Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Panowie sprawa jest, ogląda ktoś seriale online? Moja ulubiona stronka zalukaj.tv coś szwankuje od 2 dni. Oczywiście ogarniałem inne... Jakieś filmy online coś w tym stylu, z 10 takich, ale sa gówniane limity. Ma ktoś coś sprawdzonego co hula ładnie? Uprzedzam pytania i rady, tak mogę ściągnąć, ale tak mi wygodniej tj. oglądać online. Także jak by ktoś miał jakąś fajną stronkę, to bym bardzo poprosił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam klikasz nizej Zobacz linki do pozostałych hostingów i chyba raz tylko nie moglem obejrzec serialu jak był nowy odcinek i jeden host megavideło bo juz cos wczensiej widzialem na tym

 

ale chyba jak te nowe odcinki są, to do wszystkich nie ma napisów, tylko do tego pierwszego są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House of Cards

 

Mega serial, zupełnie inny niż reszta amerykańskich produkcji. Nigdy nie został pokazany w TV. Opowiada o senatorze Franku Underwoodzie, który jest nieobliczany. Praktycznie nie ma zabójstw jak w większości tego typu produkcjach, masa psychologi i dużo rożnych "gierek". Po paru odcinkach jestem, ale daje rade zdecydowanie, oby tak dalej :)) Polecam :wuwu:

 

Jak na razie:

 

13 odcinków - 1 sezon

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szturm(2010)

 

Film oparty na wydarzeniach, które miały miejsce w 1994 roku. Czterech członków Zbrojnej Grupy Islamskiej porywa samolot, na pokładzie którego znajduje się 200 pasażerów. Do akcji wkracza francuska jednostka specjalna, która zamierza uwolnić zakładników.

 

darthmalak13626.png

 

 

Zdecydowanie na tak :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieletni / pełnoletni (2013)

 

http://www.filmweb.pl/film/nieletni+++pe%C5%82noletni-2013-627511

 

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego dnia w życiu... Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły... To wszystko nie tak miało wyglądać.

 

Jak dla mnie dobry coś w stylu American Pie ;) Ale zależy jakie kto ma poczucie humoru %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abominable Snowman(2013)

 

Horror, Science Fiction

 

1992 rok. Grupa pod wodzą Jacka Tannera wspina się na szczyt Glacier Peak w Górach Kaskadowych. Gdy są już blisko celu, znikają bez śladu. Kilkanaście lat później syn Jacka, Brian, komandos amerykańskich sił specjalnych, próbuje poznać prawdę na temat zniknięcia ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...