Skocz do zawartości

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - Pjongczang


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

@ŻYLETA a Ty widzisz coś ciekawego na dzisiejsze pościgi ? Bo ja też zerkam, zerkam i nic wymyślić nie mogę. W pjąngciangu trudne warunki , -12 i znowu wieje boczny wiatr 5m/s , więc chciałem iść podobnym tropem jak na sprincie , ale Fortuna już prezentów nie rozdaje i Denise Herrmann w parze z Eckhoff jeśli chodzi o błędy na strzelnicy :green: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, poozon napisał:

@ŻYLETA a Ty widzisz coś ciekawego na dzisiejsze pościgi ? Bo ja też zerkam, zerkam i nic wymyślić nie mogę. W pjąngciangu trudne warunki , -12 i znowu wieje boczny wiatr 5m/s , więc chciałem iść podobnym tropem jak na sprincie , ale Fortuna już prezentów nie rozdaje i Denise Herrmann w parze z Eckhoff jeśli chodzi o błędy na strzelnicy :green: 

tez przeglądam szukam tam gdzie kasa została...ale tak jak piszesz te warunki zniechęcają + kobiety i albo grac na niespodzianki jakiś skromny dubelek albo tasiemka 3-4 faworytów...z polskich raczej nie znajdę bo jakieś drobne mam na forbecie moze na bullu cos wykombinuje 

ps. Tonny żadne sprowadzenie na ziemie  to nie MMA albo ksw choć uwielbiam :"{}  tylko luźna sugestia dobra rada wujka- taty :p ważne zeby w kier manie sie zgadzało temat żyje bety sa ciekawe i to jest to...a moze twoja Wirer szarpnie maksa i ...Pozdrawiam  bez spiny naprawdę i koniec suchego spamu bo ALI wpadnie i :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biathlon - 10 km , bieg pościgowy kobiet

 

Ok , to ja w takim razie ponownie zaufam Białorusince Domrachevej. Darya bardzo dobrze pobiegła , chyba tylko Kuzmina miała od niej lepszy czas biegu, lubi pościgi , jest dobrze przygotowana do olimpiady. Staty na strzelnicy 91% w pozycji leżącej , 84% stójka. Przed nią są takie zawodniczki jak Olsbu, Vitkova, Hinz, Oeberg, czy Cadurisch , gdzie do najlepszej Domracheva ma stratę 22 sekund, myślę , że juz po pierwszym strzelaniu Białorusinka będzie na przodzie goniąc Laurę Dahlmeier. 

D. Domracheva 1-6  @1.45  Fortuna :n:

D. Domracheva 1-3  @2.20  Fortuna  :n:

 

I szukając niespodzianki spróbuję coś w stronę Kaisy Makarainen, wiem, wiem , że Kaisa potrafi rozrzut mieć ogromny na strzelnicy , a warunki jakie są to wiemy. Biegowo spokojnie sobie poradzi, również lubi pościgi , myślę, że od początku ostro pójdzie w pogoni do czołówki i przy miejmy nadzieję dobrym strzelaniu może spokojnie wskoczyć do pierwszej 10 , a może nawet coś więcej. W ostatnim występie przed IO w Anthol-Anterselvie z 26 miejsca w sprincie dała radę wskoczyć na 3 miejsce w pościgowym.

K. Makarainen 1-10  @2.20  Fortuna :n:

K. Makarainen 1-6   @4.00  Fortuna :n:

 

... Trzeba było jednak przy tych warunkach odpuścić i to byłaby najlepsza z decyzji 

Edytowane przez poozon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko mam nadzieje ze celnie bo...wyniki sprintu były ciekawe niespodzianek nie brakuje klucz to pogoda warunki rozdaje karty A. A.Peiffer - M. Krcmar   TYP: A. Peiffer   1.55 :plus: forbet   Obaj rewelacja w sprincie świetne strzelanie na 0 tutaj tylko 4,4 sek przewagi ma Niemiec czyli to jest nic... ale liczę na doświadczenie jego. To jest wicemistrz olimpijski z Soczi (2014)(Czech byl 60 )  dwunastokrotny medalista mistrzostw świata, dwukrotny medalista mistrzostw świata juniorów.  Czech swoje zrobił dla mnie mega niespodzianka. Wygrywać mieli  faworyci- zawiedli przegrali z pogoda samym soba i teraz napewno będą przetasowania myślę ze wygra Martin Fourcade strata nie duża bo tylko 22 sek na 3 pudla czyli biegowo bardzo dobrze. Sprawdzając cv Czecha widać ze potrafi zaskoczyć jakim dobrym startem - by potem były wyniki dużo słabsze czyli powrót do normy. Tu juz swoje zrobił przeszedł do historii nie byl wybitnym juniorem  dziś myślę ze spadnie z podium moze nawet wypadnie za 10. Tutaj jego wyniki w tabelce.A Niemiec mysle ze powalczy o medal top 6 z fartem :p a.jpg.630a829b7477e47618728ce547f534bf.jpg

 

Izzunia zeby tak wszystko wchodziło...na miękko tak jak Lundy ale będą emocje jak nasi będą skakac...pogoda jest mega ujowa 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

50 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.02.2018 02:15

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Slalom - Kobiety (Świat) przełożone na 16.02.2018


242541.jpg                                                     232934.jpg

Mikaela Shiffrin wygra 1,30 fortuna  :n:totalna porażka             Wendy Holdener w TOP3 1,90 Fortuna:t::t::t: 0,05 sekundy zabrakło jej do wygranej cóż za pech, szkoda

 

Mocno zimowa, mroźna i wietrzna aura w Pjongczangu daje się we znaki organizatorom Igrzysk, już kilka konkurencji zostało przełożonych z powodu fatalnych warunków pogodowych. Na środę zaplanowano slalom kobiet, gdzie główną faworytką do wygranej jest Amerykanka Mikaela Shiffrin i jeżeli nie wydarzy się, żadna katastrofa powinna bez problemu wygrać, bowiem jest to jej koronna konkurencja, zresztą widać ewidentnie po kursach, że buki też typują ją do wygranej. Nie ma co się ku temu dziwić gdyż Mikaela dominuje od kilku lat w slalomie. Ja jednak skupię się tu na ciut innym typie a mianowicie, że Szwajcarka Wendy Holdener znajdzie się w TOP3. Dlaczego taki a nie inny typ? A no dlatego, że Wendy w tym sezonie jeżeli chodzi o slalom spisuje się całkiem dobrze a nawet bardzo dobrze, na dziesięć startów w slalomie i slalomie równoległym, aż siedmiokrotnie stawała na podium, w tym dwa razy, w dwóch ostatnich zawodach tej konkurencji przed Igrzyskami. Jak widać jest w bardzo dobrej formie i jak najbardziej stać ją na podium. O ile pogoda znów nie pokrzyżuje planów organizatorom, to jest to pewka na środę.

