Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


 

Propozycja na dzisiaj liga angielska druga liga meczy wszystkie rozpoczynają się o 16 jeden mecz transmitowany w Eleven sports .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Graciano Pel napisał:

 

Propozycja na dzisiaj liga angielska druga liga meczy wszystkie rozpoczynają się o 16 jeden mecz transmitowany w Eleven sports .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Graciano Pel napisał:

Kaszotto odjebało Orlando .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Graciano Pel napisał:

Fulham sprawiło mi zawód drugi najlepeiej grający zespoł w lidze u sibie przegrał 1-2 z Riding po kursie 4,35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Idę po najmniejszej lini oporu,Mam nadzieje że trafię Liverpool powinien bez problemu wygrać a w meczu powinno paść przynajmniej dwie brami.A w pozostały meczach bts są prawdopodobne. Wszystko okaże się o 23! Życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Graciano Pel napisał:

 

 

Idę po najmniejszej lini oporu,Mam nadzieje że trafię Liverpool powinien bez problemu wygrać a w meczu powinno paść przynajmniej dwie brami.A w pozostały meczach bts są prawdopodobne. Wszystko okaże się o 23! Życzę miłego dnia.

Zadecydowała jedna bramka w meczu ostatnim Liverpool na propsie wygrał minimalnie ale wygrał małym nakładem sił szkoda no ale taka jest bukmacherka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Graciano Pel napisał:

:plus:1040zł

 

Chyba jednak lepiej grać na punkty w NBA ,większe prawdopodobieństwo trafienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Była grana liga angielska ,dzisiaj rusza liga hiszpanska po przerwie zimowej .W meczu Ralu nie powinno byś niespodzianki wygrana Real i dwie bramki powinny śmiało się pokryć. Atletico mało i mało traci więc jak dla mnie taki kurs od bukmacherów to prezent ,zobaczymy czy siądzie ,W Meczu Barcelony powinny paść trzy bramki i to śmialutko.

Edytowane przez Graciano Pel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Graciano Pel napisał:

 

Była grana liga angielska ,dzisiaj rusza liga hiszpanska po przerwie zimowej .W meczu Ralu nie powinno byś niespodzianki wygrana Real i dwie bramki powinny śmiało się pokryć. Atletico mało i mało traci więc jak dla mnie taki kurs od bukmacherów to prezent ,zobaczymy czy siądzie ,W Meczu Barcelony powinny paść trzy bramki i to śmialutko.

:plus:4591zł

 

Powiem tak w meczu Atletico straciłem wiarę gdy po 18 minutach był wynik 2-1! Na szczęscie od 19 minuty gospodarze włonczyli tryb Czolizmo i do ciągli wynik do końca .Real izzy z Getafe szybko gładko i przyjemnie. A Barcelona w 66 minucie prowadzi 1-2! I kuponie pięknie pokryty.Już w pierwszej połowie wiedziałem że overek siądzie gdy Espanyol prowadził 1-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubujemy po raz drugi zagrać NBA na ilość punktów czemu nie? ,gram na potrojenie stawki.Gdybym się sugerował średnią ilością punktów zdobytych przez te zespoły to kursy były by większe i to znacznie ako zakręciło by się około (7) zagrałem bardziej zachowawczo bo zbyt często nie gram na punkty w NBA .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Graciano Pel napisał:
Prubujemy po raz drugi zagrać NBA na ilość punktów czemu nie? ,gram na potrojenie stawki.Gdybym się sugerował średnią ilością punktów zdobytych przez te zespoły to kursy były by większe i to znacznie ako zakręciło by się około (7) zagrałem bardziej zachowawczo bo zbyt często nie gram na punkty w NBA .

:plus:2041zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapowiada się ciekawa Niedziela na Włoskich boiskach .Wybrałem zespoły z Rzymu mam na dzieje że mnie nie zawiodą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Graciano Pel napisał:

 

Zapowiada się ciekawa Niedziela na Włoskich boiskach .Wybrałem zespoły z Rzymu mam na dzieje że mnie nie zawiodą .

Roma się skompromitowała ,w Meczu grandy brakło jednej bramki tylko Lazio nie zawiodło jednak też się męczyli i przegrywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy podaje wcześniej .Żebym mógł się bawić na imprezie bez zmartwień ,wczoraj do wygranej brakło 10 punktów w meczu Lakers zdobyli ich 205 i linia nie została pokryta dzisiaj kolejna dawka emocji w NBA najwięcej punktów potrzeba w meczu Spurs VS Bucks 224! patrząc na oba zespoły i na ich średnią linia powinna zostać pokryta ,choć wiecie cuda czasami się zdarzają ale jeśli powtórzy się noc z przed dwóch dni to sidną wszystkie mecze z oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...