Skocz do zawartości

Spotkania towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie :Argentyna - Portugalia

Typ : 1

Kurs : 2,46

Bukmacher : Pinnacle

Data: 2011-02-09 21:00

 

Analiza:

 

Dzis wielkie spotkanie w Genewie. Mecz pomiedzy Argentyną ,a Portugalia to hit dzisiejszych spotkań towarzystkich.Dodatkowym smaczkiem bedzie rywalizacja pomiędzy Messim,a Ronaldo.

Ja jestem fanem Argentyńskiej drużyny ,moze Messiego nie za bardzo lubie ale musze mu przyznac że jest fantastycznym piłkarzem.Pokazał to szczegolnie w meczu z Brazylią kiedy to już w dodatkowym czasie gry porozkładał obrone rywali i strzelił gola dajacego zwycięstwo moje u buka jak i dla argentynskich kibiców.

Kolejnym impulsem jest fakt taki że Carlos Tevez, Gabriel Heinze czy Sergio Agüero nie otrzymali powołania. Szanse dostana jak dotad mniej grajacy zawodnicy w reprezentacji.Licze szczegolnie na dobry występ Ezequiela Lavezzi,który bedzie tworzył taki duet jak w barcelonie Villa z Messim. W środku licze na Mascherano ,który potrafi wyjaśniać sytuacje i skutecznie odcinac kluczowych zawodników przeciwnej druzyny.

Po przeciwnej stronie obawiac sie trzeba Meirelesa ,kóry szaleje ostatnio w meczach Liverpoolu, na wielki mecz Ronalda nie licze i jeśli ktos ma pociągnąc Portugalie do zwycięstwa to niebedzie to Ronaldo.

Poczatek meczu moze byś słabszy ale gdy zaskoczy tempo u argentynczyków to powinni zmieść rywali z boiska.

Portugalczycy zaskoczyli wygywajac z Hiszpanami 4-0,Argentyna ograła Brazylie dzieki Messiemu 1-0.

Show Messiego w dzisiejszym meczu ,a potrzebni do tego Lavezzi i Milito powinni dac z siebie cos co daja koledzy z barcy Messiemu i Argentyna zanotują kolejne zwycięstwo.

Polecam grać ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piłka nożna, Międzynarodowe mecze towarzyskie, godz. 20:45

Spotkanie: Irlandia Północna - Szkocja

Typ: Szkocja wygra różnicą dwóch bramek lub więcej

Kurs: 4.00

Bukmacher: Bet365

 

W ramach turnieju Carling Nations Cup dojdzie do spotkania pomiędzy Irlandią Północną i Szkocją. Inauguracyjny turniej skupia na sobie dużą uwagę, kraje biorące w nim udział traktują występ bardzo prestiżowo. W Carling Nations Cup biorą udział 4 sąsiadujące ze sobą państwa, tj. Irlandia, Irlandia Północna, Szkocja i Walia. Największe szanse daje się Irlandczykom, którzy prezentują ostatnio wysoką formę, dobrze rokuje ekipa Szkocji. Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie turnieju, Irlandia pewnie pokonała Walię 3:0 i zgarnęła 3 punkty. W dzisiejszym meczu w roli minimalnego faworyta wystąpi Szkocja, która ma w składzie takie nazwiska jak: Hutton, Adam, Bannan, Naismith czy Miller. Celowo nie wymieniłem Fletchera, ponieważ nabawił się on kontuzji kostki i nie będzie w stanie zagrać. Wśród zawodników niezdolnych do gry są również McCulloch i Gary Caldwell. Nieobecność wymienionych wyżej piłkarzy sprawia, że Szkocja traci trochę na wartości, ale w kadrze są zawodnicy, którzy nie odstają poziomem i są w stanie ich godnie zastąpić. Większe problemy kadrowe mają Irlandczycy, w ich przypadku lista nieobecnych jest znacznie dłuższa, a widnieją na niej takie nazwiska: Johnny Evans, Lafferty, Feeney, Hughes, Mccartney, Brunt, Cathcart, Clingan i Gorman. Wyraźnie widać, że Irlandia Północna ma szpital w kadrze. Mecz odbędzie się na Aviva Stadium w Dublinie, a więc na neutralnym obiekcie dla obu drużyn, Szkocja ma po swojej stronie zdecydowanie większy potencjał i dużo więcej argumentów żeby wygrać to spotkanie. Według mnie Szkoci powtórzą wczorajszy sukces Irlandii i również nie dają szans rywalom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albania – Słowenia (remis nie ma zakładu)

Typ: Słowenia

Kurs: 1,65

Bukmacher: Tobet

 

Dzisiaj o godzinie o 20.00 dojdzie do spotkania między reprezentacjami Albanii oraz Słowenii. Faworytem wydaje się być drużyna gości. Z drużyną Słowenii graliśmy w jednej grupie eliminacyjnej do ostatnich Mistrzostw Świata. Słowenia zajęła w niej 2. miejsce i awansowała do baraży, gdzie pokonała Rosję i uzyskała prawo gry w MŚ w RPA. W obecnych eliminacja do EURO 2012 Słoweńcy również radzą sobie bardzo dobrze. Obecnie zajmują 2. miejsce w grupie za Włochami. W swoich ostatnich meczach drużyna prowadzona przez Matjaza Keka pokonała 5:1 Wyspy Owcze oraz Estonię 1:0. W składzie dzisiejszych gości będziemy mogli zobaczyć m.in. bramkarza Samira Handanovicia (Udinese Calcio), Valtera Birsa (AJ Auxerre) czy Milivoje Novakovicia (FC Koeln). Słowenia obecnie zajmuje wysokie 16. miejsce w rankingu FIFA. Natomiast ich dzisiejszy rywal – Albania jest 66. Albania przegrała 0:2 z Białorusią swoje ostatnie spotkanie eliminacyjne do EURO 2012. A w swoim ostatnim meczu rozegranym w 2010 roku zremisowała towarzysko 0:0 z Macedonią. Myślę, iż dzisiejsze spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem gości, którzy dysponują większym doświadczeniem oraz umiejętnościami czysto piłkarskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Pilka nozna, towarzyskie

Spotkanie: Litwa - Polska

Typ: 2

Kurs: 2.1

Bukmacher: Unibet

Data: 25.03.2011 20:30

 

Spotkanie towarzyskie Litwinow z Polakami rozgrywane na Litwie. Dla Litwinow bedzie to tylko mecz towarzyski - przetarcie przed meczem w eliminacjach z hiszpania. Juz w pierwszym meczu pokazali, ze jesli chca to moga nawiazac wyrowanan walke z Mistrzami Europy i Swiata. Co prawda przegrali tamten mecz 1-3 ale zbytnio nie ustepowali Hiszpanom. Teraz czas na rewanz. Atutem na pewno powinno byc wlasne boisko. Mecz z Polska na pewno potraktuja ulgowo. Bedzie dobra okazja, aby przecwiczyc kilka fragmentow gry i przede wszystkim nie zlapac kontuzji. Wg mnie Litwini dziwne, ze wybrali Polske jako sparing partner przed meczem z Hiszpania. Wielu podobienstw miedzy nasza a reprezentacja Hiszpanii nie widze, ale to juz ich problem. Polacy kazdy mecz traktuja jakby byl o punkty. Konczy powoli sie selekcja do mistrzostw pozostal juz nieco ponad rok. Smuda ma juz gotowy trzon (m.in. Piszczek, Blaszczykowski, Lewandowski, Obraniak) ale wielu pilkarzy ma jeszcze szanse aby pokazac sie przed szkoleniowcem dobra gra. Nasz areprezentacjach meczacmi jesiennymi pokazala, ze jest dobra druzyna majaca wlasny styl. Duzo stwarza okazji, ze skutecznoscia tez nie jest najgorzej. Mobilizacja w zespole jest dobra i zdrowa rywalizacja o miejsca. Najwiekszy klopot jest jednak w obronie. W tym meczu dodatkowo problem bedzie z bramkarzem - prawdopodobnie wystapi Kaczmarek. Mimo wszystko uwazam, ze Polska reprezentacja odniesie w tym meczu zwyciestwo, prezentujac sie znacznie lepiej nad litewskim zespolem. Bardzo dobrze powinno zagrac trio z BVB, byc moze cos Jelen ustrzeli. Statystyki rowniez sa za nami. Na 6 rozegranych do tej pory meczow - 5 razy zwyciezali Bialo-Czerwoni i raz padl remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, towarzyskie

