Skocz do zawartości

NBA 2017/2018


marcio11

Rekomendowane odpowiedzi

Sacramento Kings - Atlanta Hawks godzina 03-00  dwa single za grosze z unibetu Boze ale żenada....19 minut !!!! 2 pkt :k: i 6 zbiorek to pewnie by ogarnął ...ale Kosta i Skal poszaleli....:k: szkoda ze nie ma czegos takiego jak spadki polowa ligi powinna spaść...z roku na rok coraz więcej szrotu w tej lidze....

 

Cauley-Stein, Willie over 7 zbiorek 1,85 :n:

 

Cauley-Stein, Willie  over 11,5 pkt 1,85 :n:

 

Tutaj mecz bez większego faworyta powinno to byc szybkie spotkanie z duza ilością rzutów.Wypada 1 strzelec ekipy Zach Randolph jakieś żełąEdkowe problemy wiec szanse i minuty rosną  a pod koszem jest grek  Koufos, i Labissiere- szalu nie ma Willie w sezonie ma średnia 12,3 pkt i 6,9 zbiorki minuty ok 28 .Grali juz raz w tym sezonie i Atlanta sie przejechała po królach z Sacramento 120 -80 dzisiaj raczej takiej różnicy nie będzie myślę ze ponad 32 minut spokojnie będą w granicach 10 rzutów odda pytanie na jakim % ale 13-14 pkt jest w stanie wsadzić plus 7-8 zbiorek 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sacramento Kings - Atlanta Hawks, Kings ML @1.74 Unibet :plus:

 

Kasa za Sixers szybko wpadła to jeszcze zagramy dzisiaj na Kings bo wydaje mi się, że na swoim parkiecie powinni to ugrać, a Atlanta na tripie jest tragiczna 6-28 ten sezon przy czym w domu te 15W uzbierali  i mimo, że to jedne z najsłabszy ekip w lidze to bardziej mi w stronę Sacramento. Schroder rzucił 41 pkt w ostatnim meczu z Jazz, a cały dorobek Hawks wyniósł 99 pkt i wg mnie drugi taki mecz nie ma prawa wyjść dwa razy z rzędu zawodnikowi u którego prawie nie ma rzutu dystansowego. Kings niestety bez Randolpha i ten bet Żylety wydaje się dość dobry bo Cauley-Stein powinien zabrać trochę punktów, a defensywa Hawks licha więc oby na plus bo chyba też zagram :afro: Więcej poważnych osłabień w Sacramento nie widzę, a po meczu przerwy wraca Bogdanovic więc tutaj spory plus na ich konto bo to jedna z jaśniejszych postaci w rosterze i myślę, że dadzą dzisiaj rade. Sacramento nie potrafi bronić trójek maja tutaj najgorszą skuteczność obrony w lidze i Atlanta może szukać szansy w tym meczu ale nie sądzę, żeby zawodnicy z tego rosteru mieli jakiś wysoki % w tym elemencie gry nawet vs Kings w dodatku tutaj są dwie ekipy z całkiem innym stylem gry Hawks wolą pograć szybką koszykówkę, a Kings to betonowy defens i wydaje mi się, że taki styl gry daje większe szanse dla gospodarzy no bo ta Atlanta nie ma zbyt wielu atutów i może mieć problem z graniem swojego przy drużynie, która hamuje mecz jak tylko się da. 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ŻYLETA grasz co na Celtics z PTB? Jak dla mnie to trochę niskie linie biorąc pod uwagę obecny moment sezonu gdzie żadna ekipa nie ma już szans na zmianę pozycji przed PO. Do rostera Portland wraca Lilard więc punkty dla overu i mimo, że obie ekipy potrafią grać dobry difens to mają też zawodników którzy mogą pociągnąć ten mecz do szybszej gry, a a dodatku PTB w tym sezonie robi sporo overów, ta liga ma to do siebie, że lubi pisać scenariusze do niektórych meczy :)) Między tymi rosterami nie było ostatnio fajnych szybkich meczy bo letnich lig to nie liczę i mam takie przeczucie, że dzisiaj się rozluźnia i rzuca ten over, Boston nawet jeśli wyjdzie dalej bez Irvinga to mają tego Roziera na rozegraniu, który ostatnio gra sporo minut i notuje fajne wyniki nawet jak Celtics dostają w dupe, PTB mając już na 99% pewna 3 na zachodzie może zagrać bez ciśnienia. Dwie dobre ekipy, które mogą powalczyć w PO i jest potencjał pod over przy takiej niskiej linii, która wg mnie wystawiona tylko ze względu na dobrą obronę obu ekip ale w obecnej części sezonu warto tutaj zagrać over.

 

Portland Trial Blazers - Boston Celtics, over 200.5 @1.71 Unibet :plus:

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja sie załatwiłem z trustlym....wpłacałem pod betssona i betsef ale mój bank next dey a jutro sobota przelew ma byc dzień roboczy  :p wiec tylko na sucho przeglądam... ....i szukam pod elite itp...w Unibecie słabe te kursy myślę ze PTB spokojnie to bierze....myslalem ze wystawia Nurkic z kims w pojedynku na pkt ale lipa...no tak jak piszesz...100% racji . Portland u siebie miazga myślę ze bez Irvinga będzie ciężko....wyrwali ten mecz OKL ale tutaj inny rozmiar kapelusza nawet CJ M duzo nie rzucal za to Aminu tam jest cala paka mocna wraca 1 strzelba Damian bardziej grałbym underka Atlanty z Goldenami wraca Stefek rożnie to moze byc ale Jastrzębie żenada do kwadratu plus b2b i chyba moze nie grac Denis wiec under 105,5:t: do grania po 1,9 w unibecie 

 

było by....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

wypowiedz 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Goldenów jest ciekawa linia z trójkami over 11.5  @1.87 u ruskich szkoda, że Thompson jeszcze nie wraca bo wtedy bym uderzył w taki over, że tak to sam nie wiem Hawks słabo bronią ale jak Curry z Youniegiem nie trafia minimum po te 3x3 to może być ciężko, Cook coś tam może dołożyć od siebie, a Iguoadola to tak średnio trafia ale przeciwko takiej lipnej ekipie to nawet warto zagrać bo ciężko trafić w sezonie tak niska linie na GSW i jeszcze Atlanta b2b w tripie to może być spory gwałt. Co do tego Bostonu z PTB to jeszcze są dwa fajne kursy na over 1 i 2 kwarcie + over Lilarda i McColluma ja to się trzymam tego, że linie w tym meczu wystawione że względu na dobrą obronę i trochę nisko bo jest opcja, że tutaj zobaczymy szybki mecz. PTB nie ma co się srać bo z takimi drużynami jak Boston czy Spurs trzeba grać swoje i nie je**ć się z ich obrona, Sixers w taki sposób wygrywali mecze vs Spurs, Boston czy Heat i Portland też powinni pójść ta drogą :bz:

 

GSW over 11.5 za 3 @1.87 :plus:

Boston - PTB over 49.5 w 1 i 2 kwarcie @3.7 Nienawidzę tych betów na kwarty zawsze 1 pkt braknie :fp::minus:

Lillard + McCollum over 50 combi - pkt, ass + reb @2.5 Tu jest w mixie. :plus:

 

Kursy z 1xbeta i zagram chyba ten over na pierwsze dwie kwarty w Portland bo kurs trochę za duży, a nad GSW to jeszcze się zastanawiam mogliby lepsze combi wystawić ale lipa z ofertą pewnie przez ten szpital w Oakland.

