Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe Ligi Europejskie


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

07.04 20:00 Polska - Szwecja

European Championship Qualificiation

under 50 :plus:

1,85

Tobet

 

Tym razem idę w stronę undera w Malme zabrakło 2 bramek do overa- linia taka sama w przypadku 50 bramek zwrot stawki.Niestety podopieczni Biglera zagrali bardzo słabo w 1 meczu i dzisiaj jakiejś specjalnej poprawy, bym sie nie spodziewał(mimo pełnej ero areny -będzie to niesamowity kop i wsparcie dla naszych) mamy problemy w grze obronnej- szczegolnie z kołowym Nilsonem, nie wiem czy zagra Aderson ,który jeśli zagra będzie nas straszył rzutem z 9m. Słabo bronią nasi bramkarze o skrzydłowych i kontrach juz wspominałem w przypadku meczu pierwszego.Szwedzi dobrze bronią. Wszystkie argumenty sa po ich stronie ,może nie graja jakoś szybko w ataku pozycyjnym, ale sprawiają lepsze wrażenie od naszych. My mamy problemy w ataku pozycyjnym, na każda bramkę musimy ciężko pracować -nic łatwego nam nie przychodzi. Gramy długo, bardzo statycznie praktycznie bez ryzyka i zagrożenia rzutem z 9m. Bilecki 10/5 z gry może nieźle % ale wszystko jest zbyt czytelne- łatwe do rozszyfrowania dla obrony, często mocne rzuty idą w środek bramki. Bardzo fajnie zagrał Paczkowski- liczę ze dzisiaj zagra na podobnym poziomie. Podopieczni Olsona raczej tego spotkania nie odpuszcza i zagrają na podobnym poziomie co u siebie- graja 5-1 w obronie będą starali sie na maksa uprzykrzyć grę, co pewnie spowoduje sporo znowu prostych strat, jakieś odpaly rzutowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 1 month later...

dyscyplina: Piłka ręczna, Węgry Dywizja 1

spotkanie: Pick Szeged - MKB Veszprem

typ: Veszprem (-2,5)

kurs: 2,12

godz: 19:00

bukmacher: Bet365

analiza:

przed nami drugie i ostatnie spotkanie finałów pierwszej ligi węgierskiej piłkarzy ręcznych, do rywalizacji stają dwaj odwieczni rywale, a mianowicie drużyny Pick Szeged - MKB Veszprem. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 20 spotkań w fazie zasadniczej zajęli w tabeli 2. miejsce z dorobkiem 37 punktów, które ta drużyna zdobyła dzięki 18 zwycięstwom, 1 remisowi i 1 porażce. Ich bilans bramkowy wynosił 673:491. W spotkaniach u siebie Szeged komplet 20 punktów. MKB natomiast po rozegraniu 20 spotkań z których 19 wygrali i 1 przegrali zajęli w tabeli 1. miejsce z dorobkiem 38 punktów. Obie drużyny w ćwierćfinale play-off miały wolny los, w półfinale natomiast pokonały rywali solidarnie po 2:0. Dla obu ekip jest to ostatnie spotkanie w sezonie, więc sądzę, że będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Typuje zwycięstwo MKB różnicą 3-4 bramek, na chyba, że Mikler będzie miał mecz życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwajcaria Mężczyźni

Spotkanie: St. Gallen - Pfadi Winterthur

Typ: Pfadi Winterthur(-1,5gola)

Kurs: 1.61

Bukmacher: bet.365

 

Na dzisiaj proponuję spotkanie ze szwajcarskiej piłki ręcznej i spotkanie pomiędzy St. Gallen i Pfadi Winterthur. Zespół gospodarzy to typowy ligowy średniak, który zajmuje obecnie 7 miejsce w lidze czyli pozycję zagrażającą spadkiem z ligi. Jak do tej pory w 14 spotkaniach odniósł 5 zwycięstw i 9 porażek. Drużyna gości natomiast to obecnie najlepsza drużyna ligi znajdująca się na 1 miejscu z 12 wygranym 1 remisem i 1 porażką. Jak widać miejsca w tabeli i osiągnięte wyniki pokazują jaka różnica klas dzieli obydwa zespoły i wynik tego meczu może być jeden-zwycięstwo gości, a każdy inny wynik będzie można uznać za sensację. Ja nie przewiduję jednak żadnych niespodzianek dlatego też stawiam na drużynę Pfadi, która w ostatnich dwóch latach nie przegrała z ST. Gallen i w dzisiejszym meczu na pewno podtrzyma dobrą passę. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy Mężczyźni

Spotkanie: SC Magdeburg - HSV hamburga

Typ: EH HSV Hamburg - 0.5pkt

Kurs: 1.85

Godz: 20:15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na spotaknie 29 kolejki Niemieckiej Bundesligi.Mecz pomiędzy SC Magdeburg a ekipą z Hamburga. Zespół gospodarzy to typowy średniak niemieckiej ligi jak do tej pory odniósł 14 zwycięstw 3 remisy oraz 14 porażek. Goście natomiast to 4 drużyna jak do tej pory w tym sezonie z wynikiem 22 zwycięstw 2 remisów i 4 porażek. Patrząc na wyniki meczy tych dwóch drużyn po miedzy sobą można zauważyc druzgocącą przewage drużyny z Hamburga 19:7 dla gości. Ostatnia wygrana Magdeburga padła ponad 2 lata temu, od tego czasu dominowało HSV. Dlaczego odważyłem sie na handicap? Jest mały ale piłka ręczna to sport w którym nawet 1 punk decyduje o wygranej. Drużyna z Hamburga jest doskonała w ataku zajmuj ona 2 miesjce co do skuteczności w Niemczech 1046 bramek rzuconych co daje prawie 31 bramek na mecz. Goście nie są wybitna druzyna w obornie stracone 940 bramek w 34 meczach daje prawie 28 bramek na mecz. Jest to szansa dla świetnego ataku hamburga do zdobycia wielu goli. Magdeburg słąbo u sibie średnia zwycięstw u sibe to około 60% natomiast Hamburg świetnie na wyjazdach. Na 6 ostatnich meczy hamburg an wyjeździe przegrał tylko raz z obecnym nie pokonanym u siebie liderem Kolonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Piłka ręczna,Niemcy,Bundesliga

