Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe Ligi Europejskie


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Finlandia:SM Liga - Play Offy


Spotkanie: Riihimaen Cocks - Atlas


Typ: Riihimaen Cocks (-12,5)


Kurs: 1,85


Godzina: 17:30


Bukmacher: Bet365


 


Analiza: 


Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może okazać się trafionym w dziesiątkę. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście  Riihimaen Cocks i to niepodważalnym gdyż gospodarze są na pierwszym miejscu i grają z drużyną ze środka ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gości Atlas to zespół średni i mało rzucający średnio na mecz 22 bramki lub mniej. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty ,  Cocks  to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku oraz doświadczona co może świadczyć ostatni sukces w Baltic League gdzie pokonali w finale pretendenta do tytułu silny SKA Minsk 32:36.Podsumowując podam kilka ostatnich wyników pomiędzy obydwoma zespołami co powinno ułatwić zobrazowanie tego co mam na myśli, ostatni mecz wyjazdowy 27:32, bezapelacyjne zwycięstwa u siebie 38:19 , 41:16, wyjazd 21:25 , dom 29:16. Dzięki podanym wynikom można wywnioskować że Cocks na swoim terenie miażdży drużynę gości natomiast na wyjeździe gospodarze stawiają większy opór i te wygra są mniej okazałe niż u siebie. Jak widać u siebie gospodarze wygrywają sporą różnicą bramek 1 mecz - 19 , 2 mecz -25 i 3 mecz -13. Osobiście polecam granie tego meczu na live na bramki czyli kto pierwszy zdobędzie określoną ilość bramek i celujemy się w 20 i 22  oczywiście na Cocks, a kursy będą prawdopodobnie wahać się od 2,20 - 4,33. Według mnie linia która jest ustawiona czyli (-12,5)  po kursie 1,85 zostanie spokojnie pokryta z nawiązką.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rosja: Superliga Kobiet - Play Offy


Spotkanie: Togliatti K - Astrahanochka K


Typ: Togliatti K (-2,5)


Kurs: 1,85


Godzina:16:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Przeglądając jutrzejszą ubogą ofertę, natrafiłem na bardzo smakowity kąsek z piłki ręcznej kobiet. Mecz pomiędzy drugą drużyną ligowej tabeli Togliatti a trzecią obecnie Astrahanochka. Wśród rosyjskich szczypiornistek rozpoczęła się faza Play Offy dotychczas odbyło się jedno spotkanie pomiędzy tymi drużynami na korzyść Astrahanochki gdzie rozbili u siebie niespodziewanie Togliatti aż 32:24 to było spore zaskoczenie gdyż drużyna gości jest zespołem bardziej doświadczonym który grał w różnych imprezach o najwyższe cele m.in w Winners Cup Women gdzie w półfinale pokonały Ljubljana 22:27 i awansowały do finału. Główną uwagę chciałbym poświęcić na meczach bezpośrednich bo w dużej mierzy od nich będzie zależało powodzenie mojego typu. Skupimy się na ostatnich czterech meczach: pierwsze dwa mecze były toczone na parkiecie Togilatti wynikami jakimi skończyły się spotkania były następujące 32:25 i 32:28. Kolejne mecze rozgrywane były na wyjeździe u Astrahanochki gdzie padły następujące wyniki 28:24 i ostatni mecz o którym wspomniałem powyżej z play offów 32:24. Z podanych wyników można wywnioskować że obie drużyny grają dużo lepiej u siebie niż na wyjazdowym terenie. Mój typ uważam za dobre zagranie, gdyż linia która jest obecnie ustawiona czyli -2,5 w handicapie jest jak najbardziej do pokrycia z nawiązką. Togilatti jest też drużyną bardziej doświadczoną co wspominałem wcześniej dzięki udziałom w licznych prestiżowych turniejach natomiast Astrahanochka może na razie skupiać się tylko na lidze, 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja: Superliga - Runda Zwycięzców