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+35+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves, J.J. Redick over 2.5 za 3 @2.08 1xbet :minus: Mało grał ale i tak powinien zrobić ehh.

 

Czekałem tylko żeby wystawili kursy na overy starterów Sixers bo od wczoraj chodził mi po głowie bet na Redicka lub Sarica ponieważ w tych ostatnich meczach sporo odpoczywali i grali po 20 minut albo i mniej, a wszystko spowodowane tym, że były to łatwe mecze z Orlando i Memphis, a Belinelli i Ilyasova bardzo dobrze weszli do drużyny po przyjściu z Atlanta i teraz Brown ma jeszcze większe możliwości z rotacjami na 2 i 3 pozycji. Dzisiaj silniejszy rywal i uważam, że możemy zobaczyć mecz w którym: Redick, Simmons, Embiid, Saric i Covington mogą zagrać coś w okolicach swoich średnich na parkiecie z tego sezonu i J.J ponad 30 minut powinien grać, do tego mecz raczej pod over bo obie ekipy grają szybko szczególnie Sixers w meczach domowych w tym sezonie, a Wilki obronę mają przeciętną więc trzy trójki dla Redicka to tutaj żaden problem i uważam, że już do HT może to spokojnie pokryć. Tutaj raczej nie powinno być zbyt wyraźnej przewagi Szóstek żeby mogli zwolnić tempo meczu w pewnym momencie i handi na gości też wygląda ciekawie ale jednak grają b2b dlatego wolę iść w indywidualne overy w tym meczu.

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@merdalion a kto lubi dumnego pewnego sie Whytea ? Ja jakoś nie mam pomysłu nic ciekawego nie znalazłem troszkę mało czasu ....Big Dady jest juz stary po za tym na terenie rywala w Londynie  na pkt nie wygra...wiec jak chce cos ugrać to musi ruszyć...Dylan wiadomo zaczyna bardzo mocno idzie do przodu wywiera presje moze pojedynczego super ciosu nie ma ale....kumulacja plus ze bardzo sie odkrywa lubi przestrzeli tymi swoimi cepami i wtedy będzie miejsce dla Australijczyka na kontrę i cardio bywa słabe lubi sie wystrzelać i spuchnąć,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - Denver Nuggets, Nuggets + 8.5 @1.54 Unibet :minus: 

 

Dzisiaj raczej mecz na styk, a nawet i można się spodziewać, że Denver to ugra taka linia spokojnie do pokrycia i tutaj kursy w mojej ocenie powinny być bardziej wyrównane. Do tego po długiej nieobecności wraca Fultz nie wiadomo ile minut dostanie i ile jest obecnie wstanie dać od siebie bo tam po kontuzji barku były ogromne problemy z rzutem, nawet jakieś dwa miesiące temu jak widziałem filmik z treningu to Markelle miał problemu z odpowiednim rzuceniem piłki bo nie mógł wyprostować całej ręki :bz: Dobrze by było gdyby wrócił i był w 100% sprawny bo jego pełna forma sporo by pomogła w PO ale w tym sezonie 1 draftu zagrała chyba 3 albo 4 mecze u musiał opuścić skład, teraz prawdopodobnie McConnell nie dostanie zbyt wielu minut i nie wiadomo jak teraz Brown będzie rotował bo zakładając, że Fultz wchodzi za Simmonsa lub gra ewentualnie razem z nim to co powoduje, że siadać powinien Redick bo poza pozycjami 1 i 2 nie ma raczej opcji żeby grali razem na parkiecie. Jak dla mnie za dużo się może zmieniać w grze Szóstek dzisiaj jesli Brown będzie chciał sprawdzić Fultza to mogą przegrać ten mecz :bz: 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC -4 pkt AH OT

1.96 
1xbet
Dziś wydaje mi się, że Spurs nie wygrają tego spotkania. Oglądam ich regularnie ostatnio i widać słabiutką formę. Pop nie może skorzystać z kontuzjowanego Kawhiego Leonarda i na roto questionable jest dziś występ Aldridge (uraz ręki). Wg mnie lider Ostróg dziś nie zagra. Greg głupi nie jest, przed fazą PO nie będzie forsował swoją 1 strzelbę w ataku. Kto zna NBA ten wie jakie on ma podejście do wygrywania w Rsie. OKC ma mega 3 strzelby - Westbrook, Melo, George + mega Adamsa na RP. OKC grają o rozstawienie w PO a do tego liczą na przeskocznie 3 PTB gdzie ostatnio grali bez Lilliarda.  SAS to już nie ten sam tea
teraz roster Spurs: Gay -  beznadzieja,  Manu,Gasol Parker to już połowa siebie(lata lecą) i może odpalą w PO a może i nie . Mills solidnie, 
Reszta: Lauvergne, Green, Bertens, Anderson czy Murray no na prawdę nie ma kim straszyć Grzmoty. Przy takich kursach warto pograć w stronę gości którzy potencjał osobowy mają po swojej stronie podobnie jak formę graczy. 

Edytowane przez SeeloweN
By pershing,

15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons -1.5 pkt 1.94
1xbet

 

Czarodzieje bez Janka Ścianki są słabiutkie. Beal i Porter tego wózka nie pociągną. Wizz on road nie prezentowali się nigdy dobrze bez swojego lidera. Ostatnie 4 mecze h2h wygrali z Detroit jednak dziś szykuje się porażka . Pistons złapali dobrą formę. Mają w końcu solidnego PF - Blake-a Griffina. Solidnie w ostatnich tyg prezentują się Jackson i Bullock . Do tego liczę na lepsze ofensywnie spotkanie Andre który ma mega sufit - patrząc na potencjał . Gospodarze mają 9 miejsce w swojej konferencji i nikłe szanse na faze posezonową jednak wg mnie do końca tego RSu będą starali się zbudować swoją mentalność coś co np pokazuje Boston Celtics w końcówkach spotkań (patrz Wizards,Jazz , 2 poł GSW)

By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets, Nuggets over 108.5 @1.81 1xbet :plus: 

 

OKC jest b2b, a Nuggets mają dwa dni odpoczynku po meczu z Raptors w dodatku Denver ma jeszcze szanse na to PO bo terminarz sprzyja przeskoczeniu rywali jeśli nie zaliczą jakiegos 1 czy 2 słabych meczy. Tutaj cała ta czwórka: LAC, Wilki, Jazz i Nuggets ma jeszcze między sobą co najmniej dwa bezpośrednie mecze, który będą dość istotne jeśli chodzi o te dwa ostatnie miejsca w PO i JAZ albo Sota spokojnie do wyrzucenia tylko muszą wygrywać te mecze po drodze. OKC bidnie wygląda w tej obronie, a Nuggets grając po swojemu ten mega ofensywny basket powinni tutaj rzucić ~110pkt, Thunder jeszcze wracają z tripa po porażce z Dziadkami i jak nie będzie jakiegoś przestoju w którejś kwarcie to spokojnie te punkty wejdą tutaj akurat taki meczyk, że Denver nie będzie odpuszczać żeby im to top8 nie uciekło, ze starterów wypada im tylko Harris ale z Raptors ładnie poszli w końcówce 4 kwarty i wyciągneli ten over tutaj może być podobny mecz bo Oklahoma nie ma sensu żeby się zabijała w obronie gdyż bez tego Robersona tracą już średnio ~5pkt więcej na mecz jak dojdzie jakieś lekkie zmęczenie to wszystko będzie działało na korzyść gości. 

