Skocz do zawartości

Archiwalne posty


Krzysiekow

Rekomendowane odpowiedzi

Analizę wklejam tutaj, gdyż dział NFL jest z niewiadomego powodu zamknięty

 

Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL

Spotkanie: New York Giants - Dallas Cowboys

06.09.2012 - 02:30

Typ: Pierwsza kwarta - New York Giants (-0.5)

Kurs: 2.13

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Witam. I tym oto sposobem przechodzimy do typów dnia na dzień szóstego września 2012 roku. Dziś, podobnie jak wczoraj, typ nocny. Tym razem nie tenis a futbol amerykański. Jest to dyscyplina bardzo popularna w Stanach zjednoczonych. Ich liga krajowa jest najmocniejszą ligą świata w tej że właśnie potocznie mówiąc dziwnej dyscyplinie o której spora część polaków zapewne nie ma zielonego pojęcia. Dzisiejszej nocy mamy rozpoczęcie sezonu. Tak więc o godzinie 02:30 na boisko wybiegną drużyny New York Giants oraz Dallas Cowboys/ W moim uznaniu, jak i uznaniu bukmacherów dość mocnym faworytem tego spotkania są gospodarze, a kursy w granicach 1.50 to potwierdzają. Taki kurs mnie nie zadowala więc polecam spróbować coś z mocniejszym przelicznikiem. Mam tu na myśli pierwszą kwartę. Przypomnę jeszcze raz, że jak na razie za wiele powiedzieć nie możemy gdyż to dopiero początek sezonu. Mogę, a zarazem powinienem przytoczyć ostatnie spotkanie między tymi zespołami w ubiegłorocznej batalii. Otóż spotkanie to zakończyło się wynikiem 31:14 dla drużyny NYG, a pierwszą część spotkania wygrali oni 7:0. Więc myślę że po takim kursie do taśmy, zaryzykować można, mówię do taśmy, gdyż przestrzegam przed większymi sumami na samym starcie rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 19.45

Spotkanie: Milwaukee Brewers u St. Louis Cardinals

Typ: How many pitches will Yovani Gallardo (Mil) throw in the game? over 96,5 :plus::plus:

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: Brewers z 67 wygranymi na koncie ciągle mają szanse na postseason, ale tylko matematyczne. W zdecydowanie lepszej sytuacji są gospodarze. 74 wygrane na koncie i ciągle są blisko playoffów. Yovani Gallardo, RHP 14-8, 3.79 ERA to pitcher gości. Linia ilości rzutów w tym spotkaniu ustawiona dość nisko jak dla tego narzucającego. W 28 grach zaliczył 173.1IP, a w ostatnich 10 grach, aż w 7 przebywał na boisku przynajmniej 7 inningów. Ostatni mecz zdecydowanie mu nie wyszedł, bo nie dotrwał nawet pełnych 5 inningów z Piratami i oddał aż 7 runs. Jednak manager zespołu pozwala temu pitcherowi grać długo niezależnie od tego na co pozwala pałkarzom rywali. Nawet w tym ostatnim meczu rzucał aż119 razy. W tym sezonie Gallardo tylko 4 razy mniej niż 100 razy w meczu, w tym 2 mecze to spotkania z początku ligi, czyli z kwietnia, gdy podstawowi narzucający nie sąw pełnej dyspozycji. Polecam zagrać ten zakład w Bwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 3.10

Spotkanie: Seattle Mariners - Oakland Athletics

Typ: under 6,5

Kurs: 1.95

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Lina ustawiona bardzo nisko, ale i Athletics i Mariners to ekipy o bardzo dobrej grze w polu i niewielkim potencjale ofensywnym. Nie ma tam wybitnych pałkarzy. Patrząc na wcześniejsze mecze, to w tym sezonie w ostatnich 10 grach aż 7 razy under dla takiej granicy. Dzisiejszej nocy było 6:1 dla gości, słabiutko zagrał as Mariners Hernandez, który dał aż 11 hits i 5 runs w 4.2IP gry. Patrząc na tegoroczne dokonania obu zespołów, można zauważyć, że: średnio goście zdobywają 4,2runs/mecz, posiadają najlepszą defensywę w lidze i są 3 zespołem od końca w lidze pod względem średniej ilości odbić w meczu (8,0hits/mecz). Gospodarze to najgorszy zespół w lidze pod względem ilości zdobywanych runs w meczu (3,8) i pod względem ilości odbić (7,8). Co ważne w tym spotkaniu zagrają dwaj pitcherzy o znakomitych ostatnio statach. W Oakland wyjdzie Anderson (3-0, 0.90) grał zaledwie 3 mecze w lidze MLB. W 20 inningów dał rywalom tylko 2 runs. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby Mariners go mogli stłamsić. Iwakuma (6-3, 3.14) zagra w lidze po raz 25, w tym 12 jako starter. Ostatnie 4 mecze to 26IP gry i 1 oddany run. Grał już z Athletics jako zmiennik. Ale aż 3.2IP i dał 1 hit i 1 run. Według mnie under nawet przy linii 6,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLB, 09.09 - 20:15

St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers

typ: 1 (-2 AH)

kurs: 3.34

Pinnacle

 

