Skocz do zawartości

NBA 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: GSW - Cavaliers
Typ: 2
Kurs: 8,25
Godz: 3:00
Bukmacher: Totolotek

Czwarte kolejne finały NBA miedzy Cavs i Warriors moze nie zapowiadaja sie niezwykle ekscytujaco, ale to w końcu nadal finały NBA i licze na chociaz trochę emocji oraz dobrej koszykowki. Faworytem sa oczywiscie obroncy tytułu, ale LeBron pokazuje, ze z wiekiem jest jak wino, coraz to lepszy. W dodatku wraca Kevin Love, ktory moze po tym krótkim odpoczynku pokaże trochę koszykówki na dobrym poziomie i będzie przyzwoitym wsparciem dla Króla. Nadal nie ma Iguodali, to 1 mecz serii, gdzie o niesdziankę najłatwiej dlatego idę w Cleveland po tym bardzo wysokim kursie. Będzie ciężko, ale jak ma się udać to dziś, bo obstawiam, ze jesli Warriors sie juz rozpędzą to skończy się sweepem.

By pershing,

19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Suma Trafione rzuty za trzy Cavs  poniżej 10.5  1,808 astekbet :plus:

 

Ja nie wierze w Cavs awans to moim skromnym zdaniem jest słabość NBA poziom ligi jest duzo słabszy niz kiedyś  ale LGJ na pewno zasługuje na finały -pytanie ile on moze grac po 48 minut w meczu...tutaj na plecach będzie Draymond napewno to królowi jakoś utrudni poczynania meczowe.1 mecz myślę ze Golden będzie chciało to wygrać zdecydowanie kursy sa dramatyczne wiec nie warto....ja standardowo trzymam sie swojego zdania....:P Clevland nie ma argumentów zeby przeciwstawić sie wojownikom i sam Lebron nic nie ugra a nawet jakby koledzy zaczęli mu pomagać to i tak wiele to nie pomoże bo Warriors maja duzo większa sile rażenia i wydaje mi się , ze dwa pierwsze spotkania w Oakland zakończa sie pogromem Kawalerii . Wiadomo siła rażenia jest zdecydowanie po stronie mistrzów tutaj KD będzie robił swoje maja wszystko w swoich rekach jak dobrze wejdą w mecz to ich rozstrzelają na obwodzie.Co do typu maks 10 trojek kawaleria moze trafić moim zdaniem  bo po prostu cegła goni cegle - strasznie na dystansie prezentują sie Cavs a sam król więcej niz 3 trojek nie trafi...moze dorzuci cos Love i Korvar Green czy utrzyma taki mecz staty z meczu 7 z Bostonem wątpię.... ale Golden tez potrafi wlaczyc dobry defens na obwodzie wiec .... miłego oglądania :P statystycznie Cavs oddają ponad 30 rzutów i trafiają 10,3 ale nie w pley offach :P 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond Green tripl-double @4.0 Betsson Znowu 13/9/11 :aletyp:

 

Czas wreszcie ogarnąć to td, a przeciwnik chyba idealny w rs raz zrobił, a w drugim meczu brakło 1 asysty. Przez całą serie z Rakietami też ładnie wyniki tutaj kręcił  i zawsze brakowało to asyst to punktów ale dzisiaj wydaje mi się, że może być pogrom przynajmniej wszystkie znaki na to wskazuja bo jakość gry obu zespołów ogromna no i myślę, że jak będą mieli spokojne prowadzenie przed ostatnią kwartą, a  Green dobre staty to będzię jak w g5 z Pelikanami gdzie przez kilka minut zdecydowanie szukali tej asysty Greena żeby sobie ogarnął to tb, a gość jest w formie pewnie prowadzi ofensywa GSW w tych PO razem z Stefkiem. Punkty i zbiórki też do ogarnięcia bo pod koszem poza Jamsem to dużych wyzwań nie ma, a w dodatku Love po tym wstrząśnieniu mózgu może nie być w najlepszej formie i da trochę swobody w pomalowanym.