 

Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks, Bucks ML @2.08 1xbet :plus: 

 

Tutaj jeszcze możecie poczekać czy zagra Ball, który ma problemy z kolanem ja osobiście uważam, że nie wystąpi w tym meczu i gdyby tego było mało to na dłuższy czas wyautowany jest znowu Thomas więc LAL grają dzisiaj bez konkretnego zawodnika na pierwszej pozycji bo nie można rozpatrywać Ennisa jako dobrego PG czy Paytona, który nie potrafi dwa razy z rzędu dać dobrej piłki śmiem twierdzić, że tutaj może być spory blow bo Kozły powinny wykorzystać takie problemy z s5 u rywala w dodatku możliwe, że nie będzie jeszcze Harta więc nie ma nawet jak rotować na 1 i 2 pozycji bo KCP nie będzie miał z kim grać :bz: Kozły raczej spokojnie wygrywają ten mecz i mogą mieć jeszcze nadzieje na wyższe miejsce przed PO chociaż to raczej będzie dość ciężkie bo WW i Heat niemal niemożliwi to przeskoczenia ponieważ nie sądzę żeby któraś z tych dwóch drużyn jeszcze przytankowała bo walczą o 1 miejsce w swojej dywizji. 

 

Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers, Robert Covington over 2.5 za 3 @1.8 1xbet :minus: 2/9 co pech ostatnio do tych trójek Phili, a Simmons znowu triple-double :crazy: 

 

Embiid wypada na jakiś czas i ma przejść operację oka, a w Sixers powinni się modlić żeby im wrócił na PO bo bez niego defensywa wygląda dużo gorzej tracą więcej punktów i ich średnia vs rywal spada o ~4pkt w meczach bez Joela. Ogólnie duży pech do tych wyborów draftowych Szóstek nie dość, że praktycznie od razu wyleciał im Fultz to Embiid cały sezon miał jakieś problemy ze zdrowiem, a jak już ostatnio się uspokoiło i sporo grał + powrót Fultza to znowu kontuzja Embiida i przez kogo spowodowana? Przez Fultza :lol:  Przeważnie na braku Embiida najwięcej korzysta Saric ale linie na jego punkty spore, a na trójki po biednym kursie 1.4 więc nie badzo mi pasuje to ruszać, całej sumy znowu jeszcze nikt nie wystawił więc na teraz nie widzę sensownego betu w stronę Dario. Redicka nie chcę ruszać bo ostatnio się sparzyłem jak zagrał tylko 16 minut, a sporo grał Włoch teraz jeszcze jak jest Fultz, który może grać jako SG przy Benie to sam nie wiem rywal jest tak słaby, że nie widzę potrzeby grania dzisiaj większych minut przez s5 Sixers. Natomiast Covington to będzie chyba ten bet, Atlanta trójki broni fatalnie, a Robert gra sporo minut bo na jego pozycji nie ma za bardzo z kim rotować w dodatku questionable jest Anderson i jak nie zagra to Covington izi robi swoja linie :bz: Philla idzie ostatnio jak taran po każdym przeciwniku ich s5 to jest moc niesamowita na ten moment i myślę, że sporo mogą zdziałać w tym sezonie.

 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+3x10

By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers wszystko fajnie tylko oni maja takie przestoje ze potrafią odpalić 3-4 straty z rzędu i zmarnować  niesamowita przewagę......fajna ekipa super sie ich ogląda ale czy to da jakiś większy efekt w pley offach wątpię... jeszcze ta banalna sprawa z zderzeniem sie ...i kontuzja Joela maja pecha graja szybki basket Saric to tam taki postęp zrobił ze szok głowa mała. Mnie kusi (kosiło) pograć na tytuł Rakiet przespałem to.... sa wstanie ogarnąć wojowników i Lebrona mogłem grac kolo października- listopada w totku jako gram grubo by fajny kurs teraz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy takie przestoje Sixers jak tracą przewagę to przeważnie grają ławką i w tych ostatnich meczach zdarza się takie tankowanie żeby się specjalnie nie męczyć, a s5 to jest ogień jak skurwysyn już mecz z Denver to pokazał mieli problemy w 3k weszli wszyscy starterzy i w 4' zrobili +14 :afro:  Jeszcze jak Fultz się ustabilizuje przez te dwa tygodnie to mają mega siłę na pierwszych dwóch pozycjach i spore pole manewru wiadomo, że PO wszystko zweryfikuje ale na ten moment to oni mają najstabilniejsze s5 na zachodzie, a Embiid pewnie wróci w trakcie 1 rundy i nie ma żadnych problemów w rosterze. Życzę im pierścieni w tym roku @120 zabetowane jakiś czas temu, jeszcze będzie hajs :crazy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

New York Knicks - Detroit Pistons, Pistons - 3.5 @1.84 Unibet :plus:

Trochę mnie dziwią te kursy na Detroit, Knicks już dawno mają po sezonie bo ta kontuzja Porzignisa mocno zabolała, Detroit już też tylko matematyczne szanse na PO ale grają znacznie lepiej od NYK w dodatku dzisiaj wypada im jeszcze Kanter i Lee więc tutaj będzie spory problem ze starterami strata Kanter powinna się też mocno odbić na tym meczu i nie widzę szans żeby ktoś mógł ich tutaj pociągnąć. Pistons bez Blejka ograli już Wizards walczących o wygranie dywizji więc uważam, że ze słabymi Knicks obitymi dzisiaj dodatkowo brakiem kilku starterów nie powinni mieć problemu. Jeszcze dochodzi fakt, że przy ewentualnym braku Nikinkina pojawia się duży problem z obsadzeniem drugiej pozycji bo ławka krótka i np. taki Dotson to się do niczego nie nadaję więc nie widzę go w roli SG jako startera, a Mudiay i Jack po 48' grać przecież nie będą, jak dla mnie to nie ma co się zastanawiać i trzeba dzisiaj grać na Detroit.

 

Sacramento Kings - Golden State Warriors, GSW over 10.5 za 3 @1.79 1xbet :minus: Miałem hc grać ehh.

 

Niewiarygodnie niska linia jak dla mnie nie wie czy te ruski popiły i nie patrzą co się dzieje czy jak. Jest info, że wraca Thompson więc swoje dorzuci do tego Durant i Cook powinni mieć dzisiaj spokojnie skuteczność na swojej średniej, a w tedy ta linia przejdzie bez żadnego problemu przecież Kings to jest ekipa, która traci najwięcej punktów zza łuku w całej lidze. Sacramento może wprowadzać swoją drewniana koszykówkę i zmniejszać tempo meczu ale nie sądzę, że to przeszkodzi mistrzom ostatnio wszyscy cierpieli w Oakland bo drużyna grala przez kilka dni rozbita bez starterów i dziś powinni sobie to odbić i raczej nie kłaść krzyża na ten mecz. Curry im raczej nie wróci na 1 rundę PO więc powinni starać się ogarniać grę bez top PG ligi, a Cook dobrze się spisuje w zastępstwie nie ma co się do niego czepiać, daje bardzo dobre piłki i mądrze rozdaje na parkiecie.

