Skocz do zawartości

[Zamknięty] Typy na dzień 19.01.2016


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU


Wzór podawania typów

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka ręczna ME
Spotkanie Białoruś-Norwegia
Typ: under 59.5
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Godz: 18:15
Analiza: Na jutro zagram na wygraną zespołu Norwegii z zespołem Białorusi, dla mnie ekipa ze Skandynawii jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu , co spowoduję iż Norwegowie wyjdą z grupy, oba zespoły na chwilę obecną mają po 2 zdobyte punkty na swoim koncie, Norwegia w pierwszym swoim spotkaniu ograła Chorwację , następnie przegrała jednym golem z zespołem Islandii, ekipa Białorusi w swoim pierwszym meczu uległa wysoko zespołowi z Chorwacji natomiast niespodziewanie w następnym spotkaniu ograła dosyć pewnie Islandię rzucając jej aż 39 bramek co jest bardzo dobrym wynikiem, według mnie jednak Białorusini nie będą w stanie zagrać drugiego tak dobrego spotkania, następnie Norwegowie nie zagrają już po raz kolejny tak słąbo , więc mam wrażenie że w dniu jutrzejszym faworytem do zdobycia kompletu punktów są Norwegowie, którym drużyna z Białorusi moim zdaniem nie bedzie w stanie zagrozić w spotkaniu o tak wielką stawkę, stawiam na to iż nie obejrzymy tutaj 60 bramek.

 

http://obstawianie.com/topic/33031-pi%C5%82ka-r%C4%99czna-m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni-mistrzostwa-europy-polska-2016/?do=findComment&comment=933184

 

:plus: 95

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, AO Men
Godzina: 02:30
Spotkanie:  Ebden-Granollers M.

Typ: over 3,5 seta
Kurs:1.53
Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

     Już jutro w nocy 2 dzień pierwszego tegorocznego wielkiego szlema tenisowego rozgrywanego w Melbourne Park. Znalazłem ciekawy typ po niezłym kursie a wydaje mi się że wejdzie spokojnie. Chodzi o spotkanie Ebdena z Granollersem. Mianowicie typuje minimum 4 sety w tym spotkaniu. Faworytem tej konfrontacji jest hiszpan ale każdy kto widział jak dopingowani są australijczycy na AO ten wie że to spory handicap dla zawodnika gospodarza turnieju. Do tego dochodzi fakt iż panowie ostatnie mecze przed AO grali 3 setowe, tak samo było gdy się dwa razy spotykali i nigdy nie było gładkiego zwycięstwa(2-1 dla Granollersa w 2013 i 2-1 dla Ebdena 2012). Jak widać dojdzie do trzeciego pojedynku, tym razem do trzech wygranych setów i nie zanosi się żeby ten mecz skończył się szybko. Myślę żę typ powinien siąść już po dwóch setach. A ogólnie skłaniałbym się w kierunku Ebdena 3-2. :)

 

http://obstawianie.com/topic/33020-australian-open/?do=findComment&comment=933039

 

:plus: 53

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna mistrzostwa europy

Data, godzina: 19.01.2016 20-30

Spotkanie:  Polska - Francja 

typ: Francja -3,5

kurs:  1,96

buk: ComeOn

 

Analiza:

Spotkanie z Trójkolorowymi to najtrudniejsze zadanie w pierwszej fazie grupowej tegorocznych mistrzowstw europy. Polacy już osiągnęli swoj cel bo po dwóch zwycięstwach maja juz pewny awans z grupy, pytanie tylko z jakim dorobkiem punktowym. Dla Francuzów to również ważny mecz, bo zwycięzca meczu awansuje z czterema punktami do drugiej fazy co daje spory handicap nad pozostałymi rywalami w walce o półfinał. I naszym ciężko bedzie pokonać Francję, bo to aktualny mistrz świata z Kataru, gdzie w wielkim stylu sięgnęli po tytuł. W zeszłorocznym championacie wygrali wszystkie mecze poza Islandią, z którą zremisowali.  I w tych mistrzostwach obok Hiszpanów stawiani są w gronie głównych pretendentów do złota. Nasi są wstanie sprawic niejedną niespodziankę, ale czy sa wstanie zagrozić Francji?? Po tym co pokazali w pierwszych meczach to raczej nie jestem optymistą by udało się zgarnąć komplet punktów z Trójkolorowymi. To jednak zbyt silna drużyna na nasz zespół, który niestety nie potrafi grać cały mecz na równym wysokim poziomie. Jak znów zdarzą się nam przestoje jak w meczach z Serbami i Macedonią to nie ma co się oszukiwać że Francuzi nam odjadą i nie bedzie już nerwowej końcówki bo wynik bedzie przesądzony. Francja w dwóch pierwszych meczach pewnie wygrywali swoje mecze (poza pierwsza połową z Macedonia mieli pełną kontrolę nad rywalami), a tradycyjnie najlepszymi graczmi byli Karabatic i Abalo, a w bramce jak zwykle szalał Omeyer. Ze Serbami błysnął za to  Sorhaindo , a nie można zapomnieć o Guigou. Z Francuzami nigdy nam nie szło i na mistrzostwach zawsze górą byli nasie rywale. Moim zdaniem i tym razem będzie podobnie i to Francuzi z kompletem punktów wejdą do kolejnej fazy grupowej.

