Skocz do zawartości

[Zamknięty] Primera Division


barcatom1

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA

Spotkanie: Levante - Valencia : Liczba żółtych kartek

Typ: Powyżej 5.5

Kurs: 1.92

Godz: 22:00

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Dzisiejsze spotkanie Levante z Valencią nie ma jakiegoś wielkiego ciężaru gatunkowego, wiadomo bowiem, że "Nietoperze" nie awansują do Ligi Europy jak i Levante już również o nic nie walczy. Jest to mimo wszystko spotkanie derbowe więc emocji na pewno nie zabraknie, ponadto obie ekipy walczą również o to która z nich będzie wyżej na koniec sezonu, aktualnie to Valencia jest wyżej klasyfikowana ale Levante ma punkt straty. Wydaje się więc, że dla Levante będzie to spotkanie dość prestiżowe, bo w razie wygranej wyprzedzą bardziej renomowanego rywala zza miedzy.

Ja osobiście postanowiłem zagrać w tym spotkaniu over żółtych kartek, wydaje się, że granica 5.5 jak na derby i mecz w hiszpańskiej Premiera Division nie jest zbyt wygórowaną granicą. W poprzednim sezonie w meczach Levante z Valencią sędziowie sporo razy sięgali do kieszonki - odpowiednio 10 razy w meczu gdy to Levante było gospodarzem i 7 razy gdy mecz odbywał się na Mestalla. W tym sezonie na Mestalla sędziował Cesar Muniz Fernandez i pokazał 4 żółte kartki. Dzisiejsze derby sędziować będzie Carlos Velasco Carballo i mam nadzieje, że ilością pokazanych żółtych kartek zbliży się bardziej do meczów z poprzedniego sezonu niż tego z rundy jesiennej.

Sam arbiter Carlos Velasco Carballo to sędzia, który co prawda nie zalicza się do topu jeśli chodzi o karanie zawodników ale i tak jego średnia jest niezła - 5,73 żółtych kartek na mecz (86 pokazanych w 15 spotkaniach ligowych. Mimo wszystko można chyba również napisać, że jest to sędzia, który nie boi się pokazać żółtej kartki piłkarzom, bo w tym sezonie miał już taki mecz w którym pokazał ich, aż 12 (Almeria - Levante). W poprzednim sezonie natomiast w 21 sędziowanych spotkaniach pokazał 115 żółtych kartek i co ciekawe to on sędziował mecz Valencia - Lavente w którym jak już wspominałem zostało pokazanych 7 żółtych kartek.

Warto również pamiętać, że Levante w tym sezonie to drużyna, która raczej nie gra zbyt czysto, w tabeli fair-play jest bardzo nisko - 103 żółte kartki oraz 6 czerwonych bezpośrednio pokazanych sprawia, że jest to drużyna, która pod względem statystyki fair-play jest lepsza jedynie od Malagi i Sevilli. Ponadto Levante to drużyna, która w tym sezonie przewodzi w jeden ze statystyk, otóż najwięcej razy popełniała przewinienia w tym sezonie spośród wszystkich drużyn w lidze - 609 razy. Valencia na tle Levante wypada zdecydowanie lepiej, przede wszystkim piłkarze z Mestalla nie dostali w tym sezonie jeszcze czerwonej kartki bezpośredniej, z żółtymi kartkami bywa w przypadku tej drużyny różnie - jak na razie mają na swoim koncie 85 "żółtek". Mam nadzieje, że dziś będziemy świadkami bardzo wyrównanego i zaciętego spotkania i jak na derby przystało będzie sporo walki, ja ze swojej strony liczę również na sporą ilość żółtych kartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division



 

621.jpgvs681.jpg

 

Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Sociedad

Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Athletic Bilbao

Kurs: 3,20

Data i godzina: 11.05.14 17:00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej siódmej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy Athletic Bilbao a Realem Sociedad. Derby Kraju Basków to niewątpliwie cichy hit tej kolejki Primera Division. Choć piłkarze Athletiku zapewnili już sobie czwarte miejsce i prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów to ich najbliżsi przeciwnicy nie mają co liczyć na ulgowe potraktowanie. Piłkarze z Bilbao mają sporo do udowodnienia rywalom z Sociedad, z którymi przegrali trzy ostatnie mecze, w tym także jedną potyczkę na własnym obiekcie. Patrząc na aktualną formę obu ekip, a także statystyki ich meczów na San Mames, nie sposób nie wskazać na faworytów gospodarzy. Podopieczni Ernesto Valverde pokonali ostatnio u siebie Malagę 3:0 i Sevillę 3:1, a gdyby nie wyjazdowa porażka z Barceloną to w niedzielę wybiegaliby na boisko z serią czterech zwycięstw z rzędu. Z taką formą będą mieli teraz sporą szansę, by zdobyć punkty w kolejnym meczu z Sociedad na własnym obiekcie, już piętnastym z osiemnastu do tej pory rozegranych. Szanse gości wydają się tym mniejsze, że ich dyspozycja daleka jest od idealnej. Wymęczony triumf nad Betisem 1:0 i remis z Granadą 1:1 pokazują, że w ekipie trenera Arrasate nie wszystko funkcjonuje jak należy. Stąd też mój typ na gospodarzy. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpańska Liga BBVA

Spotkanie: Atl. Madrid - Malaga

Typ: 1/1

Kurs: 1.58

Godz: 19:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Na dzis wybieram Hiszpanski mecz Atlethico Madryt kontra Malaga. Zostaly 2 kolejki w Primera Division i gospodarze ktorzy sa liderami, prowadzac trzema punktami przed Barceolona musza dzisiejszy mecz wygrac. Z osiemnastu meczy rozegranych na wlasnym stadionie, Atlethico wygralo 15 i zremisowali 3 (15-3-0). W ostatnim meczu zaliczyli wpadke, mogli odebrac Barceloinie obrone tytulu, jednak przegrywajac z Levante 0:2 katalonczycy maja jeszcze szanse na mistrza.

Dzis na Vicente Calderon nie będzie raczej niespodzianki. Malaga w moim odczuciu jest o klase nizej od Atlethico. Ich bilans meczow wyjazdowych to 4-6-8. Dwa ostatnie mecz wyjazdowe przegrali z Getafe 1:0 i Atlethic Bilbao 3:0. Dzis w starciu z Los Rojiblancos bedzie podonie.

Nie zagrają co prawda Diego Godin za kartki czy kontuzjowany Diego Costa, ale mimo to w starciu ze słabą w tym sezonie Malagą, Atletico powinno sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La liga

Spotkanie:Real madryt - Espanyol

Typ: kto zdobędzie wiecej rożnych? Real madryt -2

Kurs: 2.25

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Jak zwykle w tym konkursie gram rzuty rożne jak narazie idzie bardzo dobrze a takie kursy na taki typ tylko cieszą. Real o mistrzostwo Hiszpanii już nie walczy ich głównym celem jest finał ligi mistrzów, lecz z pewnoscią nie odpuszczą tego meczu. W ostatniej kolejce przegrali z Elche 0:2 lecz w tam tym spotkaniu nie wystepowało aż 6 podstawowych graczy w tym Cirstiano Ronaldo głowny zawodnik tej druzyny. w spotankiu z Espanyolem nie zagra tylko Pepe i Rodriguez. Real tworzy o wiele wiecej akcji od Espanyolu prawie 16 strzałów na mecz. Goście oddają zaledwie średnio 7 strzałów, z pewnoscią dominował będzie Real. Drużyna z Madrytu zdobywa średnio około 8 rzutów rożnych an mecz natomiast Espanyol około 4. Dodając klase jaka rożni te dwa zespoły + statystyki które pokazują kto dominuje w meczach i gra bardziej ofensywną piłke możemy śmiało postawić żę to Gospodarze zdobędą o wiele wiecej rzutów rożnych. Polecam grać z handicapem bo kurs jest duży a sam handicap nie bardzo. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Real Madryt - Espanyol Barcelona