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

25+15+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets, Robert Covington over 15.5 pkt @1.95 Unibet :minus: 

Myślę, że dzisiaj Covington powinien spokojnie zrobić swoje linie, Sixers dalej będą grać bez Sarica i Embiida więc Ilyasova znowu w roli startera i nie będzie odbierał minut z ławki Covingtonowi w dodatku Nets kompletnie nie mają obrony, oni nawet nie próbują skupiać się na difensie tylko grają taki typowy run and ball, Philla z takimi zespołami nie ma żadnego problemu bo genialnie potrafią przyspieszyć grę a przeciwko takiemu rywalowi Ben, T.J czy nawet Fultz jak coś pogra nie będą mieć żadnych problemów z dostarczaniem piłek do kolegów, kwestia skuteczności Covingtona ale myślę, że dzisiaj ze 3 trójki wsadzi, a resztą powinna się dozbierać bo on akurat oddaje sporo rzutów przy braku Sarica rzuca dużo więcej np od Redicka na którego też można by dzisiaj pograć ale zaatakuje to chyba z innej strony i wezmę jeszcze trójki J.J'a.

Denver Nuggets - Indiana Pacers, Pacers ML @2.45 1xbet :minus: 

Jak dla mnie to warto dzisiaj pograć na Indianę bo całkiem niezły kurs, a Denver to nie jest ekipa, której można zaufać po 1.6, oni potrafią przez 10 minut rzucać w okolicach 10% więc dla mnie granie ich mimo tego, że mają mecz na swoim parkiecie mija się z celem przy tych kursach i solidnym rywalu. Dodatkowo wypada im Harris więc sporo tracą w pierwszej linii, a nie wiadomo jeszcze co z Chandlerem, bez niego będzie spora strata w obronie, a dodatkowo nie będzie miał kto dołożyć trójek na dobrym % bo ławka Nuggets bez szału i na pewno dużo więcej jakości wśród zmienników po stronie Indiany. Pacers ostatnio w dobrej formie mogą jeszcze wygrać swoją dywizje i mieć lepsze rozstawienie w PO więc będą tutaj raczej grać na 100%, a porównując obie s5 na dzisiaj to rysuję się przewaga gości dlatego warto ich pograć nawet z jakimś HC dla większego bezpieczeństwa. Denver nie dość, że gra bardzo ofensywnie to na własnej hali grają już mega szybki i ofensywny basket i jeśli nie utrzymają dzisiaj dobrej skuteczności to Indiana ich lekko zje bo w obronie są lepsi od Nuggets.

 

Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs, Spurs ML @1.83 Unibet :minus: Pies jepał następne bety dopiero w PO :afro: 

Warto pograć dzisiaj w stronę dziadków, LAC po pierwsze nie radzą sobie dobrze z drużynami, które grają bardzo betonowy def nie potrafią zmienić tempa i narzuć swojej gry przez jakiś dłuższy czas i jak pojawiają się problemy pod koszem rywala to często kończy się to jakimś runem w kilka minut. Dzisiaj jeszcze spore braki na pierwszej pozycji bez Beverleygo i Teodosica, SAS ostatnio odbili się od dołka i jakoś doczłapali do PO grają trochę lepiej, a LAC po tych wtopach z Pacers i PTB już tylko matematyczne szanse na PO, gdyby wygrali tamte mecze to pewnie dziś poszedłbym w ich stronę ale w obecnej sytuacji nie widzę żadnych plusów po ich stronie, przy grze SAS mogą popełniać spore błędów i nie radzić sobie zbyt dobrze pod koszem co już zdarzało im się w tym sezonie z dziadkami.

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

3x15+2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Toronto Raptors - Boston Celtics (pojedynek Lowry vs Tatum  - kto więcej pkt w meczu AH ) 
Typ: JAYSON TATUM wygra 
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
 

Dziś o 2 czasu polskiego w Air Canada Centre dojdzie do konfrontacji dwóch liderujących ekip w konferencji wschodniej. Obie ekipy mają już pewny awans do fazy PO ale dziś przyglądnę się 2 świetnym zawodnikom . 

 

Kyle Lowry 183 cm 93 kg wagi. Dziś w matchupie przeciwko dobremu obrońcy Jaylenowi Brownowi . Młodziak jest cieższy o 9 kg i wyższym (201cm ) a to też ma znaczenie. 

 

Lowry jest po kontuzji, gra na PG i średnio oddaje te 13 rzutów. Problem jest w ostatnich tyg ze skutecznością. Umiejętności ogromne i uważam, że rdza zejdzie ale na fazę PO. Trener na pewno nie będzie swojego 32 latka i lidera eksploatował aby cos udowadniać Celtom jeszcze w takim rosterze. Ostatnie 4 spotkania to skuteczność z gry 4-10 i 11 pkt z Los Angeles Clippers, 4-10 z gry i tez 11 pkt z Denver, 11 pkt również i 4-13  z gry w Ogródku z Bostonem i 2 - 11 z gry w prestiżowym meczu z Cavs i tylko 5 pkt. Lider Raptors średnio w tym sezonie rzuca 16.4 ppg na 40 % skuteczności zza łuku. 

 

Tatum - wybrałem tego zawodnika z kilku powodów. 
1. osłabienia w Bostonie - brak Hayward, Theis, Irving, Smart i czekamy na info o Rozierze i Larkinie. Robi się wąską przy tylu osłabieniach. Te rzuty będą przejmowane na Morrisa, Browna i własnie Tatuma. 
Jayson jak na rookie jest szalenie dojrzałym już zawodnikiem. W RSie średnio rzuca 13.9 ppg ale ostatnie 10 spotkań to już 18.1 ppg.Do tego ten zawodnik ma naprawdę szalenie duży potencjał rzutowy. Ostatnie 5 spotkań to cyferki na poziomie 20,24,16,23,12 pkt w 5 ostatnich spotkaniach. Ten zawodnik to także ogromny talent przy rzutach zza łuku. Średnia jak na 1 rok 0.432 % robi wrażenie. 
Tatum już nie raz pokazał jak potrafi brać na swoje barki cieżar gry. Dziś w tym matchupie kurs na niego powinien opiewać na 1.40 patrząc na formę Lowriego i wąską kadrę Celtów. Lubię tego młodziaka i cieżko go upilnować nawet sporo bardziej doświadczonym graczom. Ten niski skrzydłowy dziś także w swoje 33-34 min na parkiecie powinien rzucić te 20 pkt w tym spotkaniu. 

 

Jaylen Brown over 14.5 pkt 1.85 Unibet 

Wąska rotacja, Brown bierze sporo gry na siebie a do tego po ostatnim spotkaniu przeciwko Raptors gdzie skopał spotkanie będzie chciał się zrehabilitować. Ogólnie to gra bardzo w kratkę ale tych ofensywnych graczy obecnie w Bostonie jest tak mało, że jego dobra gra jest na musiku. Ogólnie linia nisko ustawiona bo sufit SG  jest spory. Pokazał to min w ostatnim spotkaniu. 

