Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie Porto-Basel
Typ: 1
Kurs 1.45
Godz: 18:45
Bukmacher Bet 365
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie rewanżowe w ramach ligi mistrzów w którym Porto podejmowało bedzie drużynę Basel. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Szwajcarii padł remis 1:1, zdecydowanie lepszym zespołem w tamtym spotkaniu była drużyna gości, która na wyjeździe potrafiła stworzyć sobie kilka na prawdę dogodnych sytuacji , problemem była nieskutecznośc , Porto bowiem wykorzystało tylko 1 sytuację i zakończyło mecz remisem, teraz na swoim stadionie jest zdecydowanym faworytem , według mnie do wysokiego zwycięstwa nad słabym w tym sezonie w spotkaniach wyjazdowych zespołem z Bazylei, jedyne punkty w tym sezonie na wyjeździe zdobyli w Liverpoolu, gdzie udało im się ugrać remis, pozostałe dwa spotkania wyjazdowe w swojej grupie zakończyli porażkami, Bilans bramek 2:7 na ich niekorzyść, tutaj według mojej oceny nie mają żadnych szans na awans , gospodarze zaatakują od pierwszych minut bo na pewno nie będą liczyli na bezbramkowy remis , żeby jak najmniejszym nakładem sił awansować do kolejnej rundy, zwycięstwo gospodarzy jest dla mnie najpewniejszym typem na jutro, ja osobiście za drobne zaryzykuję wysoki handicap.
 
 
:plus: 45
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Toronto - Islanders
Typ: 2 + O5.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Kolejny bet przeciwko Toronto Maple Leafs. Niedawny typ na porażkę z Blues przyszedł z dużym zapasem (przegrana 1-6). Kto by mogl sie spodziewac ze w gorszej formie i na wyjezdzie ,a i tak zdołają im strzelic az 6 bramek. Toronto to juz totalnie niepoukładana druzyna i nie wiadomo kiedy wskoczą na właściwe tory. Nie spodziewałbym się, że dziś. Islanders to tez ekipa stricte overowa, tez w troche gorszej formie niz zwykle, ale nadal ten sezon zaliczaja do udanych punktowo zajmujac miejsce numer 5 i mając drugi atak. Troche gorzej wypadają na wyjazdach, ale patrzę z kim grają. Z zespołem który juz ma srednia traconych bramek powyzej 3 i w praktycznie kazdym meczu traci 4 gole. Islanders wygrali tez 3 z 4 rozgrywanych ostatnio w Toronto, a 5 ostatnich to były overy. Powtorka wskazana.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=885686

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena F.C. - Catania
Typ: 1
Kurs: 2.37
Data: 10.03.2015
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na zaległe spotkanie 25 kolejki ligowej włoskiej Serie B.
W mieście Modena na Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić ponad 21 tysięcy widzów odbedzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Modena Football Club założonym w 1912 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Catania przyjedzie drużyna założona w roku 1908 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Calcio Catania.
Modena F.C. zdobyła 36 punktów w swoich 29 meczach i obecnie zajmuje 13 miejsce w tabeli ligowej a Catania posiada przedostatnie 21 miejsce z 30 oczkami zdobytymi w 29 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Kurs w tym meczu na Modenę jak dla mnie bardzo wysoki jak się popatrzy na 2 ostatnie spotkania bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami na Stadio Alberto Braglia gdzie oba wygrywali gospodarze w stosunku 1:0 oraz 2:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Modena Football Club w tym sezonie ligowym nie jest aż tak skuteczna na swoim terenie ale i tak gra tam lepiej niż w delegacjach i do tego potrafi grać z drużyną z miasta Catania na swoim terenie a Calcio Catania na wyjazdach to tragedia i tak jest praktycznie co roku gdzie by nie grali do tego stadion w Modenie nie jest dla nich szczęśliwy i moim zdaniem tak pozostanie i komplet 3 oczek pozostanie na Stadio Alberto Braglia w mieście Modena.

