Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2014/2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Real - Atletico

Typ: Remis

Kurs: 3.50

Godz: 20:45

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Jak niewygodnym przeciwnikiem dla Realu jest sąsiad zza miedzy pisać nie trzeba. Oczywiście najważniejszy mecz w historii między tymi drużynami rok temu wygrał Real w finale Ligi Mistrzów, ale ostatnie wyniki w derbach Madrytu są dla dzisiejszych gości na pewno budujące. Wygrana w lidze 4:0 i 2:1, awans w dwumeczu Pucharu Króla czy zwycięstwo w Superpucharze to wyniki, które sprawiają, że Real obawia się rywala. Oczywiście po bezbramkowym remisie na Vicente Calderon faworytem są gospodarze jednak Atletico pokazało już, że potrafią grać na boisku Królewskich. Pierwszy mecz lepiej zaczął się dla Realu, który przeważał, ale w końcówce to Atleti wykazało większą aktywność i byli blisko trafienia gola. Moim zdaniem ten mecz będzie podobny, dużo walki i wynik bliski remisu. Osobiście skłaniam się ku remisowi 1:1, który da awans gościom, ale biorę pod uwagę to, że nie będzie to łatwe bo Real jest lepszy piłkarsko, ale ta twarda obrona podopiecznych Simeone jest zazwyczaj nie do przejścia! U gospodarzy kilka podstawowych piłkarzy nie zagra co jest również plusem dla przyjezdnych. Mimo wszystko minimalnym faworytem są gospodarz, ale remis moim zdaniem to najbardziej prawdopodobny rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt
Typ: under 2,5
Kurs: 1,67
Godzina: 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

 

W pierwszym meczu między tymi ekipami padł bezbramkowy remis, choć lepiej w przekroju całego meczu spisał się Real i to on powinien być dziś faworytem. Sytuacja kadrowa Królewskich, którzy zagrają dziś bez: Bale'a, Benzemy, Modrića oraz Marcelo, znacznie ogranicza gospodarzom poczynania ofensywne. Poza tym wyżej wymienieni zawodnicy ostatnio prezentowali wysoką formę i byli motorem napędowym Realu. Co prawda w ich miejsce zagra Isco, dla którego ten sezon w Realu jest najlepszy, ale uzupełnienie luki po Bale'u czy Benzemie będzie już zadaniem trudniejszym. Dla porównania w ekipie Simeone nie zagra dziś tylko Mario Suarez. Na domiar złego Real ostatnio nie ma szczęścia w konfrontacji z Atletico, bowiem w 7 ostatnich meczach przegrał 4 a trzy zremisował. To właśnie Atletico wyeliminowało Królewskich z tegorocznej edycji Copa del Rey oraz dwukrotnie ograło gospodarzy w lidze. Wynik z pierwszego meczu jest korzystniejszy dla gości, bowiem każdy bramkowy remis promuje właśnie drużynę Simeone. Myślę, że obie ekipy zagrają dziś niezwykle uważnie co tylko zapowiada małą ilość bramek w tym spotkaniu.

Przewidywane składy:

Real (4-4-2): Casillas - Coentrao, Pepe, Ramos, Carvajal - Isco, Kroos, James, Illarramendi - Ronaldo, Chicharito

Atletico (4-4-2): Oblak - Siqueira, Miranda, Godin, Juanfran - Arda, Gabi, Koke, Tiago - Griezmann, Mandzukić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Spotkanie: Monaco    -    Juventus
Typ: 1x
Kurs: 1,75
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

W dniu dzisiejszym w ćwierćfinale ligi mistrzów staną przeciwko siebie zespoły Monaco i Juventusu Turyn. Według mnie po oglądnięciu pierwszego pojedynku między tymi dwoma zespołami jestem praktycznie przekonany że Monaco zagra tutaj bardzo dobry mecz i może nawet pokusi się o awans do dalszych rozgrywek ! W meczu z Arsenalem Monaco pokazało że potrafi grać szybką efektowną piłkę, przegrało w Turynie po błędzie sędziego który niesprawiedliwie podyktował karnego dla Juventusu. Osobiście jestem zdania że dzisiaj Monaco powalczy i osiągnie minimum remis, Juventus bez Pogby pozostali gracze powinni grać, w Monaco wszyscy zdrowi więc pełen komplet graczy jest do dyspozycji trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Bayern

Typ: 1 

Kurs:1,73

Godz:20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Bayern pokazał co potrafi... remis z Borussią i porażka na karne. Może i na wygraną zasłużyli. Oglądając skrót widać było jednak niewielką przewagę w sytuacjach na stronę Bawarczyków. Tylko jednak to był mecz w Monachium gdzie z Borussią z którą powinni sobie spokojnie poradzić. To nie jest ta sama Borussia co grała z Bayernem w finale LM.

Mimo to Bayern się męczył. Nie wiem jak było naprawdę, ale słyszałem, że z Porto w Portugalii też za dobrze nie zagrali i ta porażka 'zasłużona'.

W rewanżu wydaje mi się że wygrali bardziej przez to że drużyna z Porto po prostu się przestraszyła. Niedawno z Herthą męczarnie i wywalczone 1-0 golem z 80 minuty dopiero.

Obie druzyny grają 2 maja mecze ligowe. Bayern wyjazd z Bayerem. Ciężki mecz (albo odpuszczony...). Barca z Cordobą... też lajcik!

Sporą wagę przywiązuje do absencji. Kadra Bayernu się zawęża. Wrócił Robben i doznał kontuzji. Nie wiem co z Ribery'm, ale skoro nie grał długo to i tak by nie za bardzo pomógł drużynie. Lewandowski... także niepewny. Dwa złamania: szczęki i nosa oraz wstrząśnienie mózgu. Mógłby wrócić w masce specjalnej, ale wstrząśnienie mózgu komplikuje sprawę.

W meczu z BVB Na prawym skrzydle Weiser...(czy on przypadkiem nie jest obrońcą?) raczej daleko mu do Robbena. Lahma w środku pola. Nie jestem pewien czy to jego nominalna pozycja...

Spróbujemy ustalić im skład... 

Obrona: Rafinha, Boateng, Benatia, Dante + Rode, Weiser - jak widać raczej podstawa jest, ale ławka taka sobie.

Pomoc + atak (bo nie wiem jakim ustawieniem zagrają): 

Muller na pewno, Gotze, Thiago na pewno, Schweinsteiger, Alonso. Jest pięciu. 

I kto jeszcze zostaje do wyboru: Gaudino, Bernat, Kurt, Pizarro...?

Raczej nie jest to ławka marzeń, a w meczu na Camp Nou będzie trzeba zapewne trochę pobiegać i zmieniać zawodników.

Trzymam kciuki z jednej strony za powrót Lewego, a z drugiej strony dobrze jak by nie zagrał w tym meczu.

