Skocz do zawartości

Spotkania towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Borussia - Milan
Typ: 2
Kurs: 3.2
Bukmacher: Totolotek


W tych najlepszych ligach jeszcze wszyscy czekają na start sezonu, ale nie oznacza to braku gry na najwyższym poziomie. W Azji rozgrywany jest właśnie International Champions Cup i są to rozgrywki z naprawdę wielkimi światowymi firmami piłkarskimi. Borussia, Bayern, Lyon, Arsenal i obaj przedstawiciele mediolańskiej piłki to powinno być sporo gry na wysokim poziomie. Generalnie jeśli zespoły podejdą w miarę poważnie do turnieju to kibice mogą spodziewać się ciekawych wydarzeń na boisku. Milan to jedna z rewelacji tego okna transferowego i choć przeciwko Borusii nie zagrają wszystkie nowe nabytki, w tym Bonucci to moim zdaniem już sam optymizm zrobi swoje, zawodnicy będą chcięli pokazać się kibicom i trenerowi, bo w tym sezonie rywalizacja o miejsce w składzie zapowiada się świetnie. Dlatego trochę nie kumam wystawiania takich kursów na ten mecz i moim faworytem są Włosi, to ci gracze mają więcej do zyskania i do stracenia. Przeglądałem ofertę w STS i Totolotku i wybrałem zagranie u buka z wyższym kursym, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Chelsea - Bayern
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Totolotek

Za nami już dwie serie spotkań polskiej Ekstraklasy, ale te zespoły prezentujące najwyższe światowe umiejętności dopiero przygotowują się do grania na swoim poziomie. Serie międzynarodowych tournee to okazja do spotkań między wielkimi klubami w krajach trochę mniej kojarzonych z futbolem. Dziś dojdzie do pojedynku między Chelsea oraz Bayernem. Przeglądając kursy w Totolotku moją uwagę zwrócił dość wysoki kurs na Brytyjczyków, którzy trochę poważniej podchodzą do tego typu potyczek. Bayern póki co nie robi wielkiego wrażenia w sparingach, a ostatnio przegrał aż 0:4 z włoskim Milanem, który stara się odzyskać swoją pozycję w światowym futbolu. Chelsea potrafiła za to pewnie ograć Arsenal i oni są chyba na tym bardziej zaawansowanym etapie przygotowań. Kurs 2.75 wygląda naprawdę ciekawie i moim zdaniem warto spróbować dziś zagrać na "The Blues".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

IMG_20180119_181127.jpg.201ca31420fc6149f8f46874193cbb65.jpg

 

Jako pierwszy dodam typy na to spotkanie ,ale myślę ,że okażą się trafne ...

Jako ,że jest to spotkanie kontrolne ( towarzyskie ) pewnie wszyscy liczą na grad bramek ,ale ja tutaj szczerze widzę maksymalnie 2 bramki , dlatego głównym typem jest:

 

Mniej niż 2,5 goli w meczu :t:

@1.75 Totolotek (7/10)

 

Nie znam jeszcze dokładnie składu ,ale z tego co czytałem to jest kilka zmian z tego planowanego składu na mecz.

Praktycznie ostatnie 2 mecze towarzyskie Polaków i brak goli strzelonych przez naszych. 0-0 z Urugwajem i porażka 0:1 z Meksykiem.

Dziś myślę ,że może być podobnie i jakieś skromne 1-0 wygramy to spotkanie. Dla Polskie jest to pierwszym sprawdzian w tym roku.

A propo Nigerii to rozegrali już całkiem sporo meczy. Dotarli do finału African Cup of Nations , gdzie ulegli wysoko 4-0 reprezentacji Maroka i była to ich jedyna porażka w tych rozgrywkach. Nigeria trafiła dosyć ciekawie w MŚ na Argentynę i na dwie ekipy z Europy Islandię oraz Chorwację , więc takie spotkanie z Polakami będą traktować na poważnie i myślę ,że w tym egzaminie pokażą się z dobrej strony, a przede wszystkim w obronie.