Spotkanie: Stavropol - Perm


Typ: Powyżej 54,5 Gola


Kurs: 2,00


Godzina:15:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Dzisiejszy typ na który natrafiłem pojawił się w piłce ręcznej i po krótkiej analizie doszedłem do wniosku że to może być strzał w dziesiątkę. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 15:00 w lidze rosyjskiej w tak zwanej rundzie zwycięzców. Jeśli chodzi o pojedynek pomiędzy tymi drużynami można go nazwać walką Dawida z Goliatem zwycięzca który jest faworytem meczu to obecnie zajmujący drugie miejsce w tabeli Perm natomiast gospodarze zamykają tabelę najlepszych zespołów. Główną uwagę na którą od razu zwróciłem są bezpośrednie pojedynki pomiędzy zespołami i na tym najbardziej chciałbym się skupić i bazować. Jak podałem mój typ na to spotkanie to over 54,5 gola teraz chciałbym przedstawić kilka ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami. Historia meczy jest długa począwszy od roku 2011 a kończąc na 2015 wymienię je wszystkie żeby pokazać co kierowało mnie do takiego zagrania: 1 mecz - 28:39 , 2 mecz - 32:25, 3 mecz - 31:23, 4 mecz - 28:28, 5 mecz - 27:36 , 6 mecz - 28:22, 7 mecz - 28:29, 8 mecz - 38:23, 9 mecz - 24:36, 10 mecz - 33:23, 11 mecz 30:29 i ostatnio grany mecz dwunasty 27:30. Jak widać z podanych meczy 10/12 było powyżej 54,5 Gola, a ostanie sześć meczy były spokojnie pokryte. Drużyna Perm średnio na mecz rzuca od 27-32 goli natomiast Stavropol jest to drużyna która sporo traci od 25-30 goli. Sądzę że typ jest jak najbardziej realny i bezpieczny żeby zakończył się pozytywnym akcentem i odnotowaniem wygranej.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estonia:Meistriliga - Play Offy


Spotkanie: Polva Serviti - Viljandi 


Typ: Powyżej 54,5 Gola


Kurs: 1,85


Godzina:18:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Dzisiejsza oferta nie rozpieszcza ale akurat udało trafić się na całkiem interesujący mecz z piłki ręcznej po  krótkiej analizie doszedłem do wniosku że to może być strzał w dziesiątkę. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00 w lidze estońskiej jest to faza play offów. Jeśli chodzi o pojedynek pomiędzy tymi drużynami  bywało różnie raz wygrywali gospodarze a raz goście chodź zazwyczaj w roli faworyta była stawiana drużyna Polva Serviti . Główną uwagę na którą od razu zwróciłem są bezpośrednie pojedynki pomiędzy zespołami i na tym najbardziej chciałbym się skupić i bazować. Jak podałem mój typ na to spotkanie to over 54,5 gola teraz chciałbym przedstawić kilka ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami. Historia meczy jest długa począwszy od roku 2011 a kończąc na 2016 wymienię kilka ostanich meczy żeby zobrazować co kierowało mnie do takiego zagrania: 29:26 , 33:17 , 25:33 , 37:24, 29:28 , 33:28 , 24:31 , . Jak widać z podanych meczy 6/7 było powyżej 54,5 Gola, a ostanie mecze pokazują jak ofensywnie nastawione są to zespoły.. Drużyna  Polva Serviti średnio na mecz rzuca od 27-34 goli natomiast Vijlandi jest to drużyna która sporo traci jak i rzuca od 22-30 goli. Myślę że dzisiejszy over 54,5 zostanie spokojnie pokryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia:SM Liga - Play Offy


Spotkanie: Riihimaen Cocks - HC West


Typ: Powyżej 57,5 Gola


Kurs: 1,85


Godzina: 17:30


Bukmacher: Bet365


 


Analiza: 


Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może okazać się trafionym w dziesiątkę. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście  Riihimaen Cocks i to niepodważalnym gdyż gospodarze są na pierwszym miejscu i grają z drużyną ze środka ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gości West  to zespół średni i mało rzucający średnio na mecz 24 bramki lub mniej. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty ,  Cocks  to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku oraz doświadczona co może świadczyć ostatni sukces w Baltic League gdzie pokonali w finale pretendenta do tytułu silny SKA Minsk 32:36.Podsumowując podam kilka ostatnich wyników pomiędzy obydwoma zespołami co powinno ułatwić zobrazowanie tego co mam na myśli, ostatni mecz u siebie 38:27, bezapelacyjne zwycięstwa u siebie 34:26, 35:26 . Dzięki podanym wynikom można wywnioskować że Cocks na swoim terenie jest niepokonane na wyjeździe gospodarze stawiają większy opór i te wygrane są mniej okazałe niż u siebie. Jak widać u siebie gospodarze wygrywają sporą różnicą bramek . Osobiście polecam granie tego meczu na live na bramki czyli kto pierwszy zdobędzie określoną ilość bramek i celujemy się w 20 i 22  oczywiście na Cocks, a kursy będą prawdopodobnie wahać się od 2,20 - 4,33. Według mnie linia która jest ustawiona czyli Over 57,5 Gola  po kursie 1,85 zostanie spokojnie pokryta z nawiązką.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania: ASOBAL


