Skocz do zawartości

Archiwalne posty


Krzysiekow

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: San Francisco Giants(-1.5) - Miami Marlins

Typ: 1

Kurs: 2.25 :krzeslo::krzeslo::krzeslo::nie::nie::nie::minus:

Bukmacher: Pinnacle

21.06.2013 04:15

 

Analiza:

Kolejna nocka z baseballem amerykańskim.Uboga oferta jak na noc ale myślę ze trafię z tym typem.Może troszkę ryzykownie ale w tej dyscyplinie jak najbardziej możliwe do wejścia.dziś stawiam na gigantów z San Francisco.Gospodarze na wysokim szóstym miejscu grają z ostatnią drużyną w tabeli.nie widzę tutaj innej opcji jak w pierwszym spotkaniu na wygraną gospodarzy.Prawdopodobni miotacze » Gaudin C. [sFG] (2-1), Koehler T. [MIA] (0-5).tak więc u gości bez rewelacji.Myślę że pierwszym spotkaniu giganci dadzą popalić i wygrają wysoko te spotkanie.Pokażą że należy się nimi liczyć i dziś rozbiją w pył gości którym nie najlepiej idzie ten sezon.Na 71 spotkań wygrali zaledwie 22.Nie widze tutaj u nich szansy na 23 wygraną chociaż ze to jest tylko sport i jest wszystko możliwe.Ja w każdym więc razie stawiam na Giants , na pewną wygraną minimum kilkoma punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: mlb,Baseball

Spotkanie: Milwaukee Brewers - Atlanta Braves(-2.5)

Typ: 2

Kurs: 2.89 :krzeslo::krzeslo::minus:

Bukmacher: Pinnacle

22.06.2013 02:10

 

Analiza:

No dziś na noc bardzo bogata oferta w tą amerykańską grę.na dziś typuję pewne zwycięstwo gości czyli drużynę Atlanty Braves. Wczoraj nie zachwycili przegrywając z Mets u siebie.dziś jednak sądzę że będzie o niebo lepiej i pewnie podążą w dzisiejszym spotkaniu do zwycięstwa.Miotacze » Peralta W. [MIL] (4-8), Teheran J. [ATL] (5-3).U gospodarzy miotacz nie zachwyca.Ostatnio gospodarzom udało się tylko raz wygrać z najsłabszą drużyną w lidze.wczoraj męczyli się strasznie ale nawet w doliczonym czasie nie potrafili wygrac tego spotkania, ulegli 7 do 4.dziś myślę że także nie będą mieli za dużo do powiedzenia z tzrecią drużyną w tabeli.Goście jak dotąd wygrali 43 meczy a gospodarze zaledwie 29.Czyżby dziś miało by być ich 30 zwycięstwo? Nie sądzę i dlatego też stawiam na gości którzy robiją ich w pył.Powodzenia Waleczni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie:Tampa Bay Rays(-2.5) - Toronto Blue Jays

Typ: 1 :plus:

Kurs: 3.46 :ok::plus:

Bukmacher:Pinnacle

25.06.2013 01:10

 

Analiza:

Spotkanie siódmej i dziewiątej drużyny z tabeli Ligi Amerykańskiej.Dziś liczę na to że w końcu po jedenastu wygranych gości z rzędu przegrają i to wysoko.Sądzę że w końcu dostaną takie baty że zapamiętają ten mecz na długo.Myślę także że jak była taka piękna seria wygranych to teraz przyjdą chude lata i prze grają kilka spotkań pod rząd.Grają wyjazd ale dla nich to nie robi aczkolwiek w końcu musi dobra passa zostać przelamana. Dlatego też sądzę że gospodarze dziś zagrają bardzo dobrzei wygrają pewnie te spotkanie.ostatnio pokonali Yankees na wyjeździe więc dziś u siebie powinni także ugrac troszkę punktów i wygrać ten mecz kilkoma punktami.Oba zespoły już grały w tym roku i każda drużyna potrafi wygrać.Tak wiedz dziś liczę że od pewnego zwycięstwa zacznie Tampa Bay Rays. Prawdopodobni miotacze » Hellickson J. [TAM] (5-3), Rogers E. [TOR] (3-2).Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - MLB, Baseball

