Skocz do zawartości

[Zamknięty] Piłka Ręczna Mężczyźni / Mistrzostwa Europy Polska 2016


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy


Spotkanie: Polska - Szwecja


Typ: Polska -2.5 do HT


Kurs:  3.45


Buk: Unibet


Godz. 16:00


Analiza:


 


Dziś Polacy rozegrają ostatni mecz w Mistrzostwa Europy ze Szwecja. Po zwycięstwie grupy i wygranym meczu z Francją, aż 6 bramkami chyba nikt sobie nie wyobrażał, że Polacy będą grać o 7 lokatę na tym turnieju, niestety tak się stało. Dziś zagramy z Szwecją bardzo niewygodnym rywalem jak każdym skandynawskim zespołem. Ostatnie pojedynki ze Szwecją udaje nam się wygrywać. Dziś to będzie bardzo luźne spotkanie bo o tkz. pietruszkę. Myślę jednak że biało-czerwoni wyjdą na ten mecz bardzo zmotywowani, mają coś do udowodnienia kibicom, ale przede wszystkim sobie, nie wierzę w to aby Polacy dziś zagrali tak słaby mecz jak z Chorwacją dwa dni wcześniej. Szwecja na tym turnieju też nie gra jakiegoś nadzwyczajnego handballu, mam nadzieję że tym meczem nasi piłkarze ręczni poprawią sobie i nam humory. Liczę od początku na bardzo solidne i skuteczne ataki Polaków i wygranie pierwszej połowy z kilku bramkową zaliczką.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja (-1,5 HA)
Kurs: 3,20
Buk: Unibet
Godz: 16:00

Mam całkiem inne zdanie odnośnie meczu Polaków ze Szwedami. Ciężko wierzyć, iż Polacy po klęsce z Chorwatami nagle się odbudowali. Po tym meczu każdy zawodnik był zdruzgotany. Widać zmęczenie biało-czerwonych, zwłaszcza Jureckiego, który był cieniem samego siebie. Przekłada się na to brak wartościowych zmienników, gdyż nasi rezerwowi nie gwarantują jakiegoś poziomu. Ze względu na kontuzję Lijewskiego, Szyba będzie musiał rozegrać praktycznie 3/4 meczu. Szwedzi na tym turnieju pokazali się z dobrej strony, ulegając nieznacznie Hiszpanom czy remisując z Danią. Z każdym meczem się rozkręcają, po dwóch remisach ograli Węgrów. Fakt, zespół popełnia sporo głupich błędów, które przekładają się stratę bramek. Szwedzi mają bardzo twardą obrone z Karlssonem na czele, którą dość ciężko sforsować. Goście na pewno dysponują o wiele lepszymi skrzydłowymi. Z dystansu naszą bramkę bombardować będą Nilsson czy Ostlund. Sądzę, iż w tym meczu górą będą goście, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Wątpię, aby Polacy tak szybko odbudowali się po klęsce, stąd mój typ na Szwedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, ME

Spotkanie: Francja - Dania

Typ: 1

Kurs: 2,70 :plus:  29-26

Godz: 18:30

Bukmacher: marathonbet

Analiza:

 

Zarówno dla Francuzów, jak i Duńczyków mecz o 5.miejsce jest katastrofą. Nie ma co kminić, wszyscy wiedzą, jak jest i jak było. O cyferkach i sensacjach nie będę pisał. Dodam tylko, że dla mnie nieobecność 'Trójkolorowych' w PO jest kurwunia tragiczną sprawą. Dania była pewniakiem do awansu do 1/2, przeca wyniki mieli bajeczne, a tu proszę. Dwa mecze na styku i szok. Myślę, że to ich złamało. Mieli lepszą sytuację, niż ich dzisiejsi rywale i dali dupy. Francuzi sami sobie narobili smrodu i teraz muszą go wąchać. Wygrają dziś, bo będą bardziej zmotywowani, tak myślę. Duńczycy mogli, a Francuzi musieli. O honor bije się tylko jedna drużyna. Poza tym, wydaje mi się, baa, a nawet uważam, że Francja jest na ten moment mocniejsza. Z Polakami mieli gorszy dzień, a z Norwegami ... olali sprawę. Skandynawowie? Wszystko cacy, ale zachowali się w pewnym momencie, jak latawica i to ich zniszczyło. Ten mecz to mini finał, więc mimo wszystko jest o co grać. Kadrowo i mentalnie Francuzi, dlatego grzechem jest nie pobrać jedyny po tak apetycznym kursie. Miód.

Edytowane przez bam14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...