Skocz do zawartości

Puchary Anglii


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia: Puchar Ligi

Spotkanie: Stoke City - Liverpool

Typ: 1X

Kurs: 1.60

Godz: 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 21:00 Stoke City zagra z Liverpoolem w półfinale Pucharu Ligi. Do tej pory Stoke pokonało takie zespoły jak Luton, Fulham, Chelsea i Sheffield, natomiast Liverpool doszedł do tej fazy rozgrywak odprawiając Carlise, Bournemouth, Southampton. Liverpool ma pewne problemy w kontuzjami i tutaj upatruję szansy dla Stoke, które na swoim stadionie gra bardzo dobrze i pokonało już w tym sezonie takie ekipy jak Chelsea 1:0, Manchester City 2:0 czy Manchester United również 2:0 co pokazuje jak ten zespół potrafi dobrze zagrać przed własnymi kibicami. Jeśli chodzi o ligę to Stoke jest obecnie na 10 miejscu i ma tylko 1 punkt mniej niż Liverpool, który jest 8. Te zespoły już się zmierzyły w tym sezonie w meczu ligowym i wtedy Stoke przegrało u siebie 0:1 tracąc gola w ostatnich minutach meczu, natomiast w poprzednim sezonie odprawili Liverpool z bagażem 6 bramek zwyciężając tamto spotkanie 6:1. Moim zdaniem Stoke, które u siebie jest bardzo groźne ten mecz co najmniej zremisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Capital One Cup

Spotkanie: Stoke – Liverpool

Typ: over 2.5

Kurs:  2.40

Buk: Unibet

Godz.  21:00

Analiza:

Tylko dwa mecz dzielą Stoke i Liverpool od finału Capital One Cup, niestety na Wembley będzie mogła pojechać tylko jedna z tych ekipa. Na ten moment ciężko wskazać faworyta tego dwumeczu.

Stoke rozgrywa bardzo dobry sezon tak naprawdę jeśli by brać pod uwagę mecze czołówką to chyba by byli na pierwszym miejscu. U siebie ograli już dwa razy Chelsea, City, Manu i to naprawdę prezentując bardzo atrakcyjną piłkę.  Potrafią na takie mecze niesamowicie się mobilizować i to widać na boisku a kibice tylko w tym pomagają.  Szczerze to mnie taka postawa w ataku to nie dziwi Bojan jest w świetnej formie, Shaqiri miesza na skrzydle, Afellay  też forma bardzo wysoka a to gracze naprawdę świetni techniczne co zaczynają wreszcie potwierdzać.  Stoke u siebie to zespół potrafiący pokonać każdego w świetnym stylu.  Z drugiej strony takie mecze jak z West Brom, Watford pokazują dużo słabość w defensywie.  Ostatnio stworzyli świetnie widowisko z Evertonem  zwycięskie 3:4 i spodziewam się tutaj podobnego nastawienia.  

Liverpool jest w tej chwili chyba najbardziej nierówną ekipą w Anglii, od dłuższego czasu bardzo dobre mecze przelatają bardzo słabymi zawodami.  Kilka spotkań podopiecznych Kloppa  widziałem na pierwszy rzut oka defensywa wymaga dużych wzmocnień, z tymi zawodnikami to błędy są nieuniknione.  Ofensywa też może nie zachwyca ale w tym przypadku brakuje szczęścia, akcji i sytuacji jest sporo i to naprawdę bardzo fajnych ale marnie z wykończeniem.  Borussia Kloppa słynęła z mega kontra i widać to tutaj nie jest to jeszcze ten poziom ale jest w  tym szybkość, co przy wolnych defensorach Stoke może mieć dziś znaczenie.

Stoke u siebie będzie chciało zrobić zaliczę kibice im na pewno w tym pomogą a jak wspomniałem ich ofensywa wygląda naprawdę bardzo dobrze a już na pewno przed własną publicznością nie będzie to zespół broniący się.  Liverpool będzie miał szasnę na kontry o których wspomniałem ale też w atakuj pozycyjnym będzie jakość bo dla mnie w obu przypadkach najsłabsza formacja do zdecydowanie defensywa.  Ważnym aspektem jest historia spotkań tych ekip otóż na tym stadionie ostatnio grają w hokej a nie piłkę przed rokiem 6:1, dwa sezony temu 3:5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - UK, Capital One Cupa

Godzina: 21:00

Spotkanie: Everton vs Manchester City

Typ: 1 DNB

Kurs: 2,75

Bukmacher: Ónibet

Analiza:

Faworytem meczu jest oczywiście drużyna gości, w sumie z kim by nie grali i w jakiej formie by nie byli, kursy na nich są bardzo często zaniżone. Idę oczywiście w stronę gospodarzy, bo mimo że nie imponują formą, zwłaszcza u siebie, to City na wyjazdach gra po prostu tragicznie. Dla nich, takich puchar tak naprawdę jest do niczego potrzebny, Pellegrini na pewno ma gdzieś ten puchar bo za niedługo Liga Mistrzów a o mistrzostwo nie będzie łatwo. Everton a to, wygrywając ten puchar ma praktycznie jedyną szansę żeby zagrać w Lidze Europy. Można powiedzieć że dla gospodarzy nie jest to jakiś wielki priorytet, ale jednak jakikolwiek puchar dla Martineza może być sporym krokiem do utrzymania posady. Co najważniejsze, Everton zagra prawdopodobnie w najsilniejszym składzie a jeśli chodzi o City, nie zagra na pewno Kompany, bez którego City w obronie traci mnóstwo goli i prawdopodobnie nie zagra też Toure który jest drugim najważniejszym graczem w City. Brak kapitana i vice kapitana to nie koniec, jeśli chodzi o sam skład to jest ok, jednak Aguero po kontuzji gra słabo, Silva gra piach więc w takim składzie, naprawdę wątpliwe jest tutaj że City wygra a i o remis będzie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Puchar FA Cup
Spotkanie Exeter-Liverpool
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:55
Analiza: Na ten dzień wybrałem spotkanie w którym liverpool znów zanotuje wyjazd z zespołem Exeter, goście po wczorajszym wygranym z zespołem Stoke City na wyjeździe mocno uwierzyli w swoje umiejętnosci i myslę że tutaj nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów w spotkaniu wyjazdowym , które na pewno nie będzie tak trudne jak to wczorajsze, gospodarze bowiem ostatnio na swoim stadionie zanotowali 3 porazki pod rząd, na pewno były to spotkania ze znacznie słabszymi rywalami aniżeli starcie z zespołem z Premier League , który chyba w tym roku nie odpuści spotkań pucharowych i postara się o zajęcie jak najwyższej lokalizacji, na placu boju pozostały jeszcze co prawda 64 zespoły ,ale myslę że gospodarze którzy w swojej lidze zajmuję pozycję w drugiej połowie ligowej klasyfikacji mogą być średnio zainteresowani grą w tym pucharze co za tym idzie mogą tutaj wystawić skład odmienny od pierwszego ligowego, Liverpool powinien tutaj sobie poradzić,ale myślę że nie bedzie to wysoka wygrana , stawiam na wygraną zespołu gosci dokładnie 1 golem , myślę że adnie tutaj wynik 1:2 dla Pierwszoligowego Liverpoolu , któremu na chwile obecną potrzebne jest teraz każde zwycięstwo niezależnie czy będzie to zespół z Premier League czy też ekipa z niższej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, puchar FA