Analiza: Dziś wieczorem czasu polskiego dojdzie do trzeciego spotkania w lidze MLB pomiędzy St. Louis Cardinal a Milwaukee Brewers. Dotychczas 2 poprzednie mecze wygrali goście z Milwaukee jednak tym razem stawiam na gospodarzy. Zawodnicy z St. Louis to czołówka ligi MLB i u siebie rzadko kiedy przegrywają wszystkie mecze w serii. Dziś nadszedł czas na przełamanie zwłaszcza że zespół nadal walczy o udział w play off i nie może sobie pozwolić na takie wpadki. Dziś w drużynie Kardynałów rozpocznie J. Kelly, dość solidny miotacz ERA 3.70 który co prawda ma bilans 4-6 ale z meczu na mecz gra coraz lepiej. Po drugiej stronie rozpocznie Marcum który ma bilans 5-4 ERA 3.53 więc żadnej przewagi po stronie gości nie widać, zwłaszcza że w ostatnim tygodniu zagrał dość słabo z Chicago Cubs. Aby zachować szanse na play off gospodarze powinni 3 spotkanie wygrać i nic nie stoi na przeszkodzie aby tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 21.35

Spotkanie: Oakland Athletics u Los Angeles Angels

Typ: Los Angeles Angels under 4,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Czwarty, kończący serię mecz między podanymi ekipami. I Athletics i Angels ostatnio sporo wygrywali. Co ciekawe Angels do rozpoczęcia tej serii wygrali 11 z 12 gier, ale w tej serii 3 porażki z rywalem i dzisiaj będą bronić się przed dostaniem sweepa. Goście znowu mają bilans 15 wygranych w ostatnich 18 grach i serię 6 wins. Widać więc, że Athletics są na prostej drodze do playoffów. Zajmują 2 pozycję w West (AL) i są bilsko Rangers (strata 3 wygranych) i już mają 5 wygranych przewagi nad Angels. Dzisiaj stawiam na to, że goście nie stracąwięcej niż 4 runs. To zespół o znakomitej grze defensywnej, tracący bardzo mało punktów, jest liderem całej MLB pod tym względem. Brett Anderson, LHP 4-0, 0.69 ERA to pitcher gości. W tym sezonie zagrał tylko 4 mecze, ale jakie. 26IP gry i zaledwie 2ER i 19SO. To pokazuje, że Angels mogą mieć olbrzymi problem ze zdobywaniem bazy domowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Texas Rangers (D.Holland) - Los Angeles Angels (E.Santana)

Typ: powyżej 10 runs w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 10 runs, to zwrot)

Kurs: 1,909

Godz: 01.10.2012 1:05

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza: Mecze pomiędzy tymi drużynami zwykle są bardzo overowe. Na dziesięć ostatnich spotkań było aż siedem overów. Ofensywa Texasu jest najlepsza w lidze, zdobywają oni średnio ponad pięć runów na mecz. Ofensywa Los Angeles Angels wiele im nie ustępuje, gdyż są oni czwartą ofensywą w lidze i zdobywają średnio 4,75 runów na mecz. Texas ma serię czterech overów z rzędu, Los Angeles na pięć ostatnich spotkań mają cztery overy i raz tyle samo ile wynosiła linia. Starterzy obu ekip nie spisują się w tym sezonie zbyt dobrze. D.Holland ma ERA na poziomie 4,50, a E.Santana 4,93. Starterzy są niezbyt mocni, tendencja overowa w meczach tych drużyn, overowe serie obu ekip. To wszystko daje mi podstawy do tego, by wytypować tutaj over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, godz. 23.05

Spotkanie: St. Louis Cardinals u Atlanta Braves (National League Wild Card)

Typ: How many pitches will Kris Medlen (Atl) throw in the game? over 90,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: No i mamy palyoffy w MLB. Dzisiaj są 2 mecze tzw. Wlid Card playoff. Kto wygra będzie grał w półfinałach NL, albo AL. Kto przegra kończy sezon, więc jeden mecz decyduje. A cały sezon przecieżliczył 162 mecze. To jest spotkanie w National League Wild Card palyoff. Według mnie w takim spotkaniu nie ma co liczyć na wysoki wynik. Tym bardziej, że po obu stronach zagrają najlepsi starterzy zespołów. Braves wysyłają Krisa Medlena (10-1, 1,57ERA). Patrząc tylko mecze, w których wychodził jako starter, czyli od 31 lipca to jego bilans jest niesamowity: 9-0 i 0.97 ERA, dał 57 hits w 83 2/3 innings, notując 84SO. Pobił rekord MLB w ilości kolejnych wygranych dla zespołu (teraz wynosi 23). W tym sezonie ten zawodnik grał 138IP i dał rywalom zaledwie 103 odbicia przy stracie 26runs. W ostatnich 10 grach 73.1IP gry i tylko 48 odbić rywali. W tym sezonie zagrał 50 meczów, ale tylko 12 jako starter. W tych spotkaniach 7 razy rzucał przynajmniej 91 razy, w tym 4 razy ponad 100. Dzisiaj najważniejszy mecz w życiu Medlena, a patrząc na jego dokonania, to nie ma mowy, aby akurat dzisiaj było źle z jego ręką. Spokojnie będzie grał ok. 7 inningów, a może i więcej, a to na pewno da ponad 90 rzutów. Braves są w tej chwili lepszym zespołem, tym bardziej, że Matt Holliday i Carlos Beltran są zdecydowanie pod formą w ostatnim czasie, a to oni decydowali o grze ofensywnej Cardinals.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Atlanta Braves - St.Louis Cardinals