Spotkanie: Villa de Aranda - Granollers


Typ: under 58.5


Kurs: 1,97


Godzina: 20.30


Bukmacher: Pinnacle


 


Analiza:


 


Spotkanie 26 kolejki (nie licząc meczów przełożonych) w Hiszpańskiej pierwszej lidze mężczyzn. Jedyne piątkowe spotkanie a jaka perła - zespoły grające o europejskie puchary zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Faworyta wskazać cieżko, problemy z tym mają także bukmacherzy - ja natomiast wyszukałem i zdecydowałem się postawić w tym spotkaniu under. Mimo, że statystyki ostatnich spotkań nie potwierdzają tego co chciałbym zaproponować patrzę na to trochę z innej strony. Po pierwsze - gospodarze nie grali meczu od 20 kwietnia, może ich to troche wybić z rytmu a co za tym idzie mogą powoli wchodzić w mecz. Po drugie mimo ostatnich dość wysokich wyników gospodarze na własnym parkiecie grają dużo bardziej rozważnie niż na wyjazdach - 7 underów, 3 overy w ostatnich 10 spotkaniach. Co ciekawe to samo grają goście ale w druga stronę - bardziej defensywnie grają na wyjazdach co pokazuje statystyka 7 underów i 3 overów w ostatnich 10 spotkaniach. Dodatkowo na graczach na pewno także będzie ciążyła dziś presja i nie małą odpowiedzialność więc o szalonych, szybkich akcjach mozemy raczej zapomnieć i będziemy świadkami ustabilizowanej gry. Typ potwierdzają także spotkania head to head na parkiecie gospodarzy - 3 mecze 3 poważne undery. Dla mnie typ zdecydowanie do gry, linia trochę za wysoka dlatego skorzystam - może skorzystacie i wy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estonia:Meistriliga - Play Offy


Spotkanie: Polva Serviti - Viljandi 


Typ: Polva Serviti (-4,5)


Kurs: 1,85


Godzina:18:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Dzisiejsza oferta nie rozpieszcza ale akurat udało trafić się na całkiem interesujący mecz z piłki ręcznej po  krótkiej analizie doszedłem do wniosku że to może być strzał w dziesiątkę. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00 w lidze estońskiej jest to faza play offów. Jeśli chodzi o pojedynek pomiędzy tymi drużynami  bywało różnie raz wygrywali gospodarze a raz goście chodź zazwyczaj w roli faworyta była stawiana drużyna Polva Serviti . Główną uwagę na którą od razu zwróciłem są bezpośrednie pojedynki pomiędzy zespołami i na tym najbardziej chciałbym się skupić i bazować. Jak podałem mój typ na to spotkanie to handicap -4,5 gola teraz chciałbym przedstawić kilka ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami. Historia meczy jest długa począwszy od roku 2011 a kończąc na 2016 wymienię kilka ostanich meczy żeby zobrazować co kierowało mnie do takiego zagrania: 29:26 , 33:17 , 25:33 , 37:24, 29:28 , 33:28 , 24:31 , . Jak widać z podanych meczy 6/7 było powyżej na korzyść Polva Serviti , a ostanie mecze pokazują jak ofensywnie nastawione są to zespoły.. Drużyna  Polva Serviti średnio na mecz rzuca od 27-34 goli natomiast Vijlandi jest to drużyna która sporo traci jak i rzuca od 22-30 goli. Myślę że dzisiejszy handcipa -4,5 gola zostanie spokojnie pokryty.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja: Dukat Premijer liga - Grupa mistrzowska 


Spotkanie: Zamet - PPD Zagreb 


Typ: Powyżej 58,5 Gola


Kurs: 1,85


Godzina: 19:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza: 


 


Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może zakończyć się sukcesem. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście  PPD Zagrebi to niepodważalnym gdyż goście są na pierwszym miejscu i grają z drużyną z przed ostatniego miejsca ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gospodarzy Zamet  to zespół  jeden z najsłabszych mało rzucający średnio na mecz 22 bramki lub mniej. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty ,  PPD Zagreb to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku oraz doświadczona co może świadczyć o licznych występach w Lidze Mistrzów .Podsumowując podam kilka ostatnich wyników pomiędzy obydwoma zespołami co powinno ułatwić zobrazowanie tego co mam na myśli: 31:38 , 42:26 , 37:26 i 19:34 . Dzięki podanym wynikom można wywnioskować że Zamet na swoim terenie traci bardzo dużo bramek co pozwala na rzucanie silniejszym zespołom znacznie więcej bramek. Do tej pory obydwie drużyny grały ze sobą cztery razy jak widać 3/4 został pokryty Over 58,5 gola i sądzę że dziś będziemy świadkami wysokiego wyniku na korzyść PPD Zagreb.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europa: EHF Cup - Play Offy 


Spotkanie: Granollers - Nantes


Typ: Granollers (+4,5)


Kurs: 1,75


Godzina: 14:45


Bukmacher: Bet365


 


Analiza: 


 


Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może zakończyć się wygraną. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu . Pojedynek hiszpańsko-francuski szykuje się bardzo emocjonująco i ciekawie. Faworytem bukmacherów jest ekipa z Francji Nantes która od sześciu spotkań nie zaznała jeszcze porażki jednak nie uważam że przyzwoita ekipa z Hiszpanii obecnie zajmująca czwarte miejsce w lidze będzie w tym spotkaniu chłopcem do bicia. Nie zdziwię się wcale jeśli gospodarze dzisiaj odniosą zwycięstwo ale typ który dzisiaj gram uważam za całkowicie bezpieczny i po atrakcyjnym kursie mianowicie w handicapie +4,5 na drużynę Granollers. Obie drużyny w tegorocznym EHF Cup zaszły bardzo daleko, a dzisiejszy mecz półfinałowy jest  jeszcze jednym mały krokiem w stronę finału, a jak wiemy stawka w takich spotkaniach jest wysoka więc wątpię aby zawodnicy forsowali tempo gry. Według mnie cały mecz będzie toczony bramka za bramkę i wątpię też w to żeby któraś z drużyn odskoczyła znacznie na różnicę 2-5 bramek, prawdopodobne że losy spotkania zostaną przesądzone w końcówce meczu a kto zachowa zimną głowę ten wygra. Kolejnym czynnikiem przemawiającym  na korzyść gospodarzy jest własna hala i kibice którzy dodatkowo będą podgrzewać atmosferę meczu. Linia która obecnie jest ustawiona na to spotkanie jest bardzo przyjemna i korzystna z perspektywy gracza dlatego osobiście polecam każdemu zagranie tej opcji.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumunia:Liga Nationala - Play Offy


Spotkanie: Dinamo Bucuresti -  CSM Bucuresti


Typ: CSM Bucuresti (+2,5 Gola )


Kurs: 1,85


Godzina:19:45


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Przeglądając dzisiejszą ofertę  natrafiłem na bardzo ciekawy mecz szczypiornistów w lidze rumuńskiej. Jest to zasadnicza faza czyli Play Offy. Moją uwagę zwróciło to że obie drużyny grają bardzo wyrównanie, a jeśli miałbym wskazywać kto ma większe szanse zawsze przed meczem to drużyna gości CSM Bucuresti która jest dużo bardziej doświadczona i posiadają zawodników znacznie lepszych sprowadzonych z innych mocniejszych lig jak: Niemcy , Hiszpania czy Francja potwierdza to chociażby ostatni mecz w EHF Cup w którym na gorącym terenie we Francji grali z faworyzowanym Chambery Savoie i zremisowali po wyrównanym meczu 23:23. Również napawają optymizmem ostanie mecze pomiędzy tymi drużynami gdzie goście na wyjeździe rozbili gospodarzy aż 25:33 co świadczy o sporej przewadze między tymi drużynami . Wcześniejsze mecze pokazują też że CSM zdarzały się wpadki 23:26 u siebie lub na terenie gospodarzy 30:27 różnice nie są jak widać takie duże dlatego uważam że bezpiecznym zagranie będzie opcja +2,5 gola dla ekipy CSM Bucuresti która w ostatnim czasie pokazuję wysoki progres jeśli chodzi o swoje mecze zarówno w lidze jak na arenie europejskiej.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja: A1 - Play Offy