Typ: Real Madryt -1.5 (AH)

Kurs: 1.75

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Tydzień temu Real Madryt grając w mocno okrojonym składzie przegrał z Celtą Vigo (0-2) i definitywnie stracił szansę na tytuł mistrzowski. Teraz jedynym celem dla drużyny Carlo Ancelottiego jest więc finał Ligi Mistrzów w Lizbonie, który odbędzie się za tydzień, dzisiejszy mecz z Espanyolem jest tylko przetarciem przed tym ważnym wydarzeniem dla "Królewskich". Mimo wszystko uważam, że Real dziś postara się o zwycięstwo i efektowne zakończenie sezonu przed własną publicznością na Santiago Bernabeu, pewna wygra jest też potrzeba Realowi ze względów psychologicznych, bowiem w 3 ostatnich meczach drużyna ta nie wygrała żadnego meczu i na pewno przed finałem z Atletico Madryt przydałoby się jakieś efektowne zwycięstwo.

Myślę, że dziś Real jest wstanie wygrać nie tylko różnicą dwóch bramek (mój typ to handicap -1.5 AH) ale też i wyższą różnicą. Przede wszystkim do kadry meczowej wracają Dani Carvajal, Raphael Varane, Angel Di Maria, Cristiano Ronaldo czy Karim Benzema, których brakowało w ostatnim meczu przeciwko Celcie, w zasadzie jedynymi nieobecnymi są Diego Lopez, Pepe i Jese Rodriguez. Sytuacja kadrowa "Królewskich" wygląda więc zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem.

Jeśli chodzi natomiast o Espanyol to wydaje się, że sezon dla drużyny z Katalonii zakończył się już kilka kolejek temu. Drużyna z Estadi Cornella-El Prat nie potrafi wygrać meczu od 7 ligowych kolejek (ostatnia wygrana miała miejsce 25 marca z Malagą), notując 5 porażek i tylko 2 remisy. Formą więc Espanyol nie zachwyca ale też już od pewnego czasu wiadome było, że Los Pericos utrzymają się w Primera Division. A o tym, że sezon dla Espanyolu już się zakończył niech najlepiej świadczy fakt, że Javier Aguirre szkoleniowiec tej drużyny w tygodniu pożegnał się z drużyną i odszedł z klubu.

Ponadto warto pamiętać, że na Santiago Bernabeu Espanyolowi nie najlepiej grało się w ostatnich sezonach. Co prawda w poprzednim nawet tu zremisowali (2-2) i trzeba przyznać, że co jakiś czas udaje im się wywieźć remis z Bernabeu, ale na 17 meczów aż 13 przegrali (8 meczów przegrali różnicą 2 bramek lub więcej) i tylko 4 razy potrafili tu zremisować.

Podsumowując myślę, że dziś Real będzie chciał godnie pożegnać się ze swoimi kibicami w kończącym się sezonie. Spodziewam się, że będzie to dość efektowne pożegnanie i Real ten mecz wygra dość wysoko, wszak grają z drużyną, która od dłuższego czasu jest bez formy i raczej ciężko spodziewać się żeby akurat dziś miała się przełamać. Pamiętajmy również, że Real mimo iż szansę na tytuł mistrzowski stracił to wciąż może zając 2.miejsce (wyprzedzając Barcelonę jeżeli ta dziś przegra z Atletico Madryt). Warto więc jest dziś wygrać i myślę, że tak też się stanie, mój typ to zwycięstwo Realu z handicapem bramkowym -1.5, ale myślę, że można się pokusić również o granie wyższych handicapów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpańska Liga BBVA

Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt

Typ: Atletico Madryt ( +1 )

Kurs: 2.05

Godz: 18.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie ostatniej kolejki Hiszpańskiej Primera Division. Barcelona podejmuje na własnym stadionie drużynę lidera Atletcio Madryt. Mój typ na to spotkanie to wygrana gości przy doliczeniu im jednej bramki. Katalończycy niespodziewania po wpadkach drużyn z Madrytu dostali szansę na zdobycie trofeum w tym sezonie, lecz w mojej opinii jej nie wykorzystają. Ostatnio zremisowali 0-0 z Elche a wcześniej 2-2 z Getafe po tamtym meczu mogli być pewni że stracili szansę na tytuł mistrzowski. Tak się nie stało i jeśli dziś by wygrali to zostali by mistrzami. W mojej opinii tak się nie stanie ponieważ gracze Martino są myślami już zupełnie gdzie indziej, Messi wypowiada się na temat MŚ, pożegnano już Puyola - panuje tam wyraźnie atmosfera rozluźnienia. Podopieczni Simeone również nie wygrali ostatnich dwóch spotkań ale u nich ciągle występuje wysoka mobilizacja i po dwóch słabszych spotkaniach teraz muszą zagrać lepsze. Do zdobycia mistrzostwa wystarcza im remis lecz na pewno będą grać o pełną pulę. Miałem stawiać na remis ale myślę, że Atletico może wygrać nawet całe spotkanie dlatego ostatecznie podałem taki typ jak widać powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania ( Primera Division )

Spotkanie: Real Valladolid - Granada

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 18.05.2014

Godzina: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na ostatnią 38 kolejkę rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.

W hiszpańskim mieście Valladolid liczącym ponad trzysta dziesięć tysięcy mieszkańców na Estadio José Zorrilla mogącym pomieścić ponad dwadzieścia sześć i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o bardzo ważne ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Valladolid Club de Fútbol założonym w 1928 roku o barwach fioletowo-białych a w gości z Grenady liczącej ponad dwieście trzydzieści cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1931 a mianowicie Granada Club de Fútbol.

Real Valladolid rozegrała w tym sezonie ligowym 37 spotkań w których zdobył 36 punktów po 7 zwycięstwach, 15 remisach oraz 15 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 38-59.

Granada zdobyła 38 oczek w swoich 37 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 11 zwycięstwach, 5 remisach oraz 21 porażkach co daje obecnie 17 pozycję w tabeli hiszpańskiej Primera Division, bilans bramek 31-56.

Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 18 razy zdobywając 27 oczek po 6 wygranych, 9 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Estadio José Zorrilla 20-16.

Goście zdobyli 16 punktów w swoich 18 wyjazdowych meczach w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 13-34.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż to mecz o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii a w 2 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami w mieście Valladolid raz wygrywali gospodarze i raz goście, bilans bramek tych meczy 3-3.

Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Real Valladolid Club de Fútbol nie ma wyjścia i aby myśleć o pozostaniu w tym sezonie w Primera Division muszą ten mecz wygrać na co mają moim zdaniem bardzo dużą szansę patrząc na to jak graja na swoim terenie gdzie potrafili zremisować ze słynnym Realem Madryt a Granada Club de Fútbol na wyjazdach słabo i w ostatnich meczach na wyjazdach 3 porażki oraz 2 remisy co nie wróży im dobrze z grającym dobrze u siebie Realem Valladolid i moim zdaniem to gospodarze na swoim terenie wygrają to bardzo ważne dla nich spotkanie o życie na kolejny sezon w Primera Division także więc do boju Real Valladolid Club de Fútbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Osasuna vs Betis

Typ - Under 3.5 gola

Kurs - 1.57

Pinnacle Sports

18.05.2014 / 18:00

 

Sezon dobiega juz niestety do samego konca,przed nami ostatnia kolejka.