Spotkanie: Litwa - Polska

Typ: 2

Kurs: 2.1

Bukmacher: Unibet

Data: 25.03.2011 20:30

 

Spotkanie towarzyskie Litwinow z Polakami rozgrywane na Litwie. Dla Litwinow bedzie to tylko mecz towarzyski - przetarcie przed meczem w eliminacjach z hiszpania. Juz w pierwszym meczu pokazali, ze jesli chca to moga nawiazac wyrowanan walke z Mistrzami Europy i Swiata. Co prawda przegrali tamten mecz 1-3 ale zbytnio nie ustepowali Hiszpanom. Teraz czas na rewanz. Atutem na pewno powinno byc wlasne boisko. Mecz z Polska na pewno potraktuja ulgowo. Bedzie dobra okazja, aby przecwiczyc kilka fragmentow gry i przede wszystkim nie zlapac kontuzji. Wg mnie Litwini dziwne, ze wybrali Polske jako sparing partner przed meczem z Hiszpania. Wielu podobienstw miedzy nasza a reprezentacja Hiszpanii nie widze, ale to juz ich problem. Polacy kazdy mecz traktuja jakby byl o punkty. Konczy powoli sie selekcja do mistrzostw pozostal juz nieco ponad rok. Smuda ma juz gotowy trzon (m.in. Piszczek, Blaszczykowski, Lewandowski, Obraniak) ale wielu pilkarzy ma jeszcze szanse aby pokazac sie przed szkoleniowcem dobra gra. Nasz areprezentacjach meczacmi jesiennymi pokazala, ze jest dobra druzyna majaca wlasny styl. Duzo stwarza okazji, ze skutecznoscia tez nie jest najgorzej. Mobilizacja w zespole jest dobra i zdrowa rywalizacja o miejsca. Najwiekszy klopot jest jednak w obronie. W tym meczu dodatkowo problem bedzie z bramkarzem - prawdopodobnie wystapi Kaczmarek. Mimo wszystko uwazam, ze Polska reprezentacja odniesie w tym meczu zwyciestwo, prezentujac sie znacznie lepiej nad litewskim zespolem. Bardzo dobrze powinno zagrac trio z BVB, byc moze cos Jelen ustrzeli. Statystyki rowniez sa za nami. Na 6 rozegranych do tej pory meczow - 5 razy zwyciezali Bialo-Czerwoni i raz padl remis.

 

Mysle ze sie mylisz uwazajac ze Litwini potraktuja ten mecz ulgowo...

 

1 Spora czesc Litwinow traktuje nasz kraj-lige jako przystanek do wyjazdu do lepszego kraju ligi

2 Graja w naszych klubach stanowiac realne wzmocnienie znaja nasza pilke i pilkarzy wystepujacych w niej

3 zespol poczynil ogromny postep spory awans bodajze o 50 lokat na przestrzeni ostanich 5lat

4 potrawili zagrac jak rowny z rownym w meczu o pkt z Hiszpania ograli Czechow na wyjezdzie juz nawet niechce mi sie wspominac jak nasi zagrali z Espania przed mundialem gdzie mozna byloby pisac ze Hiszpanie nie zagraja na maksa majac przed soba mundial

5 maja ciekawa mlodziesz wajnie ja szkola gra tylko 5 ludzi z rodzimej ligi jak dla mnie strasznie niedoceniany zespol jak wiekszosc ze wschodu a graja naprawde dobrze i ambitnie nie mowie ze nasi tego nie wygraja ale jak dla mnie pewniejszy bedzie typ na dnb Litwinow oraz under 2.5

 

ale napewno naszych "gwiazdorow"nie zlekcewaza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno trener Litwy powiedzial, ze w meczu z Polska nie zagra paru zawodnikow. Chce zeby byli wypoczeci na Hiszpanow. Jednym z nieobecnych ma byc Sernas z Widzewa.

Nie wiem czy znajomosc polskiej ligi duzo mialaby pomoc Litwinom bo jezeli Smuda wystawi najmocniejszy sklad to wiecej niz 3 zawodnikow z naszej rodzimej ligi nie powinno sie w wyjsciowej jedenastce znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, towarzyskie

Spotkanie: Litwa - Polska

Typ: 1

Kurs: 3.60

Bukmacher: Bwin

Data: 25.03.2011 20:30

 

Dla Litwinów dzisiejsze spotkanie jest bardzo prestiżowe. Pierwszy raz zagrają u siebie w Kownie z reprezentacją Polski, do tej pory graliśmy z Litwą 7-krotnie ale ani razu na Litwie! Do tej pory Biało-Czerwoni wygrywali z Litwą 3-razy, raz górą byli Litwini a 3 razy mieliśmy remis. Będzie to prestiżowe spotkanie dla Litwinów nie tylko dlatego, że zagrają u siebie, ale również dlatego, że spora liczba zawodników z tego kraju reprezentuje barwy polskich klubów. W kadrze jest ich, aż siedmiu Andrius Skerla, Tadas Kijanskas (obaj Jagiellonia Białystok), Vytautas Andriuskevicius (Lechia Gdańsk), Mindaugas Panka, Darvydas Sernas (obaj Widzew Łódź), Dominykas Galkevicius (Zagłębie Lubin) i Tadas Labukas (Arka Gdynia).

Ponadto trzeba pamiętać, że jest to oficjalny sprawdzian przed meczem z Hiszpanią i osobiście nie wierzę by Litwini mieli potraktować mecz z Polską jakoś ulgowo, bo nie oszukujmy się Litwa nie walczy o awans z Hiszpanią, Litwa walczy o 2. miejsce w grupie i dla nich kluczowymi będą starcia z Czechami u siebie i Szkocją na wyjeździe. Hiszpania raczej w tej grupie podobnie jak w eliminacjach do MŚ 2010 zgromadzi komplet punktów.

Czy my natomiast gramy jakiś wybitny futbol? Czy nasza gra jest już na takim poziomie byśmy mogli mówić, że mamy reprezentację na Euro? Według mnie nie. Przecież już nawet mecz z Norwegią wygrany 1-0 pokazał, że tej drużynie jeszcze sporo brakuje, by móc rywalizować z najlepszymi. Raz do roku wyjdzie na takie spotkanie jak z Wybrzeżem Kości Słoniowej ale to jest za mało. Litwini natomiast to reprezentacja w Polsce dość niedoceniana, ale to my a nie Litwa skompromitowaliśmy się w starciu z Hiszpanią! To Litwa w ostatnich latach robi niesamowity postęp awansując ciągle w rankingu FIFA, to Litwa ma reprezentację, której nie musi się wstydzić bo potrafią naprawdę rozegrać niezłe mecze.