 

Golden State Warriors -6.5 HT @1.91 Unibet :minus: 

 

Jak dla mnie to mogą ich tutaj zgwałcić nawet i 20 punktami do przerwy :afro:  Kwestia tego jak będzie siedział rzut i czy Cavs będą mogli nawiązać jakąkolwiek walke w tym meczu bo poza g7 w Ogródku gdzie Boston całkowicie spuchł po przerwie to te wyjazdy kończył się blowoutami to idąc taką drogą Mistrzowie bez problemów mogą zrobić takie hc przecież tutaj sam James już tego nie pociągnie, a jak reszta będzie ceglić to zaliczą szybki zjadz. Jeszcze trzeba patrzeć na to, że GSW pokazali w tych PO bardzo dobry def i tutaj Król i jego przyjaciele mogą mieć spore problemy, a z drugiej strony Klay, Stefek i KD już z Rakietami mieli mase rzutów z czystych pozycji i nie sądzę żeby dzisiaj Cavs tak ogarneli na obwodzie żeby utrudnić im rzut.

 

George Hill over 0.5 stl @2.76 1xbet :plus: 

 

Myślę, że gdzieś na obwodzie może się zaczaić i coś zwinąć lub ewentualnie w pomalowanym jak Looney i Durant za długo będą myśleć co zrobić z piłką, a Curry i Green ostatnio też sporo niedokładnych zagrań z Rakietami i jak będą chcieli grać uptempem i będą zagrywać szybkie piłki to ktoś tam może nie ogarnąć i wtedy Hill zabierze przynajmniej raz tą piłke prosto z łapy. Podczas gier z Bostonem zdarzały się przechwyty Hilla nawet i po dwa na mecz to dzisiaj przy zdecydowanie szybszej grze niż w tamtych meczach powinien to ogarnąć. 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

19+19+41+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król jest tylko jeden, ale w dogrywce dał.... ciała %-) Ale tak szczerze, jest mi go żal, znowu wykręcił kosmiczne staty 51 pkt 8r/8a 19/32 z gry. Cavs 104:102, 36.4s do końca, sędziowie cofają decyzję zamiast piłki Cavs, faul LBJ w obronie (imo prawidłowa zmiana). 4.7s do końca, dwa osobiste Hill, pierwszy ez, drugi missed, ale zbiórka Smith - ale co on potem zrobił :k: Myślał, że prowadzą i uciekał spod kosza :lol: 

 

Smith :lol: Obejrzyjcie sami, ok 1:25 widać ewidentnie, że nie ogarnął sytuacji :aletyp:

 

 

Szkoda mi Cavs, bo to byłoby genialne rozpoczęcie finału dla  nich :)) Jestem ciekawy jak to się odbije na dalszej rywalizacji, czy T.Thompson dostanie jakąś karę? Bo było grubo w końcówce, poszły nerwy nawet królowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Lebrona szkoda ale...reszta jeszcze oprócz Kevina to jest banda....nieudacznikow zbieranina na poziomie...tylko wypłaty pod kasę co Nancy pudłuje spod kosza albo reszta na obwodzi z czystych pozycji to...szok te 10 trój na 34 próby to tylko pokazuje ze Warriors sa w słabej formie...i szkoda ze nie ma Bostonu w finale :P    ok Tristan robi pod koszem robotę i fajnie się to ogląda ale chłopakom ciśnienie idzie mocno w gore..... Kley i Curry cos tam do LGJ ogólnie mieli pecha bo w kluczowym momencie zaczęli ceglic za 3(plus ten brak  gwizdka  gdzie Lebron byl faulowany przez Looneya)  chcą odpowiedzieć na akcje wojowników- ogólnie dziwny mecz ze strony Goldenow w dogrywce na luzaka kiedy chcieli to odjechali...Mark Jackson twierdzi ze mieli podobno sytuacje do tej z JR w Dallas  ale to jest niesamowite zeby nie wiedzieć jaki jest wynik .... no ale jak wszystko idzie w cracztaime do króla to...Smith u mnie by juz nie zagrał za takie cos...to nawet sie w głowie nie miesi zresztą Green mógł tego wolnego trafić...i by byl piękny kurs na doga na poziomie 8, 00 na live bylo 14,00 przed dogrywka...sędziowanie słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 04.06.2018, 02:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers +8,5
Kurs: 2.36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W Cleveland po pierwszym spotkaniu jest zdecydowany niedosyt i rozczarowanie, bo mecz był do wygrania i tylko nietrafiony rzut wolny Hilla i dziwne zachowanie Smitha skutkowały tym, że zwycięzcę musiała wyłonić dogrywka, która ostatecznie okazała się zwycięska dla Warriors. W drugim meczu oczywiście bukmacherzy nadal widzą faworyta w gospodarzach, jednak moim zdaniem Kawalerzyści to zespół, który potrafi uczyć się na błędach i w kolejnym meczu zagra jeszcze lepiej, a już na pewno będzie miał lepszą końcówkę. Trener Cleveland ma do dyspozycji wszystkich graczy, więc także i Kevina Love, który wrócił ostatnio po kilku meczach absencji. Oczywiście wszyscy kibice Cavaliers liczą jak zwykle na sporą zdobycz punktową LeBrona Jamesa, który trzy dni temu zdobył aż 51 punktów. ja, poza tym, liczę jeszcze na innych graczy, jak np. Kyle Korver (poprzednio tylko 1 trafiona trójka), Kevin Love (dobra dyspozycja w ostatnim spotkaniu, tj. 21 punktów na koncie) czy JR Smith (liczę na jego odkupienie swoich win za zachowanie z pierwszego meczu). Wszyscy wiemy, że Warriors mają w swoim składzie świetnych koszykarzy, jednak według mnie, nawet jeżeli odniosą oni ostatecznie zwycięstwo w drugim meczu finałowym, to nie będzie ono wyższe niż ośmiopunktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond Green triple-double @3.8 Betsson :minus: 

