Skocz do zawartości

Matura 2008


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

No ja piszę w tym roku :p Wiem,że niektórzy też teraz piszą,więc zakładam ten temat,ma on głównie służyć tegorocznym maturzystom ale nie tylko :) Co zdajecie? Jakie macie tematy na ustny polski,ja mam Motyw miasta w literaturze i filmie.Prezentacje robicie sami czy kupujecie? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja skoncyzłem 3 klasy podstawowki i mi starczy %-)

a ty nie miałeś z wojem jakieś jazdy ostanio :p%-)

 

HEh ano miałem, mam

ustawa z 2002 roku o absolutorium mnie nie obejmuje - ale dmy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdaje z jakiejs reklamy ustna z polaka ale siostra mi pisze, poweidzialem ze odpale jej 5 dyszek :D, a tak to zdaje jeszcze z przedmiotu WOS to chyba wiedza o sporcie bo z tego czuje sie mocny ale zobaczymy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustny polski i ta cala prezentacja to raczej nie ma ch zebyscie nie zdali :lol: ja mialem prace nie na temat i zdalem %-) Pisemny polski wiecznie zagrozenia i pyty z wypracowan na maturce przeczytalem sciage z lektur i ponad 70% padlo :k:

 

Co do majcy to jest banalna tylko czlowiek za bardzo kombinuje z obawy ze jest za malo czasu i zamiast dodac 2+2 to mozna sie wje*** w jakies skomplikowane obliczenia %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisemny polski wiecznie zagrozenia i pyty z wypracowan na maturce przeczytalem sciage z lektur i ponad 70% padlo :k:

 

a na mnie poznała sie polonistka w liceum... na żadnym wypracowaniu nie dostałem więcej niż 28(na 50) a wynik 53% :p: choć aż 3 dni zajęło przeczytanie ściąg %-) (najwięcej czasu poświeciłem na to :zdegustowany: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ez zdaje w tym roku...i jak znam zycie bede jedyny hardkorowiec piszacy matme

 

Macie w tym roku Pochodne :??: ... dochodza mnie sluchy ze to usuneli z LO %-)

 

Uczta sie matmy z takiej zielonej ksiazki Alicji Cewe bodajze ... dobre zadanka i czesto z tej ksiazki sa przyklady na maturze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...