U nas natomiast jest chaos. Franciszek Smuda raz mówi to by drugiego dnia samemu sobie zaprzeczyć (Melikson). Jego powołania są dość dziwne. Miejsce w kadrze mają tacy zawodnicy jak Roger Guerreiro, Szymon Pawłowski, Cezary Wilk, Hubert Wołąkiewicz czy nawet Michał Kucharczyk, który przecież nic wielkiego jak do tej pory nie osiągnął, bo jedynie pojawia się na boisku w barwach Legii. Powołania dla Polonistów ,którzy przecież są bez formy a w kadrze jest miejsce dla, aż 3. Nie ma natomiast zawodników wyróżniających się w polskiej Ekstraklasie jak Kazimierczak czy Małecki.

Pamiętam również o wielkich problemach w bramce u Smudy. Trójka Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny i Przemysław Tytoń są kontuzjowani a są to bramkarze 1-3 w hierarchii Smudy, bronić będzie zapewne Grzegorz Sandomierski. Brakuje również Ireneusza Jelenia, Sebastiana Boenischa, Tomasza Bandrowskiego i Adama Matuszczyka. Myślę, że naprawdę warto zagrać po niezłym kursie Litwę, która według mnie piłkarsko wcale słabsza od naszych "Orłów" nie jest i mogą pokusić się przed własną publicznością o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, towarzyskie

Spotkanie: Litwa - Polska

Typ: X

Kurs: 3,28

Bukmacher: Pinnacle

Data: 25.03.2011 20:30

 

Analiza: Dziś o 20:30 w Kownie Reprezentacja Polski, zagra z osłabioną reprezentacją Litwy. Litwinie podchodzą to tego meczu odmiennie, niż My, dla nich to będzie sprawdzian, przed wtorkowym meczem z Hiszpanią, dlatego dziś nie zagrają czołowi zawodnicy z Litwy. Chodzi o Darvydasa Sernasa z Widzewa Łódź (strzelił gole Czechom i Hiszpanii w jesiennych meczach eliminacji Euro 2012), Deividasa Semberasa z CSKA Moskwa, Mariusa Stankeviciusa z Valencii oraz Ramunasa Radaviciusa (Ekranas Poniewież). Naszej kadrze zabraknie m.in. Ireneusza Jelenia, Adama Matuszczyka i Wojciecha Szczęsnego. Franciszek Smuda, zapowiada że reprezentacja bedzie walczyć jak o cenne punkty, nie traktuje tego spotkania jako towarzyskie. Litwini w eliminacjach euro, jeszcze nigdy nie byli tak blisko awansu na dużą impreze, dlatego dziś zagrają spokojnie i oszczędnie. Z siedmiu dotychczasowych spotkań reprezentacja Polski wygrała trzy, trzy zakończyły się remisami, a jeden porażką. Bilans bramek: 11-5 na korzyść polskich piłkarzy. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie stało na dobrym poziomie, ale nie będzie rewelacji, wynik 1:1 i remis, to jest mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwa - Polska (-1.5) typ: 2 kurs: 4.40

25.03.2011 20:30

 

nie no, pewa to to nei jest %-) ale spróbujemy ustrzelić jakiś wysoki kurs :D

 

No racją jest,że trochę problemów ma Smuda.. Jeleń znowu odpadł, Matuszczyk nie zagra, Obraniak podobno dzisiaj też nie zagrac, bo jakiś lekki uraz, ale z Grecją powinien już wyjść w pierwszym składzie. Nie no bez jaj, Litwa to żadna piłkarska potęga, jak i My. Ale fakt, iż w naszej lidze gra tylu zawodników z kadry Litwy na ten mecz, chyba przemawia za nami :p Np. Galkevicius.. sorry ale ja pierwszy raz o nim słysze że gra w naszej lidze a więc co to pseudo zawodnik %_) Andriuskevicius o ile mi dobrze wiadomo to nie grywa w Lechii za dużo. Kijanskas też zbytnio niczym się nie wyróżnia w naszej lidze. Panka i Sernas owszem stanowią o sile Widzewa.. tylko że Sernas dzisiaj nie zagra. Został jeszcze Labukas z.. Arki %-) Kolega powyżej napisał że to wpłynie pozytywnie na Litwinów, że aż 7 z naszej ligi.. a moim zdaniem to świadczy o kiepskim poziomie skoro aż 7 gra w takiej lidze %-)

Do tego za 4 dni Litwa gra mecz eliminacyjny z Hiszpanią, to logiczne że będą oszczędzać siły i sam trener powiedział że dzisiaj nie zagrają Ci najlepsi. Oprócz Sernasa, Semberas z CSKA oraz Stankevicius z Valencii. Szczerze mówiąc to tylko włąśnie tych piłkarzy kojarzę z Litwy.

 

Nasi dzisiaj wyjdą prawo podobnie takim składem: Małkowski - Maciej Sadlok, Kamil Glik, Arkadiusz Głowacki, Łukasz Piszczek - Dariusz Dudka, Rafał Murawski - Kamil Grosicki, Adrian Mierzejewski, Jakub Błaszczykowski - Robert Lewandowski

 

Nie jest źle, trójka z BVB, do tego znajdujący się w świetnej formie Grosicki. Gorzej z obroną, Głowacki - Glik.. kierwa nic dobrego, chociaż nie wiem zbytnio jak radzi sobie Głowacki w Turcji.. powinien wystarczyć na Litwinów. W meczu z Norwegią zagraliśmy pierwsza połowę dobrze, o drugiej lepiej nie mówić. Myślę, że jak dziś zagramy przynajmniej jedną połowę jak z Norwegią to izi 2 strzelimy.

Grosicki - Błaszczykowski na skrzydłach.. do tego Lewandowski na środku.. nie powinno być źle. :))

 

Podobno będą grać na kartoflisku, a więć plus dla nas.. ostatnio każdy mecz gramy na kartoflisku. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Międzynarodowe

Litwa - Polska

Typ: Litwa nie strzeli gola (under 0.5)

Kurs: 2,55

Bukmacher: Tobet

Godzina: 20.00

 

Podejrzewam, że każdy kto odwiedza tą stronę zna doskonale sytuacje w Polskiej piłce, oraz reprezentacji. Dzisiaj zmierzymy się z Litwą, za kilka dni z Grecją. O ile Polska zagra "o zwycięstwo" ryzykując ogromną plamą, o tyle Litwa ten mecz może przegrać bez konsekwencji gdyż jak można powiedzieć skupia się na eliminacjach do euro 2012. Poziom murawy przypomina ten, na boiskach Polskiej B klasy.. Nie sądzę, by Polacy mogli tutaj stracić bramkę bo reprezentacja Litwy jest tak słaba.. Mimo absencji w ekipie Polski, moim zdaniem szansa na trafienie bramki przez gospodarzy jest znikoma. Polska zagra jak zwykle w testowym ustawieniu, sądzę mimo wszystko że będący na lewej obronie Rogger wykaże się, bo innej opcji nie ma. Lewandowski będzie marnował akcje za akcją aż Polska strzeli, a później dowiezie ten wynik do końca spokojną grą w środku pola. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : USA : Argentyna

