Skocz do zawartości

Archiwalne posty


Krzysiekow

Rekomendowane odpowiedzi

USA: MLB - Pre-season

Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds

Typ: 2

Kurs: 1.97

Buk: Pinnacle

04.03.2013 21:10

 

Analiza:

Mecze przedsezonowe w amerykańskiej lidze bejsbolowej.taki wiosenny trening.Jak na razie to zespoły ćwiczą rzucających i tutaj ciężko jest trafić z typem ale dziś jednak zaryzykuje.stawiam na gości gdyż jak na razie przegrywają spotkanie za spotkaniem w końcu muszą się przełamać i powinien wyjść dla nich jakiś mecz.Od pięciu spotkań bez wygrania spotkania.ostatnie spotkanie wygrali właśnie z dzisiejszymi rywalami.sądzę więc że znowu z nimi uda się im wygrać.Gospodarze ostatnie dwa spotkania ulegli i być może to oni teraz załapali serię bez wygrania.Tylko ciekawe kiedy ona się dla nich skończy.Myślę że własnie nie dziś i wieczorem naszego czasu przegrają swe spotkanie.tak więc spotkanie te jest 50 na 50 .Myślę jednak ze Reds w końcu dadzą radę i wyjdzie im te spotkanie w którym wygrają.Mecz przedsezonowy zaliczą na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina : Baseball, MLB - American League, Ameryka Płn.

Spotkanie : Houston Astros - Texas Rangers

Typ : Suma Hits 1 Inning: powyżej 2 Hits

Kurs : 2,90

Bukmacher : Bet365

Data: 2013-04-01 02:05

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 02:05 rozpocznie się pierwszy mecz sezonu, a także pierwszy mecz pomiędzy drużynami Houston Astros, a Texas Rangers w lidze MLB. W pierwszych meczach w nowym sezonie ciężko jest wytypować pewne zwycięstwo którejś z drużyn. Chociaż w tym spotkaniu bukmacherzy faworyta upatrują w ekipie Texas Rangers to jednak dla mnie nie jest to takie pewne. Dlatego zdecydowałem się na opcje z sumą hits w 1 inningu. W pierwszym spotkaniu nowego sezonu pitchersi nie powinni mieć jeszcze optymalnej formy więc jak dla mnie jest duża szansa na trafienie tego typu. Pitchersami w tym spotkaniu będą: Bud Norris, który w meczach przed sezonowych zanotował 20.2 IP 17 H, a w ubiegłym sezonie miał 168 IP 165 H oraz Matt Harrison, który miał odpowiednio 12.1 IP 17 H i 213 IP 210 H. Jak dla mnie gra po takim kursie jest jak najbardziej do zaryzykowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xhJimV93-SWUCHXwG.pngvs. Gj0eFtTc-jiVKy6la.png

Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants

Typ: over6.5

:minus: 4:0

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Mecz Los Angeles Dodgers z San Francisco Giants to jedno z ciekawszych zestawień na dzisiejszy dzień. Mistrzowie poprzedniego sezonu pierwsze mecze zagrają na wyjeździe w Los Angeles z Dodgers'ami. Mecze te na pewno nie będą łatwe dla obrońców tytułu, obie drużyny będą chciały wygrać inauguracyjne spotkanie. Starting Pitchers w tym tym spotkaniu to: z San Francisco Matt Cain; z Los Angeles Clayton Kershaw. Obie drużyny sprawowały się podobnie w meczach przed sezonowych. Pod koniec lutego doszło do meczu Dodgers - Giants, które się zakończyło remisem 8:8. Biorąc pod uwagę tylko to spotkanie to dzisiejsza linia wygląda śmiesznie, lecz przy wystawianiu jej bukmacherzy musieli brać pod uwagę wcześniejsze mecze obu ekip. Ponieważ, w ostatnich 10 meczach w LA, tylko cztery razy ta linia zostawała pokryta. Analizując mecze i liczbę runów zdobywanych w meczach pre-season obu drużyn uważam, iż ta linia powinna być spokojnie pokonana. Z racji początku sezonu i pierwszego meczu pozwolę sobie na dość okrojoną analizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : MLB

Spotkanie : San Francisco Giants - Colorado Rockies

Typ : 2

Kurs : 2.27

Bukmacher : Pinnacle

10.04.2013 21:45

 

Analiza :

Kolejne zmagania w amerykańskiej lidze baseballa.Dziś to już trzecie spotkanie na boisku Giants i tym razem że w końcu w trzecim pojedynku to goscie odniosą zwycięstwo.Dwa pierwsze spotkania pewnie wygrało San Francisco 4 do 2 i 9 do 6.W tych spotkaniach słabo było z wybiciami ale w trzecim spotkaniu liczę na to że w końcu skałki się obudzą i zacznie im wychodzić te wybijanie piłek.Już zapoznali się jak grają gospodarze więc w trzecim spotkaniu powinni pokazać że sie ich nie boja i powalczą o wygranie tego spotkania.Ukradną tym samym punkty gospodarzom na ich stadionie.Pokazali w poprzednich spotkaniach że potrafią także grać na wyjazdach więc dlaczego nie dziś mieliby pokonać gigantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB

Spotkanie: Oakland Athletics-Houston Astros

Typ: Oakland -1,5 :plus:

Kurs: 2,18

Bukmacher: Pinnacle

17.04.2013 21:35

 

W MLB Oakland mierzy sie z Houston, faworytem tej serii są gospodarze. Athletics wygrali 2 mecze z rzędu, dzisiaj trzeci pojedynek i myślę że to Oakland podtrzyma serię. Dzisiaj Pitcherem w zespole gospodarzy będzie Bartolo Colon. Doświadczony zawodnik Athletics ma za sobą prawie 300 meczy jako pitcher. jego bilans jest dobry bo do tej pory zespół w którym rzucał wywalczył 177 zwycięstw i 122 przegrywał. Jego ERA wynosi 4.05. Zawodnik doświadczony w tym sezonie już rzucał a Athletics wygrali z Detroit. W zespole Astros, rzucać będzie dzisiaj znacznie mniej doświadczony lecz całkiem dobrze radzący sobie Bud Norris. Zawodnik ten w tym sezonie rzucał 3 razy dwukrotnie jego zespół przegrywał i raz wygrał. Miał okazję także rzucać w meczu z Oakland lecz nie powiodło mu się bo zaliczył w dwóch inningach stratę dwóch runów oraz 6 Hitów czyli odbić. Oakland nie jest jakąś dobrą drużyną dla mniej wtajemniczonych, Houston dla mnie zawsze byli lepsi lecz jednak wydaje mi sie że to gospodarze pociagną passe i wygrają 3ci raz. Jak do tej pory najpeiirw wygrana zawodników z Oakland 11-2 a wczoraj 4-3.

Oakland jest rewelacją w tym sezonie bynajmniej jak dla mnie, zajmują oni 1 miejsce przegrali tylko 4 mecze a aż 11 wygrali, Houston natomiast wygrali 4 razy i 10 razy przegrywali. Patrzac na skład drużyn znacznie lepiej wyglądają gospodarze którzy dzisiaj mają wystawionych do składu dobrych pałkarzy którzy mogą wykorzystać mniej doświadczonego pitchersa. Myślę że gospodarze powinni wygrać to z handicapem. :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Baseball, MLB - American League, godz. 20.10

Spotkanie : Tampa Bay Rays u Kansas City Royals

Typ : Tampa Bay Rays under 3,5

Kurs : 1.84

Bukmacher : Bwin

Analiza: Kansas City Royals zaczął bardzo dobrze sezon 2013 i dzisiaj należy zastanowić się nad ich kolejną wygraną z zespołem Rays. W poprzednich spotkaniach tej serii było 9:8 i 8:2 dla Royals. Dodatkowo zespół pokazał bardzo dobrą ofensywę, bo odbijał 14 i 15 razy rzuty pitcherów gości. Ogólnie Royals notują bilans 15-10 co daje im 4 miejsce w American League. U siebie 8 wygranych na 12 gier.

Tampa Bay Rays notuje bilans 12-15. Rozpoczęcie słabe, dodatkowo wyjazdy to 4 wygrane na 15 gier.

I kolejna ważna sprawa to pitcher zespołu Royals. Ervin Santana, RHP 3-1, 2.00 ERA gra ostatnio znakomicie. $ poprzednie mecze to albo 7 albo 8 inningów, ERA na poziomie 1,2 i bez HR oraz przejścia pałkarza rywala. Słabo zagrał tylko w meczu otwierającym sezon, oddając 4 runs. Cały sezon to 5 gier, 36IP, 32H i 9 oddanych runs. Ten zawodnik ma w karierze 99 wygranych spotkań w MLB, więc dzisiaj wszyscy liczą na jubileuszową 100 wygraną.

Roberto Hernandez, RHP 1-4, 5.28 ERA to pitcher gości. Sezon na razie fatalny, problemy z mechaniką rzutu. Ogólnie 30.2IP gry i 21 oddanych runs. W 4 z 5 gier oddawał 3 lub więcej runs rywalowi. Na stadionie Royals jego ERA wynosi 6,35.