Draymond Green over 29.5 pts + reb + ast @1.83 Betsson :minus: 

Golden State Warriors - 10.5 @1.75 Unibet :plus: 

Golden State Warriors - 18.5 @3.8 Unibet :plus: 

 

Konsekwetnie dalej polecam Greena ostatnio do td brakło znowu  1 asystyt w głównej mierze przez dość słaba pierwszą połowe w jego wykonaniu gdzie zdecydowanie więcej piłek leciało od Duranta i Currego nawet gdyby nie ogarnął td to linie powinien pokryć jest niższa o jeden punkt niż zazwyczaj, a dzisiaj sądzę, że samymi punktami może sporo nadrobić bo liczę na pokazanie drużynie z Cleveland kto tutaj jest mistrzem. Nie jestem raczej fanem GSW ale jak włączą wyższy bieg to zdemolują defensywe Cavs bo tam kompletnie nie ma kto bronić na obwodzie i każde przyspieszenie to może być spory run w dodatku widać, że tutaj niektórzy nie wytrzymują już cisnienia i dają się łatwo prowokować np. taki Thompson już w g1 wyleciał z parkietu w końcówce OT gdzie było już po meczu, a i tak dał się wyprowadzić z równowagi Greenowi. Tego co odwalił Smith to nawet szkoda komentować, a Love też tragiczna forma w tych PO jak filarem defensywy nigdy nie był to potrafił zawsze coś zabrąć pod koszem i przyłożyć kilka trójek ale teraz to nie wiem czy on te trójki w tych PO rzuca chociaż na 20% w serii z Indianą to chłop kompletnie nie istniał, przez pierwsze 4-5 meczy z Raptors trochę rzucał ale tam inna sprawa bo te łachy to i tak już ponad stan w rs i dziwne, że nie wylecieli w pierwszej rundzie z WW, występy z Bostonem też dość średnie i jak on nie potrafi od siebie dołożyć tych punktów zza łuku to Cavs tego nie pociągną samym Jamsem  Jak dla mnie to i tak sukces, że jakoś dotarli do tej dogrywki ale później i tak Lue pokazał jakim jest debilem grając znowu tymi Smithami i Thompsonami jak ławka w drugiej połowie bardzo dobrze ciągneła mu ten mecz, drugi raz takie close game i rozstrzygnięcie w crunch timie? Jak dla mnie to zdecydowanie nie i bardziej widzę jakiś większy gwałt dlatego proponuje grać najwięszą linie na mistrzów. Jakość w s5 i na ławce nieporównywalna, a droga do blowoutu jest prosta ograniczyć wjazdy króla pod kosz i odcinać go od podań w pierwszym meczu dali mu więcej swobody i obrona była bardziej skupiona na przeszkadzaniu kasztaniarzom bo wyglądało to na łatwiejsze zadanie ale przez to było gorąco do samego końcą więc spodziewam się, ze dzisiaj  Duran z Greenem będą bardziej skupieni na LBJ, a jak do gry wróci Iguodala to głownie z zadaniem przylepienia się do Jamsa i utrudnienia mu dunków bo w pierwszym meczu wjeżdzał sobie jak chciał, warto zwrócić uwagę na to, że podobna sytuacja była z Bostonem gdzie Jamsem sam ich najebał w g1 ale g2 jak mieli już na niego taktyke to miał spore trudności w na parkiecie więc jak te łebki od Stevensa były w stanie ograniczyć taka maszyne w ataku to GSW też pownni sobie poradzić przynajmniej na tą jedną noc. Nie wierzę, że nie taka drużyna nie poradzi sobie z jednym zawodnikiem nawet jeśli jest to LBJ i znowu będą jechać na styk przez cały mecz. 