Typ : Argentyna o2,5

Kurs : 3,75

Buk : Bet365

Godzina : 0.00

Analiza :

 

Na wstępie powiem że typ ryzykowny ale nie pozostało mi nic innego bo wynik miesiąca kiepski i podajże 7 nietrafionych typów pod rząd mocno skomplikowało moje szanse na plus w tym miechu. Ale walczyć trzeba. Za tak dużą ilością bramek dla Argentyny przekonuje mnie to że zagra Messi który sam może tyle bramek strzelić, że USA ma kiepską obronę, że mimo to dawno nie przegrali a każda seria się kiedyś kończy no i też wyniki bezpośrednie tych ekip. Jakoś tak nigdy Amerykańcom nie leżała gra z Argentyną i zawsze dostawali solidne baty. W ostatnim czasie to wyglądało trochę lepiej i potrafili remisować ale ogólnie nigdy nie było im po drodze z jednym z najlepszych zespołów na świecie. Argentyna formę złapała jak wywalili Maradone, teraz ta gra wygląda dużo lepiej i może dzisiaj będzie podobnie. Zawsze dużo bramek padało w meczach z USA, niby osłabienia Argentyny są spore bo brak Teveza i Aguero w linni ofensywnej to są straszne braki i chyba braki nie do zapełnienia dlatego też pewnie wystąpią z większą ilością pomocników a z dwójką a nie trójką w ataku. Ale z drugiej strony to Leo może sam rozstrzygnąć ten mecz tak jak to wielokrotnie robi w Dumie Katalonii i wtedy te braki wogóle nie będą zauważalne. Zobaczymy - ja liczę na dziury w USA i na pokaz fajnej gry Leo i jego kolegów, stawiam ten typ za 100 i modlę się żeby weszło łatwo i bezstresowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, Towarzyskie

Spotkanie: Grecja - Polska

Typ: 2

Kurs: 3.0

Bukmacher: Bwin

Data: 29.03.2011 20:00

 

Nasz reprezentacja spotka sie we wtorek o 20.00 w towarzyskim meczu z Grecji i to na ich terenie. Bedzie to pozegnalny mecz Kapitana Polskiej Reprezentacji Marcina Zewlakowa. Bedzie to dla niego szczegolny mecz, poniewaz wiekszosc swojej kariery spedzil wlasnie w Grecji (Olympiakos Pireus). Pilkarze Polscy grali z Grecja 14 razy, wygrali 3 razy, raz padl remis i az 10-krotnie przegrywali. W XXI wieku zagralismy z Grekami dwukrotnie (2 razy w Polsce). W 2004 roku wygralismy w Szczecinie 1-0 po bramce samobojczej, zas w 2009 roku w Bydgoszczy zwyciezylismy 2-0 po dwoch bramkach debiutanta Obraniaka. Jest zatem okazja, aby we wtorek poprawic ten bilans. A przede wszystkim zmazac blamaz z piatku. Przegrana w brzydkim stylu z Litwa 0-2 przyniosla nam ujme, dlatego teraz czas to zmienic. Grecja nie gra obecnie dobrej pilki. W sobote po ciezkich meczarniach pokonal na wyjezdzie Malte 1-0. Bramke zdobyli juz w doliczonym czasie gry. Spotkanie z polska potraktuja ulgowo. Trener powinien dac odpoczac niektorym zawodnikom z sobotniego meczu. Polacy w tym meczu graja nie tylko o zwyciestwo, ale przede wszystkim o honor. Jestem przekonany, ze ten mecz bedzie zupelnie inaczej wygladal niz na Litwie. W przypadku kolejnej porazki pozycja Franciszka Smudy jako trenera kadry moze byc powaznie zagrozona. Zawodnicy jednak beda odpowiednio zmotywowani i przystapia do tego meczu majac na celu piekna gre oraz zwyciestwo. Bedzie ku temu szansa, bo zagraja w koncu na normalnym boisku. Takze zasiadamy przed telewizorami trzymamy kciuki. Do boju Polsko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja – Chorwacja

 

 

Typ:1

Kurs:1.92

 

 

W swoim kolejnym typie postanowiłem trochę zaryzykować i zająć się meczem towarzyskim Francji i Chorwacji. Jak wiadomo, z takimi spotkaniami różnie bywa bo niektórym trochę brakuje motywacji ale myślę, że Francuzi będą chcieli przed własną publicznością pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać z trochę lepszym przeciwnikiem bo jak wiadomo ich grupa eliminacyjna nie należy do najmocniejszych i nie muszą się jakoś mocno wysilać. Chorwacja natomiast zagrała w sobotę bardzo słaby mecz przez co była sprawcą wielkiej sensacji, którą z pewnością jest przegrana z co tu dużo mówić słabą Gruzją. Myślę, że ten mecz pokazał, że Chorwaci nie najlepiej czują się w meczach wyjazdowych i nie są w najwyższej formie a dziś mają bardzo wymagającego przeciwnika z którym jak zagrają tak jak z Gruzją wynik będzie jeszcze dużo bardziej przykry niż ta porażka ze słabeuszem europejskim. Myślę, że Francja zagra dobry mecz i z łatwością wygra z Chorwatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna, towarzyskie

Spotkanie: Grecja - Polska

Typ: Poniżej/Powyżej goli: Over 1.5

Kurs: 1.43

Bukmacher: Betsafe

Data: 29.03.2011 20:30

 

Mój typ to głównie pokłosie słabego występu naszej reprezentacji w Kownie. I chociaż wiem, że w drużynie nastąpi kilka zmian, w bramce zagra Sandomierski zamiast Małkowskiego a na środku defensywy zamiast duetu Głowacki-Glik zobaczymy Głowacki-Jodłowiec (bądź Dudka) z przodu natomiast ma zagrać Peszko za Obraniaka bądź Mierzejewskiego. Czy jednak to coś zmieni? Przecież w Kownie pokazali się z bardzo słabej strony jeśli chodzi o bronieni i nie tylko bramkarze zawiną przy golach po pierwszego Litwini strzelili po pięknej asyście Głowackiego.

I o ile poprawy gry w defensywie się nie spodziewam i raczej pewne jest, że Grecy swoje okazje stworzą i zapewne coś strzelą bo nawet szkoleniowiec Greków Fernando Santos zapowiada, że do meczu podchodzą bardzo poważnie i chcą te zawody wygrać. O tyle spodziewam się lepszej gry naszego zespołu jeśli chodzi o grę ofensywną. W Kownie można było się tłumaczyć, że murawa była w fatalnym stanie i nie sprzyjała naszym zawodnikom. W Pireusie murawa będzie lepsza i będziemy wymagać by Robert Lewandowski strzelał celniej a Ludovik Obraniak w sytuacji sam na sam z bramką jednak trafił do bramki. Ma zagrać Peszko czyli będziemy mieli zwiększoną siłę ognia. Tercet z przodu Peszko-Błaszczykowski-Lewandowski powinien coś ustrzelić a jest również na ławce notujący dobre występy w lidze Tureckiej Kamil Grosicki.

Warto również wspomnieć, że Grecji pod wodzą portugalskiego selekcjonera Fernando Santosa nie przegrała notując sześć zwycięstw i dwa remisy i tylko w jednym spotkaniu nie potrafili podopieczni Santosa strzelić gola (z Chorwacją). Na naszą niekorzyść przemawia natomiast fakt, że w tych 8 meczach Grecy stracili tylko 3 gole ale zdobywały je nie ekipy Serbii czy Chorwacji a Izraela, Austrii i Gruzji.

