Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

wtorek 2012-11-13 18:30

Koszykówka - Europejskie - EuroCup

VEF Riga - Le Mans : Handicap ( 0 : 7 ) Wliczając dogrywkę

Typ: Le Mans ( +7 pkt. handicap)

Kurs 1.95

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Moim celem było granie czystego zwycięstwa Le Mans ,ale jednak wybrałem rozsądniejsze rozwiązanie. Najwyższy kurs na to zdarzenie posiada bukmacher Betsson ,ale praktycznie wszędzie są już linie niższe 5,5 po podobnym kursie. Zespół ze Stolicy Łotwy podejmie dziś ekipę Le Mans . Dotychczas drużyny te nie grały jeszcze ze sobą ,a więc będzie to ich pierwsze spotkanie w historii. Obecny lider ligi francuskiej Le Mans ma na swoim koncie w lidze 5 zwycięstw i tylko jedną porażkę. Zespół Rygi jest na 4tej pozycji w lidze ,ale ma wszystkie mecze wygrane ,ale najmniej rozegranych w lidze. Faworytem według bukmacherów jest drużyna łotewska ,ale według mnie będzie to zacięte spotkanie i mecz rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kwarcie. VEF Riga po pierwszej kolejce jest na pierwszym miejscu w grupie C w EuroCup , Le Mans niestety przegrało swoje pierwsze spotkanie i była to mała niespodzianka , Riga może nie ,aż tak niespodziewanie odniosła wygraną nad zespołem Artland , może nie było to zaskoczenie ,ale wygrali dosyć spokojnie 82-72 i według mnie to oni dziś powinni wygrać ,ale nie ma myślę możliwości takiej by była to znów tak wysoka wygrana różnicą 10 punktów. Poziom drużyn jest myślę wyrównany i może tutaj dojść zapewne do ekscytującej końcówki. Typ jak najbardziej myślę ,że będzie trafny i polecam grać póki linia jest jeszcze tak optymalna do stawiania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Orlando Magic - New York Knicks

Typ: powyżej 198,5 punktów w meczu

Kurs: 3,50

Godz: 14.11.2012 1:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Nie bardzo rozumiem dlaczego podstawowa linia jest wystawiona na 188,5. Faktem jest, że Orlando notuje dość niskie wyniki, jednak tym razem rywal jest odpowiedni, by wynik był sporo wyższy. Knicks są w super formie, wygrywają mecz za meczem i jak do tej pory w każdym ze spotkań sezonu regularnego robili po co najmniej 100 punktów: 104 punkty z Miami, 100 z Philadelphią, 110 z Philadelphią, 104 z Dallas. Te 110 punktów zdobyte z Philadelphią to był mecz, w którym Knicks grali na wyjeździe. Zarówno 76ers jak i Miami Heat to drużyny o bardzo dobrej defensywie, o wiele lepszej niż Orlando, które tej defensywy po prostu nie ma. Knicks nie powinni mieć najmniejszych problemów, by dość solidnie przekroczyć 100 punktów, skoro z dużo mocniejszymi rywalami im się to udawało. Orlando w tym sezonie grało dwa mecze u siebie i choć z Brooklynem się zbłaźnili, to z Phoneix zdobyli aż 115 punktów. W meczach przedsezonowych u siebie ta "setka" też zwykle była przekroczona przez Magic. Podejrzewam, że to będzie szybki mecz, z bardzo wieloma próbami rzutów za trzy, więc nawet granica 200 punktów może zostać przekroczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka - Eurocup

Spotkanie: Panionos-Zastal

Typ: 2 (+9 pkt. Handicap)

Kurs 1.87

Bukmacher: Betsson

Godz: 14-11-2012 18:00

 

Analiza:

 

Po raz kolejny dziś znów wypatrzyłem typ z dodatnim handicapie i znów myślę ,że mecz będzie toczył się do ostatniego gongu. Na parkiecie spotkają się ekipa Panionosu i Zastali , zdecydowanym faworytem jest wicelider greckiej ligi ,a więc Panionos, tam w lidze wodzą decydujący prym ostatnio pokonali wysoko na wyjeździe 60-82 Aris TT Bank. Zastal w lidze pokonała Koszalin jednym punktem 75-74 i aktualnie w lidze plasują się na trzeciej pozycji z dorobkiem 5 zwycięstw i 2 porażek. Jednak w EuroCup obie drużyny prezentują mizerną dyspozycję , przegrały dotychczasowy pierwszy mecz. Co ciekawe Panionos uległo wysoko , bo aż 84-65 w wyjazdowym meczu z Oostende, Zastal przegrała u siebie z faworyzowanym zespołem do wygrania tej grupy Unicsem Kazań 67-74 , jak dla mnie bardziej dotkliwa była porażka greckiej drużyny. Mimo ,że w lidze są niepokonani to na Europejskich parkietach grają bardzo słabo, dlatego dziś stawiam na Polaków. Kursy spadają na Zieloną Górę i wcale się temu zjawisku nie dziwię , nie zaprzeczam,że może to być bardzo trudny mecz dla Polaków i raczej skazywani są na porażkę , ja jednak z wielkim apetytem "połykam" ten kurs , skoro z Kazaniem przegrali zaledwie ,a może aż siedmioma punktami to dziś uważam ,że z zespołem niższej rangi nie poniosą dotkliwej porażki , zresztą Panionos pokazał w ostatnim meczu ,że chyba zależy im bardziej na lidze niż na tych europejskich rozgrywkach. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka, Eurochallenge, 19:30, 14.11

Bonn - Hapoel Holon

typ; over 157 pts

2,01

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu drugiej kolejki Eurochallenge, Telekom Bonn na wlasnym parkiecie podejmie izraelski, Hapoel Holon. Niewatpliwym faworytem spotkania wydaja sie byc gospodarze, ja jednak skupie sie dzis na nieco innym typie, a mianowicie na over punktowy w tym spotkaniu. Obie druzyny dysponuja o wiele wiekszym potencjalem ofensywnym niz defensywnym, co widac chocby po ich ostatnich wynikach. I tak, Niemcy w ostatnich spotkaniu (bez dogrywki) rzucili az 92 punkty,w poprzednim 81, a w jeszcze poprzednim 90. Druzyna Hapoelu Holon rowniez w ostatnim czasie osiaga wysokie wyniki punktowe po swojej stronie, 73,84,91 i 92. Obie druzyny dosyc pewnie wygraly swoje pierwsze spotkania, dzis zapewne zagraja, wiec bez kalkulacji. Ponadto Eurochallenge niektorzy trenerzy traktuja jako zlo konieczne, nie przywiazujac do niego zbyt duzej wagi. Dlatego tez pozwalaja swoim zawodnikom na swobode taktyczna, a co za tym idzie szybka gre, bez zbednych kombinacji czy zacieklej defensywy. Sadze, ze dzis bedziemy swiadkami wlasnie takiego spotkania, kosz za kosz, a co za tym idzie zobaczymy duza ilosc punktow, gdyz tak jak wspomnialem obie druzyny preferuje ofensywny basket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykowka nba :, godz 1.30