 

 


 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australian Open
Godz 3:30
Nadal - Verdasco
Poniżej 32.5 gemów
Kurs: 2.1
Buk: Bet365

Nadal wraca do wielkiej formy. W tym roku rozegrał 7 spotkań z czego tylko 1 przegrał, i to z Djokovicem, co oczywiście nie dziwi. Verdasco natomiast w zgoła innej pozycji. Ma już 32 lata, a jego forma spada. O ile w 2014 był dość pewnym zawodnikiem, to teraz nie jest najlepiej. Ostatnimi czasy nie dochodzi do wyższych rund. Panowie ostatni raz grali ze sobą 28 lipca i tam wygrał Nadal 3:6, 6:1, 6:1. Myślę, że Nadal nie da szans na wygranie choćby seta swojemu rodakowi. W tym turnieju jest wiele setów do rozegrania i Nadal nie może pozwolić sobie na potknięcia tak jak w lipcu.

http://obstawianie.com/topic/33020-australian-open/?do=findComment&comment=933267

 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:35
Spotkanie: Florida - Edmonton
Typ: 1 ml + U5.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Florida Panthers z Edmonton Oilers. Świetna seria Panthers została przerwana dokładnie 3 mecze temu. Panthers wygrali 12 meczów z rzędu co popchnęło ich na 2 miejsce w tabeli konferencji wschodniej zaraz za Washington Capitals. Mimo 3 porażek z Canucks, Flames i Lightning - utrzymali tę pozycję. To były 3 mecze wyjazdowe. W końcu powrót do domu, gdzie nie przegrali od 9 grudnia i zapowiada się w końcu na zreflektowanie serii. Co poza tym o Panthers? Dzis z rezerwowym bramkarzem, ale w tym sezonie wykonuje naprawde dobrą robotę. 11 meczów, 7 wygranych, puszczanych bramek 1.71. Jeśli podtrzyma dyspozycję to under dziś pewny. Poza tym Panthers poza Devils są najczęściej notującą undery ekipą tej konferencji z 4.6 bramkami na mecz. Oilers akurat 4.7 na wyjazdach i tylko jedno zwycięstwo w regulaminowym czasie gry z 23 spotkań. Bardzo słaba dyspozycja jako goście. Problemem jest tylko to ze duzo tracą bramek. I teraz jesli Panthers naprawde momentalnie stracili formę, to przegrają. Jeśli to tylko wypadki przy pracy na wyjazdach to dziś dadzą radę, ale że są b2b to uwazam ze nie będą tak skuteczni by padł over.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=933272

 

:minus: 150

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Irlandia Północna

Warrenpoint Town - Portadown FC

Typ - 1

Kurs - 4,50

Betano

19.01.2016 / 20:45

Troche abstrakcyjna liga w której kompletnie nie mam rozeznania jednakże ten mecz zainteresował mnie z racji paru ciekawostek.Przede wszystkim goście którzy zajmują dość średnią lokatę ,dokładnie 7 na 12 drużyn więc szału nie ma ,natomiast gospodarze zamykają tabele .Stawiam mimo wszystko na gospodarzy z tego względu że to oni mają lepszą formę próbują punktować i jak będą grali tak dalej to opuszczą tą ostatnią lokatę.Natomiast goście przeciwnie przegrali trzy ostatnie spotkania i widać że są w głębokim kryzysie.Jeżeli się przełamią to raczej w meczu na własnym obiekcie.Można zagrać z podpórką ten typ również się opłaca a skala ryzyka zmniejszy się o połowę.Warto dodać bardzo istotną rzecz a mianowicie Warrenpoint Town podejmował trzy razy Portadown FC i za każdym razem nie dał się ograć więc zakładam że gospodarze mają patent na rywala.

Spodziewam się wielu goli a wynik no cóż  3-1 oby weszło.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20474-irlandia-p%C3%B3%C5%82nocna/?do=findComment&comment=930588

 

:plus: 250

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Klubowy mecz towarzyski

Spotkanie: Sturm Graz (Aut) - Neustadt (Aut)

Typ: over 3.5

Kurs: 1.90

Buk: Bet365

Godz. 14:30

Analiza:

Dziś krótko, ale konkretnie.  Pierwsza sprawa to mecz towarzyskich w dodatku dwóch ekipa Austriacki.  W wszystkich rozgrywkach Austriackich gra się ofensywną piłkę po prostu ogląda się dużo bramek a to przecież mecze o punkty. Sturm Graz to przedstawiciel najwyższej klasy rozgrywkowej, walczący i europejskiej Puchary. Sezon zaczynają początkiem lutego a więc jest to taki środek przygotowań do sezonu a więc już będzie raczej większy nacisk na grę piłką niż aspekty fizyczne.  W tym okresie przygotowawczym trzy spotkania Austriackie pojedynki z Kalsdorf 5:1, Allerheiligen 3:0, oraz trzeci rywal zdecydowanie z wyższej półki i przegrana z Hoffenheim 3:1 – wszystko ofensywne mecze. Przed rokiem w tym okresie przygotowawczym średnia bramek na poziomie 4.3, po ciężki fizycznych treningach dwa sparingi zagrali na 3:3.  Goście to przedstawiciel zaplecze gdzie bije się o ligowy byt, tym starcie rozpoczynają okres przygotowawczy a więc szału nie będzie, wcale się nie zdziwię jak Sturm sam mi tu pokryje linię, bo defensywa gości jest po prostu słaba, a dodatkowo będzie brakowało  szybkości i czucia piłki.  Przed rokiem obu ekipy walczył między sobą o punkty i dwa mecze zakończyły się remisami hokejowymi 4:4 oraz 3:3.  Na pewno w obu ekipach będą rotacje a to zawsze odbija się bardziej na jakości w defensywie niż ofensywie.   Pierwsze zdania tej analizy są też bardzo dobrym podsumowaniem tego typu.

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-16

 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME

Spotkanie: Macedonia - Serbia

Typ:Macedonia - 1.0 ( Azjan )

Kurs: 2.16

Godz: 18.15

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Decydujące spotkanie o trzecią pozycję w "Polskiej" grupie oraz awans do kolejnej fazy turnieju. W Bałkańskim pojedynku zmierzą się ze sobą Macedonia oraz Serbia mój typ na to spotkanie to wygrana Macedończyków co najmniej dwoma bramkami ( 1 = zwrot ). Oglądałem wszystkie spotkania naszej grupy. Potomkowie Aleksandra Wielkiego postawili się o wiele mocniej reprezentacji Francji + mimo o wiele lepszej obrony niż w meczu z Serbią Polacy również bardzo męczyli się w rywalizacji z nimi, prezentują na tym turnieju wyższą formę od swoich rywali i przyjechali tu w pełnym składzie. Jest to bardzo ważne ponieważ dzięki temu mają wyraźną przewagę umiejętności na Serbami. Na bramce Ristovski spisuje się o wiele lepiej niż jego odpowiednik, koło również wyraźnie na korzyść Macedoni, być może skrzydła minimalnie lepsze u Serbów ( Nikcević ) ale rozegranie minimalnie ponownie za Macedonią. Minimalnie ponieważ uważam ich rozegranie za bardziej stabilne i pewne, które poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Serbowie mogą odpalić jak Nenadić w meczu z Polską ale nie są stabilni. Myślę, że dziś solidność i lepsza forma poprowadzi Macedończyków do zwycięstwa.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME

Spotkanie: Macedonia - Serbia

Typ:Serbia

Kurs: 2.32

Godz: 18.15

Bukmacher: Bet at Home

Analiza: Tutaj wg mnie wszyscy tą Macedonie przeceniają, meczu z Francja nie ma wogole co oceniac bo prawda jest taka ze Francja kontrolowala oba mecze, i porownywanie ze Macedonia spisala sie lepiej wg mnie mija sie z celem. Ogladalem mecz Polakow z Macedonia i z Serbia, i smiem twierdzic ze Serbowie sie pokazali znacznie lepiej, na przestrzeni calego spotkania. Polacy mecz z Macedonia ustawili sobie juz na poczatku drugiej polowy jednak pod koniec chwila nieuwagi dekoncentracji i zrobilo sie nerwowo. Serbia bardzo dobre sparingi z silnymi Wegrami remis i wygrana. Nawet patrzac na historie turniejow (mimo ze nie jestem zwolennikiem takich ocen) Macedonia rzadko kiedy cokolwiek jest w stanie ugrać, zdecydowanie siłe Serbów oceniam wyżej, wątpie zeby chcieli rozstać się z turniejem juz na tym etapie. Wybralem kurs z bet at home zeby sie nie lapac na drugi prog w konkursie ale na Bet365 dostepne za 2.50 :)

 

:minus: 100

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, FA Cup

19.01.16 20:45

Spotkanie: Aston Villa - Wycombe Wanderers

Typ: Aston Villa

Kurs: 1.57

Buk: Sportingbet

 

Dziś o 20:45 dojdzie do powtórki spotkania w pucharze Anglii, Aston Villa tym razem na własny boisku podejmie zespół z drugiej Ligi Wycombe. 

Już w pierwszym spotkaniu Aston Villa mogła zapewnić sobie awans, lecz w drugiej połowie niestety z rzutu karnego stracili bramkę i spotkanie zakończyło sie remisem 1:1.

W drużynie gospodarzy w końcu coś drgnęło po serii porażek w Premier League zremisowali własnie mecz z Wycombe a później odnieśli zwycięstwo i remis w lidze.

Wygrana z Crystal Palce i remis z wiceliderem tabeli to już moim zdanie jest zwyżka formy. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie potwierdzeniem tej zwyżkowej formy Aston Villi i to oni wygrają dzisiejsze spotkanie i awansują do kolejnej rundy Pucharu Angli.

Zwycięstwo zapewne podbuduję morale gospodarzy i sprawi radość kibicom, ale także samym zawodnikom.

 

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/?p=933392

 

:plus: 57

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...