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.02.2018 03:30

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Kombinacja - Mężczyźni (Świat)


213561.jpg

Alexis Pinturault wygra 3,60 Fortuna :n:niestety minimalnie lepszy (o 0,23) okazał sie Hirscher, to co stracił w zjeździe to nadrobił z nawiązką w slalomie :bz:

Alexis Pinturault w TOP3 1,67 Fortuna:t::t::t:

 

Ech Fortuna po raz kolejny mnie zadziwia tymi zawyżonymi kursami i trzeba to wykorzystać :) Z jakiej paki dali kurs 3,50 na Marcela Hirschera, skoro on nigdy nic specjalnego w superkombinacji nie pokazał to ja nie wiem. To, że Marcel dominuje w slalomie ok, jednak w zjeździe nie idzie mu tak dobrze, więc kurs na niego to jakieś nieporozumienie. Ale już totalnym absurdem jest walnięcie 3,60 na Francuza Alexisa Pinturaulta, który przede wszystkim specjalizuje się w tejże konkurencji i bodajże od czterech sezonów nie schodził z podium w klasyfikacji końcowej pucharu świata w superkombinacji, tak wiem w tym sezonie zajął czwarte miejsce ale nadal jest to stabilna forma. Ja tu zdecydowanie idę w stronę wygranej Francuza a dla mniej odważnych polecam typ na pierwszą trójkę który wydaje mi się już całkowitą pewką. Wprawdzie cztery lata temu w Soczi, Alexis nie poradził sobie bowiem nie ukończył slalomu dlatego też nie został sklasyfikowany, jednakże myślę, że tym razem będzie chciał się zrehabilitować, a kurs na niego warty próbowania.

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

50 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.02.2018 03:30

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Zjazd - Mężczyźni (Świat)

386058.jpg
Thomas Dressen TOP6 3,25 Unibet:t::t::t:

Thomas Dressen TOP10 1,55 Fortuna:t::t::t:

Po zawodach superkombinacji można dojrzeć kilka ciekawych wniosków. Najlepszy czas w zjeździe miał Niemiec Thomas Dressen, który w tym sezonie startował w Pucharze Świata bez większych rewelacji. Fakt faktem udało mu się wygrać na nieco miesiąc przed Igrzyskami zjazd austriackim Kitzubuehel, poza tym był kilka razy w pierwszej dziesiątce a reszta występów to pierwsza piętnastka. Jednak na pewno nikt nie spodziewał się tak dobrej dyspozycji Thomasa już tutaj w Pjongczangu i powoli zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie czarny koń czwartkowych zawodów downhillu. Osobiście pogram jednak ciut bardziej zachowawczo a mianowicie, że Dressen zamelduje się w pierwszej szóstce na co kurs jest całkiem spory, a dla mnie odważnych polecałbym opcję, że znajdzie się w pierwszej dziesiątce, co przy tak dobrej dyspozycji wydaje się wręcz pewne.


524657.jpg

Michał Kłusak miejsca 1-65 1,80 Fortuna:t::t::t:

 

Znalazłem też bardzo ciekawy bet na naszego rodzynka w narciarstwie alpejskim czyli Michała Kłusaka. Polak miał bardzo przyzwoity czas w zjeździe podczas superkombinacji i myślę, że uplasowałby się tam gdzieś w okolicach 50 miejsca, czyli widać Michał jest jak najbardziej w stanie, żeby znaleźć się poniżej 66 miejsca. Dlatego też warto spróbować pograć coś w jego stronę.


211863.jpg
Christof Innerhofer najlepszy z Włochów 2,60 Unibet :n:Krzychu zawiódł, co ciekawe niespodziewanie najlepiej poradził sobie Dominik Paris

 

Kolejny bet na zwody zjazdu i kolejny mocno kuszący kurs. Tym razem skorzystam od unibetu gdzie wystawili zakład na najlepszego Włocha w klasyfikacji generalnej. Ja tu idę mocno w stronę Christofa Innerhofera a dlaczego? Już tłumaczę, Christof prezentuje się tutaj lepiej niż przyzwoicie, wygrał jeden z treningów, a we wtorkowej superkombinacji miał ciut lepszy czas niżeli jego główny rywal z włoskiej reprezentacji czyli Peter Fill. Ja wiem, że Peter jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem niżeli Christof, jednakże tutaj to ten drugi prezentował się ciut lepiej a kurs na niego warty próbowania. Innerhofer jest takim naszym Dawidem Kubackim skoków, potrafi wygrywać treningi, żeby w zawodach już zawieść, jednakże tym razem liczę na przełamanie i całkiem przyzwoitą pozycję w końcowym rozrachunku.

 

211864.jpg

Aksel Lund Svindal wygra 4,50 Fortuna:t::t::t:
Aksel Lund Svindal TOP3 1,85 Unibet:t::t::t:

Kjetil Jansrud TOP3 1,70 Fortuna:t::t::t:

Beat Feuz TOP3 1,65 Fortuna:t::t::t:


No i przyszedł czas na główny typ czyli na zwycięzce zjazdu. No i tu mam mały dylemat bo na prawdę bardzo ciężko jest wskazać nawet głównego faworyta. Buki faworyzują wyraźnie Szwajcara Beata Feuza chyba dlatego, że prowadzi w zawodach downhillu Pucharu Świata. No ok Feuz jak dla mnie też oczywiście ma szanse na podium ale tak samo te szanse mają dwaj Norwegowie Aksel Lund Svindal oraz Kjetil Jansrud a także Austriak Matthias Mayer. Ja jednak osobiście myślę, że górą powinien być najbardziej doświadczony z tego grona Aleks Lund Svindal. Norweg już podczas zjazdu w ramach superkombinacji pokazał, że będzie się liczyć o wygraną bowiem zanotował drugi czas tuż za nieoczekiwanym zwycięzcą tamtego zjazdu Dressenem, o którym pisałem wcześniej. Różnice czasowe mogą być tu na prawdę bardzo niewielkie. Co do podium to chyba zameldują się na nim obaj Norwegowie i Szawjacar, jak dla mnie ta trójka jest najlepsza. Prognozy na czwartek są bardzo optymistyczne, więc myślę, że warunki nie powinny mieć większego wpływu na wyniki.