Boston Celtics - Utah Jazz

Rajon Rondo powyżej 14.5pkt

KURS: 1,80

BUK: Betsson

 

Skromna analiza bardziej przemyślenia.Typ poparty statystyka. Bardziej to taka czutka bo linia w miarę niska i warta zaryzykowania jak na Rajona. Jako ze to początek sezonu ekipa celtow rozegrała jak na razie 7 spotkań.Dla mnie zawodnik kompletny przede wszystkim rozgrywający, ale sam podtrawi świetnie wykończyć akcje dobrym rzutem z gry a przede wszystkim wejściem pod kosz.Troszkę w ostatnich spotkania kuleje skuteczność w rzutach osobistych i w trojkach ale na pewno Rondo jest w dobrej formie Statystyki z ostatnich 3 meczach

Nov 12 @ CHI W 101 - 95 37 10 - 16 0 - 2 0 - 0 1 8 9 10 5 0 5 4 20pkt

Nov 10 @ MIL W 96 - 92 37 4 - 9 0 - 0 2 - 4 1 4 5 10 1 0 4 4 10pkt

Nov 09 vs. PHI L 100 - 106 42 6 - 17 0 - 1 2 - 4 1 1 2 20 2 0 4 1 14 pkt

W tym sezonie jak na razie Rondo lekko ponad średnia tej lini czyli 15,4 pkt z fartem.

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asseco Prokom Gdynia - Chalon Sur Saone godz. 19:45

typ: 2

kurs: 2,35

Buk: Bet365

 

Dzisiaj w grupie B Asseco podejmie w Gdyni Elan Chalon. Tak więc spotkają się dwa najsłabsze zespoły z tej grupy. Koszykarze z Gdyni ostatnio dostają lanie na europejskich parkietach ,ostatnio przegrali z Sieną 66- 101,wcześniej ulegli Maccabi Tel Awiw 93-62 . Jedyne zwycięstwo w Eurolidze Prokom odniósł pokonując Albę Berlin 77-66. I tak Asseco z bilansem 1-4 zajmuję ostatnie miejsce. Ich dzisiejszy rywal z Francji,w Europie też niezbyt sobie radzi,wygrał tylko raz w pierwszej kolejce właśnie z Asseco 81-74,następnie przegrał z Albą 74-71, Maccabi u siebie 61-90,Sieną 93-90 oraz z Malagą 78-88.

Patrząc na wyniki widać,że Francuzom bliżej było do zwycięstwa z grupowymi rywalami,jedynie zespół z Izraela był po za zasięgiem dla obu ekip.

Ja dzisiaj faworyta upatruję w zespole gośći,pokonali oni już raz Gdynian i sądzę,że dzisiaj też są w stanie to zrobić. Ponadto szóste miejsce Asseco w Tauron Basket Liga nie świadczy dobrze o formie zespołu z Gdyni,gdy do tego dodamy porażkę w ostatnim meczu ligowym z Czarnymi Słupsk 62-58 to myślę,że o zwycięstwo Chalon możemy być spokojni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Union Olimpija Ljubljana - Mapooro Cantu

 

Rozpoczynają się runda rewanżowa w Eurolidze, Union Olimpija Ljubljana zagra z Mapooro Cantu. Gospodarze wygrali tylko jedno spotkanie w Eurolidze właśnie w pierwszej kolejce z Cantu na wyjeździe 84:71, słabiutkie spotkanie Włoskiej drużyny i świetna zwłaszcza czwarta kwarta w wykonaniu Słoweńskiej drużyny. Po tym zwycięstwie Union Olimpija był jeszcze w stanie wygrać z Zadarem w Lidze Adriatyckiej i zaczęło się pasmo siedmiu porażek, z czego aż pięć u siebie, trzy euroligowe i dwa w lidze adriatyckiej z Cedevitą i Skopje, dopiero ostatnio udało im się w drugiej połowie zdominować Szolnoki. Cantu po słabszym początku się rozkręciło i ostatnio notują świetne wyniki, co prawda przede wszystkim u siebie gdzie wygrywają wysoko z takimi ekipami jak Fenerbahce czy Chimki, jednak i na wyjeździe nie wygląda to źle, oczywiście z Realem nie mieli większych szans, ale z Panathinaikosem przegrali ledwie dwoma punktami. Cantu to doświadczony zespół, który zdecydowanie jest w stanie wyjść z grupy, do tego potrzeba jednak wyjazdowego zwycięstwa nad najsłabszym zespołem tej grupy. Skład Cantu wygląda bardzo solidnie, widać że grają coraz lepiej, jest dziś na to ogromna szansa. Atutem gospodarzy będzie na pewno gra u siebie, jednak ich ostatnie wyniki pokazują że dużo słabszym zespołom od Cantu udawało się tu wygrywać, jeśli chcą wyjść z grupy pomimo słabszych występów na wyjazdach dziś muszą odnieść zwycięstwo, są lepszą drużyną i powinni to dziś udowodnić i wziąć rewanż za niespodziewaną porażkę sprzed miesiąca.

2 -> 1.80

AH(7,5:0) 2 -> 3.23

Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : koszykowka, euroliga

Spotkanie : Panathinaikos Ateny-Real Madrid

Data : 15-11-2012 20:45

Typ: 2 [-4,5 pkt. handicap]

Kurs: 1.98

Bukmacher: Pinnacle

 

Dziś stawiam zdecydowanie na faworyta tego spotkania , czyli zespół ze stolicy Hiszpanii Real Madryt. Spokojnie można grać na ich zwycięstwo jednak ja pokusiłem się na handicap -4,5 czyli muszą zwyciężyć różnicą minimum 5ciu punktów. Myślę ,że tak się stanie. W Eurolidze Real zajmuje pierwsze miejsce w grupie A z dorobkiem 4 zwycięstw i jednej jedynej porażki z Khimki. Panathinaikos jest czwarty i ma na koncie 2 zwycięstwa i 3 porażki , także z Khimki. Panathinaikos ostatnio w lidze pokonało wysoko 101-49 Isiliakos , ale w lidze także zaliczyli wpadkę z Ikarosem ulegając 72-68 ,a kurs na zwycięstwo Ikarosu wynosił nawet 34 do 1 ,a więc była to gigantyczna sensacja. W lidze europejskiej ekipie Panathinaikosu wiedze się dosyć przeciętnie , wygrane jedynie z outsiderami tej grupy zespołami Cantu i Union Olimpiji. Dziś jest czas by zrewanżować się za poprzednią porażkę 85-78 z Realem ,ale uważam ,że nie tym razem. Nie ma podstaw do tego by mogli dziś pokonać Real, który prezentuje optymalną formę w lidze hiszpańskiej ,a także w europejskiej. W lidze są niepokonani na swoim koncie mają 7 zwycięstw z rzędu i myślę ,że ta passa zostanie podtrzymana przez dłuższy okres. W ostatnich pięciu spotkaniach tych drużyn , tylko raz padł taki rezultat , który dziś mi by nie odpowiadał. Jednak ostatnie 4 spotkania to wygrane :