Spotkanie: Tottenham – Leicester

Typ: over 2.5

Kurs: 1.80

Buk: Bet365

Godz. 17:00

Analiza:

Najciekawszą parę 1/32 finału pucharu FA tworzy Tottenham z Leicester a to głównie za sprawę świetnych w tym sezonie Lisów. Tottenham  rozgrywa bardzo dobry sezon i wydaje się że z taką formą jest to zespół który stać na top 4. Oglądałem ich w tym sezonie kilka razy i ich gra może się wszystkim podobać, fajnie krąży im ta piłka na boisku z odpowiednią kombinacją i szybkością.  Obecnie w tej ekipie jest dużo jakości nawet w defensywie wyglądają bardzo solidnie a to było ich zmorą, w Premier League przegrali tylko dwa razy tylko ich dzisiejszy rywal może się pochwalić takim wynikiem. Goście to już sensacja tego sezonu, przed rokiem na tym etapie zespół zamykał ligową stawkę a teraz naprawdę walczy o podium bo pokazał już z najlepszym że nie ma odpuszczania i dużego kryzysu.  Wyniki tego zespołu biorą się z bardzo odważnej gry potrafią dużo strzelać i dużo przy tym tracić.   Dla Kogutów ten puchar dużego znaczenia nie ma nic się nie stanie jak już teraz odpadną, priorytetem jest liga, dlatego dziś trener postawi na pewno na kilku rezerwowych bo sezon długi. Najwięcej na tym moim zdaniem straci ta świetnie dysponowana w tym sezonie defensywa bo gdzieś wyczytałem że para stoperów sobie odpocznie bo do tej pory grali wszystko, ofensywa też pewnie trochę przemeblowana ale akurat w tej formacji są odpowiedni rezerwowi dający również dużo jakość.  Leicester  tak świetny sezon zawdzięcza bardzo odważnej grze i świetnemu duetowi w ataku, ale od trzech spotkań nie trafili do bramki rywala, dostają trudne spotkanie na przełamanie ale tak jak wspomniałem gospodarze trochę będą przemeblowani. Wydaje mi się że trener Ranieri będzie tutaj chciał iść na wymianę ciosów by odzyskać swój styl który dawał serie zwycięstw.   W pierwszym spotkaniu w Premier League padł remis 1:1 ale dobrze pamiętam końcówkę tego starcia gdzie szła akcja za akcję i tego się dziś spodziewam od pierwszych minut, bo historia spotkań bogata w bramki. Przed rokiem Totki wygrały tutaj 4:3, a także przegrali w Pucharze 1:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, FA Cup 

19.01.16 20:45

Spotkanie: Aston Villa - Wycombe Wanderers 

Typ: Aston Villa 

Kurs: 1.57 

Buk: Sportingbet

 

Dziś o 20:45 dojdzie do powtórki spotkania w pucharze Anglii, Aston Villa tym razem na własny boisku podejmie zespół z drugiej Ligi Wycombe. 

Już w pierwszym spotkaniu Aston Villa mogła zapewnić sobie awans, lecz w drugiej połowie niestety z rzutu karnego stracili bramkę i spotkanie zakończyło sie remisem 1:1.

W drużynie gospodarzy w końcu coś drgnęło po serii porażek w Premier League zremisowali własnie mecz z Wycombe a później odnieśli zwycięstwo i remis w lidze.

Wygrana z Crystal Palce i remis z wiceliderem tabeli to już moim zdanie jest zwyżka formy. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie potwierdzeniem tej zwyżkowej formy Aston Villi i to oni wygrają dzisiejsze spotkanie i awansują do kolejnej rundy Pucharu Angli. 

Zwycięstwo zapewne podbuduję morale gospodarzy i sprawi radość kibicom, ale także samym zawodnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia-puchar

20.01.16 20:45

Spotkanie: Cheltenham - Oxford City

Typ: X2

Kurs: 1.65

Buk: Betano

 

 

Kolejna runda w pucharze FA gdzie w pierwszym meczu wynik padł 2-2 .Ciężko wskazać faworyta tego meczu ja jednak typuje na Oxford City z tego względu że to oni własnie byli stroną przeważającą w pierwszym meczu.W dość szczęśliwych okolicznościach bo w doliczonym czasie gry Cheltenham wyrównał i przedłużył tym samym sobie szanse na awans do dalszej rundy.Podoba mi się gra Oxford ponieważ grają bardzo ofensywnie co przekłada się na gole strzelone jak i stracone,dlatego sądzę że w tym meczu goli nie powinno zabraknąć nie mniej jednak nie skusze się na overa lecz na Oxford .Myśle że można pograć ten typ jeżeli się mecz wogle się  odbędzie bo w Anglii na tych niższych szczeblach organizacyjnie przy takiej pogodzie troche kuleją ale powinno być dobrze.

W swoich ligach Cheltenham jest liderem natomiast Oxford walczy o baraże jednak puchar to inna bajka i nie bardzo jest sens porównywać pozycji w ligach oraz formy bo w pucharach dokonuje się wielu roszszad w składach co różnie przekłada się na wyniki.

Można pograć za drobne mój typ 1-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Capital One Cup

