Skocz do zawartości

[Zamknięty] Primera Division


barcatom1

Rekomendowane odpowiedzi

18 Oct 2014, 22:00 Soccer » Spain » Primera Division » Cordoba - Malaga

bts nie 1,8 :minus:

bet 365

Obydwie ekipy nie strzelają za wielu bramek: Cordoba 4 ,Malaga 5. Gospodarze pozostają jako jedyna ekipa la ligi bez wygranej. Podopieczni Alberta Ferrera nie graja źle... tak jak pokazuje tabela czy suchy bilans w obronie nie ma tragedii: porażki na mestala czy u siebie z Sevilla- 2 remisy z rzędu brakuje troszkę boiskowego szczęścia doświadczenia. Rywal na przełamanie dobry -Malaga gra bardzo solidnie, dobra obrona taki znak firmowy podopieczni Javi Gracia (Kameni, Weligton)zgrani potrafili zatrzymać Barce: tylko 7 bramek straconych ,w ataku szalu nie ma rożnie może być... gospodarze musza w takich meczach atakować szukać u siebie pkt to może być woda na młyn dla gości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Real Sociedad - Getafe

Typ: Real Sociedad -1.0, -1,5 (handicap azjatycki)

Kurs: 2.35

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

O godzinie 20:45 na zakończenie 8 kolejki Primiera Division zmierzą się ze sobą drużyny Real Sociedad oraz Getafe. Gospodarze dzisiejszego spotkania po 7 kolejkach zajmują 16 pozycję z dorobkiem zaledwie 5 punktów oraz bilansem bramkowym 8:11. Jedyne zwycięstwo odnieśli w 2 kolejce z Realem Madryt 4:2, od tego czasu nie potrafią zwyciężyć. 2 razy zremisowali z Celtą Vigo i Valencią oraz 3 razy przegrywali: z Almerią, Sevillą i Espanyolem. Goście w tabeli zajmują 14 pozycję z dorobkiem 7 punktów oraz bilansem bramkowym 4:11. W wyjazdowych meczach nie zdobyli ani punktu, w 3 meczach strzelili tylko 1 bramkę i stracili ich aż 7. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie z Cordobą 1:1. Jeśli chodzi o ostatnie mecze Realu Sociedad to nie wyglądały one źle, brakowało tylko skuteczności. Spodziewam się, że w tym meczu gospodarze przełamią serię 5 meczów bez zwycięstwa, tym bardziej że grają z zespołem który słabo gra w defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Real - Barcelona

Typ:Real over 1,5

Kurs:1,8

Godz:18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Stawka dość niska jak widać, bo to jednak Gran Derbi, a w takich meczach jak to mówią, różne rzeczy się dzieją. Głownym powodem dlaczego ten typ miałby nie wejść jest czerwona kartka gracza Realu w jakiejś wczesnej minucie. Kartki w Gran Derbi zdarzają się bardzo często, no ale istnieje też prawdopodobieństwo, że to Barca ją dostanie i Realowi będzie lżej.

Spotyka się drużyna z największą liczbą goli zdobytych z vs najmniejszą liczbą straconych goli. Czemu Barca nie straciła jeszcze gola w lidze...Rywale nie trafiają na 'pustaka', nie wykorzystują sam na sam... Nawet z Levante, Barca była naprawdę bliska straty gola w pierwszej połowie. Defensywa jest średnia, ale bramkarza Barca ma bardzo dobrego. Mowa o Bravo oczywiście. Ale tak łatwo mu nie będzie stając oko w oko z Ronaldo, Bale czy resztą ekipy "królewskich".

Barcelona głównie pokazuje, że wystarczy trafić z lepszą kontrą na nich i tworzy się mega problem, co pokazało PSG. Czy też jakieś stałe fragmenty. Jedno i drugie Real ma fantastyczne w tej chwili. Tak w ogóle to Gran Derbi moim zdaniem będzie jedno z lepszych w ostatnich latach. Neymar, Messi, Suarez(/Pedro, Iniesta) vs Ronaldo, Benzema, Rodriguez. Ofensywa potężna z jednej i z drugiej strony. Jeśli dojdzie do "wymiany zdań" możemy mieć wyśmienity mecz.

Jako kobic Barcy mówię: Będzie bardzo trudno wygrać ten mecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Malaga - Rayo

Typ: Goście over 4,5 rożnych

Kurs: 1,72

Godz:12:00

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Ten typ zdaje mi się nieco ciekawszy niż Sociedad, ponieważ Rayo nawet jak wygrywa, nie przechodzi do defensywy jak Sociedad (co pokazał mecz z Getafe po zdobyciu gola na 1-0). Poparcie mojej tezy można znaleźć niedaleko, bo 2 kolejki temu (no w sumie to jednak daleko, biorąc pod uwagę przerwę na mecze reprezentacyjne i wychodzi 3 tygodnie temu ). Kolejny ciekawy przykład to mecz z Villarreal. Wygrywali 2-0 do połowy, notując 59% posiadania piłki, a drugą połowę zdominował Villarreal, zdobywając 4 gole, mimo to w samej drugiej połowie to Rayo miało wraz więcej posiadania piłki (53%). Rożnych co prawda nie wbijali, bo byli chyba zdołowania. Z Malagą raczej nie powinno mieć to miejsca, bo nie są aż tak mocni jak Villarreal

Wspomnę może trochę o grze Malagi, zanim przytoczę statystyki.

Malaga gra sporo piłki na kontrę. Dziwi to ? Mnie nie. Czemu? Mają m.in bardzo szybkiego Amrabata, który wreszcie zaczyna grywać w meczach (czemu na początku sezonu mało grał... [zagadka] ). Grają na jednego napastnika co w sumie jest ustawieniem pod kontrę zazwyczaj. Mają dwóch skrzydłowych. Grać na kontrę jak cholera!

No to lecimy ze statami.

Z kim Rayo zdobywa dużo rzutów rożnych?

-Oczywiście z bardzo defensywnie grającą Granadą, dobrze kontrującą (6 rożnych)

-Z Barcą(6). Pamiętam stawialiśmy over 3,5 ale aż 6 rożnych mnie nieco zaskoczyło (nie tyle co po grze, o tyle przed meczem aż tyle nie przewidywałem, mimo ze byłem dość pewien tego typ)

-Oczywiście z Levante (7), drużyną, która notuje najmniej posiadania piłki w całej lidze.

