Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 29.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Washington - Denver
Typ: Under 206.5
Kurs 2.24
Buk Unibet
Godz: 01:00
Analiza: Dla mnie na dzień jutrzejszy najpewniejszym typem bedzie zagranie na under 206.5 punktu w spotkaniu Washington Wizards z Denver Nuggets. Gospodarze są tutaj faworytem bukmacherów do zdobycia kompletu punktów na własnym terenie,ale moim zdaniem dużo punktów nie będą tutaj w stanie rzucić, bowiem w poprzednich spotkaniach goscie z Denver rzadko pokrywali takie właśnie overy w meczach wyjazdowych , gospodarze natomiast pokazują ostatnio iż tylko w 50% spotkań są w stanie rzucać na swoim parkiecie powyżej 100 punktów, myślę że taki under w tym spotkaniu jest jak najbardziej możliwy , tym bardziej jeżeli spojrzymy na spotkaniach z poprzednich lat pomiędzy tymi dwiema ekipami to nie czesto ogladaliśmy tutaj wiele punktów, miało to miejsce tylko 4 krotnie na tym obiekcie w 18 rozegranych spotkaniach więc jestem w stanie zagrać że w tym spotkaniu bedzie podobnie i ani gospodarze ani goscie nie porzucają, stawiam na max 205 punktów , oraz na zwycięstwo gospodarzy , którzy niedawno bardzo wysoko przegrali przed swoją publicznością z zespołem z Bostonu.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-6?do=findComment&comment=934952

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Ufa – Niznekamsk

Typ: over 6.5

Kurs:  4.30

Buk: Unibet

Godz. 15:00

Analiza:

Częstym gościem w moich typach jeśli chodzi o rosyjską ligę hokeja KHL jest Barys Astana, o której stylu gry już wiele napisałem, w tym roku jest jeszcze jedna ekipa która gra równie otwarty hokej bazujący na sporej liczbie bramek zdobytych i straconych a mowa  o zespole Ufa, który będzie dziś podejmować przed własną publicznością Niznekamsk.

Gospodarze świetnie dysponowani w tym roku w ofensywie na ten moment tylko jeden zespół trafiał częściej Magnitogorsk, ich bilans wynosi 162 bramki w 54 spotkaniach (są to też jedyne ekip które przekroczyły granice 160 trafień) . Jak już wspomniałem po stronie strat tylko niewiele mniej bo 144, co w sumie daje nam średnią 5.5 (najwyższa w lidze).  Ta defensywa po prostu nie jest gwarancją pewności na tyłach i już nie będzie.  Za nimi cztery porażki z rzędu z taką nie swoją grą, bo takiej serii będą chcieli narzucić rywalom wymianę ciosów by odzyskać pewność w ofensywie bo to jest ich atut.

Goście walczą o ósemkę ich strata to tylko oczko do Ekaterinburga oraz dwa do Astany, doskonale zdają sobie sprawę z wartości tego meczu.  Spodziewałbym się tutaj z ich strony zamkniętego meczu i zachowawczego ale jest duże ale a mianowicie mają za sobą trzy takie spotkania w tym właśnie wspomnianymi wyżej rywalami.   Po prostu nie chce mi się wierzyć by przy takim ogromnym wysiłku dziś byliby by wstanie zagrać kolejny intensywny mecz.  Powinno być znacznie więcej luzu i miejsca na tafli, zresztą wymiana ciosów na Ufe to czasami idealne rozwiązanie.  Jeśli chodzi o gospodarzy to oni też po ostatnich spotkaniach poszukają bo raz kolejny otwartego meczu bo w takiej sytuacji czują się moim zdaniem w tym sezonie najpewniej.

http://obstawianie.com/topic/32034-rosja-khl-20152016/

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej na lodzie Czechy

Data, godzina: 29.01.2016 17-30

Spotkanie:  Litvinov - Liberec

typ: Liberec -1,5

kurs:  2,50

buk: Betsson

 

Analiza: 