Spotkanie - San Diego Padres(-2.5) - Philadelphia Phillies

Typ - 1

Kurs - 3.70

Buk - Betsson :krzeslo::minus:

26.06.2013 04:10

 

Analiza :

Dziś to dopiero jest wybór w spotkaniach do typowania.Można aż kręćka w głowie dostać.W każdym razie ja na dziś wybieram drugie spotkanie między tymi zespołami.Wczoraj do 9 inningu prowadzili goście ale ostatecznie po extra time wygrali gospodarze.dziś sądzę że powtorzą wyczyn z wczoraj ale przy okazji wygrają kilkoma punktami.Prawdopodobni miotacze » Marquis J. [sAN] (9-2), Kendrick K. [PHI] (6-4).Gospodarze pokazali że potrafią grać z Phillies u siebie więc dziś w drugim meczu powinni to potwierdzić.Oba zespoły są ze środka tabeli więc w sumie każdy może wygrać, ale to jest sport i należy typować.Ja w każdym razie stawiam na Padres i tego się trzymam.Powodzenia panowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: Baltimore Orioles - Cleveland Indians(-1.5)

Typ: 2 3:4

Kurs: 3.01 :nie::minus:

Bukmacher: Pinnacle

27.06.2013 01:05

 

Analiza:

A gram na przekór swoim przekonaniom w MLB. Dziś w trzecim spotkaniu stawiam na gości że ugrają spotkanie z Oriolsami przynajmniej na dwa punkty.Pierwszy mecz między nimi to pewna wygrana gości, w drugim spełnili się gospodarze wygrywając także trzema punktami na swoją korzyść.Jak będzie w trzecim meczu?Sądzę i stawiam na gości.Prawdopodobni miotacze to » Hammel J. [bAL] (7-5), Kazmir S. [CLE] (4-4).Baltimore byli w dołku ale w końcu się przełamali, ale czy podtrzymają passę zwycięstw.Być może ale jeszcze nie dziś.Oba zespoły ze środka tabeli ale dziś w nocy wierzę w Indian i na nich stawiam.Mam nadzieję że mnie nie zawiodą i pewnie wygrają te wyjazdowe spotkanie.Powodzenia Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Cincinnati Reds - San Francisco Giants

Typ: 2

Kurs: 2.35 :krzeslo::krzeslo::minus:

Bukmacher: WH

02.07.2013 01:10

 

Analiza:

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami.Oba zespoły jakby ostatnio spadek formy chociaż w końcu Giganci wygrali po pięciu porazkach z rzędu.dziś sądzę że pójdą za ciosem.Wygrają na wyjeździe kolejne spotkanie i będa teraz mieli kilka meczy bez porażki.W sumie na ostatnie pięc spotkań to aż czterokrotnie lepsi byli San Francisco.Reds w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali zaledwie raz.też są głodni sukcesu ale myślę że dziś jednak noc będzie należała do gości jeszcze.Prawdopodobni miotacze to Arroyo B. [CIN] (6-6), Kickham M. [sFG] (0-2).Może rzucający u Giants nie zachwyca aczkolwiek sądzę że są w stanie powalczyć i ugrać tutaj zwycięstwo.myślę że czas teraz na gości w wygrywaniu spotkań i na nich stawiam. redsi będą musieli poczekań na przełamanie ale jeszcze nie teraz i nie dzisiejszej nocy.Mam nadzięję ze się nie mylę i dziś zanotuje dużego plusa w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 1 @1,74 :plus:

 

Dziś G1 pomiędzy Pirates a Cubs.Faworytem wg bukmacherów są dziś goście i nie ma co się dziwić, gdyż Pitt's spisują się w tym sezonie fantastycznie, obecnie legitymują się bilansem na poziomie 52w-32l i oczywiście są na 1.miejscu w Centralnej Dywizji NL.A ostatnio nie spuszczają z tonu, w 10 ostatnich spotkaniach wygrali 8-krotnie, przegrywając zaledwie 2 razy.Inaczej jest z Cubs, którzy w tej samej dywizji zajmują 4.miejsce z bilansem 36w-47l.