O Barcelonie wspominałem przy okazji analiz do innych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów - Półfinał 1. mecz

 

Camp Nou 06.05.2015 g. 20:45

 

FC Barcelona - Bayern Monachium

 

 

Typ: FC Barcelona over 2.5 gola / 3,30 / Unibet

 

 

To na pewno będzie wielkie starcie, spotkanie z wieloma podtekstami. Faworytem bukmacherów jest Barcelona i trzeba się z tym w zupełności zgodzić. W ostatnim czasie Barca jest w fenomenalnej formie. W lidze demoluje kolejnych rywali, a przy tym gra wygląda kapitalnie. Wyjazdowe zwycięstwo z Cordobą 8-0 i domowe z Getafe 6-0 to był prawdziwy popis gry ofensywnej. Oczywiście poziom rywala nie powalał na kolana, ale kto te mecze oglądał musiał być pod wrażeniem tego co grają podopieczni Enrique. Ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych i bilans bramkowy 20-0 !!! Przed ostatnimi ligowymi pogromami Barca wygrała derby z Espanyolem na jego stadionie 2-0, zabawiła się z PSG w Lidze Mistrzów 2-0 i wygrała niezwykle trudny domowy mecz z Valencią także 2-0. Ogólnie w tym sezonie w lidze u siebie mają bilans 15-0-2 i bilans bramkowy 60-9, czyli strzelają 3,5 gola na spotkanie. Sytuacja kadrowa zespołu jest wyśmienita, nikt nie będzie pauzował w tym spotkaniu, wszyscy są gotowi na ten mecz. Dodatkowo dochodzi niezwykła motywacja w postaci 0-7 w dwumeczu ćwierćfinału LM sprzed dwóch lat. Barca przegrała wtedy w Monachium 0-4 i w rewanżu u siebie 0-3, została kompletnie zdeklasowana. Takim graczom na pewno nie łatwo o tym zapomnieć i teraz nadarza się okazja do rewanżu. Warto dodać, że wtedy w rewanżu na Camp Nou ofensywne trio tworzyli Pedro, Fabregas i Villa, a teraz będzie to Messi, Neymar i Suarez, czyli najlepszy atak świata. Ta trójka w tym sezonie licząc ligę i LM strzeliła już 97 goli (Messi 40+8, Neymar 21+6 i Suarez 16+6). Barcelona w tym sezonie LM na swoim stadionie pokonała PSG w 1/4 finału 2-0 i w grupie 3-1, M. City 1-0, Ajax 3-1 i APOEL 1-0. Bayern ma spore problemy kadrowe. Na pewno nie zagra Robben oraz Ribery, poobijany będzie Lewandowski, czyli siła ofensywna w stosunku do dwumeczu sprzed dwóch lat znacznie zmaleje. Nie to jednak jest najważniejsze. Barca ma strzelić 3 gole, a przyczynić się mają do tego radośnie grający obrońcy Bayernu. Guardiola nie jest samobójcą, więc pewnie nie wystawi Dante, a parę stoperów stworzą Boateng i Badstuber. Mimo wszystko nie są to gracze, którzy gwarantują odpowiednią jakość dla takiego zespołu i spokój w tyłach. Tym bardziej nie gwarantują wyeliminowania z gry ofensywnego trio Barcelony. Guardiola niby doskonale zna ten zespół, ale jednak za jego czasów nie było ani Neymara, ani Suareza, a i styl uległ modyfikacji czego dowodem na pewno co raz więcej długich piłek na świetnie pokazującego się Suareza. Dodatkowo siła Barcelony przy stałych fragmentach gry w ofensywie jest nieporównywalnie większa. Dodatkowo Bayern na wyjazdach nie gra porywająco, 0-0 z Szachtarem czy 1-3 z Porto tylko to potwierdzają. Na pewno morale znacznie spadło po porażce z Dortmundem z półfinale Pucharu Niemiec, gdzie Bayern ośmieszył się w konkursie rzutów karnych. Moim zdaniem Barca ma duże szanse na strzelenie co najmniej 2-3 goli. Typ na 3 jest już trochę bardziej ryzykowny, ale jeśli popatrzymy na formę obu zespołów w ostatnich czasie, sytuację kadrową oraz to jakie rachunki są do wyrównania to po takim kursie jak najbardziej polecam do grania na ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus – Real

Typ: remis
Kurs: 3.10
Godz: 05.05.2015 20:45
Bukmacher: Unibet  

 

Przed nami pierwszy półfinał elitarnej Ligi Mistrzów, w której wystąpią Juventus Turyn i Real Madryt. Gdyby patrzeć na historię pojedynków między tymi drużynami to faworytem byłby Juventus, bowiem w historii spotkań obu klubów we Włoszech, Stara Dama nie zaznała jeszcze smaku porażki- 2 zwycięstwa oraz 2 remisy oraz kilkukrotny awans kosztem drużyny Królewskich. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w 2013 roku, w Turynie padał remis 2-2, natomiast w Madrycie, Real wygrał 2-1.

Tym razem faworytem spotkania oraz do awansu do wielkiego finału jest ekipa Królewskich. Real po ostatnich słabszych występach odzyskał blask i znowu wygrywa, czy to wystarczy do awansu- wydaje mi się, że tak, zresztą w przedsezonowych typach stawiałem właśnie na Real, jak drużynę, która po raz pierwszy w historii obroni zdobyty w zeszłych rozgrywkach tytuł Ligi Mistrzów. Myślę, jednak, że rywalizacja będzie zacięta i o awansie może zdecydować dogrywka w Madrycie. W tym meczu stawiam na minimalne zwycięstwo Juventusu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus – Real

Typ: Juventus
Kurs: 3.10
Godz: 05.05.2015 20:45
Bukmacher: Unibet  

 

Przed nami pierwszy półfinał elitarnej Ligi Mistrzów, w której wystąpią Juventus Turyn i Real Madryt. Gdyby patrzeć na historię pojedynków między tymi drużynami to faworytem byłby Juventus, bowiem w historii spotkań obu klubów we Włoszech, Stara Dama nie zaznała jeszcze smaku porażki- 2 zwycięstwa oraz 2 remisy oraz kilkukrotny awans kosztem drużyny Królewskich. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w 2013 roku, w Turynie padał remis 2-2, natomiast w Madrycie, Real wygrał 2-1.