-5 z villarreal, kolejną drużyną, która ma bardzo dobre kontry, a z drużyną tak ofensywną jak Rayo, musieli się tak właśnie ustawić, zdobywając jedynie 44% posiadania piłki na swoim stadionie. Co śmieszne ze średniakiem ligowy. Jednak taktyka jest taktyka!! Nie zawsze posiadanie wygrywa, ale mocno wpływa na rzuty rożne zazwyczaj

-7 z Elche, gdzie Rayo miało 70% posiadania piłki na swoim stadionie co mnie wcale nie dziwi, tym bardziej, że przez około 40 minut meczu, przegrywali... więc cisnęli.

no i mało rożnych z Atletico i Bilbao co mnie zbytnio nie dziwi. Te dwie drużyny nie bardzo dają sobie nabijać rożne, nawet Barca wbiła Bilbao "tylko" 5 rożnych. a średnio się na nich wbija około 4 rożnych, natomiast na Atletico średnio wbija się około 2,5rożnego/mecz. Mega mało!

Jedyną zagadką dla mnie jest tak mało rożnych z Deportivo (4). No ale tłumacząc to na siłę... To dopiero druga kolejka ligowa była, poza tym Rayo przez 15 minut ostatnie wygrywało (kiedy to wpada najwięcej rożnych).

Jednak nawet bez usprawiedliwiania, to tylko jedna wpadka. Tam gdzie powinni rożne zdobywać, zdobywali.

Sprawdziłem ostatecznie jeszcze sekwencję odnośnie rozgrywania meczów w południe, tj 12:00 w Hiszpanii. Czytam czasem, że mecze w południe przynoszą mało goli, są monotonne itd, otóż póki co można zdemenować te plotki. W pięciu meczach , rozgrywanych do tej pory, o wpadło 16 goli. Zdementować je można także po względem rzutów rożnych:

Atletico Espanyol 12-1

Sevilla - Deportivo 9-2

Getafe- Malaga 3-4

Sociedad - Almeria 13-7

Rayo - Elche 6-5

Co daje średnie wyniki, po prostu norma.

Także plotki zdementowane, więc śmiało można grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Real - Barcelona

Typ:over 2,5

Kurs:1,49

Godz:18:00

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

No to doczekaliśmy się Gran Derbi dzisiaj będzie się działo.Bukmacherzy rozpieszczają nas możliwościami przeróżnych typów,ja wybrałem over bo to chyba najbezpieczniejszy typ na to spotkanie.Nie umiem wskazać faworyta tego meczu no może troche większe szanse ma Real z racji tego że gra u siebie.Prawdopodobnie doczekamy się debiutu Suareza co automatycznie zwiększy siłę ataku Barcy.Spodziewam się sporo goli choć faktycznie Barca tych goli wogle nie traci ale w takim meczu to chyba niemożliwe żeby jakaś drużyna zagrała na 0 z tyłu.Real zagra bez Garetha Bale'a co na pewno jest sporym problemem ale widać było w ostatnim meczu z Liverpoolem że można sobie świetnie radzić bez Walijczyka.Kurs spada na ilość goli więc warto zagrać już teraz na ten typ bo do góry to wątpie żeby poszedł a wydaje się pewny chociaż w tych meczach to wszystko jest możliwe i nic mnie nie zaskoczy.Jak zawsze w tych meczach wszzyscy będą mówić o pojedynku Messi & C7 ale może Naymar i Benzema będą bohaterami tego meczu.

Mój typ 3-2 Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelą/nie strzelą obie drużyny : Cordoba Cf/Real Sociedad

 

Proponuję tutaj na granie typu iż obie drużyny strzelą gola w tym spotkaniu. Kurs zaskakująco dobry ,bo aż 1.95 w BetGun. U większości bukmacherów kursy mocno pospadały na to zdarzenie i nie tylko ,bo na over 2.5 także ,ale ja wolę zagrać nieco bezpieczniej moim zdaniem. Cordoba u siebie powinna coś ukuć. Są to drużyny z dolnej części tabeli , głównie broniące się przed spadkiem w tym sezonie, dla obu będzie to arcyważne spotkanie , a każdy punkt w takim meczu ma podwójne znaczenie. Fakt ,że jest to dopiero początek sezonu ,ale pewnie dla obu z tych ekip głównym celem na ten sezon będzie utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej ligi Hiszpańskiej. Cordoba jeszcze nie odniosła tryumfu i smaku zwycięstwa w tym sezonie , więc nie zdziwiłbym się gdyby w końcu nastąpiło tutaj przełamanie tej fatalnej serii. Bilans H2H także na korzyść gospodarza dzisiejszego spotkania , kurs bardzo zachwycający. Bilans 3-3-2 w spotkaniach tych drużyn. Na pewno będzie to bardzo ciekawa "kopanina" na wysokim szczeblu rozgrywek. Spodziewam się tutaj dużej ilości kartek i nie tylko żółtych. ;/

 

Moje typy:

 

Both to score - @1.95 BetGun 9/10

1X - @1.80 Pinnacle 7/10

Over 2.5 goals @2.11 BetGun 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania

Spotkanie: SD Eibar - Granada CF

Typ: Powyżej 1,5

Kurs: 1.62

Godz: 22:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Kurs naprawdę zachęcający jak na linię 1,5 goli. Co prawda w ostatnich pięciu spotkaniach Granady wynik 1:0 padł trzy razy jednak nie jest to jakiś powtarzalny ciągle schemat bo przegrali ostatnio choćby 2:1 z Malagą czy 6:0 z Barceloną. Wyniki Eibar ostatnio to porażka 3:0 z Barceloną również oraz 3:0 z Levante. Obie ekipy łączy to, że widzą w swoim rywalu zespół, który jest do pokonania i zapewne będą starali się to uczynić, przede wszystkim gospodarze muszą wykazać się większą determinacją przed własną publicznościom. Jak na razie Eibar i Granada są poza strefą spadkową i takie pozycje przed sezonem wzięli by w ciemno bo cel obu ekip to przede wszystkim utrzymanie się w Primera Division. Może i jest to jeden z najsłabiej zapowiadających się pojedynków jeśli chodzi o ofensywę w tej kolejce ligi hiszpańskiej, ale za to kursy są bardzo solidnie a wyniki czysto statystycznie tych drużyn ostatnio nie są wcale takie słabe i grając przeciwko sobie mogą zaryzykować wymianę ognia, albo po stracie gola odważną pogoń za wynikiem. Tym bardziej, że składy dziś będą praktycznie optymalne więc trenerzy mogą wystawić spokojnie zawodników, na których liczą. Po udanych Gran Derbi liczę, że również w tym meczu zobaczymy kilka goli a przecież fajerwerki w lidze hiszpańskiej często oglądamy nawet w meczach, których mało się tego spodziewamy. Dwa gole? Czemu nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania

Spotkanie: Deportivo La Coruna - Getafe

Typ: X

Kurs: 3.00

Godz: 20:45 31.10.2014

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie 10 Kolejki Hiszpańskiej Primera Division , Beniaminek w tegorocznym sezonie a wiec Deportivo La Coruna zmierzy sie

Na własnym obiekcie z drużyną Getafe.