My natomiast pod koniec ubiegłego roku zdobywaliśmy sporo bramek i sporo traciliśmy (częste remisy 2-2 czy zwycięstwo 3-1 nad Wybrzeżem Kości Słoniowej) w 2011 jednak w meczach naszej kadry nie pada już tak dużo goli. Może być to jednak spowodowane złym stanem murawy (Litwa) czy brakiem czyjegokolwiek zainteresowania mecze i graniem przy pustych trybunach (Mołdawia i Norwegia) gdzie rywale również nie stawiali nam zbyt wysoko postawionej poprzeczki. Dzisiaj jednak powinno być inaczej bo jak wspomniałem i murawa będzie dobra a i publika powinna dopisać.

Myślę, że typ jaki podałem jest dość asekuracyjny, z reguły gra się bowiem over 2.5 strzelonych goli w meczu. Ja jednak gram tą zaniżoną granicę głównie obawiając się o naszą drużynę, bo jeżeli zagrają tak z przodu jak z Litwą to możemy pozostać bez strzelonego gola. Grecy natomiast coś powinni strzelić, bo defensywa nie jest naszą mocną stroną. Myślę, że mecz może zakończyć się zwycięstwem Greków 2-0 bądź 2-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piłka nożna, Międzynarodowe mecze towarzyskie, godz. 20:00

Spotkanie: Lech Poznan - Borussia Dortmund

Typ: over 3,5

Kurs: 2,55

Bukmacher: Sportingbet

 

Towarzyski mecz Lecha i nowego mistrza Niemiec. Mecz w ramach rozliczenia za transfer Lewandowskiego. Borussia już po sezonie, więc zagra na luzie i bez spinania się. Z pewnością pokażą ładny futbol z nastawieniem na ofensywę. Lech ma w tym sezonie problem z uzyskaniem przepustki do gry w Europie, w weekend kolejny bardzo ważny mecz z Lechią, ale skoro przyjeżdża Borussia i ktoś wymyślił ten termin to grać trzeba. W Poznaniu ma być 40 tys. widzów, będzie z pewnością piękna oprawa, a Bakero zapowiada, że wynik nie ma znaczenia. Mają zagrać wszyscy w kadrze. Tak więc zapowiada się, że padnie kilka goli, z pewnością Lewadnowski coś ustrzeli, albo ze dwa razy. Według mnie 4 gole mogą paść, mecz towarzyski, dla kibiców, nie będzie walki na 100%, mam nadzieję, że Lech też pokaże coś do przodu bo akurat w tym roku Poznianiacy mają problem z strzelaniem bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Piłka Nożna, mecz towarzyski

Spotkanie: Polska - Argentyna

typ: 1

kurs: 3.64

bukmacher: PinnacleSports

data: 05.06.11 17:00

 

Analiza: Nasza reprezentacja po serii nieudanych meczy pod wdzą Franciszka Smudy zmierzy się tym razem z wielka Argentyną, lecz Argentyna, w meczu z Polską zagra swoim 2 a może i nawet lepiej pasowałoby do zawodników znajdujących się w kadrze na ten mecz 3 składem reprezentacji Albicelestes. Skład Argentyny powołany przez obecnego trenera opiera się na zawodnikach ze średnich klubów europejskich, badz zawodników rezerwowych w swoich zespołach klubowych. Kilka dni temu Argentyna tym składem przegrała spotkanie z Nigerią aż 4:1, warto dodać że bramkę jaką strzelili w tym meczu padła po dyskusyjnym rzucie karnym. Widać było w tym meczu brak zrozumienia szczególnie w szykach obronnych. Polska w tym meczu zagra w swoim najsilniejszym zestawieniu, w świetnej formie są Piszczek, Obraniak, Błaszczykowski oraz Mierzejewski. Swoją szansę od pierwszej minuty wkońcu otrzyma bardzo dobrze grający w lidze tureckiej Kamil Grosicki. Smuda jest pod presją, musi to spotkanie wygrać. Spodziewam się wkońcu dobrego meczu przed naszą publicznością, podbudowującą morale przed zbliżającymi się euro2012 w Polsce i na Ukranie. Nadszedł czas że musimy zacząć wygrywać spotkania z teoretycznie silniejszymi zs\espołami od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze towarzyskie

Spotkanie: Ukraina - Francja

typ: over 2.5 bramki

kurs: 2.35

bukmacher: Unibet

06.06.11 21:00

 

Za kilkadziesiąt minut odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie towarzyskie pomiędzy współorganizatorami euro 2012 oraz najbliższymi rywalami naszej reprezentacji w meczu towarzyskim. Uważam że w tym meczu będzie szybki mecz, obydwie drużyny będą tworzyć składne akcje, zarówno jedna jak i druga drużyna gra bardzo widowiskowy futbol. Oglądałem ostatni mecz towarzyski Ukrainy co prawda z Uzbekistanem, ale widać było w ich grze pomyysł na grę w akcjach ofensywnych. Mają w swoich szeregach takich rutyniarzy jak Shevchenko, Voronin czy tworzący ich grę Tymoschuk. Natomiast Francja w tym meczu posiada pierwszy skład, w ofensywie zobaczymy takich zawodników jak Benzema, Hourau, Ribery, Remy czy Menez. Z racji że jest to mecz towarzyski spodziewam się wielu bramek. Wielu graczy rezerwowych będzie chcieło się pokazać z dobrej strony aby nie byli w następnych meczach pomijani przez selekcjonerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, mecz towarzyski, 22:30

Wenezuela - Hiszpania

Typ: Powyżej 2.5 bramki

Kurs: 2,12

Bukmacher: Betsson

 

Dzisiaj o 22:30 w meczu towarzyskim spotkają się ze sobą drużyny Wenezueli oraz Hiszpanii. W jedynym meczu rozegranym do tej pory między tymi zespołami (w 2004 roku) lepsza okazała się ekipa z Europy, która wygrała 3:2. Wenezuela obecnie przygotowuje się do udziału w Copa America. W zeszły czwartek pokonała 2:0 Guatemalę. Jednak w marcowym spotkaniu ze znacznie silniejszą Argentyną przegrała już aż 1:4. Jej dzisiejszemu rywalowi znacznie bliżej do Argentyny niż Guatemali. Hiszpanie to obecni mistrzowie świata i Europy. Hiszpanie pewnie prowadzą w swojej grupie w eliminacjach do Euro 2012. Wygrali wszystkie dotychczasowe mecze. W 5 spotkaniach zdobyli 15 bramek, a stracili 5. Kilka dni temu również w spotkaniu towarzyskim rozbili ekipę USA 4:0. Dwa gole w tym meczu zdobył Santi Cazorla, natomiast pozostałe bramki strzelili Alvaro Negredo oraz rezerwowy Fernando Torres, który spotkanie z Wenezuelą ma rozpocząć od pierwszych minut. Dzisiejszy mecz powinien zakończyć się pewnym i zdecydowanym zwycięstwem Hiszpanii.