Według mnie Royals powinni wygrać, a Rays zatrzymać się na góra 3 runs. W tym sezonie Royals w 13 grach tracili 4 lub więcej runs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:MLB,Baseball

Spotkanie: Baltimore Orioles - Kansas City Royals(-1.5)

Typ: 2 2:6 :ok::plus:

Kurs: 2.75

Bukmacher: WH

10.05.2013 01:05

 

Analiza:

Lider Ligi Amerykańskiej zagra dziś w trzecim spotkaniu z szóstą drużyną w tabeli.Pierwsze dwa spotkania dla oriolsów. Wygrali gładko choć minimalnie.Opór był w tych pierwszych spotkaniach.Dziś liczę że za trzecim razem w końcu i Kansas wygra i to pewnie i zagra liderowi na nosie.maja predyspozycje do tego i myślę że dziś będą w stanie tego dokonać.Mecze MLB mają to do siebie ze w trzecich spotkaniach zespoły które przegrały dwa pierwsze mecze radzą sobie i odnoszą zwycięstwa>liczę na to i tym razem.Cztery spotkania z rzedu wygrane przez Baltimore robi wrażenie ale takie passe nie trwają długo.Tak samo jak Kansas ktore uległo już pod rząd trzy razy.dziś czas na przełamania.Dla jednych oznacza zakończenie świetnej serii a dla drugich przerwanie czarnej passy.Wierzę że dziś sobie Royals poradzi i na to stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: New York Mets - Pittsburgh Pirates

Typ: 1

Kurs: 2.00 3:7 :nie::minus:

Buk: Bet-at-home

11.05.2013 01:10

 

Analiza:

To już drugie spotkanie między tymi zespołami.Ostatnie wygrali gospodarze zaledwie jednym runem.Dziś myślę że sobie poradza i to bardzo pewnie różnicą minimum dwoma punktami.Piraci jakby w dołku coś ostatnio.Nie idą im spotkania i wygrywają nieporadnie.Dziś sądzę że w drugim spotkaniu także nie będą mieli nic do powiedzenia.W ostatnim spotkaniu obie ekipy zaliczyły po osiem uderzeń aczkolwiek skuteczniej zagrali gospodarze. Ostatnie spotkania między tymi zespołami pokazują ze gracze Mets bardzo dobrze sobie radzą z piratami.Dlaczego więc i dziś nie mieliby sobie poradzić.Mają potencjał i atut własnego stadionu.goście w dołku , być może w trzecim spotkaniu się przelamią ale sądzę że jeszcze nie dziś.Ta noc będzie należała do Metsów i tego się trzymam.Tak więc trzymam kciuki za gospodarzy , graczy z New Yorku którzy także muszą łapać punkty aby się kwalifikowac do play-offów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball

Spotkanie: Tampa Bay Rays - San Diego Padres

Typ: 2

Kurs: 2.30 :krzeslo::nie:

Buk: WH

12.05.2013 19:40

 

analiza:

Dziś na typ dnia stawiam na gości z San Diego.Przegrali dwa pierwsze spotkania i dziś już powinni wiedzieć jak nalezy zagrac aby wygrać w trzecim spotkaniu.Nie są słabym zespołem i potrafią walaczyć.W poprzednich spotkaniach między tymi zespołami pokazali ze potrafią grać z Rays więc dlaczego nie dziś mieliby nie wygrać i zaaplikować sobie punkty tak ważne aby grać w play-offach.Mają w ogolnym rozrachunku tylko o dwa mecze wiecej przegrane ale skądś te wygrane się wzięły ze zajmują dziesiąte miejsce w swojej Lidze.Gospodarze są na miejscu dziewiątym i teraz passa czterech zwycięstw z rzędu.ale takie passę nie trwają długo więć sądzę że dziś goście z San Diego przerwą tą passę.Sami też przełamią się z porażkami i dziś zainkasują sobie punkty za wygranie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB

Spotkanie: LA Dodgers-Miami Marlins

Typ: 1 :plus:

Kurs: 1,61

Buk: Sportingbet

Data/godzina rozpoczęcia: 12-05-2013/22-10

Analiza:

 

Dzisiaj czas na MLB, całkiem fajnie prezentuje się spotaknie dwóch praktycznie najsłabszych jak do tej pory ekip czyli Miami Marlins oraz LA Dodgers, oo dziwo Dodgersi w tabeli zajmują 3 miejsce od konca, wygrali do tej pory 14 meczy a aż 21 przegrali wiec bilans na prawdę słaby. Miami w lidze Narodowej zajmują ostatnie miejsce z bilansem 11 wygranych i 26 porażek. Dzisiaj jest to trzeci mecz tych drużyn w serii, jak do tej pory jest 1-1, wiec myślę że dzisiaj jednak Dodgers poradzą sobie lepiej, wczoraj w nocy lepsi 7-1 okazali się gospodarze czyli ekipa z Los Angeles. Dzisiaj po stronie Dodgers na buli stanie Christopher Frank Capuano, ERA 10,38 co nie świadczy za dobrze o tym pitchersie, ale trzeba jakoś sobie radzić ze słabszymi Pitcherami. Jego bilans w tym sezonie wynosi 0-2. WHIP w tym sezonie także wygląda słabo bo aż 2,31. W zespole Marlins z Miami pitcherem rozpoczynającym będzie Tom Koehler, ERA 3,18 jeszcze w tym sezonie nie rozpoczynał lecz zaliczał epizody rzucajac w pojedyńczych inningach. Jego WHIP wynosi 0,96 wiec całkiem fajnie, lecz z tego co analizuje składem pałkarzy lepiej prezentują się gospdoarze wiec myślę że mimo wszystko powinno być dobrze. Tom jest znacznie mniej doświadczony i to może mieć wpływ na jego rzucanie, rzucał on tylko raz w swojej histori w MLB, pozostałe jego wystepy to w akademickich ligach. Mam nadzieje że tę serię wygrają Dodgers którzy są znacznie bardziej doświadczeni i będą chcieli powtórzyć wynik z dzisiejszej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: Chicago White Sox - Los Angeles Angels