Typ: powyżej 5,5 runs w meczu

Kurs: 1,52

Godz: 05.10.2012 23:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Starterzy obu drużyn mają za sobą rewelacyjny sezon zasadniczy. Lohse ma ERA na poziomie 2,86, a Medlen 1,57. Ten drugi spisywał się w tym sezonie rewelacyjnie. Bardzo ciekawie wyglądają natomiast statystyki bezpośrednich spotkań obu zespołów. Na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami zawsze było co najmniej 7 runów w meczu. Na te dziesięć ostatnich spotkań aż osiem razy był over. W większości przypadków te overy były bardzo wysokie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 10:7 dla Atlanty. Wcześniejsze mecze też mocno overowe: 5:4 dla Atlanty, 8:2 dla Cardinals, 7:4 dla Atlanty, 7:2 dla Atlanty, 9:7 dla Atlanty, 6:3 dla Cardinals. Jest to seria siedmiu overów z rzędu. Na dodatek starter Atlanty choć jest w wybornej formie, to nie ma doświadczenia i w tak ważnym meczu może nie wytrzymać napięcia i zagrać dużo gorzej niż zwykle. Uważam, że ta wybrana przezemnie obniżona linia jest atrakcyjna do gry po takim kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: BAL Orioles (J Saunders) @ TEX Rangers (Y Darvish)

Typ: powyżej 7 runs w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 7 runs, to zwrot)

Kurs: 1,45

Godz: 06.10.2012 2:35

Bukmacher: William Hill

Analiza: Na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami było siedem overów. Wiele z tych overów było naprawdę wysokich, jak chociażby ich ostatni mecz, gdzie Texas wygrał 12:3. Ofensywa Texasu bardzo dobrze radzi sobie z Baltimore, gdyż na te dziesięć ostatnich spotkań aż pięć razy zdobywali dwucyfrową liczbę runów. Na dodatek Texas to zdecydowanie jedna z najlepszych(jeśli nie najlepsza) ofensyw w lidze. Zdobywali oni w sezonie zasadniczym aż 4,99 runs na mecz. W meczach z Baltimore ta ich średnia jest o wiele wyższa. Widać, że leży im ta drużyna. Baltimore to rewelacja tego sezonu, choć z Texasem grali słabo, jednak po te co najmniej 3 runy niemal zawsze zdobywali, więc tutaj też powinni dołożyć do tego overa. Starterzy obu drużyn w tym meczu są przeciętni. Saunders ma ERA na poziomie 4,07, a Darvish 3,90. Uważam, że linia którą wybrałem jest dość bezpieczna biorąc pod uwagę to jak zwykle wyglądają bezpośrednie mecze tych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Baltimore Orioles - New York Yankees

Typ: over 7,5 runów w meczu

Kurs: 1,90

Godz: 08.10.2012 0:00

Bukmacher: Unibet

Analiza: W meczach pomiędzy tymi drużynami zwykle pada mnóstwo runów. Pięć ostatnich spotkań pomiędzy nimi to overy. Te overy były naprawdę solidne, gdyż aż cztery z nich zakończyły się dwucyfrową liczbą runów. Ostatni mecz pomiędzy nimi zakończył się wynikiem 13:3 dla Yankees. Wcześniej było 5:4 dla Baltimore, 8:5 dla Yankees, 10:6 dla Baltimore, 8:3 dla Baltimore. Takie wyniki robią wrażenie. Ofensywa Yankees pod koniec sezonu zasadniczego spisywała się doskonale, np. w trzech meczach z Bostonem zdobyli aż 28 runów, a wcześniej w czterech meczach z Toronto zdobyli 22 runy. Baltimore zagrało dobry mecz z Texasem, gdzie zdobyli 5 runów. Starterzy obu drużyn są solidni(Sabathia ERA na poziomie 3,38, a Hammel 3,43), jednak ja wierzę w tą overową tendencję. Liczę na to, że overowa seria w meczach bezpośrednich tych drużyn się przedłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Baltimore Orioles (W. Chen) - New York Yankees (A. Pettitte)

Typ: powyżej 8 runs w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 8 runs, to zwrot)

Kurs: 2,060

Godz: 09.10.2012 2:07

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Przy mojej poprzedniej analizie zaufałem prawu serii i mi się to opłaciło. Tym oto sposobem mamy już sześć overów z rzędu w meczach pomiędzy tymi drużynami. Osiem na ostatnich dziesięć spotkań pomiędzy tymi ekipami to overy. Szczególnie Yankees wydają się mieć dobry sposób na zdobywanie runów z Baltimore. Biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze pomiędzy nimi, to New York Yankees zdobyli w nich w sumie 20 runów. Biorąc pod uwagę pięć ostatnich bezpośrednich spotkań, to NYY zdobyli aż 38 runów. Widać, że leży im ekipa Baltimore Orioles. Baltimore z NYY chociaż sporo traci, to jednak też sporo runów zdobywają. 25 runów w pięciu ostatnich meczach to dobry wynik, to daje 5 zdobytych runów na mecz. W meczach tych drużyn ofensywa góruje nad defensywą. Starter Yankees w tym meczu jest solidny, jego ERA jest na poziomie 2,87, a starter Orioles taki sobie, ERA 4,02. Spodziewam się tutaj przedłużenia overowej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Oakland Athletics - Detroit Tigers