W tabeli ligowej Deportivo jest dopiero na 16 miejscu w tabeli z dorobkiem 8 punktów (2-2-5).

Na swoim stadionie zdobyli 4 punkty , co jest wynikiem poniżej oczekiwań (1-1-2) , w ostatniej kolejce wygrali poraz 1 na swoim obiekcie

Niespodziewanie z FC Valencią aż (3:0).

2 porażki u siebie to jedna sromotna z Realem Madryt 2:8 oraz z Almeria 0:1.

Getafe w tabeli jest na 12 miejscu i ma na koncie 10 punktów (3-1-5).

Na obcych stadioniach zdobyli zaledwie 3 punkty w meczu wygranym z Sociedad (1:2) , przegrywali z lepszymi drużynami na wykezdzie jak Celta , Espanyol.

La Coruna nie potrafi wygrac u siebie z zespołem Getafe od 6 spotkań.

Ostatnie zwyciestwo nad druzyna z Madrytu zanotowali w 2007 roku.

W ekipie gospodarzy nie zagra Lucas , u gosci zabraknie Alexisa.

Stawiam w tym meczu na podział punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division



 

621.png?timestamp=1414867606605es1.png368.png?timestamp=1414867606609

 

Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Sevilla

Typ: 2

Kurs: 3,06

Data i godzina: 2.11.2014 12:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dziesiątej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy Athletic Bilbao a FC Sevillą. W niedzielę w samo południe na Nuevo San Mames Athletic Bilbao podejmie Sevillę w jednym z ciekawszych spotkań dziesiątej kolejki. Baskowie w końcu doczekali się przerwania serii meczów bez zwycięstwa, która trwała od połowy września, ale trudno zachwycać się ich skromnym wyjazdowym triumfem nad nisko notowaną Almerią. Według bukmacherów jednak zajmujący dopiero piętnaste miejsce i głównie w tym sezonie rozczarowujący Athletic jest faworytem niedzielnej konfrontacji z aktualnym wiceliderem Primera Division. Tłumaczyć to można faktem, że Sevilla w czterech poprzednich potyczkach na San Mames nie wywalczyła nawet jednego oczka, a ostatnio na wyjazdach nie dała rady Atletico Madryt w La Liga i Rijece oraz Standardowi Liege w Lidze Europy. Moim zdaniem warto jednak zaryzykować i postawić na gości choćby z podpórką. Athletic nie wygrał u siebie ostatnio nawet z Granadą i Eibar, więc i teraz może mieć problemy, bo zwyżki formy po podopiecznych trenera Valverde nie widać. Mój typ to zwycięstwo gości. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Elche vs Espanyol Barcelona

Typ - Obydwie druzyny strzela gola

Kurs - 2.10

Bet365

02.11.2014 / 21:00

 

Nie jestem fanem zadnego z zespolow,nie mniej jednak spodziewam sie dobrego spotkania na stadionie Manuela Martineza Valero.

 

Elche na chwile obecna zajmuje bardzo odlegle 19 miejsce,nizej jest tylko Levante,ktore ma tyle samo punktow,czyli 5.

Osiemnasta w tabeli Cordoba rowniez ugrala 5 oczek.

Aby wyjsc ze strefy spadkowej potrzeba dwoch punktow,poniewaz na 17 miejscu jest zaskakujaco slabo niestety grajacy w tym sezonie Real Sociedad,ktory ma mecz rozegrany wiecej,wczoraj przegrali oni na Anoeta z Malaga 0:1.

 

Druzyna Elche jest okreslana jako druzyna w krzysie formy ale po 9 kolejkach zespol ten gral juz z Barcelona,Realem Madryt,Celta Vigo,Sevilla i Valencia,wszyscy doskonale wiemy,ze w tych meczach wiekszych szans Elche po prostu nie mialo..no moze z Celta moglo sie ugrac cos wiecej,ale wczoraj Celta zrobila sensacje wygrywajac na Camp Nou z Barcelona..

Oprocz tych spotkan Elche u siebie zremisowal 1:1 z Granada,pokonali Rayo 3:2,przegrali z Eibar 0:2 a takze zremisowali z Almeria 2:2.

 

Na wlasnym boisku w tym sezonie ich mecze to remis i 3 porazki,tylko jeden strzelony gol.

O ile mozna miec pretensje o porazke z Eibar 0:2,to juz pretensji wiekszych miec nie mozna o porazki z Sevilla 0:2,czy Celta 0:1.

Dzisiaj przyjezdza Espanyol i moim zdaniem gospodarze przynajmniej tego jednego gola strzela.

 

Espanyol natomiast plasuje sie na 11 pozycji.

Zespol z Katalonii podobnie jak Elche rywalizowal juz z Sevilla i Valencia i oba te mecze przegral strzelajac jednak chcociaz jednego gola.

Espanyol z tych mocniejszych gral jeszcze z Atletico i przegral 0:2.

Terminarz z pewnoscia mieli latwiejszy do tej pory od Elche.

Ostatnie ich 5 spotkan to zero bts'ow - mecze u siebie --> 2:0 z Getafe,2:0 z Sociedad i 0:0 z Deportivo.

Na wyjezdzie Espanyol jeszcze nie wygral,o ile z Valencia czy Atletico szans nie mieli,tak w starciu z Almeria czy Cordoba mogli sie pokusic o 3 punkty.

 

Ostatnia wizyta Espanyolu w Elche to porazka 1:2,Espanyol z kolei wzial rewanz i u siebie wygral 3:1.

