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego bukmacherzy faworyzują Polskę. Fornalikowi ten mecz nie po drodze i wiadomo, że najlepszych będzie oszczędzał, Lewandowskiego, Piszczka i Obraniaka dzisiaj nie zobaczymy. RPA to mocna drużyna, ostatnio zmienili trenera i chociaż słyszałem, że ten raczej wolałby zostać w Afryce i tam zagrać sparing to nie wydaje mi się żeby przelecieli tyle kilometrów żeby oddać mecz. "Nasi" wiadomo jak grają i biorąc pod uwagę, że zaraz gramy z Anglią to raczej nie ma co się po tym meczu za dużo spodziewać. Jak Sobiechowi nie wyjdzie jakiś strzał to raczej gola nie strzelimy, a RPA strzelić chociaż jednego na pewno jest w stanie. Co więcej, jeżeli tego nie zrobią to będę to uważał za sukces "naszej" repry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Polska - RPA 20:45

typ: X2

kurs: 2.09

buk: Pinnacle

Na 4 dni przed najważniejszym spotkaniem eliminacji z Anglią reprezentacja Polski zagra na Stadionie Narodowym z reprezentacją Republiki Południowej Afryki. Bukmacherzy typują jako faworyta gospodarzy i to jest chyba ich jedyny atut własnej murawy. Pozostałe czynniki wskazują jednak że goście nie przegrają tego meczu.

- Po pierwsze trudno sobie wyobrazić aby Polacy zagrali dziś na 100% skoro za 4 dni czeka ich bój z Anglią o przysłowiowe 6 pkt.

- Po drugie Polacy od zakończenia Euro nie imponują formą, porażka z Estonią, wymęczone zwycięstwo z Mołdawią świadczą że do dobrej formy jeszcze daleko.

- Po trzecie RPA to nie ogórki, ostatnio przegrali tylko 1:0 z Brazylią, a Polska to jednak nie Brazylia z całym szacunkiem

- Po czwarte spore osłabienie Polski, brak Błaszczykowskiego to spadek wartości drużyny w ataku o jakieś 35-40 %. Poza tym odpadli Polanski, Szczęsny, Tytoń jest bez formy i grzeje ławę w PSV a dziś zagra od pieszej minuty.

Także można by jeszcze wymieniać powody, ale wszystko zweryfikuje boisko. Jednak patrząc na obecną sytuację większe szanse daję RPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

Francja vs Japonia

12.10.2012 21:00

Typ X2

buk: Unibet

Kurs 2.06

 

Analiza: Faworytem tego meczu jest drużyna Francji, która już we wtorek rozegra bardzo prestiżowy mecz z Hiszpanią na wyjeździe.Wtorkowy mecz w przeciwieństwie

do dzisiejszego będzie o wielką stawkę.W przypadku remisu lub zwycięstwa usadzą się w bardzo korzystnej sytuacji w tabeli kwalifikacyjnej.Japonia najbliższy ważny mecz

będzie mieć 14.11.2012 a ostatni mecz miała ponad miesiąc temu.Trudno więc podejrzewać żeby reprezentacja Japonii oszczędzała siły w tym meczu. Uważam że gra

Japonii będzie o wiele agresywniejsza .Dla Japończyków ten mecz będzie o wiele bardziej prestiżowy .W meczu nie zagra Lassana Diarra,Rio Antonio Mavuba Laurent

Koscielny co zdecydowanie osłabi reprezentacje Francji.Poprzednie mecze między tymi drużynami to same zwycięstwa Francji, jednak ostatni mecz odbył się bardzo

dawno w 2003 roku.Ta statystyka mimo to jest bardzo kompromitująca dla ambitnych Japończyków.Od tamtego czasu piłka w Japonii niewyobrażalnie poszła do przodu.