Tym razem faworytem spotkania oraz do awansu do wielkiego finału jest ekipa Królewskich. Real po ostatnich słabszych występach odzyskał blask i znowu wygrywa, czy to wystarczy do awansu- wydaje mi się, że tak, zresztą w przedsezonowych typach stawiałem właśnie na Real, jak drużynę, która po raz pierwszy w historii obroni zdobyty w zeszłych rozgrywkach tytuł Ligi Mistrzów. Myślę, jednak, że rywalizacja będzie zacięta i o awansie może zdecydować dogrywka w Madrycie. W tym meczu stawiam na minimalne zwycięstwo Juventusu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : 2 DNB
Kurs: 1,76
Bukmacher: Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Juventus Turyn podejmował będzie na swoim stadionie Madrycki Real, goście są dla mnie zdecydowanym faworytem do przejścia dalej z tej rywalizacji, gospodarze przeszli słabo grające Monaco,ale nie byli w tym spotkaniu zespołem dużo lepszym, w pierwszym spotkaniu wygrali po rzucie karnym a w drugim meczu Monaco było zespołem zdecydowanie lepszym , w tym meczu nawet w spotkaniu wyjazdowym moim zdaniem Real ma znacznie większe szanse na wygranie, ponieważ Juventus z tak mocnym zespołem jeszcze się nie mierzył w tej edycji, gospodarze grali poza grupą ze słabą w tym sezonie Borussia oraz Monaco, Real grał z schalke które w rewanżu zdecydowanie zlekceważył,ale w drugim meczu miał za zadanie wyeliminować Atletico Madryt , z którym już od kilku spotkań po prostu Realowi nie idzie zbyt dobrze a do tego całkiem niedawno ulegli im w lidzę aż 4:0, dlatego Królewscy mieli znacznie trudniejsze zadanie do zrealizowania,lecz pod kazdym wzgledem w pierwszym jak i drugim spotkaniu byli zespołem zdecydowanie lepszym, jutro tez nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: WilliamHill
Godz: 20:45

 

Podpisuje się pod kolegę wyżej, ale jadę po całej linii oporu i pobieram czysty win po bardzo atrakcyjnym kursie. Do składu na jutrzejszy mecz wraca Bale, natomiast Benzemy nadal nie będzie, ale brak tego drugiego jakoś bardziej mnie motywuje, żeby iść w stronę Realu, ponieważ liczę na to, że Groszek dostanie kolejne minuty od Carlo i tak jak w meczu z Atletico strzeli jutro bardzo ważnego gola, bo to typowy napastnik, który strzela z każdej pozycji i nie boi się tego robić. Dodatkowo do grania w stronę Realu motywuje mnie Cristiano Ronaldo, który bramek jest wiecznie głodny, w lidze w meczu z Sevilla hattrick, a jutro przed nim do przeskoczenia Messi, który też ma 8 bramek i Adriano, którego już w LM nie ma, ale ma 9 bramek. Motywacja jest, żeby uciec Messiemu? Jest! Historia spotkań mówi, że Real sobie nie radzi we Włoszech, ale każda historia ma swój koniec - na weekend rozbili twierdzę w Sevilli, więc dlaczego nie mają tego zrobić jutro? Gra Juventusu mnie nie zachwyca, a ostatnio oglądałem ich grę, w dodatku braknie Pogby, który według mnie pokrzyżowałby plany, ale nie ma go w jutrzejszym spotkaniu. Tevez coś tam strzela, Pirlo cień samego siebie. Real chciał Juventus, Carlo ich na pewno zmotywował na to spotkanie. Mam nadzieje, że jutro strzelą kilka bramek i wygrają mecz, aby przed rewanżem u siebie nie musiało być spiętej atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern

Typ: Barcelona (-1 EH)
Kurs: 2,88
Godz: 20:45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

Od dobrych kilku tygodni nie zmienia się wiele jeśli chodzi o grę drużyny Luisa Enrique. Barcelona wygląda na zespół będący w zdecydowanie najlepszej formie ze wszystkich europejskich gigantów. W ostatnich trzech miesiącach tylko Malaga znalazła sposób na Katalończyków, dość szczęśliwie u siebie punkt zdobyła Sevilla, w pozostałych meczach Blaugrana była zdecydowanie lepsza najczęściej strzelając rywalowi kilka goli. Barca jest na dobrej drodze do odzyskania tytułu w kraju i w obecnej dyspozycji jest faworytem obecnej edycji Champions League.

W przeciwieństwie do rywala Bayern nie musi już rywalizować w lidze, bo drużyna Guardioli dzięki wygranej z Herthą tydzień temu zapewniła sobie trzecie z rzędu Mistrzostwo i teraz może myśleć wyłącznie o Lidze Mistrzów co widać było w ostatnim spotkaniu z Bayerem, w którym drużyna zagrała w rezerwowym składzie. 

Barcelona w formie jest faworytem dwumeczu także z uwagi na kontuzje podstawowych graczy Bayernu. Arjen Robben powrócił do gry w spotkaniu półfinałowym Pucharu Niemiec, ale w nim znów doznał kontuzji i z pewnością nie zagra. David Alaba jest po za grą od początku kwietnia, a Frank Ribery także ma problemy z urazami. Nawet Muller, Boateng i wspomniany już Lewandowski ostatnio narzekali na kontuzje, ale wszyscy powinni być gotowi na spotkanie z Barceloną.

Barca wie, że jeżeli chce awansować do finału musi wywalczyć zaliczkę na swoim boisku co przy aktualnej dyspozycji jak najbardziej będzie możliwe do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ : 2 i over 2,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:45

05.05.2015

 

Pierwsze półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów gdzie na Juventus Stadium przyjadą królewscy z Madrytu. Wydawać się może, że mecz jest ciężki do wytypowania i każdy wynik w tym meczu może paść, jednak ja mam inne zdanie. Juventus jest drużyną bardzo mocną w Serie A i tam mogą rządzić niepodzielnie, jednak Champions League to już inny szczebel, a faktem jest że po wyjściu z grupy mierzyli się pierw ze słabym na tamte chwile Dortmundem i średniakiem jakim jest zespół Monaco. Drużyna z Turynu zapewniła sobie już zwycięstwo w swojej lidze i wydawać się może że skupią się tylko na Lidze Mistrzów, dzięki czemu będą grali na wyższym poziomie, ale czy na pewno im się to uda. Real walczy w lidze z Barceloną i ciekawe wydaje się to że do ostatniej kolejki Primera Division może nie być wiadomo kto zdobędzie mistrzostwo. Na pewno jako zespół są lepsi w ofensywie a tacy piłkarze jak Ronaldo czy Hernandez który za wszelką cenę będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony korzystając z braku Benzemy mogą sprawić, że ten mecz będzie jednostronny. Warto też dodać, że powrót Bale'a to poważne wzmocnienie i królewscy są spokojnie wstanie strzelić 2-3 gole w tym meczu. Cristiano walczy również z Messim o miano najlepszego strzelca Ligi Mistrzów więc jest to również powód do tego, żeby zagrać w tym meczu over 2,5. Reasumują Real Madryt jest obecnie na pewno lepiej grającą drużyną która na pewno będzie chciała zapewnić sobie finał już po pierwszym spotkaniu, a gospodarze muszą liczyć na Teveza i Morate oraz błysk Pirlo przy którymś z rzutów wolnych. Brak Pogby jednak może bardzo doskwierać w ofensywie i stawiam tutaj jednak na zwycięstwo hiszpańskiej drużyny i co najmniej trzy gole w meczu. Kurs 5.00 mi bardzo odpowiada i sam postawiłem na taki typ stówkę i liczę na rozmnożenie. Stawiam na wynik 1:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

 

