Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm
Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:
W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.
WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Legia- Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 1.80
Godz: 20:00
Bukmacher: William Hill
Analiza: W czwartek odbędzie się rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe w ramach pucharu Polski w którym zmierzą się ze sobą drużyny Warszawskiej Legii , oraz Wrocławskiego Śląska. W pierwszym meczu rozegranym we Wrocławiu padł remis 1:1 , Legia w tamtym spotkaniu miała delikatną przewagę straciła bramkę na wagę remisu dopiero w ostatnich minutach spotkania. Od tamtego meczu popularni "Wojskowi" zagrali jeszcze dwa spotkania z Ajaxem Amsterdam w obydwu przegrywając, oraz 3 mecze w T-Mobile ekstraklasie z których zanotowali po 1 zwycięstwie , remisie oraz porażce . Śląsk zagrał 3 spotkania w lidze, nie wygrał ani jednego z nich notując 1 porażke, oraz 2 remisy, w tej rywalizaji zdecydowanym faworytem bedzie Legia , która na swoim stadionie w poprzednich spotkaniach ogrywała ekipę gości 3 razy pod rząd, dwukrotnie było to zwycięstwo różnicą tylko 1 bramki, goście na pewno też łatwo się nie poddadzą, bowiem w kolejnej rundzie w razie awansu czekać bedzie ktoś z dwójki podbeskidzie-piast, czyli raczej ligowi średniacy, z którymi obie ekipy mogą się na spokojnie uporać. Śląsk w spotkaniach wyjazdowych nie jest już tym zespołem co kilka tygodni temu, gdzie Mila kierował ich grą ofensywną, teraz goście będą mieli problem ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych, dlatego uważam ze jest to kolejny argument na korzyść zespołu gospodarzy , którzy w obecnym sezonie już mają tylko puchar i ligę do ogarniecia, a  z tak szerokim  składem myślę że jest to jak najbardziej realne. Stawiam tutaj na wygraną gospodarzy , myślę że okazą się zespołem o te jedną bramkę lepszym.

 

http://obstawianie.com/topic/20483-puchar-polski/page-6?do=findComment&comment=884324

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NHL 05.03.2015 01:30

Winnipeg Jets   -              Ottawa Senators

Typ:1

Kurs: 1.95

Stawka:5/10

Bukmacher: Sportingbet

 

Dzisiejszego dnia zapraszam wszystkich do Kanady na mecz między miejscowymi Winniped a gośćmi z Ottaawy. Gospodarze urzędujący na piątym miejscu konferencji Zachodniej  z dorobkiem punktowym 76 pkt. Podejmować będą gości z Ottawy którzy to należą do konferencji Wschodniej w której znajdują się na pozycji numer 11 a na swoim koncie do tej pory uzbierali 65 oczek. Moim zdaniem ekipa gospodarzy powinna sobie poradzić z goścmi ponieważ w tym sezonie grają lepszy hokej co widać po pozycji w tabeli. Ottawa ostatnie mecze gra na własnej tafli na której  nie idzie im najgorzej wygrali ostatni mecz z LA kings 5:2 co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem ponieważ sądziłem że w tym meczu zakręci się koło remisu a tutaj gospodarze pokazali siłe i wygrali to spotkanie .W ich zespole brakuje Bena Chiarota, Mathieu Perreaulta Matta Halischuka i Granta Clistomea i bez nich ekipa nie radzi sobie najgorzej fakt że od jakiegoś czasu nie mogą złapać formy wygrywania tylko grają w kratkę jest troszkę mylący ale sądzę że w tym meczu postawia na swoim ponieważ już coraz bliżej końca sezonu zasadniczego. Ottawa ostatnio miała serie 5 meczy bez straty punktu pokonywali na wyjeździe kolejno Anaheim, LA Kings, SA Sharks a polegli z Minnesotą, uważam że złapali zadyszkę i że nie obudzą się w meczu z cichym ale groźnym Winnipeg. W ostatnim spotkaniu kontuzji doznał Jared Cowen ale zabraknie także Robin Lehner, Clarke MacArthur, Chris Neil, Chris Phillips. Także podsumowując ekipa gości bardziej osłabiona niż gospodarze i tak jak mówię passa zwycięstw zwłaszcza na wyjazdach mus zostać przerwana i Ottawa właśnie do tego momentu dotarła, mam nadzieję że porażka z Minnesotą ich troszkę podłamała i Winnipeg uda im się wygrać w reg time. Pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?p=884652

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ITF  Port Pirie


Spotkanie: Sherazaid Reix - Ayukawa


Typ: 2-0


Kurs: 2.37


Buk: Bet365


Data: 05.03.2015 05:00


 