Gole wiec padaja,mam nadzieje,ze dzis nie zobaczymy gry asekuracyjnej,co do gola ze strony gospodarzy to wydaje mi sie to raczej pewne,pytanie co zrobi Espanyol,ktory mimo wszystko gola powinien dzis tez ustrzelic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Valencia - Ath Bilbao
Typ: 1 [ahc 0:1]
Kurs: 2,28
Godz: 19:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Valencia jest zdecydowanym faworytem spotkania z Baskami. Gospodarze będą walczyć o utrzymanie się w czołówce hiszpańskiej Primera Division. Estadio Mestalla jest wyjątkowo niegościnne w tym sezonie, goszczący tu pięciokrotnie rywale nie wywalczyli nawet punktu. Malaga czy Atletico przegrywały, czemu nie Athletic. Goście wygrali dwa ostatnie spotkania ligowe z Almerią oraz Sevillą. Nie przełożyło się to jednak na rozgrywki Ligi Mistrzów w którym Baskowie przegrali z Porto 0:2 w środku tygodnia i już na pewno pożegnali się z kolejnymi rundami LM.
Valencia dla porównania nie łączy występów w rozgrywkach ligowych z występami w pucharach, dlatego w pełni koncentruje się na La Liga. W ostatnich dwóch spotkaniach Nietoperze ogrywali Elche i Villarreal.
Valencia u siebie ma bilans 5-0-0, nie chce mi się wierzyć, żeby tak słabo grające na wyjazdach Bilbao było w stanie przerwać tą dobrą passę. Baskowie wygrali zaledwie jedno z ostatnich 11 konfrontacji z Nietoperzami, a 7 z nich przegrali.
W zespole z Bilbao zabraknie Aduriza (najlepszego strzelca i zawodnika kiedyś Valencii), Muniaina i De Marcosa. Gospodarze zagrają bez Lucasa Orbana i Daniego Parejo, od początku za to zagra Alvaro Negredo.

Goście fatalnie zaczęli sezon, ale w prestiżowym spotkaniu odwiecznych rywali na pewno mogą pokusić się o gola. Z drugiej jednak strony nie zdziwi mnie 3:0 dla gospodarzy, a w wygraną Valencii nie mam wątpliwości. W przypadku wygranej 1 golem mamy zwrot.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Atletico Madrid - Malaga

Typ: Obie drużyny strzelą bramkę TAK

Kurs: 2,10

Godz: 16,00

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

 

 

nie jest to bardzo pewny typ ale bardzo możliwy a kurs napewno zachęcający biorąc pod uwage że Malaga lubi strzelać gole w Madrycie.Na ostatnie 5 meczy między tymi drużynami Malaga zawsze strzelała więc szansa dzisiaj jest.Natomiast Atletico u siebie gra bardzo dobrze wygrywają większość meczy ale dzisiaj mogą mieć duże problemy z pokonaniem Malagi.Licze że obie strzelą bo forma w obu ekipach jest dość wysoka.Szczególnie imponuje Malaga która wygrała 5 meczy z rzędu natomiast Atletico 3 mecze wygrało i dwa przegrało,nie wiem czy warto się sugerować 5 ostatnimi meczami obu tych ekip ale jest to jakiś punkt zaczepienia.Jest to typ bardziej na farta albo jak to woli na wyczucie bo ze statystyk to też trudno przewidzieć niby każda seria powinna się kiedyś skończyć mam na myśli serie Malagi natomiast Atletico wygrywa u siebie tracąc gole ze słabszymi drużynami a z mocniejszymi raczej grają na 0 z tyłu,dlatego nie zagram za większą stawkę chociaż bardzo kusi.

Mój typ na ten mecz 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

131.png?timestamp=1416668829104 es1.png 368.png?timestamp=1414867606609

Spotkanie: FC Barcelona - FC Sevilla
Typ: X2
Kurs: 4,50
Data i godzina: 22.11.2014 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na spotkanie dwunastej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy FC Barceloną a FC Sevillą. Barcelona nie przegrała spotkania z Sevillą od 2010 roku. Według bukmacherów będzie też zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki obu jedenastek na Camp Nou. Czy jednak bardzo wysokie kursy na gości są uzasadnione? Podopieczni Unaia Emery’ego na pewno ucieszyli się z przerwy na mecze reprezentacji, bo w ostatnich tygodniach jakby złapali zadyszkę i nieoczekiwanie stracili punkty z Athletikiem i Levante. Po części to, a po części słabsza forma na wyjazdach zdają się tłumaczyć wysokie kursy na zawodników z Andaluzji. Od 27 września w delegacjach, w różnych rozgrywkach, zanotowali oni tylko dwa zwycięstwa w sześciu meczach, nie dając rady m.in. Atletico, Rijece czy Standardowi Liege. Barcelona jednak też nie była ostatnio bezbłędna, wszyscy pamiętają jej dwie porażki z Realem Madryt i Celtą Vigo, a także mało przekonujące triumfy nad Ajaxem Amsterdam w Lidze Mistrzów i Almerią w Primera Division. Przy obecnych kursach warto moim zdaniem zaryzykować i postawić X2 na gości. Stać ich na nawiązanie walki na Camp Nou. Zadanie ułatwić im powinny absencje Mathieu, Iniesty czy Vermaelena. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Elche - Cordoba 
Typ: X
Kurs: 3.2
Godz:19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: 

Gram tutaj na remis obie drużyny są na dole podzielenie się po punkcie nikomu nie zaszkodzi i nie pomoże widać poziom mają bardzo bardzo podobny wręcz taki sam jakiś znaczących kontuzji nie ma stworzyłem nawet tabelkę żebyście zobaczyli na co zwróciłem uwagę ale i pojedynki h2h pokazują że pojedynek będzie wyrównany nie dodam nic więcej bo nie widziałem tych drużyn w tv ale patrząc na staty jest wysokie prawdopodobieństwo 

thumb_pre_1416745491__cordoba_-_elche.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Primiera Division

Spotkanie: Elche - Cordoba

Typ: Cordoba DNB

Kurs: 3.25

Godz: 19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

O godzinie 19:00 dojdzie do bardzo ekscytującego pojedynku na samym dole tabeli. Zagrają ze sobą ekipy, które plasują się na 18 i 20 pozycji. Elche ma na koncie 9 punktów i bilans bramkowy 10:22, u siebie grali 5 razy i raz wygrali, raz zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 3 bramki i tracąc 7. Cordoba ma na koncie zaledwie 6 punktów odniesionych po 6 remisach, na wyjeździe grali 5 razy i 2 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 4 bramki i tracąc 11. W ostatniej kolejce Elche zremisowało na wyjeździe z Getafe 0:0 a Cordoba zremisowała u siebie z La Coruna 0:0. Jest to mecz o przysłowiowe 6 punktów, które na koniec sezonu mogą zadecydować o utrzymaniu w Primiera Division. Idę w tym spotkaniu w stronę gości, ponieważ na 7 ostatnich bezpośrednich spotkań tych drużyn Cordoba zwyciężała 5 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 28.11.12 (20:40)
Dyscyplina: Pilka nozna, Primera Division, Hiszpania
Spotkanie: Real Sociedad-Elche
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher:Betclick

 

Analiza:

 

 

Dziś o godzinie 20:40 rozpocznie się spotkanie w Hiszpańśkiej Primera Division.Na przeciw siebie staną druzyny stołecznego klubu Realu Sociedad oraz gości czyli drużyny Elche.Faworyta tego pojedynku jest niezmiernie trudno wskazać.Oba zespoły znajdują się w dolnej strefie tabeli.Oba zespoły mają po tyle samo punktów czyli (10).Mój typ kieruję dzisiaj głównie na over 2,5.Oba zespoły mają dosyć dobre statystyki bramkowe.Średnia bramek na mecz gospodarzy to ( 3.0).Natomiast goście okazują się bilansem (2.3).