Tatum over 17 pkt AH OT Unibet 

patrz wyzej 

Edytowane przez SeeloweN
dodanie betów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Celtics - Bucks
Typ: 2
Kurs: 2.50
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś trochę inaczej, bo NBA. W końcu ruszyły Playoffy, a dziś o 19 Boston zagra u siebie z Bucks. To nie jest typowy mecz 2 drużyny z 7, bo Celtics są kompletnie rozbici jeśli chodzi o personalia. O ile cały sezon byli bez Haywarda to nie zagrają jeszcze Smart, Theis i prezde wszystkim Irving. Brad Stevens jest wielkim trenerem, lecz po przeciwnej stronie nagle kompletnie inna sytuacja. Bucks z tym składem są pierwszy raz zdrowi, mają będącego w okolicy top5 ligi Giannisa i mimo gorszego coachingu powinni tę serię wziąć. Bucks muszą, Celtics tylko mogą i to zespół z HCA jest underdogiem. Stawiam dziś na Milwaukee, bo 1 spotkania to zwykle kwestia talentu, dopiero później wchodzą usprawnienia trenerów na całe serie co pokazał choćby nocny mecz Philly z Miami. Tego talentu jest o wiele więcej w Bucks. Idę w Totolotku w opcję odważniejszą czyli nie uwzględniającą dogrywki, ale 2.50 na lepszy personalnie zespół to dobra okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers, Kevin Love powyżej 9.5 zbiórek @1.74 1xbet :plus:

 

Chyba nie powinien mieć problemu z zebraniem minimum dziesięć razy bo przeciwko Pacers w tym sezonie całkiem dobre wyniki kręcił, a teraz w PO razem z Jamsem będą pewnie grać najwięcej minut dlatego spore szanse powodzenia w dodatku na Double-Double Lova maja @1.85, a chyba nie zakładają, że mógłbym to zrobić asystami :afro: Sporo czasu było na odpoczynek bo nie grał już z Knicks i dzisiaj ~40 minut pewnie spędzi na parkiecie, a linia wystawiona poniżej jego średniej więc nic tylko brać. 

 

 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOUSTON ROCKETS - MINNESOTA TIMBERWOLVES  Double-double James Harden (łącznie z dogrywką) Tak 2,00 betsafe :n:2 piłek zabrakło za dużo rzucił ....

 

Tutaj krotko zanosi sie na rzez niewiniątek. Rakiety wypoczęte głodne i....u siebie bardzo mocne . 28 zawodników wystąpiło we wszystkich spotkaniach sezonu zasadniczego z czego aż 4 to gracze Wolves .Leśne wilki mogą być  zmęczone. Starterzy byli eksploatowani do maksimum walka do końca z Baryłkami o miejsce w pley offach  .Do tego dochodzi bardzo wąska ławka i moim skromnym zdaniem słaba obrona .Houston głodne szybkiej wygranej, bo naprawdę trzeba myśleć o kolejnych rundach i potencjalnym zostawieniu sił na finał konferencji z GSW. Bilans obu drużyn z sezonu regularnego jest bardzo niekorzystny dla Minnesoty win strek wynosi bodajze 6-0 . W Houston w domu jest to pewne 2-0 dla gospodarzy z dwoma wygranymi 18 punktami.Brodaty będzie na pewno kluczowym ogniwem zespołu będzie grał robił swoje z pkt nie powinno byc problemu asysty jest wstanie dograć 10 piłek a i zbiorek potrafi na łapać mecz powinien iść w stronę overu- bo obie ekipy graja szybko tylko Rakiety mocniejsza ławka i lepsza obrona.Nie tak dawno w marcu było 129-120 i Harden zrobił 34 pkt i 12 asyst plus 4 zbiorki .W lutym grali 2 razy raz  zabrakło 1 asysty....a raz bylo 126-108 i kolejne 34 pkt i 13 asyst z fartem mordeczki :5:

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors - San Antonio Spurs, over 204.5 @1.82 Unibet :plus: 

 

Zastanawiałem się czy brać ten over czy atakowac GSW na - hc ale zaryzykujemy na te punkty bo Spurs może nie zagrają drugi raz takiego dziadostwa w ofensywie. Ten pierwszy mecz to był istny gwałt nie dość, że ta defensywa SAS była okrutnie rozbijana to jeszcze zero jakości w ataku, te dwie czopy LaMara przeciwko McGee w przeciągu gdzieś minuty? Jak to zobaczyłem to zacząłem się śmiać :afro: Jak drugi raz wyjdą nastawieni na to betonowanie pomalowanego to znowu będzie gwałt i ta seria prawdopodobnie skończy się szybkim sweepem, taka taktyka nie ma tutaj sensu nie z takim przeciwnikiem i Spurs powinni zagrać troszkę szybciej żeby podjąć jakąkolwiek walkę w tej serii. Wiadomo, że szkoła Popa może się tutaj objawić jakimś niespodziewanym match-up'em żeby zaskoczyć mistrzów ale nie sądzę, że defensywną grą bo pradawna prawda jest taka iż ta koszykówka to mogłaby się sprawdzić kilkanaście lat temu ale nie w dzisiejszych czasach gdzie większość zespołów jest już nastawiona na szybkie tempo i szybie rozbijanie takich defensywnych maszyn. Jeszcze ten pierwszy mecz słabiutki w wykonaniu s5 SAS Aldridge i Mills niszczeni przez obronę GSW, mnóstwo strat i niedokładnych piłek co spotykała się z szybkimi kontrami i wynik był jaki był dlatego sądzę, że dzisiaj powinno to wyglądać już lepiej po stronie gości bo w tym pierwszym meczu nic nie funkcjonowało tak jak trzeba. Potrzebna tylko lepsza skuteczność Spurs i mniej tego czajenia na mindrange bo to donikąd nie prowadzi jeśli goście zagrają przyzwoicie i nie dadzą się tak blokować pod koszem Goldenów to ez wleci over bo mistrzowie swoje wrzucą, a dodatkowo liczymy na szybsze tempo Spurs. 

 

Philadelphia 76ers - Miami Heat, Simmons + Dragic over 14.5 asyst @1.96 1xbet :minus: 

 

Powinni to we dwójkę ogarnąć Ben pewnie jakieś 10-12 asyst zrobi i Dragic powinien dołożyć resztę albo i ciut więcej, Simmons to teraz chyba ogólnie top jeśli chodzi o podania do kolegów w pierwszym meczu zrobił 14 asyst, dzisiaj pewnie też będzie sporo grał i znowu się zakręci koło Triple-Double, a Dragic słabiutko w tym pierwszym starciu więc zakładam, że dzisiaj pogra już lepiej i da więcej swojej drużynie. Ogólnie Dragic nie będzie miał łatwo z wjazdami pod kosz bo Sixers coraz lepiej bronią w pomalowanym więc powinien oddawać sporo piłek za linie i wszystko się rozbije o skuteczność reszty zawodników Heat. Jednak nawet statystycznie to dobrze wygląda bo Dragic te 4 asysty na mecz robi, a Simmons w tym sezonie 14 na mecz :afro: Fakt, że Ben odpalił z tymi wynikami w końcówce sezonu i te linie skoczyły w górę w porównaniu z tym co było w pierwszej części rs ale te marne @1.4 co dają na samego Bena to nawet mi się nie chce tykać i dużo lepiej tutaj wygląda  ten dubel bo niewykluczone, że Simmons sam taką linie pyknie jak zaczną ruchać Heat. 

 

Philadelphia 76ers - Miami Heat

Goran Dragic over 1.5 za 3 @1.99 1xbet :minus: 

Dario Saric over 24.5 pkt + zb + as @1.74 1xbet :plus: 

 

Już miałem napisaną analize i mi się nie zapisało :fp: 

No ale do rzeczy bo te dwa bety też całkiem fajnie wyglądają, Dragic w miarę skutecznie rzuca z dystansu i w pierwszy meczu miał 3/4 gdzie i tak jakiegoś mega wybitnego spotkania nie rozegrał raczej przeciętny mecz więc dzisiaj też powinien ogarnąć te dwie trójki szczególnie, że Sixers gorzej bronią zza łuku niż w pomalowanym gdzie jest ścisk i Dragic może mieć problemy z wjazdami pod kosz w dodatku Heat musza się spinać bo Szóstki idą jak taran, a jak im jeszcze ewentualnie wróci Embiid na pozostałe mecze w serii to mogą mieć spore problemu z ugraniem czegokolwiek przeciwko Sixers. Saric swoje pewnie też rzuci ostatnio coraz lepsza forma i dobra skuteczność, oddaje sporo rzutów zakręci się pewnie w okolicach 20 punktów, a resztę powinien ogarnąć samymi zbiórkami no i warto brać pod uwagę fakt, że Ilyasova bardzo dobrze pograł ostatnio jako center więc nie nie zabiera już tyle minut Saricowi i przy braku Embiida to raczej większe rotacje Amir/Ersan niż ruszanie pozycji Dario.