 

Spotkanie:Rhein-Neckar-Hamburg

 

Godzina:20:15

 

Typ:Hamburg

 

Kurs:4.20

 

Buk:sportingbet

 

 

 

 

 

Dzisiejszym moim pewniakiem dnia jest Hamburg umiejscowiony w rakingu na pozycji 4.

Dzisiaj rozegra spotkanie z Rhein-Neckar który zajmuje 2 miejsce w

rankingu ligowym.Między dwoma zespołami jest różnica 3 punktowa.Zwracając

na ten fakt uwagę można wywnioskować,że dzisiaj Hamburg będzie chciała

dogonić drużynę przeciwną.Wszystko przemawia za wygraną Hamburg gdyż

patrząc na ostatnie spotkania bezpośrednie Hamburg grała wyśmienicie

przeciwko Rhein-Neckar wygrywając ostatnio mecz u siebie 38:25 aż 13 punktów

przewagi i ostatni mecz wyjazdowy 28:34 co też jest bardzo dobrym wynikiem

Widać,że drużyna Hamburg jeśli będzie miała powód by wygrać to wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna,Niemcy,Bundesliga

 

Spotkanie:Rhein-Neckar-Hamburg

 

Godzina:20:15

 

Typ:Hamburg

 

Kurs:4.20

 

Buk:sportingbet

 

 

 

 

 

Dzisiejszym moim pewniakiem dnia jest Hamburg umiejscowiony w rakingu na pozycji 4.

Dzisiaj rozegra spotkanie z Rhein-Neckar który zajmuje 2 miejsce w

rankingu ligowym.Między dwoma zespołami jest różnica 3 punktowa.Zwracając

na ten fakt uwagę można wywnioskować,że dzisiaj Hamburg będzie chciała

dogonić drużynę przeciwną.Wszystko przemawia za wygraną Hamburg gdyż

patrząc na ostatnie spotkania bezpośrednie Hamburg grała wyśmienicie

przeciwko Rhein-Neckar wygrywając ostatnio mecz u siebie 38:25 aż 13 punktów

przewagi i ostatni mecz wyjazdowy 28:34 co też jest bardzo dobrym wynikiem

Widać,że drużyna Hamburg jeśli będzie miała powód by wygrać to wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dyscyplina: Piłka ręczna Kobiety-Norwegia-Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie:Fredrikstad(+3.5)-Oppsal
:plus:  20-20
 Typ:1
Kurs;2.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Pojedynek zespołu ze strefy spadkowej czyli gospodarzy mających do tej pory 5 punktow,z zajmującymi trzecie miejsce gośćmi 13 punktów.Gospodynie są podbudowane ostatnim występem na wyjezdzie gdzie zremisowaly z wiceliderkami z Glassverket 22-22,a Oppsal wręcz przeciwnie przegral u siebie z przedostatnim zespolem w tabeli Nordstrand aż 19-31.Po za tym oba zespoly w ostatnich pięciu kolejkach zdobyly po 5 punktów.Myślę,że jutrzejsze spotkanie będzie wyrównane i gospodynie mogą w nim zdobyc punkty.Jak dla mnie warto zaryzykować pozdro.

Edytowane przez esiek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: piłka nożna ; SZWECJA: Elitserien - Kolejka 22

Spotkanie: Malmö          -              Ystads IF

03.02.2015 19:00

Typ:  over 49.5

Kurs:              1.78

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie w Szweckiej Elitserien pomiędzy zespołami Malmo i Ystads IF.  Zespół gości zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów, natomiast gospdoarze zajmują 10 pozycje z dorobkiem 15 punktów. W mojej opinii dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany i ciężko wskazać w nim faworyta. Zdecydowałem zagrać tutaj over 49.5 bramek. Dzisiejsi goście w ostatnich pięciu meczach zaliczyli 5 takich rezultatów natomiast gospodarze cztery. Moim zdaniem ciężar zdobywania bramek dla obu zespołów spocznie na barkach wielu zawodników. Jeśli obie drużyny zagrają dzisiaj urozmaiconą piłkę ręczną to istnienie duże prawdopodobieństwo trafienia mojego typu. Drużyna Ystads w bezpośrednich pojedynkach ma lepszy bilans od drużyny Malmo. W 20 spotkaniach do tej pory 11 razy górą byli dzisiejsi goście, 2 razy padł remis i 7 razy wygrywali dzisiejsi gospdoarze. Mój typ to minimalna wygrana gości 26:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: piłka ręczna;  SZWECJA: Elitserien - Kolejka 28

