Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2012/2013


Rekomendowane odpowiedzi

Data: 7.11.2012 godz. 20:45

Dyscyplina: Piłka nożna, LM

Spotkanie: Bayern - Lille

Typ: 1/1

Kurs: 1,62

Bukmacher: Unibet

 

W czwartej kolejce LM Bawarczycy zmierzą się na własnym stadionie z Lille. Oczywiście zdecydowanym faworytem pojedynku na Alianz Arenie jest Bayern i to właśnie na nich stawiam. Zagrałem 1/1 ze względu na nieciekawą sytuację gospodarzy w tabeli. Bawarczycy obecnie zajmują 3 miejsce z dorobkiem 6 punktów. Tyle samo punktów uzyskali również pierwsza Valenicia i drugie Bate Borysów. Cała ta trójka ma na koncie po 2 zwycięstwa i 1 porażce, a bilans goli „umieścił” Bayern dopiero na trzecim miejscu. Jako finalista poprzedniej edycji ligi mistrzów Bayern musi powalczyć zwycięstwo z francuskim zespołem, inaczej sytuacja gospodarzy w grupie F jeszcze bardziej się skomplikuje. Z drugiej strony, Lille jest chyba najsłabiej grającym zespołem w lm obok Dinama Zagrzeb. Trzy porażki na koncie, bilans goli 1:6, świadczą o tym że debiut Lille w lidze mistrzów zdecydowanie nie wyszedł. Ten zespół z pewnością nie awansuje do następnej rundy i wątpię by chociaż wywalczyli remis z gospodarzami. Różnica klas obu zespołów jest znaczna i nic złego Bawarczykom w tym spotkaniu stać się raczej nie może. Myślę że Bayern od początku zdominuje rywala, będzie grał ofensywną piłkę, tym bardziej że nie może sobie pozwolić na utratę jakichkolwiek punktów z najsłabszym przeciwnikiem w grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Chelsea – Shakhtar

Typ: over 2.5

Kurs: 1.83

Godz. 20.45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Spotkanie 4 kolejki Ligi Mistrzów w grupie E. Chelsea po porażce w ostatniej kolejce na wyjeździe z Shakhtarem troszeczkę skomplikowała sobie sytuację w grupie. Tak więc dzisiaj w żadnym wypadku nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę z ekipą Ukraińską. Jak na razie ekipa z Londynu raz grała na swoim stadionie w Lidze Mistrzów gdzie zremisowała 2:2 z mistrzem Włoch. Podopieczni Di Matteo preferują w tym sezonie raczej ofensywną piłkę szczególnie na własnym stadionie i tak też powinno być dzisiaj tym bardziej że obrona nie jest ich główną siła w tym sezonie a dziś niepewny występ Luiza oraz Cola. Co do gości którzy jak na razie rewelacyjnie spisują się w tej fazie Ligi Mistrzów wygrana w poprzedniej kolejce z dzisiejszym rywalem czy remis z Juve na wyjeździe czynią ich faworytem do awansu z tej grupy. W lidze wręcz miażdżą pozostałych rywali 14 kolejek 14 zwycięstwa przy 41 bramkach strzelonych i 6 straconych robi wrażenie!. Brazylijska kolonia wykonuje tam świetną robotę. Czemu w tym spotkaniu over tak jak wspomniałem wyżej Chelsea w tym sezonie preferuje ofensywną piłkę a dziś muszą wygrać jeśli marzą o pierwszym miejscu w grupie więc muszą zaatakować, natomiast goście zapewne będą czekali na kontry a graczy do takiego stylu gry mają naprawdę świetnych zresztą w ataku pozycyjnym również świetnie wyglądają a dzisiejsze zwycięstwo zapewni im awans do następnej fazy tak wiec też maja o co walczyć. Jednak najpoważniejszym argumentem do zagrania na over w tym spotkaniu był mecz na Ukrainie który miałem okazję oglądać. Sytuacji z obu stron nie brakowało, był to szybki stojący na wysokim poziomie mecz i tylko nieskuteczność obu ekip spowodowała ze skończyło się tylko 2:1.Wydaje mi się że dzisiaj powinniśmy zobaczyć podobne widowisko i mam nadzieję że tym razem skuteczność obu ekip będzie na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea FC - Shakhtar Donetsk godz. 20:45

typ: X2

kurs: 1,91

Buk: Bet-at-home

 