Spotkanie:  Liverpool – Stoke

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.85

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Tylko jedno spotkanie dzieli Liverpool albo Stoke od finału Capital One Cup na Wembley, po pierwszym meczu w lepszej sytuacji jest ekipa Kloppa która wygrała na bardzo trudnym terenie 0:1. Jeśli chodzi o grę, styl, formę Liverpool to wystarczy oglądnąć ostatnie spotkanie z Norwich, lub hit z Arsenalem. To co działo się w weekend i wynik 4:5 na pewno jest głównym kandydatem w Anglii do meczu roku.  Gospodarze coraz lepiej rozumieją filozofię Niemca i ta łatwość w  dochodzeniu do sytuacji bramkowych nie dziwi, zresztą od początku sezonu dobrze to wyglądało brakowało tylko skuteczności i szczęścia a z tym ostatnio jest zdecydowanie lepiej. Liverpool w ofensywie jest bardzo mocny i jak zapowiedział Jurgen na konferencji tą moc zaprezentują na Anfield. Nie ma co się zresztą temu dziwić bo przy takiej defensywie to tylko atak może się liczyć. Katastrofa tak trzeba czasami napisać o tym co ten zespół potrafi wyprawiać w defensywie – powodów jest kilka dla mnie personalnie jest to najsłabsza formacja do tego ciągłe kontuzje kluczowych graczy i nie inaczej jest teraz gdzie znowu być może będzie inna para stoperów do tego Clyne prawy defensor jest niepewny występu a solidnego zastępcy na ten moment nie ma. Goście rozgrywają świetny sezon czego efektem jest właśnie półfinał tych rozgrywek,  oraz 9 miejsce w lidze niewielką stratą do miejsca gwarantującego grę w Lidze Europejskiej.  Stoke dla mnie świetnie wygląda personalnie i nie tylko w ataku  - Marko Arnaturović, Xerdan Shaquiri, Ibrahim Affelay i Bojan Krkic to świetni technicy.  Wysoko też trzeba cenić umiejętności tego zespołu w stałych fragmentach gry czyli zmory Liverpoolu a sądzę że tutaj ostrych spięć nie zabraknie.  Goście potrafią też zagrać bardzo solidne zawody w defensywie ale z tym raczej ostatnio jest znacznie gorzej szczególnie na wyjeździe 3:4 z Evertonem, 2:1 z West Brom, czy 3:0 z „Lisami”.  Do tego wszystkiego wypadł kapitan oraz lider defensywy  Ryana Shawcrossa.   Liverpool ma co bronić ale tego nie będzie robił a powody podałem powyżej, Stoke nie ma nic do stracenia i doskonale zdaje sobie sprawę że najlepszą bronić na gospodarzy jest pójście na wymianę ciosów i raczej w taką grę pójdą bo pierwsze spotkanie zachowawcze pokazało że to nie jest dobra opcja na tego rywala a między sobą potrafią grać w hokej nie tak dawno Stoke potrafiło wygrać 6:1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia Capital One Cup
Spotkanie Man City - Everton
Typ over 1.5 gola do połowy
Kurs 2.20
Buk Bet365
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchesteru City na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Evertonu, dla mnie pomimo porażki w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Liverpoolu to gospodarze będą faworytem do zwycięstwa jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Manchester City pokazał w swoich poprzednich spotkaniach na własnym stadionie że potrafi wygrywać bardzo wysoko niedawno te zespoły spotkały się również w meczu ligowym, gospodarze okazali się zespołem znacznie lepszym,ale kompletu punktów nie zdobyli ponieważ ich ofensywa raziła tego dnia nieskutecznością , jak pokazuję jednak ostatnie spotkanie z zespołem Crystal Palace gospodarze pozwalają sobie na coraz więcej i ekipie z Londynu zdołali wbić aż 4 bramki gosćie w starciach z zespołem The Citizens nie mają dobrego bilansu na tym stadionie nie wygrywali od kilku sezonów , według mnie tu będzie podobnie , postawię więc na wynik 2:1 może 3:1 dla zespołu gospodarzy, po których nie spodziewam się w tym spotkaniu wpadki, goście natomiast grają piłkę ofensywną więc liczę że bramkę na stadionie gospodarzy będą w stanie zdobyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, FA Cup

Spotkanie: West Ham – Liverpool

Typ: over 2.5

Kurs: 2.15

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Pierwszy mecz w ramach 1/16 finału Pucharu FA pomiędzy Liverpoolem a West Ham nie przyniósł nam rozstrzygnięcia na Anfield gdzie padł bezbramkowy remis, do wyłonienia zwycięzcy potrzeba więc rewanżu tym razem na Boleyn Ground w Londynie.

Gospodarze to poważny kandydata w tym sezonie do wysokiego miejsca w Premeir League, aktualnie szóste miejsce z dwoma oczkami straty do piątego Manu. Bilic stworzył tutaj zespół ładnie i ofensywnie grający dla oka, tylko zespoły z top 4 strzeliły więcej bramek. Co najważniejsze nie ma znaczenie czy grają u siebie czy na wyjeździe jest ten sam styl nawet statystyka bramek jest prawie taka sama. Kolejna niesamowita statystyka którą trzeba przytoczyć – Arsenal, dwa razy Liverpool, dwa razy City, Chelsea, Manu nie potrafiły z nimi wygrać, co jeszcze lepsze tylko City oraz Manu zdobyli z nimi jakieś punkty. Wszystko moim zdaniem dzięki odważnej grze bo nie były to starcia w których się murowali, wszyscy z wyjątkiem Manu stracili minimum dwie bramki. Jestem w 100% przekonany że dziś znowu zobaczymy grający do przodu zespół West Hamu, tym bardziej przed własną publicznością.

Liverpool już z Kloppem na ławce będzie chciał zmazać plamę po ostatnim starciu, gdzie znowu ofensywnie wszystko było na wysokim poziomie ale co z tego jak defensywa w 10 minut narobiła znowu tyle błędów że skończyło się remisem 2:2 ze stanu 2:0. Powiem tak nie widzę w tym sezonie cienia szansy na poprawę tego aspektu nie z tym zawodnikami a wiadomo że Skrtel który też może wybitnym defensorem nie jest ciągle na liście kontuzjowanych, swoje coraz częściej dorzuca Mignolet.  Jedyną nadzieją na dobre wynik i jeszcze trofea w tym sezonie to atak który tak jak wspomniałem funkcjonuje bardzo dobrze, do tego wszystkiego do zdrowia wrócili Origi, Coutinho, Stturidge to jest mega wzmocnienie ataku a i bez tych graczy było w porządku.  Zapewne The Reds zagrają jak zwykle intensywne spotkanie w którym będzie się wiele działo pod obiema bramkami bo motywem przewodnim jednych i drugich jest atak.  Ostatnie starcia obfitowały nam na tym stadionie w bramki po za ostatnim 2:0 mieliśmy festiwale bramkowe: 3:1, 1:2, 2:3, 3:1 oraz 2:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA Cup: West Ham United - Liverpool

These two are meeting for the fourth time this season and Liverpool are still looking for their first win and goal, after losing both league games and drawing the first FA Cup game at Anfield. The Reds were absolutely battered in the EPL game at Upton Park over New Year and were lucky to score nil and concede only two ! The Reds were the better team in the cup game , despite making ten changes and should really have won that by a couple of goals. They have very littlle (as in no) chance of finishing any higher than 5th in the league and surely it will be all about the cups from now on in and Liverpool are still involved in three of those and could still salvage plenty from this campaign. The one worrying thing about that is that they "rested" a handful of youngsters from the U21 team at the weekend and they are clearly going to continue to continue to rotate to some degree, but Daniel Sturridge (who was an unused sub at the weekend), Philippe Coutinho and Divock Origi are all set to return . Sturridge and Christian Benteke have been playing together in training in build up and the club are clearly going to try the pair in tandem at some stage, probably this evening, but the signals in terms of line up, are very mixed.

They are coming off a 2-2 home draw with Sunderland at the weekend which suited us, but the Reds should have coasted home after leading 2-0 late in the game, they can claim to have been distracted by the fan protest which saw many of the home supporters leave in the 77th minute, immediately followed by the first goal conceded, but there have been a lot of excuses this season and patience is wearing a litth thin. At times they have looked quite good and at others pretty dire, either the goals do not come, or when they do they gift them back at the other end, two against Sunderland, three to Arsenal, four to Norwich City, the only thing you cannot fault them for is their work ethic and under Jurgen Klopp, they are 100% committed and prepared to run until they drop.