Jest to dobry prognostyk przed dzisiejsym spotkaniu.Na pewno Real Sociedad gra dzisiaj u siebie i to byłyby pewnie duży atut.No na pewno jest ale nie az taki spory, poniewaz gospodarze u siebie grają bardzo słabo.Nie ma znaczenia czy grają u siebie czy w wyjazdowym spotkaniu.Na pewno dzisiaj beda chcieli wygrać , bo przeciwnik nie jest zbyt wymagający.Goście rónież będa chcieli zaprezentować się z dobrej strony.Na pewno oba zespoły stać na to by dzisiaj strzelić bramkę.Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu padnie over 2,5.Oba zespoły mogą okazać się dobrą statystyką w tej kwesti.Myśle, że zobaczymy  dzisiaj przynajmniej te dwa gole.Na pewno spotkanie będzie bardzo wyrównane , poniewaz oba zespoły grają na bardzo podobnym poziomie i ich gra jest w miarę równa.Co pokazują statystyki w tabeli , które są wrecz nie mal , że podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celta - Eibar AH(0:1,5) 1 2.92 Marathonbet

Celta jest według mnie naprawdę niezłym zespołem, który w tym sezonie prezentuje się naprawdę solidnie. Są w stanie w tym sezonie powalczyć o ligę europejską. O ich sile świadczy kilka wyników wyjazdowych, remisy w Bilbao i w Madrcyie (z Atletico) oraz pokonanie na Camp Nou Barcelony, a u siebie brakuje trochę tych punktów, często grają naprawdę dobrze, ale gubią pechowo punkty. Dziś jednak jest dobra okazja do pewnej wygranej, grają z beniaminkiem - Eibar, z jednym z kandydatów do spadku, który do tej pory ma bilans punktowy trochę ponad stan. Słabo wyglądają zwłaszcza w defensywie, na wyjazdach mieli do tej pory i tak dużo szczęścia, że tyle punktów uzbierali. Wydaje mi się, że gospodarze powinni wyraźnie wygrać to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

1049.png?timestamp=1417345526297 es1.png 131.png?timestamp=1417345526301

Spotkanie: FC Valencia - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,53
Data i godzina: 30.11.2014 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na spotkanie trzynastej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy FC Valencią a FC Barceloną. Barcelona przystąpi do interesującej potyczki z Valencią na Estadio Mestalla, mając na koncie cztery zwycięskie mecze z rzędu, w których strzeliła w sumie trzynaście goli. Przy aktualnej dyspozycji Katalończycy mają duże szanse, by zrewanżować się popularnym Nietoperzom za porażkę na Camp Nou 2:3 w lutym tego roku. W minionych latach Messiemu i spółce nie grało się co prawda najlepiej na obiekcie Valencii, wygrali tam tylko jedną z czterech ostatnich konfrontacji, ale teraz wydają się być zdecydowanymi faworytami. Gospodarze złapali zadyszkę i w listopadzie stracili już punkty z Athletikiem Bilbao (0:0) i Levante (1:2). Bez narzekającego na zdrowie Paco Alcacera, jednego z głównych motorów napędowych drużyny na starcie rozgrywek, raczej nie poprawią oni swojego bilansu w dzisiejszego wieczoru z Dumą Katalonii. Kursy na gości wyglądają niezbyt atrakcyjnie, ale po ostatnim pogromie Sevilli, nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Katalończyków. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

 

Spotkanie:Valencia - Barcelona

Typ: rzut karny TAK

 

Kurs:3,20

 

Godz:21,00

 

Bukmacher: Betsafe

 

Analiza:

 

 

No cóż pewniakiem napewno był tego nie nazwał bo to loteria trudno przewidzieć czy będą chociaż jakieś kontrowersje odnośnie przyznania lub nie rzutu karnego.Tak czy inaczej w dzisiejszym meczu spodziewam się wielu goli i mam nadzieje że obejrzymy chociaż jeden karny.Ostatnio nie przypominam sobie żeby Barca miała jakiegoś karnego ale mając takich graczy w ataku każdy obrońca nawet najlepszy może popełnić błąd i sfaulować na polu karnym.W ostatnim meczu tych drużyn padło aż 5 goli dzisiaj może być podobnie bo Valencia na własym boisku jest niesamowicie groźna odprawiła już choćby Atletico madryt 3-1 a Barca wiadomo jeden z faworytów do wygrania ligi również wygrywa swoje mecze dlatego napewno będzie dużo walki i wynik do końca nie pewny.Ja koncetruję się na karnym bo ten zawsze jest możliwy niezależnie czy jest dobry meczy czy słaby i nie ma co ukrywać jest to typowy strzał szanse 50-50 zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna ,Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Elche - Atletico Madryt
Typ:2
Kurs:1,60
Godzina:16:00
Bukmacher:Bet365

Analiza:

W pierwszym z sobotnich spotkań hiszpańskiej Primera Division przeniesiemy na stadion Estadio Manuel Martinez Valero ,gdzie miejscowy beniaminek z Elche podejmie mistrza Hiszpanii ekipe Atletico Madryt.Łatwo można sie domyslić ,że faworytem tej potyczki są zawodnicy gości ,którzy w ostatnich tygodniach notują widoczną zwyżkę formy.W pięciu ostatnich meczach podopieczni Diego Simeone zanotowali cztery zwycięstwa i tylko raz ponieśli porażkę.Po 13 kolejkach drużyna z Madrytu zajmuje 3 miejsce tuż za plecami Realu i Barcelony.W miniony weekend Atletico pokonało na własnym boisku Deportivo 2:0.Goście w wyjazdowych potyczkach mierzyli się w tym sezonie sześciokrotnie odnosząc w tych spotkaniach trzy zwycięstwa ,dwa remisy i tylko raz doznając porażki.Gospodarze w minionej kolejce przegrali wysoko w Sociedad 0:3.Aktualnie Elche zajmuje dalekie od ideałów przedostatnie miejsce i ciężko doszukać się w ich grze jakichkolwiek plusów.Na własnym boisku do tej pory miejscowi zwyciężyli tylko raz .Co do absencji W sobotniej potyczce nie wystąpi kontuzjowany Manu Herrera.W drużynie Diego Simenone nie zagra zaś Miranda.Podsumowując ,liczę na zwycięstwo gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada - Valencia CF 
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet 