Spotkanie: Diomidis Argous - Filippos Beroias


Typ: 1


Kurs: 1,71


Godzina: 15:30


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Przeglądając dzisiejszą ofertę  natrafiłem na bardzo ciekawy mecz szczypiornistów w lidze greckiej, a przede wszystkim uważam że podany typ ma bardzo duże szanse na wygraną. Jest to zasadnicza faza czyli Play Offy. Moją uwagę zwróciło to że na gospodarzy jest wysoki kurs bo aż 1,71 powiem więcej o godzinie 6 gdy sprawdzałem ten mecz kurs był jeszcze 2,05 a spadł bardzo dużo aż do 1,71 więc to kolejny czynnik który wskazuje na faworyta tego meczu. Jeśli miałbym wskazywać kto ma większe szanse zawsze przed meczem to drużyna gospodarzy Diomidis Argous która jest dużo bardziej doświadczona i posiadają zawodników znacznie lepszych sprowadzonych z innych mocniejszych lig  i niepodzielnie rządzą w lidze greckiej od kilku dobrych lat. Kolejny czynnik który pokazuję nam siłę tej drużyny to bezpośrednie pojedynki  pomiędzy tymi drużynami w których bez dwóch zdań rządzi Diomidis a tu kilka ostatnich meczy: 23:20 , 28:24 , 23:32, 20:28, 23:14, 41:24, 21:32, 26:33, 20:26 dodam że grali ze sobą już czternaście razy w lidze a trzynaście z tych meczy wygrała drużyna gospodarzy, a raz u siebie Filippos skromnie tylko jedną bramką.  Osobiście polecam granie tego meczu w handicapie gdyż różnicę zwycięstw zazwyczaj były w granicy 4-8 bramek niestety na Bet365 nie ma takiej możliwości więc trzeba zadowolić się kursem 1,71 i zagrać po prostu grubiej. Mecz startuje o 15:30 więc nie zdziwię się jak do tej godziny kursy pójdą jeszcze niżej na gospodarzy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adelma - Puente Genil

 

Data: 25.05.2016, 20:30

Typ: Remis 31-31  :plus:  :plus:  :plus:  :green:  :green:

Kurs: 9.29

 

Witam serdecznie. Niestety wczorajszy mecz Khimky przegrało 92-95 z CSKA Moskwa mimo iż grali lepiej zabrakło im troche szczęścia. Na dzisiaj mam jednak prawdziwą perełkę, co prawda typ mocno ryzykowny ale ostatnio to samo mówiłem o meczu Spezia - Ascoli a dokładny wynik udało mi się przwidzieć. Tym razem piłka ręczna w Hiszpanii i spotkanie przed ostatniej kolejki gdzie zmierzą się ze sobą Adelma z Puente Genil. Oba kluby z tego co wyczytałem są ze sobą zaprzyjaźnione i tutaj jest pierwszy podchwyt że tak powiem. Adelma jest na miejscu 13 w lidze i są już bezpieczni ponieważ mają na koncie 18 punktów. Puente Genil ma 16 punktów i zajmują 14 miejsce i mają 3 punkty przewagi nad Teurco które jest na spadku. Sytuacja jest więc taka że Puente Genil wystarczy remis w tym spotkaniu i zapewnią sobie utrzymanie w lidze ponieważ maja lepszy bilans niż Teurco. Teraz bardzo ciekawa kolejna rzecz. Mianowicie obie drużyny jeszcze 3 lata temu występowały na zapleczu Hiszpańskiej ligi, w sezonie 11/12 Adelma wygrała na własnym boisku natomiast na wyjeździe padł remis 25-25, rok później w sezonie 12/13 Adelma również wygrała u siebie a na wyjeździe padł remis 22-22. W tym sezonie w Puente Genil 26-25 wygrała również drużyna Adelmy więc można przypuszczać że teraz znów obie drużyny zagrają na remisik. Oczywiście to przypuszczenia i nie każe tutaj wjeżdżać z bóg wie jaką stawkę ale myślę że 2/10 budżetu można spróbować. Obie drużyny remis satysfkacjonuje, obie drużyny zaprzyjaźnione a H2H wyglądo obiecująco. Próbuję to zagrać i życzę powodzenia!