Dzisiaj jako SP u gospodarzy wystąpi Jeff Samardzija(5w-7l, ERA:3.34).W 3 ostatnich pojedynkach rzucał bardzo dobrze, jego ERA była na poziomie 2.82 i dodając aż 16SO.Po stronie gości wystąpi świetnie spisujący się leworęczny Francisco Liriano(7w-3l, ERA:2.23).

To może być zacięty mecz, jednak uważam, że Pitt's mają po swojej stronie więcej atutów i to oni zaczną tę serię od zwycięstwa.Początek spotkania już dziś o godz.22:05 polskiego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago White Sox - Tampa Bay Rays Over 7.5 @2.00 :minus:

 

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy White Sox a Rays pojawiła się dość niska linia na poziomie 7.5.Co ciekawe w obydwu ekipach nie wystąpią dziś wyborni miotacze, po stronie gospodarzy z TB rzucać będzie David Price(2w-4l, ERA:4.65), zaś po drugiej stronie John Danks(2w-5l, ERA:4.38).

Dla drużyny z Chicago ten sezon jest bardzo kiepski, zajmują ostatnie miejsce w centralnej dywizji AL i mogą całkowicie odłożyć nadzieje na PO w tym sezonie.Tampa Bay spisuje się lepiej, zdecydowanie lepiej..bilans na poziomie 48w-40l w bardzo mocnej dywizji wschodniej.Z tak dobrym bilansem, TB Rays zajmują dopiero 4.miejsce.

Wczorajsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się niskim wynikiem, 3:0 dla Rays.Świetnie w tym spotkaniu rzucał Matt Moore, który zaliczył 12 zwycięstwo w tym sezonie, zaliczając w tym spotkaniu także 6 Strikeout's.

Bukmacherzy nie wystawili na to spotkanie zbyt wysokiej linii, a SP w tym spotkaniu w tym sezonie nie są w wybornej dyspozycji.8 runs jest jak najbardziej w zasięgu, a po takim kursie naprawdę warto zaryzykować i postawić.Początek spotkania już o godz.19:40 polskiego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: New York Yankees(-1.5) - Los Angeles Angels

Typ: 1 2:1

Kurs: 2.25 :minus:

13.08.2013 01:05

Bukmacher: WilliamHill

 

Analiza:

Spotkanie zespołów które są w dolnej części tabeli ligi amerykańskiej. Prawdopodobie od pierwszych minut zaczną pitcherzy » Kuroda H. [NYY] (10-7), Richards G. [LAA] (3-4).Zdaje się że to u dzisiejszych gospodarzy zagra lepszy miotacz>ja też jestem tego zdania i stawiam na ten zespół że Kuroda poprowadzi ich do pewnego zwycięstwa.NY u siebie nawet nieźle sobie radzi z aniołami więc mam nadzieję że dziś w pierwszym spotkaniu między nimi yankees pokażą na co ich stać.w sumie to już prawie końcowka sezonu zasadniczego więc tutaj może być ciężko jak gracze z pola zagrają.Ja jednak sądzę że NY nie będą lecieć w kulki i zagrają tak jak na nich pzrystało i wygrają pewnie te spotkanie.Liczę na nich więć mam nadzieję że mnie nie zawiodą .powodzenia chłopaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 21.45

Spotkanie: BOS Red Sox (F Doubront) @ SF Giants (B Zito)

Typ: Boston over 4,5 :plus:

Kurs: 2.1

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Trzecie spotkanie serii. W pierwszym Boston wygrał 7:0, ale dzisiejszej nocy po walku Giants wygrali 3:2 w 10 inningu gry. Boston miał mecz pod kontrolą, ale końcówka fatalna w ich wykonaniu. Dzisiaj trudno wskazać faworyta. Niby Boston ma na koncie 74 wygrane a Giants 56 i małe szanse na grę w playoff. Goście walczą o wygraną w dywizji East w AL z Tampą czy Yankees więc powinni grać teraz swój najlepszy baseball. Tak czy inaczej na pewno grają ofensywie i sporo odbijają. A starterzy w tym spotkaniu:

Probables:

BOS:Doubront (8-6, 3.95)

SF:Zito (4-8, 5.34)

dają nadzieję na sporo odbić. Szczególnie jeśli popatrzymy na to co wyprawia Zito. Sezon ma fatalny. Zresztą jego kariera to wzloty i upadki. Ostatnio grał 16 sierpnia, a ostatnie 4 gry manager Giants zdegradował go do roli rezerwowego. Dzisiaj wraca do rotacji. Ale jego staty w tym sezonie to 116.1IP gry, 147 H i 77 R. Według mnie Boston na pewno stać na ugranie dzisiaj przynajmniej 5 runs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 26.08.2013 20:10

Dyscyplina: MLB,Baseball

Mecz: Kansas City Royals - Tampa Bay Rays

Typ: 2 :minus:

Kurs: 1,86

Bukmacher: Bet365

 

analiza:

Dziś zapowiada się pasjonujące spotkanie.Na przeciw w szranki staną gracze z Kansas City a Tampa Bay.Goście walczą o jak najwyższą lokatę przed play-offami więc dziś myślę że na obcym stadionie będą grali z całych sił aby wygrac te spotkanie.gospodarze no cóż za wielkich szans nie mają aby zagrać w dalszej rundzie.Myślę że nie przyłożą się do tego spotkania należycie i go po prostu odpuszczą.Po serii porażek w końcu wygrali z Nationals ale to nie znaczy że nagle forma się do nich uśmiechnęła.dziś sądzę że nie będą mieli za dużo do powiedzenia i przegrają z kretesem.Prawdopodobnie miotacze » Guthrie J. [KAN] (12-10), Hellickson J. [TAM] (10-7).W sumie to tylko sport ale ja dziś stawiam na gości ktorzy pewnie wygrają te spotkanie!!!Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 20.10

Spotkanie: SEA Mariners (F Hernandez) @ KC Royals (D Duffy)

Typ: Mariners under 3,5

Kurs: 1.86

Bukmacher: Bet365

Analiza: Kansas ciągle się liczy w walce o dziką kartę w AL. Bilans co prawda 70-66 dość mierny, ale szanse są. Znowu Mariners jak co roku już dawno wyzbyli się jakichkolwiek szans na playoffy. Tak czy inaczej w tym spotkaniu z pewnością wysokiego wyniku nie będzie. I gospodarze i goście nie należą do zbyt ofensywnych ekip. Mariners średnio zdobywają 3,9runs/mecz i odbijają 8,2hits/mecz. Znowu Royals średnio tracą 3,7runs/mecz. To najlepszy wynik w całej AL. Ostatnio gospodarze grali z Toronto. Tracili 0, 4 i 3 runs. Wcześniej z Twins. Tracili 1, 1 i 1 run. Widać więc, że i Mariners, jedna z gorszych ekip w lidze pod względem ofensywy może mieć problem z uzyskaniem 4 lub więcej punktów w tym spotkaniu. Duffy (2-0, 1.10) to pitcher gospodarzy. Od 12.2IP gry nie oddał żadnego runa. Co prawda to jego 4 mecz w lidze, ale nie sądzę, aby bardzo się stresował. Przeciw niemu zagra Hernandez więc tym bardziej wyzwanie przez Duffym spore. Liczę, że podtrzyma swoją serię i zagra 3 dobry mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: CHI White Sox (C Sale) @ NY Yankees (H Kuroda)