Valencia ostatnio miała słabszy okres jeśli chodzi o zdobywanie punktów w lidze - w 3 ostatnich kolejkach zdobyli raptem punkt (remis z Bilbao, oraz porażki z Levante oraz z Barceloną). Dziś podopieczni Nuno Espirito Santo jeżeli chcą utrzymać kontakt z najlepszą czwórką to musi dziś w końcu się przełamać i pokonać Granadę, wszak trener "Nietoperzy" zapowiada, że jego drużynę stać na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce. Granada jednak też ma swoje ambicje i też chce się przełamać, bo jest to ekipa, która w lidze nie potrafi wygrać od 9 spotkań (6 porażek oraz 3 remisy). 
Osobiście uważa, że mimo, iż trener Granady Joaquín Caparrós zapowiada, że jego drużna dziś będzie starała się wygrać i przełamać swoją niemoc to jednak Los Che w tym meczu powinni okazać się lepsi. Granada przede wszystkim słabo spisuje się w tym sezonie w meczach u siebie - zdobyli 5 punktów w 6 spotkaniach i przede wszystkim w tym meczach zdobyli raptem 2 gole (najmniej goli zdobytych u siebie w lidze hiszpańskiej spośród wszystkich ekip). Valencia natomiast na wyjazdach radzi sobie różnie (2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki) ale ważną sprawą jest tutaj historia bezpośrednich spotkań Granady z Valencią, otóż od momentu gdy Granada awansowała do Primera Division wszystkie swoje spotkania przeciwko Valencii przegrała. Było takich spotkań 6 z czego 3 u siebie z których Granada przegrywała odpowiednio: 0-1, 1-2 i 0-1.
W dniu dzisiejszym gospodarze muszą sobie radzić bez Rikiego, Rubena Rochiny, Pitiego i Javi Marqueza. Jeśli chodzi o Valencię to poza kadrą meczową (decyzją trenera) znaleźli się João Pereiry, Cancelo, Zuculiniego, Raberto i Jaume Domenecha. Osobiście więc nie przewiduje się, że dziś na Estadio Nuevo Los Carmenes nie będzie przełamania Granady w starciach z Valencią i to "Nietoperze" znów w starciu z El Grana wyjdą zwycięsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna ,Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Granada - CF.Valencia
Typ:2
Kurs:2,15
Godzina:21:00
Bukmacher:Pinnacle

Analiza:

Na godzinę 21:00 zostało zaplanowane ostatnie niedzielne spotkanie Hiszpańskiej La Liga.Do Granady przyjadą zawodnicy z dużymi aspiracjami w tym sezonie ,czyli ekipa z Valencii.Dla gospodarzy ten rok nie należy do zbytnio udanych.Ostatnie zwycięstwo jakie odnieśli miejscowi miało miejsce 20 września ! Od tam tej pory minęło już trochę czasu co więcej podopieczni Joaquina Caparrosa wygrali tylko w Copa del Rey Cordobę 1:0.W ostatniej kolejce odnieśli druzgocącą porażkę 1:5 w Sevilii.Jednak dzisiejszego wieczoru przeprawa jaka ich czeka również nie będzie należała do łatwych.Bowiem zmierzą się z innym zespołem z czołówki ,czyli Valencią.Los Che całkiem nieźle radzą sobie na wyjazdach.Pokonali w tym sezonie już Villareal czy na trudnym terenie w Vallecano z miejscowym Rayo.Przed tygodniem trochę pechowo ,bo w ostatniej minucie doliczonego czasu gry dali sobie wpakować bramkę przeciwko Barcelonie.Co do absencji w druzynie gospodarzy wielu nieobecnych m.in Riki,Ruben,Rochina,Piti oraz Javi Marquez.Co do przyjezdnych pod znakiem zapytania stoi występ paco Alcacera oraz Daniego Parejo.Myślę ,że przy tak dużych absencjach oraz słabej grze w ostatnich tygodniach gospodarzy Valencia odniesie zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Vallecano – Sevilla

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.37

Buk: Pinnacle

Godz. 12:00

Analiza:

Niedzielne zmagania standardowo rozpoczniemy w samo południe naszego czasu,  w Madrycie miejscowa ekipa Vallecano będzie podejmować Seville tak więc szykuje nam się naprawdę bardzo interesujące starcie.

Gospodarze po serii trzech porażek wygrali dwa ostatnie spotkania ligowe co pozwoliło im się pewnie zadomowić w środku stawki. Cel numer jeden zespołu to odskoczenie jak najbardziej od dolnych rejonów a co dalej się będzie działo to już się zobaczy. Wiele razy już pisałem o stylu gry ekip z Madryt nie ma tutaj miejsca na defensywną tym bardziej grają u siebie. Ostatnie dwa spotkania co prawda zakończyli na skromnymi 1:0 ale grali z rywalami którzy raczej wola taktyczną grę niż otwarty futbol a Sevilla na pewno  takim rywalem nie jest.

Aspirację Sevilli sięgają oczywiście bardzo wysoko, celem numer jeden jest miejsca w czwórce które da szansę gry w Lidze Mistrzów.  Realizacja tego postanowienia przebiega jak na razie zgodnie z planem z dorobkiem 26 punktów plasują się na czwartym miejscu, mając jednak tylko dwa punkty przewagi nad Valencią.  Stracili na pewno trochę na jakości po odejściu Rakitica ale kadra dalej wygląda bardzo solidnie a na pewno na brak kreatywności w ofensywie nie można narzekać. Ostatnie dwa spotkania to 10 bramek strzelonych najpierw w lidze przeciwko Granadzie 5:1 a następnie w pucharze Króla taki sam wynik w starciu z Sabadell. By walczyć o miejsce numer cztery zespół potrzebuje lepsze gry na wyjazdach gdzie zanotowali trzy zwycięstwa ale też tyle samo porażek, dużo gorzej radzą sobie w defensywie ze średnią dwóch bramek na spotkanie traconych.