Kolejny typ w stronę Reix. W poprzedni meczu wygrała bez problemu ze Zlochovą 6-3 6-2. Sherazaid jest solidną zawodniczką z niezłym serwisem jak na kobiety i bardzo dobrym returnem. Na hardzie ma bardzo dobry bilans 78-37. Wg mnie Reix jest faworytką do wygrania całego turnieju, także takie zawodniczki jak Ayukawa powinna odprawiać z kwitkiem bez najmniejszych problemów. Japonka w 1 rundzie wygrała z Sally Peers 1-6 6-2 6-0. Czyli typowy kobiecy mecz z masą przełamań z obu stron. To skłania mnie do zagrania na 2-0, a nie na czystą wygraną Reix w meczu. Ayukawa potrafi wygrywać ze słabszymi rywalkami, jeśli jednak przychodzi zmierzyć się z lepszą od siebie, wtedy już ma ogromne problemy z urwaniem chociażby seta (np. z Kuwatą 2-6 3-6). Wg mnie kolejne pewnie zwycięstwo Reix 2-0


 


http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/?do=findComment&comment=884417


 


:minus: 150


Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Mexico Cup
Godzina: 2:00
Spotkanie: Puebla - Toluca
Typ: 1 + U3.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Ostatnia runda Pucharu Meksyku w fazie grupowej. Jest to mecz numer 6. Puebla zajmuje 2 miejsce i wystarczy jej remis do zajęcia 1 miejsca. Toluca zajmuje 3 miejsce i nie ma żadnych szans, by awansować. Zdecydowanie więc kwestia motywacji jest po stronie gospodarzy. Goście mogą napsuć im krwi, ale nie muszą. Rzuca sie w oczy dobra forma Puebli, szczegolnie u siebie. Tylko 2 razy w tym roku stracili punkty i tez tylko 2 gole. Co prawda ostatnio padało sporo wynikow overowych (nawet przegrana 3:4 w meczu z Tolucą na wyjezdzie), ale dzis to zgoła odmienna sytuacja. Wynik w okolicach 2:1 tu widzę dla Puebli, choc jak Toluca wyjdzie rezerwami to moze byc i do zera.
 

http://obstawianie.com/topic/24259-meksyk/?do=findComment&comment=884736

 

:plus: 160

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/topic/31024-wta-monterrey-kuala-lumpur/?do=findComment&comment=884387

 

WTA Kuala Lumpur

05.03.2015 09:20
Carina Withoeft-Klara Koukalova
Typ: Klara Koukalova
Kurs: 2.71
Buk: Pinnacle

 

Dziś dość nietypowe kursy wystawione na spotkanie Cariny Withoeft z Klara Koukalova(Zakopalova). Może i Niemka jest 11 iejsc wyżej w rankingu WTA , ale  wiele to nie oznacza.Klara Koukalova to juz bardzo doświadczona zawodniczka , jak większosc reprezentantek Czech jest momentami bardzo chimeryczna i potrafi przegrac TB prowadzac nawet 6-1.We wczorajszym meczu z Patricia Mayr Achleitner pokazała jednak klase i nie pozostawiła złudzeń AUstriaczce,nie dała jej zadnych szans na wygranie chociażby seta.Withoeft pokonała w 1 rundzie Misaki Doi 7-5,7-5, widac ze nie miała łatwej przeprawy a Japonka jest conajmniej klase gorsza od Koukalovej. Na pewno Czeszka musi atakowac serwis Withoeft bo jest on dość przeciętny.Klara musi takze mocno sie skupic bo umiejętnosci na pewno 2 razy wieksze od swojej dzisiejszej przeciwniczki.Jeżeli wszystko zagra tak jak trzeba nie widze przeciwskazań dlaczego Koukalova tego meczu miała by nie wygrac.Kursy cały czas rosną na wygraną Czeszki co według mnie jest ogromnym błędem bukmachera i srogo on za to zapłaci!

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Dania / Puchar Dani /

Godzina 20:30 / 05.03.2015 /

Spotkanie - Esbjerg : Aalborg

Typ - Aalborg over 1.5 gola

Kurs - 3.00

Buk - Bet365

 

Dziś w Danii rozegrane zostaną dwa pojedynki w ramach 1/4  Pucharu Danii ja wybieram pojedynek pomiędzy Esbjerg a Aalborg , nie tak dawno bo 3 dni wstecz 2.03 obie ekipy spotkały się w lidze i wtedy goście wygrali tu aż 3:1 , goście także lepiej wyglądają w lidze zajmują 4 miejsce natomiast Esbjerg 9 , także i H2H na korzyść Aalborga 12-13-16 i gole 43:45 to ogólnie a tu na terenie Esbjerga 7-5-10 i br 28:30 tak więc jak tu nie liczyć na gole ze strony gości , wiem że to tylko statystyka ale coś nam podpowiada i liczę na gole ze strony gości a za dwa dosyć fajny kurs i biorę !