Rzadko biorę się za typowanie hokeja, szczególnie NHL, bo tam sporo niespodzianek. Łatwiej moim zdaniem trafić cos w ligach europejskich, bo jednak różnica między zespołami z dołu a góry tabeli czasami jest bardzo duża, a wtedy o niespodziankę trudniej. I na piątek znalazłem takie spotkanie w lidze naszych południowych sąsiadów, czyli w czeskiej Extralidze. Zespół lidera z Liberca udaje się na wyjazd do Litvinova, czyli najgorszej, obok Karlovych Var ekipy w całej lidze. Gospodarze w czterdziestu meczach wygrali zaledwie piętnaście meczy, w tym aż w dziewięciu potrzebowali dodatkowego czasu gry. Ponieśli natomiast aż dwadziescia pięć porazek w tym dwadziescia dwie w regulaminowym czasie gry. Ale ten fatalny bilans nie może być inny, skoro mają najsłabsza ofensywe w całej lidze z zaledwie 81 strzelonymi golami, co daje równe dwa gole na mecz. Aktualnie notują serię czterech kolejnych porazek, a ostatnio wygrali z zajmującymi miejsce wyżej Pardubicami dopiero po karnych. Dzis rywal z najwyższej półki, bo Liberec to zdecydowany lider tabeli. Dziewięćdziesiąt jeden punktów to zdecydowanie najlepszy wynik w lidze, bo drugą Spartę Praga wyprzedzają aż o jedenaście oczek, a trzeci Mountfield HK o dwadzieścia dwa. Do tego wyniku ogromny wpływ ma najlepsza defensywa w lidze z 82 straconymi golami, a i do ofensywy nie można się przyczepic, bo hokeisci z Liberca mają strzelone już 137 gole, co jest wynikiem gorszym tylko od Sparty. Dzis zapewne te statystyki sobie jeszcze bardziej poprawią, bo i zespół rywali w tym sezonie gra fatalnie (a jest to aktualny mistrz kraju!!!), a i forma gości jest ostatnio wysoka. Liberec wygrał sześć z ostatnich siedmiu meczach (przegrali tylko w Zlinie 1-2), a w tych szesciu zwycieskich meczach strzelili aż dwadziescia pięć  bramek.  W tym sezonie trzykrotnie już ograli Litvinov i nie inaczej powinno być tym razem. Stawiam na ekipę gości w tym meczu

 

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yscyplina: Tenis ITF Kobiety

Spotkanie: Blinkova-Martic
Typ: 2
Kurs: 1,72
Godz: 10:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
 
Na dzisiejszy typ dnia wybieram spotkanie pomiędzy Anną Blinkovą a Petrą Martic we francuskim itf kobiecym rozgrywanym na hali. Moją mega faworytką jest Martic. Ma o wiele większe doświadczenie zdobyte na kortach i zdążyła już zaistnieć w damskim tenisie. Petra zajmuje obecnie 148 miejsce w rankingu a jej przeciwniczka jest na odległym 741 miejscu. Petra rozegrała do tej pory na hali 79 spotkań a jej rywalka 14... Młoda rosjanka(18 lat) dopiero wkracza w świat profesjonalnego tenisa i wątpliwe żeby ograła tak solidną i doświadczoną zawodniczkę jak Martic. Petra na tym turnieju nie oddała jeszcze seta wygrywając łatwo swoje spotkania  więc jej dyspozycja jest niezła. Zapowiada się łatwe zwycięstwo chorwatki.
 
 
 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy


Spotkanie: Polska - Szwecja


Typ: Polska -2.5 do HT


Kurs:  3.45


Buk: Unibet


Godz. 16:00


Analiza:


 


Dziś Polacy rozegrają ostatni mecz w Mistrzostwa Europy ze Szwecja. Po zwycięstwie grupy i wygranym meczu z Francją, aż 6 bramkami chyba nikt sobie nie wyobrażał, że Polacy będą grać o 7 lokatę na tym turnieju, niestety tak się stało. Dziś zagramy z Szwecją bardzo niewygodnym rywalem jak każdym skandynawskim zespołem. Ostatnie pojedynki ze Szwecją udaje nam się wygrywać. Dziś to będzie bardzo luźne spotkanie bo o tkz. pietruszkę. Myślę jednak że biało-czerwoni wyjdą na ten mecz bardzo zmotywowani, mają coś do udowodnienia kibicom, ale przede wszystkim sobie, nie wierzę w to aby Polacy dziś zagrali tak słaby mecz jak z Chorwacją dwa dni wcześniej. Szwecja na tym turnieju też nie gra jakiegoś nadzwyczajnego handballu, mam nadzieję że tym meczem nasi piłkarze ręczni poprawią sobie i nam humory. Liczę od początku na bardzo solidne i skuteczne ataki Polaków i wygranie pierwszej połowy z kilku bramkową zaliczką.


 


http://obstawianie.com/topic/33031-piłka-ręczna-mężczyźni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?p=935226


 


:minus: 200


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Szwecja 
Sundsvall - Orebro
Typ: 2
Kurs: 2.60 
Unibet
Godz: 19:00

Gospodarze maja problemy licencyjne i graja bez swoich zagranicznych gwiazd.Kursy leca na leb na szyje.Orebro co prawda ostatnia druzyna tabeli jednak po stronie ich rywala ogromne zamieszanie wiec delikatnie mozna probowac uderzyc gosci.

http://www.st.nu/basket/basketligan-herr/nytt-besked-dragons-stjarnor-far-tillbaka-licenserna-missar-anda-matchen-i-kvall

Taką kartką papieru z analizą nawet bym się nie podtarł :fp: :fp: NIEZALICZONE!