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

Dressen =100, Kłusak = 50. Innerhofer = 20. Lund Svindal = 100, Feuz=50 razem 320 %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynamy męski hokej.... Rosji - Słowacja Gracze, strzały na bramkę. Strzały na bramkę Ilya Kovalchuk, suma strzałów na bramkę poniżej (3.5) 1,85 :plus: 1xbet Tutaj krotko Rosjanie maja bardzo ciekawa kadrę roster oparty na swoich 3 najmocniejszych klubach .Mega zgrani połączenie rutyny( Pawieł Daciuk 39 lat najstarszy , Ilja Kowalczuk i Wiaczesław Wojnow}z młodością kilku debiutantów 20-letni Kaprizow, Grigorienko czy  Iljia Kabłukow. Grupa ciekawa  myślę ze kilku młodych chłopaków będzie sie chciało pokazać- trener Znarok powinien spokojnie rotować składem ma w czym wybierać i myślę ze Ilja tutaj spokojnie będzie grał w przewagach szukał dograń do partnerów robol sytuacje zobaczymy jak to będzie wyglądało 1 mecz   

 

USA - Słowenia Pierwsza kara. Kara czasowa USA 2,55 :minus:  szkoda bylo blisko 

1xbet Po takim kursie warto spróbować amerykanie wiadomo mocni fizycznie lubią grac ciałem atakować rywala o bandę z reguły wolno wchodzą w mecz .Tutaj  w cale mnie  szybka kara dla nich nie zaskoczy. Słoweńcy dobrzy technicznie  napewno będą unikać kar zeby nie grac w osłabieniu mogą sporo problemow im  sprawić w początkowej fazie tego meczu- wiadomo ze po stronie amerykańskiej jakiegoś wielkiego zgrania nie ma jest to zlepek graczy z rożnych krajów klubów europejskich  plus farma uczelnia.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

20+20 wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już17.02.2018  13:30

IO Skoki narciarskie duża skocznia

 

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu... Ale...

Właśnie trafiłem na taki mały rodzynek, tzn. surebecik u jednego z buków, może ktoś z użytkowników skorzysta.

Chodzi mianowicie o bukmachera 1xbet i jego dziwne jak zwykle ostatnio niektóre kursy w skokach. Tym razem znalazłem przed chwilą takie oto kursy na Wellingera: w top 3 - Tak 2,00 i jednocześnie: w top 3 - Nie 2,11.

Ciekawe, prawda... Jedyny problem może być taki, że z tego co mi wiadomo to można tam postawić tylko jeden jedyny zakład na skoki, a więc typ do grania w parze z kimś, ewentualnie w parze z korzystnym przeciwnym kursem u innego buka, co na pewno uda się znaleźć. 

Nie wiem jak długo takie kursy się tam utrzymają i z góry mówię, że nie wiem jak jest z wiarygodnością 1xbet, ale wiem, że niektóre kursy na skoki ma ostatnio dziwne ( np. już po kwalifikacjach na normalnej 3,24 na Wellingera, że będzie w top 3, czemu kolega Alibaba nie dał wiary i nie uznał mi tego typu w Typerze Miesiąca, ale wcale mu się nie dziwię :D ).

Osobiście stawiam, że Wellinger jednak znowu zamelduje się w czołowej trójce mimo, że w dzisiejszych trzech seriach treningowych skakał dość przeciętnie ( był kolejno 11, 4 i 26-ty). Uważam że forma którą zaprezentował na normalnej skoczni nie zdążyła jeszcze "wyparować", a ponadto mając już olimpijski medal będzie skakał na większym luzie. Dlatego też moim zdaniem kurs 2,00 w 1xbet na to, że Wellinger będzie w top 3 jest godny uwagi i warty zagrania.Screenshot_20180214-215252.thumb.png.dca7e493c5abd13b72ef3d7eb3f61dea.png

 

 

By pershing,

100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biathlon - Biegi Indywidualne 

 

W Pyeongchang zapowiadane warunki na wieczór ich czasu wydają się naprawdę korzystne. 2m/s , pewnie będzie trochę kręciło, ale w porównaniu z tym co działo się w sprintach i pościgowych to nie ma porównania. Panie w przesuniętym biegu startują o 17:15 (9:15 u Nas) , Panowie 3 godziny później i według prognoz wiatr ma być u Nich jeszcze słabszy o tej porze. Biorąc pod uwagę te korzystne prognozy pogodowe nie pozostaje nic innego jak próbować coś w stronę dobrych strzelczyń i tak w Fortunie mamy parę Vitkova - Fialkova jeśli chodzi o więcej błędów na strzelnicy, serio ? Vera z Pauliną FIalkovą.. Vitkova w tym sezonie bardzo solidnie jeśli chodzi o staty (83% w leżącej, 85% stójka) , natomiast  Słowaczka (82% i uwaga 75% w stójce), Czeszka szału w biegu nie robi , więc na pewno mocno skupi się na dokładnym strzelaniu, gdzie jak wiemy w indywidualnych każdy błąd to minuta straty. Naprawdę ciężko mi uwierzyć w to, że bardziej doświadczona , lepiej czująca się na tej trudnej strzelnicy Vitkova popełni więcej błędów, aniżeli jej młodsza koleżanka. 

Vitkova V. - Fialkova P. - [ Więcej błędów na strzelnicy ]  2  @1.95  Fortuna  :n:

 

Do tego biorąc pod uwagę dobre warunki idę w stronę zawodniczek, które lubią biegi indywidualne, a dokładnie chodzi mi o Białorusinki. Pierwsza Nedezhda Skardino , która strzela wyśmienicie (96% , 91%) i myślę , że w pierwszej 10 spokojnie się znajdzie: 

Skardino N.  1-10  @2.10  Fortuna  :t:

 

Druga Białorusinka o której chciałem wspomnieć to Darya Domracheva. Już w biegu pościgowym próbowałem coś stawiać w jej stronę , ale niestety wiatr rozdawał karty. Darya jak wspominałem wcześniej jest świetnie przygotowana do IO , w biegu spisuje się lepiej porównując na przykład do dwukrotnej złotej medalistki Laury Dahlmeier, lubi indywidualne , a więc:

Domracheva D. 1-6  @1.90  Fortuna :n:

Edytowane przez poozon
By pershing,

90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ZIO 20km bieg indywidualny  Fourcade M poniżej 2,5 błędów -il.bledow na strzelnicy  1,65:plus: low 2 pudla na ostatnim strzelaniu...z FARTEM :p 

  Fortuna Kurs moze nie rewelacyjny i nie adekwatny do tego co moze sie wydarzyć na strzelnicy... tutaj za pudło minuta doliczana wiec liczę na spokój doświadczenie Martina spokojnie pewne strzelania. Minimum 1 pudło na dwóch pierwszych myślę to taki maks.Biegowo jest ok pogoda lekko sie poprawiło biegną panie i wygląda to dobrze myślę ze presja po złotym medalu zeszła i spokojnie francuz na luzie wystartuje- pokaże swoja klasę i duze możliwości czy da to medal. Jest sporym faworytem wszystko okaże sie w praniu czyli na strzelnicy bo jeśli tam nie odpali jakiś 2-3 pudel to powinno byc bardzo dobrze klucz to wejsc w to strzelanie na 0 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ŻYLETA dokładnie tak , warunki na strzelnicy dobre, u Panów ma być jeszcze spokojniej jeśli chodzi o wiatr. Mnie zawiodła Vitkova i to bardzo , nie spodziewałem się 3 pudeł u Niej, no i Domracheva.. ta stójka, ostatnie strzelanie przesądziło o jej pozycji końcowej..