 

 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

30+19+19+30+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans, PTB -5.5 @1.8 1xbet :minus: No nie wierzę kur... .

 

Osobiście grałem na Pelikany w pierwszym meczu i jakoś się to udało ale trzeba tutaj podkreślić słowo "udało" bo ta pierwsza połowa w wykonaniu Portland było tragiczna McCollum i Lillard praktycznie nie istnieli ofensywnie i nic nie wychodziło za to NOP grałi jak z nuty i zrobiła się spora przewaga, którą dowiezli do końca meczu w dużej mierze dzięki świetnej grze w obronie Holidaya. Ten mecz powinien już wyglądać inaczej i jak Portland dobrze zaczną i będą kontrolować przebieg meczu to spokojnie ogarną HC, po pierwsze to dwie pierwsze pozycje w Portland nie zagrają już drugiego tak słabego meczu, a po drugi to w NOP zwyczajnie brakuje talentu na ławce i ten pierwszy mecz tłukli z s5, a w końcówce było widać, że nie ma już siły bo w obronie już nawet nie mogli skakać dzisiaj wątpię żeby zbudowali kolejny raz przewagę ~20 pkt, a Davis, Holiday, Mriotic i Rondo nie pociągną kolejny raz 40 minut na takim wysokim poziomie bo braknie sił, a jak się zaczną głębokie rotacje nawet na kilka minut to PTB odjadą nie ma tutaj innej opcji dlatego dziś warto wchodzić w win Portland, oni u siebie grać potrafią w rs 28-13, a było by lepiej gdyby nie tankowanie w końcówce jak 3 seed był już niemal pewny w 100%. Bez szans żeby Pelikany miały 2:0 przed meczem na swoim parkiecie. 

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola Mirotic (New Orleans Pelicans) wykona przynajmniej 4 rzutów za 3 punkty   kurs 2,1 bah 20.04.18 03:00:plus: 8/6 za 3 pkt najlepszy pkt meczu....

 

Bardzo fajna opcja w bahu mozna połapać super kursy na poboczne zdarzenia zawodników.Pelikany to jest rewelacje dla mnie pley offów ugrać 2 spotkania w  Rose Garden Arena( ja preferuje stare nazwy- stary jestem to :p ) Krotko wychowanek Realu Madryt potrafi rzucać  i dużo rzuca za 3 pkt.W sezonie zasadniczym ponad 6 prób na mecz.W 2 pierwszych spotkaniach z PTP 7 na 3 i 10 na 4- dzisiaj pelikany we własnej hali graja o 3-0 i są faworytem. Pierwsza piątka gra rewelacyjnie starterzy dostają dużo minut.Nikola świetnie sie wpasował w zespól rzuca na luzie z obwodu deep dystans i co ważne trafia. PTP jak na razie nie radzi sobie z Pels to powinien byc kolejny dość szybki mecz z spora ilością rzutów szczególnie z dystansu.Pelikany prowadzone przez Rondo naprawdę bardzo dobrze wyglądają pytanie jak długo  ta piątka będzie kręciła takie cyferki i minuty.... 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

41+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu proponuje graczy na rzuty 3 punktowe 

 

 Milwaukee Bucks - Boston Celtics  rzuty za 3: Al Horford (Boston Celtics) wykona przynajmniej 2 rzuty za 3 punkty kurs 2,63 :n:

 

Tutaj głównie taka czutka ale z szansami Al bardzo ważna postać ekipy Celtics wiadomo jakie problemy maja ale radzą sobie bardzo dobrze.  Horford dobrze zbiera asystuje i punktuje taki wielofunkcyjny gracz  lubi wyciągać wysokich z podkoszą na obwód robić miejsce niskim graczom na wjazd pod kosz  i czesto w meczu oddaje jakiś rzut za 3 pkt-moze technicznie nie wygląda to za dobrze ale w sezonie regularnym oddawał średnio ponad 3 próby za 3 pkt w fazie pley off z kozłami wygląda to bardzo solidnie i przyzwoicie w pierwszym   meczu 2/1 a w drugim 1/1.

 

 Washington Wizards - Toronto Raptors  rzuty za 3: Bradley Beal (Washington Wizards) wykona przynajmniej 3 rzuty za 3 punkty  kurs 2,05:t:

 

i do dubla wykona przynajmniej 2 rzuty za 3 punkty  1,5 :plus:

 

Tutaj nie rozumiem tych kursów i uważam ze warto pograć dość zdecydowanie  Bradleya obie propozycje sa bardzo dobre jedna  po grana prze zemnie   jako singiel druga w dublu z Horfordem .   Cos tam sie ugrało na Miroticiu i z darmowego spina cos wpadło to próbujemy .... o ile do zawodnika Bostonu mozna sie przyczepić ze ryzykowny bet to moim zdaniem Beal jest dobrym  rzucający obrońcom oddaje bardzo dużo rzutów za 3 ogólnie na słabym % ostatnio  ale w sezonie ponad 6,5 próby na mecz. W 2 spotkaniach z Toronto na wyjeździe 5 i 6 oddanych rzutów za  7,24 . Minut na pewno nie zabraknie przy dobrym wyniku powinien sie zakręcić w granicach 40 - Graja u siebie gdzie klepka jest czarodziejom bardzo dobrze znana. Wizards  jeśli chcą nawiązać walkę musza grac duzo na obwodzie próbować rzucać - ogólnie preferują szybki basket. Sporo rzucają z rożnych pozycji wiadomo wrócił Wall ale myślę ze to Bradley będzie kluczowa postacią w ekipie Gortata i spokojnie odda minimum 4-5 prób za 3 taka pefunia moim zdaniem Pozdrawiam 

 

Bet-at-home 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

41+41+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Raptors - Wizards
Typ: Gortat over 9.5
Kurs: 1.83
Godz: 00:00
Bukmacher: Totolotek

Playoffy zarówno sportowo, jak i typersko póki co mnie nie zawodzą. Dziś poszukam czegoś w meczu między Wizards oraz Toronto i ponownie idę w stronę Polskiego Młota. Tym razem linia na Gortat wyższa, bo wynosi w Totolotku 9.5, ale ostatni mecz Marcin miał naprawdę udany. Przed własną publiką wyraźnie odżył, a ścięcie irokeza chyba pomogło. Łysy Marcin wyglądał trochę jak morderca z Bałut i częściowo też tak grał. Widać było determinacje, zaufanie kolegów, a Wizards pierwszy raz od dawna wyglądali jak drużyna, a nie zbitka przypadkowych gości zebranych na jednym z osiedlowych boisk. Tu jeszcze będzie seria, w dodatku Toronto to psychicznie dość mało pewny zespół i nie wiadomo jak odpowiedzą na porażkę, mimo tego sezonu regularnego i zmiany gry na bardziej zespołową to nadal ciężko im zaufać. Gortat w tej serii dwukrotnie zrobił tę linię, tylko w G2 nie udało się tego zrobić, ale tego dnia był po prostu fatalny i zagrał zaledwie 12 minut. Marcin lubi Playoffy, kto wie może to jego ostatni run, gdy jeszcze jest w jako takiej formie, więc powinien zrobić te 10 oczek.