Typ: 1

Kurs: 1.80 :ok:

Bukmacher: Pinnacle

13.05.2013 02:05

 

Analiza:

A stawiam na gospodarzy w tym spotkaniu.grają u siebie ale atut własnego stadionu nie przyniósł im szczęścia w pierwszych doch spotkaniach.Dziś myślę ze sobie już za trzecim podejściem poradzą.Anioły nie są tacy mocni, no w każdym razie nie pokazują swego potencjału w tym sezonie.Być może się dopiero rozkręcają.W każdym razie w dzisiejszym meczu myślę ze w końcu polegną gdyż już swoje nagrali z Chicago.Oba zespoły dzieli różnica miejsc w lidze a są dość nisko.Oba z pewnością będą chciały wygrać ale sądzę ze dziś w końcu Sox się przełamią z Angels.W końcu stadion własny jak i publiczność przydadzą się w odniesieniu zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball ,MLB

Spotkanie: St.Louis Cardinals - New York Mets(+1.5)

Typ: 2

Kurs:1.91 :nie::minus:

Bukmacher: WH

16.05.2013 02:15

 

analiza:

To już trzecie spotkanie między tymi zespołami. Dwa pierwsze pewnie wygrali gospodarze.Różnica punktowa była minimum dwoma punktami.W sumie Cardinals to aktualni mistrzowie kraju więc się nie dziwię że tak ładnie grają i poczynają sobie z metsami. Ale czy dziś w spotkaniu z liderem w trzeciej już potyczce New York nie ma szans?Myślę że mają i to duże.Przez dwa pierwsze spotkania z pewnością dużo się nauczyli i w dzisiejszym meczu będą chcieli za wszelką cenę wygrać.są na przed ostatnim miejscem w tabeli a gospodarze są pierwsi.Ale i liderzy ponieśli jak dotychczas aż trzynaście porażek więc można ich pokonać. Zdarzają się im i słabsze mecze.Goście od pięciu spotkań bez zwycięstwa.Dla nich też musi przyjść seria w której będą pokonywać przeciwników mecz za meczem.Myślę że już dziś może ona się zacząć więc stawiam na gości po ciekawym i wysokim kursie.Jak dla mnie nie są bez szans.Pokazali dziś jak się gra Astros z Detroit.Byli skazywani na porażkę ale wygrali po bardzo wysokim kursie.Sport jest ciekawy więc na dziś dzień typ na NY Mets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: Miami Marlins(+1.5) - Cincinnati Reds

Typ: 1 :nie::minus:

Kurs: 1.90

Bukmacher: Expekt

17.05.2013 01:10

 

Analiza:

Kolejna nocka z MLB.Sezon już się rozpoczął w pełni i zespoły grają z całych sił i nie odpuszczają żadnego spotkania.Myślę że będzie i tak tym razem.Na dziś noc stawiam na gospodarzy.Pierwsze dwa spotkania wygrali goście i moim zdaniem dość tej hegemonii.Dziś w nocy powinni w końcu i Marlins wygrac chociaż ze nie idzie im w tym sezonie.Na czterdzieści spotkań wygrali zaledwie jedenaście razy.Bardzo mało ale i oni czasami wznoszą się na wyżyny i potrafią wygrać z każdym.Myślę że po doch pierwszych meczach z Reds już się nauczyli jak należy odbijac i dziś wygrają te spotkanie. Reds są jak na arzie wiceliderami ligi ale i oni czasami przegrywają.teraz mają dobrą serię bo pięć zwycięstw z rzędu.Ale takie serie nie trwają długo i dziś śadzę że tą passę przerwą właśnie gospodarze.Do boju Marlins po dwunaste zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: Oakland Athletics - Kansas City Royals

Typ: 1

Kurs: 2.04 :ok::plus:

Bukmacher: Pinnacle

18.05.2013 04:05

 

Analiza:

Hmm, ciężko zaczęło mi się typowanie z MLB.Dwa spotkania pod rząd w plecy to chociaż może w trzecim uśmiechnie się do mnie szczęście jak do niektórych zespołów w trzeciej potyczce.Na dziś spotkanie moim zdaniem w którym to gospodarze powinni być faworytami.Aczkolwiek to na gości jest mniejszy kurs.Ja zaryzykuję i postawię na czystą jedynkę z handi.Oba zespoły mają wygranych po tyle samo meczy chociaż że gospodarze wiecej o pięć porażek i tak samo o wielkość spotkań.Ostatnio dwa mecze w plecy.Grali z liderem ligi.goście grają w kratkę.zwycięstwa przeplatają przegranymi.Dziś jednak sądzę że nie będą mieli tyle szczęścia i bedą musieli uznać wyższość gospodarzy.grają na własnym stadionie, własna publiczność i gorący doping.Myślę że w pierwszym spotkaniu ugrają swoje i wygrają pewnie te spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Baseball,MLB

spotkanie: Cleveland Indians - Seattle Mariners

typ: 2

kurs: 1.92 :krzeslo::minus:

buk: Pinnacle

20.05.2013 18:05

 