 

Drugi typ:

 

Gol do minuty Gol numer 1 zostanie zdobyty do 45 minuty

Typ: Nie :t:

@2.65 1xbet (5/10)

 

 

Edytowane przez mbmartin
By pershing,

40+70+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Nigeria
Polska strz. +1,5 2,14 Fortuna

Przed nami bardzo ważny sprawdzian, ten mecz da nam odpowiedź w jakim miejscu mniej więcej jesteśmy na prawie 3 miesiące przed mundialem.
Przede wszystkim mamy spore problemy w obronie, Pazdan się rozchorował tak samo Rybus, Bereszyński zmaga się z kontuzją do tego dochodzą problemy z bokami w pomocy, Kuba kontuzjowany, Peszko chory, Grosicki bez formy, Makuszewski wraca po kontuzji... Można by tak wymieniać jeszcze ale ja w dalszym ciągu jestem dobrej myśli,dlaczego? Już mówię.
Po 1 Nigeria nie jest dla mnie drużyną z topu... Oczywiście jest paru zawodników ze świetnych drużyn jak: Iwobi z Arsenalu, Moses z Chelsea, Iheanacho i Ndidi z Leicester. Jedynym powaznym osłabieniem jest brak J. Obi Mikela w środku pola w Nigerii.
My zagramy systemem 1-3-4-2-1, w bramce Fabiański bądź Szczęsny, w obronie Glik, Kamiński i Piszczek, w środku pola Krychowiak, Linetty, po bokach Kurzawa, Frankowski i z przodu Zieliński, Kownacki i Lewandowski.
Wiemy doskonale jak Polska gra z Lewandowski a bez Lewandowskiego... grają dużo lepiej i właśnie na to dziś liczę. Liczę głównie na Frankowskiego, który jest w rewelacyjnej formie i musi w tym meczu pokazać, że to On zasługuje na wyjazd oraz na Kownackiego, który w ostatnim roku zrobił kolosalne postępy...
Jakoś dziwnie spokojny jestem o ten mecz i stawiam, że strzelimy minimum 2 bramki a to bedzie dobrym prognostykiem na dalsze mecze.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polska - Nigeria  20-45   KURDE ZEMSTA ZA MARCINIAKA NA WEMBLEY :p karny gol nie uznany parodia zeby na takim meczu nie bylo gol laine...no UEFA FIFA==MAFIA :p 

 

Nigeria over 0,5 gola w meczu 1,63 betsson :t:

 

Nigeria wygra w 1 bądź 2 połowie 2,8 betsson :t:

 

Ja jakoś nie mam przekonania do naszych orłów oczywiście sa to mecze testowe sparingowe i tak po prawdzie wszystko moze sie zdarzyć żaden wynik nie zaskoczy .Uważam ze na naszych kursy sa zdecydowanie zaniżone tak samo jak ranking jest nie adekwatny do tego co nasi pokazują- mamy przeciętna repre z problemami. Mało graczy w dobrych klubach gra  ogólnie Nawałka dysponuje wąskim składem mamy słabych technicznie graczy grupa na mundialu trudna i rywale w sparingach super- ciekawe opcje style podobne do grupowych rywali tylko ceny biletów horrendalnie drogie ale nie o tym miało byc...Kwestia tego jak pokażą sie goście. Maja kilku fajnych grajków Victor Moses,Odion Ighalo,Alex Iwobi  wyrównana kadra bez jakis super gwiazd tak jak u nas Lewy raczej kolektyw waleczny . Kwestia dotarcia do ich głowy- to jest główny argument dobre warunki fizyczne niezła technika ,myślę ze sa słabsi od Senegalu ale oni maja wybitna pakę moim zdaniem. Nieźle grali w meczach towarzyski potrafią grac z kontry a nasza obrona po za bramkarzami wielkiego monolitu nie tworzy.Dzisiaj raz po raz będziemy mieli problemy w tym elemencie gry .Mi niestety nie uda sie pograć tych betów bo troszkę zaspałem a trusty księguje kasę next dey trudno...a fajne promo jest w betssonie i betsefe cóż...zarobimy kiedy indziej oczywiście oglądamy i kibicujemy naszym ale gramy zdecydowanie na super orły :}}Kurcze nigdzie nie znalazłem betu na kartki myślę ze będzie ich mało to jest towarzyskie spotkanie i raczej nawet przy faulach sędziowie tych kartek nie pokazują 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

40+10+10+88(największy kurs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.03.2018 15:00 Irlandia PółnocnatUXfSajQ-OEzrhSSi.png-EufCeJoh-bycg4zP0.pngKorea Południowa