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja (-1,5 HA)
Kurs: 3,20
Buk: Unibet
Godz: 16:00

Mam całkiem inne zdanie odnośnie meczu Polaków ze Szwedami. Ciężko wierzyć, iż Polacy po klęsce z Chorwatami nagle się odbudowali. Po tym meczu każdy zawodnik był zdruzgotany. Widać zmęczenie biało-czerwonych, zwłaszcza Jureckiego, który był cieniem samego siebie. Przekłada się na to brak wartościowych zmienników, gdyż nasi rezerwowi nie gwarantują jakiegoś poziomu. Ze względu na kontuzję Lijewskiego, Szyba będzie musiał rozegrać praktycznie 3/4 meczu. Szwedzi na tym turnieju pokazali się z dobrej strony, ulegając nieznacznie Hiszpanom czy remisując z Danią. Z każdym meczem się rozkręcają, po dwóch remisach ograli Węgrów. Fakt, zespół popełnia sporo głupich błędów, które przekładają się stratę bramek. Szwedzi mają bardzo twardą obronę z Karlssonem na czele, którą dość ciężko sforsować. Goście na pewno dysponują o wiele lepszymi skrzydłowymi. Z dystansu naszą bramkę bombardować będą Nilsson czy Ostlund. Sądzę, iż w tym meczu górą będą goście, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Wątpię, aby Polacy tak szybko odbudowali się po klęsce, stąd mój typ na Szwedów.

http://obstawianie.com/topic/33031-piłka-ręczna-mężczyźni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?p=935292

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, ME

Spotkanie: Francja - Dania

Typ: 1

Kurs: 2,70

Godz: 18:30

Bukmacher: marathonbet

Analiza:

 

Zarówno dla Francuzów, jak i Duńczyków mecz o 5.miejsce jest katastrofą. Nie ma co kminić, wszyscy wiedzą, jak jest i jak było. O cyferkach i sensacjach nie będę pisał. Dodam tylko, że dla mnie nieobecność 'Trójkolorowych' w PO jest kurwunia tragiczną sprawą. Dania była pewniakiem do awansu do 1/2, przeca wyniki mieli bajeczne, a tu proszę. Dwa mecze na styku i szok. Myślę, że to ich złamało. Mieli lepszą sytuację, niż ich dzisiejsi rywale i dali dupy. Francuzi sami sobie narobili smrodu i teraz muszą go wąchać. Wygrają dziś, bo będą bardziej zmotywowani, tak myślę. Duńczycy mogli, a Francuzi musieli. O honor bije się tylko jedna drużyna. Poza tym, wydaje mi się, baa, a nawet uważam, że Francja jest na ten moment mocniejsza. Z Polakami mieli gorszy dzień, a z Norwegami ... olali sprawę. Skandynawowie? Wszystko cacy, ale zachowali się w pewnym momencie, jak latawica i to ich zniszczyło. Ten mecz to mini finał, więc mimo wszystko jest o co grać. Kadrowo i mentalnie Francuzi, dlatego grzechem jest nie pobrać jedyny po tak apetycznym kursie. Miód.

 


 

:plus: 170

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie Marseille-Lille
Typ: X
kurs 3,40
Buk Sportingbet
Godz: 20:30

 

Gospodarze na pewno nie prezentują takiego poziomu jak w poprzednim sezonie odeszło paru kluczowych graczy i dlatego gospodarze tego pojedynku grają w kratkę.Dzisiejszy ich rywal bardzo potrzebuje punktów zajmuje bowiem 14 pozycje i ma zaledwie 3 pkt przewagi nad strefą spadkową.Stawiam na remis ponieważ obie drużyny przynajmniej jak do tej pory bardzo często remisują swoje spotkania,więc czemu akurat nie dzisiaj miało by się tak nie  zdarzyć.Marseille u siebie wygrała zaledwie dwa spotkania aż sześć remisowała oraz trzy razy schodzili pokonani co pokazuje że nie straszą na własnym obiekcie i mam nadzieje że dzisiaj się nie przełamią.Goście natomiast na wyjazdach remisowali aż siedem razy przy jednym wygranym meczu i trzech porażkach szału nie ma ale znowu rzuca się w oko że potrafią remisować na wyjazdach.Bezpośrednie pojedynki obu drużyn nie mają większego znaczenia w dzisiejszym meczu głownie za sprawą dużych zmian kadrowych no może nie dużych ale kluczowych na grę.

 

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/page-12?do=findComment&comment=934309

 

:plus: 240

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...