The Hammers have said they will rotate a little, but also that they would give this priority over the upcoming league game. I would be surprised if the Hammers kept Liverpool out for a fourth straight game and there was enough encouragement from the last meeting at Anfield and the weekend game to feel that there will be at least a goal in this for the visitors, regardless of line up. Early goals have been a feature of recent United games, with 8 inside 17 minutes in eight of their last nine starts and if one comes tonight, it could be a catalyst for turning this into a mini goal fest. Travelling support of 6,000 will ensure that there is no let up from the visitors , whatever the scoreline , last ten h2h meetings in East London have averaged 3.3 goals and I expect this to follow suit.

over 2.5 goals 2.14 asian line/Sportmarket
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Ham - Liverpool


 

Witam serdecznie! Wczorajszy typ na Serbów okazał się bardzo szczęśliwy, ponieważ gospodarze turnieju strzelili bramkę na 0,3 sekundy przed końcem. Dzisiaj myślę że już takiej nerwówki nie będzie i typ który podał wejdzie bez problemu. Spotkanie w Puchar FA w Anglii i rewanżowe spotkanie West Hamu z Liverpoolem. W pierwszym meczu wynik 0-0 i dzisiaj w lepszej sytuacji są gospodarze którzy również są dla mnie faworytami w tym spotkaniu. West Ham ostatnio bardzo dobrze gra u siebie, remis 2-2 z Man City, 2-0 z Aston Villa. Liverpool fatalnie ostatnio, 2-2 z Sunderlandem chociaż prowadzili 2-0 do 84 minuty. Dzisiaj za pewne od początku rzucą się do ataku i będą grali bardzo ofensywnie co na pewno przełoży się na rzuty rożne. Wraca dzisiaj Coutinho więc na pewno będzie kombinował w środku pola i gospodarze nie raz będą panikowali i wybijali na rzut rożny. W pierwszy meczu wynik rożnych 6-2 dla Liverpoolu a na początku roku w meczu ligowym Liverpool na tym stadionie wygrał w rożnych 9-3. Dzisiaj powinno być podobnie, to Liverpool będzie częściej atakował, West Ham będzie grał z kontrataków i według mnie wykorzytsają co najmniej jeden. Dobrze by było gdyby West Ham strzelił pierwszy gola, wtedy cofnęli by się do oborny i Liverpool jeszcze bardziej by atakował co przyniosło by na pewno jeszcze więc rzutów rożnych. Typ bardzo pewny jak dla mnie i gram go za większe pieniądze. Dla odważniejszych polecam Liverpool z dwoma rożnymi przewagi co najmniej po kursie 4.0. Polecam i powodzenia!

 

Typ: Liverpool więcej rożnych (2.18)

Bukmacher: Unibet

Godzina: 20:45


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Anglii

 

1072.png?lm=1411463544 fac.png?lm=1420490432984.png?lm=1407564233

 

Spotkanie: Peterborough - West Bromwich Albion
Typ: 2
Kurs: 2,11
Data i godzina: 10.02.2016 20:45
Bukmacher: BetGun
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału Pucharu Anglii pomiędzy Peterborough a West Bromwich Albion. W pierwszym spotkaniu podopieczni Tony'ego Pulisa ewidentnie zawiedli, po zdobyciu bramki na 2:1 w 84 minucie, nastąpił moment rozluźnienia i chwilę później był już remis co doprowadziło do powtórki meczu. Obie ekipy przystąpią do tego spotkania po potyczkach ligowych w nieco innych nastrojach, Peterborough wygrali na wyjeździe 1:0 choć po czerwonych kartkach grali pod koniec meczu w dziewiątkę, West Brom natomiast uległ po słabej grze 1:0 drużynie Newcastle. Mimo wszystko faworytem dzisiejszego meczu jest West Brom przemawia za nimi zarówno historia spotkań, gdzie na siedem spotkań wygrywali pięć razy a dwa razy padł remis, a także to, że gospodarze grając w lidze w dziewiątkę powinni być bardziej zmęczeni. Dodatkowym bodźcem do grania na West Brom jest to, że na cztery wyjazdowe spotkania z Peterborough wygrali wszystkie cztery, a jak wiadomo historia lubi się powtarzać. Jedno jest pewne każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie dziś niespodzianką. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Anglia puchar
Spotkanie Arsenal-Hull
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 13:45
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie w którym ekipa Londyńskiego Arsenalu na swoim stadionie podejowala będzie drużynę drugoligowego hull City, ekipa gospodarze jest zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary, tym bardziej iż ostatnio spisuję się bardzo dobrze a zwycięstwa o z zespołem Leicester który obecnie jest liderem na pewno pomoże uwierzyć w siebie zespołowi z Londynu, który na pewno po kilku słabszych spotkaniach ligowych miewał chwilę zwątpienia, goście na wyjazdach mają spory problem na wyjazdach ostatnio co prawda zanotowali kilka wygranych ,ale ja myślę ze te wcześniejsze spotkania i kilka porażek pod rząd na pewno im nie pomaga , tym bardziej ranga tego spotkania w którym Arsenal spokojnie powinien sobie poradzić z niżej notowanym przeciwnikiem , wiadomo że gospodarze są przed meczami w lidze mistrzów,ale według mnie nawet jeżeli ekipa z Londynu wyjdzie tutaj w lekko rezerwowym składzie to i tak na spokojnie sobie poradzi, mój typ to dokładny wynik 2:0 dla Arsenalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - FA Cup
Spotkanie: Chelsea Londyn - Manchester City
Typ: Chelsea -1.5 gola (AH)
Kurs: 3.25
Godz: 17:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Dziś na Stamford Bridge w walce o ćwierćfinał Pucharu Anglii zmierzą się dwie ekipy, które w poprzednich sezonach dominowali w Anglii, tj. Chelsea Londyn z Manchesterem City. W tym sezonie wszystko wskazuje na to, że hegemonia tych dwóch ekip zostanie zakończona (przynajmniej w lidze, gdzie od Chelsea szans na tytuł nie ma żadnych, a City z każdego meczu na mecz coraz mniejsze). Zresztą wydaje się, że dla The Blues jedyną szansą na tytuł w tym sezonie jest właśnie FA Cup (w Lidze Mistrzów raczej i oni i Man. City do tytułu faworytami nie są). Nowy trener Guus Hiddink traktuje to spotkanie bardzo poważnie i wydaje się, że to właśnie gospodarze powinni okazać się górą w tej rywalizacji. Ja idę jeszcze dalej i proponuje zagrać handicap -1.5 gola w stronę gospodarzy.