Nie pokonany do tej pory Szachtar jedzie do Londynu,na mecz z Chelsea. Jak do tej pory zespół z Doniecka wygrał wszystkie spotkania ligowe, w lidze mistrzów tylko Juventus urwał punkty Szachtarowi,mając dużo szczęścia w tym spotkaniu,według mnie zespół z Ukrainy był o wiele lepszy w tym meczu. Chelsea na pewno będzie chciała się zrewanżować za porażkę 2-1 w Doniecku i jest faworytem w tym spotkaniu. Jednak ja uważam,że Szachtar nie przegra tego spotkania. Chelsea w ostatnim meczu zremisowała ze Swansea 1-1,wcześniej przegrała 2-3 z Manchesterem United.

Szachtar prowadzi w grupie E z dorobkiem 7 punktów ,do tej pory pokonał właśnie Chelsea , Nordsjalland oraz jak w/w zremisował z Juve i to była jak dotąd jedyna strata punków w obecnym sezonie. Chelsea z dorobkiem 4 punktów jest druga i o tą pozycję według mnie będzie walczyć z Juve.

Nie sądzę,żeby Londyńczykom udało się pokonać Szachtar,niby każda passa kiedyś się kończy ,jednak nie sądzę,żeby Chelsea zdobyła więcej niż jeden punkt w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa,07.11.2012 20:45

Spotkanie:Celtic - Barcelona

Typ:Barcelona - 1,5 (handicap azjatycki)

Kurs:1,82

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dziś o godzinie 20:45 kolejna dawka emocji związana z piłkarską Ligą Mistrzów a w niej między innymi starcie w 4 kolejce grupy G Lidera z Vice-liderem .1 w tabeli Barcelona udaję się do Glasgow mierzyć się z miejscowym Celtikiem. Barcelona po zwycięstwach nad Benficą, Spartakiem i dzisiejszym rywalem ma komplet 9 pkt jednak nie może być jeszcze pewna awansu, lecz jestem przekonany że dzisiaj pewnie wygrają to spotkanie. Gospodarze to zdecydowanie najlepsza drużyna w swojej lidze Szkockiej jednak jest ona bardzo słaba i w tej chwili przy degradacji Rangers-ów nie ma się co dziwić.Mimo tego gubią mnóstwo punktów mając bilans 6-3-2 przegrywając ostatnie spotkanie u siebie 0-2 !Barcelona zaś z jednej silniejszych lig świata prowadzi z bilansem 9-1-0 remisując jedynie w derbach z Realem Madryt 2-2. Ostatnie mecze wygrywają bardzo pewnie strzelając średnio 3,6 bramki na mecz w 5 ostatnich spotkaniach. W pierwszym meczu tych drużyn Celtic sensacyjnie prowadził 1-0 i mało co zremisował by gdyż Barca strzeliła decydujące trafienie w 94 minucie. Przewaga jednak w tamtym spotkaniu była ogromna, począwszy od posiadania piłki 72%<>28% , po sytuacje bramkowe (około) 20 <>3 czy Rzuty rożne 15<>1 . Sądzę,ze dzisiaj goście udowodnia swą wyższość i pewnie pokonają Szkotów gdyż różnica klas jest bardzo duża.Kurs malutki dlatego gram Barcelonę z handi - 1,5. polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45