Co do zbliżającego się biegu indywidualnego mężczyzn idziemy nadal w stronę strzelców i tutaj mój ulubieniec Simon Eder. Świetny , doświadczony Austriak , 91% w leżącej , 87% stójka, lubi biegi indywidualne, do tego kiedy warunki są dobre potrafi celnie strzelać jak z karabinu , co czasowo daję mu często dobre rezultaty. W Fortunie wystawiony w parze ze swoim rodakiem Dominikiem Landertinger , którego tez lubię , ale na początku sezonu miał trochę problemów zdrowotnych, do tego ja go zawsze kojarzę jako dobrego biegacza , potrafiącego mieć spory rozrzut , szczególnie przy czterokrotnym strzelaniu, a więc: 

Simon Eder 1-15  @1.70  Fortuna :t:

Siomn Eder 1-10  @2.50  Fortuna :n: się wjeb@! Krcmar na koniec :green:

Landertinger - Eder - [ Więcej błędów na strzelnicy ]  1  @2.00  Fortuna  :n:

 

Saneczkarstwo - sztafety 

Rywalizacja sztafet debiutująca na IO w Sochi , gdzie spotkała się ze sporą popularnością, bardzo widowiskowa. Polecam zagrać w stronę USA w parze z Łotwą. Jeśli chodzi o Panie , Łotyszka Zirne była wyżej od Amerykanki Britcher , tylko dlatego , że Summer popełniła ogromny błąd w ostatnim przejeździe co ostatecznie zrzuciło ją na ostatnie miejsce , startują tutaj na podobnym poziomie. Panowie w składzie sztafet: Chris Mazdzer vs Kristers Aparjods i tutaj myślę, że Amerykanie wyjdą już na wystarczającą przewagę przed występem dwójek. Chris w każdym z czterech przejazdów był lepszy od Łotysza , do tego z każdym zjazdem coraz lepiej "czuł" tor i w tej parze widzę największe szanse na trafiony typ, bo w dwójkach para łotewska zaprezentowała się równiej jeśli chodzi o parę amerykańską. Betsson trzyma ciągle bardzo dobry kurs na USA

USA - Łotwa  1  @1.85  betsson :t:

 

Do tego w Fortunie można spokojnie stawiać na naszych w parze z Czechami. Ewa lepsza w każdym zjeździe od Czeszki Noskovej. Maciek spokojnie może i musi pokonać Hymana, no i Nasza dwójka, na którą trzeba zwrócić uwagę w najbliższych latach , bo to jest nasza spora nadzieja jeśli chodzi o występy w przyszłości. Czesi ogólnie nie wyglądają dobrze na tym torze, popełniają sporo błędów i myślę , że jesteśmy w stanie ich pokonać bez problemów 

Polska - Czechy  1  @1.40  Fortuna :t:

Edytowane przez poozon
By pershing,

150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur...ale jestem zły miałem podać lekko opisać  Michael Swifta gol i pkt (5,50 i 2,50 w unibecie ) w meczu Korea-Czechy  ale zycie sprawy wyskoczyły....jest 2-1 3 tercja i Swift asysta dobrze chłopaki graja nie to co damski zlepek koreański- jednak te wzmocnienia Amerykańsko -Kanadyjskie plus nie spadanie z euro chelegow swoje zrobiło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje Skoki

 

Robert Johansson - Stefan Hula 1 1.61 1xbet :t: mega łatwo

 

Przeglądałem sobie ruskich pod h2h na jutrzejsze kwalifikacje i znalazłem taką oto perełkę. Robert na treningach dużo lepsze wyniki od Huli. Robert na normalnej skoczni z medalem, jest na pewno zmotywowany, żeby walczyć, trzy razy podium na treningach. Pogoda znowu będzie robiła dziwne rzeczy, ale w takich warunkach lepiej odnajdzie się Norweg. Hula może nawet nie załapać się w dwudziestkę. Johansson dzisiejszy trening odpuścił, wolał zrelaksować się i odpocząć przed jutrzejszymi kwalami. Hula musiał skakać, bo dopiero dzisiaj trochę się odnalazł. Uważam, że Norweg jutro łatwo pokona Polaka w h2h.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOKEJ

 

Rosja(OAR) - Słowenia

Ilya Kovalchuk powyżej 1,5 pkt  2.25 1xbet :t: po 1,5 tercji plusik

 

Jak dla mnie warto w to wejść. Rosjanie pierwsze spotkanie niespodziewanie przegrali, ze Słowacją, zagrali bardzo słabo. Słowenia wręcz przeciwnie udało im się pokonać USA, co prawda nie są na IO jakimś super składem, ale to na pewno była niespodzianka. Słowenia jest słabsza kadrowo od Słowacji, wydaje mi się, że Rosjanie wyjadą na tafle zmotywowani i będą chcieli się odbić za to spotkanie. Gwiazd w składzie nie brakuje, czternastu zawodników z SKA Saint Petersburg robi swoje. Na jutrzejsze spotkanie wybieram Kovalchuka, w KHL na 53 spotkania zdobył on 63 punkty. Dla takiego gracza dwa punkty w jutrzejszym spotkaniu nie powinny być problemem. Ze Słowacją zagrał dobre spotkanie, oddał cztery celne strzały na bramkę rywali, brakowało trochę szczęścia. Jutro powinno być lepiej, po takim kursie warto iść.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.02.2018 03:00

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Super Gigant - Mężczyźni (Świat)


212073.jpg

Kjetil Jansrud wygra 3,50 Fortuna:n:0,18 sekundy :(

Kjetil Jansrud TOP3 1,58fortuna:t::t::t:
Aksel Lund Svindal TOP3 1,55 Unibet:n:

 

No, no fortune chyba mocno pogięło skoro dają taki kurs na Jansruda %-) Tym bardziej dziwi mnie to, po tym jak Norweg fenomenalnie zaprezentował się na zjeździe gdzie przegrał ledwie o 0,12 sekundy ze swoim rodakiem Akselem Lundem Svindalem. Ja rozumiem, że Svindal wyrósł na faworyta po wygranej w downhillu jednakże to Jansrud jest ciut lepszym specjalistą jeżeli chodzi o SuperGiganta. Dlatego też zamierzam skorzystać i uderzam w stronę Kjetila. Jansrud na pewno z mieszanymi uczuciami wspomina supergiganta tutaj w Pjongczangu, bowiem przeszło dwa lata temu wygrał zjazd aby na drugi dzień nie ukończyć właśnie swojej koronnej konkurencji. Na pewno będzie chciał się zrehabilitować za tamte nieudane zawody, dodatkowo sportowa złość po minimalnej porażce w zjeździe może być in plus dla niego. Smaczku rywalizacji dodaje też fakt, że Norweg broni złota olimpijskiego wywalczonego cztery lata temu w Soczi, które nota bene odebrał właśnie... Svindalowi. Zapowiada się norweski pojedynek, obaj są w formie co było widać podczas ostatnich zawodów ja jednak stawiam tym razem na młodszego Jansruda. Podczas pisanie kurs na Jansruda spadł z 3,70 na 3,50 warto brać bo jeszcze poleci.