 

Hiszpania spotkanie z USA rozpoczęła w następującym składzie: Pepe Reina - Raul Albiol, Gerard Pique, Sergio Ramos, Alvaro Arbeloa - Xabi Alonso, Sergio Busquets, Santiago Cazorla - David Villa, David Silva, Alvaro Negredo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Urugwaj : Holandia

Typ : over 3,5

Kurs : 3,25

Buk : Bet365

Godzina : 20.30

Analiza :

 

Ciekawe spotkanie się zapowiada szczególnie że obie ekipy sa bardzo mocne, jest to w końcu absolutna czołówka ostatnich Mistrzostw Świata a więc ich mecz musi być dobry i musi tu paść dużo bramek. Szczególnie że składy przewidziane na ten mecz są również bardzo dobre, dużo zawodników z podstawowych 11 obu druzyn, dużo gwiazd światowego formatu a przede wszystkim genialnych ofensywnych piłkarzy więc nie może być tu nudno. A oto i potwierdzenie tego co mówię :

 

HOLANDIA

 

Vorm

van der Weil, Heitinga, Mathijsen, Pieters

de Jong, Strootman - Robben, Afellay, Kuyt

van Persie

 

URUGWAJ

 

Muslera

Maxi Pereira, Lugano, Godin, Caceres

Arevalo Rios, Gargano - Cavani, Forlan, Alvaro Pereira

Suarez

 

To są naprawdę konkretne zestawienia - w Holandii brylować powinni Robben, Afellay, Kuyt i van Persie i od nich należy oczekiwać wielu wielu bramek i wielu genialnych akcji, no a po drugiej stronie mamy nie mniej utalentowanych i świetnych Cavaniego, Forlana i Suareza. To jest absolutna czołówka światowej ofensywy i w starciu takich gigantów musi być dużo bramek i musi być niesamowite widowisko.

 

Dodam jeszcze że obie drużyny grały ze sobą dwa razy - w 1974 roku Holandia wygrała 2:0, a w 2010 w Mistrzostwach Świata a konkretnie w półfinale tej imprezy Holendrzy wygrali po niezwykłym pojedynku 3:2. Dzisiaj liczę przede wszystkim na dużo bramek, może tu być jakiś wysoki remis, na pewno będzie wielkie widowisko i polecam wszystkim zagrać grubo ten typ bo kurs jest naprawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Pilka Nozna

Spotkanie.Polska - Francja

Typ.2

Kurs.2.1

Bukmacher.Bet365

Godzina.

Analiza.21.00

 

Dzisiaj o godzinie 21.00 w Warszawie Polska zagra z Francja.Typuje w tym spotkaniu zwyciestwo Francuzow.Obie ekipy ostatnio graly towarzysko...Polska spotkala sie w niedziele z Argentyna i wygrala 2-1 po bramkach Mierzejewskiego i Pawla Brozka.Natomiast Francja we wtorek grala z Bialorusia w ramach eliminacji do ME i zremisowala tam 1-1,nastepnie grala w poniedzialek z Ukraina towarzysko i wygrala 4-1...Bramki dla Francji strzelali Gameiro K.,Martin M.-2,Kaboul Y..N dzisiejszy mecz trener Francuzow Laurent Blanc zapowiedzial ze z Polakmii zagra w innym skladzie,ale wiadomo juz ze strzelec dwóch bramek w meczu z Ukrainą Marvin Martin znajdzie się w wyjściowej jedenastce reprezentacji Francji w meczu z Polską.Pomocnik Sochaux zadebiutował w drużynie "Trójkolorowych" w wielkim stylu i juz zostal okrzykniety nowym Zidane.Wedlug francuskiej prasy sklad Francuzow na dzisiejszy mecz z Polska bedzie wygladal nastepujaco...

Cedric Carrasso - Bacary Sagna, Younes Kaboul, Eric Abidal, Patrice Evra - Yann M'Vila, Alou Diarra (lub Abou Diaby) Charles N'Zogbia, Marvin Martin, Mathieu Valbuena - Guillaume Hoarau. Co prawda najwieksze gwiazdy takie jak Frank Ribery, Florent Malouda czy Karim Benzema rozpoczna mecz na lawce rezerwowych,ale nie chce mi sie wierzyc,ze w razie slabej gry Blanc nie wpusci ich na boisko.Podejrzewam,ze bedzie to mecz podobny do tego Ukraina -Francja i w koncowce gwiazdy francuskie wyprowadza swoja ekipe na prowadzenie.O Polsce nie bede zbyt duzo pisal,bo mamy trenera jakiego mami i pilkarzy takze nie najlepszych.Dodam tylko ze prawdopodobnie nie wystapi Blaszczykowski ktory narzeka na jakis uraz.A oto przewidywany sklad reprezentacji Polski na to spotkanie...

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Wojtkowiak, Jakub Wawrzyniak - Dariusz Dudka, Rafał Murawski - Szymon Pawłowski, Adrian Mierzejewski, Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski.

I nie ma co tu sie oszukiwac...ekipa Francji to nie ten sam poziom co trzeci lub czwarty garnitur Argentyny,gdzie niektorzy zawodnicy grali ze soba pierwszy raz.Zreszta federacja Argentyny stwierdzila juz ze jest to ostatni taki eksperyment i wiecej nie bedzie juz sie osmieszac w ten sposob na arenie miedzynarodowej.Wiec dzisiaj na pewno Francuzi zawiesza poprzeczke wyzej naszym pilkarzom i smiem watpic aby Polacy dsisiaj sprostali podopiecznym Laurenta Blanca. Tak jak juz wspomnialem typuje w tym spotkaniu zwyciestwo Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Polska : Francja

Typ : Francja

Kurs : 2,19

Buk : Pinnacle

Godzina : 21.00

Analiza :

 

To jest jak dla mnie totalny pewniak na dzisiejszy dzień. Polacy spotykają się w towarzyskim meczu z Francuzami i mimo iż nie podano jeszcze składu Francuzów na ten mecz to stawiam zdecydowanie na drużynę Trójkolorowych bo oni przyjechali na tyle mocnym zestawieniem tutaj i na pewno będą chcieli wygrać, a w jakim składzie by nie wyszli to dzisiaj wygrają z naszą reprezentacją. Umówmy się że ta wygrana Polaków z Argentyną nie znaczy że my jesteśmy jacyś super dobrzy - to była reprezentacja na poziomie Białorusi czy czegoś w tym stylu bo przecież to był jakiś daleki daleki skład tej reprezentacji i ci piłkarze nie są nawet rezerwowymi normalnie. Więc nie ma co się podpalać. Francja zaś przyjechała dośc mocno zestawiona, ma kilku młodych zawodników, jeden z nich zasłynął w meczu z Ukrainą i dzisiaj pewnie też dostanie swoją szansę. Jeśli zagrają tak jak z naszymi sąsiadami to zniszczą nas nawet bardziej niż Ukrainę a przypomnę że z Ukrainą wygrali aż 4:1. Moim zdaniem Francuzi są lepsi w każdym calu od naszej reprezentacji i poradzą sobie z nią bez problemów, dodatkowo u nas pod znakiem zapytania stoi występ Kuby a więc jednego z filarów więc tym bardziej nie widzę dla nas żadnych szans.