506.png?timestamp=1430827488719 cl.png418.png?timestamp=1430827488724
 

Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Real Madryt
Kurs: 6,00
Data i godzina: 05.05.2015 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem Turyn a Realem Madryt. Juventus Turyn po bardzo dobrym weekendzie, gdzie w zwycięskim meczu z Sampdorią przypieczętowali swoje czwarte z rzędu Scudetto, podejmie na własnym obiekcie Real Madryt. W ciągu ostatnich dziesięciu dni podopieczni Massimiliano Allegriego rozegrali aż trzy spotkania, mimo to trenerowi udało się dać odpocząć kilku zawodnikom, którzy powinni być głodni gry w dzisiejszym spotkaniu. Być może Andrea Pirlo zagra w swoim ostatnim meczu Ligi Mistrzów we Włoszech, więc zarówno on, jak i fani nie mogą się doczekać występu mózgu drużyny na pozycji defensywnego pomocnika, który jak zawsze wydaje się dyrygować grą całego zespołu. Juventus może liczyć na pewno na formę trzech kluczowych graczy linii ataku Carlosa Teveza, Fernando Llorente oraz Arturo Vidala, którzy w ostatnim czasie stwarzają bardzo duże zagrożenie pod bramką rywala, tworząc genialne akcje do zdobycia bramki, strzelając gole z bardzo trudnych pozycji. Defensywa wygląda bardzo solidnie Leonardo Bonucci, Andrea Barzagli i Giorgio Chiellini są praktycznie stałymi graczami lini obrony w tej kampanii, jednakże są nieco wolniejsi niż w wielu innych obrońców i tu mogą doszukiwać się swoich okazji piłkarze Realu Madryt. W ekipie Juve zabraknie dziś kontuzjowanych Martino Cacerasa oraz Paula Pogby. Real Madryt pokazał w weekend, że są oni znacznie słabsi w grze obronnej, gdy brakuje kilku kluczowych graczy. Gareth Bale, Karim Benzema i Luka Modric, trzech piłkarzy wyjściowej jedenastki było kontuzjowanych i nie mogło grać w ciągu ostatnich kilku tygodni, co na pewno miało wpływ na wyniki zespołu. Jednakże Gareth Bale według napływających informacji powinien dziś już zagrać, w ataku będzie partnerował prawdopodobnie Javierovi Hernandezowi oraz Cristiano Ronaldo, którzy ostatnio decydowali o sile ataku Realu, warto tu przede wszystkim pochwalić dobrą formę nie docenianego Chicharito. Sergio Ramos prawdopodobnie będzie dalej zastępował w pomocy Lucę Modrica, linie obrony tworzyć będą prawdopodobnie Raphael Varane z Pepe. Ostatni raz obie drużyny spotkały się dwa lata temu, na Santiago Bernabeu Real wygrał 2-1, natomiast w Turynie padł remis 2-2. Ze względu na słabą obronę u jednych jak i drugich obie drużyny powinny dziś strzelać, ale mimo wszystko moim zdaniem minimalnie zwyciężą goście, którzy mają zdecydowanie więcej atutów w ataku. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn vs Real Madryt
Godzina: 20:45
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:

Już dziś będziemy świadkami pierwszego meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów gdzie w Turynie miejscowy Juventus podejmie ubiegłorocznych zwycięzców LM Real Madryt.Lekkim faworytem bukmacherów są gospodarze ale większość grających stawia tutaj na Królewskich.Ja osobiście liczę na bardzo zacięte spotkanie, coś w stylu derbów Madrytu w 1/4 finału mimo tego że boję się jednak że może skończyć się dominacją klubu z Madrytu.Co stoi po stronie Juve?Na pewno komfort psychiczny związany z tym że zostali już mistrzami Włoch i mogą skupić się tylko na Lidze Mistrzów i to jest ich priorytet.Ostatnio dość średnia forma w Serie A ale chyba jest to podyktowane właśnie postawieniem na 1 miejscu Ligi Mistrzów.Co stoi po stronie Realu? Na pewno niesamowita siła w ataku.Jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo uzupełniany przez będącego w bardzo dobrej formie Chicarito czy też wracającego Bale'a to wielki atut i na pewno obrona Juve będzie musiała na to szczególnie uważać.Dodatkowo bardzo mocna druga linia z Jamesem i Kroosem na czele.Zostali osłabieni brakiem Modrica jednak cały czas są niesamowicie groźni.Mi niestety wydaje się że Real nie będzie miał problemów z przejściem do finału LM ale sądzę że rozstrzygnięcie na ich stronę nie nastąpi od początku pierwszego meczu tylko w końcowych minutach tego spotkania bądź dopiero w meczu na Santiago Bernabeu.Juve wiedząc jak mocny w ataku jest Real myślę że zastosuje typowe włoskie catenaccio i bardziej skupią się na bronieniu dostępu do bramki niż na skomasowanych atakach co na pewno pomoże w typ by mój typ był trafiony.W dwumeczu z Monaco dwa razy padał remis bezbramkowy do przerwy, taka sama sytuacja miała miejsce w meczach Realu z Atletico i dziś liczę na to samo.Na pewno nie można się dziś spodziewać gradu bramek i osobiście liczę na wynik remisowy do przerwy głównie ze względu na to że Włosi bardzo będą uważać na swoją bramkę bo strata bramki u siebie moim zdaniem przekreśli ich szansę na awans.Dlatego sam gram remis do przerwy po bardzo przyjemnym kursie.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Champions League - półfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Juventus - Real Madryt

Typ: 2 (ahc 0:0,5)

Kurs: 1.55

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

No to zaczynamy fazę półfinałową Ligi Mistrzów, w której są 3 faworyci i można powiedzieć kopciuszek, którego jednak nie można do końca lekceważyć. Jednak Juventus nie da się ukryć, że najmniejsze szanse na kogo by nie trafił, a trafił na Real Madryt i według mnie obecnie ma jeszcze mniejsze szanse niż np. miałby z Bayernem. Ale nie można od razu odbierać im szans, jest dwumecz, dzisiaj w Turynie. Gospodarze zapewnili sobie już mistrzostwo, ale prawda taka, że mistrzostwo Włoch to pozostałe 3 ekipy zdobyłyby chyba z 5 kolejek jeszcze wcześniej, bo ta liga nie odbudowuje się, a Juventus trzyma poziom. Chociaż nie da się ukryć, że drabinka do półfinału dla Juve była rewelacyjna bo Dortmund w 1/8 finału i Monaco w cwierćfinale to rywale na chwilę obecną dużo słabsi niż Real Madryt. Królewscy celują w obronę tytułu, oczywiście może zadziałac klątwa czyli, że nikt jeszcze nie obronił, ale myślę, że w finale się zameldują. Pytanie brzmi jaki wynik 1 meczu? Moim zdaniem nie zobaczymy otwartego futbolu, dla gospodarzy kluczem nie będzie stracić bramki i na tym się skupią ale patrzeć na siłę ofensywną gości to jakoś nie wierzę, że tej 1 bramki nie stracą. A znowu za bardzo Juventus nie ma czym straszyć w ataku, ogólnie to drużyna nie strzelająca wiele bramek. Real obronę ma uporządkowaną i jeżeli nie załapią koszmarnego dnia z wieloma błędami to myślę, że remis to jest minimum Królewskich, a nie zdziwi mnie również zamknięcie rywalizacji przez nich już w Turynie, a dokładnie wygrana. Jednak dla mnie najlepszy typ na ten mecz ze względu na to, że buki gospodarzy stawiają w roli faworyta to X2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Półfinał