 

Narodowość zwycięzcy - Norwegia 1,68 Unibet:n:

 

Znalazłem kolejną ciekawostkę a mianowicie typ na narodowość zwycięzcy czyli, że będzie to Norweg po kursie 1,68. Darmowa hajs od unibetu czy jak? Jak dla mnie ewidentna pewka nawet tu się nie będę rozpisywał bo zapodałem już swoje argumenty wyżej i Unibet strzelił sobie w kolano dając, aż tak duży kurs przy tak świetnej dyspozycji Svindala i Jansruda, tylko jakiś kataklizm mógłby zniweczyć ten bet.

 

235350.jpg

Vincent Kriechmayr TOP6 2,00 Fortuna:t::t::t:

Vincent Kriechmayr najlepsza pozycja z Austriaków 2,75 Unibet:n:

 

No to jedziemy z kolejnym betem. Tu pojawia się według mnie czarny koń zawodów czyli Austriak Vincent Kriechmayr. Jak dla mnie może tu mocno namieszać, a nawet przy dobrej dyspozycji dnia ma szanse na pierwszą trójkę, ja jednak ciut zachowawczo po raz kolejny korzystam z przesadzonego kursu od Fortuny na jego TOP6. Już podczas zjazdu pokazał, że będzie się liczył w walce o topowe pozycje, meldując się z siódmym czasie na mecie. Jest to jak najbardziej dobry prognostyk w walce o czołową szóstkę supergiganta. Vincent ma jedną przewagę czysto psychologiczną bowiem niespełna dwa lata temu podczas supergiganta zajął trzecią pozycję, czyli trasa mu pasuje, wcale nie zdziwiłbym się gdyby i tym razem znalazł się gdzieś blisko pierwszej trójki, bo w szóstce to raczej bez problemu zagości. Można tu też również spróbować, że Vincent zajmie najlepszą pozycję z Austriaków co przy jego dyspozycji nie jest wcale wykluczone a kurs na to zdarzenie więcej niż przyzwoity.

 

212287.jpg
Dominik Paris najlepszy z Włochów 2,25 Unibet:t::t::t:

 

Na koniec zostawiłem sobie zakład na najlepszego Włocha podczas jutrzejszych zawodów. Tym razem stawiam na Tego który najlepiej spisał się podczas zjazdu czyli Dominika Parisa. Jedynym który może mu tu zagrozić będzie zapewne Peter Fill, jednakże Dominik pokazał się na tyle  dobrej strony, że raczej to on będzie górą. Smaczku dodaje też ich rywalizacja od lat na najlepszego Włocha w super gigancie.

 

 

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CURLING

 

Włochy - Dania

over 12.5 2.2 1xbet :n: brakło 3...

 

Coś takiego jeszcze wpadło w moje oczy, przegladając 1xbet. Curling to dobry sport dla kobiet, ćwiczą tam pracę z miotłą %-) Ale starczy tych żartów. Przechodzimy do mojego przemyślenia na temat spotkania, wydaje mi się, że będzie overowe, otwarta gra przez jednych i drugich, zero bycia szarą myszką. Ekipa z Danii to niezłe overowe lisy: 5-9 ze Szwecją, 7-9 ze Szwajcarią. Dania nie kalkuluje, odkrywają karty już na wstępie. Włosi trochę zachowawczo(ciekawe, czy oni tak zawsze), z lepszymi ekipami starają się grać rozsądnie, pilnować się, 3-5 z Kanadą i 7-4 ze Szwajcarią, jednak jeśli przychodzi spotkać się z ekipą, która lubi taką grę jak Dania to mamy over i tutaj wynik 10-9 z USA. To będzie na pewno zacięte spotkanie, ale według mnie też otwarte. Warto!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje Skoki

Kubacki - Tande 1 2.1 forBET :n: Kubacki dramat

 

Kolacja z forbetem za darmo to teraz próbujemy od nich odzyskać siano. Znalazłem kolejny ciekawy kurs na dzisiejsze kwalifikacje w skokach, otóż Dawid Kubacki na treningach i kwalifikacjach zawsze daje z siebie 100%, on w konkursie dostaje jakiegoś paraliżu. Wielu zawodników traktuje kwalifikacje, żeby po prostu zrobić dobry skok, bez żadnego zbędnego ryzyka. Dawid wszystkie sześć treningów skończył w top10. Gdyby chodziło o główny szedłbym w stronę Norwega, ale wszyscy co się interesują wiedzą, jak Dawid traktuje kwalifikacje.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.02.2018 03:00

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Super Gigant - Kobiety (Świat)

 

211397.jpg

Lindsey Vonn wygra 3,40 Fortuna:n:

Lindsey Vonn TOP3 1,63 Fortuna:n:

 

Przed nami kolejne zmagania kobiet tym razem w super gigancie. Moją faworytką do wygranej podobnież jak i dla buków jest Amerykanka Lindsey Vonn. Lindsey wprawdzie bardziej specjalizuje się w zjeździe co pokazała tuż przed Igrzyskami wygrywając dwukrotnie w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Jednak każdy kto choć odrobinę interesuje się narciarstwem alpejskim wie jak piekielnie mocna potrafi być Vonn gdy jest w formie a wydaję się, że właśnie jest. Amerykanka dominowała od kilku dobrych lat w zjeździe jak i super gigancie, oczywiście miała słabsze sezony, z reguły przez kontuzje. Jednakże w tym sezonie widać, że zaczyna wracać do swojej optymalnej dyspozycji i jak najbardziej stać ją na wygraną. Trasa też jej pasuje bowiem w zeszłym roku dwukrotnie była tutaj druga zarówno w zjeździe jak i super gigancie. Także pierwsza trójka dla niej niemal pewna.

 

270889.jpg
Soffia Goggia TOP3 2,00 Fortuna:n:

 

Kolejne genialne kursiwo do złapania na Fortunie, ja nie wiem kto tam wystawia kursy ale nie jest zbyt biegły w narciarstwie alpejskim, 2,00 na pierwszą trójkę dla Soffi? Mocna przesada ale warto to wykorzystać i pograć. Sofia przed Igrzyskami była dwukrotnie druga w zjeździe tuż za Vonn, różnice czasowe były tam dosłownie "czubkiem narty", więc nawet wcale bym się nie zdziwił gdyby to jednak ona wygrała. Warto tu od razu zauważyć, że to właśnie Włoszka przed dwoma laty tutaj w Pjongczangu dwukrotnie wygrała z Lindsey Vonn w downhillu i supegigancie, więc trasę ma obcykaną jak należy. W głównej mierze nie stawiam na jej wygraną ze względu na większe doświadczenie Vonn, które na tak wielkiej imprezie powinno zaprocentować, jednakże Włoszka przy obecnej formie bez problemu powinna znaleźć się na podium.