 

12.10.12 € Real Madrid Panathinaikos 85 : 78

17.12.09 € Panathinaikos Real Madrid 67 : 76

05.11.09 € Real Madrid Panathinaikos 80 : 70

31.01.08 € Real Madrid Panathinaikos 95 : 87 (83 : 83)

 

W każdym z tych meczy wyraźnie wygrywał Real Madrid , także myślę ,że nic tak przełomowego w tym okresie czasowym się nie zmieniło , by mogła się stać niespodzianka ,bo każdy inny wynik niż zwycięstwo Realu będzie dla mnie takowym zaskoczeniem, twierdzę , więc ,że kurs jaki jest wystawiony na Real to promocja ,ale ja przykładam typ z handicapem , który także uważam za solidny. Zespół Realu jest w formie , ostatnie 4 zwycięstwa to wysokie wygrane:

 

11.11.12 ACB Real Madrid Bilbao 98 : 84

09.11.12 € Union Olimpija Real Madrid 76 : 89

04.11.12 ACB Murcia Real Madrid 64 : 79

01.11.12 € Real Madrid Cantu 80 : 66

 

Dla mnie jednym z argumentów jest fakt ,że Real przegrał minimalnie wyjazdowe spotkanie z Khimki 86-85 ,a skolei Panathinaikos u siebie podkreślmy to u siebie poległo Moskiewskiej ekipie 67-79. Ponadto:

 

01.11.12 € Fenerbahce Panathinaikos 73 : 64

 

25.10.12 € Fenerbahce Real Madrid 75 : 83

 

Widać różnicę klas,dlatego w tym spotkaniu nie będzie co "zbierać" z "koniczyn". Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Koszykowka, Euroliga

Spotkanie : Brose Basket - Barcelona

Typ: under 140,5 pkt

Kurs: 2.33

Bukmacher: Bet365

Data : 15-11-2012 19:00

 

Euroliga. Rozpoczęła się już runda rewanżowa meczy 1 fazy grupowej. Grupa D, w której to z kompletem zwycięst przewodzi Barcelona. W końcu ekipa zaczęła grać na miarę swoich możliwosci, początek sezonu mieli słabszy ale ostatnie zwycięstwo w Eurolidze gdzie CSKA u siebie zdobyło tylko 60 pkt a Barcelona aż 81 to była wielka niespodzianka. Barcelona zaczęła grać w końcu rewelacyjnie w obronie, w lidze w ostatnim meczu Manresie pozwolili rzucić tylko 47 pkt, w EL Lietuvos m.in też rzucił im tylko 49 pkt i to u siebie. Dzisiaj Blaugrana zagra przeciwko Brose Baskets czyli obecnie chyba najlepszej niemieckiej ekipie obok Alby. Gospodarze to nie są pionki, 4 miejsce w tabeli i wyżej od tak doświadczonych ekip jak Partizan czy Lietuvos. Brose potrafi dobrze zagrać w obronie, CSKA czy Barcelona u siebie rzucały im tylko po nie dużo ponad 70 pkt, to samo grający mega ofenyswnie Partizan przed tygodniem. W lidze podobnie gdzie ostatnio gospodarze w meczu wyjazdowym nie stracili więcej niż 50 pkt. Ogólnie buki wiedzą, że tu nie ma prawa paść wysoki wynik. 3 mecze w historii między tymi ekipami i kończyły się wynikami: 138 i 132 pkt jako gospodarz Barcelona i 134 pkt jako gospodarz niemiecka drużyna. Ja dziś więc postanawiam zaryzykować under 140,5 pkt, czyli jeszcze po zmniejszonej granicy. Gospodarze myślę, że jeżeli marzą o wygranej to muszą po prostu lepiej zagrać w obronie bo w ofensywie nie mają się co za bardzo równać. Według mnie gospodarze rzucą ok. 55-65 pkt, a goście 65-75 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: San Antonio Spurs - New York Knicks

Typ: powyżej 205,5 pkt. w meczu

Kurs: 3,40

Godz: 16.11.2012 2:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: San Antonio Spurs to jedna z najskuteczniejszych drużyn NBA, która na własnym parkiecie gra bardzo szybką koszykówkę i zdobywają mnóstwo punktów. W dwóch spośród trzech spotkań u siebie San Antonio przekroczyło barierę 100 zdobytych punktów. Jeśli chodzi o New York Knicks, to ta drużyna jest w kapitalnej dyspozycji, dzięki czemu jeszcze nie przegrali meczu w tym sezonie. Na pięć ostatnich spotkań w czterech z nich Knicks przekroczyli 100 zdobytych punktów. W meczu z Orlando zdobyli 99 punktów, ale to za sprawą fatalnej czwartej kwarty w wykonaniu obu drużyn. Tempo gry tego zespołu jest bardzo wysokie, w meczach z ich udziałem akcja toczy się bardzo szybko. W zeszłym sezonie mecz pomiędzy tymi drużynami, który był rozegrany na parkiecie San Antonio zakończył się bardzo wysokim wynikiem 118:105 dla Spurs. Biorąc pod uwagę tempo gry obu drużyn uważam, że ten mecz może mieć zbliżony wynik do tamtego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Euroliga, 19:30, 16.11.2012

Efes - Milano

typ; -15,5 pkt Efes

3,38

Bet365

Analiza

Dzis w spotkaniu konczacym szosta kolejke koszykarskiej Euroligi, turecki Efes spotka sie we wlasnej hali z zespolem Armani Milano. Turcy nieoczkiewanie we Wloszech ulegli zespolowi Armani 75:80. Dzis, wiec czas na rewanz. Jak do tej pory, mimo tej porazki, to Efes moze pochwalic sie lepszym bilansem po pieciu rozegranych kolejkach (3:2) przy 2-3 Wlochow. Jest to bardzo wazne spotkanie dla obydwu druzyn, dla Turkow moze oznaczac zapewnienie awansu do kolejnej fazy rozgrywek, dla Wlochow wygrana moze dac szanse na awans do dalszej fazy, w przypadku porazki to sie bardzo oddali. W dniu dzisiejszym koszykarze Efesu beda jednak maksymalnie zmotywowani do zwyciestwa, beda chcieli udowodnic swoja wyzszosc nad Wlochami i potwierdzic, ze porazka byla wypadkiem przy pracy. Armani po nieoczkiewanym zwyciestwie nad Siena w lidze przezywa kryzys formy. Ulegli oni wyraznie Olympiakosowi w poprzedniej kolejce i rowniez bardzo nieoczekiwanie ulegli Venezii w lidze. Efes dysponuje wiekszym potencjalem, bedzie dzis bardziej zmotywowany i jak widac wydaje sie byc w lepszej dyspozycji, stawiam na zdecydowane zwyciestwo Turkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons over 95,5 :t:

 

Pistons gra naprawde niezle (sklad maja slaby) , potrafili powalczyc z OKC u siebie. Dzis graja z beznadziejnym Magic (slaby atak i slaba obrona)

 

OKC over 96,5 :t:

 

Linia niska jak na OKC , wiadomo jaki potencjal maja w ataku, NOH w ostatnich 2 meczach stracilo ponad 100pkt.