By pershing,

30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Karl-Anthony Towns (Minnesota Timberwolves) wykona mniej niż 12,5 zbiórek 2,2  bah :n:

 

Taka czutka bo KAT kreci niesamowite cyferki jeśli chodzi o zbiorki.W sezonie 12,3 średnia na 3 spotkania z rakietami w pley offach to 16,10,12(ostatnie 10 spotkań to 13,4 w kwietniu ponad 12 na mecz) czyli 2 razy nie zrobił Lini- moim skromnym zdaniem ta linia jest dość wysoka patrząc ze pod koszem jest Capella no ale tez kilku innych gości potrafi zbierać choćby Harden i Butler.Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip dzisiaj jednak możemy sie spodziewać takiego meczyku na under i chyba walki o każda piłkę-akcje jeśli Rockets włącza ten swój bieg ,odpala za linii 7,24 to wilkom będzie bardzo ciężko odpowiedzieć.Jak na razie to Minnestota gra bardzo dobrze mimo ze przegrywa 2-1 to poza tym jednym blow autem w 2 spotkaniu jedno na styk jedno pewnie wygrane i dzisiaj gema prawdy....

 

 

drugi bet to Ricky Rubio (Utah Jazz) zdobędzie mniej niż 16 punktów 1,62 bah :t:

 

Ricky ostatnio kreci niesamowite cyferki jeśli chodzi o pkt bo przeciwko OKL ma średnia ponad 20 pkt w samym kwietniu 17.W dwóch wygranych meczach z Thanders rzucił 26 i 22 w przegranym meczu 13.Gra naprawdę rewelacyjnie bo i zbiera wiadomo ze asysty to jest jego kluczowa opcja ale poprawił rzut jest na naprawdę dobrym % ostatnio.Jest bardzo ważna postacią i jeśli Russel i spółka chcą powalczyć musza go zdecydowanie ograniczyć.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

19+30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma City Thunder - Utah Jazz, Donovan Mitchell Over 6 Rebounds, Ricky Rubio Over 6 Assists & Joe Ingles Over 3 Assists @6.0 1xbet :minus: Mitchell lamusie 2 zbiórki :fp: 

Houston Rockets - Minnesota Timberwolves, Chris Paul Over 7 Assists & Clint Capela Over 13 Rebounds @5.35 1xbet :plus: 

Oklahoma City Thunder - Utah Jazz, Paul George over 23.5 pkt @1.95 1xbet :plus: 

Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers, Victor Oladipo over 2.5 trójek @2.2 1xbet :minus: Czarny brat zawodzi :afro: 

Toronto Raptors - Washington Wizards, Bradley Beal over 2.5 trójek @1.9 1xbet :plus: 

 

Co to pierwszego betu to może być tylko problem z asystami Inglesa, Mitchell raczej pozbiera, a Rubio jest w dobrej formie i na luzie powinien ogarnąć te asysty. Dużo będzie zależało od tego jak się ten mecz ułoży bo OKC już nóż na gardle i wielce prawdopodobne dzisiaj pożegnanie z PO bo jednak Jazz dużo lepiej prezentowali się w rs i teraz w tej serii, niezła ławka i mocne s5 i Oklahoma nie daje rady dlatego podoba mi się bardo to combo na zawodników Jazz szczególnie, że linie praktycznie leżą na ich średnich dlatego jak pograją swoje normalne minuty na parkiecie to duże szanse powodzenia. No i jak już wiele razy pisałem przy meczach Thunder ta ich obrona bez Robersona to jest łamana jak paluszki, a Adams i RW pod koszem nie powinni aż tak zgwałcić Mitchella żeby nie wykręcił swojej średniej w zbiórkach. Zbiórki Capelli to można chyba śmiało limitować bo jeśli nie będzie szybkiego gwałtu ze strony Rakiet to bez problemu pokrywa linie, która teraz jest na 11.5 tylko kursy liche to też szukałem jakiegoś combo betu, a to duo z CP3 sympatycznie wygląda no i liczę na to, że dzisiaj jakiś potężny over pkt zobaczymy przy dobrym tempie i lepszej skuteczności bo te mecze Wilków z Rakietami w PO takie poniżej oczekiwań jak do tej pory i dość licho to wygląda, a jak będą punkty to i CP3 asysty wykręci z łatwością. Rockets dziś na swoim parkiecie raczej będą zamykać tą serie więc trzeba się będzie trochę spiąć bo Wilki łatwo tego nie odpuszczą. PG rzuca te pkt jak oszalały ostatnio więc tutaj trzeba pograć ale nic ciekawego to combo nie widzę to w singlu atakujemy,  w dodatku ostatnie dwa mecze trochę słabo celował z dystansu ledwo tam jedna czy dwie trójki na 9 rzutów wchodziły, a i tak 30 pkt + robił, on raczej się kreci na 40% to dziś już powinien i za 3 lepiej trafiać. Biorę też pod uwagę fakt, że będą grube minuty grane jak OKC chce jeszcze coś ugrać w tej serii z Jazz. Beal w formie mega gaz w tych ostatnich dwóch meczach, dobra skuteczność i dzisiaj powinien to pociągnąć i liczę, że ograją tych pseudo koszykarzy z Toronto i wyjdą na prowadzenie w tej serii w dodatku tutaj wszystkie mecze był bardzo szybkie i takie tempo pozwoli mu oddać kilka rzutów, a przy obecnej skuteczności powinien wjechać w Raptors jak podczas tych dwóch meczy w DC bo specjalnie mu tak nikt nie przeszkadzał na obwodzie i rzucał aż miło było popatrzeć. Najczarniejszy z czarny braci w Pacers też powinien dzisiaj wykręcić swój over w rs miał chyba 3/4 vs Cavs tutaj już jest 2/4 ale jeden mecz bodajże było to g2 to była lekka skucha bo szybko tam po dwóch faulach poszedł na ławkę i ledwo minute się nagrał w pierwszej kwarcie, a w drugiej było podobnie tyle, że siadł dopiero w połowie. On tutaj najwięcej sadzi za 3 w Indianie i jak specjalnie nie pocegli to powinien to trafić patrząc jeszcze na to, że Cavs specjalnie nie przeszkadzają z oddawaniem rzutów bo obrona cienka i oni raczej wychodzą byle przerzucić rywal. 