 

+17.5 offensive reb @1.86 1xbet :plus: 

 

21 zbiórek w ataku podczas pierwszego starcia Cavs sami po nieudanych rzutach 17 reb ogarneli dzisiaj może być podobnie i otworzy się droga na rzuty drugiej szansy jak będą dobrze zbierac, a jesli GSW przyspieszą grę to powinni zmniejszyć ilość zbiórek w obronie Kawalerzystów na swoją korzyść więc sami lekko poprawią tutaj statystyki, warto zagrać. 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

19+19+30+70+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA ( NBA )
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers:minus:122-103 LeBron mało punktów jak na niego :(
Kurs: 6.10
Data: 04.06.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

 

Zapraszam na 2 spotkanie finałowe najlepszej ligi koszykarskiej NBA gdzie w Oracle Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Golden State Warriors a gościach zagra Cleveland Cavaliers.

Patrząc po 1 spotkaniu tej serii finałów dla informacji osób które nie wiedzą to 4 rok z rzędu że te 2 zespoły spotykają się w wielkim finale NBA wcale nie byłbym taki pewny że gospodarze wygrają to spotkanie.

W pierwszym spotkaniu ostatnio Warriors tak naprawdę odskoczyli dopiero w dogrywce a mega dobre zawody rozegrał LeBron James rzucając 51 oczek.

Myślę że trener Cavaliers przed tym spotkaniem nastawił drużynę tak aby powalczyła o zwycięstwo tego spotkania bo to przed meczami we własnej hali dla nich dużo lepiej i margines błędu będzie wtedy większy.

Jak przypuszczam LeBron znowu zagra kosmiczne zawody i wcale nie jest powiedziane że żaden z kolegów mu w tym nie pomoże zdobywając konkretną ilość oczek koło 20-30 a to już będzie dla Warriors bardzo niebezpieczne i moim zdaniem typ choć bardzo ryzykowny to jednak spróbować warto bo Cavaliers wygrywali już na tym ciężkim terenie i to nawet bez dogrywki tak więc ja bym poszedł w kierunku zwycięzcy tego spotkania Cleveland Cavaliers.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

 

Players, Total Points. Włącznie z dogrywką Statystyki gracza Tristan Thompson Will Have More Than 4 Points And Draymond Green WIll Have More Than 11 Points  3,5 astekbet :minus: 2 pkt zabrakły  Greena ...szkoda dobranoc...Cec super combo ;)

 

Trafione rzuty za trzy punkty J. R. Smith  powyżej (1.5) 1,72 astekbet :t:

 

Ja idę spać nie będą oglądał ale idę w króla internetu ...Linia niska nie ma sie co oszukiwać JR gra dużo minut szans i rzutów powinno byc  sporo minimum 3-4 próby musi oddać na łajcie. Forma jest słaba ale u siebie jest wstanie 2-3 trojki trafić co nie raz juz w pley offach robił.Powinien sie jakos ogarnąć bo to co zrobił w 1 meczu i to co dzieje sie w necie...po prostu najlepiej zeby sie dogadali czy rzucają czy biora czas :P   Ktos królowi musi pomóc...Licze na taka sportowa złość...Kawaleria u siebie ma dobre momenty mistrzowie nie sa w najwyżej formie maja sporo przestojów wiec myślę ze 1-2 kwarta mogą byc Cavs 3 to wiadomo mistrzowska dla Goldenów i tu.... ogólnie 1 mecz Lebron powinien ugrać u siebie.... pytanie czy gema 3 czy moze 4 dla kasy reklam i całej ameryki seria...4-0 brzmi kiepsko- wojownicy zamykają ja u siebie i...tyle Cavs na pierścienie nie ma szans ale jakieś napięcie musi byc tak jak w 1 meczu.