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/page-6

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM

Spotkanie: Real - Schalke

Typ:: Poniżej 3.5

Kurs: 1.94

Godz: 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Po zwycięstwie 2:0 w Niemczech Realoi pozostaje tylko dopełnić formalności na Santiago Bernabeu. Królewscy nie są w wysokiej formie strzeleckiej a co za tym idzie nie jest również Ronaldo, którego forma ostatnio spadła. Można rzec, że Real już nie pamięta kiedy ostatnio strzelił trzy gole w spotkaniu. Spodziewam się, że będą chcieli strzelić szybko gola by odebrać jakiekolwiek nadzieje przyjezdnym i dowieźć wynik do końca jak najmniejszym nakładem sił oszczędzając się na spotkania ligowe, gdzie przecież trwa zacięta walka o tytuł mistrzowski. Następny mecz zagrają z Levante a później z Barceloną. Schalke ma za mało argumentów by postraszyć gospodarzy, nawet u siebie nie potrafili zagrozić Realowi. Co prawda obrońca trofeum bez Rodrigueza i Ramosa, ale w Schalke liczniejsze braki, min. Fahrmann czyli podstawowy bramkarz. Tak jak zaznaczyłem na początku, Real tutaj rozbijać niemiecki zespół raczej nie będzie chciał za wszelką cenę a forma na to też nie powinna pozwolić. W tym meczu zbyt wiele goli nie powinno być, a dopuszczalne trzy to i tak sporo.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/topic/31122-atp-indian-wells/?do=findComment&comment=884670


 


Data: 10.03.2015


Godzina: 19:00


Dyscyplina: Tenis-ATP Indian Wells,kwalifikacje,1 runda


Spotkanie: Dennis Novak-Aljaz Bedene


Typ:1


Kurs: 5,01


Bukmacher;Pinnacle


 


 


Zapoczątkuje ten temat wyśmienitym typem  :D . Wreszzcie ruszają kwalifikacje do porzadnego turnieju z pulą 1000pkt czyli indian Wells.Bardzo znana i niezywkle ceniona impreza co roku dostarcza nam mnóstwo emocji.Zaczynam typowac juz od kwalifikacji gdyz znalazłem swietny typ i grzechem by było go Wam nie przedstawić.Aljaz Bedene to na pewno spory talent i ma wiele przebłysków , jednak to tylko jednorazowe wypady i potem dlugo,długo nic. Ostatnim dobrym turniejem w jego wykonaniu był ten w Chennai od 3 do 11 stycznia,doszedł do finału gdzie przegrał z wawrinką.A ostatnio same kompromitujące porazki z Ignatikiem,Gineprim czy Krajickiem,w ostatnich tygodniach pokonywał tylko tak slabych zawodników jak Zemlja,Ismailov i Tigre Hank.Jest ewidentnie pod formą,taki zawodnik jak on powinien prezentowac sie o wiele lepiej.Obecnie nie mozna o nim nic dobrego powiedziec,jest rozregulowany i nic nie zapowiada ze dziś wróci do dobrego grania.Tyle o Slowaku,przejdzmy do Amerykanina który zajmuje miejsce 256 w rankingu jednak miejsce nie do końca odzwierciedla jego umiejetnosci i możliwosci.Jest zawodnikiem posiadającm dobry serwis , jak praktycznie każdy Amerykanin.W wymianach stara sie byc regularny i konsekwentny,uderzac mocno tylko nie zawsze udaje sie trafiac w kort,jednak poczynił on w ostatnim czasie postępy,lepiej małymi kroczkami niz tak jak Beden,który zrobił dosc duzy krok i zatrzymał się w miejscu.W ostatnim czasie grał w turnieju Meksykańskim mieście Morelos,pokonał tam gospodarza L.Patino oraz Matteo Viole,zatrzymał sie dopiero na Estrella Burgosie,a to juz zawodnik z wyzszej półki,Amerykanin uległ po 3 setach walki.W dniu dzisiejszym kluczem do zwycięstwa dla Amerykanina będzie serwis,jeżeli bedzie stał na dobrym poziomie to według mnie bez większych problemów odniesie zwycięstwo,nad totalnie rozregulowanym Aljazem Bedene.