 

Jak na dzisiaj to chyba najbardziej wyrównanie zapowiadające się starcie towarzyskie. Obie reprezentacje zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. Z jednej strony wyspiarze preferujący, siłowy mocny futbol, z drugiej wątli Azjaci, którzy preferują bardziej techniczną, szybką piłkę. Według buków nie ma tu wyraźnego faworyta, ja jednak skłaniałbym się ku gościom. Irlandczycy po nieudanych barażach do mistrzostw świata, powinni już zacząć wymianę pokoleniową w kadrze, bo kilku zawodników w tej chwili jest już dość wiekowych, także wątpię aby dotrwali do następnej dużej imprezy, a taki mecz byłby dobrym sprawdzianem dla nowych twarzy. Koreańczycy natomiast zapewne będą chcieli sprawdzić jakieś ustawienia na boisku, być może kilku graczy, ale wiadomo też nie wyjdą całkiem w drugim garniturze. W głównej mierze idę w stronę Korei ze względu na Heung-Min Son

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.03.2018 15:00 Irlandia PółnocnatUXfSajQ-OEzrhSSi.png-EufCeJoh-bycg4zP0.pngKorea Południowa 2 i under 2,5 4,05 Fortuna

 

Jak na dzisiaj to chyba najbardziej wyrównanie zapowiadające się starcie towarzyskie. Obie reprezentacje zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. Z jednej strony wyspiarze preferujący, siłowy mocny futbol, z drugiej wątli Azjaci, którzy preferują bardziej techniczną, szybką piłkę. Według buków nie ma tu wyraźnego faworyta, ja jednak skłaniałbym się ku gościom. Irlandczycy po nieudanych barażach do mistrzostw świata, powinni już zacząć wymianę pokoleniową w kadrze, bo kilku zawodników w tej chwili jest już dość wiekowych, także wątpię aby dotrwali do następnej dużej imprezy, a taki mecz byłby dobrym sprawdzianem dla nowych twarzy. Koreańczycy natomiast zapewne będą chcieli sprawdzić jakieś ustawienia na boisku, być może kilku graczy, ale wiadomo też nie wyjdą całkiem w drugim garniturze. W głównej mierze idę w stronę Korei ze względu na napadziora Tottenhamu Heung-Min Son, który jest ostatnio w fenomenalnej formie i jeżeli zagra co jest prawie pewne to pociągnie swoją reprezentację do wygranej. Oczywiście wielu bramek też bym się tu nie spodziewał, a raczej zaciętej walki, gdzie o wygranej zadecyduje pojedyncza bramka być może właśnie Sona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.03.2018 18:00 Wyspy Owczebm1qtwA3-vyEkv5MA.png-2F2lN7j9-4SpZCr5t.pngLiechtenstein 2 5,20 Fortuna

 

Na dziś upatrzyłem sobie niezbyt interesujące poziomem gry spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacją Wysp Owczych a reprezentacją Liechtensteinu. Mecz będzie rozgrywany w hiszpańskim San Pedro De Alcantara, dlatego też dziwią mnie aż tak wysokie rozbieżności w kursach na jednych i drugich, tym bardziej, że żadna z nich nie będzie grać u siebie. Ja tu ewidentnie idę w niespodziankę i wygraną Liechtensteinu. Jak to w meczach towarzyskich każdy wynik jest możliwy przekonała się o tym chociażby ostatnio nasza reprezentacja przegrywając z Nigerią. Piłkarze Liechtensteinu nie grają aż tak tragicznie, warto tu odnotować, że towarzysko stawiani na pożarcie potrafili ograć ostatnio Katar ale również przegrać z Andorą gdzie byli stawiani jako faworyci. Każdy wynik jest tu możliwy ja jednak próbuję w stronę "gości", a kursiwo kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Korea
Typ: x2
Kurs: 2.10
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Polacy w ostatnich towarzyskich spotkaniach nie zachwycają. Od trzech potyczek podopieczni Nawałki nie zdobyli nawet bramki, a sam styl gry i testowanie przeróżnych wariantów taktycznych także nie sprzyja wynikom. Zresztą w tej fazie przygotowań do turnieju to wynik nie jest najważniejszy, dużo istotniejsze dla selekcjonera są informacje o grze poszczególnych zawodników w poszczególnych rolach. Dlatego dziś z Koreą także pewnie trochę tego eksperymentowania zobaczymy, a goście to nie są żadne ogórki. Daleko mi do optymizmu względem naszej kadry w tym meczu dlatego w Totolotku poszukałem remisu lub wygranej przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Korea 3:2