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach gra Chelsea za sprawą Guus Hiddinka uległa poprawie, co prawda we wspomnianej już Lidze Mistrzów przegrali z PSG (1-2) ale wcześniej Chelsea nie przegrało 12 kolejnych meczów o stawkę (połowę wygrali i połowę zremisowali). Ostatnio wydaje się, że gra ofensywna uległa poprawie, bo nie tylko w FA Cup potrafili wygrać 5-1 z Milton Keynes ale też 5-1 pokonali Newcastle. W dniu dzisiejszym w barwach Chelsea nie zobaczymy kapitana drużyny Johna Terry'ego, Kurta Zouma, Falcao i Alexandre Pato.

Manchester City ma zdecydowanie większe kłopoty, Manuel Pellegrini przyznał, że ma gotowych zaledwie 13 zawodników do gry. Kontuzjowani są  Kevin de Bruyne, Jesus Navas, Bacary Sagna, Samir Nasri, Eliaquim Mangala, Fabian Delph i Wilfried Bony. Absencje to jednak jedna sprawa, druga to słabsze ostatnio wyniki, 2 ostatnie mecze (u siebie) przegrali z rywalami w walce o mistrzostwo Anglii - Leicester (1-3) i Tottenhamem (1-2). Dziś szkoleniowiec "Obywateli" zapewne zdecyduje się na dość eksperymentalny skład, bowiem oprócz kontuzji City ma w środę ciężki mecz w Lidze Mistrzów z Dynamo Kijów na wyjeździe i wdaje się, że to jednak na Ligę Mistrzów (oraz rozgrywki ligowe) City będzie teraz stawiać.

 

Tak wyglądają przewidywalne składy:

Chelsea: Courtois - Baba, Cahill, Ivanović, Azpilicueta - Mikel, Fabregas - Willian, Oscar, Pedro - Diego Costa 

Man City: Willy Caballero - Kolarov, Demichelis, Otamendi, Zabaleta - Fernando, Aleix Garcia - Sterling, Silva, Manu Garcia - Iheanacho

 

Myślę, że Chelsea grając u siebie powinni wykorzystać nie tylko słabszą formę oraz sporą ilość urazów w drużynie przeciwników ale też fakt, że dziś Man. City zagra dość eksperymentalnym składem. Myślę, że Chelsea mając szanse na na wysoką wygraną, nad swoim wielkim rywalem postanowią to wykorzystać. Stąd myślę, że dobrym (acz ryzykownym) jest zagranie tu handicapu w stronę Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia – FA Cup)
Mecz: Shrewsbury – Manchester United

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,71

Bukmacher: Unibet

Data: 22.02.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W poniedziałkowym meczu Pucharu Anglii trzecioligowy zespół Shrewsbury podejmie Manchester United. Czerwone Diabły przeżywają głęboki kryzys, w czwartek skompromitowały się w Lidze Europy przegrywając z duńskim Midtjylland i nawet wierni fani tego zespołu mogą się nieco obawiać dzisiejszego starcia. Ja jednak sądzę, że Manchester United przystąpi do tego meczu zmobilizowany by chociaż częściowo zatrzeć fatalne wrażenie i przeprosić swoich kibiców i postara się nastrzelać kopciuszkowi kilka bramek dlatego zagram over 2,5 gola.

Gospodarze dzisiejszego meczu występują w League 1 czyli na trzecim szczeblu rozgrywek w Anglii i nawet tam nie radzą sobie dobrze, zajmując aktualnie 21. miejsce, a więc spadkowe. Można powiedzieć, że od Manchesteru United w ligowej hierarchii dzieli ich jakieś 60 pozycji co jednak powinno jakieś odzwierciedlenie na boisku znaleźć. Tym bardziej że własne boisko też nie jest atutem drużyny Shrewsbury, która ma u siebie przedostatni bilans w League 1: 3 wygrane – 2 remisy – 10 porażek, bramki 16:23. Nie ma wątpliwości, że dzisiejsze spotkanie będzie dla piłkarzy Shrewsbury meczem nawet nie sezonu, ale nawet meczem życia. Spodziewam się ogromnej ambicji i wielkiej chęci strzlenia przynajmniej jednej bramki. Myślę, że gdyby mieli zagrać na wyjeździe to zamurowaliby bramkę, ale u siebie powinni zagrać odważniej i spróbować dać radość swoim kibicom choćby strzeleniem jednej bramki. Z tego co widziałem, to trener ustawia zespół dość odważnie, nawet w FA Cup grali ustawieniem 3-5-2, podobnie jest w lidze. A warto pamiętać że Czerwone Diabły mają duże problemy z kontuzjami, w obronie gra kilku młodych, niedoświadczonych chłopaków i czasem przydarzają im się proste błędy. Dzisiaj nie zagra też podstawowy bramkarz de Gea, który nieraz ratował drużynie skórę. Jest to więc jakaś szansa dla outsidera by zapisać się w historii.

Jak już wspomniałem na wstępie, atmosfera wokół drużyny Manchesteru United i jej trenera Louisa van Gaala jest bardzo napięta. Liga właściwie jest już przegrana, nie udało się wyjść z grupy w Lidze Mistrzów, w Lidze Europy też nie będzie łatwo o dobry wynik. Jedyną szansą na uratowanie twarzy pozostaje Puchar Anglii i jestem przekonany że van Gaal bardzo poważnie potraktuje dzisiejszy mecz. Kolejna kompromitacja byłaby już nie do przyjęcia dla kibiców i szefostwa klubu i na pewno doszłoby do rewolucji. Nawet skromne zweycięstwo na pewno nie byłoby przyjęte z entuzjazmem – Czerwone Diabły muszą dzisiaj wyraźnie podkreślić swoją wyższość nad niżej notowanym rywalem i strzelić kilka goli. Myślę, że motywacji nie zabraknie a że piłkarsko mimo wszystko są kilka pięter wyżej więc tych kilka bramek powinno paść. Mimo wielu osłabień, tacy gracze jak Martial, Mata, Depay czy Lingard są w stanie zrobić w tym meczu różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka nożna - anglia

Spotkanie: Hull - Arsenal

Typ: x/u2,5

Kurs: 4,5

godz. 20:00

buk: Bet365

 

Przed nami powtórka meczu 1/8 fa cup między Hull i Arsenalem.

 

Podstawą analizy będzie pierwsze spotkanie między tymi zespołami. W Londynie Arsenal wystąpił w lekko rezerwowym składzie co najbardziej dotkneło formacji ofensywnych. Mimo to jak przystało na zdecydowanego faworyta, miał miażdżącą przewagę przejawiającą się dużą różnicą w sytuacjach bramkowych, rzutach rożnych i posiadaniu piłki. Jednak skuteczność kompletnie zawiodła i skończyło się zaskakującym 0:0.

 

W tym meczu na pewno łatwiej i nie będzie tym bardziej, że ekipa Hull u siebie traci bardzo mało bramek, a i  ukąsić potrafi co pokazują jej statystyki w lidze.