Już wielokrotnie pisałem w meczu w którym udział bierze ekipa z Madryt zawsze trzeba szukać bramek i nie inaczej będzie dzisiaj.  Gospodarze olali puchar wystawiają trochę rezerwowy skład tak więc wszyscy będą dziś wypoczęci podobnie zresztą jak w Sevilli która mimo że wygrała 5:1 się nie męczyła. Widziałem po prostu wiele spotkań tych ekip w tym sezonie oraz w zeszłorocznym, żadne z ich spotkań nie było nastawione na to by tylko bronić i dziś znowu będzie podobnie atak dla obu będzie kluczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Barcelona-Espanyol
Typ:under 2,5
Kurs: 3.60
Godz: 17:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
 
Dzisiaj o 17:00 na Camp Nou FC Barcelona podejmuje Espanyol, czyli derby Katalonii, spotkanie które elektryzuje cały hiszpański światek piłki nożnej. Szlagier w którym, jest walka, ambicja, poświęcenie, masa kartek. Nikt nie odpuszcza, przewaga na papierze idzie zwykle na drugi plan. Ostatnie 3 ligowe mecze to undery 1,5! Po ciężkich, zaciętych spotkaniach do ostatniej minuty. Dzisiaj może być podobnie, Espanyol na pewno będzie się bronił, czy wielka tójka z Południa da radę szybko strzelić bramkę? Może być  z tym problem, Valencia pokazała, że z Barcelona można się dobrze bronić. Czy Espanyol może strzelić gola? Szczerze wątpię w to, takie drużyny jak Espanyol, na tym poziomie, po prostu bramek Barcelonie nie strzelają i podobnie może być dzisiaj. W tym sezonie te drużyny już się spotkały w pucharze Katalonii, 29 października. oczywiście obie ekipy zagrały w bardoz okrojonych skąldach. Bohaterem Barcelony został Masip (3 bramkarz), który wygrał karne dla większej nacji z Katalonii. Jedno jest pewne taki mecz jak ten dzisiejszy, to nic innego jak walka na boisku. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami z wyjątkiem sezonu 12/13 pokazały, że te spotkania są strasznie emocjonujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Villarreal-Sociedad
Typ:over 2,5
Kurs: 1.88
Godz: 19:00
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
 
Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszych rozgrywek w Primera Division. Bardzo dobry, solidny Villarreal podejmuje przeciętny w tym sezonie Sociedad, który potrafił przegrać już w pierwszej kolejce z beniaminkiem Eibar. Zresztą patrząc na to teraz, to Sociedad sam znajduje się właśnie blisko tej strefy. Obrona, która w poprzednich sezonach była już mocniejszą stroną już bez wątpienia nie jest. Sociedad może zapomniec pewnie na najbliższe 10 lat znowu o LM. Mają swoje przebłyski, ale to nie jest stabilna drużyna. Gwiazda basków bez wątpienia jest Carlos Vela, który w poprzednim ligowym meczu z Elche ustrzelił 3 bramki. Tak to głównie on ma pomóc w ustanowieniu overa. jednak na papierze wygląda to cąłkiem dobrze, jest paru swietnych zawodników do asyst czy strzelania:  Agirrethe, typowa 9, Prieto, Canales.... W zółtej łodzi podwodnej licze, na mojego ulubionego zawodnika z tej ekipy czyli Gio dos Santona i Moreno, który z każdym spotkaniem wygląda co raz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Granada-Valencia
Typ:over 2
Kurs: 1.91
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ktoś chyba robi sobie tutaj jaja, dając taki kurs, na to spotkanie. Moim zdaniem jest to perełka, na pewno warto skorzystać, można nawet zaryzykować i zagrać minimalne handi w stronę Valencii. Już mówię dlaczego, Granada to jedna z najsłabszych drużyn tego sezonu, chociaż wiadomo o o niczym nie świadczy, bo wczoraj taka Crodoba potrafiła na wyjeździe wygrać z Bilbao, co już jest całkowicie kosmosem. Przejdźmy jednak do rzeczy w związku z tym spotkaniem. Po pierwsze Granada, nie potrafi wygrać w lidze od 20 września!!! Wygrali ostatnio tylko w Pucharze Króla z Cordoba! 1-0 po strasnzie słabym meczu. Jak już mówiłem Cordoba to patologia, porównywalna do tej w Granadzie. Co dalej Sevilla, która gra porównywalną piłkę, do Valencii, rozbiła Granade 5-1. Jeżeli chodzi o składy to w Valencii raczje bez zmian, prawie wszystko jest OK. Zagrożony jest jedynie występ Paco Alcalera i Daniego Parejo. Natomiast Granada to szpital, nie zagrają dzisiaj: Riki, Ruben Rochina, Piti i Javi Marquez. Czyli bardzo kluczowi zawodnicy! Valencia po ostatniej zadyszce, ma doskonały mecz, żeby się odbić od dna i pokazać silę, oraz chęci na walkę o LM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Granada-Valencia
Typ: 2/2
Kurs: 3
Godz: 21:00
Bukmacher: Expekt

 

14 kolejka Primera Division. 16sta Granada podejmuje na Estadio Nuevo Valencię. Faworytem tego spotkania sa goście, którzy rokrocznie walczą o wysokie miejsca w lidze. Wczesniej nawet o mistrzostwo, czy vice, ale jak wiemy Barcelona z Realem zwykle były poza zasięciem kazdej druzyny w Hiszpanii. Granada z kolei od kilku lat walczy o utrzymanie i tak samo bedzie w tym sezonie. Co ciekawe mimo tego, że mają bilans bramkowy 7:22 (na 13 spotkan) to i tak dryfują nad strefą spadkową. Takie cuda tylko w Hiszpanii? ; ) Oczywiscie typ 2/2 jest ryzykowny, bo Valencia wcale nie jest w super formie (2 zw na 5 spotkan, ale w tym jedna pechowa przegrana z Barcą), ale jednak slabosc ofensywna Granady pozwala uwierzyc, ze mecz skonczy się albo jakims niskim wynikiem w kierunku remisu, albo Valencia wygra dosc spokojnie. Tak wiec albo 2/2 albo X/2. Wiele meczow Valencia wczesniej wygrywała z 3 bramkami na koncie, wiec chyba warto sprobowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Eibar-Almeria
Typ: X
Kurs: 3,20
Godz: 17:00
Buk:Bet365
 