Uważam że ten mecz wygra Japonia dla pewności stawiam ,,podpórkę'':).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz towarzyski

Szkocja U21- KanadaU20

godz. 17:00

Typ - Szkocja U21

Kurs: 2.30

Buk: Bet365

 

Mecz Miedzy młodzieżowymi druzynami Kanada i szkocji. Kurs leci na łeb na szyje. Jescze wczoraj opcje DNB można było pobrac o kursie 2.20. Chyba buki zauwazyły, ze popełnily spory bład. Po pierwsze piłkarze Szkocji są starsi gdyż co zwieksza ich przewagę zarówno fizyczna jak i psychiczna. Oprócz tego sam potencjał. W Kanadzie piłka nożna to raczej niszowa dyscyplina. W Szkocji to wiadomo najpopularniejszy sport. Ostatnio Szkoci odpadli w eliminacjach do mistrzostw świata po przegranej 3-2 z Austria. W grupie zajęli 2 miejsce, ale przegrali tylko 1 mecz, a mieli w grupie Bułgarię, Austrię, Holandię. Więc słabi ie są. W ich zespole wystepuje kilku p;iłkarzy, którzy regularnie grają w SPL lub niższych ligach angielskich. Tak samo jak Kanadyjczycy grać będa teraz 3 mecz w przeciągu 5 dni. Jest to przewaga dla Szkocji, gdyż młodsi Kanadyjczycy powiini bardziej odczuwać zmęczenie niż Szkoci. 3 dni temu najprawdopodbniej Szkoci grali w podstawowym skłądzie, ponieważ to był bardzo wazny mecz. 2 dni póxniej zatem zapewne grała rezerwa. teraz powinni wyjśc dobrymi zawdonikami na Kanadyjczyków i myslę, że są w stanie ich pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Mecz Towarzyski 16.10.2012. godz. 14.10

Spotkanie: Japonia - Brazylia

Typ: over 3.5

Kurs: 2.80

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Przed meczem z Anglia dla fanów Polskiej Piłki jeszcze jedno wydarzenie w naszym kraju a więc towarzyska konfrontacja we Wrocławiu zespołów Brazylii i Japonii.

W Brazylii zobaczymy dzisiaj min. Kakę , Ramiresa, Oscara, Hulka no i Neymara. I właśnie w ofensywie Brazylijczycy mają największy potencjał. Krótka wypowiedź trenera przed tym spotkaniem: "Styl, w którym gramy, poprawia się z meczu na mecz i widzimy, że zbliżamy się do oczekiwanego przez nas poziomu. Przeanalizowaliśmy grę Japonii, ale nie zmienimy swojej strategii. Chcemy zobaczyć, jak zespół w takim ustawieniu radzi sobie z różnymi rywalami". Ten styl to właśnie głownie gra ofensywna bo tego oczekują od nich kibice, zresztą ostatnie wyniki to potwierdzają 6:0 z Irakiem czy 8:0 z Chinami. Japonia od dziewięciu spotkań nie zaznała porażki odnosząc 7 zwycięstw i 2 remisy. Widać że ta ekipa ma bardzo duży potencjał co pokazało chociażby ostatnie spotkanie towarzyskie z Francją wygrane 0:1. Do składu by może powróci gracz CSKA napastnik Honda który w meczu z Francją nie mógł wystąpić. Czuję tutaj że obie ekipy zaprezentują świetne widowisko, obie w bardzo dobrych dyspozycjach sytuacji podbramkowych nie powinno zabraknąć tym bardziej mają w swoich składach takich zawodników jak Oscar, Kaka, Neymar, Hulk czy z przeciwnej strony Kagawę i Hondę. Będą w tym spotkaniu kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie

Spotkanie: Korea Południowa - Australia

Typ: 1

Kurs: 1.95

Godzina: 11:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Spotkanie dwóch czołowych drużyn Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej. Obie reprezentacje walczą o awans do MŚ2014, z różnym powodzeniem, Korea Południowa po 4 meczach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy A, natomiast Australia jest trzecie w grupie B. Szczególnym atutem Koreańczyków, będzie to iż spotkanie odbędzie się w ich kraju, gdzie są szczególnie groźni. Ostatni raz na własnym stadionie polegli 7 września 2010 roku, a zremisowali 7 października 2011 roku (w meczu z Polską) co jest imponującym wynikiem, nawet biorąc pod uwagę to iż przeciwnicy nie należeli do światowej czołówki. Ostatnie mecze to wyjazdowa porażka (z Iranem) i remis (z Uzbekistanem). Australia w całym 2012 roku gra w kratkę, poniżej oczekiwań,zwyciężają głównie z drużynami niżej notowanymi. W tym spotkaniu zobaczymy "drugi garnitur" obu zespołów, przetestowani będą młodzi piłkarze, grający w ligach swoich krajów, w obu zespołach zabraknie największych gwiazd, co moim zdaniem promuje gospodarzy. Bilans bezpośrednich pojedynków również jest korzystny dla Korei, od 2000 roku rozegrano 3 spotkania w Korei południowej, wszystkie skończyły się wygraną gospodarzy.

Jako ciekawostkę można dodać, iż w kadrze Australii na to spotkanie znalazł się Michael Thwaite, który niegdyś grzał ławkę w Wiśle Kraków (obecnie Perth Glory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.11.2012, godzina 20:45

Piłka nożna, Mecze Towarzyskie,

 

Polska - Urugwaj

over 1,5 gola

1,40

Bet365

 

analiza:

 

Dziś o godzinie 20:45 zostanie rozegrane spotkanie Towarzyskie pomiędzy Reprezentacją Polski a Urugwaju. Jest to spotkanie przygotowujące i sprawdzające nowych zawodników przed kolejnymi pojedynkami eliminacji do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Praktycznie obydwa zespoly zagrają w najsilniejszym skladzie. W Polsce na boisku powinna pojawic się trójka z Dortmundu, zapewne Blaszczykowski nie zagra calego meczu ale dostanie swoją szanse pokazania się po kontuzji. W Urugwaju zagrają 2 wazne ogniwa w ofensywie a mowa o Suarezie i Cavanim. Obaj sa w znakomitej formie, bowiem są liderami strzelców nie tylko w swoich zespolach ale i w lidze. Cavani z 8-mioma golami na koncie prowadzi w klasyfikacji strzelcow we Wloszech. Natomiast Suarez z taką samą iloscią bramek prowadzi w Anglii. Zatem naprawde naszych obroncow czeka ciezkie zadanie. Myslę, że prędzej czy pozniej którys z nich przechytrzy naszych defensorów i uda mu sie pokonac..prawdopodobnie Tytonia, ewentualnie Kuszczaka. Moj typ zatem nie moze byc inny jak na gole. Stawiam over 1,5 bramki, kurs na ten zaklad wynosi 1,40, naprawde opłacalny kurs. Polska na pewno tez będzie miala swoje sytuacje. Zagramy na stadionie w Gdansku gdzie jak wiemy były rozgrywane mecze na Euro 2012. Bedzie wielu kibiców, nowa murawa więc nie pozostaje nic jak tylko grac, pokazac dobry futbol, obfitujący w dobre akcje podbramkowe. To znakomita okazja dla Milika, Teodorczyka, Pawłowskiego, Wszolka, czyli naszych ligowców. Ten mecz moze zadecydowac w ktoryms przypadku czy dany zawodnik będzie powoływany w dalszej częsci Eliminacji. Zatem jest o co walczyć. Troche statystyk...Polska na 4 ostatnie spotkania miala 3-krotnie over 1,5 gola w swoich meczach, natomiast Urugwaj 4 na 4 overy. Jak widac statystyki przemawiają za tym typem. Stawiam over 1,5 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabia Saudyjska - Argentyna EH(1:0) 2 1.64 BetGun

 