Analiza:

To już czwarte spotkanie między tymi zespołami.Zapowiada się bardzo emocjonująco gdyż pierwsze trzy mecze wygrali gospodarze nie pozostawiając żadnych złudzeń marynarzom.Dziś wieczorem jednak sądzę że w końcu gracze Seattle czegoś się nauczyli i dziś w końcu sobie poradzą w meczu wyjazdowym.Nie są słabym zespołem i także potrafią grać wiec dlaczego nie mieliby w końcu wygrać z Indianami.I tak się dziwię że Cleveland tak łatwo wygrało trzy pierwsze spotkania.Dziś sądzę że tak nie będzie i wygrają pewnie te spotkanie.tego im życzę i na to stawiam.w końcu się przełamią i zakończą dobrą passę Cleveland Indians.W poprzednich meczach aż tak długo indianie nie wygrywali z marynarzami więc dziś sądzę że właśnie jest wieczór dla Seattle i to oni pokonają Indians pewnie i nie pozostawią złudzeń że należy się z nimi liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Basebal - MLB

Spotkanie : Houston Astros - Kansas City Royals

Typ : 2(-2.5)

Kurs : 2.90

Bukmacher : Bet365

Data: 2013-05-22 02:05

Analiza :

 

Dzisiaj o godzinie 02:05 rozpocznie się drugi mecz w przeciągu dwóch dni po między tymi drużynami. Wczoraj wygrali gospodarze, zaledwie jednym oczkiem (6:5) Dziś twierdzę, że będzie zupełnie odwrotnie. Houston to aktualnie drużyna zamykająca tablę. W 45 dotychczasowych rozegranych spotkaniach wygrali zaledwie 13. Przegrali jak łatwo policzyć dużą większość z nich bo aż 32. Bilans na pewno nie napawa do optymizmu. Kansas City Royals zupełnie w innych nastrojach. Grają można powiedzieć w kratkę, 20 wygranych, 21 porażek. Czy dziś ten bilans się wyrówna? Na pewno jest na to spora szansa. W ostatnich 14 meczach po między tymi drużynami dzisiejsi goście wygrali 9. Myślę że jest to lepsza drużyna i dzis to potwierdzi. Nie jestem jeszcze specem w tej dziedzinie sportu ale mój typ wydaje się być dobrą opcją na dzisiejszą noc, zwłaszcza po tak atrakcyjnym kursie. Pozostaje mi tylko zaprosić nocnych marków na to co jak co, ciekawie zapowiadające sie spotkanie w Amerykańskiej lidze MLB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball,MLB

Spotkanie: Los Angeles Angels - Seattle Mariners

Typ: 2

Kurs: 2,35 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Expekt

22.05.2013 04:05

 

Analiza:

Bardzo ciekawy mecz się zapowiada.Marynarze ktorzy ani razu nie potrafili wygrać z indianami ,chociaż że w ostatnim spotkaniu ulegli dopiero po dogrywce podejmą dziś aniołów z Los Angeles.Oba zespoły są na dole tabeli i potrzebują punktów.Gospodarze są niżej ale ostatnie dwa spotkania udało im się wygrać na własnym stadionie.Dziś sądzę że nie będzie już tak łatwo i ulegną gościom z Seattle.marynarze są rządni wygranej po czteromeczu zakończonym totalną porażką.dziś wyją na prostą i wygrają dwudzieste pierwsze spotkanie.poprawią sobie staty a gospodarze beda musieli szukac punktów być może w kolejnym spotkaniu.Motywacja i sflustrowanie po ostatnich porażkach zadziała i dziś goście pewnie wygrają to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball,MLB

Spotkanie: Detroit Tigers - Minnesota Twins

Typ: 2

Kurs: 2.38 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Sportingbet

24.05.2013 01:00

 

Analiza

Spotkanie w którym liczę na przelamanie zespołu gości.Od osmiu spotkań bez zwycięstwa.taka passa w baseballu nie może długo trwać i w końcu powinna zostać przełamana.Gospodarze ładnie sobie poradzili z indianami na ich terenie.Chociaż że cleveland świetnie sobie radziło pod rząd w bodajże sześciu spotkaniach.wygrywali z każdym.ale passy nie trwają długo.Dziś sądzę że to włąsnie drużyna twins się przełamie i tak samo przełamie tygrysów.Są bardziej od nich zmotywowani.oni są na laurach po ostatnich dwoch wygranych więc teraz nie będą tak gorliwi do wygrania.Jeśli wyjdzie im spotkanie to owszem wygrają i to peirwsze rozpoczynające boj między nimi ale w to wątpię.Myślę że dziś w nocy to Minnesota pokaże klase i wygra dziewietnastę spotkanie.W końcu musza łapać punkty i pokazać że kryzys mają już za sobą a teraz zaczyna się wędrowka zwycięstw w ich wykonaniu.na to liczę i stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: Detroit Tigers - Minnesota Twins

