Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Trzecia planeta od słońca

3rd Rock from the Sun

 

Załoga kosmicznego statku ląduje na Ziemi, by poznać życie mieszkańców tej planety. Przybysze są przyjaźnie nastawieni wobec Ziemian. Jako bazę obierają dom w Ohio. Starają się niczym nie wyróżniać wśród tubylców; robią wszystko, by funkcjonować jak zwykła amerykańska rodzina. Próby zrozumienia przez kosmitów emocji i codziennych ludzkich zachowań są powodem licznych, zabawnych perypetii.

 

Dopiero zacząłem oglądać, ale do sesji idealny serial, 6 sezonów, krótkie 20-minutowe, komediowe odcinki :piwo1: Reasumując jest mega beka :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial Banshee. Krótko. Pierwszy odcinek - WOW. Zakończenie - WOW. :plus:

 

W wyniku dziwnego splotu okoliczności, zwolniony warunkowo oszust przybiera nową tożsamość. Od teraz nazywa się Lucas Hood i jest nowym szeryfem Banshee, miasteczka, w którym schronienie znalazła jego dawna wspólniczka i kochanka Carrie.

 

Polecam każdemu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Resort - 13 odcinków

 

http://www.filmweb.pl/serial/Last+Resort-2012-648658

 

500 metrów pod powierzchnią oceanu, amerykański okręt podwodny Colorado otrzymuje swoje rozkazy. Przez stację radiową, przeznaczoną do użytku, tylko w wypadku, gdy ich ojczyzna zostanie zniszczona, otrzymują rozkaz wystrzelenia rakiet nuklearnych w kierunku Pakistanu. Kapitan Marcus Chaplin (Andre Braugher) odmawia wykonania rozkazu bez potwierdzenia tego zlecenia przez Biały Dom. XO Sam Kendal (Scott Speedman) stał się nagle odpowiedzialny za łódź podwodną i musi sam podjąć trudną decyzję. Kiedy on również odmawia wykonania polecenia bez potwierdzenia rozkazu, okręt Colorado zostaje ostrzelany i trafiony. Okręt i jego załoga sparaliżowani na dnie oceanu, stają się nagle wrogami swojego kraju. Chaplin i Kendal podejmują decyzję o wynurzeniu łodzi, która dopływa do jednej z egzotycznych wysp. Tutaj znajdą schronienie oraz szansę na nowe życie, próbując jednocześnie oczyścić swoje dobre imię i wrócić do domu.

 

Obejrzałem 2 odcinki i może być dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidator / The Last Stand (2013)

 

Legenda kina akcji - Arnold Schwarzenegger ("Terminator", "Niezniszczalni") - powraca w świetnej formie! Szeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie Sommerton Junction na granicy z Meksykiem. Nikt tutaj nie zna jego przeszłości, choć każdy się domyśla, że kryje ona jakieś mroczne tajemnice. To miasteczko jest dla niego schronieniem przed wszystkimi kłopotami tego świata. Ale do czasu… Kilkaset mil dalej z rąk FBI zostaje odbity jeden z najbardziejj niebezpiecznych bossów narkotykowych Frank Martinez. Siły specjalne całego stanu zostają postawione na nogi, ale na nic zdają się blokady dróg, śmigłowce i najnowocześniejszy sprzęt… Martinez bezlitośnie rozprawia się z każdym kto usiłuje go zatrzymać. Ostatnią miejscowością na jego drodze ku wolności jest Sommerton Junction, a tam czeka go niespodzianka… szeryf Owens nie lubi kłopotów, ale jeszcze bardziej nie znosi handlarzy narkotyków.

 

w roli glownej znajduja sie : Arnold Schwarzenegger , Forest Whitaker , Johnny Knoxville , Luis Guzmán

 

obejrzalem i nawet taki w miare moze byc :D

 

moja ocena 7.5/ 10 :D

 

 

 

 

Intruz / The Host (2013)

 

 

gatunek: Thriller, Sci-Fi

produkcja: USA

premiera: 5 kwietnia 2013 (Polska) 22 marca 2013 (świat)

reżyseria: Andrew Niccol

scenariusz: Andrew Niccol

 

Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać. Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego… Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć…

 

 

tez dobry film :) moja ocena 8.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądałem Mentalisty, Gry o Tron, Spartacusów i innych czarodziejów :p

 

Głównie komedie np. Scrubs, Entourage, Chuck bądź "Nie ma sprawy" ;)

 

Ostatnio natrafiłem na dopśc stary - Matrioszki, o striptizerkach ze Wschodu... są cycki jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...