 

213463.jpg

Tina Weirather TOP6 1,70 Fortuna:t::t::t:

dla odważnych Tina Weirather TOP3 3,00 Fortuna:t::t::t:

 

No i trafiłem na kolejny ciekawy bet. Mianowicie, że reprezentantka Liechtensteinu Tina Weirather będzie w Top6. Kolejny przesadzony kurs, bo jak by nie patrzył Tina jest obecną wicemistrzynią świata w super gigancie, warto tu od razu odnotować, że właśnie w tej konkurencji się specjalizuje i z sezonu na sezon robi kolejny progres umiejętności. Tak na dobrą sprawę przy dobrych układach stać ją nawet o wywalczenie podium. Tina w czterech z sześciu tegorocznych startów w pucharze świata znajdowała się na podium w tym raz wygrywając. Jak widać wyniki całkiem spoko, forma jest. Wprawdzie na tej swoistej próbie przedolimpijskiej rok temu zajęła dopiero dziewiątą lokatę to jednak teraz powinno pójść jej znacznie lepiej, pierwsza szóstka do ogarnięcia na spokojnie.

 

 

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.02.2018 13:30

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Duża skocznia - Mężczyźni (Świat)

 

Kamil251116fm896.jpg?1518680913

Kamil Stoch wygra 4,50 Unibet:t::t::t:

Kamil Stoch Top3 1,75 Unibet:t::t::t:

 

Przed nami konkurs na dużej skoczni. Zapewne wszyscy polscy kibice byli mocno zawiedzeni po zawodach na normalnej skoczni, tym bardziej, że była realna szansa nawet na dwa medale dla biało-czerwonych. Jednakże mocno loteryjne warunki atmosferyczne brutalnie sprowadziły na ziemię zarówno Kamila Stocha jak i przed wszystkim Stefana Hulę. No i tu pojawi się mocno optymistyczna informacja odnośnie warunków bowiem wbrew wcześniejszym prognozom wiatr w godzinach konkursu ma być porównywalny jak na czwartkowych treningach gdzie, przy nota bene lekkim wiaterku w plecy znacznie lepiej prezentowali się nasi reprezentanci. Tu właśnie upatruję przede wszystkim dużą szansę na rehabilitację i oczywiście wygraną dla Kamila Stocha, który przy tym wietrze w plecy w czwartek prezentował się wręcz wyśmienicie. Kurs na to zdarzenie mocno satysfakcjonujący więc warto próbować. Stoch wprawdzie nie jest w takiej formie jak w Soczi ale nadal to bardzo wysoki poziom i podium jak najbardziej w jego zasięgu.

 

Stjernen24092017fm031.jpg?1511690711
Andreas Stjernen TOP6 6,50 Unibet:n: był ósmy ciut zabrakło, słabszy drugi skok :bz:

 

No to jedziemy z kolejnym betem. Tym razem skupię się na niedocenianym tutaj Norwegu czyli Andreasie Stjernennie. O ile sprawdzą się te prognozy odnośnie warunków i będą podobne jak w czwartek to Stjernen w pierwszej szóstce złapie się bezproblemowo. Jako jedyny z Norwegów skakał właśnie znacznie lepiej przy wiaterku w plecy. W czwartek notował całkiem przyzwoite odległości 131m, 133,5m i 136m co dało mu odpowiednio dziewiątą lokatę, trzecią oraz wygraną w ostatnim treningu. Jak widać Norwega stać na namieszanie w czołówce. W kwalach był wprawdzie dopiero dziewiętnasty jednak nie przywiązywałbym do tego jakiejś większej uwagi ze względu na tą loterię. W sobotę powinno być już znacznie lepiej.

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jutro biathlon bieg massowy na 12,5 km kobiet i typy proste jak budowa cepa

 

Kuzmina top 3 1,75 Bwin :t:

Kuzmina wygra 3,5 Bwin :t:

 

Kuzmina wiadomo najszybsza na trasie , w biegu na 15 km indywidualnym przewaga w biegu nad Dahlmeier wynosiła 1:15 to są praktycznie 3 pudła do odrobienia w ogródku, więc licze, że przy 3 pudłach Słowaczka spokojnie wygra masówke. Bo kto jej może zagrozić? Makarainen bez formy, pudłuje jak pojebana, Domracheva odstaje i w biegu i na strzelnicy. Eckhoff zawsze pudłuje no w biegu może dorównać, Olsbu i Oeberg solidne no i tyle, więc top 3 pewne. W sumie Kuzmina wygrała w tym sezonie sprint i pościgowy w oberhofie i sprint w Annecy.

 

Oeberg top 7 2,55 Bwin :t: 5 miejsce

 

Szwedka świetna forma wygrała indywidualny bez pudeł(Monf mówił że wygrał jakiś noname haha z kursem 300 ) 7 w sprincie z 1 pudłem i 5 w pościgowym z 3 pudłami. W biegu też wytrzymuje 19 sekund gorzej biegła w indywidualnym od Dahlmeier. W biegu startuje 30 zawodniczek, więc top 7 prawdopodobne.

 

 

 

 

Edytowane przez Kipa666
By pershing,

180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje propozycje nie będę powtarzał betów Aliego bo...chyba nie wypada...ale popieram  1-3 i wina jak najbardziej sam pograłem

  

(Kot, Maciej - Ammann, Simon) Ammann, Simon 2,00 :plus: unibet Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej Large Hill Men (Ski Jumping PyeongChang 2018)

 

Nie wiadomo jak to będzie z ta pogada a ona znowu będzie kluczowa ale skoki w kwalifikacja były kapitalne na wysokim poziomie latali wszyscy daleko tak wiec Kot 138 odpalił Harry Potter ze Szwajcarii 2 metry dalej. Wiadomo  ze nie przykłada Simi wielkiej wagi do lądowania cieszy sie samym skokiem jego odległością jest w dobrej formie myślę ze presja jednak jest na naszych zawodnikach po tej wpadce na normalnej skoczni. Technicznie Maciej skacze ładniej szczególnie jeśli chodzi o lodowanie ale szwajcar jest wstanie przeskoczyć polaka- obaj doświadczeni  ale nie mozna Macieja porównywać z tym co wygrał juz Simon gdzieś tam moze marzy mu sie kolejny medal ale szanse znikome sa bo czołówka bardzo wyrównana  i skoki sa na bardzo wysokim poziomie-możemy duzo pisać ale życie zweryfikuje te plany Stocha stać na skok który odwróci losy rywalizacji w przypadku Kota z ta powtarzalnością moze być problem po takim kursie warto na Szwajcara cos wrzucić 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie gram bo sie wyzerowałem ale oferta mega pod konkurs  typki petardy !!!!  1xbet godzina 04-10 

 

 Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kobiety Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) 1x2   2 2,45:minus: i awans karne dogrywka po 1,95 :minus:

 

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kobiety Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) Suma. Strzały na bramkę Suma powyżej 60.5  1,7 :minus:

 

Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) Podwójna szansa. Strzały na bramkę 2X 2,00 :minus:

 