 

W historii mierzyliśmy się z Francją dziewięć razy i cztery razy wygrywali Francuzi, cztery razy padał remis i tylko raz udało nam się wygrać w roku 1982 a więc to zamierzchłe czasy. Ostatnie spotkanie to bezbramkowy remis a więc teraz pora na wygraną Francuzów. Stawiam na wysokie 3:0 dla tej reprezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Polska – Gruzja

 

 

Typ:1

Kurs:1.50

 

 

 

Bo dłuższym czasie przerwy do gry znowu wracają reprezentacje jak na razie są to tylko mecze towarzyskie ale również takie wzbudzają dość duże zainteresowanie. Ja postanowiłem wybrać spotkanie naszych orłów, którzy zmierzą się z dość słabą drużyną jaką jest z pewnością Gruzja. Jak wiemy dla polskiej reprezentacji już nie ma słabych rywali ale mimo wszystko, myślę, że mozolnie budowana polska reprezentacja w końcu powoli zacznie lepiej grać i nie będzie miała już problemów ze słabymi rywalami. Gruzja jeszcze nigdy nic nie osiągnęła w piłce nożnej i raczej się na to nie zanosi. Jak wiemy Gruzini potrafią narobić problemów swoim rywalą ale to z reguły jedynie na własnym boisku na wyjazdach są już dużo słabsi. Myślę, że warto postawić na polską reprezentacje bo rywal jest naprawdę słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja – Estonia

 

 

Typ:1

Kurs:1.30

 

 

I jeszcze jeden typ z towarzyskich meczy reprezentacji tym razem wybrałem spotkanie z trochę niższym kursie ale myślę, że będzie się opłacało bo faworyt pojedynku Turcja kontra Estonia jest zdecydowany. Oczywiście są nim piłkarze tureccy, którzy może ostatnio nie grają już tak dobrze jak wcześniej ale przed własną publicznością są nadal bardzo groźnie i potrafią zagrozić praktycznie każdej drużynie a z słabszymi rywalami raczej nie mają większych problemów a takim na pewno jest zespół Estonii, który jeszcze nic tak naprawdę nie osiągnął i raczej szybko to nie nastąpi. Myślę, że przed własną żywiołowo dopingującą publicznością zdecydowanie lepsi technicznie jak również fizycznie piłkarze tureccy nie będą mieli żadnych problemów i mecz zakończy się dość wysokim wynikiem myślę, że można pokusić się nawet o granie handicapa.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Gruzja | 1 @ 1,71 (5Dimes) 09.08.11 20:30

 

Jutro czeka nas kolejny sprawdzian przed euro, mianowicie w spotkaniu towarzyskim zagramy przeciwko reprezentacji Gruzji. Zagramy u siebie, będziemy faworytem więc przejdźmy do składów. Franciszek Smuda ma już przygotowaną taktykę na to spotkanie.. Mianowicie w bramce zagra Szczęsny, w defensywie eksperyment, bowiem zagrają od prawej Wawrzyniak, Jodłowiec, Głowacki, Wojtkowiak czyli czterech graczy, którzy nie mają większysz szans na euro. Przed nimi zagra dwóch defensywnych pomocników, Murawski i Dudka. W rolę ofensywnych pomocników wcieli się Mierzejewski, Obraniak i Błaszczykowski natomiast jedynym napastnkiem będzie wysunięty Lewandowski. Dodatkowo Polanski ma być zmiennikiem Murawskiego lub Dudki, Peszko zmieni Mierzejewskiego a Brożek Lewandowskiego. W ekipie gości można wyróżnić trzy nazwiska.. Zagra Żano Ananidze ze Spartaka Moskwa, Nukri Rewiszwili z Anży Machaczkała oraz Kachaber Kaładze z Genoa CFC. Gruzini są groźni, pokazali to wygrywając 1:2 ze Słowenią, 1:2 z Armenią oraz 1:0 z Chorwacją, jest jednak jedno ale.. Z końcem Marca zakończyły się dobre wyniki, bowiem w dwóch ostatnich spotkaniach Gruzja przegrała 1:0 z Izraelem oraz 2:1 z Chorwacją. Myślę, że to dla Polaków ten mecz będzie miał dużo większe znaczenie, to Lewandowski jest obecnie w formie, to my potrzebujemy tego zwycięstwa, to my gramy u siebie, zagramy ofensywnie i nawet jeśli nie zagramy w pełni sił, to Polacy powinni wygrać bo są drużyną o większym potencjale. Daje naszym do 70% szans, co po takim kursie jest nadwyżką, myślę że kursy na kilka godzin przed wyniosą maksymalnie 1,60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pilka nozna - Towarzyskie

02.09.2011 20:30

Polska- Meksyk

typ: 2

kurs: 2.53

buk: Pinnacle

 

 

Spotkanie towaryskie pomiedzy Polska a Meksykiem rozgrywane w warszawie. Faworytem tego spotkania jest ekipa gosci. Meksyk zajmuje aktualnie 20 miejsce w rankingu FIFA. Jest tegorocznym zdobywca Pucharu CONCAAF (Mistrzostwa Ameryki Srodkowej). Nasz reprezentacja zajmuje obecnie 65 miejsce w tym rankingu. Meksykanie przewyzszaja o klase Polska reprezentacje. Chociaz przy optymalnym zestawienie personalnym i optymalnej formie najlepszych naszych zawodnikow bylaby szansa wygrac z Meksykiem.

W meczu z Meksykiem zabraknie na pewno :

1. Lukasz Piszczek - dyskwalifikacja

2. Rafal Murawski - kontuzja

3. Eugen Polansky - kontuzja

Robert Lewandowski tez zmaga sie z urazem i na pewno nie zagra pelnych 90 minut.

4. Perquis - ma obywatelstwo ale jeszcze za wczesnie

5. Boenisch - kontuzja

 

Najwieksza bolaczka polskiej reprezentacji jest obrona. Brak Piszczka, Boenischa czy Zewlakowa ( koniec kariery) jest ogromnym oslabieniem tej formacji. W ataku tez nie jest najlepiej, okazuje sie bowiem ze Malecki zostal powolany do reprezentacji ... wlasnie na ta pozycje. Lewandowski z urazem nie bedzie az tak groznym napastkiem niz gdyby byl w pelni zdrow. Ciezko widze to spotkanie i stawiam na ekipe gosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Data: 2.09.2011 g. 20:30

Spotkanie: Polska - Meksyk

Typ: Meksyk over 1.5

Kurs: 2,30

Bukmacher: tobet

 

Reprezentacja Polski zagra towarzysko z Meksykiem, czyli przeciwnikiem z jakim dawno się nie mierzyła. Klasa prezentowana przez ekipą z Ameryki Środkowej nie podlega żadnej dyskusji. Ranking reprezentacyjny także nie kłamie, Meksyk to zdecydowanie lepsza ekipa. Do Polski przyjechali w najmocniejszym składzie i nie wygląda na to, aby mieli potraktować ulgowo to spotkanie. Na to spotkanie wybrałem zakład, że Meksykanie strzelą co najmniej 2 gole. Meksyk ma ogromny potencjał w ofensywie. Wystarczy powiedzieć, że w tegorocznym finale Gold Cup przegrywali z ekipa USA 0-2, aby ostatecznie wygrać 4-2. W ekipie są świetni ofensywni obrońcy w osobach Efraina Juareza i Carlosa Salcido. Są niesamowicie dynamiczni skrzydłowi, czyli Giovani dos Santos i Andres Guardo. Jest rozgrywający Pablo Barrera, który z piłką przy nodze potrafi mijać przeciwników niczym tyczki slalomowe. No i wreszcie jest największa gwaizda drużyny i najlepszy napastnik, czyli Javier Hernandez. Wszystkich tych zawodników cechuje kapitalny drybling, szybkość i dynamika, czyli to czego nasi obrońcy nie lubią najbardziej, hehe. Przy dwójce stoperów jaka prawdopodobnie wystąpi, czyli Głowacki i Jodłowiec, to Meksykanie spokojnie powinni sobie stwarzac sytuacj bramkowe, jeśli tylko podejdą do tego spotkania na poważnie. Z tym jednak powinno byc wszystko w porządku, ponieważ taki naród jak Meksykanie nie maja raczej w zwyczaju odpuszczania spotkań. Nie zagra najlepszy polski obrońca, czyli Piszczek. Do tego kontuzjowany jest Rafał Muraski i Sławomir Peszko. Problemy zdrowotne ma Robert Lewandowski. Meksykanie są o wiele lepszą drużyną i jutro powinni to udowodnić. Moim zdaniem strzelą w tym spotkaniu co najmniej 2 gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Meksyk