 

Spodziewam się tutaj ponownie mocno underowego meczu zakończonego remisem 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (ANGLIA: FA Community Shield)
Mecz: Leicester – Manchester United

Typ:  Manchester United over 5.5RR

Kurs: 1,90

Bukmacher: BWIN

Data: 07.08.2016 godz: 17:00

 

Dzisiejszym pewniakiem dnia, dla mnie jest over rogów Manchester United. Po dobrych wzmocnieniach Czerwone Diabły na początku nowego sezonu wydają się zdecydowanie silniejsi kadrowo od rywali, a Jose Mourinho jest szkoleniowcem, który może ten zespół poukładać. Gram dzisiaj rzuty rożne bo po meczu z Evertonem widać jeszcze że UTD jeszcze skuteczności w strzelani brak, ale rogi robili aż miło było.  Leicester w tym sezonie już bez Kante oraz bez defensora Robert Huth który nie zagra z powodu czerwonej kartki.Ostatnie na co jeszcze zwróciłem uwagę to dwa ostatnie mecze ligowe ostatniego sezonu, obu drużyn między sobą. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1-1. Był  to sezon oczywiście drużyny Leicester która broni tytułu mistrza ale nie okłamujmy się, łatwo nie będzie. Wracając do h2h United zdobyło wtedy 8RR na wyjeździe i 6 u siebie. Sumując dzisiaj lepszy na papieże jest Manchester  i myślę że tak będzie w meczu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

w018x0.jpg

Leicester - Manchester United

Rozpoczynamy piłkarski sezon w Anglii. Tradycyjnie spotkanie Tarczy Wspólnoty, gdzie zmierzą się mistrz Anglii Leicester oraz zwycięzca pucharu Manchester United. Popularne Lisy zostały sensacyjnie mistrzem Anglii. Zespół opuścili Ngolo Kante i Kramaric, natomiast dołączyli do drużyny Mendy, Zieler, Kapustka czy Musa. Claudio Ranieri wyraźnie zaznaczył przed sezonem, że jego dwie największe gwiazdy Mahrez oraz Vardy zostają w zespole. Niestety nie udało się utrzymać Kante, który odszedł do Chelsea. Podczas przygotowań do nowego sezonu Lisy stoczyły pojedynki z uznanymi firmami między innymi w International Champions Cup, gdzie zmierzyli się z Celticem i wygrali w karnych, Barceloną przegrali 4:2 oraz PSG przegrali 4:0. Dzisiaj natomiast ich przeciwnikiem będzie Manchester United, który przechodzi całkowitą przebudowę. Stery objął Jose Mourinho, z czym wiąże się wiele kontrowersji, między innymi odsunięcie Bastiana Schweinsteigera. Z zespołem jak dotąd pożegnał się Valdes, Powell i Varela, dołączyli natomiast Zlatan Ibrahimovic, Bailly oraz Mkhitaryan. Ciągle pojawiają się nowe nazwiska w kwestii przyjścia oraz odejścia z drużyny, jednak na dzień dzisiejszy kadra United jest dosyć okazała. Przed sezonem zespół również stoczył pojedynek w International Champions Cup, gdzie przegrali z Dortmundem 4:1 oraz nie odbyło się spotkanie z Manchesterem City. W ostatnim czasie stoczyli pojedynek z Galatasaray, który wygrali 5:2 oraz zremisowany z Evertonem 0:0. Dzisiaj typowy dzień debiutów zarówno na ławce trenerskiej Jose Mourinho oraz w pierwszym oficjalnym spotkaniu Zlatan, Bailly czy Mkhitaryan, albowiem wszyscy są awizowani do gry w podstawowym składzie.


Leicester (1-4-4-2): Schmeichel â Fuchs, Morgan, Huth, Simpson â Albrighton, Mendy, Drinkwater, Mahrez â Vardy, Okazaki

Man Utd (1-4-2-3-1): de Gea â Shaw, Smalling, Bailly, Valencia â Schneiderlin, Herrera â Martial, Rooney, Mkhitaryan - Ibrahimović

icon_arrow.gif Over 2,5 gola
icon_arrow.gif Kurs : 1.95
icon_arrow.gif Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia – Puchar Ligi)
Mecz: Burton Albion - Liverpool

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,60

Bukmacher: Unibet

Data: 23.08.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Wtorkowy wieczór to nie tylko mecze o wejście do Ligi Mistrzów, ale także 1/32 finału rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz, w którym beniaminiek ligi Championship podejmie Liverpool. Można tutaj spodziewać się dużej liczby goli.

Burton gra w tym sezonie w Championship bardzo odważnie i ofensywnie. Trener Clough preferuje ustawienie 3-5-2, co przekłada się na dużą liczbę stwarzanych okazji bramkowych ale i sporo błędów w obronie. W czterech meczach ligowych beniaminek strzelił już dziewięć goli i tyle samo stracił. Łącznie daje to średnią ponad czterech bramek na mecz. U siebie Burton przegrał 1:2 z Bristol City i pokonał 3:1 Sheffield Wednesday. Myślę, że dzisiejszy mecz dla klubu o niewielkich tradycjach to będzie duże święto, zapewne zagra najsilniejszy skład i zespół będzie chciał zaprezentować kibicom wszystko co ma najlepszego. Nie powinni zmienaić strategii, zagrają ofensywnie o pełną pulę.

Liverpool Kloppa też stara się w każdym meczu grać ofensywnie i dominować. Efekty wciąż są różne, brakuje stabilizacji formy, obok porywających występów zdarzają się bardzo blade i nijakie. W lidze The Reds potrafili wygrać na Emirates 4:3, by potem mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki ulec 0:2 beniaminkowi Burnley. Myślę, że dzisiaj zobaczymy lepsze oblicze zespołu, Klopp jest znany z tego z tego że nie odpuszcza żadnych rozgrywek i nawet jeśli zagra kilku rezerwowych to siła zespołu powinna być wystarczająca by strzelać gole. Na pewno pojawi się chęć rehabilitacji za ligową porażkę i Liverpool zagra ofensywnie by zdecydowanie wygrać. W poprzednim sezonie zespół dotarł aż do finału rozgrywek i cel na te rozgrywki jest podobny, nie może być mowy o odpuszczaniu. A grający na sto procent Liverpool na pewno stać na pewne zwycięstwo z Burton i strzelenie kilku goli miezbyt przekonującej defensywie gospodarzy.

Oba zespoły powinny dzisiaj pokazać ofensywną grę, nastawić się na strzelanie goli i spokojnie pokryć over 2,5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia – Puchar Ligi)
Mecz: Leicester City - Chelsea

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,00

Bukmacher: Unibet

Data: 20.09.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Już w ramach 1/16 finału Pucharu Ligi dojdzie do bardzo ciekawego starcia dwóch ostatnich mistrzów Anglii Leicester i Chelsea. Spodziewam się tutaj ciekawego meczu i wielu bramek.