Spotkanie: Skövde         -              Lugi

05.03.2015 19:00

Typ: under 55.5

Kurs:  1.50

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie odbędzie się spotkanie w szwedzkiej Elitserien pomiędzy drużynami Skovde i Luigi. Gospdoarze z dorobkiem  20 punktów plasuje się na  11 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 28 punktów zajmują  4 pozycje.Eipa  Skovde w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa i jeden remis.. Zawodnicy Luigi zdołali uzyskać dokładnie tyle samo punktów co gospdoarze. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli gracze Skovde, odnosząc 16 zwycięstw, przy 3 remisach i 12 zwycięstwach dzisiejszych gości. W mojej opinii w dzisiejszym meczu nie padnie zby dużo bramek. Oba zespoły  będą chciały porpawić bilans zdobyczy punktowej, dlatego w głównej mierze będą chcieli strzec za wszelką cenę dostępu do swojej bramki.. Gospdoarze ostatnie pięć spotkań zaliczyli z mniejszą liczbą bramek niż 55 dlatego uważam że dzisiaj będzie podobnie. .. Mój typ to 22:24 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna;  SZWECJA: Elitserien - Kolejka 28

Spotkanie: Skövde         -              Lugi

05.03.2015 19:00

Typ: under 55.5

Kurs:  1.50

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie odbędzie się spotkanie w szwedzkiej Elitserien pomiędzy drużynami Skovde i Luigi. Gospdoarze z dorobkiem  20 punktów plasuje się na  11 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 28 punktów zajmują  4 pozycje.Eipa  Skovde w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa i jeden remis.. Zawodnicy Luigi zdołali uzyskać dokładnie tyle samo punktów co gospdoarze. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli gracze Skovde, odnosząc 16 zwycięstw, przy 3 remisach i 12 zwycięstwach dzisiejszych gości. W mojej opinii w dzisiejszym meczu nie padnie zby dużo bramek. Oba zespoły  będą chciały porpawić bilans zdobyczy punktowej, dlatego w głównej mierze będą chcieli strzec za wszelką cenę dostępu do swojej bramki.. Gospdoarze ostatnie pięć spotkań zaliczyli z mniejszą liczbą bramek niż 55 dlatego uważam że dzisiaj będzie podobnie. .. Mój typ to 22:24 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dyscyplina: Piłka ręczna, ASOBAL
spotkanie: Barcelona - Guadalajara
typ: Barcelona (-15,5)
kurs: 2.09
godz: 20:00
bukmacher: marathonbet
analiza:
przed nami spotkanie 28. kolejki ligi hiszpańskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Barcelony i Guadalajary. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 27 meczy zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 54 punktów, które wywalczyli dzięki 27 zwycięstwom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 1068:695. Spośród tych 27 spotkań Barcelona rozegrała trzynaście we własnej hali i wszystkie te spotkania wygrała wyraźnie i pewnie, wręcz miażdżąc przeciwnika. W ostatnich pięciu meczach we własnej hali wygrywali oni kolejno różnicą 16, 10, 16, 22, i 21 bramek; jak widać tylko w jednym meczu nie pokryli handi -15,5. Guadalajara natomiast na tym etapie sezonu zgromadziła 21 punktów dzięki 10 zwycięstwom, remisowi oraz 16 porażkom, i właśnie to wraz z bilansem bramek 732:765 daje im 12. miejsce w tabeli. Na wyjeździe w tym sezonie Guadalajara spisuje się przeciętnie bowiem wygrała 3 spotkania i poniosła aż 10 porażek. Reasumując uważam, że Barcelona powinna pokryć ten handicap ponieważ mają oni zawodników o klasę lepszych na każdej pozycji, a nie ma raczej obawy żeby zawodnicy Ci byli oszczędzani w tym spotkaniu bowiem FF LM jast dopiero w ostatni weekend maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - Hiszpania

Godzina: 20:30

Spotkanie: Guadajalara- Zamora

Typ: over 52.2

Kurs: 1.9

Bukmacher: Expekt

 

To spotkanie rozegrane

zostanie w ramach 29 kolejki hiszpańskiej

ekstraklasy. Będzie to mecz rozgrywany

pomiędzy drużynami znajdującymi się aktualnie

w dole tabeli, gospodarze na miejscu 12 zaś

goście na miejscu 14. Jednakże mecz będzie

rozgrywał się o dużą stawkę. Obie drużyny

walczą o utrzymanie w lidze, korzystniejszą

sytuację maja gospodarze zaś goście w każdym

meczu muszą dawać z siebie maxa. Moim

typem na to spotkanie jest over bramkowy,

powyżej 52,5 bramki. Liga hiszpańska

charakteryzuję się sporą ilością zdobywanych

bramek w meczach. Dziś obie drużyny walczyć

będą o bardzo ważne punkty a do tego będzie

potrzebna spora ilość bramek. Myślę że taka

granica jest jak najbardziej w ich zasięgu,

dlatego zdecydowałem się z niej skorzystać. W

ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami

aż czterokrotnie padł ten over. W ogóle w

prawie każdym meczu w którym bierze udział

drużyna z Zamory, over często jest pokrywany,

dlatego i dziś liczę na sporą ilość bramek po

obu stronach, Zamora gra o być albo nie być,

zaś Guadalajara gra u siebie co na pewno

będzie dodatkowym atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Spotkanie: NHF Nyk K - Silkeborg-Voel K