Spotkanie: Juventus      -              Real Madrid

05.05.2015 20:45

Typ: 1X

Kurs:  1.44

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w piłkarskiej Ldize Mistrzów  pomiędzy drużynami Juventusu i Realu. Juventus czekał 12 lat na takie spotkanie, dlatego całe Włochy oraz piłkarski świat dopingować będą teoretycznie „najsłabszą „ drużynę spośród pozostałych półfinalistów. Włosi słyną z dobrej obrony dlatgo uważam że powinni wytrzymać poziom dzisiejszego spotkania i mając w bramce tak doświadczonego bramkarza jak Buffon mogą na prawdępowalczyć ozachowanie czystego konta. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i ataki obu drużyn będą raczej polegały na kontratakach. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 5 zwycięstw odnieśli gracze Juve, raz  padł remis i 3 razy wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek, Gospdoarze zapewne zdecydują się na rozsądne ataki i może to spowodować że będziemy mieli sporo strzałów na bramkę,. GEkipa Juve zapewniła sobie już mistrzostwo kraju, dlatego uważam że dzisiaj dadzą z siebie absolutnie wszystko. Moim zdaniem dzisiaj też odniosą zwycięstwo.  Mój typ 1:0 to po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Barca-Bayern
Typ : 1 połowa czasu
Kurs: 2.23
Bukmacher: Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Kolejny półfinał w tegorocznej Lidze mistrzów barcelona na Camp nou podejmowała będzie monachijski Bayern. Faworytem do awansu do wielkiego finału w obecnym sezonie jest ekipa gospodarzy jutrzejszego spotkania, która obecnie spisuję się bardzo dobrze a do tego po pewnie dąży do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, Bayern w poprzednim sezonie nie zdołał dojśc do finałowego spotkania bowiem został rozbity przez Madrycki Real, w tym spotkaniu Bawarczycy będa osłabieni brakiem swoich gwiazd, Lewandowski niby ma wystąpić ,ale nie jestem pewien że zagra na 100% swoich możliwości ze względu na kontuzję jakiej się nabawił, nie ma go kto tak na prawde zastąpić. Barcelona natomiast ma atak marzeń z messim suarezem oraz neymarem, którzy w lidze demolują praktycznie wszystkie ekipy Primera Division, dlatego też barca w chwili obecnej jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia tegorocznego pucharu mistrzów, tutaj myślże że w tym pierwszym spotkaniu będzie chciała zapewnić sobie już awans do wielkiego finału i jestem praktycznie przekonany że szybko będzie chciała objąc prowadzenie w tym spotkaniu , postawiłbym też na koniec okażę się zespołem o tą jedną bramkę lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Półfinał
06.05.2015 20:45
Barcelona - Bayern
Typ: Barcelona HT
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet

Długo zastanawiałem się, jak ugryźć to spotkanie i doszedłem do wnisoku, że zaryzykuje po takim kursie typ na Barcelone do przerwy. Wiele już zostało o tym meczu napisane i zastanawiam się, czy jest sens wałkowania tego samego tematu po raz drugi?

Wszyscy wiedzą dlaczego kursy wyglądają tak, a nie inaczej - Lewandowski w masce(w psychice na pewno coś tam mu zostało i będzie starał się grać ostrożniej, bo z tym nie ma żartów), brak Robbena i Ribery też już myślami na wakacjach. Styl Bayernu na wyjeździe nie zachwyca, z Porto przegrywali już 2-0 w 10 minucie, a siła Barcelony jest dużo większa niż Porto. Z Shaktharem też zawiedli swoich kibiców, bo zremisowali 0-0. Oczywiście na własnym stadionie rozbili potem te drużyny, ale pierwszy mecz jest rozgrywany na Camp Nou, a nie na Alianz Arenie.

Barcelona w meczu z PSG w 34' prowadziło już 2-0, w meczu z City w 31' było 1-0. Jutro wychodzą najsilniejszym atakiem, trio Neymar - Suarez - Messi robi wrażenie na każdym, defensywa też w dobrej formie od pięciu spotkań nie stracili bramki. W lidze strzelonych 105 bramek w tym 19 straconych. Ostatnie osiem spotkań to 8 wygranych do przerwy przez Barce. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League: Barcelona- Bayern Munich

Something always seems to come between a Barcelona - Real Madrid final, but this does look the season it could finally happen . The Catalan giants are playing the best football we have seen them for at least three years and probably longer and Messi, Suarez and Naymar appear unstoppable upfront and it is close to impossible to keep all three quiet for 90 minutes, especially in the big games, where they are all looking to shine and compete, not just with opponents, but each other ( in a good way) and they could not come into this game in better form, with the trio having an incredible 25 goals between them in their last seven starts !

We could argue that Bayern coach Pep Guardiola knows the hosts as well as anyone, but Suarez and Neymar joined after he left and good luck with having a game plan for Messi and the threat doesn't really end with those three anyway ! It is not like Bayern are at their best, far from it, the big second leg win over Porto papered over a few cracks, but the visitors fell apart there and that cannot happen to Barce, not this version anyway. Bayern looked suspect in Portugal and I have spoken previously about the lack of real domestic competition not doing them any favours when it came to the major European ties. They have also struggled with injuries all season and today, Arjen Robben, Franck Ribery, Holger Badstuber, David Alaba and Sebastian Rode are all missing and Robert Lewandowski collected what appeared to be a serious facial injury and concussion last week and if he is available, with have to play with a protective mask, this alone smacks of desperation and if there were options, I doubt that Guardiola would even have allowed him to travel. In his absence at the weekend,soon to be 37yo Claudio Pizarro played up front on his own in a 2-0 road defeat to Leverkusen, after seeing only 122 minutes of action previously since late September, which highlights how few altenatives they have offensively.

There is also the small matter of revenge, if you think the 7-0 aggregate loss to Bayern at this stage of the competion two year ago have been forgotten by anyone in Barcelona, think again and I suspect they might be viewing this as payback and with Bayern perhaps having a few more options for the return, I doubt they will pass up the opportunity to try and put this tie to bed this evening.