Leicester powoli łapie właściwy rytm, dwa ostatnie mecze to wygrane 3:0 z Brugią w Lidze Mistrzów i Burnley w lidze krajowej. Rośnie forma Mahreza, z dobrej strony pokazał się sprowadzony za spore pieniądze Slimani. W rozgrywkach Pucharu Ligi Ranieri może się pokusić o zmiany w składzie, ale wszystkich zębów w ofensywie na pewno nie wyrwie, skład jest w tym sezonie szeroki i na kogo by nie postawił i tak gospodarze będą groźni. Natomiast ewentualne roszady w obronie mogą trochę tę formację zdestabilizować i skutkować większą liczbą okazji dla The Blues.

Chelsea odżyła pod wodzą Conte, zespół gra wreszcie na miarę swojego ogromnego potencjału ofensywnego, tacy gracze jak Costa, Hazard, Willian, Oscar mają pole do popisu. Na swoją szansę czekają choćby Fabregas czy Pedro. Tu też niezależnie od zestawienia składu na pewno nie zabraknie piłkarskiej jakości, jeżeli zagra ktoś z rezerwowych to będzie chciał się pokazać z dobrej strony i tym bardziej będzie zmobilizowany. Tak było w meczu poprzedniej rundy gdy Chelsea wygrała 3:2 z Bristol Rovers a golami podzielili się Batshuayi i Moses. Mimo wszystko sądzę, że w prestiżowym pojedynku z Leicester zobaczymy mocniejszy skład Chelsea.

Puchar Ligi to nie są najbardziej prestiżowe rozgrywki w Anglii, ale tym bardziej bez wielkiej presji piłkarze mogą pokazać swoją klasę i dać kibicom trochę radości, ofensywną widowiskową grą. Oba zespoły stać na strzelenie wielu bramek i pokrycie overa 3,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

England League Cup: AFC Bournemouth - Preston North End

I got a very close up look at Preston North End on Saturday, I have to be honest and say that they did not deserve to lose 5-0 to the mighty, mighty Bees, but overall, they played just about where I ranked them ahead of the game, which is definitely below last season's 11th place finish . They have some very big clubs (by Championship standards) below and immediately above them in the table, they could quickly get into real trouble and this is not a league in which it is easy to play catch up, games being ultra competitive, with no easy fixtures and they have a vital "bottom six" clash with local rivals Wigan Athletic (stadiums are just 30 minutes apart) on FRIDAY night and that surely has to take priority.

So, PNE played at Griffin Park on Saturday, where they were eventually run ragged, now make an even longer trip down to the South Coast on Tuesday on face a Premier League side and play a game in front of the television cameras that they dare not lose in three days time !

I spoke about the pressure that Simon Grayson was under last week, but he knows that it has to be all about the league and he made 11 changes for the last EFL cup tie and is very likely to go down a similar route this evening. His team started both halves strongly on Saturday and if they had equalised at 0-1 (huge save from Bentley in the Brentford goal, it could have been a different story..... see, I can be unbiased !) but collapsed once the second goal was conceded and the Bees ran riot.

I assume Bournemouth will rotate too, but they have a very strong squad and can field two largely similar first teams IMO. Easy home win !

Bournemouth -1 ball 2.06 asian line/Sportmarket

from Clubgowi newsletter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - EFL Checkatrade Trophy

 

1020.png?lm=1436048948gbfl.png?lm=14712629422455.png?lm=1415811126

 

Spotkanie: FC Portsmouth - Bristol Rovers
Typ: 1
Kurs: 2,86
Data i godzina: 08.11.2016 20:45
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie trzeciej kolejki fazy grupowej EFL Checkatrade Trophy, pomiędzy FC Portsmouth a Bristol Rovers. Na dziś wybrałem sobie mecz pucharowy w Anglii. Piłkarze Potrsmouth niegdyś mistrzowie Anglii oraz zdobywcy pucharu Anglii, teraz tułają się ledwie w czwartej lidze. Faworytem spotkania według bukmacherów są goście, co jak dla mnie jest niezbyt zrozumiałe. To że Bristol Rovers grają w trzeciej lidze nie znaczy, iż są zdecydowanie lepsi od Portsmouth. Zamierzam wykorzystać zawyżony kurs na gospodarzy i zagrać na ich zwycięstwo. Forma obu zespołów w ostatnich meczach jest bardzo podobna z drobną różnicą, że gospodarze przegrali jedno spotkanie więcej. Dlatego też tak na prawdę każdy wynik jest tu możliwy. Jednakże, iż Portsmouth gra na własnym obiekcie postawię właśnie na ich zwycięstwo. Patrząc jeszcze na trochę statystyki od razu rzuca się w oczy, że gospodarze wygrali trzy z czterech potyczek z gośćmi. Według mnie dziś jeszcze poprawią tą statystykę. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup

 

985.png?lm=1457975903cgb.png?lm=14665959863008.png?lm=1406299609

 

Spotkanie: Manchester United - Hull City
Typ: Man United wygra 3-0, 3-1 lub 3-2
Kurs: 4,20
Data i godzina: 10.01.2017 21:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie półfinałowe EFL Cup pomiędzy Manchester United a Hull City. Podopieczni Jose Mourinho kontynuują swoją serię zwycięstw i są coraz bliżej gry na Wembley, gdzie będzie rozgrywany finał rozgrywek. Czerwone Diabły ostatni raz puchar ligi wygrały aż siedem lat temu. Mourinho nie ukrywa, że w tym sezonie będzie walczyć o wszystkie możliwe trofea. W jednym z przedmeczowych wywiadów zapowiedział, że we wtorek wystawi najsilniejszy skład. Do tej pory United pokonali trzy zespoły najpierw we wrześniu 3:1 Northampton, w kolejnej rundzie po jedynej bramce Juana Maty pokonali odwiecznego rywala Manchester City, natomiast w ćwierćfinale bezlitośnie rozgromili 4:1 drużynę West Ham United. Jose zapewne desygnuje dziś do gry zawodników, którzy odpoczywali w meczu z Reading, a więc powinniśmy od pierwszych minut zobaczyć Antonio Valencię, Paula Pogbę, Andera Herrere, Zlatana Ibrahimovića oraz Davida De Geę. Co do osłabień w kadrze Manchesteru jedynym znakiem zapytania jest występ Marcosa Rojo. Argentyńczyk bowiem doznał urazu łydki w ostatnim pucharowym meczu z Reading i prawdopodobnie dziś nie wystąpi. Dodatkowo nie wystąpi również Eric Bailly, przebywający na Pucharze Narodów Afryki. Natomiast w drużynie Tygrysów problem z barkiem ma Michael Dawson. Poza kadrą są ciągle Curtis Davies, Ahmed Elmohamady oraz Moses Odubajo. Jedynym piłkarze, którzy może zaliczyć powrót do gry jest Harry Maguire. Pomiędzy obiema ekipami z reguły padało sporo bramek stąd też typ na co najmniej trzy bramki United, a czy Hull zdoła coś strzelić okaże się wieczorem. Jedno jest pewne Czerwone Diabły dziś wygrają, nie mam co do tego wątpliwości są w bardzo dobrej formie, widać ogrom pracy Mourinho w ich grze, na prawdę fajnie się już to ogląda. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Hull City
Typ: Manchester strzl. +2,5 gola
Kurs: 1,73
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Manchester w mega formie 8 zwycięstw z rzędu, nie przegrali meczu od 15 meczy gdzie w lidze europejskiej przegrali 1:2 z Fenerbahce było to 03 Listopada a więc już ponad 2 miesiące bez porażki a pamiętajmy, że Grudzień i Styczeń to nadmiar meczów w Anglii. Ostatnio w Pucharze FA Manchester rozbił u siebie Reading aż 4:0 gdzie moim zdaniem Reading pokazuje lepszą formę od dzisiejszego przeciwnika Czerwonych Diabłów a dodatkowo Manchester dziś ma wyjść swoim najmocniejszym składem, tak przynajmniej zapowiedział Jose Mourinho, ma wrócić De Gea, Pogba, Ibrahimović...
Jeśli chodzi o Hull City są w kiepskiej formie, są na ostatnim miejscu w tabeli dodatkowo są osłabieni brakiem paru podstawowych graczy, myślę, że puchar nie jest dla nich czymś ważnym teraz.
Czuję w tym meczu pogrom w stylu 4/5:0 max 1.
Przewidywalne składy obu ekip:
Manchester (1-4-2-3-1): De Gea - Valencia, Jones, Blind, Darmian - Pogba, Herrera - Mkhitaryan, Rooney, Rashford - Ibrahimović
Hull (1-4-4-1-1): Marshall - Robertson, Huddlestone, Livermore, Meyler - Diomande, Mason, Clucas, Snodgrass - Henriksen - Hernandez