Typ: 2

Kurs: 3.85 :krzeslo::krzeslo::krzeslo::krzeslo::minus:

Bukmacher: Pinnacle

25.05.2013 01:08

 

Analiza:

Wczoraj się nie udało ale dziś być może się uda.Goście ulegli zaledwie jednym punktem ale nie odstawali za dużo od tygrysów.Ponieśli dziewiątą porażkę z rzędu.No taki bilans nie może wiecznie trwać.stawiam że dziś już w końcu wygrają i to pewnie.Gospodarzom powinie się noga i dziś będą musieli uznać wyższość przeciwnika.Liczę na to gdyż nie mogę już patrzeć na porażki bliźniaków z Minnesoty. Pitchers najprawdopodobniej to Anibal Sanchez 2.77 ERA w Tygrysach a w Twins debiutant Samuel Deduno z 0.00 ERA.Zapowiada się ciekawe spotkanie gdyż w końcu Minnesota musi się przełamać.Wczoraj goście nieznacznie przegrali więc dziś sądzę że będzie o niebo lepiej i już o wczorajszej porażce zapomnieli.Kurs wysoki ale warty zaryzykowania na przełamanie dla Twins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Spotkanie: :krzeslo::minus: Minnesota Twins - Seattle Mariners

Typ: 2

Kurs: 2.19

Bukmacher: Bet365

01.06.2013 19:10

 

Analiza:

To już będzie drugie spotkanie między tymi zespołami.Pierwsze zakończyło się pomyślnie dla gości, którzy wygrali trzema punktami. Dzis liczę na podobne zwycięstwo marynarzy.Spadek formy mają za sobą więc teraz muszą mieć z kilka wygranych z rzędu.Oba zespoły są obok siebie w tabeli, minimalne różnice w wygranych i przegranych spotkaniach.Jednak jeśli chodzi o grę wyjazdową to lepsi są Seattle na przestrzeni kilku sezonów.Idzie im gra z bliźniakami. Twins miało serię czterech wygranych z rzędu ale takie passe trwają krotko.Teraz przyszedł czas na ich porazki i dziś liczę że tak się stanie znowu w meczu z Mariners. Seattle obecnie dwa mecze wygrane i dziś sądzę że poradzą sobie także w trzecim.kurs jest ciekawy i moim zdaniem warto postawić na przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Baseball : MLB

06.06.2013 04:10

Spotkanie : Los Angeles Dodgers vs San Diego Padre

Typ : 2

Kurs : 2.95

Bukmacher : Bet365

Analiza :

 

Na dzisiejszą noc wybieramy spotkanie z najlepszej ligi świata Baseballa a mianowicie MBL. Mecz który postaram się zanalizować to starcie Los Angeles Dodgers z San Diego Padr. Faworytem i to poważnym w tym spotkaniu według bukmacherów jest gospodarz, czyli drużyna z Los Angeles. Ja zupełnie nie mam zamiaru się z tym zgodzić. Wystarczy spojrzeć na tabelę która oczywiście nie mówi nam wszystkiego ale powie sporo. Gospodarze, domniemamy faworyt meczu jest aktualnie na 11 miejscu ligi narodowej z procentowym wskaźnikiem zwycięstwa na poziomie 0.439. Goście - San Diego Padre są... uwaga wyżej od Dodgers'ów o jedno oczko ze wskaźnikiem wynoszącym 0.448 tak więc będzie to mecz, nie boję się użyć tego słowa - wyrównany. Wyrównane były również dwie ostatnie potyczki między tymi drużynami gdzie nieznacznie lepsi okazali się grajki z miasta aniołów wygrywając odpowiednio 2:1 oraz 9:7. Są to wygrane minimalne. Może w MLB panują inne zasady niż w przykładowo siatkówce, ale jeżeli gra 11 z 10 drużyną ligowej tabeli, a kursy na tych minimalnie lepszych są w granicach 3.0 to myślę ze warto spróbować. To przecież sport, a w sporcie niemożliwe jak wiemy nie istnieje i tego będę się trzymał przy typach z kursami oscylujących w granicach 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB, godz. 19.08

Spotkanie: Detroit Tigers - Tampa Bay Rays : Gracz z największą liczbą Strikeoutów w 1. Inningu