Typ: powyżej 9 runów w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 9 runów, to zwrot)

Kurs: 3,20

Godz: 10.10.2012 3:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Na dziesięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami sześć razy był over. Cztery z tych overów były bardzo wysokie- po kilkanaście runów. Detroit dość łątwo zdobywa runy w meczach z Oakland. W pięciu ostatnich meczach przeciwko Oakland Tigers zdobyli w sumie 30 runów oraz wygrali cztery spośród tych pięciu meczów. Ofensywa Oakland w ciągu całego sezonu spisywała się dość przeciętnie, jednak pod koniec złapali dobrą formę i poprawili swoje statystyki. Zdobyli oni w trzech meczach z Texasem aż 19 runów, z Seattle aż 20(też w trzech meczach), jeszcze wcześniej z Texasem 23 w czterech spotkaniach. Jak widać forma jest, dlatego po dwóch słabych meczach z Detroit wreszcie powinni lepiej zagrać w tej ofensywie. Starter Detroit Anibal Sanchez wielką przeszkodą nie powinien być, jego ERA jest na poziomie 3,86. Brett Anderson(Oakland) ma ERA 2,57, ale zbyt wiele w tym sezonie nie grał, więc dobrze spisująca się przeciwko Oakland ofensywa Detroit te 4-5 runów śmiało może zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Washington Nationals - St.Louis Cardinals :n::nie:

Typ: 1 :minus:

Kurs: 1.91

Godz: 10.10.2012 19:07

Bukmacher: Pinnacle

 

To już trzecie spotkanie między tymi zespołami.Aktualnie mamy wynik remisowy.Gospodarze dzisiejszego dnia w pierwszym spotkaniu pokonali gości różnica jednego oczka .W kolejnym już meczu na terenie przeciwnika przegrali i to bardzo dotkliwie bo aż 12:3.Jednym słowem pogrom totalny. Cardinals zagrali jak na mistrzów przystało.W sumie przecież bronią trofeum wywalczonego sprzed roku.W tym sezonie jednak będzie to trudne aby obronić mistrzostwo.W sezonie zasadniczym drużyny pokazały że są mocne.Tak jak i Nationals które brylował w sezonie zasadniczym.Dziś myślę ze atut własnego stadionu da im zwycięstwo.Pokazali że potrafią wygrywać mecze i na obcym boisku.Kurs jest bardzo dobry i warto postawić dziś właśnie na graczy ze stolicy tego ogromnego kraju.Mają wiele atutów czy to w rzucającym piłki jak i gracy pałkarzy. Tanio skory przyjezdni na pewno nie sprzedadzą ale w dzisiejszym spotkaniu myślę że i tak to będzie za mało na bardzo dobrze dysponowanych na własnym boisku graczy Washington.Liczę na wynik poniżej 7 okrążeń ale kto wie jak to się potoczy z uderzeniami w każdym bądź razie będzie to na korzyść gospodarzy dzisiejszej potyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: New York Yankees (P. Hughes) - Baltimore Orioles (J. Saunders)

Typ: powyżej 8,5 runów w meczu

Kurs: 1,862

Godz: 12.10.2012 1:35

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Do niedawna w meczach pomiędzy tymi drużynami było overowo. Była seria sześciu overów z rzędu, jednak potem nastąpiły dwa underowe spotkania, które kończyły się wynikami 3:2 dla którejś z drużyn. W obu tych underowych meczach starterzy byli o wiele solidniejsi niż mają być w tym meczu. J. Saunders z Baltimore ma ERA na poziomie 4,07. Ważniejsze dla mnie jest jednak to, że u Yankees starter też będzie słabszy niż w poprzednich meczach- Phil Hughes ma ERA na poziomie 4,23. To będzie dobra okazja do tego, by Orioles wreszcie solidniej zapunktowali, a przecież w meczach z Yankees często zdobywali wiele runów. Jeśli chodzi o Yankees, to tutaj liczę na to, że wreszcie zagrają wyśmienicie w ofensywie, w końcu to druga drużyna jeśli chodzi o ofensywę w lidze. Zdobywają oni średnio prawie pięć runów na mecz. Pod koniec sezonu zasadniczego dość często mieli super mecze, gdzie zdobywali po kilkanaście runów albo byli tego bardzo bliscy. Myślę, że po dwóch underach z rzędu pora powrócić do overowej tendencji jaka była do niedawna w meczach bezpośrednich tych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - American League, godz. 23.05