 

http://obstawianie.com/topic/20506-dania/page-6?do=findComment&comment=884871

 

:plus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna;  SZWECJA: Elitserien - Kolejka 28

Spotkanie: Skövde         -              Lugi

05.03.2015 19:00

Typ: under 55.5

Kurs:  1.50

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie odbędzie się spotkanie w szwedzkiej Elitserien pomiędzy drużynami Skovde i Luigi. Gospdoarze z dorobkiem  20 punktów plasuje się na  11 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 28 punktów zajmują  4 pozycje.Eipa  Skovde w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa i jeden remis.. Zawodnicy Luigi zdołali uzyskać dokładnie tyle samo punktów co gospdoarze. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli gracze Skovde, odnosząc 16 zwycięstw, przy 3 remisach i 12 zwycięstwach dzisiejszych gości. W mojej opinii w dzisiejszym meczu nie padnie zby dużo bramek. Oba zespoły  będą chciały porpawić bilans zdobyczy punktowej, dlatego w głównej mierze będą chcieli strzec za wszelką cenę dostępu do swojej bramki.. Gospdoarze ostatnie pięć spotkań zaliczyli z mniejszą liczbą bramek niż 55 dlatego uważam że dzisiaj będzie podobnie. .. Mój typ to 22:24 po pasjonującym meczu.

http://obstawianie.com/topic/37-pozosta%C5%82e-ligi-europejskie/page-13

 

:plus: 50

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Busto Arsizio - Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo Moskwa (-6,5)
kurs:1.85
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Na dzisiaj proponuję pierwszy spotkanie dwumeczu którego stawką jest awans do final four Ligi Mistrzyń pań pomiędzy włoskim zespołem Busto Arsizio i rosyjskim Dynamem Moskwa. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są Rosjanki, które wydaje się grają coraz lepiej w miarę zbliżających się decydujących spotkań w walce o wygranie LM. Potwierdziły to w spotkaniu poprzedniej rundy pokonując podobnie grający w tym sezonie jak Busto inny włoski zespół Piacenzy, który rosjanki zarówno u siebie jak i na wyjeździe pokonały bez straty seta 3:0,3:0. Obydwa zespoły już grały w tym sezonie razem w rozgrywkach LM, były to spotkania grupowe. W grupie dwukrotnie lepsze okazały się Rosjanki wygrywając u siebie 3:1 i na wyjeździe 3:2. Dzisiaj pewnie powtórzą te wyniki, Busto w poprzedniej rundzie męczyło się z Azerskim Azeryolem przegrywając spotkanie u siebie 2:3, oglądając to spotkanie nie widziałem zbytniej pewności w grze zespołu i jeśli dzisiaj będzie tak samo to wróżę włoszkom sromotną porażkę.

 

http://obstawianie.com/topic/26628-liga-mistrzy%C5%84-20142015/

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Puchar Ligi

Spotkanie: Nacional - Sporting

Typ: 1X
Kurs: 1.91
Godz: 21:15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dziś pierwszy mecz półfinałowego spotkania pucharu Ligi pomiędzy drużyną Natcionalu i Sportingu Lizbona. Wydaje mi się, że drużyna gospodarzy w tym sezonie ligowym będzie chciała stoczyć walkę o Ligę Europy. Ich dobra gra, szczególnie na własnym boisku pozwala na to aby drużyna mogła zagrać w europejskich pucharach. Na własnym boisku przegrali zaledwie trzy mecze. Ale dziś  nie spotkanie ligowe, lecz pucharowe. Nikt by nie przypuszczał, że w tych rozgrywkach mogą powalczyć o finał. W dzisiejszym spotkaniu zagrają praktycznie bez absencji. Srogą porażką zakończyło się ostatnie ligowe spotkanie dla Sportingu Lizbona. 3:0 na wyjeździe z FC Porto na pewno nie zadowoliła trenera dzisiejszych gości, którzy znacznie przemeblował skład: W dzisiaj w pierwszym składzie nie zobaczymy: Cerdic, J.Silva, Nani, William, Montero (wszyscy grali od pierwszej minuty w ostatnim meczu ligowym). Nani i Silva nie są powołani nawet do kadry meczowej. Uważam, że dobra gra Natcionalu może przyczynić się do remisu, a nawet zwycięstwa nad rozstrzesionym Sportingiem. 

 

http://obstawianie.com/topic/20509-portugalia/?p=884929

 

:plus: 91

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - BRAZYLIA: Copa do Nordeste

Spotkanie:  B ahia    -    Globo

Typ: Under 3,5
Kurs: 1,50
Data: 05.03.2015
Godzina: 23:40
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

W meczu pucharowym w Brazylii dojdzie do pojedynku pucharowego zespołów niższej rangi ale spadkowicza z najlepszej Brazylijskiej ligi, dość znanego zespołu jakim jest zespół B ahia, zagrają oni na przeciw mniej doświadczonemu zespołowi grającemu bardzo underowy futbol, przeważnie sie broniąc i wyprowadzając szybkie kontraataki skrzydłami mam na myśli zespół Globo. Osobiście uważam że w tym meczu za dużo goli nie padnie, dużym faworytem jest oczywiście zespół B ahia który powinien spokojnie 2 lub 3 bramki wygrać ten pojedynek, według mnie B ahia gra starannie w obronie i wygra spokojnie ten mecz właśnie dwoma bramki nie tracąc przy tym żądnej bramki. W ostatnim meczu w jakim mierzyły się te zespoły był to pierwszy mecz tej grupy i zespół B ahia wygrał na wyjeździe 1-2 pozostałe dwa mecze zespół  Globo zremisował 0-0 i w tej chwili posiada po trzech meczach dwa punkty natomaist zespół B ahia jest liderem z siedmioma punktami na koncie.

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/page-8

 

:plus: 50

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...