Polska 1,75 :t:

 

Przed nami kolejny mecz towarzyski i kolejny raz będziemy sprawdzać prawdopodobnie system 1-3-4-3

W bramce stanie W. Szczęsny, trójka obrońców będą tworzyć K. Glik, T. Cionek, M. Pazdan, boki to M. Rybus i Ł. Piszczek, środek pomocy Mączyński i G. Krychowiak albo debiutant Romańczuk i z przodu Grosicki, Lewandowski i Zieliński.

Także widać, że zawodnicy bardziej zgrani i ofensywni.

Po trzech meczach gdzie nie strzeliliśmy nawet bramki remis i 2 porażki pora w końcu ucieszyć kibiców i zwyciężyć, chociaż oczywiście wynik nie jest najważniejszy lecz styl gry.

Po paru latach wracamy w końcu na Stadion Śląski w Chorzowie i pięknie było by zacząć od zwycięstwa.

Korea to przede wszystkim świetny Heung-Min Son z Tottenhamu ale czy to wystarczy? Zobaczymy.

Polska przegrała pare dni temu z Nigerią 0:1 po dość solidnym meczu natomiasr Korea uległa 1:2 Irlandii Północnej.

 

Rosja - Francja 1:3

Francja 1,54 :t:

 

Francja żądna rewanżu po porażce 2:3 z Kolumbią.

Rosjanie ulegli Brazylii 0:3 gdzie nie mieli praktycznie nic do powiedzenia... dziś kolejny gigant na ich drodze i moim zdaniem kolejna porażka.

Francuzi podrażnieni po porażce z Kolumbią na pewno dziś wyjdą jeszcze bardziej zmobilizowani.

Mają w swojej kadrze wyśmienitych piłkarzy, dużo lepszych niż Rosjanie i nawet jeśli trener Francuzów zrobi kilka zmian w składzie nie powinno to wpłynąć na gorszą grę.

Rosjanie od kilku lat to drużyna średnia... i tak pozostanie.

 

Hiszpania - Argentyna 6:1

Hiszpania 1,87 :t:

 

Kolejny hit przed nami, tym razem w Madrycie spotykają się Hiszpania z Argentyna.

Wszędzie pisali, że dziś L. Messi pomoże Argentynie ale prawdopodobnie znowu nie zagra w meczu i jest to cios dla gości.

Hiszpania zremisowała w meczu towarzyskim z Niemcami 1:1 po ciekawym meczu.

Hiszpania jest dla mnie zdecydowanym faworytem a jeszcze większym skoro L. Messi nie zagra a nie powołani zostali M. Icardi czy P. Dybala.

 

Niemcy - Brazylia 0:1

obie strzelą 1,64 :n:

Brazylia lub remis 1,46 :t:

 

No i hit dnia.... Obie ekipy po 1 bramce to minimum w tym spotkaniu.

Brazylia ostatnie mecze gra bardzo dobrze, awansowali bardzo pewnie do Mistrzostw Świata a mecze towarzyskie grają zmobilizowani i skoncentrowani.

Niemcy u siebie są mega mocni a Brazylia będzie chciała zrewanżować się za porażkę 1:7 z Mistrzostw Świata.

Mogą być lekkie zmiany w składach ale i tak poziom powinien być mega wysoki.