Spotkanie: Baltimore Orioles u New York Yankees

Typ: W ilu innigach będzie narzucać CC Sabathia (NYY)? over 7

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj finałowy mecz pierwszej rundy playoffów w AL. Na Yankee Stadium kto wygra awansuje do American League Championship Series. Buki zdecydowanie widzą w roli faworyta gospodarzy, jednak ja przestrzegałbym przed takim hurraoptymizmem. Orioles już pokazali, że rywal im niestraszny. I gdyby nie wyjątkowy wieczór J. Johnsona w meczu nr 1 (0.1IP gry 5H, 5R na ostatniej zmianie) to już mogłoby by być po zabawie dla Yankees. A tak mamy 2:2. Dzisiaj spodziewam się twardej gry CC Sabathia jako pitchera gospodarzy. Sezon miał taki sobie, bo tylko 28 meczów (drobna kontuzja) i 200 inningów, bilans 15-6. Jednak w meczu nr 1 pokazał, że w playoffach poznaje się prawdziwych mężczyzn. Zagrał 8.2IP i rzucał 120 razy. Dał rywalom 2 runs. Według mnie takiego zawodnika właśnie potrzeba dzisiaj. Nie ma szans, żeby zszedł wcześniej niż 7 inning, na pewno także koło 120 rzutów wykona. Nie sądzę też, aby Orioles mogli go ugryźć na więcej niż 1-2 runs. Według mnie będzie długo grał i 7 inningów spokojnie zaliczy. To bardzo ważny mecz dla gospodarzy, a za ponad stumilionowy kontrakt Sabathia powinien właśnie w takim meczu się odwdzięczyć sponsorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Washington Nationals - St. Louis Cardinals

Typ: powyżej 8 runów w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 8 runów, to zwrot)

Kurs: 2,95

Godz: 13.10.2012 2:35

Bukmacher: Bet365

Analiza: Linia wystawiona przez bukmacherów jest bardzo niska, bo 6,5. Ja tutaj wcale nie jestem przekonany, że ten mecz będzie miał underowy przebieg i wybrałem wyższy over. Siedem z ostatnich dziesięciu spotkań pomiędzy Nationals a Cardinals to overy. Sześć spośród tych siedmiu overów to bardzo wyraźne przekroczenie linii wystawionej przez bukmacherów i w każdym z tych sześciu spotkań było więcej jak osiem zdobytych runów. W aktualnej serii playoff mamy dwa overy i dwa undery. Jedno ze spotkań zakończyło się bardzo wysokim wynikiem 12:4 dla Cardinals. Starter Washingtonu- Gio Gonzalez ma solidne statystyki, jego ERA jest na poziomie 2,89. Starter Cardinals spisywał się średnio w tym sezonie, jego ERA to 3,94. Linie wystawiane przez bukmacherów na mecze pomiędzy Nationals a Cardinals zwykle były dość niskie, a jednak wiele razy w ich meczach było po kilkanaście runów. Tym razem może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, godz. 2.05

Spotkanie: St. Louis Cardinals u San Francisco Giants (Game 1)

Typ: How many innings will Madison Bumgarner (SF) pitch? under 6.2

Kurs: 1.8

Bukmacher: Bwin

Analiza: W ostatnich latach ekipa z Dziką Kartą grała w finałach ligi lub World Series. St. Louis już są w finale NL i całkiem możliwe, że zagrają i w finale, bo wyglądają na dzisiaj na lepszy zespół niż Giants. Giants w serii z Reds zagrało bardzo słabo w domu - pitching spisał się fatalnie. Co ważne należy zaznaczyć, że żaden ze starterów Giants nie dotrwał nawet do 6 inningu. Reds nie słynęło z wybitnych narzucających, a Cardinals takich posiada, co może się dla Bumgarnera (16-11, 3. 37) szybko skończyć. Według mnie 6.2 inninga o dość dużo w playoffach. Zresztą wrzesień ten zawodnik miał fatalny, ERA 5,47, od końca sierpnia gra słabo, a już pierwszy mecz z Reds to zaledwie 4. 1IP i aż 7H przy 4R oddanych. W meczach domowych co prawda bilans z sezonu zasadniczego 10-3 i ERA 2,38. W sezonie 2 mecze z Cardinals 7.1IP i 6IP. Oddawał 4Ri 3R. Według mnie w tym spotkaniu nie dotrwa na boisku do 7 inningu.

 

W tym sezonie 6 spotkań między obiema ekipami.

Bilans 3-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: STL Cardinals (L Lynn) @ SF Giants (M Bumgarner)

Typ: St. Louis Cardinals zdobędą powyżej 2 runów w meczu (jeśli zdobędą dwa runy, to zwrot)

Kurs: 1,45

Godz: 15.10.2012 2:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Ten typ wydaje mi się dość bezpieczny, przynajmniej na ten zwrot. Cardinals są w bardzo dobrej formie jeśli chodzi o ofensywę. Zagrali oni kapitalną serię z Waszyngtonem zdobywając w pięciu meczach aż 32 runy. Wcześniej w meczu o dziką kartę wygrali z Atlantą 6:3. Tyle zdobytych runów w playoffach przeciwko świetnym miotaczom to naprawdę robi wrażenie i pokazuje jak mocno wygląda ofensywa Cardinals. Defensywa Giants jest solidna, ale stracili niemało runów w serii z Cincinnati- 22 stracone runy w pięciu meczach. Starter San Francisco Madison Bumgarner jest solidny(ERA na poziomie 3,37), jednak ostatnio bez rewelacji, zawalił jeden z meczów z Cincinnati i szybko go zmienili. Uważam, że będąca w bardzo dobrej dyspozycji ofensywa Cardinals jak najbardziej może zdobyć co najmniej te trzy runy przeciwko San Francisco, których starter aktualnie wydaje się nie być w najlepszej dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, godz. 2.05