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia – FA Cup)
Mecz: Lincoln City – Ipswich Town

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,85

Bukmacher: OddsRing

Data: 17.01.2017  godz: 21:05

 

Analiza:

 

W powtórzonym meczu trzeciej rundy FA Cup zmierzą się dziś wieczorem Lincoln City i Ipswich. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakońćzyło się remisem 2:2. Biorąc pod uwagę ofensywny potencjał obu zespołów na podobną liczbę bramek można liczyć również w dzisiejszym meczu.

Lincoln występuje na piątym poziomie rozgrywek, jest liderem Vanarama National League. Zespół gra bardzo ofensywnie, w 26 meczach uzyskał bilans bramkowy 55:26, a w 14 meczach domowych 31:11. Oczywiście w starciu z zespołem z zaplecza Premier League nie będzie faworytem, ale skoro potrafili postraszyć rywala na jego boisku to tym bardziej u siebie tanio skóry nie sprzedadzą. Myślę, że niesieni dopingiem kibiców gospodarze zagrają ofensywnie, tak jak to mają w zwyczaju, i będą w stanie strzelić jakiegoś gola, amoże nawet więcej.

Ipswich zajmuje obecnie czternaste miejsce w Championship. W 12 meczach wyjazdowych uzyskali bilans bramek 9:17. Dziś jednak zmierzą się z rywalem z niższego szczebla rozgrywek i ostrzelanie goli powinno być łatwiej. Zespół nie powinien już zlekceważyć rywala, na pewno podejdą do meczu maksymalnie zmobilizowani i powalczą o awans do kolejnej rundy. W ostatnich tygodniach dyspozycja Ipswich w ofensywie była niezła, niemal w każdym meczu strzelali gole, na siedem ostatnich występów tylko raz nie został pokryty over 2,5 gola.

FA Cup to duży prestiż, a szczególnie dla Lincoln City dzisiejszy mecz to będzie historyczne wydarzenie. Zaangażowania na pewno nikomu nie zabraknie co powinno się przełożyć na ciekawy mecz i wiele goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup

 

3008.png?lm=1406299609cgb.png?lm=1466595986985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: Hull City - Manchester United
Typ: Man United wygra 3-0, 3-1 lub 3-2
Kurs: 5,00
Data i godzina: 26.01.2017 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na rewanżowe spotkanie półfinału EFL Cup pomiędzy Hull City a Manchester United. Pierwszy mecz zakończył się dwubramkową wygraną Czerwonych Diabłów i to oni są dziś w zdecydowanie lepszej sytuacji. Na konferencji przedmeczowej Jose Mourinho zapowiedział, iż nie ma zamiaru odpuszczać walki o Puchar Ligi i wystawi możliwie optymalny skład. United w drodze do półfinału pokonali już Northampton City, Manchester City, West Ham United oraz aktualnego rywal czyli ekipę Hull City. Co ciekawe Manchester ostatni raz grał w finale EFL Cup w 2010 roku jeszcze za kadencji Sir Alexa Fergusona. Co do sytuacji kadrowych to w ekipie prowadzonej przez Jose Mourinho nie zobaczymy jedynie Erica Baillyego. Wprawdzie WKS odpadło już z PNA ale Iworyjczyk nie zdążył jeszcze powrócić do Anglii. Dobrą wiadomością jest również powrót Marcosa Rojo do treningów, Argentyńczyk opuścił ostatnio mecz ze Stoke z powodu choroby. Natomiast szkoleniowiec Hull City, Marco Silva, będzie miał spory orzech do zgryzienia przy wystawianiu pierwszego składu bowiem w ostatnich dniach ze składu wypadło z powodu kontuzji kilku kluczowych graczy m.in. Robert Snodgrass (szkocki skrzydłowy musi odpocząć od futbolu z powodu problemów mięśniowych) czy Curtis Davies (zmaga się z urazem ścięgna udowego), oprócz nich kontuzjowani są także Alex Bruce (ścięgno Achillesa), Moses Odubajo (uraz kolana), Markus Henriksen (uraz barku), Will Keane (zerwane więzadła) i Greg Luer (kontuzja kolana), dodatkowo po ostatnim meczu ligowym z Chelsea ze składu wypadł Ryan Mason, który doznał pęknięcia czaszki. Na domiar złego nie zobaczymy także przebywających na PNA Ahmeda Elmohamadyego oraz Dieumerciego Mbokaniego. Jak widać gospodarze będą mocno osłabieni a to nie wróży niczego dobrego dla nich. Manchester United po dwóch słabszych remisowych spotkaniach w Premier League będzie chciał pokazać się z lepszej strony i zdecydowanie wygrać to spotkanie, tym bardziej, że ich potencjał ofensywy jest bajeczny potrzeba tylko skuteczności. Co ciekawe Manchester United wygrał dwanaście i nie przegrał żadnego z ostatnich trzynastu spotkań z Hull City. W jednym meczu padł remis. Dziś nie sądzę aby ten mecz zakończył się innym wynikiem niż zwycięstwo gości. Moim zdaniem Czerwone Diabły spokojnie powinny wbić trzy bramki, a patrząc na liczne osłabienia rywali powinni mieć tylko ułatwione zadanie. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...