Barcelona -1 ball 2.36 asian line/Sportmarket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: FC Barcelona vs Bayern Monachium
Typ: 1 drużyna wygra do zera
Kurs: 3.1
Godz: 20:45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj ciekawy mecz pomiedzy Barceloną a osłabionym Bayernem. Barcelona jest w bardzo dobrej formie a Bayern gra jedynie przywzoicie. Ostatnie mecze u siebie Barcelona wygrywa najczęściej do zera np. Getafe, PSG, Valencia, Almeria odpowiednio po 6:0,2:0,2:0,4:0 czyli 14:0 w 4meczach... Mimo, że Bayern jest lepszy od nich wszystkich to nie sądzę, aby trafili bramki a tym bardziej zremisowali bo o wygraniu Bayernu nie ma mowy. Bayern ostatnio zaliczył wpadkę z Leverksuen 0:2 niby rezerwami ale grali bardzo słabo. Za to z FC Porto grali 1 składem i przegrali na wyjeździe 1:3...mimo tego awansowali bo u siebie rozgromili Portugalczyków aż 6:1. Messi, Suarez, Neymar w ataku dzisiaj zadbają o kilka bramek, a w def. Pique, Mascherano i Busqets będą blokować dostępu do bramki. Barcelona wygra do zera, prawdopodobny wynik to 3:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona vs Bayern
Godzina: 20:45
Typ: Drużyna gospodarzy over 54,5% posiadania piłki
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś będziemy świadkami meczu drugiej pary 1/2 finału Ligi Mistrzów gdzie na Camp Nou Barcelona podejmie Bayern.Będzie to powrót na stadion Barcelony legendy tego klubu Pepa Guardioli więc na pewno będzie ciekawie.Jak wiadomo Guardiola po części z Rijkardem był twórcą słynnej tiki-taki która przez kilka lat była najlepszą taktyką w Europie i nikt nie mógł postawić się Barcelonie.Polegała ona na bardzo dużej ilości podań co niosło za sobą gigantyczną przewagę w posiadaniu piłki.Po odejściu Guardioli z Barcelony styl tej drużyny tylko nieznacznie się zmienił bo dalej Katalończycy swoją grę opierają na dużym posiadaniu piłki i dużej ilości podań.Pep swoją taktykę przeniósł do Monachium robiąc z drużyny Bayernu kolejną tiki-takową drużynę.Wielu zarzuca hiszpańskiemu szkoleniowcowi że tylko tak potrafi prowadzić swoje zespoły jednak trzeba sobie powiedzieć że najczęściej robi to skutecznie.Skoro więc teraz taktyka Guardioli jest teraz w Monachium a Barcelona lekko zmieniła swoją grę to dlaczego stawiam na zdominowanie posiadania piłki dziś przez Barce?Wpływa na to głównie fakt że Bayern jest trapiony przez 3 bardzo ważne dla nich kontuzje.W ofensywie zabraknie Arjena Robbena oraz Franka Ribery'ego przez co siła ognia będzie opierać się praktycznie tylko na Mullerze i Lewandowskim.Wiele źródeł i zapowiedzi pisze o tym że Bayern zagra dziś bardzo defensywny futbol by przez rewanżem na Alianz Arena mieć szanse na awans.Barcelona na Camp Nou jest niesamowicie groźna dlatego Bayern będzie dziś musiał szczególnie uważać w defensywie co będzie przekładać się na to że w większości meczu grę będzie prowadzić Barcelona.Czytałem już nawet informacje że Bayern może dziś wyjść nawet na 5 obrońców.Taki obrót spraw będzie wręcz idealny dla mojego typu bo wiadomym wtedy będzie że Bayern przyjedzie wtedy na Camp Nou po jakiś remis lub jak najniższą przegraną i swoją grę oprze na kontrach.Wtedy moim zdaniem 55% posiadania piłki dla Barcelony to minimum.Kurs na pewno przyjemny więc warto pograć.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern
Typ: 1/1 (połowa meczu/cały mecz)
Kurs: 2,6
Godzina: 20:45
Bukmacher: William Hill
Analiza:

 

 

Jeszcze parę miesięcy temu ciężko byłoby wskazać faworyta tego meczu. Bayern rozbijał kolejnych rywali a Barcelona grała na swoim jak zwykle wysokim poziomie. Obecnie jednak Monachijczycy nie zachwycają, bowiem po odpadnięciu z Pucharu Niemiec w ostatnim meczu ligowym Bayern przegrał na wyjeździe z Leverkusen 1-0. Co prawda Bawarczycy w tym meczu zagrali mocno rezerwowym składem, ale mimo to morale w ekipie Guardioli ostatnio nie są najwyższe. W zupełnie innych nastrojach są Katalończycy, którzy w ostatnim meczu ligowym rozbili na wyjeździe Cordobę aż 8-0. Ostatnią bramkę u siebie Barcelona straciła w meczu z Realem Madryt w marcu. Co ciekawe Barcelona przed dwoma laty przegrała z Bayernem u siebie 3-0 a wcześniej w Monachium 4-0. Dziś więc jest doskonała okazja do rewanżu, tym bardziej, że obie ekipy są w skrajnie odmiennych nastrojach. Barcelona ostatnio imponuje skutecznością, bowiem w 3 ostatnich meczach ligowych strzeliła rywalom aż 16 bramek nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Za pewnym zwycięstwem Katalończyków przemawia również sytuacja kadrowa w obu ekipach. Kiedy w Barcelonie nie zdolny do gry dziś będzie tylko Mathieu to w ekipie z Niemiec zabraknie kilku kluczowych graczy, takich jak: Alaba, Robben, Ribery, Badstuber i Rode. Widać ostatnio, że bez tych zawodników Bawarczycy stracili blask. W dodatku w meczu z Borussią Lewandowski nabawił się kontuzji i dziś wystąpi w specjalnej masce ochronnej (jeśli w ogóle wystąpi). Barcelona z najlepszym napadem obecnie na świcie nie powinna mieć więc najmniejszych problemów z pokonaniem Bayernu.   

 

Przewidywane składy:

Barcelona: ter Stegen - Alba, Mascherano, Pique, Alves - Rakitić, Busquets, Iniesta - Neymar, Suarez, Messi  

Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Benatia - Lahm, Alonso, Alcantara, Bernat - Muller, Gotze - Lewandowski     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Półfinał

Spotkanie: Barcelona    -              Bayern

06.05.2015 20:45

Typ: under 3.5

Kurs:  1.40

Bukmacher:  Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami Barcelony i Bayernu. Jest to pierwsze spotkanie półfinałowe. Naprzeciw siebie stają zespoły,które lubią mieć duże posiadanie piłki i są bardzo mocne w tym elemencie. Trudno wskazać faworyta tego dwumeczu i trudno też powiedzieć kto będzie nadawał ton grze w dzisiejszym spotkaniu oraz w całym dwumeczu. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 4 zwycięstwa odnieśli gracze Barcy, raz padł remis i 3 razy wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie malo bramek, Wyrównay poziom obu zespołów może spowodować iż będziemy dzisiaj mieli piłkarskie szachy.Barcelona będzie chciała za wszelką cenę ustrzelić jak najwięcej przed wyjazdem do Niemiec, jednak nie będzie to takie łatwe, gdyż Bayern dysponuje solidną defensywą oraz Manuelem Neuerem w bramce.  Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie zakończy się remisem.  Mój typ to 1:1 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Barcelona

Typ: x2
Kurs: 1,53
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

FC Barcelona zdemolowała Bayern Monachium w pierwszym meczu i pokonała rywali z Niemiec aż 3-0. Wydaje się zatem, że rewanż będzie już tylko formalnością, bo chyba nikt nie wyobraża sobie, aby gracze „Blaugrany” mogli roztrwonić tę zaliczkę. Po zdobyciu Mistrzostwa Bawarczycy podobnie jak w poprzednim sezonie potraktowali lżej kolejne mecze: przeciwko Bayerowi wystawili rezerwowy skład, ale już w spotkaniu derbowym z Augsburgiem zagrał skład bliski optymalnemu na tę chwilę. Spotkanie zaczęło się jednak dla Bayernu fatalnie, bo w 13 minucie czerwoną kartkę zobaczył zastępujący Neuera Reina i mimo tego, że Augsburg nie wykorzystał rzutu karnego grający w dziesiątkę Bayern w drugiej połowie stracił gola przegrywając czwarte spotkanie z rzędu, licząc porażkę z Borussią po rzutach karnych.