Wczoraj wyloniony zostal mistrz kraju,zostalo nim Atletico Madryt,w ostatnim meczu wystarczyl im remis do tytulu i mimo,ze stracili w pierwszej polowie dwoch kluczowych graczy i przegrywali 0:1 zdolali sie podniesc i wywalczyc "10" tytul mistrzowski w swojej historii.

Dzis rozstrzygnie sie druga wazna kwestia - kwestia utrzymania sie w Primera Division.

Jedyna druzyna,ktora jest juz pewna degradacji to niestety Betis.. :((

W grze o pozostanie w lidze w najgorszej sytuacji sa Valladolid i Osasuna,obie ekipy traca 2 pkt do bezpiecznego miejsca.

Teoretycznie latwiej ma Osasuna,ktora gra u siebie z Betisem,ale goscie to nie zespol,ktory oddaje punkty za darmo,tak wiec moze nie byc tak latwo,jakby sie moglo wydawac.

Valladolid gra u siebie z Granada,a wiec arcy wazne spotkanie druzyn walczacych bezposrednio o ligowy byt.

 

Patrzac na ostatnie mecze obu ekip to Osasuna wygrala zaledwie jeden mecz w przeciagu ostatnich 9..

Byli w stanie ograc Almerie na wyjezdzie 2:1,poza tym 4 remisy i 4 porazki.

Zespol z Pampeluny skutecznoscia nie grzeszyl,poniewaz zdobyl w tych meczach zaledwie 6 bramek,stracili 13.

 

Betis..

Nikt sie chyba niespodziewal,ze to moze stac sie faktem,Betisu nie bedzie w przyszlym sezonie w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii..

Niestety ale z taka defensywa nie bylo szans na regularne zdobywanie punktow..Zreszta bilans "minus 41" i az 76 straconych goli mowi sam za siebie..

Miejmy nadzieje,ze za 2 lata beda spowrotem w Primera Division..

 

Gospodarze graja o zycie,Betis gra juz tylko po to,aby godnie pozegnac sie z liga.

Wszyswcy spodziewaja sie tutaj goli,jednak Osasuna z taka gra ofensywna nie powinna nastrzelac nie wiadomo jak duzej liczby goli,mysle,ze sa w stanie strzelic 2 bramki.

Betis z pewnoscia stac na jedna honorowa bramke,osobiscie trzymam kciuki za Betis aby jeszcze wygrali na koniec.

W ostatniej kolejce Betis z Valladolid nastrzelal az 7 goli,skonczylo sie na 4:3 dla druzyny z Sewilli,dzis mecz powinien juz chyba wygladac zupelnie inaczej,spodziewam sie ostroznej gry ze strony gospodarzy i mimo wszystko max 3 bramek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Real Valladolid - Granada : czerwona kartka

Typ: Tak

Kurs: 2,10

Godz: 18:00

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Wczoraj w Primera Division poznaliśmy końcowe rozstrzygnięcie jeśli chodzi o mistrzostwo kraju, dziś natomiast poznamy jakie zespoły obok Realu Betisu Sevilla pożegnają się z Primera Division i w przyszłym sezonie zagrają w Segunda Division. W tym kontekście bardzo ciekawie zapowiada się dziś spotkanie na Estadio Municipal Jose Zorrilla gdzie zagrają Real Valladolid z Granada czyli drużynami żywo zainteresowanymi walką o utrzymanie. Przed dzisiejszym spotkaniem Valladolid zajmuje bowiem przedostatnie miejsce w tabeli, natomiast Granada ostatnie bezpieczne, obie ekipy dzieli w tabeli 2 punkty, dlatego dziś obie muszą wygrać jeżeli chcą się utrzymać w lidze.

Zapowiada się więc niesamowita walka, mecz o śmierć i życie i jeżeli bardzo ciężko jest tutaj przewidzieć kto może wygrać o tyle wydaje się, że możemy przewidzieć, że będzie to mecz w którym żaden z zawodników nie odstawi nogi i będzie to mecz walki, mecz na pograniczu gry faul. Osobiści zastanawiałem się co lepiej zagrać w tym spotkaniu, czy overów żółtych kartek (granice 6,5 czy 7,5) czy jednak, że zostanie pokazana czerwona kartka. Ostatecznie zdecydowałem się na ten drugi wariant.

Dzisiejszy mecz będzie sędziował Carlos Clos Gómez, który w tym sezonie średnio pokazuje 5,05 żółtej kartki na mecz, nie jest to więc jakiś "wybitny" wynik jeśli chodzi o sięganie do kieszonki, bo są sędziowie, którzy mają średnią żółtych kartek w granicach 6.00. Jeśli chodzi natomiast o czerwone kartki to w tym sezonie ten arbiter pokazał ich w sumie 8 (jedną bezpośrednio) w rozgrywkach ligowych. Dodatkowo pokazał jeszcze jedną czerwoną kartkę w meczu Ligi Europy, w sumie w 29 meczach sędziowanych przez niego w tym sezonie 9 razy wyjmował "czerwień" z kieszonki. Poprzedni sezon by pod tym względem jeszcze lepszy bowiem w samej lidze pokazał 11 czerwonych kartek (4 bezpośrednie), a licząc wszystkie rozgrywki czerwonych kartek pokazał 19 (w 34 spotkaniach). Nie jest więc to arbiter który boi się podejmować trudne decyzje i wyrzucić zawodnika z boiska.

Warto również zwrócić uwagę, że piłkarze Granady w tym sezonie dostali już 10 czerwonych kartek (3 bezpośrednie) co jest najlepszym wynikiem w całej lidze pod tym względem. Jeśli chodzi o piłkarzy Valladolid to oni w tym sezonie tylko 2 razy byli karanie czerwonymi kartkami ale myślę, że dzisiejszy mecz może spowodować, że te statystyki mogą sobie nieco pogorszyć. Osobiście spodziewam się w tym meczu walki na noże, myślę, że będzie iskrzyło na boisku od samego początku i w takim meczu o czerwoną kartkę naprawdę nie jest ciężko (co zresztą pokazują kursy wystawione na czerwoną kartkę w meczu). Myślę, że moja propozycja jest niezłym rozwiązaniem na ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Real Sociedad San Sebastian - Villarreal CF

Typ: 1

Kurs: 2.23

Data: 18.05.2014

Godzina: 12:00

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

W ostatniej, 38 kolejce hiszpańskiej Primera Division na Estadio Anoeta w San Sebastian dojdzie do spotkania pomiędzy miejscowym Realem Sociedad a zespołem Club de Fútbol z Villarreal. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli (mają już zapewnione występy w przyszłej edycji Ligi Europejskiej) i dzieli ich różnica 3 punktów. Gospodarze zajmują szóste miejsce z jednopunktową stratą do piątej Sevilli. Ich dorobek w 37 kolejkach to 59 punktów (16 zwycięstw, 11 remisów i 10 porażek, gole 61:53). Na własnym terenie zgromadzili 37 oczek w 18 meczach (11-4-3, 37:17).

Goście są na 7 miejscu z 56 punktami (16 zwycięstw, 8 remisów i 13 porażek, bilans bramkowy 58:43). Na wyjazdach zdobyli 23 punkty (7 zwycięstw, 2 remisy i 9 porażek, gole 22:22).

W tym sezonie obie drużyny spotykały się już 3 razy: wszystkie mecze odbyły się w odstępie tygodnia, od 9 do 16 stycznia 2014. W Pucharze Króla w pierwszym spotkaniu w San Sebastian padł bezbramkowy remis. Tydzień później w rewanżu Real Sociedad zwyciężył na wyjeździe 1:0 eliminując Villarreal z rozgrywek. Dwa dni wcześniej na tym samym stadionie gospodarze w meczu ligowym pokonali bardzo wysoko Sociedad - 5:1.

Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Realowi Sociedad do utrzymania 6 miejsca wystarczy remis, ale nie wydaje mi się, żeby grali na taki wynik. Teoretycznie mają szansę nawet na 5 miejsce, choć nie sądzę, żeby Sevilla zgubiła jakieś punkty z Elche. Do tego będą chcieli zrewanżować się Villarrealowi za wysoką porażkę z poprzedniej rundy. Spodziewam się dzisiaj otwartego meczu z dużą ilością bramek i zwycięstwa gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / LIGA HISZPAŃSKA 18.05.2014 / 21:00

Sevilla – Elche

Typ – both team to score

Kurs – 1.70

Sportingbet

 

Ostatnia kolejka LIGI HISZPAŃSKIEJ oraz ostatni mecz sezonu, w którym zagra świeżo upieczony zdobywca PUCHARU LIGI EUROPY – drużyna Sewilli z ekipą, która pozbawiał Barcelonę mistrzowskich złudzeń remisując z nimi przed tygodniem 0-0. Nie wydaje mi się, żeby gracze gospodarzy podeszli do tego meczu super zmobilizowania, zapewne większość z nich myśli już o urlopach i premiach związanymi ze zdobyciem korony ( LIGA EUROPY) w Europie. Gwoli ścisłości, nawet jak gospodarze przegrają ten mecz, to i tak zajmą 5 pozycję w lidze na koniec sezonu. Natomiast piłkarze gospodarzy zrealizowali zakładany przed sezonem cel – utrzymanie w lidze. Ostatni mecz, zatem kmiece będą chcieli zobaczyć bramki. Zakładam, że to będzie otwarty mecz z obu stron, oczywiście z bramkami. Wydaje się, że rezultat tego spotkania będzie bardzo zbliżony do ostatnich dwóch pojedynków obu ekip, w których dwukrotnie padł wynik 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania ( Primera Division )

Spotkanie: Real Valladolid - Granada

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 18.05.2014

Godzina: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na ostatnią 38 kolejkę rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.

W hiszpańskim mieście Valladolid liczącym ponad trzysta dziesięć tysięcy mieszkańców na Estadio José Zorrilla mogącym pomieścić ponad dwadzieścia sześć i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o bardzo ważne ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Valladolid Club de Fútbol założonym w 1928 roku o barwach fioletowo-białych a w gości z Grenady liczącej ponad dwieście trzydzieści cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1931 a mianowicie Granada Club de Fútbol.

Real Valladolid rozegrała w tym sezonie ligowym 37 spotkań w których zdobył 36 punktów po 7 zwycięstwach, 15 remisach oraz 15 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 38-59.

Granada zdobyła 38 oczek w swoich 37 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 11 zwycięstwach, 5 remisach oraz 21 porażkach co daje obecnie 17 pozycję w tabeli hiszpańskiej Primera Division, bilans bramek 31-56.

Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 18 razy zdobywając 27 oczek po 6 wygranych, 9 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Estadio José Zorrilla 20-16.

Goście zdobyli 16 punktów w swoich 18 wyjazdowych meczach w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 13-34.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż to mecz o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii a w 2 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami w mieście Valladolid raz wygrywali gospodarze i raz goście, bilans bramek tych meczy 3-3.

Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Real Valladolid Club de Fútbol nie ma wyjścia i aby myśleć o pozostaniu w tym sezonie w Primera Division muszą ten mecz wygrać na co mają moim zdaniem bardzo dużą szansę patrząc na to jak graja na swoim terenie gdzie potrafili zremisować ze słynnym Realem Madryt a Granada Club de Fútbol na wyjazdach słabo i w ostatnich meczach na wyjazdach 3 porażki oraz 2 remisy co nie wróży im dobrze z grającym dobrze u siebie Realem Valladolid i moim zdaniem to gospodarze na swoim terenie wygrają to bardzo ważne dla nich spotkanie o życie na kolejny sezon w Primera Division także więc do boju Real Valladolid Club de Fútbol.

 

0:1

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division



 

368.pnges1.png1049.png

 

Spotkanie: Sevilla - Valencia

Typ: over 2.5

Kurs: 1,90

Data i godzina: 23.08.2014 21:00

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie pierwszej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy Sevillą a Valencią. W zdecydowanie najciekawszym meczu pierwszej kolejki ligi hiszpańskiej w walce o punkty zmierzą się Sevilla i Valencia. Będzie to już czwarta potyczka obu ekip w tym roku, po lutowym starciu w Primera Division i półfinale Ligi Europejskiej. Bilans tamtych meczów jest wyrównany, oba zespoły zanotowały po zwycięstwie i raz podzieliły się punktami. Piłkarzom Valencii już od dekady nie udało się wygrać na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, ale w sobotni wieczór nie będą oni bez szans na sprawienie niespodzianki. Bardzo udane występy w sparingach, w których Nietoperze pokonały m.in. AC Milan i Benficę, a także zremisowały z Monaco i tylko minimalnie uległy Manchesterowi United, dodały na pewno gościom wiary we własne siły. Gospodarze w wakacyjnych meczach towarzyskich tak regularni i solidni nie byli, przeplatając dobre występy gorszymi. Warto w tej sytuacji moim zdaniem dać przyjezdnym szansę i postawić na nich z handicapem, podpórką lub przynajmniej, że strzelą gola. Bardzo prawdopodobny jest też wysoki wynik. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division



 

681.png?timestamp=1409477333696es1.png418.png?timestamp=1409477333700

 

Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt

Typ: Real Madryt wygra różnicą 2 goli

Kurs: 4,33

Data i godzina: 31.08.2014 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie drugiej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy Realem Sociedad a Realem Madryt. Real Madryt nie zachwycił w pierwszej kolejce w starciu z Cordobą. W drugiej rundzie gier będzie musiał zagrać dużo lepiej, by wywalczyć korzystny wynik w wyjazdowej potyczce z Realem Sociedad. Kibice Królewskich mają jednak powody, by optymistycznie patrzeć na niedzielny mecz. W poprzednim sezonie ich piłkarze zdobyli z rywalami z San Sebastian w sumie sześć punktów, notując dwa przekonujące zwycięstwa 4:0 i 5:1. Teraz mogą powtórzyć ten wynik, bo gospodarze wydają się być w niezbyt przekonującej formie. Potwierdzili to męcząc się na własnym boisku z Kubanem Krasnodar w Lidze Europejskiej i niespodziewanie przegrywając w Primera Division z Eibar. Sociedad ma aktualnie wyraźne problemy ze strzelaniem goli, z czego Real może skrzętnie skorzystać. Polecamy typ nawet z handicapem na Królewskich. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malaga - Levante 1 (-0.5, -1) @ 1,8...6/10

Celta Vigo - Real Sociedad

Celta wygra i over 2,5 @ 4,0...1/10

Celta powyżej 1,5 gola @ 2,4...4/10

Over 2,5 @ 2,15...3/10

Vallecano - Elche 1 @ 1,8...5/10

Eibar - La Coruna 1 @ 2,1...4/10

-------------------

Zaczynamy od Malagi... Levante moim zdaniem pretendent do spadku.

Pierwsze dwa mecze co prawda grali z dobrymi ekipami, ale nie grali nic!

Stracili 5 goli, nic nie zdobyli, a z gry trzeba przyznać, że ta statystyk 0-5 w bramkach nie jest przypadkowa.

Malaga z Bilbao wygrała, co prawda Bilbao nie zaliczyli gola w ostatnich minutach (nie wiadomo czemu), ale Malaga grała nieźle.

W ten weekend Malaga przegrała wysoko z Valencią, ale grali większość meczu w dziesiatkę. Mimo to stworzyli sobie ze 2-3 bardzo dobre sytuacje i zabrakło szczęścia. Poza tym Valencia to dobry zespół i w tym sezonie powalczą o LE. Gra Malagi zadowala póki co.