 

kursy z Fortuna

 

 

Edytowane przez zibi16
By pershing,

75+15+10+10+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.03.2018 20:00 AngliaILB4Bk5n-pb882Ybl.png-tGgfHSBK-Gpo9Haxf.pngWłochy 1 i under 2,5 3,55 Fortuna

 

Starcie Anglików z Włochami będzie jednym z ciekawszych spotkań dzisiejszego wieczoru. Wyspiarze prezentuję się ostatnio całkiem dobrze, świadczą o tym ich ostatnie mecze czyli wygrana z Holandia wprawdzie skromna ale jednak, poza tym remisy z Niemcami i Brazylią, co też nie jest wcale taką łatwą sprawą. Wymiana pokoleniowa u Anglików przebiega póki co całkiem przyzwoicie, widać to po ich grze i oczywiście wynikach. Co jak co Synowie Albionu u siebie powinni spokojnie wygrać, tym bardziej, że Włosi ostatnimi czasy grają słabo przez co chociażby nie awansowali na mundial. Stawiam na wygraną Anglików jednak wielu goli raczej tu nie ujrzymy, widać to po ostatnich meczach u jednych i u drugich, gdzie wyniki były mocno underowe, zapewne zobaczymy tu jakieś skromne maks 2:0 dla gospodarzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Egipt - Kolumbia 0:0
Kolumbia 1,55 Fortuna :n:

Przed nami ostatnie mecze towarzyskie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Ostatnie szlify, dogranie taktyki itd...
Mecz rozgrywany we Włoszech na stadionie Stadio Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo).

Przede wszystkim oczywistą wiadomością jest to, że w Egipcie nie zagra M. Salah z przyczyn wiadomych więc jest to spora strata dla tej ekipy. Ostatnie mecze towarzyskie pokazują, że bez tego piłkarza ich gra wygląda strasznie blado może nie tak z tyłu jak z przodu - po prostu nie ma kto strzelać i kierować grę.
W Kolumbii za to wszyscy piłkarze są gotowi do gry, oczywiście nie wiadomo czy trener wystawi najmocniejszy skład ale Kolumbia ma tylu piłkarzy światowego formatu, że nie ważne kto będzie grał z przodu to i tak będą bardzo niebezpieczni.
Moim zdaniem ekipa z Kolumbii powinna dość łatwo wygrać to spotkanie dlatego wchodzę w ten mecz.
Powodzenia

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Islandia - Norwegia
Typ: 1
Kurs: 2,25
Godz: 22:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś ciekawe towarzyskie starcie w Rejkjawiku. Jeszcze parę lat temu Norwegia byłaby faworytem i pewnie gdyby było to spotkanie przygotowawcze przed Mistrzostwami Świata to szykowaliby się na niego rodacy Johna Carew, Ole Gunnara Solskjeara czy Johna Arne Risse. Norweski futbol przeżywa jednak teraz kryzys, a Islandia zrobiła ogromne postępy i wkrótce zagra w drugim kolejnym wielkim turnieju po dobrym występie na Euro 2016. Przed Norwegami przebudowa, próbują trochę postawić na młodzież, a zawodnicy z Islandii walczą o wyjazd na Mundial i przede wszystkim grę na tym tirnueju, zależy im na jak najlepszym pokazaniu się przed selekcjonerem. Dlatego to w gospodarzy tego meczu dziś idę, trybuny na pewno także powinny ich zmotywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze towarzyskie nie lubie ich strasznie ale....warto grac na niespodzianki i ekipy dość egzotyczne i proponuje mecz popularnych dzieci pustyni...

 

Arabia Saudyjska - Peru 1x 2,3:minus:  i Arabia over 0,5 gola 1,78 unibet :n:

 

Mecz odbędzie sie na neutralnym terenie w St. Gallen ( Szwajcaria) kursy już lecą na dol na Arabów- za ich zwycięstwo mozna naprawdę niezle zarobić obie ekipy przygotowują sie do MS w Rosji.Arabowie jest to niezła  technicznie drużyna  prezentujący foBall oparty o kolektyw  starają sie grac ofensywnie .  Zespól nie będą tutaj narzucał nazwisk bo nie o to chodzi maja ciekawego  trenera Hiszpan pochodzenia argentyńskiego Juan Antonio Pizzi  byly napastnik Barcy River.Arabia na 10 ostatnich meczy zanotowała 4 porażki, 4 zwycięstwa i 2 remisy tracąc w nich 14 bramek a strzelając 11.  Saudyjczycy  strzelili  przynajmniej jedną bramkę w swoich ostatnich 3 meczach a grali z ekipami bardzo solidnymi jak Włosi porażka 2-1 wygrane z Grecja i Algeria po 2-0 wcześniej Belgowie ich wypunktowali 4-0 ale remis z Ukraina 1-1 pokazuje ze ta drożyna sie rozwija po zmianie trenera i potrafi sprawić  niespodziankę...  myślę ze jak to przed wielka impreza zobaczymy otwarty spokojny mecz w którym trenerzy będą chcieli spróbować pewne nowe wariaty. Raczej wielkiego zabijania o wynik nie będzie szczególnie ze strony teoretycznego faworyta jakim sa piłkarze Peru  a Saudyjczycy będą walczyć tam niczego nie brakuje kasa jest mobilizacja od króla który każdy wynik na + sowicie opłaca nagradza chęć pokazania sie warto cos postawić w stronę Arabii.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Serbia - Chile 0:1
Serbia 2,37 Fortuna :n:

Powiem szczerze iż troszkę mnie zaskoczył kurs na Serbów z rezerwami Chile...
Ostatni mecz Chile tym składem przegrali z Rumunią 2:3 w dodatku dziś już (prawdopodobnie) nie zagra jeszcze G. Medel (najbardziej znany zawodnik wśród powołanych).
Serbia co by nie powiedzieć ma mocny skład, oczywiście Oni przygotowują się do Mistrzostw Świata więc mogą być rotacje, mogą skupić się bardziej na taktyce niż na samym wyniki ale nic nie poprawia tak humoru jak zwycięstwo i właśnie na to dziś liczę.
Dodatkowo Chile rozegrali już mecz towarzyski 4 dni temu więc dziś może zagrać skład kompletnie inny.
Widzę w tym kursie spore value więc wchodzę w to.
 
Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja - Turcja 1:1
obie strzelą  1,91 Unibet :plus::plus::plus:

Kolejny mecz towarzyski drużyn Rosji i Turcji. Zdecydowanie lepiej póki co pokazuje się zespół Turcji niż Rosja a to Rosja będzie grać na MŚ a nie Turcja. Rosjanie zagrali z Austrią 6 dni temu przegrali 0:1 nie mając żadnych szans, to Austria była lepszym zespołem, to Oni prowadzili grę i dążyli do strzelania bramek, Rosja nie oddała nawet 1 strzału celnego....
Turcja rozegrała spotkanie z Iranem wygrany 2:1 i z Tunezją remis 2:2.
Powiem szczerze, że jest to bardzo ważny mecz dla Rosjan i pokaże on gdzie ten zespół tak naprawdę jest i czy ma jakąkolwiek szanse na Mundialu.
Stawiam, że obie drużyny strzelą po golu.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi16 mnie tu kusi jakiś over bramkowy i win Ruskich wiadomo jak Turcy czasem sie angażują w mecze o nic....to sa sprzedajne....:c: bez większych ambicji potencjał tam jest ale....no Rosjanie w tych meczach jak na razie dają ciała ale....Czerczesov pewnie ostro z nimi popracował fizycznie i forma ma przyjść za kilka dni...składy wyglądają ciekawie bo..... i bramki musza byc moim zdaniem....for fun cos z tego....

 

Rosja - Turcja 1 i obie strzela 4,25 fortuna :n:

Rosja - Turcja ZAKŁADY SPECJALNE TYP: powyżej 2 bramek, powyżej 1 kartki, powyżej 9 rzutów rożnych 6,00 forbet wiadomo jaki :zwrot:

gola zabrakło.... temperament gracze maja z Turcji ale Ruskie tez potrafią walczyć w tych towarzyskich kartek nie brakuje nawet wicej niz normalnie np. Włochy-Holandia....

Rosja - Turcja obie strzela i over 2,5 2,37 fortuna :n:

 

 