 

Portland over 198 :t:

 

Portland u siebie gra bardzo szybki basket, duzo trojek , wjazdy pod kosz. Maja jednak problemy z obrona . W Houston jest kilku dobrych zawodnik. Mysle ze ponad 200 peknie

 

Minesota-GSW 2 2,0 :t:

Minesota za duzo wygrywa. Graja bez Pekovica,Rubio , Love. Nie wierze ze w takim skladzie ograja GSW.

 

 

a najlepsze ze tego nie pogralem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina :EUROPA: Liga Bałtycka

Spotkanie Siauliai - Ventspils

Data : 17-11-2012 16:00

Typ: 2

Kurs: 2.50

Bukmacher: Willhill

 

Być może się dziwicie ,że gram takie kursy ,ale dla mnie to promocja i warto z niej skorzystać. U niektórych bukmacherów kurs już wynosi ledwo co ponad 2 ,a w WillHill utrzymuje się po kursie 2.50. Mecz za pół godziny ,ale przejdźmy do konkretów. Litewski Siaulai zmierzy się z Łotewskim Ventspils. Łotewski Ventspils jest niepokonany i ma na swoim koncie 6 zwycięstw, Siaulai ma jedną porażkę i to właśnie z Ventspils , gdzie u siebie pokonali ich 83-75. W lidze litewskiej Siaulai wygrało wszystkie 4 mecze i zajmują 4te miejsce , 2 z tych meczów wygrali po dogrywkach. Obecna forma obu zespołów musi zachwycać ,ale dziś , któreś z tych zespołów musi przegrać. Ventspils w lidze jest dopiero 9ty ,ale ma rozegrane najmniej meczy i tylko 1 porażkę. Zresztą w tym roku obie ekipy grały ze sobą już 2 razy i to 2 razy lepszy był Ventspils i jeśli się dobrze przyjrzymy tej ekipie to trzeba wyczytać taki wniosek ,że są dziś faworytem w tym meczu , jednak kursy wskazują całkiem inaczej. Uważam ,że w lidze bałtyckiej to Ventspils podtrzymie passę 7 zwycięstw bez porażki , fakt będzie to bardzo ambitne zadanie przed nimi i może dojść do minimalnego zwycięstwa ,którejś z ekip ,ale wskazuję tutaj jak najbardziej na Łotewski zespół. Ostatnie 2 spotkania w tym roku:

 

16.10.12 LIG Ventspils Siauliai 83 : 75

04.02.12 LIG Ventspils Siauliai 96 : 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palencia - Barcelona B godz. 11:00

typ: 2 ( w tym dogrywka)

kurs: 3,20

Buk: Pinnacle

 

Dziś w drugiej lidze hiszpańskiej Adecco Oro Palencia podejmie rezerwy Barcelony Reagal. Bukmacherzy faworyta upatrują w zespole gospodarzy,dla mnie szanse są wyrównane. Oba zespoły mają taki sam bilans zwycięstw 4-2 ,Palencia jest wyżej w tabeli bo ma lepszą różnicę małych punktów. Palencia po trzech kolejnych zwycięstwach w ostatniej kolejce przegrała z niżej notowanym od siebie rywalem Clavijo 97-87. U siebie Palencia w tym sezonie ma bilans 3-1 jest więc do pokonania.

Koszykarze z Barcelony wygrali natomiast trzy spotkania,następnie ponieśli klęskę z Leyma Coruna 93-56 i w ostatniej kolejce wygrali po dogrywce z Navarra 89-85. Ogólnie Barcelona wygrała w tej rundzie już dwa spotkania po dogrywce,jeżeli by do niej doszło to możemy raczej być spokojni o zwycięstwo koszykarzy z Barcelony. Barcelona na wyjeździe ma bilans 1-3 ,sądzę że w dzisiejszym spotkaniu bilans ten będzie poprawiony. Koszykarze z Barcelony mimo,że nie mogą awansować na pewno nie odpuszczają meczy,jeżeli będą grać na wysokim poziomie,któryś z nich może trafić do pierwszego zespołu.

Kursy na to spotkanie są bardzo zróżnicowane np. w Bet-at-home na zwycięstwo Barcy jest 2,35,jedynie Pinnacle wyskoczyło powyżej 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers

Typ: New York Knicks -9

Kurs: 2.2

Godz: 18.11.2012 18.00

Bukmacher: Bet365

Analiza: Knicks po serii wyjazdowej i pierwszej porażce w sezonie wraca do swojej hali, by rozegrać spotkanie z Indianą. U gości poza składem jest Granger, a drugi lider zespołu Hibbert gra bardzo przeciętnie. Knicks sprawiają wrażenie bardzo zorganizowanych od początku sezonu. 6-1 ranking jest w pełni zasłużony, bo gra gospodarzy naprawdę może się podobać. Kidd, Wallace, Anthony czy Prigioni stworzyli ciekawy zespół, a nad dzisiejszym rywalem zdecydowanie górują doświadczeniem i wiekiem. Knicks mają wiele atutów, a MSG to już twierdza, o czym przekonali się niedawno np. Miami Heat. Przede wszystkim poprawili obronę, znacznie lepiej bronią na obwodzie. Gospodarze są zdecydowanym faworytem w dzisiejszym spotkaniu i inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Knicks wygrali już u siebie ze znacznie lepszymi drużynami - Heat czy 76ers i to z przewagą ponad 15 pkt. Dzisiaj mają coś do udowodnienia kibicom po ostatniej porażce i myślę, że wygrana przynajmniej 10 pkt jest w ich zasięgu. Goście przegrali wszystkie wyjazdy, ostatnio z Bucks 14 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

koszykówka, HISZPANIA: ACB

Spotkanie: Manresa - Real Madryt

typ: 1 kwarta: Real -4

kurs: 1,93

buk: Pinnacle sports

stawka: 5

Czas rozpoczęcia: 18.11.2012 19-00

 

analiza:

W ósmej kolejce w hiszpańskiej ACB lidze łatwe zadanei przed vicemistrzami kraju i liderami tabeli - koszykarzami Realu Madryt. Wyjazd na mecz z zamykającymi tabele koszykarzami Manresy wydaje się czystą formalnością. Oba zespoły znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli. Królewscy z kompletem siedmiu zwyciestw zdecydowanie przewodzą w tabeli, natomiast Manresa również maja komplet, tyle że porażek, tym samym pozostając jedyną ekipą w lidze bez zwyciestwa. Nie ma innej opcji by ta sytuacja zmieniła się po tym meczu. Real w tym sezonie jest faworytem do odebrania Barcelonie mistrzowskiego tytułu i narazie te aspiracje potwierdza swietnymi meczami. Swoj ogromny potencjał zespół z Madrytu potwierdza również w Eurolidze gdzie juz teraz są prakycznei pewni awansu do drugiej fazy grupowej. Manresa w zeszłym sezonie walczyła o utrzymanie w lidze cały sezon. trud włożony w walkę się opłacił, bo dość pewnie udało im sie utrzymać. W tym roku jednak wydaje sie, ze o powtórzenie tego wyniku może byc niezmiernie trudno. Przynajmniej tak pokazuje fatalny początek w wykonaniu gospodarzy. A przeciez na poczatek nie mieli zbyt wielu wymagajacych rywali. Poza Barcelona i Unicaja reszta rywali była zdecydowanie w ich zasiegu. Wieczorne spotkanie to bedzie z pewnością lekcja koszykówki na najwyższym poziomie. Nie liczę na to by gospodarze byli wstanie przeciwstawić się Realowi w żaden mozliwy sposób. Statystyka H2H jest bezlitosna - Real zwyciężał gospodarzy w osiemnastu kolejnych ligowych meczach, a wielu meczach ich wręcz demolował. Dzisiejszego wieczoru spodziewam sie kolejnej pewnej wygranej Realu. Bukmacherzy ustawili dość wysoką linie handi na mecz ( w granicach 13-15 pkt) co moim zdaniem nie jest do końca pewnym rozwiązaniem. Często bowiem w meczach Realu dochodzi do sytuacji, ze przy wysokim prowadzeniu pod koniec meczu koszykarze z Madrytu odpuszczają i wtedy rywale potrafią ich podgonić z punktami. Uważam, ze ciekawym typem bedzie tu zagranie na Real -4 w pierwszej kwarcie. Wszystkie atuty przemawiaja zdecydowanie za Królewskiemi. Szczególnie zwracam uwagę na swietna defensywę Realu, która nalezy do najmocniejszych nie tylko w Hiszpanii ale takze w Europie. Z tą beda mieli z pewnością kłopoty gospodarze, którzy należa do najsłabiej puktujących ekip w całej lidze. Uważam, że Real juz od początku meczu narzuci koszykarzom Manresy wysokie tempo i od początku spotkania uzyskaja wysoką przewagę, by spokojnie kontrolować przebieg spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers

typ: NY Knicks -6,5

kurs: 1,82

buk: betclick

stawka: 4

Czas rozpoczęcia: 18.11.2012 18-00

 

analiza:

Ciekawy jestem reakcji nowojorczykow na pierwsza porazke w tym sezonie, ktora ponieśli dwa dni temu w Memphis. Przede wszystkim na pewno bedzie to sportowa złość, bo ta na pewno w nich drzemie, bo delikatnie mówiąc na pierwszą porażkę spory wpływ mieli sędziowie, którzy byli bardzo drobiazgowi względem nowojorczyków i odgwizdywali im nadmiernie faule. Najciężej miał Carmelo Anthony, który był wyraźnie szykanowany przez sędziów - w pewnym momencie nie wytrzymał i został za swoje słowa ukarany przewinieniem technicznym. Trzeba jednak przyznać że Niedźwiadki na to zwycięstwo jednak zasłuzyli, bo w trzeciej kwarcie wręcz zdemolowali rywala. Indiana po świetnym zeszłym sezonie została ogloszona nową siła na wschodzie. Ten sezon tego narazie nie potwierdza, bo początek maja kiepski - bilans 4-6 daje im dopiero dziesiąte miejsce w konferencji. To zdecydowanie ponizej oczekiwan dla zespołu, gdzie gwiazdami i liderami sa Roy Hibbert i David West. Nie liczę jednak by udało im sie przeciwstawic takiej doświadczonej ekipie jaka jest niewatpliwie zespoł z Nowego Jorku. Po letnich wymianach zespoł wyglada jeszcze lepiej. Najwieksza strata z pewnościa jest odejscie utalentowanego rozgrywajacego Lina do Houston, ale w jego miejsce sprowadzono Jasona Kidda, swietnego i doswiadczonego gracza, ktory gwarantuje wysoki poziom na pozycji nr 1. Na pozycje silnego skrzydłowego pozyskano Ronnie Brewera z Chicago i to tez z pewnoscia trafny wybór. Zreszta wyjsciowa piatka wyglada bardzo dobrze: Carmelo, Brewer, Chandler, Felton i Kidd, do tego na ławce J.R. Smith i Rasheed Wallace. Gdy do gry wroci Amar’e Stoudemire to wtedy Knicks beda naprawde wstanie powalczyc nawet o wygranie konferencji. Czy Indiana ma szanse z nimi dzis powalczyc?? Moim zdaniem nie. Na poczatku sezonu prezentuja sie zbyt chimerycznie - zdarzaja im sie bardzo słabe wystepy jak chociazby z Toronto (72-72), Milwaukee (85-99) czy Minnesotą (94-96). Ostatnia ich wizyta w Medison Square Garden zakończyła sie porażka 100-115. Uważam, że rozzłoszczeni Knicks odbiją sobie na Pacers porażkę w Memphis i dośc pewnie pokonaja swojego rywala. Stawiam na Melo i spółkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland - Chicago

Typ: LaMarcus Aldridge over 20,5

Kurs:1,85

Godz: 19.11.2012 3;00

Bukmacher: Betson, tobet

 

Dodatkowy typ: Portland Trailblazers

kurs 2,00 Bet365

 

Analiza: Stat glowny jego średnia to 31 punktów w last 5 games vs Chicago, zas linia ustawiona jest na 20,5 , rezerwa 10,5 pkt , koniec analizy Portland wygralo 4 ostatnie mecze z rzeduu z Chicago w Rose Garden i 10 z 12ostatnich ogolnie.

LaMarcus w ostatnim wygranym meczu w Rose Garden, przeciwko Houston rzucil 29pkt, majac na sobie Amera Sika, jednego z najlepszych defensywnych centrow wspomaganego przez Marcusa Morrisa, solidnego drugoracznika z Kansas State. Dzis na przeciw jego stana Carlos Boozer i Joakim Noah, jako froncourt. Moim zdaniem jesli bedzie go kryl Carlos Boozer ktory jest bardzo slabym obronca, to ustalona linia20,5 pkt nie bedzie duzym wyzwaniem dla mojego faworyta dzisiaj. Sprawy moga sie skomplikowac, gdy boozer znajdzie sie swoj flow w ofensywie, to moze nabic troche fauli na ALdrigdu i ten bedzie musial spedzic, przymysowe minuty na lawce, by zbyt wczesnie nie opuscic gry, ale dziala to w druga strone , LA moze wyfaulaowac Boozera, grajac z nim izolacje, a jak wspominalem Boozer to bardzo slaby obronca, jeden z bardziej utalentowanych ofensywie czworek w lidze, ale obrona to nie jego domena.