Starting Pitchers: Max Scherzer - Roberto Hernandez

Typ: Max Scherzer

Kurs: 1.6

Bukmacher: Betsson

Analiza: Według wszelkich statystyk Tigers mają patent na zespół Rays. W ostatnich 17 grach goście wygrali zaledwie 4 spotkania. Co więcej tylko w 3 grach Rays uzyskiwali więcej niż 4 runs. Dzisiaj też jakoś nie widzę wielkich szans zespołu przyjezdnych. Ale znalazłem ciekawszy według mnie zakład na ilość strajków picherów w 1 inningu. Na Comerica Park zagrają Max Scherzer, RHP 7-0, 3.42 ERA w zespole Tigers i Roberto Hernandez, RHP 3-5, 4.87 ERA w zespole Rays w roli starterów. Pitcher gospodarzy to jeden z lepszych graczy na swojej pozycji w lidze. Sam bilans o tym mówi, a gdyby w ostatnim meczu nie pokpił sprawy w 8 inningu to miałby 8-0. Tak czy inaczej w sezonie 91 SO, 4 mecze z ponad 10 SO. Tylko w 2 grach w sezonie 6 strików, poza tym od 7 do 12. Hernandez trochę gorszy pod tym względem. 10 gier i 50 SO. 4 mecze z 7 SO w sezonie, ale ostatnio aż 8.2IP gry z Miami i tylko 5 SO. Według mnie Scherzer powinien zaliczyć strików więcej niż jego vis a vis i w 1 inningu i w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.MLB,Baseball

Spotkanie.: Toronto Blue Jays - Texas Rangers

typ. 2

kurs. 2.43 :ok::plus:

buk.: Bet365

data. 09.06.2013 19:07

 

Analiza.

To już trzecie spotkanie między tymi zespołami.jak na razie w dwóch pierwszych spotkaniach lepsi okazali sie gospodarze. Jays zajmują obecnie miejsce jedenaste a texas jest na miejscu trzecim.Jak na razie widzę w graczach z Texasu spadek formy ale to być może tylko chwilowe załamanie gry.dziś w trzecim spotkaniu powinni się wyprostować i wygrać te spotkanie.Jest to magiczne trzecie spotkanie w którym pokażą że nauczyli się dużo w dwóch pierwszych meczach i teraz pewnie wygrają.Liczę na to i na to stawiam.W poprzednich spotkaniach między tymi zespołami gracze gości pokazali że potrafią wygrywać z Toronto i na ich terenie więc teraz nie widzę innej opcji aby stało się tak i dziś i to bardzo wysoko.Prawdopodobni pitchers to TOR - Johnson J. (0-1), TEX - Grimm J. (5-3).Texas z pewnością dzis powalczy i wierzę że im się uda to osiągnąc i w trzecim meczu wygrają to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB,Baseball

Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks(-1.5)

Typ: 2 :krzeslo::minus:

Kurs: 3.01

Bukmacher: Pinnacle

12.06.2013 04:10

 

Analiza:

To już drugie spotkanie między tymi zespołami.Wcześniej wygrali goście jednym punktem i dziś licze na ich kolejne zwycięstwo tym razem o trochę więcej niż punkt.Goście na miejscu czwartym a przytjeżdzą do zespołu który jest na miejscu jedenastym.Gospodarze od czterech spotkań bez zwycięstwa.Goście w końcu po dwoch przegranych wygrali z Dodgers.dziś liczę na ich kolejną wygraną i zdobywanie punktów w meczu z LA.Myślę ze są w stanie tego dokonać.wczoraj zagrali dobrze i wygrali chociaż że mieli mniej uderzeń ale szczęście się do nich uśmiechneło.Prawdopodobni miotacze: LAD - Greinke Z. (3-2), ARI - Kennedy I. (3-4).Miejsce czwarte zobowiązuje do czegoś i myślę że dziś w drugim spotkaniu wygrają i to pewnie o pokażą że to im należy się zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, USA: MLB

Spotkanie: New York Mets - St.Louis Cardinals

Typ: Cardinals -1.5

Kurs: 1.91 :krzeslo::krzeslo::krzeslo::krzeslo::minus:

Bukmacher: WH

13.06.2013 01:10

 

Analiza:

Wczoraj goście pewnie wygrali swoje spotkanie.dziś wierzę że tak się stanie jak wczoraj.Wczoraj wygrali aż siedmioma punktami więc dziś sądzę że powinni wygrac przynajmniej dwoma.Nie widzę tutaj innego wyniku jak zwycięstwo Cardinals.Miotacze: NYM - Gee D. (4-6), STL - Miller S. (7-3).Jak widać u gości jest lepiej w graczu rzucającym. Cardinals pewnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli.gospodarze są aż na przedostatnim miejscu czyli czternastym.czasami uda im się ugrać mecz ale obecnie mają trzy mecze w plecy.Nie liczę że dziś w nocy się przelamią i pokonają ST.Louis.Goście od dwoch spotkań nie pokonani więc dziś liczę na ich trzecią wygraną z rzędu>kurs zachęca więc warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball

Spotkanie: Pittsburgh Pirates - San Francisco Giants(-1.5)