648394146_sklady.thumb.jpg.f091a4faa480d947bdb4077d5c5a16bb.jpg

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry typ, mimo, że jest 90 minuta i 1:1 to patrząc na składy przed meczem też smiało bym w ten zakład wchodził... Ruskie muszą w końcu pokazać, że mają jaja.... Niestety... ich nie mają i dla mnie po tym spotkaniu Ruscy nie rozegrają więcej niż 3 mecze.... Mimo, że mój typ wszedł to jestem rozczarowany postawą Ruskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: 1
Kurs: 2,05
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Dziś pierwszy poważny sparing polskiej reprezentacji przed Mistrzostwami Świata w Rosji. Polacy do testu w Poznaniu powinni podejść poważnie, bo i rywal wymagający. Dlatego obstawiam jakieś eksperymenty bardziej w kolejnym meczu, a tu prawdziwy test tak jakby Nawałka chciał grać na głównym turnieju. Powinien być Lewandowski i wszystkie gwiazdy oprócz oczywiście Kamila Glika. Goście nie mają aż takiej motywacji, więc kurs na Polaków jak najbardziej zrozumiały. Fajnie, że ponad 2.0 to łapie się na opcję bez podatku w Totolotku (swoją drogą na Mś zmienili i już od 2 dych można bez podatku grać), a moim zdaniem nasi kadrowicze będą chcięli pokazać swoją siłę, także stawiam na naszą kadrę ze sporym spokojem dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbia - Boliwia 5:1
Serbia -1,5 2,16 Fortuna :plus::plus::plus:

Ojj mocno mnie zdziwiły te kursy wystawione na to spotkanie mimo, że jest to tylko mecz kontrolno-przygotowawczy przed Mundialem dla Serbów...
Boliwia do potęg piłkarskich nie należy a groźna jest tylko i wyłącznie u siebie... Na wyjazdach są dużo słabsi. Druga rzecz, Boliwia grała mecz 7-ego czyli dokładnie 2 dni temu, mało czasu na zregenerowanie sił i pewnie będzie sporo zmian w składzie.
Serbia swój mecz rozegrała 4-ego czyli 5 dni temu. Jest to ostatni sparing przed Mundialem czyli prawdopodobnie trener Serbii wystawi najmocniejszy skład taki jaki wyjdzie na 1 mecz - przynajmniej na 45 min czy 60 min zagrają podstawą ( tak uważam) nawet jeśli nie, to zawodnicy z Serbii są mocniejsi niż Boliwia.
Stawiam tutaj na zwycięstwo minimum 2-oma bramkami.
Już poprzedni mecz Boliwii z Korea pokazał, że grają kiepsko, 2 strzały oddane przez 90 min w tym 0 celnych.. Od 3 spotkań nie strzelili bramki, jedynie strzelili bramkę.. Curacao 1:1..
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Litwa under 1.5 ŻK :n: Góralski móglbyś czasem schować rękę :fp: Sernas już bez komentarza w takim meczu taki wślizg :fp: typowo oczywiście 2 kartki

3.38 1xbet

Szukałem czegoś ciekawego na to spotkanie i przeglądając w tym samym czasie internet w poszukiwaniu składu, który się dzisiaj wpadłem na wywiad trenera Litwy:

"Przede wszystkim mamy nadzieję, że nie będzie kontuzji. Szanujemy reprezentację Polski, wiemy, że jest to jej ostatni mecz przed mundialem, dlatego poproszę moich zawodników, żeby unikali kontaktów i starć, które mogłyby spowodować kontuzję"

 

Jak dla mnie szacunek dla niego za to podejście, mam nadzieje, że tylko nie ściemnia. W takich spotkaniach towarzyskich zawsze widujemy mało kartek, wręcz wcale, tutaj spodziewam się tego samego. Nasi zawodnicy wyjdą sobie poklepać jeszcze piłkę dla zabawy, nie będą się szarpali z rywalami i odwrotnie. Jak dla mnie wypowiedź z tego wywiadu już jest dobrym argumentem za tym betem. Powodzenia!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

 

Sigma Olomouc (Cze) VS. Ruzomberok (Svk)

 

Dyscyplina: Soccer » World » Club Friendly
Spotkanie: Sigma Olomouc (Cze) - Ruzomberok (Svk)
Typ:  Under 2.5 goals
Kurs: 2.43
Data: 03 Jul 2018, 11:00
Bukmacher: 1xbet

STAWKA 6/10

 