Do tego Lamarcus bardzo solidny obronca, wiec moze sobie poradzi z tym fantem

 

Wazny fakt Chicago graja B2B , z trasy wyjazdowej, wygrali po 1 dogrywce z zacietym meczu z Suns, wczoraj dostali blow out z Clipsami 101-80, dzis przyjdzie grac im 3 mecz w ciagu 4 dni, wiec to jest powod do grania na Portland

 

dodatkowy czynnik Damian Lillard zdobywał 20.3 punktów w ostatnim tygodniu, trafiając 46% za trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : WŁOCHY: Lega A

Spotkanie Cimberio Varese - Banco di Sardegna Sassari : Wynik gości

Data : 18-11-2012 20:00

Typ: Over 80.0 pkt.

Kurs: 1.85

Bukmacher: Betsson

 

Bardzo wysoka linia ,ale mimo tego jestem skłonny do gry tego zdarzenia. Spotkania tych drużyn zawsze kończyły się wynikami over 160pkt. co na drużynę przypadało ponad 80 punktów , także myślę ,że w tym spotkaniu drużyna gości przekroczy tą magiczną liczbę. Poza tym to patrząc na ostatnie wyniki to jestem niemalże w 90% przekonany do trafienia tego typu. W ostatnich 4 spotkaniach w lidze tylko w jednym zdobyli mniej niż 80 punktów , a było to 78 punktów , w pozostałych zdobywali 100 , 93 czy 102 punkty. Widać po ostatnich wynikach ,że stawiają na ofensywę ,ponadto dziś zmierzą się z liderem ,a jest to spotkanie wieczoru , gdyż będzie grać lider z wice liderem i zapewne nie zabraknie tutaj emocji , uważam ,że całkiem możliwa tutaj będzie dogrywka ,ale to tylko minimalne szanse. Varese ma na swoim koncie komplet zwycięstw i także w dzisiejszym meczu są faworytem. Sassari zaliczyło tylko 1 porażkę i są tuż tuż za nimi. Spoglądając jednak na ostatnie wyniki Varese to praktycznie w ostatnich 5 meczach,ani razu nie oddali więcej niż 74 punkty ,ale jestem dobrej myśli ,bo z drużynami , które grają otwartą rozgrywkę jak np. drużyna Brindisi padł wynik powyżej 200 punktów! . Ponadto to mecz na szczycie i nie może zabraknąć tutaj pięknych akcji . Typuję over 80 punktów drużyny gości i jestem dobrej myśli , mecz za niespełna 30 minut , zachęcam do obejrzenia ciekawego widowiska. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael Premier Liga

AS Galil Gilboa - Hapoel Tel Aviv godz. 18 : 30

typ:2 :t:

kurs: 2,33

Buk: Pinnacle

 

Ostatni w tabeli zespół Galil Gilboa podejmuję na własnym parkiecie koszykarzy Hapoela . Gospodarze przegrali dotychczas wszystkie spotkania i z bilansem 0-5 350-432 zamykają tabelę. Tak więc według mnie w dzisiejszym spotkaniu nie są faworytami i nie wiem skąd takie kursy,raz tylko udało im się przegrać po dogrywce,jednak dogrywka w to spotkanie jest wliczona. Nie które mecze Gilboa to sromotne lanie jak np. w ostatnim meczu z Maccabi Tel Awiw 94:62 czy też Maccabi Hajfa 90:66. Nic więc nie zapowiada,żeby w dzisiejszym spotkaniu wygrali gospodarze.

Hapoel z bilansem 3-2 382:394 zajmuję 8 pozycję ,dzisiejsze zwycięstwo da im awans na 5 pozycję,czyli do sześciu drużyn,które walczą o najwyższe cele. Dodam,że liga skład się z 12 zespołów, 1-6 grają o mistrza 8-12 o spadek. Hapoel w tej rundzie rozegrał dwa spotkania wyjazdowe i odniósł dwa zwycięstwa . Widać,że nie mają problemów z meczami wyjazdowymi,sądzę że dzisiaj odniosą trzecie kolejne wyjazdowe zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ: LaMarcus Aldridge over 20,5 :n:

Kurs:1,85

Godz: 19.11.2012 3;00

Bukmacher: Betsson, Tobet

 

Dodatkowy typ: Portland Trailblazers

kurs 2,00 Bet365 :t:

 

40minut gry, 15pkt po I polowie, jednak nie dane mu bylo rzucic 6pkt w 2 kwarty drugiej polowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks - Golden State Warriors godz. 02:35

typ: powyżej 199,5 ( w tym dogrywka) :t:

kurs:1,91

Buk: Bwin

 

Dziś w nocy Dallas spotka się z Golden State,faworytem tego spotkania jest zespół z Mavericks. Ja jednak wybrałem inny typ over 199,5 grając w konkursie NBA zauważyłem,że gdy gra zespół z GS pada duża ilość koszy,często jest to over bezwzględu na to jaka linia jest wystawiona. Dwa ostatnie mecze koszykarzy GSW to liczba punktów przekraczająca 200,była to wczorajsza porażka z Oklahomą 119-109 oraz zwycięstwo z Minnesotą 106-98. Ogólnie ostatnie 6 meczy w wykonaniu Warrios to 4 spotkania w których padło powyżej 200 punktów. Dallas rzuca trochę mniej punktów ale w dzisiejszym spotkaniu są faworytem więc liczba koszy może być większa. Ponadto w grę wchodzi dogrywka.

Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania obu zespołów w przeciągu 5 lat:

21/04-12 NBA Dallas vs. Golden State 104:94

21/03-11 NBA Dallas vs. Golden State 101:73

08/12-10 NBA Dallas vs. Golden State 105:100

04/02-10 NBA Dallas vs. Golden State 110:101

25/11-09 NBA Dallas vs. Golden State 103:111

26/03-09 NBA Dallas vs. Golden State 128:106

29/01-09 NBA Dallas vs. Golden State 117:93

03/04-08 NBA Dallas vs. Golden State 111:86

03/01-08 NBA Dallas vs. Golden State 121:99

02/05-07 NBA Playoffs Dallas vs. Golden State 118:112

26/04-07 NBA Playoffs Dallas vs. Golden State 112:99

 

Jak widać większość tych pojedynków kończyła się ilością punktów powyżej 200,często ten over był o wiele wyższy. Jedynie dwa ostatnie spotkania kończyły się mniejszą ilością punktów niż 200.