Oba zespoły podchodzą do spotkania jak najbardziej poważnie w najsilniejszych składach. Różnicy pomiędzy oboma zespołami nie trzeba chyba nikomu specjalnie wyjaśniać, Arabia Saudyjska to 112 zespół rankingu FIFA. W kwalifikacjach do mistrzostw świata 2014 nie mieli oczywiście za dużych szans na awans, ale im nawet nie udało się zakwalifikować do decydującej rundy, odpadli we wcześniejszej rundzie gdzie musieli uznać wyższość Australii i Omanu. Pozostało im w ostatnich miesiącach więc grać tylko mecze towarzyskie a wyniki tychże również pozostawiały wiele do życzenia, remis z Palestyną, porażki z Libią i Irakiem, oczywista wysoka porażka z Hiszpanią i ostatnio wygrana 3:2 z Kongo. Co do Argentyny wystarczy zobaczyć kadrę jaka została powołana na to spotkanie by przekonać się że mecz ten traktują poważnie, nie zagra tylko kilku kontuzjowanych graczy, tj. Garay, Perez, Gago, Higuain i niepowołany Tevez. Przewidywany skład wygląda następująco: Romero; Zabaleta, Coloccini, F Fernandez, Rojo; Rinaudo, Mascherano, Di Maria; Messi; Aguero, Palacio. Jest to świetna okazja by jeszcze poprawić atmosferę w ekipie, która i tak jest dobra dzięki dobrym występom w kwalifikacjach. Tu nie pomoże nawet Frank Rijkaard na ławce gospodarzy, szykuje się wysokie zwycięstwo Argentyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Mecz Towarzyski 14.11.2012

Spotkanie: Holandia - Niemcy

Typ: over 3 azjan

Kurs: 1.96

Godz. 20.30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Ostatnie spotkania reprezentacyjne w tym roku i mamy kilka bardzo fajnych pojedynków. Jednym z nich jest potyczka w Amsterdamie Holendrów z Niemcami. Przejdźmy do gospodarzy oto kadra na to spotkanie: http://www.eurofutbol.pl/news/625801-Ostateczna-kadra-Holandii-na-mecz-z-Niemcami/ Holendrzy po katastrofalnych Mistrzostwach Europy, zmienili trenera który powoli przebudowuje reprezentację w formacjach defensywnych bo to zawiodło na całej linii w EURO. Jednak dalej jest to zdecydowanie najsłabsze ogniowo tej reprezentacji poza doświadczonymi Heitingą i Mathijsenem (którzy i tak do wybitnych obrońców nie należą ) reszta to młodzież która nie przekroczyła 10 występów w narodowych barwach. Inaczej wygląda sprawa ofensywna zespołu Pomarańczowych, tutaj ten potencjał jest ogromny, regularnie strzelający dla Manu Van Persie, świetnie radząca sobie w Schalke dwójka Afellay i Huntelaar, nie zapomnijmy jeszcze o Robenie i Van der Vartcie. Tak więc z przodu jest kim straszyć. Przejdźmy do kadry prowadzone przez Loewa, oto powołania: http://www.eurofutbol.pl/news/625768-Kadra-Niemiec-na-mecz-z-Holandia/ Tak więc mamy w kadrze stałych bywalców i raczej więcej o tej kadrze nie ma co dodawać przejdźmy do konkretów dlaczego over. Tak jak wspomniałem wyżej obrona to najsłabszy punkt Holendrów wygląda ona blado na tle tego co mają do zaoferowania w ataku. Reprezentacja Niemiec również ostatnio zawodzi w obronnie czego przykładem była ostatni mecz ze Szwedami w ramach eliminacji do MŚ gdzie prowadząc 4:0 jakimś cudem zrobili z tego 4:4. Wynik z eliminacji potwierdzają że obie stawiają na futbol ofensywny Holendrzy w 4 spotkaniach zdobyli już 13 bramek natomiast ekipa Niemiec w swoje grupie w 4 meczach ma ich na koncie 15. To pokazuje że ofensywa to główne atuty obu reprezentacji. I na koniec jest to mecz towarzyski więc można zagrać jeszcze bardziej ofensywnie niż to ma miejsce w eliminacjach bo tam liczą się punkty. Do tego obie będą chciały rok zakończyć zwycięstwie a reprezentacja Pomarańczowych dodatkowo zrewanżować się za ostatni pojedynek przegrany na EURO w grupie 1:2. Stawiam tutaj na ofensywny futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Międzynarodowe Towarzystkie - piłka nożna