Ja tu troszkę tych kursów nie rozumiem i faworyzowanie Rosjanek to troszku dziwne jest ale....wielkim ekspertem od hokeja kobiet nie jestem cos tam sledze na tej olimpiadzie cos pogrywam...i tak myślę ze Helwetki to wygrają ten ćwierćfinał  gdzieś 2-0 3-1 a w strzałach powinny tez być gorą oddać ich w graniach + 30 przy moze 25 Rosjanek .Kobiety oddają tych strzałów na potęgę- Szwajcarki to taka maszynka do strzałów w meczu z gospodarskim tworem Korea  52 strzały z Japonkami tylko 18 ale za to Azjatki 38.Teraz najlepsze  uwaga uwaga ze Szwedkami 47 strzałów Skandynawki 37 !!!! Rosjanki także nie próżnują i tak z Kanadyjkami 18 tutaj wiadomo mała deklasacja 5-0 i ogólnie nie było czego zbierać taka porażka wkalkulowana i tak z Amerykankami kolejna manita 5-0 i 13 strzałów przy 50 amerykanek :} i kolejne lanie od Finek 1-5 strzały juz lepiej 25 do 37 na korzyść Finek.

 

TRZEBA BYLO ISC SPAC....siadły fizycznie od 2 tercji od 2-1 piec goli straciły kombinacje 2-1 i niestrzelający...kobiety  coz zespol  ktory przegrywa wszystkie 3 mecze w grupie gra dalej w ćwierćfinale casus Radwańskiej z Mastersa :p 


 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skeleton Kobiety 

 

Wpadła mi w oko ciekawa para w 1xbet. Uhlander - Channell. Amerykanka na każdym treningu była lepsza od Kanadyjki, wczoraj miała troszkę słabszy dzień patrząc ogólnie na jej pozycję (12) i w tym momencie ma stratę do Jane Channel 0.03. Sama w wywiadzie przyznała , że czuje się bardzo dobrze na tym torze, a te zjazdy nie były tym czego oczekuje, była mocno niezadowolona ze swojej pozycji i myślę , że spokojnie jak ciut lepiej chociaż pojedzie to będzie wystarczająco na to aby uplasować się wyżej od Kanadyjki.  

Katie Uhlander - Jane Channell  1  @1.92  1xbet :n: 

 

Do tego myślę, że warto też postawić , że Lizzy Yarnold będzie na podium. Złota medalistka z Sochi może przejść do historii jako pierwsza skeletonistka, która zdobędzie medale na dwóch z rzędu olimpiadach. Myślę , że jest spokojnie w stanie to osiągnąć, wygląda i jeździ świetnie na tym torze, we wczorajszym pierwszym zjeździe pobiła rekord toru, nawet pójdę krok dalej i próbuję wytypować Brytyjkę jako złotą medalistkę także w PyeongChang. Jakoś nie wydaję mi się, że faworyzowana Niemka Loelling wygra, po prostu jej główne rywalki , czyli Yarnold jak i Austriaczka Janine Flock jak na moje jeżdżą tutaj równiej i to z tej dwójki szukałbym niespodzianki.

Elizabeth Yarnold  TOP3  @1.70  1xbet :t:

Elizabeth Yarnold  wygra  @4.50  1xbet :t:

 

Edytowane przez poozon
By pershing,

120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bieg masowy Pań w biathlonie ciężko nie zgodzić się z tym co napisał wcześniej Kipa666. Kuzmina z motorkiem w dupie lata po PyeongChangu i spokojnie powinna na pudle się dzisiaj znaleźć. Ja już na pożegnanie bo Finki i Finlandia nie będą się liczyć w sztafetach zaufam Kaisie Makarainen. Nieudane Igrzyska dla niej, ale bieg ze startu wspólnego to ulubiony bieg Finki, szczególnie lubi kiedy od początku jest narzucone wysokiego tempo, a takowego się spodziewam dzięki Kuzminie. Myślę, że nawet jeśli pudła będą na strzelnicy to spróbuję ją w parze z Denise Herrmann , kto więcej błędów na strzelnicy. Niemka po trafionym typie w sprincie z Vitkową , zaskoczyła w pościgowym , gdzie zaliczyła tylko dwa pudła. Wydaję mi się, że jednak nie powtórzy takiej dobrej dyspozycji na strzelnicy, to 76% w stójce odstrasza mnie mocno, do tego start wspólny rządzi się swoimi prawami i myślę, że doświadczenie po stronie Makarainen zaprocentuje. Herrmann w dotychczasowych startach w biegach masowych w PŚ kolejno jakie miała błędy na strzelnicach: 3 , 4 , 5. U Kaisy już chyba gorzej być nie może , więc na przełamanie:

Herrmann D. - Makarainen K. - [ Więcej błędów na strzelnicy ]  1  @2.15  Fortuna  :n:

Ekipa @ŻYLETA@Kipa666 @Tonny i reszta co o tym sądzicie ? 

Edytowane przez poozon
By pershing,

20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, crachmel napisał:

:k: Vonn jaki bład i dupa,dobrze ze lekko ja pogralem bo bety wydawal sie dobry , kurs na Ledecką pewnie byl wyjepany w kosmos :szok: 


No Lindsey dała ciała, tak samo jak Sofia :bz:

 

No ale Ester Ledeckiej na pierwszym miejscu za nic w świecie bym się nie spodziewał rocznik 95 to jeszcze dobrych 10 lat startów o ile nie przytrafi się jej jakaś mega kontuzja, to może być czeska dominatorka w gigancie przez następne lata ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.02.2018 13:30

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Duża skocznia - Mężczyźni (Świat)

 

pol_Hula_Kopie.jpg?1416576859

Stefan Hula TOP10 2,00 Fortuna:n:

Stefan Hula miejsca 1-12 tak 1,85 Fortuna:n:drugi skok słabby

 

Wczoraj długo czekałem aż Fortuna wystawi kursy na dzisiejszy konkurs skoków jednak się nie doczekałem i poszedłem w kimono %-)  Dzisiaj już są więc jedziemy z kolejnymi typami. Na pierwszy ogień leci Stefan Hula i typ, że znajdzie się w pierwszej dziesiątce konkursu. Kursiwo jakie wystawili na to zdarzenie mocno przesadzone, Stefek w tym sezonie jest w życiowej formie i jeżeli warunki będą na podobni jak w czwartek to jestem wręcz pewien, że w dziesiątce się znajdzie. Hula tak na dobrą sprawę już byłby nawet mistrzem olimpijskim gdyby nie te mocno loteryjne warunki tutaj w Pjongczangu, no i pewnie ciut psychicznie nie wytrzymał tej presji. Jednakże tym razem liczę na jego rehabilitację i miejsce w czołówce konkursu.

