Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


 
 
Najciekawsze dzisiaj spotkanie to na pewno hit ligi włoskiej ,Inter walczący o mistrzostwo kontra Roma emocji nie zabraknie i mam na dzieje że również bramek po obu stronach .Po za tym stawiam na zawsze silną lidze Benfickę oraz zawsze overową drugą ligę holenderską .
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Graciano Pel napisał:
 
 
Najciekawsze dzisiaj spotkanie to na pewno hit ligi włoskiej ,Inter walczący o mistrzostwo kontra Roma emocji nie zabraknie i mam na dzieje że również bramek po obu stronach .Po za tym stawiam na zawsze silną lidze Benfickę oraz zawsze overową drugą ligę holenderską .
 
 

W meczu Benfiki jest 73 minuta spotkania goście prowadzą 1-3! I nie sądzę by coś się tu zmieniło.Zawiodła liga włoska hit tej kolejki okazał się nie porozumieniem mecz momentami wyglądał jak w polskie ekstraklapie ,zero stylu zero pomysłu na grę obie ekipy postawiły na obronę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
AKO:3,17
Stawka:1000zł
EWK:2518zł
 
W hicie Bundesligi nie spodziewam się niespodzianki ,Bayern przyjedzie jak po swoje mam nadzieje również na parę bramek .Co do Lipska są w gazie strzelenie dla nich trzech bramek z również niesamowicie overową drużyną gości nie powinno im przynieść dużego problemu myślę że sami powinni pokryć to linie,liczę także na dwie bramki w meczu Fulham.Starałem się zmieścić czasowo z tymi spotkaniami by były rozgrywane i zbliżonych porach wybrałem takie spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Graciano Pel napisał:
 
AKO:3,17
Stawka:1000zł
EWK:2518zł:minus:
 
W hicie Bundesligi nie spodziewam się niespodzianki ,Bayern przyjedzie jak po swoje mam nadzieje również na parę bramek .Co do Lipska są w gazie strzelenie dla nich trzech bramek z również niesamowicie overową drużyną gości nie powinno im przynieść dużego problemu myślę że sami powinni pokryć to linie,liczę także na dwie bramki w meczu Fulham.Starałem się zmieścić czasowo z tymi spotkaniami by były rozgrywane i zbliżonych porach wybrałem takie spotkania.

Ajajaj bramki się zgadzają jednak wynik w meczu Bayernu już nie 2-1! I marzenia o wygranym kuponie prysły razem z rzutem karnym strzelanym w 90 minucie przez gospodarzy .Trudno walczymy dalej jutro Niedziela .Dużo ciekawych spotkań do grania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Graciano Pel napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...