Spotkanie: Rosja - USA

Typ: 1

Kurs: 1.65

Godz: 16:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Towarzyskie spotkanie pomiędzy Rosją a USA. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są gracze Zbornej. Rosyjscy piłkarze w ostatnich miesiącach grają dobrą piłkę i chcą bardzo zmazać plamę z czerwcowych Mistrzostw Europy kiedy to nie potrafili awansować z grupy. Ostatnie cztery spotkania Rosjan to mecze Eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii. I wszystkie cztery zwycięskie, co więcej bez straty bramki. Rosjanie pokonali Azerbejdżan 1:0, Portugalię 1:0 , Izreal 4:0 oraz Irlandię 2:0. Z kolei Amerykanie grają w kratkę . Fakt faktem, że wygrali ostatnie trzy spotkania, ale były to mecze z zespołami zdecydowanie słabszymi. Wygrana z Gwatemalą 3:!, Antiqua i Barbuda tylko 2:1 oraz z Jamajką 1:0 nie są to nadzwyczajne osiągnięcia. Także zdecydowanie lepszą formę prezentują Rosjanie, którzy na własnym terenie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Kurs według mnie jest zadowalający i powinien przynieść zyski środowego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, mecze towarzyskie

Spotkanie: Szwecja - Anglia

Typ: over 3.5

Kurs: 3.30

Bukmacher- Bwin

Analiza Dziś o godzinie 20:30 na otwarcie nowego stadionu w Sztokholmie Szwecja podejmować będzie Anglię bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie towarzyskie. W meczach Szwecja-Anglia zawsze pada dużo bramek ostatnio te drużyny mierzyły się podczas Euro w Kijowie gdzie po bardzo ładnym spotkaniu Anglicy wygrali 3-2. Oba Zespoły graja bardzo ofensywny futbol. Szwecja w ostatnim meczu Elm. do Mistrzostw świata w Brazyli nieoczekiwanie zremisowała z Niemcami 4-4 a warto podkreślić że przegrywała już 4-0 ale jednak Szwedzi rzutem na taśmę wyrwali Niemcom 1 pkt. Dziś w Anglii zabraknie Waynea Rooneya, Theo Walcotta i Aarona Lennona co daje szanse młodym zawodnikom. Szwedzi zagrają w bardzo silnym zestawieniu, ze Zlatanem Ibrahimovicem na czele. Jest to spotkanie towarzyskie z zespołami które graja bardzo ofensywna piłkę liczę dziś na bardzo dużo bramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA

Spotkanie: Polska - Urugwaj

Typ: 1

Kurs: 2.60

Godz: 20:45

Bukmacher: Tobet

Analiza:

 

Polska po raz trzeci zmierzy się z Urugwajem. Statystyki przemawiają za Polakami, którzy z Urugwajem zremisowali 2:2 i wygrywali 1:0. Dzisiaj na stadionie w Gdańsku Polacy mają szansę odnieść drugie zwycięstwo i podtrzymać dobrą passę w spotkaniach z tym przeciwnikiem. Bardzo dobry kurs wystawili bukmacherzy na to spotkanie jeżeli chodzi o typ na Polskę. Tym bardziej że Biało Czerwoni grają w ostatnich spotkaniach coraz lepiej, czego nie można powiedzieć o gościach dzisiejszego spotkania. Polacy ostatnio zremisowali z Anglią 1:1 , wygrali z RPA 1:0, Mołdawią 2:0 oraz zremisowali z Czarnogóra 2:2. Fatalne ostatnie miesiące mają gracze Urugwaju, którzy w ostatnich czterech spotkaniach stracili aż 12 bramek strzelając zaledwie dwie. Porażki z Boliwią 1:4, Argentyną 0:3, Kolumbią 0:4 i zaledwie remis z Ekwadorem 1:1 pokazują, że ta drużyna ma pewien problem ze swoją grą. Polacy odzyskujący formę powinni to spotkanie spróbować wygrać, dlatego też postawienie czystej 1 nie będzie głupim rozwiązaniem w tej sytuacji. Polscy obrońcy muszą zatrzymać Cavaniego i Suareza, a o resztę nie powinni się martwić, bowiem z przodu mamy Lewandowskiego, a w zanadrzu Fornalik ma także Milika oraz Teodorczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...