 

Co do combo na zawodników to tez linie niskie -Tristan swoje zrobi walczy ładnie pod koszem z 2-3 piłki napewno dostanie a jest w miarę skuteczny  cos z Lini wolnych jest wstanie dołożyć ogólnie sam na desce powalczy pytanie czy nie wyłapie jakiś głupich fauli...Tristan jak na razie 2 mecze średnia minut  21 i 6,5 pkt(11 pkt  i 2 pkt  ) . Tutaj sprawa prosta ile pkt zrobi Green 12 to nie duzo- bo postać w ekipie 1 klasa walczy, zbiera asystuje troszkę  zdobycze punktowe sa mizerne w granicach 10 pkt sie kreci...W 1 meczu 15 pkt w 2 tylko 5 - z rzutem za 3 jest średnio ogólnie oddaje kolo 7-8 prób zależy jak będzie ze skutecznością... chłop raczej od obrony ale potrafi ładnie odpalić ...ale dzisiaj powinno byc sporo miejsca na rzuty znowu mecz otwarty overowy wiec...

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

19+30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA ( NBA )
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: Cleveland Cavaliers:minus:102-110
Kurs: 2.48
Data: 07.06.2018
Godzina: 03:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na 3 spotkanie wielkiego finału NBA gdzie w Quicken Loans Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Cleveland Cavaliers a w gości przyjedzie drużyna Golden State Warriors.

W rywalizacji do 4 wygranych Golden State Warriors prowadzą 2:0 po 2 spotkaniach wygranych na swoim terenie.

Dwa pierwsze spotkania ułożyły się tak że w pierwszym LeBron zagrał bardzo dobre zawody i skończyło się dogrywką wygraną przez Warriors ale w drugim spotkaniu James już zdobył jak na niego tylko 29 oczek i skończyło się dla gości widoczną przegraną.

W tym spotkaniu na swojej hali zawodnicy Cavaliers już raczej nie mogą kalkulować bo jeśli tu im się podwinie noga to już raczej mogą zapomnieć o tegorocznym mistrzostwie.

Moim typem jest zwycięstwo zmotywowanych zawodników z Cleveland którzy u siebie będą dwoić się i troić aby zaspokoić żądze spragnionych zwycięstwa kibiców i moim zdaniem LeBron James odzyska formę strzelecką co da wygraną gospodarzom.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 07.06.2018, 03:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: Cleveland Cavaliers wygra i łączna liczba punktów poniżej 216
Kurs: 4.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trzeci pojedynek finałowy NBA odbędzie się tym razem w Cleveland. Po dwóch pierwszych spotkaniach prowadzenie objęła ekipa z Oakland, czyli Golden State Warriors. Pierwszy z meczów rozegranych był bardzo wyrównany - po dogrywce lepszy okazał się zespół gospodarzy. W drugim spotkaniu pewnie zaś wygrali obrońcy tytułu. Oczywiście teraz także bukmacherzy sądzą, że faworytem do wygranej są "Goldeni", jednak ja uważam, że stan rywalizacji nie może widnieć po trzech meczach 0:3, to jest naprawdę rzadko spotykane w finale danych rozgrywek koszykarskich. Według mnie LeBron James porwie drużynę do wygranej, dzięki czemu nadal będziemy mieć emocje, które mam nadzieję będą trwać aż do siódmego spotkania. Poza Jamesem liczę także na innych graczy, jak np. Kyle Korver, który w dwóch pierwszych spotkaniach był niemal niewidoczny. Do typu dokładam under 216 punktów, gdyż po dwóch pierwszych overowych grach tym razem na parkiecie Cleveland zobaczymy więcej defensywy, niż ofensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron James Triple-Double & Kevin Love Double-Double @11.00 1xbet :plus: :faja: 

 