Myślę,że dzisiaj 200 punktów zostanie przekroczone spokojnie a oba zespoły zagrają w starym stylu zdobywając bardzo dużą ilość punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, Liga LKL, Litwa, godz. 18.15

Spotkanie: Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) - Žalgiris

Typ: 1 [hc 19:0]

Kurs: 1.85

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W tym spotkaniu faworyt jest oczywiście jeden i jest nim Zalgiris. Pytanie tylko jak wysoko wygra ten zespół. Jednak przeglądać info na to spotkanie dochodzę do wniosku, że gospodarze mogą się postawić gościom i nie przegrać wyżej niż10-15 pkt. Dlaczego? Ano dlatego, że zalgiris na ten mecz przyjeżdża dość okrojonym składem i raczej jest zainteresowany innymi meczami niż gra z zespołem Pieno. Co więcej goście grają serię wyjazdową, bo będzie to 5 kolejny mecz poza Kownem i to w ciągu 15 dni. A trzeba przypomnieć, że 15.11 grali Euroligę z Cedevitą i przegrali 106:108 po 2 dogrwkach, a 23.11 mają bardzo ważny mecz z Cają u siebie. Pasvalys to nie jest zły zespół, nieźle broni, w lidze bilans 3-2 i w składzie mają 4 Amerykanów (jeden z obywatelstwem Litwy). Cel zespołu na ten rok to 3 siła ligi po Żalgirisie i Lietuvos, co wydaje się możliwe. I teraz najważniejsze, goście w tym meczu będą radzić sobie bez braci Lavrinovic, Jankunasa, pierwszego rozgrywającego Jaabera i Kaukenasa. To dość spore ubytki. Sądzę, że będzie spora rotacja u gości, bo trener Plaza na pewno ma inne priorytety w tym tygodniu i nie sądzę, aby Żalgiris spinał się na wygranie 20 lub więcej punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas-Golden St. (97.5) :t:

typ: + Gosc

kurs: 1.85

 

GSW graja fajna szybko koszykówke. Mysle że obie druzyny przekrocza ponad 100pkt ale jednak gram GSW.

 

San Antonio-L.A.Clippers (96.5) :n:

typ: + Gosc

kurs: 1.85

 

LAC w formie, niezle bronia i graja szybka konte.

 

Memphis-Denver (196.5) :n:

Memphis w formie w dodatku gra z denver ktore slabo broni ale oczywiscie ma spory potencjal w ataku.

 

zapomanielem ze mozna gra dodatnie handicpay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 19.11.12 (18:00)

Dyscyplina: Koszykowka, Izrael

Spotkanie: Galil Elyon - Hapoel Tel Aviv

Typ: over 149,5 pkt

Kurs: 1,85

Bukmacher: Bwin

 

To jest mecz koszykarskiej ligi w Izraelu pomiedzy ostatnim w tabeli Galilem Elyon i osmym Hapoelem Tel Aviv. Obu zespolom powinno zalezec na zwyciestwie bo gospodarze nie wygrali jeszcze zadnego meczu w tym sezonie w lidze a bylo ich juz piec a goscie maja bilans 3-2 ale on daje im teraz 8 miejsce co oznacza strefe spadkowa (playoffy) a wystarczy zeby dzisiaj wygrali i juz z tego osmego miejsca przeskocza na 5 lub 6 czyli juz do strefy mistrzowskiej. Czyli oba zespoly powinny dzisiaj byc zmotywowane do wygranej i powinny grac ofensywnie bo tak sie gra w wiekszosci w Izraelu. Faworytem sa gospodarze i troche mnie to zaskoczylo zwlaszcza ze maja bilans 0-5 ale najwyrazniej bukmacherzy maja jakies swoje powody dla ktorych wystawili takie kursy ze Galil jest faworytem mimo takich statystyk. Ostatnie 3 mecze w lidze gospodarzy to wyniki 62:94, 80:86 i 88:92 a gosci 52:88 80:63 i 78:70 takze widac ze w porownaniu do linii 149,5 pkt Galil zrobil komplet overow a Hapoel komplet underow. Mysle ze dzisiaj jednak Hapoel tez stanie na wysokosci zadania i skoro gra z najslabsza druzyna ligi to w koncu w ofensywie bedzie sie spisywal duzo lepiej niz w ostatnich meczach. A jesli Galil zagra tak ofensywie jak do tej pory to Hapoel tez bedzie musial sie dostosowac i wtedy jest duza szansa na bardzo otwarty mecz z obu stron i na to ze na koniec rzuca ponad 150 punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 19.11.12 (20:30)

Dyscyplina: Koszykowka, WŁOCHY: Lega A

Spotkanie: Cremona-Armani Milano

Typ: over 150 pkt.

Kurs: 2,06

Bukmacher: Pinnacle

 

Nie za wysoka linia zachęciła mnie do zagrania tego typu. Podstawowym argumentem jest fakt ,że spośród ostatnich sześciu meczy tych drużyn , w aż pięciu padł wynik overowy ,dlatego jestem w jakimś tam stopniu przekonany, jednak w ostatnich meczach Cremona słabo punktuje spośród ostatnich pięciu meczy tylko w dwóch przekroczyła barierę 80 punktów ,a na tyle właśnie dzisiaj liczę. Cremona znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i właśnie w takim spotkaniu jak dziś będę na nich liczył . Przeciwnikiem jest Armani Milano ekipa , która znajduje się na 9tym miejscu w tabeli z dorobkiem 3 zwycięstw i 4 porażek. W ostatnim meczu Armani zapunktowało solidnie , przekroczyło barierę 100 puntków, a w meczu padł wynik 100-105 . Dziś na tyle nie liczę ,ale uważam ,że będzie przynajmniej 150 punktów co na kwartę wychodzi dokładnie 37,5 punkta. Nie jest to tak dużo , zważając na to iż spotkają się ekipy z dolnej części tabeli. Na pewno faworytem meczu jest Armani ,ale nie przekreślałbym tutaj szans Cremony , dlatego pierwszą myślą był ten over punktowy, zaś drugim był handicap punktowy. Jednak zdecydowałem się na to pierwsze , gdyż przeważnie pierwsza myśl jest najlepsza i z reguły trafna. Ostatnie 6 meczy tych drużyn pomiędzy sobą:

 

25.03.12 LEG Cremona Armani Milano 77 : 73

04.12.11 LEG Armani Milano Cremona 80 : 66

12.05.11 LEG Armani Milano Cremona 92 : 74

09.01.11 LEG Cremona Armani Milano 71 : 78

18.04.10 LEG Cremona Armani Milano 78 : 81

20.12.09 LEG Armani Milano Cremona 80 : 72

 

Nie określam tego typu jako pewniak ,ale nie mogę być nigdy w 100% przekonany do under / over , lecz w tym spotkaniu określam szanse tego typu na 80% , głównie z tego względu ,że jest to jedyne spotkanie dzisiejszego wieczoru w lidze Włoskiej , co zapowiada pewnie dobre spotkanie , jeśli jest wytyczone na taki termin . Twierdzę ,że nie zabraknie tutaj punktowania obu drużyn i podobnie jak wczoraj typ okaże się równie skuteczny co spowoduje ,że będę mógł się cieszyć. Mecz będę śledził na żywo. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Koszykówka, NBa