Celta... Ma za sobą dwa dobre mecze w lidze i w sparingach.

Mimo, że ostatnio zremisowali ostatnio to trzeba przyznać, że ta drużyna może powalczyć w tym sezonie o LE! Cordobie mogli wsadzić co najmniej 3 bramki, no ale cóż...zabrakło szczęścia. Z Getafe w tamtym tygodniu poradzili sobie bez problemów.

Sociedad... pokazało z Realem, że to jednak nie jest stracona drużyna. W ofensywie grają dość fajnie, ale ich mankamentem jest defensywa póki co. Podobnie ma Celta. Stąd typ na bramki, nie na wynik.

Co do Rayo...Choć może zacznę od Elche, bo bardziej na nich patrzę stawiając typ. Z Granadą mogli przegrać, ale szczęście pomogło i zakończyło się 1-1. Z Barceloną na inaugurację, nic nie pokazali.

Z Granadą gol w 91 minucie...

Vallecano na inaugurację ciężki mecz z Atletico, ale trzeba przyznać, że nie tak bardzo fartowny ten remis nie był. O ile w ogóle było to fartowne. Zagrali niezłe spotkanie! Z Deportivo znów remis, ale byli lepsi moim zdaniem. Niestety w 95 minucie stracili gola i tylko 1 punkty. Niestety poszła przypadkowa ręka w polu karnym i ... gol. 2-2.

Z taką grą jednak Elche powinno być ich.

15 września Eibar podejmie Deportivo.

Mecz Deportivo - Rayo opisałem wyżej. 3 punkty powinny powędrować do Madrytu (dla Rayo). Z Granadą kolejkę wcześniej jako tako sobie radzili, ale i tu muszę przyznać, że Deportivo było słabsze od rywala.

Eibar... Wygrana z Sociedad na inaugurację. Tu jednak muszę powiedzieć, ze Eibar nie było lepszym zespołem. Po prostu Sociedad nie wykorzystywało tego co powinno. Z Atletico zagrali nieźle, pozytywnie patrząc na klasę rywala. U siebie mogą coś pograć

 

 

14 września

Valencia - Espanyol 1 (-0,5 -1ah) @ 1,85...4/10

Jeszcze jeden typ do Hiszpanii. Będzie jeszcze coś na strzelca pewnie, ale to kilka dni przed meczem.

Valencia w pierwszym meczu z Sevillą, była lepsza. Z Malagą zagrali pozytywnie, choć trudno oceniać, bo Malaga od 27 minuty w dziesiątkę. Nieźle sobie Malaga radziła w jednego mniej, ale przy 2-0 Valencia mogła nieco odpuszczać. Po prostu nie nie grali na 100%.

Valencii moim zdaniem brakowało napastnika rasowego. Jest 21-latek Paco, ale to jeszcze nie ta klasa. Przyszedł teraz Negredo na wypożyczenie. To może okazać się świetny transfer. Ten zawodnik zna Hiszpanię, gdyż kilka lat grał w Sevilli i pakował tam bramkę za bramką.

Wreszcie będzie kogo na szpicy postawić i nie obawiać się o gole. Miejmy nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt

Typ: 2

Kurs: 5,50

Data: 13.09.2014

Godzina: 20:00

Bukmacher: Bet365

 

Kolejne wielkie derby madrytu! Walka o prestiż, nominacje, władze w stolicy. Dobrze wiemy, że Atletico potrafi grać piękny futbol co pokazał ostatni finał LM (oczywiście do 90 minuty) oraz zdobywając superpuchar. Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane. Będzie to już 7 spotkanie pomiędzy tymi ekipami w tym roku kalendarzowym. 3 zwycięstwa na korzyść realu, 1 na korzyść atletico i 3 remisy.

Derby rządzą się własnymi prawami. Nie można przewidzieć co się stanie, lecz mój głos kieruje się w strone Atletico. Ostatnia porażka Realu z Sociedad pokazała, że nie są w pełni formy mimo prowadzenia 2:0 udało im się przegrać 2:4. Moim zdaniem Atletico pokona Real Madryt 2:1. To co pokazują ostatnim czasem bardzo mi się podoba, zasługują żeby wygrać ten mecz a kursy bukmacherskie są dużo przesadzone. Dla mnie to jest czysta dwójeczka!

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna La liga HIszpania

Spotkanie: Barcelona - Athletic Bilbao

Typ: Kto zdobędzie wiecej rzutów rożnych? Barcelona - 3

Kurs: 2.00

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Barcelona to zespół który w każdym sezonie jest faworytem do zdobycia każdego możliwego tytułu, od kilku lat niestety nie udaje im sie zdobyć nic, w zeszłym seoznie nie osiągneli żadnego sukcesu. DO do ich meczu jedno można powiedzieć kontrolują piłke w każdym spotkaniu, ich gra opiera się głownie na bardzo duzej ilosci podań i do środkowań do pola karnego rywala. Zdobywają wiele rzutów rożnych a handicap na ten stały fragment gry w postaci -3 wchodził jak do tej pory w każdym z dwóch meczów tego zespołu. W historii spotkań z Athleticiem Bilbao ta linia również byłą pokrytwa w każym spotkaniu. Barcelona dobrze zaczełą sezon od dwóch wygranych, druzyna z Bilbao wygrała jedno spotkanie i tyle samo przegrałą. Uważam że Barcelona bedzie chciałą wygrać ten mecz by utrzymać miejsce lidera z 9 punktami. Athletic Z pewnościa postawi mur na swojjej połowie przez co Barcelona powinna zdobwać wiele stałych gramnetów gry, według mnie pewnosc teog typu to 9-% do tej pory w tym konkusie podałęm 8 typów i każdym wszedł mam nadzieje że passa będzie kontynuowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Valencia vs Espanyol

Typ - Valencia over 1.5 gola

Kurs - 1.80

Bet365

14.09.2014 / 17:00

 

3 kolejka Primera Division w toku.

Dzis na stadionie Mestalla zmierza sie ze soba Valencia z Espanyolem.

Jak dla mnie faworytem meczu sa gospodarze,ktorzy prezentuja sie naprawde bardzo solidnie.

Milo jest patrzec na gre nietoeprzy,ktorzy graja ladny dla oka futbol.

Przed sezonem ligowym Valencia wziela udzial m.in.w towarzyskim turnieju Emirates Cup rozgrywanym na stadionie Arsenalu - Emirates.

Sam turniej byl bardzo ciekawy,biorac pod uwage druzyny jakie tam wystapily.

Valencia nie oszczedzala sie w meczach towarzyskich i mierzyla sie z naprawde silnymi ekipami takimi jak Monaco,Benfica,Manchester United czy Milan.

Jesli chodzi o wyniki w tych meczach to lepszy okazal sie jedynie Manchester United,ktory wygral na Old Trafford 2:1 strzelajac zwycieskiego gola dopiero w doliczonym czasie gry.

 

W lidze jestesmy po 2 meczach i tak o to Valencia na inauguracje pojechala do Sevilli a wiec od razu ciezki wyjazd.

Po pierwszej polowie prowadzila Sevilla 1:0 po golu Vidala w 44 minucie,gospodarze prowadzac od 67 minuty grali w przewadze zawodnika i wszystko wskazywalo na to,ze Sevilla ten mecz wygra.

Jak sie jednak okazalo wprowadzony w 83 minucie Orban po 5 minutach spedzonych na murawie strzelil gola i w ten sposob skonczylo sie remisem.

Drugi mecz to spotkanie jednostronne i pewne zwyciestwo Valencii 3:0 z Malaga.