Spotkanie: St. Louis Cardinals u San Francisco Giants (Game 1)

Typ: How many innings will R. Vogelsong (SF) pitch? under 6.1

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: Po porażce w pierwszym meczu finału NL 4:6 Giants muszą u siebie wygrać mecz nr 2. Bo porażka i w tym spotkaniu i potem 2 mecze w St. Louis mogą się źle skończyć dla Giants. Dzisiaj w roli startera na pagórku zobaczymy Vogelsonga (14-9, 3. 37). Ten zawodnik miał mocny początek i środek sezonu, ale im dłużej on trwał tym gorszą mechanikę rzutu pokazywał ten gracz. Wyraźnie sezon był dla niego za długi. Ostatnie 10 meczów sezonu zasadniczego to zaledwie 46.2IP gry przy 60H i 35 oddanych runs. ERA na poziomie 6,75. 9 października wyszedł do meczu z Reds (postseason) i grał zaledwie 5 inningów, choć dość poprawnie bo dał tylko 3 odbicia i 1 run rywalowi. Za to rzucał aż 95 razy co pokazuje, że miał spore kłopoty. Zaznaczyć też trzeba, że Reds nie mają wybitnych odbijających, a już Cardinals kilku pałkarzy mają niezłych, np. grającego fenomenalnie w postseason Descalso (8runs/8hits), Beltrana, Jaya czy Freesa. Według mnie Vogelsgog nie dotrwa do 6.1IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: STL Cardinals (C Carpenter) @ SF Giants (R Vogelsong)

Typ: powyżej 5 runów w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie 5 runów, to zwrot)

Kurs: 1,40

Godz: 16.10.2012 2:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Forma ofensywna Cardinals jest wspaniała. Ta drużyna idzie jak burza w tych playoffach. Zdobywają oni mnóstwo runów przeciwko naprawdę dobrym miotaczom. W pierwszym meczu z San Francisco Cardinals wygrali 6:4. W pięciu meczach z Waszyngtonem zdobyli 32 runy. W meczu o dziką kartę z Atlantą zdobyli 6 runów. Średnia zdobywanych przez nich runów w tych playoffach to ok. sześciu na mecz, to robi wrażenie. San Francisco również spisuje się dobrze jeśli chodzi o ofensywę biorąc pod uwagę trzy ostatnie mecze. W pierwszym meczu z Cardinals zdobyli cztery runy, a w dwóch ostatnich spotkaniach z Reds zdobyli ich w sumie aż 14. Starterzy obu drużyn dość solidni- Vogelsong ma ERA na poziomie 3,37, a Carpenter 3,71, ale niewiele grał w tym sezonie, więc różnie to z nim może być. Moim zdaniem linia ustawiona jest zbyt nisko, więc moja obniżona linia wydaje się bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, godz. 2.05

Spotkanie: New York Yankees u Detroit Tigers (Game 3)

Typ: Ile strikeoutów zaliczy Justin Verlander (DET)? over 6,5

Kurs: 1.72

Bukmacher: Bwin

Analiza: Yankees po 2 meczach na swoim stadionie przegrywają 0:2 w finale AL. I patrząc realnie w dzisiejszym meczu raczej nie są faworytami. Wystarczy tylko powiedzieć jedno. Verlander (17-8, 2. 64) na pagórku po stronie Tigers i wszystko jasne. Ten pitcher zazwyczaj gra bardzo długo w meczu, manager pozwala mu rzucał po 120 razy, a już w postseason 2012 zagrał 2 mecze z Oakland. 9IP i 7IP, 122 i 121 rzutów, oddając rywalowi 1 run i zaliczając 22 SO (po 11 w każdym meczu). W sezonie 239 SO. W sezonie 3 mecze z Yankees, ale w kwietniu i czerwcu tylko po 4 SO, jednak już w sierpniu 14SO. Według mnie Verlander im dłużej sezon trwa tym gra lepiej, co zresztą pokazują staty, a szczególnie spotkania playoff. Yankees ciągle bez Jetera a to zdecydowanie obniża sile ofensywną gości. Verlander musi disiaj poprowadzić zespół do 3 wygranej, a 3:0 po 3 meczach to już właściwie finał MLB. Według mnie 7 strików nie powinno być problemem, bo nie chce mi się wierzyć, aby akurat w tym spotkaniu ręka tego pitchera narzucała w inny sposób niź w meczach z Athletics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: NY Yankees (C Sabathia) @ DET Tigers (M Scherzer)

Typ: New York Yankees zdobędą powyżej 2 runów meczu (dwudrogowo, jeśli zdobędą dwa runy, to zwrot)