 

obie drużyny strzelą bramkę

Typ: nie

Kurs: 1,97

 

Betsson

 

Dzisiaj o 20:30 na Pepsi Arenie w Warszawie nasza reprezentacja podejmie kadrę Meksyku. Jest to ciężki przeciwnik dla naszych reprezentantów. Trener Jose Manuel de la Torre zabrał do Polski podstawowych graczy. W dwudziestotrzyosobowej kadrze jest tylko dwóch debiutantów: Sergio Perez z Monterey i Jesus Molina z America Meksyk. Niewydaje mi się aby nasi grajkowie strzelili chociaż bramkę rywalom. Najsilniejszy skład Latynosów napewno nie da się łatwo ograć. Franciszek Smuda co rusz naturalizuje obcokrajowców. Wcześniej Polański teraz jakiś Perquis. Franz ma problemy z blokiem defensywnym i francusko-polski obrońca ma być wzmocnieniem kadry. Zabraknie w naszej reprezentacji Łukasza Piszczka który to został zdyskwalifikowany przez PZPN. Polacy z Meksykiem nie grali zbyt często. Po raz pierwszy trzydzieści osiem lat temu w Los Angeles wtedy wygrali. Ostatnie trzy pojedynki to brak wygranych naszych chłopców. porażki 0-5, 1-3 i remis 1-1. Dzisiaj też sadzę że Meksykanie utrą nam nosa i wygrają do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksykanie zawsze poważnie podchodzą do meczów towarzyskich. To nie będzie Francja czy Argentyna, która z Polakami zagrała na luzie. Poza tym, to pierwszy z serii towrzyskich meczów Meksyku i będzie im się naprawdę chciało. O słabej defensywie naszej drużyny już ktoś pisał. Stawiam: MEKSYK DNB (1.75) w Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 2.09.2011 g. 20:30

Spotkanie: Polska - Meksyk

Typ: H Poland (1) - Mexico (0) --> Meksyk

Kurs: 4,90

Bukmacher: Betsafe

 

Czekają nas kolejne mecze towarzyskie z udziałem naszej reprezentacji najpierw Meksyk, a następnie Niemcy. W dniu dzisiejszym kadra Smudy zagra w Warszawie przy Łazienkowskiej o godzinie 20:30 z reprezentacją Meksyku. Drużyna gości to tegoroczny zdobywca Złotego Pucharu CONCACAF. Nasza kadra ma problemy z kontuzjami i dlatego nie zagrają m.in Hubert Wołąkiewicz, Rafał Murawski, Robert Lewandowski i Eugen Polanski, a zawieszony w prawach zawodnika reprezentacji za aferę korupcyjną jest Łukasz Piszczek, nie zagra również jeszcze dziś Damien Perquis który dopiero co dostał polskie obywatelstwo. Do kadry biało-czerwonych powraca natomiast Marcin Wasilewski który powinien zająć miejsce w składzie za Piszczka. Murawskiego w składzie zastąpić powinien Matuszczyk, a na szpicy za "Lewego" wystąpi Paweł Brożek. Meksyk to bardzo dobra drużyna posiadająca w swoich szeregach takich zawodników jak np. Andres Guardado, Giovani dos Santos czy gwiazda United Javier Hernandez. Patrząc na prawdopodobny dzisiejszy skład naszej obrony (Wasilewski, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak) stawiam na zwycięstwo gości.

 

Kadra Meksyku

 

bramkarze: Guillermo Ochoa (AC Ajaccio), Alfredo Talavera (Toluca);

 

obrońcy: Efrain Juarez (Real Saragossa), Sergio Perez (CF Monterrey), Rafael Marquez (New York Red Bulls), Francisco Rodriguez (VfB Stuttgart), Hector Moreno (Espanyol Barcelona), Edgar Duenas (Toluca), Carlos Salcido (Tigres UANL), Jesus Molina (America Meksyk);

 

pomocnicy: Adrian Aldrete (CA Monarcas Morelia), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Israel Castro (Cruz Azul), Jesus Zavala (CF Monterrey), Pablo Barrera (West Ham United), Christian Bermudez (CF Atlante), Andres Guardado (Deportivo la Coruna), Efrain Velarde (UNAM Meksyk), Antonio Naelson Zinha (Toluca);

 

napastnicy: Giovani dos Santos (Tottenham Hotspur), Javier Hernandez (Manchester United), Aldo de Nigris (CF Monterrey), Oribe Peralta (Santos Laguna).

 

 

PRZEWIDYWANE SKŁADY



 

Szczęsny - Wasilewski, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak - Matuszczyk, Dudka - Błaszczykowski, Obraniak, Mierzejewski - Brożek.

 

Ochoa - Juarez, Moreno, Marquez, Salcido - dos Santos, Castro, Torrado, Guardado - Hernandez, de Nigris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.09.2011 20:30

Polska - Meksyk 1-1 ZWROT

typ 2DNB

kurs 1,75

Tobet

 

Ciężko jest znaleźć pozytywy w grze Polaków. Brak obrony miał grać Hubert Wołąkiewicz (kontuzja), miał Łukasz Broź (kontuzja) jest Marcin Wasilewski. Jest też Perquis ten co zawalił mecz Souchax w pucharach, ale najprawdopodobniej nie wystąpi. W trybie awaryjnym powołanie dostali Janusz Gol i Cezary Wilk. Nie wystąpi Rafał Murawski, Eugen Polanski. O ataku nawet nie ma co pisać bo on nie funkcjonował w meczu z Gruzją a tutaj jest jeszcze gorzej uraz Lewandowskiego (możliwe że zagra ewentualnie zacznie na ławce a w wyjściowym składzie wyjdzie Brożek), brak Sławka Peszki. Jeżeli reprezentacja Litwy (ta która teraz remisuje z Liechtensteinem) jest w stanie wygrać dwiema bramkami to co zrobi Meksyk zespół o klase lepszy od Litwy a od dwie od Polski. Smuda stworzył wspaniały skład w ciągu swej pracy ogrywając tuzy takie jak Tajlandia, Mołdawia, Gruzja czy Argentyna z Cabralem w składzie. W ostatnim spotkaniu Szczęsny wygrał mecz z Gruzją. Można by zacytować Roberta Górskiego "gdzie to kur** leży. Jedynym plusem zgrupowania jest udana reklama sieci Biedronka widać że się do tego chłopaki przyłożyły. Do tego zaraz mecz z Niemcami, który jakby nie patrzeć będzie ważniejszy ale baty są nieuniknione. Zakład DNB jest dobrą opcją gdyby w bohatera po raz kolejny chciał bawić się Szczęsny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...