Spotkanie: Washington Wizards - Indiana Pacers

typ: Indiana -2,5

kurs: 1,91

bubetclick

stawka: 4

Czas rozpoczęcia: 20.11.2012 1-00

 

analiza:

Indiana jedzie do Waszyngtonu po zwyciestwo nr 5 w sezonie. Dla zespołu, ktory chce odegrać jakąś role w lidze mecz z takim zespołem jak Czarodzieje to obowiązek wygrania. Uważam, ze jest to zadanie ktore na pewno nie przerasta możliwości tego zespołu. W zeszłym sezonie postawa Pacers to jedno z najwiekszych niespodzianek in plus. Roy Hibbert, David West, George Hill i Danny Granger grali swietną ofensywna koszykówkę, która była bardzo przyjemna dla oka i przede wszystkim skuteczna. W tym sezonie ich gra wygląda gorzej, a to za sprawą braku jednego bardzo ważnego ogniwa, jakim jest niewątpliwie brak Danny;ego Grangera. Nie wierze jednak w to by brak tego gracza spowodowal brak zwycięstwa w Waszyngtonie. Wizards to zdecydowanie najsłabszy zespół w całej lidze. Jako jedyni nie odnieśli jeszcze zwycięstwa w tym sezonie i nie wierze w ich przełamanie w meczu z Pacers. Wizards dysponuja bowiem bardzo kiespskim składem. Jedynym jasnym punktem zespołu jest rozgrywający John Wall, który moim zdaniem marnuje swój nieprzecietny talent w jednym z najsłabszych klubów w lidze. Najlepszym rozwiązaniem dla tego zawodnika byłaby zmiana otoczenia. W Waszyngtonie poprostu się nie rozwija. Przeciwko dobrze broniącym koszykarzom Wizards trudno bedzie mu rozwinąć skrzydła. Szczerze wátpie, by udało mu sie poprowadzic swoj zespoł do inauguracyjnego zwyciestwa w tym sezonie. Pacers to zespół ktory ostatnio nie miał problemu z pokonywaniem Wizards. Ostatnie siedem meczy na swoja korzyść rozstrzygali koszykarze z Indiany. Ostatni raz Wizards wygrali prawie dwa lata temu. Uważam, że dzisiejszej nocy Indiana przdłuży swoją serię do osmiu kolejnych wygranych meczy z Czarodziejami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Orleans Hornets - New York Knicks (-6,5) 02:05

typ: 2 (handicap azjatycki) :t:

kurs: 2,04

Buk: Pinnacle

 

Dziś w nocy Szerszenie zmierzą się z rewelacyjnymi w tym sezonie koszykarzami z Nowego Jorku. Oczywiście faworytami są Knicks,ja jednak podnoszę poprzeczkę trochę wyżej i sądzę ,że wygrają przynajmniej różnicą siedmiu punktów.

Zacznijmy od tego,że Knicks rewelacyjnie rozpoczęli sezon , dopiero w sobotę doznali pierwszej porażki z Memphis 105-95, mają znakomity bilans 7-1. Knicks to chyba najstarsza drużyna w NBA ,ale doświadczenie daje w tym przypadku dobre efekty,do zespołu przyszedł 39 letni Jason Kidd oraz powrócił z emerytury Rasheed Wallace. Trener Mike Woodson umie jednak wykorzystać potencjał doświadczonych graczy,nowojorczycy mają chyba najlepszą defensywę w lidze. Dobre pochwały zbiera lider Knicks Carmelo Anthony,który gra świetnie pod obiema tablicami .

Po porażce z Memphis, nowojorczycy ograli Indianę 88-76,więc wszystko wraca do normy zwycięstwo i mało straconych punktów.

Nowy Orlean przegrał trzy kolejne mecze,myślę że to prawo serii potrwa dalej. Hornets w jednym swoim meczu rzucili zaledwie 62 punkty,co przy zespole który gra dobrze w defensywie ,nic ciekawego nie wrózy.

Sądzę,że nowojorczyków stać na zwycięstwo przewagą 7 punktów,jeżeli Carmelo Anthony nie zawiedzie w ataku jak i obronie a Tyson Chandler będzie dobrze zbierał to o wynik możemy być spokojni.

Do tego będący jak wino Kidd,to handicap również powinien wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup

Mecz: Spirou Charleroi - Buducnost

Typ: Buducnost (-3pkt. handicap)

Kurs: 2.13

Bukmacher: Pinnacle

Data: 20.11.12 r. godz: 20:30

Analiza:

 

Kursy już wyraźnie pospadały na ekipę gości , dlatego gram ten typ z handicapem,ale mimo wszystko kurs na samo zwycięstwo też jest dosyć ciekawy , jednak na singla wypatrzyłem ten o to typ. Buducnost ma na swoim koncie 1 zwycięstwo i 1 porażkę w dotychczasowej serii spotkań rundy wstępnej Eurocup. Porażka po dogrywce z Bilbao 85-78 oraz zwycięstwo z Lukoil Academic 75-72. Spirou Charleoi ma 2 porażki i to właśnie z Lukoil Academic , aż 93-75 oraz z Bilbao aż 69-85 obie te porażki były dotkliwe i bolesne, dziś także nie będzie łatwo z takim zespołem jak Buducnost , który znacznie lepiej sobie radził z tymi samymi drużynami. Buducnost ma na swoim koncie 3 zwycięstwa z rzędu i myślę ,że tą passę podtrzyma , gdyż zespół z jakim grają jest w ich zupełnym zasięgu. Ostatnie 3 spotkania Buducnost:

 

17.11.12 LEA Buducnost Zadar 76 : 60

14.11.12 € Buducnost Lukoil Academic 75 : 72

11.11.12 LEA Siroki Buducnost 70 : 76

 

Spirou jest w fatalnej dyspozycji z ostatnich 5 meczy wygrało zaledwie jedno i to bardzo szczęśliwie,bo zaledwie dwoma punktami. Pozostałe mecze to solidne porażki. Przedstawię te 5 ostatnich meczy:

 

18.11.12 ETH Spotter Leuven Spirou Charleroi 88 : 79

13.11.12 € Spirou Charleroi Bilbao 69 : 85

09.11.12 ETH Spirou Charleroi Liege Basket 74 : 72

07.11.12 € Lukoil Academic Spirou Charleroi 93 : 75

03.11.12 ETH Dexia Mons Spirou Charleroi 91 : 63

 

Zarówno w lidze belgijskiej jak i eurocup nie są mocarzami i trzeba się liczyć z tym ,że dziś znów odniosą porażkę, co dla mnie nie byłoby żadnym zaskoczeniem. Wprawdzie ostatnie spotkanie Spirou z Buducnostem zakończyło się zwycięstwem Belgów ,ale było to 8 lat temu ,a więc takie statystyki nie są aktualne i nic nie wnoszą. Dziś staną naprzeciw sobie dwie inne klasy i myślę ,że będzie to widoczne na parkiecie jak i na tablicy wyników. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...