Typ: powyżej 5,5 runs w meczu

Kurs: 1,40

Godz: 04.09.2013 1:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Drużyna New York Yankees ostatnimi czasy robi wysokie wyniki. Cztery spośród ich pięciu ostatnich spotkań to overy i co najmniej 9 runs. Jeśli chodzi o overy 5,5 w meczach Yankees, to na dziesięć ostatnich spotkań było ich osiem. Chicago White Sox ostatnio też są dośc bogate w zdobywane i tracone runs. Over 5,5 Chicago White Sox przekraczali w dziewięciu na dziesięć ostatnich spotkań. White Sox mają aktualnie serię ośmiu meczów, gdzie było over 5,5 i mam nadzieję, że będą kontynuowali tą passę. To będzie drugi mecz serii, w pierwszym był wynik 9:1 dla New York Yankees, czyli bez najmniejszego problemu przekroczyli linię 5,5. Starterzy obu drużyn są solidni, ja jednak sugeruję się tutaj statystykami i te statystyki do mnie przemawiają. Linia 5,5 nie wydaje mi się tutaj zbyt trudna do pokrycia, więc typ wydaje mi się w miarę bezpieczny. Być może nawet samo New York Yankees pokryją ten over, gdyż White Sox w trzech ostatnich meczach tracili po co najmniej 7 runs, więc defensywnie mają jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 21.35

Spotkanie: TEX Rangers (Y Darvish) @ OAK Athletics (J Parker)

Typ: under 7

Kurs: 1.8

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Walka między Rangers i Athletics o wygraną w dywizji West w AL niesamowita. W tej chwili prowadzi zespół Rangers. Bilans 80-58 nie daje im jednak komfortu. Z bilansem 79-59 zaraz za nimi są gospodarze dzisiejszego spotkania. W tej chwili Athletics są liderem jeśli chodzi o wyścig do dzikiej karty, więc nawet brak wygrania swojej dywizji daje im możliwość gry w postseason. Ja tutaj gram na under w meczu, mimo, że granica 7 tuns bardzo niska. To spotkanie to 3 gra w tej serii, w poprzednich 4:2 dla Athletics i 5:1 dla Rangers (Colon ma już dość sezonu i ostatnio zagrał 4 kolejne fatalne mecze). Dzisiaj miotaczem w zespole gospodarzy będzie Jarrod Parker, RHP 10-6, 3.59 ERA, gości Yu Darvish, RHP 12-6, 2.73 ERA. Parker ma serię 8-0 z ostatnich 17 gier i ERĘ na poziomie 2,57. Ostatnio po 7-9 inningów i oddawał 1-3 runs. Z Rangers grał 3 razy, 2 mecze po 7IP, w których oddawał 2 i 3 runs oraz raz 6IP 2ER. Darvish w ostatnich 10 grach zaliczył 68IP i dał tylko 18 runs. Według mnie 6 runs w tym spotkaniu to góra, tym bardziej przy takich pitcherach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: BOS Red Sox (J Peavy) @ TB Rays (J Hellickson)

Typ: Boston Red Sox w tym spotkaniu zdobędzie powyżej 2,5 runs

Kurs: 1,45

Godz: 13.09.2013 1:10

Bukmacher: William Hill

Analiza: Zdobycie co najmniej 3 runów przez taką potęgę ofensywną jak Red Sox nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem. Boston Red Sox to obecnie najmocniejsza ekipa jeśli chodzi o ofensywę i z całą pewnością jedna z najlepszych drużyn ogólnie. Ich bilans wyjazdowy 42 zwycięstwa i 33 porażki to jest imponujący bilans. Tak dobre statystyki Boston zawdzięcza przede wszystkich swojej ofensywie. Średnia 5,21 zdobywanych runs na mecz to wspaniały wynik, aktualnie najlepszy w lidze. Boston Red Sox niedawno rozegrali serię czterech spotkań z New York Yankees i zdobywali tam: 9 runs w pierwszym meczu, 12 w druim, 13 w trzecim i 3 w czwartym. Jak widać trzy z tych czterech spotkań rozegrali kapitalnie, czwarte im za bardzo nie wyszło, ale te trzy runy zdobyli. Z Tampą będzie to trzeci mecz serii. Dwa pierwsze spotkania wygrał Boston: 2:0 i 7:3. W pierwszym meczu jak widać Red Sox zdobyli tylko 2 runy, jednak w drugim już aż 7. Starter Tampy Jeremy Hellickson nie spisuje się zbyt dobrze w tym sezonie, gdyż jego ERA jest na poziomie 5,04. Spodziewam się, że Boston zdobędzie tutaj ok. 5 runs, ja jednak wybieram bezpieczną według mnie linię powyżej 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Cleveland Indians (D. Salazar) - Chicago White Sox (D. Axerlod)