Kurs: 1,40

Godz: 18.10.2012 2:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Forma drużyny New York Yankees w tych playoffach jest słaba. Jeśli chodzi o ofensywę, to razi wielka nieskuteczność tej ekipy w serii z Detroit. Jest to o tyle dziwne, że Yankees to przecież absolutna czołówka jeśli chodzi o ofensywę. Mieli oni doskonałą końcówkę sezonu zasadniczego w której regularnie zdobywali nawet dwucyfrową liczbę runów. W playoff jest już dużo gorzej. W serii z Baltimore Yankees grali poniżej oczekiwań, jednak w pięciu meczach zdobyli 16 runów, co daje średnią 3,2 na mecz. Zastanawiająca jest ta niemoc w aktualnej serii z Detroit jeśli popatrzymy na wcześniejsze wyniki ich bezpośrednich spotkań z tą drużyną. We wcześniejszych meczach(przed playoff) z nimi Yankees zdobywali odpowiednio runów: 4, 12, 5, 2. Jak widać ofensywa NY nie miała problemów z punktowaniem rywali. W aktualnej serii, którą przegrywają 0:3 tylko w pierwszym meczu jakoś to wyglądało, bo zdobyli cztery runy. Tym razem mają spore szanse, by wreszcie się przełamać i zagrać skuteczniej, gdyż starterem w Detroit jest Scherzer, który z pewnością nie jest najlepszym miotaczem tej drużyny, a jego ERA jest na poziomie 3,74. Nie chce mi się wierzyć, by w tak kiepskim stylu tak mocna ekipa odpadła. Zdobycie przez nich co najmniej trzech runów(lub chociaż dwóch na zwrot) tym razem powinno się udać. Sądzę, że w tym meczu się przełamią i zagrają na swoim normalnym, czyli wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: NY Yankees (C Sabathia) @ DET Tigers (M Scherzer)

Typ: New York Yankees zdobędą powyżej 2 runów meczu (dwudrogowo, jeśli zdobędą dwa runy, to zwrot)

Kurs: 1,40

Godz: 18.10.2012 2:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Forma drużyny New York Yankees w tych playoffach jest słaba. Jeśli chodzi o ofensywę, to razi wielka nieskuteczność tej ekipy w serii z Detroit. Jest to o tyle dziwne, że Yankees to przecież absolutna czołówka jeśli chodzi o ofensywę. Mieli oni doskonałą końcówkę sezonu zasadniczego w której regularnie zdobywali nawet dwucyfrową liczbę runów. W playoff jest już dużo gorzej. W serii z Baltimore Yankees grali poniżej oczekiwań, jednak w pięciu meczach zdobyli 16 runów, co daje średnią 3,2 na mecz. Zastanawiająca jest ta niemoc w aktualnej serii z Detroit jeśli popatrzymy na wcześniejsze wyniki ich bezpośrednich spotkań z tą drużyną. We wcześniejszych meczach(przed playoff) z nimi Yankees zdobywali odpowiednio runów: 4, 12, 5, 2. Jak widać ofensywa NY nie miała problemów z punktowaniem rywali. W aktualnej serii, którą przegrywają 0:3 tylko w pierwszym meczu jakoś to wyglądało, bo zdobyli cztery runy. Tym razem mają spore szanse, by wreszcie się przełamać i zagrać skuteczniej, gdyż starterem w Detroit jest Scherzer, który z pewnością nie jest najlepszym miotaczem tej drużyny, a jego ERA jest na poziomie 3,74. Nie chce mi się wierzyć, by w tak kiepskim stylu tak mocna ekipa odpadła. Zdobycie przez nich co najmniej trzech runów(lub chociaż dwóch na zwrot) tym razem powinno się udać. Sądzę, że w tym meczu się przełamią i zagrają na swoim normalnym, czyli wysokim poziomie.

 

Mecz został przełożony, a z tego co wyczytałem oznacza to zwrot w William Hill, więc podaję typ zastępczy:

 

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: NY Yankees (C Sabathia) @ DET Tigers (M Scherzer)

Typ: powyżej 5 runów w meczu (dwudrogowo, jeśli będzie pięć runów, to zwrot)

Kurs: 1,40

Godz: 18.10.2012 22:05

Bukmacher: William Hill

 

Analiza: To co napisałem wcześniej uzupełniam informacją, że Detroit u siebie przeciwko Yankees zdobywa zwykle sporo runów. W sezonie zasadniczym było to odpowiednio: 3, 8, 6, 7. Mimo dobrego startera Yankees uważam, że Detroit kilka runów zdobędzie, a biorąc pod uwagę to co pisałem wczesniej, to over 5 runów jest mocno prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: DET Tigers (J Verlander) @ SF Giants (B Zito)

Typ: SF Giants (B Zito) -1 Run (dwudrogowo, jeśli Giants wygrają jednym runem, to zwrot)

Kurs: 3,20

Godz: 25.10.2012 2:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Przyznam szczerze, że nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz. San Francisco złapało kapitalną formę. Roznieśli oni w trzech ostatnich meczach St. Louis Cardinals: 9:0, 6:1, 5:0, a Cardinals przecież bardzo dobrze się spisywało w postseason. Te wyniki mówią same za siebie, forma Giants jest bardzo wysoka i ta ekipa jak najbardziej zasłużyła na awans do wielkiego finału. Detroit co prawda pokonali w czterech meczach Yankees ale nie oszukujmy się- forma Yankesów była fatalna, szczególnie jeśli chodzi o ich ofensywę. W serii z Oakland Detroit już tak dobrze nie wyglądało, bo wygrali 3:2 w serii. Problemem może być natomiast starter Detroit - Verlander, który jest w bardzo dobrej formie, ale Zito też gra całkiem nieźle, co pokazał w jednym ze spotkań z Cardinals. Wierzę w świetną formę Giants, szczególnie jeśli chodzi o ich ofensywę. Uważam, że na pewno nie są oni takim underdogiem na jaki wskazują kursy bukmacherów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: DET Tigers (D Fister) @ SF Giants (M Bumgarner)