Typ: 2

Kurs: 2.45 :ok::plus::t::ok::plus:

Bukmacher: Betclic

14.06.2013 01:05

 

Analiza:

Dziś w trzecim spotkaniu nie widzę innego wygranego jak drużynę gości.dwa pierwsze spotkania dostali po "tyłku" więc w tzrecim spotkaniu czas na rewanż.W ogole w baseballu amerykańskim to tzrecie spotkania są magiczne.większość spotkań wygrywają zespoły które dwa pierwsze spotkania przegrywały.ja licze właśnie na taki wynik i w tym spotkaniu.Koniec hegemoni piratow powinien nastąpić właśnie dziś.Myślę że są w stanie się przełamać.Są tylko dwa oczka niżej w tabeli od gospodarzy ale to nić nie znaczy w MLB.Tu każdy z każdym może wygrać.a że dziś jest te tzrecie spotkanie więc myślę że dadzą radę bo dużo się nauczyli.Miotacze: PIT - Morton C. (0-0), SFG - Cain M. (4-3).rzucający w gospodarzach jeszcze nie rozgrywal spotkań więc dziś myślę że to SF Giants wyjdą z tego obronną ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, MLB, Baseball

Spotkanie: Atlanta Braves(-1.5) - San Francisco Giants

Typ: 1

Kurs:2.20 :nie::minus:

Bukmacher: WH

15.06.2013 22:05

 

Analiza:

Dziś drugie spotkanie między tymi drużynami.Prawdopodobni miotacze to ATL - Minor M. (8-2), SFG - Gaudin C. (2-1).Dlatego też stawiam na wysokie zwycięstwo odważnych z Atlanty.W pierwszym spotkaniu wysoko wygrali goście ale miotacz u gospodarzy był z najniższej półki.Dziś myślę że będzie o niebo lepiej i to Braves wyjdą z tego ogromna ręką.Potrafią grać i zajmują zasłużenie miejsce trzecie w tabeli.Goście na miejscu szóstym i także sobie dobrze radzą.Braves od czterech spotkań bez wygrania spotkania więc dziś sądzę ze mogą się przełamać i ugrać wysoko te spotkanie.Liczę na nich i mam nadzieję ze się nie zawiodę.Myślę że kibice jak i atut własnego stadionu im pomogą zmazać wczorajszą wysoką porażkę z gigantami z san Francisco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball,MLB

Spotkanie: New York Yankees(-1.5) - Los Angeles Dodgers

Typ: 1

Kurs: 2.53 :ok::plus:

Bukmacher: Expekt

19.06.2013 19:05

 

Analiza:

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami.Na dziś stawiam że to yankesi okażą się lepsi od graczy dodgers ze słonecznego miasta.Po pierwsze gospodarze w końcu po pięciu grach bez zwycięstwa w trzecim spotkaniu pokonali w końcu anioły.Dziś liczę że podtrzymają passę i także zaczną tym razem od wygrania spotkania z gośćmi.Grają u siebie i mają doping swoich kibicow wiec powinno być łatwiej.Gracze z Los Angeles grają w kratkę.Ostatnio przegrali wyjazdowe spotkanie z piratami różnicą trzech oczek.Dziś myślę że także sobie nie poradzą z gospodarzami.Myślę że w końcu Yankees złapali wiatr w żagle i przegrane mecze i słabszą dyspozycję mają za sobą.Miotacze » Kuroda H. [NYY] (6-5), Ryu H. [LAD] (6-3).Miotacze na podobnym poziomie ale myślę że to gracze ze wschodniego wybrzeża okażą się lepsi i stawiam własnie na nich.Liczę na pewne zwycięstwo minimum dwoma oczkami.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: baseball.MLB

Spotkanie: Philadelphia Phillies - Washington Nationals(-1.5)

Typ:2

Kurs:2.49 :ok::plus:

Bukmacher: Expekt

20.06.2013 01:05

 

Analiza:

Spotkanie zespołów które są w tabeli obok siebie.Jak na razie oba pierwsze dwa spotkania na terenie Phillies wygrali gospodarze.Miotacze gości nie byli z najwyższej półki i oba spotkania zakończyły się porażkami dla Nationals.Dziś w trzecim "magicznym" spotkaniu prawdopodobni miotacze to Kendrick K. [PHI] (6-4), Gonzalez G. [WAS] (3-3).Zapowiada się ciekawe widowisko.Dziś sądzę że to goście zejdą z piachu z podniesioną głową.Poprzednie ich rywalizacje pokazały ze potrafią grać na ich terenie więc dziś w trzecim spotkaniu liczę na nich.Miotacz lepszy od dwoch poprzednich rozpoczynających spotkanie no i goście już się powinni nauczyć jak grać na terenie gospodarzy przez te dwa spotkania.Stawiam na nich że wygrają minimum kilkoma oczkami.Myślę że pewne zwycięstwo im się należy i pokażą że nie są chłopcami do bicia i tak łatwo nie odpuszczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...