Opis: Mecz już grałem wczoraj a dzisiaj widzę ,że nawet kurs poszedł sporo w górę i wynosi aż 2.43 kiedy to wczoraj było 2.10 , jeśli ktoś chciałby bezpiecznie zagrać to jest opcja Under 3 ze zwrotem w przypadku 3 bramek także po ładnym kursie jednak ja uważam ,że więcej jak 2 bramki tutaj nie padną mimo ,że jest to mecz towarzyski to drużyna ze Słowacji gra bardzo defensywny futbol, a zaś moja ulubiona czeska ekipa , która ostatnio bardzo dobrze sobie poczyna ostatnie 2 mecze towarzyskie wygrali po 3-0 z drugoligową drużyną z Czech - Hradec Kralove oraz ze Słowacką Trnavą. Ruzomberok w ostatnich 3 meczach towarzyskich nie strzelił nawet gola,a grał z Ostravą , tam porażka 1-0 , a później bezbramkowe remisy ze Spartą Praga i Pardubicami, a więc jak widać nawet tak dobrze znana czeska marka jak Sparta Praga nie znalazła drogi do bramki powiedzmy sobie szczerze przeciętnej drużyny ze Słowacji . Co ciekawe i warto to dodać Sigma i Ruzomberok ze sobą grały w zeszłym roku i tam padł rezultat bezbramkowy. Nie ma co się napalać na grad bramek w tym meczu , widzę tutaj jakieś skromne zwycięstwo Olomouc bądź bezbramkowy remis , który dla drużyny ze Słowacji będzie 3cim z rzędu wynikiem 0-0 ,a czwartym z rzędu bez strzelonej bramki. Polecam za średnią stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Polska - Irlandia
Polska -1 2,42

Przed nami mecz towarzyski Polaków z Irlandią.
Ja typuję zwycięstwo dość pewne, mimo, że jest to mecz towarzyski to jednak dla niektórych piłkarzy może to być jedyna szansa na pokazanie się trenerowi. Znowu się mówi, że Linetty nie pokazał nic po zmianie w meczu z Włochami. Może to właśnie dziś jest ten mecz aby udowodnić każdemu, że zasługuję na częstsze granie..
Kolejny, nie ważne czy wyjdzie z przodu Lewy czy Milik czy Piątek - cała trójka jest w dobrej formie. W bramce na pewno dojdzie do zmiany ale nie ważne, mamy świetnych bramkarzy. W obronie zobaczyć powinniśmy ponownie Beresia i Glika do tej 2-ójki albo Bednarek albo Kamiński i na drugim boku szanse może dostać Pietrzak z braku Rybusa - Albo trener zrobi takie rozwiązanie, że wrzuci do składu Kędziore a Beresia da na lewą stronę. W pomocy pewnie zobaczymy Krychowiak, mam nadzieję, że i Linetty zagra i na boku czy to Frankowski, Kądzior czy Kurzawa, Błaszczykowski. Mamy naprawdę mocny skład jak na przeciwnika, który nie jest w najlepszej formie. Ostatnio dostali oklep od Walii aż 1:4. A w ich szregach nie jest najlepiej podobno sporo zawodników zrezygnowało przez R. Keane... kto chętny niech sobie poczyta informacje na ten temat.
Reasumując, na ten moment moim zdaniem Irlandia jest po prostu słabą drużyną, jeszcze bez swoich najlepszych zawodników. Stawiam na wygraną min 2 bramkami.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,63
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Obiektywnie należy uznać debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera za całkiem udany. Remis z Włochami przed meczem pewnie brany byłby w ciemno, a przecież do wygranej zabrakło tylko przytomniejszego zachowania Kuby Błaszczykowskiego. Dziś sparing z Irlandią przed własną publicznością, więc mniejszy ciężar gatunkowy, ale także szansa dla kilku zawodników na pokazanie się przed nowym selekcjonerem. Mam nadzieję, że doczekamy się przede wszystkim występu Krzysztofa Piątka. Rywale to jednak poziom niżej i moim zdaniem dziś Polacy powinni odnieść dość spokojne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Borussia Monchengladbach-Magdeburg
Typ: Borussia over 2,5 :n:1-2
Kurs: 1.94
Bukmacher: LV BET

 

Bez jakiejś większej analizy gram to po ukazaniu się składów. Borussia z tylko dwoma zawodnikami z zaplecza pierwszej drużyny, a tak gracze ograni w bundeslidze. Goście najwięcej straconych bramek w 2 lidze, a od Borussi tylko imienniczka strzeliła więcej w lidze. Bez większej filozofii ten typ ale wygląda dobrze.

Borussia: Sommer - Johnson, Elvedi, Ginter, Poulsen - Bénes, Zakaria, Hofmann - Traoré, Plea, Bennetts

 

 

Edytowane przez bumbumbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...