Typ: SF Giants (M Bumgarner)

Kurs: 2,10

Godz: 26.10.2012 2:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Tak jak myślałem- wczoraj San Francisco solidnie dołożyło swoim rywalom wygrywając aż 8:3. Oto wyniki ostatnich czterech spotkań Giants(wszystkie mecze wygrane): 8:3, 9:0, 6:1, 5:0. Coś niesamowitego, by na tym etapie rozgrywek tak wysoko ogrywać rywali. Zdobyć osiem runów w meczu, w którym starterem był Verlander to wynik godny podziwu. Dziś San Francisco Giants powinni mieć łatwiejsze zadanie i jeszcze większą szansę na zwycięstwo, gdyż starterem Tigers ma być Doug Fister, który z pewnością jest gorszy od Verlandera, któremu będąca w rewelacyjnej formie ofensywa Giants dała popalić. Starterem Giants ma być Bumgarner, który miał dość dobry sezon (ERA na poziomie 3,37), jednak w playoff póki co mocno zawodzi. Ja jednak wierzę w ofensywę Giants i nawet jak Bumgarner zagra słabo, to Giants zrobią swoje. Na dodatek Fister też nie gra zbyt dobrze w tych playoffach. Widzę tutaj drugie zwycięstwo Giants w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sdg3.jpgvs. kan.gif

 

 

San Diego Chargers vs. Kansas City Chiefs

Typ: over42.5

:plus:

Kurs: 1.92

Bukmacher: Unibet

 

 

 

 

Pierwszym spotkaniem otwierającym NFL Week 9 będzie pojedynek San Diego Chargers



z Kansas City Chiefs. Obie ekipy ostatnich spotkań nie mogą zaliczyć do udanych. San Diego ma na koncie trzy porażki z rzędu z New Orleans, Denver i Cleveland. Te trzy mecze poprzedza wygrana na wyjeździe z dzisiejszym rywalem. W tym sezonie dla San Diego udało się wygrać 3 spotkania i przegrać 4, co daje im miejsce w środku tabeli konferencji Amerykańskiej. Kansas City obecnie zamyka stawkę konferencji Amerykańskiej. Sześć przegranych i jedna wygrana po dogrywce z New Orleans 27:24. Seria czterech porażek z rzędu. Mimo, że obie drużyny nie wygrywają to zdobywają regularnie punkty. Średnia punktów zdobytych przez Chargers w tym sezonie to 22.0, średnia straconych punktów 20.6. Średnie Chiefs to zdobytych 17.1, straconych 29.9. Bilans bezpośrednich spotkań obu ekip na korzyść drużyny z San Diego, tak jak pisałem wyżej w tym sezonie już odbył się mecz obu ekip zakończony wynikiem 20:37 na korzyść San Diego. Po pierwszej kwarcie San Diego wygrywało już 17:0, w drugiej kwarcie Kansas podjęło walkę zdobyło 6 punktów, ale straciło 10, trzecia to 7:0 dla KC, czwarta to ponowna dominacja SD i 10:7. Faworytem tego spotkania jest San Diego Chargers i tak bym obstawiał to spotkanie, kolejnym typem na ten mecz jest linia zdobytych punktów. I to jest moim dzisiejszym typem over42.5, wydaje się być wysoce prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLE.pngvs. BAL.png

 

 

 

Cleveland Browns vs. Baltimore Ravens

 

Typ: Baltimore Ravens -3.5 :plus:

Kurs: 1.91

Bukmacher: WilliamHill

 

 

 

Dzisiaj o 19:00 czasu polskiego w Stanach odbędzie się ciekawie zapowiadający się mecz footballu amerykańskiego ligi NFL. Cleveland Browns podejmie na swoim boisku Baltimore Ravens. Cleveland w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej, pięć przegranych pod rząd tuż po rozpoczęciu sezonu wygrana z Cincinnati, kolejna przegrana tym razem z Indianapolis, i wygrana z przed tygodnia z San Diego 7:6. Zdobywają mało punków w meczach średnia nie przekracza 20 punktów (19.3 punktów na spotkanie), tracą średnio o cztery więcej. Rekord 2-6 zajmują 14 pozycję w konferencji Amerykańskiej. Baltimore dużo lepiej się prezentuje pięć zwycięstw i dwie porażki, ostatni mecz przegrany, ale z Houston Texas z silną drużyną, która jest na prowadzeniu w konferencji. Grają słabsze mecze na wyjazdach, ale mimo to powinni sobie poradzić dziś z Cleveland, ich rekord na wyjazdach to 1-2. W tym sezonie już grali ze sobą, pojedynek ten wygrała drużyna Baltimore 23-16. Jeśli cofniemy się do historii zobaczymy, że w od 2007 roku drużyny zagrały ze sobą 10 spotkań, wszystkie te spotkania wygrała ekipa Baltimore. Dziś też są faworytami i taki jest mój typ. Goście powinni wygrać minimum czterema punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...