Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 
Detroit Pistons - Denver Nuggets (live) typ:Under 234,5,Kurs:1,60
Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (live) typ:Under 234,5,Kurs:1,75
Houston Rockets - New Orleans Pelicans (live) typ:Under 244,5,Kurs:1,85
 
AKO:5,18
Stawka:1000zł
EWK:4102zł

 

Dzisiaj wyjątkowo mecze Live! Są to najwyżej ustawione linie w danym czasie w meczu zagrałem wszystkie na under. ostatnio do nie których overów granych przed meczami brakowało mi dwóch punktów albo jednego więc dzisiaj postanowiłem zagrać na odwrót ,ponieważ spóżniłem się z typowaniem przed meczowym ze względu na dzisiejszą ostrą bibię która aktualnie trwa w meczu Pistons nie dawno zaczeła się czwarta kwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Graciano Pel napisał:
 
Detroit Pistons - Denver Nuggets (live) typ:Under 234,5,Kurs:1,60:plus:
Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (live) typ:Under 234,5,Kurs:1,75:minus:
Houston Rockets - New Orleans Pelicans (live) typ:Under 244,5,Kurs:1,85:plus:
 
AKO:5,18
Stawka:1000zł
EWK:4102zł:minus:

 

Dzisiaj wyjątkowo mecze Live! Są to najwyżej ustawione linie w danym czasie w meczu zagrałem wszystkie na under. ostatnio do nie których overów granych przed meczami brakowało mi dwóch punktów albo jednego więc dzisiaj postanowiłem zagrać na odwrót ,ponieważ spóżniłem się z typowaniem przed meczowym ze względu na dzisiejszą ostrą bibię która aktualnie trwa w meczu Pistons nie dawno zaczeła się czwarta kwarta.

Za dużo o 3 punkty w meczu Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fc Baden - Fc Dietikon typ:Over 2,5,Kurs:1,20
Real Madryt - Real Sociedad typ:12,Kurs:1,20
Energypot Wizards - Wild  typ:1,Kurs:1,20
 
AKO:1,73
Stawka:1000zł
EWK:1522zł
 
Kupon wygenerowany przez bukmachera zobaczymy czy będzie coś warty jeśli ,będzie na takich kuponach duży % wygranej to będę częściej grał takie kupony,nie miałem dzisiaj pomysłu co zagrać więc postanowiłem puścić coś takiego mecze rozpoczynają się o 19 i 19:45 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygenerowane kupony przez bukmachera kupony rzadko siadają mi tylko raz udało się wygrać i to na samym początku przygody z TOTALbet ustawiłem sobie suwak na kursy w przedziale od 1,2 do 1,6 za 5zł chciałem wygrać 5tyś tak dla jaj stawiałem nie liczyłem nawet że mecze wszystkie powsiadają i co się okazało nie możliwe stało się możliwe 32 mecze na taśmie jakimś cudem siadły ,gdy logowałem się po weekendzie na total by zobaczyć kupon byłem niesamowicie zaskoczony że wszystko siadło ,niestety to był ten jeden jedyny kupon który siadł zagrany z dupy ,póżniej brakowało jednego meczu lub połowa nie siadała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Graciano Pel napisał:
Fc Baden - Fc Dietikon typ:Over 2,5,Kurs:1,20:plus:
Real Madryt - Real Sociedad typ:12,Kurs:1,20:plus:
Energypot Wizards - Wild  typ:1,Kurs:1,20:plus:
 
AKO:1,73
Stawka:1000zł
EWK:1522zł:plus:
 
Kupon wygenerowany przez bukmachera zobaczymy czy będzie coś warty jeśli ,będzie na takich kuponach duży % wygranej to będę częściej grał takie kupony,nie miałem dzisiaj pomysłu co zagrać więc postanowiłem puścić coś takiego mecze rozpoczynają się o 19 i 19:45 .

:plus:522zł

 

Nie wiele brakło a Sociedad by sfrajerzył prowadzili 4-1 a skonczyło się 4-3 na szczęście .W meczu Baden po 60 minutach jest 3-1 więc wszystko siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
AKO:2,7
Stawka:1000zł
EWK:2138zł
 
Myśle że w polskiej lidzie nie ma się co partolić to liga w której pada bardzo dużo rogali w pierwszym meczu między Arką a Caracovią padło 16 rogali w tym meczu nie sądze by gra się toczyła w środku pola też powinni na stukać rożnych ,Śląsk przeważnie z równymi sobie rywalami nabija rożne mam na dzieje że w dzisiejszym spotkaniu też nie będą sobie żałowac i zobaczymy przynajmniej 12.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Graciano Pel napisał:

Ale się Roma skompromitowała żal !! żeby przegrać z takimi ogórkami ciekawe kiedy się opamiętają . Porażka ze Sasuolo 4-2 teraz wtopa u siebie z Bologną do tego spierniczyli mi kupon,nie zasługują na to by grać w LM w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Graciano Pel napisał:
 
AKO:2,7
Stawka:1000zł
EWK:2138zł:plus:
 
Myśle że w polskiej lidzie nie ma się co partolić to liga w której pada bardzo dużo rogali w pierwszym meczu między Arką a Caracovią padło 16 rogali w tym meczu nie sądze by gra się toczyła w środku pola też powinni na stukać rożnych ,Śląsk przeważnie z równymi sobie rywalami nabija rożne mam na dzieje że w dzisiejszym spotkaniu też nie będą sobie żałowac i zobaczymy przynajmniej 12.
 
 

:plus:1138zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 21:50, Graciano Pel napisał:
 
Michalski D / Vrbensky M - Hazawa S / Yamanaka T typ:1,Kurs:1,2:plus:
Kallinge-Ronneby IF - Skovde IK typ:1x,Kurs:1,2:plus:
G2 Esports - Rogue typ:1,Kurs:1,2:plus:
 
AKO:1,73
Stawka:1000zł
EWK:1522zł:plus:
 
 

:plus:522zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Graciano Pel napisał:

Nuneaton Town FC - Biggleswade Town typ:12,Kurs:1,20:minus:

Niendorfer TSV 1919 - Holstein Kiel typ:12,Kurs:1,20:plus:
Milwaukee Admirals - Texas Stars typ:1x,Kurs:1,20:plus:
 
AKO:1,73
Stawka:1000zł
EWK:1522zł:minus:

 

Bramka w 96 minucie spotkania zespół gospodarzy grał w dzisiątkę przegrywali 0-2 a skonczyło sie na 2-2 ! Ale żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ca Nacional Potosi - Royal Pari Sion typ:Over 1,5,Kurs:1,2
Guadalupe Fc - Ad Municipal Grecia typ:Over 1,5,Kurs:1,2
Ca Platense - Ferro Carril Oeste typ:1x,Kurs:1,2
 
AKO:1,73
Stawka:1000zł
EWK:1522zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...