Barcelona jest coraz bliżej zapewnienia sobie Mistrzostwa Hiszpanii. Potrzebuje do niego już tylko jednej wygranej w dwóch ostatnich kolejkach, bo w sobotę drużyna Luisa Enrique wygrała z Realem Sociedad 2:0, a Real Madryt w dwie godziny później zakończył domową potyczkę z Valencią remisem 2:2. Barca przeciwko Baskom nie grała wybitnie i potrzebowała w drugiej połowie błysku Neymara i Pedro by pokonać dość solidną defensywę drużyny Davida Moyesa.

Więcej szans na zwycięstwo w tym meczu należy dać mimo wszystko Barcelonie, która może zagrać spotkanie na luzie, utrzymując przewagę w posiadaniu piłki i tak wygrać to spotkanie. Remis jest również mocno prawdopodobny. Barcelona awansowałaby spokojnie do finału, a Bayern z honorem pożegnałby się z Ligą Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium – Barcelona  

Typ: remis
Kurs: 3.50
Godz: 12.05.2015 20:45
Bukmacher: Sportingbet  

 

Zgadza się z komentarzami, że losy tego pojedynku rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu w Barcelonie. Co więcej według mnie nawet wynik 2-0 w zasadzie przesądzałby o awansie Dumy Katalonii do wielkiego finału elitarnej Ligi Mistrzów. Dla mnie, w tej formie Bayern miałby kłopoty z przejściem nawet Juventusu. Na ten moment jest do drużyna skłócona wewnętrznie, z kilkoma kontuzjami, zwłaszcza brak Robbena wydaje się nie lada bolączką.

Barcelona jest już w zasadzie mistrzem kraju, natomiast Bayern przegrywa mecz z meczem- ostatnio z słabiutkim Augsburgiem u siebie 0-1 i to niemal w pełnym składzie.

Nie sądzę jednak, aby Barcelona miała lekko w tym meczu i nie zgadzam się, z niektórymi opiniami typerów, że Katalończycy „przejadą” się po mistrzu Niemiec. Wydaje mi się, że granie w ciemno x2 nie będzie dobrym rozwiązaniem. Co by nie mówić, Bayern u siebie jest groźny i na pewno zagra o zwycięstwo, ponieważ są wysokie kursy wydaje mi się, że jednak nie dadzą radę wygrać- dlatego stawiam na remis po dobrym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów - Półfinał

12.05.2015 g. 20:45

Bayern Monachium - FC Barcelona

 

Typ: FC Barcelona over 1.5 / 2,03 / Betsson

 

Po pierwszym meczu Barcelona jest w komfortowej sytuacji i będzie bronić 3-bramkowej zaliczki. O sile swojej ofensywy przekonała w ciągu zaledwie kilkunastu ostatnich minut meczu, kiedy to trio Messi, Neymar, Suarez kompletnie rozmontowało defensywę mistrza Niemiec. Bayern na pewno będzie próbował odrobić straty i będzie musiał zaatakować od pierwszych minut, a dzięki temu Barcelona będzie mogła wykorzystać kontratak, czyli to co za kadencji Enrique zostało bardzo mocno poprawione i do czego świetnie nadają się tacy gracze jak Suarez czy Messi. Z punktu widzenia statystycznego jest to bardzo ciekawe starcie, ponieważ w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów Bayern rozegrał na swoim stadionie 5 spotkań i wszystkie wygrał notując przy tym bilans bramkowy 19-1 !!! 1-0 z City, 2-0 z Romą, 3-0 z CSKA, 7-0 z Szachtarem i 6-1 z Porto to wyniki Bayernu u siebie. Barcelona natomiast w 5 meczach wyjazdowych zanotowała bilans 4-0-1 i bilans bramkowy 13-5, za każdym razem strzelając przynajmniej 2 gole (3-1 z PSG, 2-1 z City, 4-0 z APOEL-em, 2-0 z Ajaxem i 2-3 z PSG). Jeśli jutro Barcelona zdobędzie przynajmniej 1 gola to Bayern, aby awansować będzie musiał strzelić pięć, a to wydaje się wręcz niewiarygodne przy takiej formie obu zespołów w ostatnich tygodniach i sytuacji kadrowej jaką mają obaj trenerzy. Według mnie Barcelona wygra i to spotkanie strzelając przy tym przynajmniej 2 gole. W jutrzejszym meczu w szeregach gości nie zagra tylko Mathieu, co jest niebywałym komfortem dla Luisa Enrique. Takiego nie ma natomiast Pep Guardiola, który nie będzie mógł skorzystać z Robbena, Ribery'ego, Alaby oraz Martineza. Dodatkowo w prasie pojawiły się informacje o tym, że podobno Muller po pierwszym meczu nie był za bardzo zadowolony z tego, że opuścił przedwcześnie boisko i w niewybredny sposób zakomunikował to Guardioli. Barca jest w niesamowitym gazie, ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych i bilans bramkowy 18-0 !!!. W ten weekend bardzo zbliżyli się mistrzowskiego tytułu wygrywając swoje spotkanie z Realem Sociedad 2-0, po którym to przy remisie Realu z Valencią 2-2 mają nad odwiecznym rywalem 4 punkty przewagi na dwie kolejki przed zakończeniem ligi, sytuacja iście komfortowa. Do tego w kapitalnej formie jest trójka napastników, czyli Messi, Neymar i Suarez. Ostatnim spotkanie, kiedy to żaden z nich nie wpisał się na listę strzelców w meczu było wygrane 1-0 wyjazdowe starcie z Celtą rozegrane ponad miesiąc temu. Od tego czasu Barcelona rozegrała 10 spotkań i uwaga, Messi strzelił 10 goli, Suarez strzelił 10 goli i Neymar strzelił 9 goli !!! Przy takim tercecie wystarczy chwila nieuwagi i kończy się to stratą gola, o czym zresztą można się było przekonać w pierwszym meczu. Bayern będzie nastawiony ofensywnie, a wtedy na pewno będą sytuacje kiedy napastnicy Barcelony będą w sytuacji 1 na 1 z obrońcami rywala. W obliczu tego wszystkiego moim zdaniem Barca strzeli przynajmniej dwa gole na stadionie w Monachium i w kapitalny sposób zrewanżuje się za pogrom 0-7 w ćwierćfinale LM sprzed dwóch lat, awansując tym samym do finału tegorocznej Ligi Mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Pilka nożna Lm
Spotkanie bayern-Barca
Typ: 1x
Kurs 1.53
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, dziś obejrzymy pierwsze spotkanie rewanżowe pomiedzy ekipami Bayernu Monachium oraz Fc Barcelona. Chyba w kwestii awansu do finału wszystko nam się rozstrzygneło podczas pierwszego spotkania w którym Barcelona na swoim stadionie wygrała aż 0:3, tutaj ekipa Bayernu walczyć będzie tylko i wyłącznie o honor oraz o zmazanie plamy z pierwszego spotkania , chociaż w piłce na prawdę różne rzeczy już widziałem to wedlug mnie z Barceloną w takiej formie Bayern wysoko wygrac raczej nie może, goście na pewno też zagrają nieco luźniej mając dobry wynik z pierwszego spotkania. Gospodarze natomiast na swoim stadionie już nie raz pokazywali że grać w piłkę potrafią rozbicie u siebie ekipy Porto też przypadkiem nie było, Barca natomiast na wyjazdach nie gra już tak pewnie właśnie jeżeli traci jakiekolwiek punkty robi to na stadionach rywali, myślę że w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym rezultatem będzie remis lub wygrana ekipy gospodarzy jednym golem, nie spodziewam się też raczej wielu bramek, myślę że warto też tutaj zagrać na to że Bayern po prostu tego spotkania nie przegra, na co Unibet dał kurs 1.53.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Barcelona godz. 20:45