 

Bukmacher: Pinnacle 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Za dyszkę próbuje jeszcze remis do przerwy i remis na koniec meczu , kurs z kosmosu jak dla mnie a tutaj może i taka ustawka się zdarzyć :wink: 

Typ: Remis do przerwy/Remis na koniec meczu

Kurs: 58.00  :minus:  :minus:

Bukmacher: OddsRing

Edytowane przez Zamko29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grecja: A1 - Play Offy


Spotkanie: Diomidis Argous - Filippos Beroias


Typ: 1


Kurs: 2,15


Godzina: 15:30


Bukmacher: Oddsring


 


Analiza:


 


Przeglądając dzisiejszą ofertę  natrafiłem na bardzo ciekawy mecz szczypiornistów w lidze greckiej, a przede wszystkim uważam że podany typ ma bardzo duże szanse na wygraną. Jest to zasadnicza faza czyli Play Offy. Moją uwagę zwróciło to że na gospodarzy jest wysoki kurs bo aż 2,15 powiem więcej o godzinie siódmej gdy sprawdzałem ten mecz kurs był jeszcze 2,30 a spadł bardzo dużo aż do 2,15 więc to kolejny czynnik który wskazuje na faworyta tego meczu. Jeśli miałbym wskazywać kto ma większe szanse zawsze przed meczem to drużyna gospodarzy Diomidis Argous która jest dużo bardziej doświadczona i posiadają zawodników znacznie lepszych sprowadzonych z innych mocniejszych lig  i niepodzielnie rządzą w lidze greckiej od kilku dobrych lat. Kolejny czynnik który pokazuję nam siłę tej drużyny to bezpośrednie pojedynki  pomiędzy tymi drużynami w których bez dwóch zdań rządzi Diomidis a tu kilka ostatnich meczy: 23:20 , 28:24 , 23:32, 20:28, 23:14, 41:24, 21:32, 26:33, 20:26, 20:18 i 18:17 dodam że grali ze sobą już szesnaście razy w lidze a czternaście z tych meczy wygrała drużyna gospodarzy, a dwa u siebie Filippos skromnie tylko jedną bramką.  Osobiście polecam granie tego meczu w handicapie gdyż różnicę zwycięstw zazwyczaj były w granicy 2-6 bramek niestety na Oddsring nie ma takiej możliwości więc trzeba zadowolić się kursem 2,15 . Mecz startuje o 15:30 więc nie zdziwię się jak do tej godziny kursy pójdą jeszcze niżej na gospodarzy.


Edytowane przez Przemas92ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

dyscyplina: Piłka ręczna, D1

spotkanie: Cesson Rennes - St. Raphael

typ: Cesson (+0,5)

kurs: 2,15

godz: 20:00

bukmacher: Pinnacle

analiza:

przed nami spotkanie 4. kolejki ligi francuskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Cesson Rennes i St. Raphael. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 3 meczy zajmują ostatnie 14. miejsce w ligowej tabeli. W tym sezonie przegrali u siebie z PSG, oraz na wyjazdach z Montpellier i Dunkierque. Więc terminarz na początku sezonu nie był dla nich zbyt łaskawy. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 75:90. Dzisiejsi rywale Cesson, czyli St.Raphael nie zaznali w tym sezonie goryczy porażki i obecnie w tabeli ligi francuskiej zajmują 3. pozycję z dorobkiem 5 punktów, wywalczonych dzięki remisowi z Saran oraz zwycięstwom z Dunkierque i Selestat. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 84:75. Uważam, że w tym spotkaniu Cesson ma duże szanse nawet na zwycięstwo bowiem we własnej hali od wielu sezonów grają bardzo dobrze i sprawiają problemy nawet drużynom z TOP3 w kraju, a ich obecna pozycja w tabeli bardziej jest skutkiem pechowego terminarza niż słabej formy na początku sezonu. Dlatego mam nadzieję, że dzisiejszy mecz Cesson co najmniej zremisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: SKA Minsk - Alpla HC Hard
Typ: 2
Kurs: 6,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Moim zdaniem bardzo zawyżony kurs na ten mecz z którego zamierzam skorzystać póki jeszcze kursy nie pospadały (i tak już poleciały mocno w dół).
W pierwszym meczu Hard wygrał u siebie 28:25 i przyjeżdżają do Minska po awans. Są w świetnej formie, 10 meczy wygranych pod rząd!!! Czy to u siebie czy to na wyjeździe wygrywają dosyć wysoko większość meczy np. z Linz 40:27, z Fivers 37:30, z Ferlach 37:30, z Bruck 34:28 czy w poprzedniej rundzie w EHF Cup z Lions 28:17.
W goła odmiennej formie są ich przeciwnicy czyli SKA Minsk, przegrali 5 ostatnich meczy... W meczu towarzyskim zostali rozbici przez Górnik Zabrze 23:35 a ostatnio zostali rozbici u siebie z Viljandi 24:35.
Kurs bardzo wysoki na zwycięstwo gości i grzechem było by nie skorzystać.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...