Typ: Silkeborg-Voeal K +2.5 punktów

Kurs: 1.72

Godzina: 19:30

Bukmacher: /Unibet/

Analiza: Witam. Tym razem coś z piłki ręcznej na dziś a mianowicie spotkanie NFH Nyk kontra Silkeborg-Voel w Boxer Dameligaen Women czyli Duńskiej ekstraklasie kobiet w piłkę ręczną. Nie wiem czemu buki aż tak faworyzują w tym spotkaniu gospodynie. Tydzień temu na tym parkiecie obie drużyny zmierzyły się w Pucharze Dani i Silkeborg-Voel wygrały to spotkanie 32-27! A dzisiaj nagle faworytkami tego spotkania są gospodynie. Czegoś tu nie rozumiem. W zeszłym sezonie dwa pewne zwycięstwa Silkeborg-Voel które wygrały 32-24 na wyjeździe a u siebie 28-24. Drużyna NFH Nyk zajęła w tabeli ostatnie miejsce ale dzięki wygranym barażom nie spadły z najwyższej klasy rozgrywkowej. I dzisiaj mają być faworytkami w meczu z zespołem który opadł dopiero w ćwierćfinale rozgrywek w zeszłym sezonie. Zresztą mecz sprzed tygodnia pokazał kto jest drużyną lepszą, nie wiem czy nie ma tu jakiejś podpuchy, ale żadnej informacji nie znalazłem. Ja gram jednak bezpiecznie na to spotkanie czyli że Silkeborg-Voel nie przegra tego spotkania więcej niż 2 bramkami. Dla odważniejszych jednak proponuje zagrać że Silkeborg-Voel wygrają to spotkanie po kursie 3.00. Jak dla mnie to jest jakiś błąd bo po prostu nie wierzę że tydzień po pewnym zwycięstwie na tym boisku dzisiaj gospodynie miały by wygrać to spotkanie. Polecam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

dyscyplina: Piłka ręczna, D1
spotkanie: Tremblay - Cesson-Sevigne
typ: Cesson
kurs: 2,32
godz: 20:30
bukmacher: Unibet
analiza:
przed nami spotkanie 5. kolejki ligi francuskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Tremblay i Cesson-Sevigne. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 4 meczy zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 2 punktów, które wywalczyli dzięki zwycięstwu i trzem porażkom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 95:101. Spośród tych 4 spotkań Treblay rozegrało dwa we własnej hali gdzie pokonało Ivry i uległo Dunkerque. Cesson natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 6 punktów dzięki 3 zwycięstwom, oraz porażce i właśnie to wraz z bilansem bramek 111:111 daje im 5. miejsce w tabeli. Cesson rozegrało dwa mecze na wyjeździe i pokonało Chartres i przegrało z Montpellier. Reasumując uważam, ze Cesson jest w stanie wygrać to spotkanie ponieważ w początkowej części sezonu są sportowo lepsi od swojego dzisiejszego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
spotkanie: Fuchse Berlin - THW Kiel
typ: Fuchse (+2.5)
kurs: 2,09
godz: 17:15
bukmacher: Pinnacle
analiza:
przed nami spotkanie 11. kolejki ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Fuchse Berlin i THW Kiel. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 10 meczy zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów, które wywalczyli dzięki 5 zwycięstwom, trzem remisom i dwóm porażkom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 295:259. Spośród tych 10 spotkań Lisy rozegrały cztery we własnej hali, z których jedno zremisowali a pozostałe wygrali. Kiel natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 14 punktów dzięki 7 zwycięstwom, oraz trzem porażkom i właśnie to wraz z bilansem bramek 297:295 daje im 6. miejsce w tabeli. Kiel po stracie na końcu okienka transferowego Filipa Jichy w tym sezonie bardzo straciło na jakości szczególnie widac to w meczach na wyjeździe gdzie zanotowali 3 porażki w 5 spotkaniach. Uważam, że Fuchse dzięki atutowi własnej hali jest w stanie mocno postawić się mistrzowi, a może nawet wygrać.

Edytowane przez Toshihiko Koga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Piłka ręczna - Baltic League

Spotkanie: SKA Minsk - HK Ogre/Miandum 

Typ: SKA Minsk (-19,5)

Kurs: 1,85

Godzina: 17:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: 

Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może okazać się trafionym w dziesiątkę. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście SKA Minsk i to niepodważalnym gdyż gospodarze są na pierwszym miejscu i grają z ostatnią drużyną ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gości HK Ogre/Miandum to zespół najsłabszy jak i mało rzucający średnio na mecz 22 bramki. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty , SKA minsk to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku.Podsumowując podam ostatni wynik pomiędzy obydwoma zespołami gdzie gospodarzem było HK Ogre/Miandum 22:48 SKA Minsk jak widać przewaga olbrzymia , gospodarze nie nawiązali żadnej walki przegrywając aż 26 bramkami pogrom totalny. Uważam że dziś możemy się spodziewać podobnego wyniku grubo ponad 30 bramkami ponieważ dziś SKA Minsk gra we własnej hali. Według mnie linia która jest ustawiona czyli (-19,5) zostanie spokojnie pokryta z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Midtjylland K - Copenhagen K


 

Witam serdecznie. Piłka ręczna i spotkanie w Duńskiej Ekstralidze kobiet a mianowicie wiceliderki czyli drużyna Midtjylland podejmuje 7 drużynę ligi Copenhagen. Trochę dziwią mnie tak wysokie kursy na gospodynie, które są zdecydowanymi faworytkami w tym spotkaniu i każdy inny wynik niż ich wygrana w tym meczu będzie ogromną niespodzianką. Gospodynie co prawda grają na dwa fronty ponieważ awansowały do kolejnej rundy Ligi Mistrzów jednak idzie im tam bardzo słabo, dostały dwa lania od Podgoricy oraz Savehof z Szwecji i mają marne szanse na wyjście z grupy. Powinny się teraz skupić na rozgrywkach ligowych i walczyć o tytuł z Esbjergiem. Jak na razie dwa punkty straty do liderek ale po tym spotkaniu powinno znów się wszystko wyrównać. Kopenhaga silna na własnym boisku ale na wyjzadach na ostatnie 5 spotkań wygrała tylko 1. Ostatnie mecze bezpośrednie między tymi drużynami to całkowita dominacja Midtjylland wygrywały one: 27-17, 23-17, 32-26 oraz 22-16. W między czasie padł jeszcze jeden remis po 22-22. Jak widać ogólnie spotkania obu tych drużyn bardzo underowo więc i w tą stronę można dzisiaj coś grać. Ja jednak uważam że gospodynie bardzo pewnie wygrają to spotkanie i gram na zwycięstwo co najmniej 4 bramkami. Polecam i powodzenia!

