Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


ostatnio trochę oglądałem oceny wg mnie, może ktoś coś nie oglądał bo nie są to raczej nowości tylko zaległości

ocena 7 to u mnie znaczy, ze do obejrzenia :p niżej to juz mi cos nie pasowalo :p

 

Poradnik pozytywnego myślenia (2012) 8/10

 

Gniew tytanów (2012) 6/10

 

Idiokracja (2006) 4/10

 

Słodki drań (1999) 6/10

 

Rzeź (2011) 7/10

 

Zabić prezydenta (2004) 7/10

 

Kontakt (1997) 7/10 to chyba ze 100razy w tv było %-)

 

Notorious (2009) 7/10

 

Pif-Paf! Jesteś trup! (2002) 9/10

 

K-PAX (2001) 8/10

 

21 gramów (2003) 7/10

12 małp (1995) 8/10

 

Gra (1997) 8/10

 

Gorączka (1995) 8/10

 

Alpha Dog (2006) 8/10

 

Tożsamość (2003) 7/10

 

Bez reguł (2010) 8/10

 

Numer 23 (2007) 6/10

 

John Carter (2012) 5/10

 

Skyfall (2012) 7/10

 

Przed egzekucją (1995) 7/10

 

Mroczny Rycerz powstaje (2012) 7/10

 

Chained (2012) 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch - serial

 

Martin Bohm (Kiefer Sutherland) stracił żonę po zamachu 11 września 2001 roku. Samotnie wychowuje swojego 11-letniego autystycznego syna. Brak możliwości porozumiewania się oraz ciągłe problemy z Jackiem doprowadzają do wizyt opieki społecznej oraz odebrania syna Martinowi. Ojciec wraz z pracownicą opieki zauważa, że syn za pomocą liczb próbuje się z nim porozumieć i przekazać mu informacje. Jack (David Mazouz) dostrzega pewne wzorce, które pozwalają mu przewidzieć nadchodzące wydarzenia.

 

Jestem po pierwszym sezonie, bardzo fajnie mi "podszedl". Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch - serial

 

Martin Bohm (Kiefer Sutherland) stracił żonę po zamachu 11 września 2001 roku. Samotnie wychowuje swojego 11-letniego autystycznego syna. Brak możliwości porozumiewania się oraz ciągłe problemy z Jackiem doprowadzają do wizyt opieki społecznej oraz odebrania syna Martinowi. Ojciec wraz z pracownicą opieki zauważa, że syn za pomocą liczb próbuje się z nim porozumieć i przekazać mu informacje. Jack (David Mazouz) dostrzega pewne wzorce, które pozwalają mu przewidzieć nadchodzące wydarzenia.

 

Jestem po pierwszym sezonie, bardzo fajnie mi "podszedl". Polecam !

 

Ja oglądam go od początku na bieżąco, z początku wszyscy uważali, że to niewypał ale mnie się podoba. Bardzo fajny i luźny serial w porównaniu do tych wszystkich, w których jest od groma akcji i przemocy.

 

W drugim sezonie można zauważyć małe naciąganie, że wszyscy wierzą w historię Martina jednak nie przeszkadza to aż tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętnik (2004) - Jeden z najlepszych filmów o miłości jaki widziałem. Nie taki typowy amerykański, fabuła fajnie się ciągnie, co prawda niektóre rzeczy można łatwo przewidzieć, ale pomimo tego człowiek cieszy się, że właśnie tak jest prowadzony wątek. Nie zaskakuje, a jednak jest to fajne uczucie. Idealny do obejrzenie z dziewczyną, ale nie w tym sensie, że po 10 minutach skończyć oglądać :smiech: Jeżeli, ktoś ma ochotę na coś takiego, to polecam, bo warto. Swoją drogą wielu już pewnie widziało, ale jak ktoś nie widział i ma ochotę na taki schemat wieczorny, tak jak mnie dzisiaj coś natchnęło, to jest idealny film :)

 

Bardzo fajnie dobrani aktorzy, szczególnie postać Allie i Noaha

 

Fabuła w skrócie, to piękna miłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam go od początku na bieżąco, z początku wszyscy uważali, że to niewypał ale mnie się podoba. Bardzo fajny i luźny serial w porównaniu do tych wszystkich, w których jest od groma akcji i przemocy.

 

W drugim sezonie można zauważyć małe naciąganie, że wszyscy wierzą w historię Martina jednak nie przeszkadza to aż tak bardzo.

 

Zakończenie słabe, trochę na siłę, naciągane, ale pierwszy sezon jak dla mnie wymiatał, drugi słabszy, ale ogółem dobry serial, dla mnie do sesji był ok ;) Jest potencjał w tym serialu :)

 

====

Bates Motel

 

Kilka miesięcy po śmierci męża do małego miasteczka w Kalifornii, sprowadza się Norma Bates (Vera Farmiga) z synem Normanem (Freddie Highmore). Kobieta kupuje położony na przedmieściach stary motel i zmienia jego nazwę na Bates Motel. Ma nadzieję przywrócić mu jego dawną świetność. Nie zraża się plotkami o budowie obwodnicy miasteczka oraz pogróżkami dawnego właściciela motelu, Keitha Summersa (W. Earl Brown). Sama wprowadza się do położonego nieopodal domu. Matka z synem zaczynają zapoznawać się z mieszkańcami miasteczka oraz ich życiem. Większość osób zamieszkujących miasto ma do nich pozytywny stosunek. Wyjątkiem jest szeryf Alex Romero (Nestor Carbonnel), którego dręczy przeczucie, że pojawienie się tej dwójki w jego rewirze oznacza kłopoty. Normę i Normana łączą skomplikowane relacje, matka jest nadopiekuńcza, co wywołuje u syna agresje, a z czasem w chłopcu zaczynają budzić się mordercze skłonności...

 

 

Niedawno skończył się pierwszy sezon 10 - odcinkowy, ale na 100% będzie już drugi, obejrzałem dopiero 4 odcinki i zapowiada się ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam kazdemu serial Mentalista :)

 

Chyba każdy tutaj go ogląda (prawie) %-)

 

AWAKE - SERIAL, I sezon 13 odcinków, nie wiem czy powstanie drugi, na razie jestem w trakcie oglądania, 4 odcinki, nie jest tak źle, dla pokerzystów do sesji jest w porządku...serial mi podszedł ze względu na fabułę, główny bohater żyje w dwóch światach - "normalny" świat i we śnie ;)

 

Detektyw Michael Britten (Jason Isaacs) powrócił do pracy po wypadku samochodowym, w którym brali udział również jego żona Hannah (Laura Allen) i jego syn Rex (Dylan Minnette). Po wypadku Britten odkrywa, że ​​za każdym razem kiedy idzie spać, przełącza się pomiędzy dwoma rzeczywistościami. W pierwszej jego żona zginęła w katastrofie, a w drugiej umarł jego syn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o serialach, to faktycznie Mentaliste ogląda pewnie 90% osób odwiedzających ten temat. Jeśli nikt nie miał okazji oglądać serialu House of Lies - to polecam. :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocha, lubi, szanuje (2011) 8/10

 

Pół na pół (2011) 7/10

 

Geneza planety małp (2011) 7/10

 

Z dystansu (2011) 7/10

 

Everything Must Go (2010) 6/10

 

Lot (2012) 7/10

 

Dom snów (2011) 6/10

 

kazdy do obejrzenia w wolnej chwili polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...