Typ: powyżej 9 runów w meczu (dwudrogowo, zwrot jeśli będzie dokładnie 9 runów)

Kurs: 3,10

Godz: 26.09.2013 1:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Jest to typ który wybrałem głównie ze względu na to kto będzie starterem u Chicago White Sox. Dylan Axerlod gra w tym sezonie bardzo słabo, gdyż jego ERA jest na poziomie 5,72. Co ważne ten zawodnik ostatnio gra naprawdę tragicznie i mecze z jego udziałem kończą się dla Chicago wysokimi porażkami jak np. ich mecz z Detroit Tigers, gdzie Cleveland dostało mocne lanie 5:12. Po prostu Axerlod jest bez formy i wątpię, by akurat w tym meczu się odrodził. Cleveland wygrało 13 ostatnich spotkań z Chicago White Sox i zwykle punktowali ich niemiłosiernie, nie mając żadnych problemów z defensywą White Sox. W bezpośrednich meczach tych dwóch drużyn nie brakuje bardzo wysokich wyników. Na dziesięć ostatnich spotkań over 9 był w trzech meczach i dwa razy było dokładnie dziewięć runów. Oczywiście liczę tutaj przede wszystkim na to, że Cleveland wykorzystają fatalną formę startera Chicago, jednak mam też nadzieję, że Chicago dołoży też kilka runów do overka, gdyż w ostatnich meczach jeśli chodzi o ofensywę, to wyglądają nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 22.05

Spotkanie: LA Dodgers (C Kershaw) @ STL Cardinals (M Wacha)

Typ: under 15 hits

Kurs: 1.80

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiejszej nocy był start NLCS i game 1 na Busch Stadium. Po 13 inningach wygrali gospodarze 3:2. Dzisiaj mecz nr 2 i mimo gry Kershawa w Dodgers wcale nie jestem przekonany do gry na Dodgers. Cardinals są w gazie, świetnie zakończyli sezon zasadniczy, wygrali 10 z 12 ostatnich gier, potem 3:2 w serii z Piratami. Dodgers uporali się z Braves w swojej serii. Patrząc na dokonania obu zespołów skłaniałbym się ku underowi odbić. Wczoraj co prawda było ich aż 16 ale było też 13 rozegranych inningów. Po obu stronach zagrają miotacze, którzy mają bardzo udany sezon i co ważne zagrali już kolejne świetne gry w postseason.

Probables:

LAD: Kershaw (16-9, 1.83)

STL: Wacha (4-1, 2.78)

Kershaw zagrał 2 mecze z Braves. 13IP i tylko 6 odbić pałkarzy rywali. Sezon także świetny, skuteczność pałkarzy, grających przeciw niemu na poziomie .195. Znowu Wacha to młodziak, który zagrał zaledwie 15 gier w Cardinals. Zaledwie 64.2IP, ale też dał tylko 52 odbicia rywalom. W postseason imponujący mecz z Pittsburgiem, bo w 7.1IP gry dal rywalom tylko jedno zaliczone odbicie.