 


:plus: 250


Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie B 10.03.2015 18:30

Modena              -              Catania

Typ:Over 2.5

Stawka:4/10

Kurs:2.40

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiejszego dnia zapraszam Państwa na spotkanie zamykające 30 kolejkę spotkań w Włoskiej Serie B. Mecz między Modeną która obecnie znajduje się na bezpiecznej 14 pozycji z 36 oczkami na koncie aczkolwiek mają zaledwie 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. Catania miejsce 23 rzedostatnia lokata w tabeli trzydzieści oczek na koncie. Obie drużyny mają szanse na utrzymanie i na spadek, ogółem w tabeli włoskiej serie B jest bardzo Ciasno ponieważ od 11 do 21 miejsca drużyny mogą się i utrzymać i spać. Ja w tym meczu nie będę szukał drużyny lepszej mam nadzieje że będzie grad goli. Mamy dziś doczynienia z drużyną która strzela najmniej goli w lidze jest to modena i również najmniej traci ich ponieważ mają bilans bramek 26:25, oraz drużyna która najwięcej tych bramek traci czyli Catania. Z Catani dwóch graczy ubiega się o tytuł któla strzelców oboje mają po15 goli jest to Calaio i Maniero. W modenie najlepszy strzelec Granoche ma na koncie 14 trafien i jest zaraz za nimi. W tym meczu mimo że bardzo ciężkim jak dla mnie do przewidzenia ja ukierunkuje się tym że może się dziać tutaj wszystko, Catania która ma kiepską formę nie wygrali na wyjazdach od 14 spotkań za to bardzo dobrze punktują mecze po 3:0 3:2 4:2 fakt że porażki ale goli sporo Modena zapewne będzie chciała się utrzymać mają lepszą formę ostatni dwa mecze to wygrane po 1:0 i mam nadzieję że tutaj się ich passa zakończy. Myślę że wynik remisowy 2:2 to jest to co tutaj wisi w powietrzu, chyba że naprawdę gospodarze się zepną i wygrają ten mecz to obstawiam na wynik 2:1 bądź 3:2. Mam nadzieję że ta „czutka” mnie nie zawiedzie. 

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-niższe-ligi-włoskie/?p=885833

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM

Spotkanie: Real - Schalke

Typ:: Poniżej 1.5 HT

Kurs: 1.90

Godz: 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dzisiaj na Sandiago Bernabeu dojdzie do rywalizacji obrońcy trofeum Realu Madryt przeciwko Schalke, niemieckiej defensywnie grającej drużynie która pod wodzą Roberta Di Mateo nie dawnego triumfatora Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn pojedzie do Madrytu odrobić dwu bramkową stratę z pierwszego meczu co jest nie możliwe okiem wszystkich fachowców. real musiałby wogóle nie wyjść na ten mecz żeby Schalke awansowało do następnej rundy. Myślę że Schalke będzie grało zachowawczo, bardzo defensywnie, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie nie będą chcieli stracić dużego dystansu do Królewskich i będą się bronić, a ostatnie wyniki pokazują że posiadają dość niezłą defensywę i solidnego bramkarza. Myślę że w pierwszej połowie mecz będzie trochę asekuracyjny i skończy się maksymalnie jedną bramką dla królewskich. Polecam Under 1,5 HT !

 


 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: Real Madrid                -              Schalke

10.03.2015 20:45

Typ: poniżej 11.5 rzutów różnych (reg. Czas gry)

Kurs:  1.48

Bukmacher:  bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się rewanżowe spotkanie Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Realu Madryt i Schalke.W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2:0 dla Realu. W tamtym spotkaniu oby dwa zespoły zanotowały tylko 4 rzuty różne w sumie. Eipa gospdoarzy w ostatnich spotkaniach nie zachwyca i uważam że kryzys na dobre zawitał do szatni Madrytczyków . Zawodnicy Schalke natomiast po objęciu stanowiska trenera przez Roberto Di Mateo grają defensywny futbol. Moim zdaniem w dzisijeesyzm spotkaniu Schalke również wyjdzie cofnięte i będzie szukało swojej szansy w grze z kontry. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci pierwi wygrywając wszystkie trzy dotychczasowe spotkania, W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie niezbyt dużo goli. Wśród Realu widoczny jest brak Modricia, który co prawda zasiądzie dzisiaj na ławce rezerwowych jednak nie powinien dostać większej szansy w dzisiejsyzm spotkaniu jak pare minut. Real Madryt zapewne będzie starał się atakować jednak cofnięta drużyna Schalke może okazać się trudną przeprawą dla Ronaldo czy Bale. Mój typ na under 11.5 rzutów rożnych ma szanse powodzenia, bo wątpię aby Real zdobył więcej niż 8 rzutów rożnych, a Schalke grające z konty więcej niż 3. Mój typ na wynik to 2:0

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-8

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...