 

Espanyol na inauguracje szczesliwie zremisowal na wyjezdzie z Almeria 1:1 a w ostatniej kolejce ulegli u siebie Sevilli przegrywajac 1:2.

 

Obie ekipy nie graja w europejskich pucharach,wiec skupiaja sie glownie na lidze.

Lepsze wrazenie sprawia Valencia,dodatkowo graja u siebie a to duzy plus,sa w formie,graja naprawde dobra pilke a dodatkowo nie przegrali u siebie z Espanyolem od 2007 roku.

W poprzednim sezonie Valencia zremisowala z Espanyolem 2:2 tam juz do przerwy wynik zostal ustalony a nietoperze dwa gole strzelili po 32 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania

Spotkanie: Eibar vs Deportivo La Coruna

Typ: Under 10 rożnych

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet365

Godzina: 20:45

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie zamykające 3 kolejkę spotkań w Primiera Division gdzie beniaminek z Eibar podejmuje na własnym terenie drugiego beniaminka z La Coruny.Na początku sezonu gospodarze pokazują że pieniądze to nie wszystko.Przed sezonem mieli spore problemy z usystematyzowaniem sytuacji finansowej w klubie i groził im brak udziału w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii jednak dzięki wielkiemu zaangażowaniu działaczy i kibiców baskijskiego klubu klub mógł stanąć do walki w BBVA.Od samego początku zawodnicy Eibar pokazali że nie będą w tym sezonie chłopcami do bicia.W 1 kolejce pokonali 1:0 drużyna Realu Sociedad która zawsze jest uważana za kandydata do europejskich pucharów (w następnej kolejce Sociedad pokonał Real Madryt) a w 2 kolejce Baskowie ulegli mistrzowi Hiszpanii na wyjeździe przegrywając z Atletico 2:1 jednak pokazując się z bardzo dobrej strony strzelając bramkę po fenomenalnej akcji z jeszcze lepszym wykończeniem dlatego technika i umiejętności piłkarskie to na pewno atut piłkarzy Eibar.Deportivo zaczęło sezon dużo gorzej.W pierwszej serii gier ulegli na wyjeździe ekipie Granady a w 2 kolejce zremisowali u siebie z Rayo co plasuje ich obecnie w strefie spadkowej.Drużyna gości na pewno na jutrzejszy mecz wyjdzie z głównym nastawieniem by nie przegrać tego meczu bo kolejna przegrana od razu usadowi ich w miejscu dla drużyn które będą walczyć tylko o utrzymanie.Dlatego na pewno skupią się na defensywie i będą starali się by gra najwięcej czasu toczyła się w środku pola.Stąd też mój typ na under 10 rożnych w meczu.Dlaczego taki typ.Ekipa gospodarzy w tym sezonie balansuje na poziomie 5 rożnych w każdym meczu.Zdecydowanie mniej rożnych notuje na swoim koncie drużyna Deporitvo którzy przeciwko Granadzie zanotowali 3 takie stałe fragmenty gry a w meczu z Rayo tylko 2 więc to o czymś znaczy.tutaj myśle że liczba rożnych dla La Coruny też będzie oscylować w granicach 2-3 a nie wydaje mi się żeby Eibar aż tak ostrzeliwali bramkę rywali żeby mieli powyżej 7-8 rożnych.Kurs 2.10 jak dla mnie na pewno warty jest tutaj sprawowania wobec niezbyt rozbudowanej i niezbyt pewnej oferty na poniedziałek dlatego ja gram to i liczę że będzie +++ choć sam nie ukrywam że jest to typ naznaczony pewną dożą ryzyka.Ja jednak liczę że Deportivo nie będzie za bardzo wyrywało się do przodu i zlaiczy na swoim koncie bardzo mało rożnych a Eibar nie jest ekipą na poziomie takim żeby robić over 7,5 rożnych na mecz więc gdy mecz tak się potoczy to under powinien zostać spokojnie pokryty.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Deportivo La Coruna ₋ Real Madryt

Typ: Czy Deportivo La Coruna strzeli gola w pierwszej połowie? TAK

Kurs: 3,40

Godz: 20.09.2014 16:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Real Madryt bardzo źle rozpoczął obecny sezon. Pierwszy swój mecz co prawda wygrali z Cordobą 2:0, jednak dwa kolejne mecze były fatalne w ich wykonaniu. Najpierw przegrali oni mecz wyjazdowy z Realem Sociedad tracąc przy tym aż cztery bramki, gdyż przegrali 2:4. Następnie przegrali u siebie z Atletico Madryt 1:2. Zarówno w meczu z Realem Sociedad jak i w spotkaniu z Atletico Madryt Real Madryt tracił co najmniej jedną bramkę w pierwszej połowie. W Lidze Mistrzów wygrali wysoko swój mecz z Basel, ale gola stracili i to już w pierwszej połowie. Bardzo słąbo wygląda formacja defensywna Realu i naprawdę nie jest wielką sztuką strzelić im gola. Deportivo całkiem nieźle gra, jak do tej pory we wszystkich trzech meczach strzelali bramkę już w pierwszej połowie, a grali z Granadą, Rayo Vallecano i z Eibar. Nie będę jakoś mocno zaskoczony jeśli Real Madryt ponownie straci punkty, a bramkę w pierwszej połowie Deportivo ma dość duże szanse strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 21 września:

Levante - Barcelona

2 (-2ah) @ 1,9...4/10

2 (-3,5) @ 4,0...1/10

Barcelona to może być ta Barcelona, która wygra wszystkie puchary w jakich występuje. Grają póki co bardzo fajnie. Nie stracili jeszcze gola. To dzięki temu, że grają faktycznie nieźle w defensywie. O tyle z Villarreal mieli trochę szczęścia, o tyle z Elche nie było praktycznie okazji podbramkowych z ich strony. Bilbao też ich zbyt dużo nie miało.

Messi wreszcie w formie. Neymar tym bardziej. Strzela 2 gole po tym jak wchodzi na boisko dopiero w 63 minucie. Świetnie! Munir zaskakuje. Z Bilbao znów mógł coś wbić, ale nie udało się tym razem.

Levante jak dla mnie to pretendent do spadku. Nie podoba mi się wcale ich gra. Nie zdobyli jeszcze gola, a to że tym razem nie dali i sobie wbić to tylko łód szczęścia! Z tym -3,5 handicapem to wcale nie przesadzam. To ma prawo wejść.

Barcelona potrafi grać z zespołem, który siedzi tylko 20% przy piłce, a już na pewno z Levante. Od 2010 roku Barca grała 10 spotkań z Levante, w których zdobyli 32 gole. W jednym meczu potrafili strzelić 7 goli

Levante z aktualną grą nie powinna mieć szans w tym starciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 września, poniedziałek

Getafe - Valencia 2 @ 2,15...3,5/10

Nie podoba mi się gra Getafe.

Z Celtą zdobyli bramkę mając jedną czy dwie dobre sytuacje w całym meczu. Z Almerią wygrana, bo Almeria słaba jest. Z Sevillą raczej nie pograli sobie zbytnio. Gdyby Gameiro był zdrowy to by im sam ze dwie wpakował.

Valencia bardzo pozytywnie od pierwszej kolejki. Potrafili zremisować z Sevillą, grając na wyjeździe. Ten remis wcale przypadkowy nie był. Przy odrobinie szczęścia i 3 punkty mogli wywieźć. Następne spotkanie to pogrom Malagi 3-0. Pogrom co prawda tylko z wyniku, bo Malaga zasłużyła na co najmniej jednego gola. W 3 kolejce Sevilla nie dała zbytnio pogroć Espanyolowi i ograli ich 3-1, dając sobie strzelić gola w 91 minucie z rzutu karnego.