 

Typ: Midtjylland K -3.5 gola (2.28)

Bukmacher: Unibet 

Godzina: 20:30


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
spotkanie: Rhein-Neckar - Flensburg
typ: Rhein-Neckar (-1,5)
kurs: 2,05
godz: 20:15
bukmacher: Bwin
analiza:
przed nami spotkanie 21. kolejki ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Rhein-Neckar Loewen i Flensburg Handewitt. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 20 meczy zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów, które wywalczyli dzięki 18 zwycięstwom i dwóm porażkom, dzięki czemu są obecnie najpoważniejszym kandydatem do mistrzostwa. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 562:445. Spośród tych 20 spotkań Lwy rozegrały jedenaście we własnej hali, z których wszystkie wygrali, każde minimum dwoma bramkami. Flensburg natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 31 punktów dzięki 15 zwycięstwom, remisowi oraz trzem porażkom i właśnie to wraz z bilansem bramek 567:476daje im 3. miejsce w tabeli. Na wyjazdach Flensburg odniósł osiem zwycięstw i raz przegrał. Obie drużyny są obecnie w podobnej sytuacji, a mianowicie grają w LM, ich gwiazdy zbierają siły po mistrzostwach, a drużyna która dzisiaj przegra znacznie skomplikuje sobie sprawę walki o mistrzostwo. Uważam, że będzie to wyrównany mecz, który jednak wygrają Lwy z Manheim ponieważ grają u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odense K - Holstebro K


 

Witam serdecznie. Typ na dziś będzie dotyczył piłki ręcznej a mianowicie Duńska Ekstraliga i mecz Odense K kontra Holstebro K. Wczoraj typ z tej ligi wszedł bardzo pewnie i liczę że dzisiaj będzie podobnie z paru czynników. Pierwszy to jest taki że różnica między tymi dwoma zespołami jest bardzo duża co widać w tabeli, przyjezdne zajmują 4 miejsce natomiast Odense plasują się na 9 pozycji, a jeszcze nie tak dawno były przedostatnią drużyną, chociaż ostatnio dzięki 3 zwycięstwom z rzędu wskoczyły właśnie na 9 pozycję. No właśnie, 3 zwycięstwa z rzędu i za pewne taki kurs na drużynę Holstebro ale trzeba to wykorzystywać. Holstebro ostatnio wpadka z Kopenhagą gdzie przegrały aż 12 punktami na wyjeździe. Według mnie jednak bardzo ważnym czynnikiem w tym spotkaniu jest to że Holstebro wygrało 10 z rzędu pojedynków z Odense a na wyjeździe wygrywały również bardzo pewnie: 30-25, 32-17, 31-30, 34-23 oraz 27-21. Jak zatem widać kompletnie nie zrozumiałe są dla mnie kursy na to spotkanie i nie wyobrażam sobie że dzisiaj passa Holstebro zostanie przerwana, są one po prostu lepszą drużyną a buki za bardzo podniecają się passą Odense które wygrały 3 mecze z rzędu ale z drużynami z końca stawki. Jak dla mnie bet dnia, polecam i powodzenia!

 

Typ: Holstebro K win (2.18)

Bukmacher: Betsson

Godzina: 19:45


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gospodarze na razie 7 pozycja i poprzez ostatnie gorsze spotkania tracą już 6 pkt do liderującego TH. Dziś więc spotkanie za 4 pkt i myślę, że jeśli Arhus chcą to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść to muszą postawić na obronę. Ostatnie 2 mecze h2h to under 54.5 gola i dziś liczę także na dużo wolniejsze tempo, sporo taktycznych zagrań i przemyślanego budowania akcji ofensywnych i szybkich powrotów do obrony. Obie ekipy posiadają niezłych bramkarzy więc to dodatkowy atut. Arhus u siebie dość underowe ostatni 5 spotkań to 26,23,23,26 i 27 goli z czego ani razu nie przekroczyli lini 54 goli w meczu. Tutaj rywal zdecydowanie ofensywny ale i potrafiący dostosować się do tempa gry. Jeśli Team Holstebro nie odskoczą na kilka bramek od początku spotkania i nie będzie szybszego przez to tempa bet powinien wejść spokojnie. W ostatnich 5 meczach h2h tylko raz przekroczono linię 54.5 goli w meczu a miało to miejsce gdy wygrywali gości rzucając aż 30 bramek. Dziś takiego scenariusza nie przewiduje, Arhus u siebie potrafią zamurować bramkę i dobrze wykluczać atuty gości. 