:wuwu: 

Edytowane przez Cecrusher
By pershing,

248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee Bucks - Boston Celtics, Terry Rozier powyżej 5.5 asyst @2.1 Unibet :mius:

 

Nisko ustawili tą linie w Uni, Rozier teraz w PO z powodu kontuzji Irvinga główny PG Celtów sporo minut gra już 3 razy pokrywał tą linie, a ostanio 5 asyst. Inne buki mają to wystawione wyżej na 6.5 nie wiem czemu tak nisko w tym Unibecie ale warto zagrać. Terry w dobrej formie przemyślane zagranie nie gubi piłek i nie ma wyjścia musi teraz dostarczać dobre piłki do kolegów jak chcą zakończyć tą serie jeszcze dzisiaj. Larkin minut nie powinien zabierać bo on kompletnie nie potrafi rzucać, mnóstwo fatalnych cegieł albo wgl nie oddaje rzutów i z nim na parkiecie Boston w tej serii zawsze był na minusie, a Rozier zawsze jakieś trójeczki od siebie dorzuci i dużo lepiej to wygląda. Matchupowo też nie jest źle bo nie miał jakichś większych problemów w mijaniu podaniami Middletona, Brogdona czy Zellera więc jak dzisiaj koledzy nie będą za dużo ceglić to powinno spokojnie wchodzić, nie widzę tutaj innej możliwości na rozegraniu oprócz Roziera, a Brown i Horford w grach z Kozłami cały czas na dobrym procencie Jaylen to wręcz wyborne mecze rozgrywa to nie ma się chyba co martwić. Później może jeszcze coś dodam jak się pojawi więcej combo betów u ruskich bo trochę lipa obecnie z ofertą. 

 

Milwaukee Bucks - Boston Celtics, Giannis Antetokounmpo Over 6 Assists & Terry Rozier Over 7 Assists @8.5 1xbet :minus:

 

Rozier już wyżej opisany i te 8 asyst też ze spokojem może dzisiaj wykręcić, a co Greka linia też dość ciekawa i ogólnie za duży ten kurs żeby tego nie zagrać :afro: Gra Kozłów trochę inaczej wygląda w PO niż podczas RS pewnie to ze względu na def Celtów i utrudnione wjazdy w pomalowane ale Giannis oddaje sporo piłek oddaje w tej serii do Middletona/ Bledsoe"a i pozycje 1/3 oddaja sporo rzutów, sam Middleton chyba we wszystkich 5 spotkaniach do tej pory pokrywał swoje linie bez większych problemów. Kozły powinny dzisiaj powalczyć i liczę, że to skończy się dopiero podczas g7 w Ogródku Celtów, a jak Antek będzie dalej mocno pilnowany i będą problemy z wjazdami to powinien zacząć rozdawać te piłki do kolegów, Eric Bledsoe raczej sam tego nie pociągnie i trzeba będzie uruchamiać Greka, a te 7 asyst, które musi wykręcić to akurat średnia z PO więc całkiem nieźle to wygląda.

 

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze Jezzmeni zamykają ta serii ogólnie kursy na ich win dość liche ale myślę ze warto a już kilka opcji pobocznych wygląda ciekawie 

over  207,5 i win  Utah Jazz Unibet 2,65   :minus:

Tutaj mimo wszystko te spotkania sa dość overowe patrząc jak Utah potrafi grac w obronie głównie za sprawa dosc słabej obrony OKLY,  która nie jest monolitem i grzmoty nie radza sobie z Rubio i spółka. Świetnie gra prezentuje sie Mitchell który bardzo duzo kreuje ma wielki wpływ na grę a jest to pierwszoroczniak.  Praktycznie Jezzmeni w każdym aspekcie sa lepsi pewniejsi po prostu stabilniejsi. Dosc spokojnie przekraczają 100 pkt w tej parze tylko w ostatnim meczu im sie to nie udało 99 pkt .U siebie 113 i 115 i wysokie pewne wygrane w 1 meczu porażka 116-108.Nie wiem co musiało by sie wydarzyć zeby Jezz tego dzisiaj nie wygrali Russ gra dobrze kreci swoje cyferki ale brakuje wsparcia mocno nagrzany jest na ta rywalizacje szczególnie na Rubio ale  

 

 

2 bet ryzykowniejszy ale jeśli do żyje :P  dla lepszego oglądania myślę ze warto 

 Ricky  Rubio,   Będzie mieć double-double –– w tym dogrywka 2,85 unibet :minus: 7 minut pograł....

 

mimo słabszego ostatnio występu to i tak bylo blisko bo 7 asyst 10 pkt i 12 zbiorek robi wrażenie .Hiszpan zagrał na dość słabym poziomie % z gry jeśli chodzi o rzut...Ricky ostatnio kreci niesamowite cyferki jeśli chodzi o pkt  przeciwko OKL ma średnia ponad 16  pkt w  kwietniu 17.Gra naprawdę rewelacyjnie  zbiera wiadomo ze asysty to jest jego kluczowa opcja ale  rzut jest na  dobrym poziomie   daje drużynie dużo-  fajnie jego gra wygląda z Ingelsem czy  Donovanem .Jest bardzo ważna postacią zbiorki ponad 7,8 asysty ponad 7 w tej serii no parę zl warto na chłopaka postawić...z fartem 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steven Curry under 3,5 trójki, kurs 2,20  Unibet  :n: wszyscy cegły na potęgę ale nie stefek 27 minut 10/5  Tutaj krotko Stefek wraca po kontuzji pewnie odda z jakieś 6-7 prób moze więcej - pytanie tylko na jakim % wiadomo rożnie moze byc ale....minuty tez powinny byc limitowane, bez niego bardzo dobrze jak na razie wojownicy wyglądają wiadomo Kerr ma kim grac i raczej  na  Curryego będą chuchać i dmuchać. Jest to bardzo ważne ogniwo w całej układance wojowników , myślę ze na Początek jakieś +- 20 minut nie więcej.Kolano to jednak jest poważna sprawa  patrząc na cały sezon prób było sporo bo w granicach 10 na mecz trawionych lekko ponad 4 ale pley offy to inna bajka i za duzo o formie Stevena nie możemy powiedzieć. 

 

double-double Rondo 2,05 unibet  :plus: Izzunia nawet 4/3 za 3 pkt Tutaj krotko wszystko będzie zależało jak pelikany długo będą sie trzymały w tym meczu...  Rajon gra świetny sezon cale Pels mi sie bardzo podobają a juz 1 runda pley offow palce lizać.Teraz rywal mega trudny chyba najgorszy z możliwych w 1 meczu klęska bo ponad 20 pkt na - na luziku odjazd zaczął sie od 2 kwarty... minut nie brakowało bo zagrał grubo ponad 30. Miał 11 asyst bodajże 7 juz w 1 kwarcie i 9 pkt rzutowo wyglądało to niezle...bo 10/4 z gry i 2/1 z osobistych dwie cegły za 3 pkt wiec myślę ze dzisiaj jest wstanie spokojnie dac 10 asyst i 10 pkt wrzucić jakaś zastanawiałem sie nad pojedynkiem z Currym ale -5,5 asysty chyba za duzo  no i linie na asysty w meczu 11 i 11,5 zobaczymy czy wyboru okażą sie dobre.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

41+19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Orleans Pelicans - Golden State Warriors, Anthony Davis under 5.5 trafionych FT @2.2 1xbet 6/6 w 1k :k: :minus: 

 

Rzekłbym, że to chyba promo na dzsiaj bo obswerwując tą serie jak na dłoni widać, że wgl nie gwizdają na korzyść Davisa g2 mogły Pelikany ez wygrać ale sędziowie zabrali w końcówce:bz: On tak rzadko staje na linii, że trafienie 6 FT jest mało prawdopodobne, w całej serii jak dotąd nie trafił jeszcze 6 wolnych to ja nie wiem jak oni sobie taki kurs wykombinowali. W g3 podobna sytuacja Davis faulowany prze Greena raz drugi dostaje po łapach co każdy ślepy widzi, a oni i tak nie gwizdneli faulu w obronie, bierę to po takim kursie śmiało bo wątpie żeby coś się zmieniło w tej kwestii.

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...