Valencia mocna w tym sezonie, w sumie jak i w poprzednich. Nie przypadkiem doszli do półfinału LE. Nie zdziwiło by mnie, aby to powtórzyli w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 września, sobota

Espanyol - Malaga x2 @ 1,9...4/10

Espanyol źle nie gra, ale sądzę, że kurs 4 na Malagę jest zawyżony patrząc na ich grę. Tego 1-0 z Athletic Bilbao co prawda nie powinno być, bo nie zaliczyli gola im, ale i 3-0 z Valencią to tak średnio sprawiedliwe. Valencia bardzo dobrze póki co w tym sezonie, ale 3-0 to nieco łut szczęścia. Maladze należał się gol, a te 3 stracone to za dużo patrząc na ich grę.

Z kolei 0-0 z Levante znów namieszało. Malaga gra cały czas tą samą grę, ale wyniki im wychodzą w kratkę. Znów spory kurs na Malagę, wiec można próbować z podpórką.

Espanyol... z Almerią dość słabo zagrali, no ale to mecz wyjazdowy, więc można odpuścić im to. Z Sevillą porażka 1-2, natomiast...no Sevilla mocna ekipa... ale bez formy moim zdaniem. Albo brak Gameiro tak bardzo osłabia tę ekipę.

Malaga ma szansę w tym spotkaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division,

Spotkanie: Levante - Barcelona

Typ: Barcelona -2.5 gola (AH)

Kurs: 2.05

Godz: 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś na Ciudad de Valencia dojdzie do spotkania najlepszej z najgorszą drużyną Primiera Division na starcie rozgrywek w Hiszpanii. Barcelona, która do tej pory wygrała wszystkie mecze, nie tracą w nich gola, zmierzy się z Levante, które na swoim koncie ma raptem punkt i które do tej pory ani razu nie potrafiło pokonać bramkarza rywali. Wydaje się więc, że obowiązkiem Blaugrany w tym spotkaniu jest zwycięstwo i utrzymanie przewagi punktowej na Realem Madryt oraz zwiększenie jej nad Atletico (które wczoraj zremisowało z Celtą Vigo).

Myślę, że szansę na to są i to spore tym bardziej, że Luis Enrique wystawi dziś zdecydowanie silniejszy skład niż na środowy mecz Ligi Mistrzów z APOELEM (wygrana 1-0). Do kadry wracają w porównaniu z ostatnim meczem Mascherano, Sergio, Pedro i Montoya, natomiast poza 19 osobową kadrą oprócz Suareza znaleźli się Adriano, Marc Bartra, Vermaelen, Rafinhia oraz Masip. W drużynie Levante natomiast zabraknie zabraknie natomiast Juanfrana, Nikosa Karabelasaa, Davida Navarro i Jaime Gavilana. Osobiście postanowiłem więc zagrać w tym spotkaniu zwycięstwo Barcelony z wysokim handicapem bramkowym (mowa o handicapie -2.5 gola). Owszem Barcelona jak na razie raczej skromnie wygrywa: 3-0 z Elche, 1-0 z Villarreal, 2-0 z Bilbao oraz 1-0 z APOEL ale choćby w ostatnim meczu z Bilbao gdy Barcelona zagrała naprawdę mocnym składem tych sytuacji na bramki dla Blaugrany było naprawdę sporo i zaskakiwała w tym meczu również to w jak łatwy sposób piłkarze Barcelony dochodzili do sytuacji bramkowych grając bądź co bądź z drużyną, która w poprzednim sezonie była czwartą siłą w Hiszpanii i która gra w Lidze Mistrzów. Wynik 2-0 był według mnie nie był zbyt adekwatny do tego co działo się na boisku i Barca przy odrobinie szczęścia tych goli nastrzelałaby więcej (sam Munir zmarnował 3 naprawdę niezłe sytuację na gola). Myślę, że dziś gdy Barcelona zmierzy się z drużyną dużo słabszą niż Bilbao i gdy znów będzie miała taką łatwość dochodzenia do sytuacji bramkowych to wynik może być naprawdę wysoki. Tym bardziej, że Levante to ekipa, która raczej Barcelonie problemów nie stwarzała w poprzednich spotkaniach (poprzednim sezonie), owszem w lidze u siebie Levante zremisowało nawet 1-1, ale np. na Camp Nou poległo 7-0, również wynik dwumeczu w Pucharze Króla robił wrażenie 9-2 (5-1 u siebie i 4-1 na wyjeździe Barcelona wygrywała). Kolejnym ważnym aspektem wysokiego zwycięstwa dziś Barcelony może być to co wczoraj wydarzyło się w La Corunii gdzie Real pokonał Deportivo 8-2. Wydaje mi się, że Barcelona również będzie chciała dziś pokazać swoją siłę (może 8 goli nie strzelą ale będą chcieli pokazać, że również są bardzo mocni).

Podsumowując typuję w tym starciu dość pewne i wysokie zwycięstwo Barcelony. W ostatnim meczu ligowym mieli trochę pecha, że skończyło się tylko 2-0 w starciu z Bilbao, mam nadzieje, że dziś Munir (podobno ma zagrać od pierwszej minuty) będzie bardziej skuteczny (klasa rywala zdecydowanie słabsza) i Barcelona nie będzie musiała czekać na bramkę do samej końcówki a sam wynik piłkarze z Katalonii otworzą w miarę szybko. Myślę, że zwycięstwo Barcelony w tym meczu 3 golami lub większą różnicą jest realne i warto spróbować zagrać taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2014/2015

Spotkanie: Cordoba - Sevilla

Typ: 2

Kurs: 2,08

Bukmacher: Pinnacle

Data i godzina: 21.09.14 19:00

Stawka: 5/10

 

Dziś o godz. 19:00 rozegrany zostanie mecz czwartej kolejki Primiera Division pomiędzy Cordobą a Sevillą. Różnica punktowa po 3 kolejkach między tymi ekipami wynosi już 5 punktów.

 

Cordoba zdobyła w tym sezonie ledwie dwa punkty – na taki dorobek złożyła się porażka z Realem Madryt oraz remisy z Celtą Vigo i Almerią. Sevilla natomiast nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie ligowym. Piłkarze z Andaluzji wywalczyli 7 z 9 możliwych do zdobycia punktów (zwycięstwa z Getafe i Espanyolem, remis z Valencią), natomiast w LE Sevilla wygrała z Feyenoordem 2:0.

 

Składy:

 

Cordoba: Carlos - Gunino, Lopez, Pantić, Crespo - Garai, Rossi, Fede, Borja, Fidel - Havenaar

 

Sevilla: Beto - Coke Pareja, Carrico, Tremoulinas - Krychowiak, Iborra, Suarez, Vidal, Vitolo – Bacca

 

Uważam, iż Sevilla zdobędzie na wyjeździe komplet punktów. Po pierwsze, jest w lepszej formie. Piłkarze z Andaluzji od spotkania o Superpuchar Europy z Realem nie przegrali żadnego spotkania, natomiast gospodarze nie posmakowali w tym sezonie zwycięstwa. Po drugie, Sevilla ma większe doświadczenie na tym poziomie rozgrywek. Trzy punkty przypadną ekipie Grzegorza Krychowiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2014/2015

Spotkanie: Getafe - Valencia

Typ: 2

Kurs: 2,10

Bukmacher: MarathonBet

Data i godzina: 22.09.14 20:45

Stawka: 5/10

 

W poniedziałek o godz. 20:45 zostanie rozegrany mecz kończący czwartą rundę gier w Primiera Division. Valencia pojedzie do Wspólnoty Autonomicznej Madrytu by rozegrać mecz z Getafe. Nietoperze zajmują 5. miejsce a zwycięstwo pozwoli im awansować na pozycje wicelidera. Getafe zajmuje 16. lokatę.