Dzisiaj o godzinie 17:00 dokończenie 14 kolejki Primera Division. Zaskoczenie sezonu Eibar, klub z najniższym budżetem w lidze, klub który zbierał pieniądze do ostatniego dnia zgłoszeń do PD, odnotowuję naprawdę ciekawe wyniki i to z dobrymi drużynami. Składa się głownie na to kolektyw, któ4y został wypracowany juz w Segunda, ale i poświęcenie piłkarzy Eibaru w każdym meczu. Beniaminek któremu Barcelona nie mogła strzelić gola przez 60 minut na Camp Nou, ma naprawdę bardzo dobrych obrońców takich jak Ekiza, czy Anibarro! Ostatni mecz przegrali 0-3 z Getafe, więc dzisiaj na pewno będą chcieli zapunktować. Z drugiej strony mamy Alemre która w tym sezonie gra bardzo słabo i ociera się o strefę spadkową. Na ostatnie 5 spotkań tylko jeden remis i 4 porażki. Dzisiaj gdy przyjdzie im grać na trudnym terenie Eibar, remis może być dla nich bardzo ważny i myślę, że taki mają plan minimum, podobnie Eibar. Obie ekipy w tym sezonie odnotowały już po 4 remisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Levante-Getafe
Typ: over 2,5
Kurs: 2,50
Godz: 19:00
Buk:Bet365
Analiza:
 
Dzisiaj o 19:00 odbędzie się ostatni mecz 14 ligowej kolejki w Primera Division. Bardzo zaciekawił mnie w tym spotkaniu kurs na over który wydaje mi się co najmniej warty zagrania za mniejsza stawkę, zaraz powiem dlaczego. Bez wątpienia bukmacherzy biorą pod uwagę to, ż ew  5 ostatnich bezposrednich spotkniach pomiedzy tymi drużynami padły tylko 4 bramki i tylko jeden over. Jednak moim zdaniem nie jest to kluczowe, to są spotkania które były rozgrywane kilka lat temu, a jedno z ostatnich jakies pół rok temu, wiec co to ma do rzeczy. na dzisiaj sytuacja wygląda tak, że Levante walczy o utrzymanie, ma niesamowite przebłyski jak wygrane z Valencia czy remis z Sevilla, ale też po takich dobrych spotkaniach blamaż z żałosnym w tym sezonie Espanyolem. Także gdzię coś sie zaczelo dziać, ale jeszcze nie do konca tak jak byc powinno. Mysle jednak, ze Levante utrzyma sie w lidze. Levante to druzyna ze strasznie dziurwawa obrona, w przeciwienstwie do poprzednich sezonow, ja do tje pory stracili 28 bramek to drugi najgorszy wynikw  lidze. Getafe strzelac potraif i marzy im sie na przemdiesciach Madrytu walka o europejskie puchary, wiec tez na pewno rusza do przodu. Sytuacje kadrowe sa bardzo dobre, jest malo absencji.. Getafe zagra bez Lago, a gospodarze bez kontuzjowanego Diopa. Kurs jest naprawde okazyjny, warto zagrac, over bardzo mozliwy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna | Hiszpania | Primera Division

Spotkanie: UD Almeria - Real Madryt

Typ: UD Almiera +1.5 gola

Kurs: 2.60

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

"Królewscy" jak wiemy od pewnego czasu wygrywają mecz za meczem (we wszystkich rozgrywkach), łącznie uzbierało się już 19 zwycięstw z rzędu i dziś zapewne będą chcieli tą serię przedłużyć do 20 zwycięstw. Rywal na pierwszy rzut oka wydaje się idealny, bowiem Almeria to obecnie 17 zespół w Primera Division, będący w dodatku w fatalnej formie - w ostatnich ostatnich meczach ligowych tylko 2 razy udało im się zremisować i aż 6 razy przegrywali - w tym ostatnio 2:5 z Eibar.

Czy Real ma więc czego się obawiać? Według mnie tak, otóż Los Blancos w przeszłości średnio radzili sobie z Almerią na Estadio de los Juegos Mediterráneos. W poprzednim sezonie co prawa efektownie wygrali 5-0 ale wcześniej w 4 meczach zdołali wygrać raptem raz (2-1), 2 razy remisowali i raz nawet przegrali. Owszem ktoś może powiedzieć, że to przeszłość, ale i w tym sezonie Almeria blisko była sprawienia niespodzianki, choćby w starciu z Barceloną (porażka 1-2) czy Atletico Madryt (0-1). Ogólnie rzecz biorąc Almeria u siebie w tym sezonie jeszcze nie wygrała ale też nie przegrała meczu różnicą większą niż jedna bramką.

Osobiście więc myślę, że moja propozycja, może i ryzykowna (Almeria +1.5 gola) jest trochę ryzykowna ale też warta spróbowania. Real wszak nie będzie wszystkiego wygrywał do końca sezonu, na pewno zdarzą im się wpadki i kto wie może taka będzie miała miejsce dzisiaj?

Almeria bowiem dziś przystąpi z nowym trenerem na ławce, Juan Ignacio Martínez zastąpił w tej roli  Francisco. Kto wie, może efekt nowej miotły zadziała pozytywnie na piłkarzy Almerii i dziś sprawią jakąś niespodziankę?

Warto w tym miejscu przyjrzeć się na poprzedni sezonu, gdy Real grał z rywalem w których tuż przed spotkaniem z „Królewskimi” zmieniono trenera. W sezonie poprzednim taka sytuacja miała miejsce raz, przed spotkaniem z Valencią (wygrana 3-2). Od sezonu 2009/10 cztery razy Real był w takiej sytuacji i tylko z Saragossą efektownie wygrał (6-0 sezon 2009/10) w tym samym sezonie wygrali jeszcze z Racingiem Santander (1-0). W sezonie 2011/12 zremisowali z Villarreal (1-1) a sezon później przegrali z Granadą (0-1). Jak więc widzimy na 5 przypadków w, aż 4 handicap +1.5 gola na przeciwnika Realu był dobrym rozwiązaniem.

Inną ciekawostką jest fakt, że Real w piątek gra niezwykle rzadko, a gdy już gra to zwykle przegrywa. W lidze ostatni raz grali w piątek w sezonie 2002/03 i przegrali z Sociedad (0-1). Grali również dwukrotnie z Atletico (w meczach o Puchar Króla i Superpucharze Hiszpanii) i oba te mecze przegrywali.

Na koniec dodam, że dziś Real zagra bez Sami Khediry, Jamesa Rodrigeza i Luka Modrica a także zawieszonego Sergio Ramosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...