Arhus - Holstebro 
under 54.5 gola   :plus:
  :plus:  :plus:  27;22
1.80 Pinnacle i wiele innych
 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
spotkanie: Gummersbach - Fuchse Berlin
typ: 2
kurs: 2,05
godz: 20:15
bukmacher: marathonbet
analiza:
przed nami spotkanie 23. kolejki ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Gummersbach i Fuchse Berlin. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 22 meczy zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów, które wywalczyli dzięki 11 zwycięstwom i dwóm remisom i 9 porażkom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 600:587. Spośród tych 22 spotkań Gummersbach rozegrało dziesięć we własnej hali, z których wygrali sześć, raz zremisowali i ponieśli 3 porażki. Fuchse natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 27 punktów dzięki 12 zwycięstwom, trzem remisom oraz siedmiu porażkom i właśnie to wraz z bilansem bramek 631:574daje im 5. miejsce w tabeli. Na wyjazdach Lisy  odniosły cztery zwycięstwa, dwa remisy i cztery razy przegrały. Obie drużyny w ostatnim czasie prezentują porównywalny poziom, czyli przegrywają tylko z zespołami z TOP4. Uważam jednak że pomimo tego że Lisy grają na wyjeździe to odniosą zwycięstwo ponieważ maja bardziej klasowych zawodników, na czele z Petarem Nenediciem, a ostatnio również wzmocnili się genialnym skrzydłowym Hansem Lindbergiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dyscyplina: Piłka ręczna EUROPA:SEHA - Liga
Spotkanie: Vardar - PPD Zagreb
Typ: 1
kurs: 2,05
Godz: 20:30
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Przed nami spotkanie półfinałowe SEHA: Lig piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Vardaru i PPD Zagreb. W ostatnim czasie obydwa zespoły prezentują wyśmienitą formę zarówno w swojej lidze jak i LM. Ostatnie mecze Vardaru to  wygrane lub remisy : Meshkov Brest wygrana 30:32 , z Wisłą Płock 25:24, dwa remisy: pierwszy na ciężkim terenie w Płocku 30:30 oraz z Veszprem również po 30, następnie wysokie wygrane z Montpellier 34:26 oraz na wyjeździe z Szeged 29:31. Wcześniej podałem kilka ostatnich meczy aby zobrazować obecną formę Vardaru, jak widać są w bardzo wysokiej formie, a przede wszystkim ich gra jest bardzo wysoko skuteczna w obronie czy ataku. PPD Zagreb jest to klub który gra w kratkę tak naprawdę to zależy od dnia czy wygrają czy odniosą porażkę, lecz ostanie mecze napawają optymizmem po niespodziewanej wygranej z faworyzującym czołowym zespołem Bundesligi Rhein-Necklar 29:31. Bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami bywały bardzo różne: raz wygrywał Vardar a innym razem PPD Zagreb. Osobiście chciałbym się skupić na ostatnim meczu który miałem przyjemność oglądać, gdzie Vardar rozbił u siebie Zagreb aż 33:24. Kurs który widnieje obecnie 2,05 jak dla mnie jest bardzo obiecującym kursem i można pokusić się o zagranie go za większe pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka ręczna, Rosja
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kaustik Wołgograd - SKIF Krasnodar
Typ: Kaustik +8.5 :plus: 28-35
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson


Bukmacherzy już wycofują się ze swoich pierwotnych linii na to spotkanie na poziomie +8.5/+9.5, gdyż to po prostu przesadzony handicap. Kaustik w trakcie sezonu miał sporo problemów organizacyjnych przez co część spotkań musiał oddać walkowerem. Nad zasłużonym klubem zawisło widmo bankructwa i relegacji, od tego czasu minęło już kilka miesięcy i w Wołgogradzie udało się poskładać pewne sprawy do ładu. Co prawda nie jest to tak silna ekipa, jak w ubiegłym roku, gdy kończyli sezon ligowy tuż za podium, gdyż ze względu na zawirowania finansowe w trakcie sezonu większość kluczowych zawodników opuściło szeregi Kaustiku. Przerwę na początku roku związaną z mistrzostwami starego kontynentu wykorzystano na uregulowanie i uporządkowanie spraw organizacyjnych, by Kaustik mógł dokończyć rozgrywki. Jest dużo młodzieży, która bardzo ambitnie walczy o każdy punkt. Pozytywnym bodźcem na pewno było zatrudnienie w marcu w charakterze trenera, zasłużonego byłego zawodnika Kaustiku - Dimitry Bocharnikowa, który jest dużym autorytetem dla młodych szczypiornistów. Od czasu jego zatrudnienia Kaustik nie przegrywa tak wyraźnie. Poza aspektem szkoleniowym angaż Bocharnikowa przyniósł również inne korzyści. Jest to znacząca osoba w rosyjskim handballu i dzięki swym znajomością potrafi "przyciągnąć" do klubu ludzi, którzy zechcą pomóc w niedoli. I tak w okół klubu z Wołgogradu zapanowała korzystna koniunktura. Są widoki na lepszą przyszłość. Swe wsparcie zapewnia chociażby legendarny - Andriej Ławrow.

Co do gości, to drużyna na pewno lepsza, ale mają swoje słabości a atmosfera po porażce jaką jest niewątpliwie brak awansu do czołowej szóstki jest nietęga. Ponadto warto zanotować, że SKIF w delegacjach nie radzi sobie najlepiej. Nie licząc walkoweru przyznanego za mecz z Kaustikiem ich bilans to 3-1-9, a proponowaną przez Betsson / Betsafe linię handicapu na wyjeździe przekroczyli tylko raz. Z tego co wiem Krasnodar w prawie 800 kilometrową podróż do Wołgogradu wybrał się pociągiem, więc może to stanowić dodatkowy argument na postawienie w kierunku gospodarzy.

Linia jest zbyt wysoka i warto ją pobrać.