 

Getafe w tym sezonie rozegrało ledwie 3 spotkania – porażki z Sevillą i Celtą Vigo zostały okraszone trzema punktami zdobytymi z Almerią. Gospodarze nie będą mogli skorzystać w tym meczu z usług Pedro Leona, Alexa Pereza i Karima Yody.

 

Valencia rozegrała również trzy spotkania ligowe – remis z Sevillą oraz zwycięstwa z Malagą oraz Espanyolem zapewniają Nietoperzom wysoką pozycję w ligowej hierarchii. Goście nie będą mogli wystawić do składu Rodrigo de Paula zawieszonego za kartki. Nie wiadomo czy w meczu z Getafe zadebiutuje Alvero Negredo – gwiazda i supersnajper Manchesteru City przebywający w Hiszpanii na rocznym wypożyczeniu. Szansę na występ powinien otrzymać Bruno Zuculini – młody Argentyńczyk, również wypożyczony z Manchesteru City.

 

Przewidywane składy:

 

Getafe: Guaita - Arroyo, Naldo, Alexis, Escudero - Rodriguez, Michel, Sarabia, Sammir, Lafita - Alvaro

 

Valencia: Alves - Gaya, Otamendi, Vezo, Barragan - Parejo, Fuego, Gomes, Rodrigo, Piatti - Alcacer

 

Valencia jest w wysokiej formie, utrzymuje zwycięską passę oraz ma kadrę z znacznie głośniejszymi nazwiskami niż rywale. Getafe oprócz wymęczonego zwycięstwa z Almerią nie pokazała w tym sezonie żadnej pozytywnej jakości. Dlatego też stawiam na faworytów, czyli zespół gości. Valencia ma w tym sezonie wielkie plany i ogromną ambicje na awans do Wielkiej Czwórki. Mecz z Getafe to czwarty z 38 kroków do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Getafe - Valencia

Typ: dnb

Kurs: 1.4

Godz: 20:45

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Nie podoba mi się gra Getafe.

Z Celtą zdobyli bramkę mając jedną czy dwie dobre sytuacje w całym meczu. Z Almerią wygrana, bo Almeria słaba jest. Z Sevillą raczej nie pograli sobie zbytnio. Gdyby Gameiro był zdrowy to by im sam ze dwie wpakował.

Valencia bardzo pozytywnie od pierwszej kolejki. Potrafili zremisować z Sevillą, grając na wyjeździe. Ten remis wcale przypadkowy nie był. Przy odrobinie szczęścia i 3 punkty mogli wywieźć. Następne spotkanie to pogrom Malagi 3-0. Pogrom co prawda tylko z wyniku, bo Malaga zasłużyła na co najmniej jednego gola. W 3 kolejce Sevilla nie dała zbytnio pogroć Espanyolowi i ograli ich 3-1, dając sobie strzelić gola w 91 minucie z rzutu karnego.

Valencia mocna w tym sezonie, w sumie jak i w poprzednich. Nie przypadkiem doszli do półfinału LE. Nie zdziwiło by mnie, aby to powtórzyli w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Granada - Levante

Typ:1 (-1ah)

Kurs:1.9

Godz:22:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Granada zaskakuje od początku sezonu. Przegrywając z Deportivo, potrafili wyciągnąć na 2-1 w drugiej połowie i to w niezłym stylu. Z Elche tylko remis, po stracie gola w 91 minucie. Villarreal prawie zero zagrożenia pod bramką Granady (fakt, że grali bez dwóch najlepszych zawodników), ale potrafili wyprowadzić kilka ciekawych kontrataków. Z Bilbao te 3 punkty to trochę za dużo, ale na zarobek punktowy zdecydowanie zasłużyli w tym spotkaniu!

Levante klapa... Analiza powstała w połowie meczu Levante - Barca i powiem, że Levante może pograć dobrze... ale jak będą się głęboko bronić. Jak właśnie z Barcą. Niestety czerwona kartka popsuła dużo. Z drużynami kontratakującymi raczej mają niewielkie szanse, bo mają po prostu słabą obronę, mimo że składa się ona nawet z 7-8 osób. Granada potrafi skontratakować, choć w tym meczu raczej przyjmą pozycję utrzymywania piłki więcej niż 50% czasu, bo to Levante zawsze jest głęboko cofnięte. W ataku pozycyjnym też sobie poradzą A i kontrataków też na pewno nie zabraknie. Wiemy już, że Levante bez jednego z obrońcy środkowego - Vyntry. Doświadczony, bo 33 letni. Zagrał w tamtym sezonie 30 całych spotkań dla Levante.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Celta Vigo - La Coruna

Typ: 1 (-1ah)

Kurs:2,0

Godz:22:00

Bukmacher:Bet365

Analiza:

 

No nie widzę tu zbytnio szans na ugranie przynajmniej punkty przez Deportivo. Ta drużyna pokazała z Realem jak grają w defensywie. Posypani... Z Eibar nie stracili gola tylko dlatego, że to właśnie Eibar grało słabo w ataku, mimo że długo utrzymywali się przy piłce. Z Vallecano 2-2 i gol w 95 minucie... Z Granadą mogli dostać ze 3-1. Ogólnie słabo!

Celta... o ich ofensywie można odnosić się w samych superlatywach Gorzej z defensywą. 6 goli straconych na 4 mecze jednak o czymś świadczą. Z Atletico szczerze mówiąc powinni przegrać. Szczęście trochę pomogło. Ale Atletico mimo że póki co bez odpowiedniej formy to jednak jest to mistrz Hiszpanii w tej chwili! Mocny rywal! Z Sociedad za to te 2-2 niesprawiedliwe. Gdzie dostali gola...tak naprawdę to samo go sobie wbili (samobój po 'nabiciu' obrońcy) i ogólnie Celta miała lepsze sytuacje. U siebie są mocno, bo atakują. Skoro Real potrafił wbić 8 goli to Celta powinna wbić ze 2, a najlepiej ze 3-4, bo pewnie i coś stracą.

Jedna z mocniejszych stawek jakie grałem w ostatnim czasie.

Obie drużyny po 3 dni wolnego mają, także tu żadna nie ma większych minusów za zmęczenie, niby Celta 4 godziny mniej odpoczynku, ale to wielkiej różnicy nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f967ADnh-IJWRPhoB.pngGetafe - ValenciaYobq5cQt-nHemjRL1.png

HISZPANIA: Primera Division - Runda 4

22.09.2014 20:45

Typ: o2,5

Kurs:2,15

Buk: ComeOn

 

Po 3 kolejkach nieudanych dla Getafe w których udało się tylko zdobyć 3 punkty dziś kolej na mecz z Valencią która nazbierała 7 oczek po 3 kolejkach. Obie drużyny nie mają w swoich drużynach jakichś znanych graczy w oko wpada tylko nazwisko Naldo, który gra w Getafe aczkolwiek nie jestem pewien czy to ten dosyć mocny obrońca czy inny burek o tym samym nazwisku. W Valencii w dwóch ostatnich meczach bramki strzelali Parejo, Piatti i Paco po jednej bramce w ostatnich dwóch meczach. Valencia strzeliła w 3 meczach 7 bramek i straciła dwie co daje dobrą średnią do overu. Getafe strzeliło tylko 2 i straciło aż 5 bramek. Myślę, że dzisiaj Valencia strzeli przynajmniej 2 bramki oraz możliwy gol dla Getafe jeśli piłkarze się nie zagotują i nie dostanie nikt czerwonej kartki powinni strzelić przynajmniej jedną bramke. Kluczem do overu jest przynajmniej jeden gol do przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...