Mecz ważny dla obu stron, wygrana gospodarzy da im zdecydowaną przewagę w serii, dla Dodgers porażka skazuje ich na brak możliwości pomyłki w kolejnych grach na swoim terenie. Tak czy inaczej na wiele odbić przy tych pałkarzach nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 22.05

Spotkanie: Detroit Tigers - Boston Red Sox

Typ: Boston under 3 runs

Kurs: 1.909

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Mecz nr 3 w ALCS. Po 2 grach w Bostonie przenosimy się na Comerica Park. W tej chwili jest wynik 1:1 w serii i oba mecze były thrillerem. W pierwszym 1:0 dla Tigers po kapitalnym spotkaniu miotaczy gości. Sanchez przez 6 IP gry nie dał ani razu odbić gospodarzom, a zaliczył 12 SO, cała ekipa aż17. Boston zaliczył 1 odbicie w całym spotkaniu. W drugim było 5:0 dla Tigers i bullpen gości zrobił coś czego dorośli faceci nie robią w playoffach. Oddali grand slam HR w 8 inningu oraz jeszcze jeden run w 9 i Tigers przegrali mecz. Dzisiaj nie ma opcji, aby Verlander mógł coś sknocić. W sezonie zasadniczym bardzo przeciętnie, choć swoje zrobił. Jednak już playoffy to 2 mecze z Athletics, 7IP i 8IP, dał rywalom 6 razy odbić i bez strat punktowych. Znowu Lackey w zespole Bostonu z Tampą w pierwszym meczu w playoff fatalnie. 5.1IP gry, 4 oddane runs, ale zaliczono mu wygraną.

Probables:

BOS: Lackey (10-13, 3.52)

DET: Verlander (13-12, 3.46)

Tak czy inaczej Verlander w postseason w tym roku 15IP gry i 0 stracnych runs. Co więcej 21 SO, co pokazuje, że Red Sox mogą mieć duży problem z trafieniem w piłkę przez niego rzucaną. Zresztą w 2 meczach w Bostonie pałkarze Red Sox dostali 33 strikeouty. 3 runs to za dużo jak Boston w meczu przeciwko Verlanderowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gr2EDt8n-2coPFszi.pngAtlanta Falcons - New Orleans Saints Q9oIIjTc-thpaIXJo.png

Typ: under 52.5 :plus:

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle

 

 

 

Pierwszym spotkaniem rozpoczynającym Week 12 będzie mecz Atlanta Falcons z New Orleans Saints. Obie drużyny z Konferencji Krajowej także z tej samej dywizji, Dywizji Południowej. Dużo lepiej w rozgrywkach idzie drużynie z Nowego Orleanu, obecnie zajmuje 2 miejsce w konferencji bilans 8-2, dzięki temu są liderami dywizji. Atlanta zupełnie odwrotnie drugie miejsce, ale od końca z bilansem 2-8 i ostatnie miejsce w dywizji. Średnio drużyna z Atlanty zdobywa 21.4 punków na mecz przy czym traci 29.2. Saints zdobywają średnio 28.8 punktów na mecz i tracą 18.3. New Orleans przegrali ostatnie dwa mecze wyjazdowe (jedyne dwa w sezonie) kolejno z New England Patriots 30:27 i New york Jets 26:20. Dziś powinni zakończyć tą serię i wygrać mecz z Atlantą. Ostatnie mecze tych drużyn gry gospodarzem była drużyna Atlanta Falcons:

 

30.11.12 Atlanta Falcons - New Orleans Saints 23:13

13.11.11 Atlanta Falcons - New Orleans Saints 23:26

28.12.10 Atlanta Falcons - New Orleans Saints 14:17

13.12.09 Atlanta Falcons - New Orleans Saints 23:26

09.11.08 Atlanta Falcons - New Orleans Saints 34:20

 

W ostatnich trzech latach utrzymuje się tendencja poniżej 50 punktów. W najbliższym spotkaniu faworytem będzie drużyna New Orleans Saints. Choć mimo faktu, że gra z drużyną o wiele słabszą może łatwo nie mieć. Największym atutem Atlanty wydaje się być gra na własnym stadionie to może nie zatrzyma gości, ale myślę, że powinno ograniczyć ilość zdobytych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...