Love tutaj dd zrobił w obu gierkach i dzisiaj te 10 zbiórek też do ogarnięcia bo Cavs sporo tutaj zbierają w ataku w sumie w meczach z Rakietami GSW w tym elemencie gry też wyglądali podobnie więc uważam, że powinien to pozbierać nawet mimo powrotu Andre bo Love pod koszem jako tako sobie radzi jeszcze jak złapie kilka piłek w obronie po jakichś cegłach mistrzów to dd na luzie bo pkt to on musi zrobić i bez jego zdobyczy nie mają raczej szans powalczyć tutaj o wygraną. No, a Król całkiem możliwe dzisiaj kolejne 47-48' i walka o wszystko, a wtedy td zdecydowanie w zasięgu. Przy punktach to nie ma się co martwic, zbiórki podobnie jak Love spokojnie do wyciągniecia w dodatku James może sporo zbierać w obronie bo często tak zaczyna akcje od razu szybszym tempem z pod swojego kosza, a przy asystach kwestia celności z dystansu + to ile ile piłek będzie rozdanych na Love/Thompson/ Hill w pomalowanym jednak biorąc pod uwagę fakt, że wraca Iguadola to mozliwe, że będzie potrzebne więcej zaangażowania kasztaniarzy jak sie chłop przylepi do Jamsa dlatego dzisiaj widzę realne szanse na to TD, a kurs w combo u ruskich zdecydowanie za duży żeby tego nie pograć :afro: 

 

Cleveland Cavaliers +9 Points, LeBron James Over 35 Points, LeBron James & Kevin Love Each To Record A Double Double @4.32 1xbet :minus: 

 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

150+19+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA ( NBA )
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: Cleveland Cavaliers:minus:85-108
Kurs: 2.55
Data: 09.06.2018
Godzina: 03:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na 4 spotkanie wielkiego finału NBA gdzie w Quicken Loans Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Cleveland Cavaliers a w gościach zagrają Golden State Warriors.

Co można powiedzieć o tegorocznym finale to to że do tej pory oprócz spotkania nr 1 przebiega trochę jednostronnie gdyż król LeBron na własnym bardzo wysokim poziomie zagrał tylko w tym 1 spotkaniu.

W tym spotkaniu jest tylko jedna różnica a mianowicie taka że Cleveland rzuci się od początku spotkania na Warriors a powód jaki jest wszyscy wiedzą bo jak gospodarze nie wygrają to przegrają ten finał już po tym spotkaniu.

Myślę że trener zespołu z Cleveland bardzo zmotywuje swoich koszykarzy by chociaż przedłużyli swoje szanse zwycięstwem właśnie w tym spotkaniu.

W tym spotkaniu Cavaliers naprawdę nie mają już nic do stracenia i moim zdaniem postawią wszytko na 1 kartę i wygrają to spotkanie.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors       Poniżej 1,5   rzutów 3-punktowych trafionych  Green, Draymond    1.50 unibet :plus:

 

Dreymond tutaj walczy jak tygrys prowokuje kawalerzystów az milo przepychając sie z Thompsonem... ale rzutowo wygląda to źle jak juz rzuca to cegli na potęgą... nie sadze zeby dzisiaj coś w tym temacie sie zmieniło raczej zdobywał  mało pkt. Jak juz to w granicach 10 i to po kontrze albo dograniu pod kosz...w 1 spotkaniu z dogrywka ogarnął linie ale ta 2 trojka trawiona była własnie w dogrywce.W ekipie wojowników od rzucania sa inni 

 

 

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  x dogrywka 13 Fortuna:zaba::minus:

 

Większe gdybanie nie ma tu sensu 1 mecz dziwny i overtime potem juz bez historii mecze dla Wojowników...Tutaj wiadomo jedna akcja rzut decyduje czasem...Czy mistrzowie wezmą to sweepem czy u siebie? - czy ta seria będzie trwać wszystko zależy od Cavs czy  zagrają na takim poziomie zeby w kluczowych momentach odpowiadać na akcje mistrzów. KD świetny  stefek na wyjazdach słabo Green rzutowo punktowo  mizeria. Iggy chyba nie przygotowane na długie granie ale swoje potrafi zrobić...Mistrzowie maja słabe 1 polowy, Cavs w tym momencie potrafi nadawać ton w meczu jeśli zagrają na takim poziomie jak ostatnio ...jakieś tam szanse maja Love swoje robi ostatnio fajnie pokazał sie Hood jak obudzi sie z dystansu Korver to znaczy coś trawi za 3  choćby na takim poziomie jak  JR u siebie to moze...kilku solidnych walczaków maja choć....w końcówce brakuje jaj i charakteru 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...