typ: 2

kurs: 2,63

Buk: Bet365

 

Dziś w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów w Monachium Bayern podejmię FC Barcelonę . Jak wiemy pierwsze spotkanie wygrali zawodnicy z Hiszpanii 3-0 i są już jedną noga w finale. Uważam,że Byernowi będzie bardzo cięzko wygrać to spotkanie ,sądzę nawet,że wygra je Barcelona. Bayern na pewno nastawi się na atak od samego początku tak jak to było w meczu z FC Porto gdzie również odrabiali straty, jednak defensywa Barcelony jest ostatnio w świetnej dyspozycji,ostatnia bramkę stracili siedem meczy temu z PSG , od tego czasu wbili rywalom 25 goli nie tracąc żadnego. Wiadomo,że jak Bayern się odsłoni to może dostać szybka kontrę i po meczu,tercet Neymar-Messi- Suarez jest ostatnio doskonały i co chwila ,ktróryś z tych zawodników trafia do siatki. 

W Bayernie widać brak kluczowych zawodników a sam Neuer meczu nie wygra, Robert Lewandowski po urazie też nie jest tym samym zawodnikiem i nie moze znaleźć drogi do bramki rywali. 

Chyba nikt w Monachium nie pamięta tak czarnej serii, cztery przegrane mecze pod rząd i z potrójnej korony zostało tylko mistrzostwo. Zupełnie inna atmosfera jest w druzynie z Katalonii , mistrzostwo na wyciągnięcie ręki , finał pucharu Króla oraz praktycznie finał Ligio Mistrzów. W Barcelonie praktycznie wszyscy zawodnicy są zdrowi ,tak więc liczę na ponowne zwycięstwo piłkarzy z Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Pilka nożna Lm
Spotkanie Bayern-Barca
Typ: 1
Kurs 2.65
Buk Unibet
Godz: 20:45

Analiza :

 

W dniu dzisiejszym zmierzą się ze sobą zespoły z Niemiec i Hiszpanii - Bayern po porażce w Bracelonie bedzie chciał odrobić straty, ale jednak będzie o to bardzo ciężko ponieważ w głupi sposób stracili 3 bramki i ciężko ten wynik będzie odrobić ale według mnie zagrają jeszcze lepiej niż w Barcelonie gdzie zagrali naprawdę niezły mecz, brakło trochę szczęścia, może troche pecha mieli przy tej 1 bramce. Według mnie wyjdą tak samo zmobilizowani jak na Porto u siebie i będą cisnąć ze wszystkich sił i wygrają ten mecz, jestem praktycznie pewien że go wygrają ale czy odrobią straty, wątpię że wygra Bayernu jest pewna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Półfinał

Spotkanie: Bayern – Barcelona

Typ: Łączna liczba spalonych – over 5.5

Kurs: 2.05

Buk: Unibet

Godz. 20:45

Analiza:

Dziś każdy typ w meczu pomiędzy Bayernem a Barceloną jest warty uwagi obok tych standardowych w główniej mierze na bramki znalazłem coś takiego, linia może wysoka ale z dobrym kursem.  Zacznę od tego na pewno obie ekipy grają dość wysoką linią obroną i myślę że nic w tej kwestii się nie zmieni, w pierwszym meczu spalonych było pięć, tym bardziej że wynik pierwszego spotkania też tutaj będzie plusem bo oznacza on że gospodarze będą musieli atakować i moim zdaniem mimo formy Barcelony nie przestraszą się aż tak bardzo.  Jak już jesteśmy przy wyniku pierwszego spotkania to nie ma co ukrywać jeśli Barcelona strzeli tutaj szybko bramkę to moim zdaniem koncentracja już nie będzie ta sama a wtedy ta niesamowita trójka Neymar, Messi i Suarez będzie łapana na spalonych, to samo można powiedzieć o gospodarzy którzy bardzo będą chcieli a jak się bardzo chce to wtedy jest się o tą sekundę za szybkim przy wyjściu z bloku startowego.  Niewątpliwe znaczenie ma też styl gry obu ekip które preferują szybką kombinacyjną grę.  Na koniec jeszcze czysta statystyka Barcelona należy do ekip w starciach których właśnie sędziowie najczęściej odgwizdują pozycję spaloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Real vs Juventus
Typ: 1
Kurs: 1.62
Godz: 20:45
Bukmacher: Betclic
Analiza: Już jutro rozegra się mecz pomiędzy Realem Madryt a Juventusem Turyn. Real przegrał pierwsze spotkanie 1:2 i stoją pod ścianą gdyż muszą jutro wygrać. Pierwszy mecz w Turynie zdominowali miejscowi i powinni wygrać minimum 3:1. Na ten mecz do Realu wraca Karim Benzema, który był kontuzjowany. Do Juventusu za to wraca Paul Pogba. Ostatni mecz Realu to mecz walki i polowanie na szczęście zawodników z Realu. Madryt w 1 połowie obijał słupki poprzeczki brakowało zdecydowanie szczęścia i mimo przewagi przegrywali 0:2, jednak udało się w 2 połowie strzelić 2 bramki i wyrównać. Real można powiedzieć, że ma tylko matemtyczne szanse na wygranie ligi gdyż przed 2kolejkami do końca tracą 4pkt do fenomenalnej Barcelony. Juvetus za to zapewnił sobie mistrza już bardzo dawno dominując ligę włoską, lecz nie oszukujmy się Hiszpańska liga stoi na lepszym poziomie od Włoskiej. Moim zdaniem Ronaldo,James i Benzema przede wszystkim zadbają o to aby Stara Dama nie miała czego szukać w tym spotkaniu. Stawiam na zwycięstwo 2:1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...