Edytowane przez verbets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Francja D1
spotkanie: Nimes - Cesson
typ: 1
kurs: 1,95
godz: 20:45
bukmacher: Marathonbet
analiza:
przed nami spotkanie 22. kolejki ligi francuskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami sąsiadującymi w tabeli, czyli Nimes i Cesson. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 21 meczy zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów, które wywalczyli dzięki 8 zwycięstwom i 4 remisom i 9 porażkom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 625:627. Spośród tych 21 spotkań Nimes rozegrało dziesięć we własnej hali, z których wygrali sześć, dwa razy zremisowali i ponieśli 2 porażki. Obie porażki były z topowymi drużynami, czyli PSG i Dunkerque. Cesson natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 22 punktów dzięki 9 zwycięstwom, czterem remisom oraz ośmiu porażkom i właśnie to wraz z bilansem bramek 555:578 daje im 8. miejsce w tabeli. Na wyjazdach Cesson jak zwykle prezentuje się słabo bowiem wygrało tylko 3 spotkania i poniosło 7 porażek. Uważam, że obie drużyny prezentują podobny poziom sportowy i są typowymi drużynami własnej hali, a ta w tym spotkaniu będzie po stronie Nimes i dlatego uważam, że odniosą zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK Umag - RK Dubrava Typ: Dubrava @ 1.57 w WH oraz @ 1.50 w Bet365 :plus: 30-36

 

Na dzisiaj z mojej strony propozycja AKO. Analiza nie będzie należała do opasłych, tylko najistotniejsze aspekty skąd taki pomysł. 

Na pierwszy ogień idzie piłka ręczna. Rozgrywki w Chorwacji. Umag dość niespodziewanie znalazł się w grupie drużyn walczących o mistrzostwo. Meldując się w tej fazie rozgrywek osiągnęli już wynik "ponad stan". Trener Lisica zapowiedział, że występy w tej fazie będą dla nich okazją do nauki oraz ogrania młodych zawodników, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego sezonu.
W pierwszym meczu wysoko przegrali z PPD Zagrzeb 44-20. W tym meczu Umag wystąpił w eksperymentalnym zestawieniu posyłając do boju głównie młodzieżowców. Trener Boris Lisica desygnował do gry kilku zawodników z rocznika 98/00. Różnica mogłaby być jeszcze wyższa na korzyść PPD, ale również trener PPD postanowił oszczędzać swoich zawodników i na trybuny odesłał Luke Sebeticia, Lovro Mihicia oraz Lovro Sprema, a dodatkowo kontuzjowani byli: Josip Šandrka, Luku Stepančić i Sandr Obranović. 
Dzisiaj w meczu z Dubrava również nie są faworytem i zgodnie z przewidywaniami po raz kolejny na parkiet wybiegną młodzi zawodnicy Umagu. Po części jest to wynikiem absencji kluczowych zawodników, których dziś zabraknie. Umag wystąpi bez Milinkovića, Punde, Severa i Didića. W takich okolicznościach Dubrava jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Edytowane przez verbets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
spotkanie: Leipzig - Fuchse
typ: 2
kurs: 1,75
godz: 19:45
bukmacher: Sportingbet
analiza:
przed nami spotkanie 27. kolejki ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami znajdującymi się w dwóch różnych polówkach tabeli, czyli Leipzig i Fuchse Berlin. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 26 meczy zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów, które wywalczyli dzięki 10 zwycięstwom i 3 remisom i 13 porażkom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 690:732. Spośród tych 26 spotkań Leipzig rozegrało dwanaście we własnej hali, z których wygrali sześć, raz zremisowali i ponieśli pięć porażek. Fuchse natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 33 punkty dzięki 13 zwycięstwom, trzem remisom oraz siedmiu porażkom i właśnie to wraz z bilansem bramek 716:646 daje im 5. miejsce w tabeli. Na wyjazdach "Lisy" w tym sezonie prezentują się przyzwoicie bowiem z 12 spotkań rozegranych na parkietach rywali wygrali 6, dwa razy zremisowali i ponieśli 4 porażki. Fuchse po ME jest w bardzo przyzwoitej dyspozycji bowiem wygrali oni cztery ligowe spotkania oraz ponieśli porażki na wyjeździe z Kiel oraz jednobramkową u siebie z Melsungen. W 2015 roku obie drużyny grały ze sobą 3 razy i wszystkie te pojedynki zakończyły się zwycięstwami berlińczyków co najmniej dwoma bramkami. Uważam, że w tym spotkaniu Fuchse odnisie spokojne zwycięstwo, ponieważ mają oni lepszych zawodników z niezawodnym Peterem Nenadiciem na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Liga Mistrzów
spotkanie: Vardar Skopje - MKB Veszprem
typ: 1
kurs: 2,26
godz: 16:00
bukmacher: marathonbet
analiza:
przed nami pierwsze spotkanie dwumeczu o awans do Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych pomiędzy dobrymi znajomymi, czyli macedońskim Vardarem Skopje i Węgierskim MKB Veszprem.  Oba zespoły są zdecydowanymi dominatorami krajowych rozgrywek i dlatego w rodzimej lidze grę zaczynają dopiero w fazie mistrzowskiej, a większość czasu poświęcają na rozgrywki SEHA Liga, zrzeszającej najlepsze bałkańskie i wschodnioeuropejskie drużyny. W związku z tym w obecnym sezonie obie drużyny zmierzyły się już ze sobą, dwa ich spotkania skończyły się remisami a raz wygrało Veszprem. W LM w tym sezonie Vardar zaprezentował się przyzwoicie bowiem wygrał 9 spotkań i przegrał 5. W siedmiu meczach u siebie musiał uznać tylko wyższość Barcelony przegrywając 25:27. Veszprem natomiast zakończyło rozgrywki grupowe na 2. miejscu z bilansem 11-1-2, tracąc wszystkie punkty na wyjeździe. Reasumując obie drużyny znają się bardzo dobrze i będzie to ich czwarty mecz w obecnym sezonie; jeśli chodzi o potencjał zawodników to tutaj delikatny plus po stronie Veszprem, jednakże w tym spotkaniu Vardar będzie miał za sobą halę pełną fanatycznych kibiców i sądzę, że to zadecyduje o ich zwycięstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, Rumunia kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: HCM Baia Mare - CSM Bukareszt
Typ: 2 :minus: 30-28
Kurs: 2.00
Bukmacher: Rivalo
Analiza:


Mecz, który miał być wydarzeniem sezonu, starciem decydującym o mistrzostwie kraju - stał się meczem o tzw. "puchar myszki miki". Przed ostatnią kolejką wszystko już jest rozstrzygnięte. CSM zostanie mistrzem kraju, natomiast HCBM zawisną na szyi srebrne medale. Atmosfera wśród podopiecznych Aureliana Rosca jest niewesoła. Główne rywalki przyjeżdżają na ich parkiet celebrować mistrzostwo, do tego nie dawno odpadły z Ligi Mistrzyń w dość kiepskim stylu (przegrywając z Buducnostem w dwumeczu 61-49), a dodatkowo mają istną plagę kontuzji. Nie wygląda to najlepiej jeśli weźmiemy również pod uwagę całokształt organizacji klubu. Nie od dziś wiadomo, że Baia Mare ma spore kłopoty finansowe. Zawodniczki od prawie pół roku nie mają wypłacanych pensji, jeżeli wkrótce na horyzoncie nie pojawią się nowi sponsorzy, to bardzo prawdopodobny wydaje się scenariusz zakładający brak licencji dla Baia Mare na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Sytuacja jest na tyle nieciekawa, że na rewanżowe spotkanie z Buducnostem zespół podróżował busem i kto wie, czy zmęczenie wynikające z tej podróży nie zaważyło na fatalnej drugiej odsłonie tego spotkania? Wszystko to nie wygląda optymistycznie. A bardzo ważnym aspektem są również absencje po stronie gospodyń.
Cytat:
Cel mult s-ar putea vorbi despre o miză de orgoliu, dar nici acesta nu pare a fi un subiect valid câtă vreme echipa antrenorului Aurelian Roșca este decimată de accidentări (Geiger, Nechita, Ungureanu, Szucs, Pineau, Tănăsie și Jezic fiind jucătoarele cu probleme)

By najlepiej zobrazować ogrom strat po stronie Baia Mare wklejam grafikę ze statystykami w rozgrywkach ligowych (https://3.bp.blogspot.com/-AkqRqT7hBGA/VxljpF7rINI/AAAAAAAAAOc/K-vRPlkMHI4oHoGZ8tNQlt1w94rWAShOQCLcB/s1600/baiamare.png)
Trzon zespołu. Wychodzi na to, że tylko dziesięć zawodniczek będzie miał do dyspozycji trener gospodyń.

O ile w Baia Mare wszystko wygląda źle, tak po stronie przyjezdnych humory dopisują. W CSM również w pewnym momencie zaczęło brakować pieniędzy, jednak znaleziono odpowiednich ludzi, którzy pomagają CSM zachowywać odpowiednią płynność finansową. Rozgrywki ligowe to kapitalne rezultaty i komplet 25 zwycięstw w 25 kolejkach, jutro zapewne dołożą wszelkich starań, by zakończyć sezon bez punktowej zguby. W lidze mistrzyń rozegrały kapitalny dwumecz z Rostovem i sprawiły niemałą niespodziankę eliminując rosyjski zespół. Jutro postarają się kontynuować swoją dobrą passę w starciach z odwiecznymi rywalkami. Ostatnie cztery spotkania pomiędzy tymi zespołami na swoją korzyść rozstrzygnęły podopieczne Kima Rasmussena. Bardzo wiele wskazuje na to, że jutro czeka nas podobny rezultat. Kursy bardzo zachęcają, rano zapewne będę pikować w dół.

Edytowane przez verbets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia:SM Liga - Play Offy

Spotkanie: Riihimaen Cocks - Atlas

Typ: SKA Minsk (-12,5)

Kurs: 1,85

Godzina: 17:30

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: 

Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może okazać się trafionym w dziesiątkę. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście  Riihimaen Cocks i to niepodważalnym gdyż gospodarze są na pierwszym miejscu i grają z drużyną ze środka ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gości Atlas to zespół średni i mało rzucający średnio na mecz 22 bramki lub mniej. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty ,  Cocks  to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku oraz doświadczona co może świadczyć ostatni sukces w Baltic League gdzie pokonali w finale pretendenta do tytułu silny SKA Minsk 32:36.Podsumowując podam kilka ostatnich wyników pomiędzy obydwoma zespołami co powinno ułatwić zobrazowanie tego co mam na myśli, ostatni mecz wyjazdowy 27:32, bezapelacyjne zwycięstwa u siebie 38:19 , 41:16, wyjazd 21:25 , dom 29:16. Dzięki podanym wynikom można wywnioskować że Cocks na swoim terenie miażdży drużynę gości natomiast na wyjeździe gospodarze stawiają większy opór i te wygra są mniej okazałe niż u siebie. Jak widać u siebie gospodarze wygrywają sporą różnicą bramek 1 mecz - 19 , 2 mecz -25 i 3 mecz -13. Osobiście polecam granie tego meczu na live na bramki czyli kto pierwszy zdobędzie określoną ilość bramek i celujemy się w 20 i 22  oczywiście na Cocks, a kursy będą prawdopodobnie wahać się od 2,20 - 4,33. Według mnie linia która jest ustawiona czyli (-12,5)  po kursie 1,85 zostanie spokojnie pokryta z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...