 

hayboeck.jpg?1513327388

Michael Hayboeck nie będzie w TOP10 3,20 Fortuna:n:
Michael Hayboeck nie będzie w TOP6 1,60 Fortuna:n:przyfarcił w pierwszej serii

 

No i trafiłem na kolejne bardzo ciekawe zdarzenie, mianowicie, że Michael Hayboeck nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce konkursu. Austriak nie jest w jakiejś wybornej formie, nawet stwierdziłbym, że skacze tu mocno w kratkę przeplatając lepsze skoki bardzo słabymi. Widać to po jego wynikach w treningach szesnaste miejsce, trzydzieste, dziewiętnaste, jedenaste, szóste i dwudzieste pierwsze oraz szóste miejsce z kwali, nie ma tu jakichkolwiek rewelacji. Szczerze mocno wątpię, żeby udało mu się wskoczyć do dziesiątki, dla mniej odważnych polecałbym typ, że nie znajdzie się w pierwszej szóstce gdzie kurs też jest więcej niż przyzwoity. Ogólnie rzecz biorąc wszyscy Austriacy w tym sezonie skaczą dosyć słabo, więc i dzisiaj dla niech dobrych wyników bym się nie spodziewał. Wracają do mojego typu to nie pozostaje nic innego jak tylko korzystać z tej promocji.

 

Na koniec jeszcze kilka luźnych H2H:

 

Karl Geiger - Michael Hayboeck 1 1,73 Fortuna:n: o 0,1 punktu :fp:

 

Karl w ostatnich treningach znacznie lepiej prezentował się niżeli Michael, który znowu był ciut lepszy w kwalifikacjach, mocno wyrównana para ale biorąc pod uwagę, że Austriak skacze dość mocno w kratkę stawiam na wygraną Niemca, który tutaj skacze w miarę powtarzalnie jeżeli chodzi o odległość.

 

Michael Hayboeck - Andreas Stjernen 2 2,19 Fortuna:n:

 

Tu idę konsekwentnie tak jak z moimi poprzednimi typami, jako, że Michael nie będzie w dziesiątce a Andreas będzie w szóstce wybór jest oczywisty %-)

 

Kamil Stoch - Andreas Wellinger 1 1,65 Fortuna:t:

 

Tu także wiadomo skoro Stoch ma wygrać musi być lepszy od Wellingera.

 

Kevin Bickner - Mackenzie Boyd-Clowes 2 2,02 Fortuna:n: o 0,1 punktu :fp:

 

Bardzo ciekawa para amerykańsko-kanadyjska. O ile w konkursie na normalnej skoczni znacznie lepiej prezentował się Bickner to jednakże tutaj na dużym obiekcie w mojej opinii lepszy powinien się okazać Boyd-Clowes. Rożnicę tutaj mogą być na prawdę minimalne, jednak stawiam na Kanadyjczyka.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.02.2018 02:15

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Slalom Gigant - Mężczyźni (Świat)
 

275719.jpg
Henrik Kristoffersen TOP3 2,25 Fortuna:t::t::t:

 

Tu sytuacja jest chyba dość klarowna złoto raczej zarezerwowane dla Austriackiego dominatora slalomu i slalomu giganta czyli Marcela Hirschera, który pokazał moc już w superkombinacji i jeżeli nie popełni jakiegoś błędu, a wątpię a by to zrobił to kolejne złoto padnie jego łupem, kurs na to zdarzenie mizerny jedynie do jakiejś taśmy się nadaje wiec nie zaprzątam sobie tym głowy. Ja tu się skupię na tych którzy powinni obok niego zameldować się na podium. Tutaj idę ewidentnie w stronę Norwega Henrika Kristoffersena który w tym sezonie pucharu świata jeżeli chodzi o slalom gigant, notuje całkiem dobre wyniki, w trzech z pięciu stratach stawał na drugim miejscu podium, poza tym raz był czwarty oraz raz piąty a więc bardzo niewiele brakło mu do podium. Dzięki dobrym wynikom jest na drugiej pozycji w generalce Giganta. Przy takiej dyspozycji nie powinien mieć problemów ze zdobyciem pierwszej trójki.

 

236524.jpg
Mathieu Faivre TOP10 1,60 Fortuna:t::t::t:

 

Mam jeszcze jeden warty uwagi typ a dokładniej, że Francuz Mathieu Faivre zamelduje się w pierwszej dziesiątce, a kurs na to zdarzenie całkiem przyzwoity i warto spróbować. Dlaczego sądzę, że znajdzie się on w TOP10 a no już tłumaczę. Mathieu od początku sezonu notuje w miarę wyniki, może nie są one tak dobre jak w zeszłym sezonie jednak potencjał jak najbardziej ma. W tym sezonie w pięciu zawodach cztery razy znajdował się w pierwszej dziesiątce, oprócz pierwszych zawodów gdzie ich nie ukończył szło mu w miarę dobrze, notując czwarte miejsce, jedenaste i dwukrotnie ósme. Jak widać stać go żeby złapać się do dziesiątki. Dla niego póki co jeszcze ważniejsze jest doświadczenie zdobywane na takich imprezach bo jest jeszcze stosunkowo dość młody jeżeli patrzeć na bardziej utytułowanych alpejczyków i jeszcze kilka dobrych lat startów przed nim. Myślę, że typ warty próbowania.

Edytowane przez Alibaba
By pershing,

70

By pershing,

60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko o Bobslejach - dwójki mężczyzn 

 

Pierwsze co to stawiam na pewno coś w stronę jednych z faworytów, Kanadyjczyków Kripps/Kopacz (Plilot Kripps) . Ogólnie na tych igrzyskach jest co najmniej 6 ekip liczących się w walce o medale , więc trochę ciężko wytypować tych , którzy wyjadę ze złotym medalem , ale jeśli chodzi o podium to jestem dziwnie spokojny o tą parę. Justin Kripps ma świetny sezon za sobą , pięć razy stawał na podium w ośmiu występach, wyglądają bardzo dobrze na tym torze, w każdych zjazdach  treningowych wysoko, a przede wszystkim równo. Justin był już sporym faworytem do medalu Kanadyjczyków w Sochi , gdzie zajął 4 miejsce w dwójkach, myślę, że w PyeonChang medal zdobędzie: 

Kanada (J.Kripps)  TOP3  @2.00  betsson :t:

 

Codie Bascue wyrósł na lidera amerykańskich bobslejów, 23 latek wygrał w tegorocznym PŚ na najtrudniejszym technicznie torze w Lake Placid.  Złoty medalista z Vancouver Steve Mesler powiedział o młodym Amerykaninie, że jeżeli okiełznał ten piekielny tor to poradzi sobie wszędzie. Do tego Codie to jest taki bobsleista , że jak zacznie dobrze to potrafi osiągać na prawdę niezłe wyniki i tak jest też tutaj, z każdym treningowym przejazdem lepszy czas. Wierzę , że osiągnie niezłą pozycję , a  jestem przekonany , że  będzie wyżej od dwójki , którą pilotuje Nick Cunningham.

Nick Cunningham - Codie Bascue   2  @1.85  1xbet :n:

 

 

Edytowane przez poozon
By pershing,

70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...