Benfica Lissabon (-1.5 handicap azjatycki) - Spartak Moscow

TYP: 2

KURS: 1,56

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpoczną się mecze środowe gdzie zespoły rozpoczną mecze rewanżowe w lidze mistrzów. Faworytem tego meczu są gospodarze i kursy na nich są niskie ale moim zdaniem to lekka przesadza ponieważ Benfice można ograć i pokazał to Spartak w Moskwie jak można ich pokonać. W tabeli grupy G w lidze mistrzów gospodarze znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem jednego oczka. Na własnym stadionie rozegrali oni jeden mecz który przegrali z Barceloną 2:0. Na wyjeździe rozegrali dwa mecze w których to jeden mecz zremisowali i jeden mecz przegrali. Zremisowali oni 0:0 z Celtikiem i przegrali 2:1 w ostatniej kolejce w Moskwie ze Spartakiem. Natomiast goście tego meczu są na trzeciej pozycji z dorobkiem trzech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których to jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali. Na wyjeździe rozegrali jeden mecz który przegrali z Celtikiem 3:2. W lidze portugalskiej Benfica znajduje się na drugim miejscu przegrywają oni różnicą bramek z Porto. Zgromadzili oni 20 punktów. Na własnym stadionie rozegrali cztery mecze wygrywając trzy i jeden mecz remisując. Na wyjeździe rozegrali również cztery mecze i wygrali trzy i jeden zremisowali. W ostatniej kolejce rozegrali mecz z V.Guimaraes i wygrali oni 3:0. Natomiast goście tego meczu w tabeli rosyjskiej znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczów w których to cztery wygrali i jeden mecz przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i cztery mecze przegrali. W ostatniej kolejce zmierzyli oni się na wyjeździe z Kryliya Sovetov i wygrali tamten mecz pewnie 5:0. Oba zespoły jak widać swoje ostatnie mecze wygrali. Ja postanowiłem zagrać handicapem azjatyckim +1.5 gola na zespół Spartaka Moskwa ponieważ Liga Mistrzów toczy się swoimi regułami i sądzę że przewagą dwóch goli nie powinni przegrać. Jeśli już by mieli przegrać to stawiam że przegrają jedną bramką a nie dwoma bo to jednak Liga Mistrzów a mają przecież wyrównane składy. Ja stawiam że ten mecz zakończy się remisem dlatego też stawiam na handicap ;)

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,100.htm#1709708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Sporting Braga - Manchester United

Typ: Manchester United

Kurs: 2,20

Godz: 07.11.2012 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

W pierwszym spotkaniu na Old Trafford Sir Alex Ferguson wydaje się, że nie docenił potencjału i możliwości SC Braga ponieważ dało odpocząć w tamem meczu Ferdinandowi i Evrze co sprawiło, że "Czerwone Diabły" miały spore problemy z zestawieniem linii obronnej (kontuzjowani byli bowiem i są zresztą nadal Phil Jones i Nemanja Vidic). To sprawiło, że na środku obrony musiał zagrać Carrick i na efekty długo nie było trzeba czekać, Braga bowiem dość szybko objęła prowadzenie 2-0. Ostatecznie MU wygrało ten mecz 3-2 i dzisiaj wydaje mi się, że już Sir Alex Ferguson nie popełni takich błędów tym bardziej, że w przypadku zwycięstwa może sobie zapewnić już pierwsze miejsce w grupie H. Manchester ma więc o co grać w tym spotkaniu.

Postanowiłem więc zagrać na zwycięstwo gości. MU bowiem zagra bez kilku zawodników jak wspomnieni wcześniej Vidic i Jonas a także Shinji Kagawa,

Paul Scholes i Darren Fletcher. Braga jednak również zagra bez takich zawodników jak Maximilian Haas, Paulo César czy przede wszystkim Paulo Vinícius.

Braga w tym sezonie Ligi Mistrzów lepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych niż przed własną publicznością. Na koncie mają bowiem jedno zwycięstwo odniesione na wyjeździe z Galatasaray, w Manchesterze również zaprezentowali się z bardzo korzystnej strony, natomiast w meczu u siebie z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie CFR Cluj. Warto również dodać, że również w IV rundzie eliminacji to w meczu wyjazdowym zapewnili sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jeśli chodzi o Manchester to warto podkreślić, że na wyjazdach spisuje się nieźle. W tym sezonie tylko na początku (w pierwszym swoim oficjalnym spotkaniu) przegrał z Evertonem oraz w ostatnim tygodniu z Chelsea w Capital On Cup po dogrywce (choć w tym spotkaniu raptem sekund zabrakło by wygrali). W pozostałych spotkaniach MU na wyjazdach wygrywał i liczę, że podobnie będzie również dziś.

Oczywiście możliwości i potencjał w tym spotkaniu jest po stronie Manchesteru i wydaje mi się, że jeżeli podejdą do tego spotkania w 100% skoncentrowani to ten mecz rozstrzygną na swoją korzyść. Na zwycięstwie "Czerwonym Diabłom" powinno zależeć, bo jak już wspomniałem wcześniej da to im niemal pewne pierwsze miejsce w grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów

Spotkanie: Bayern Monachium- Lille

Typ: 1 (-1.5 handicap azjatycki)

Kurs: 1.62

Bukmacher: Pinnacle

07.11.2012 20:45

 

Na Allianz arena Bayern podejmie francuski Lille. Bawarczycy od początku sezonu grają olśniewająco, oczywiście musi się zdarzyć kiedyś wpadka, i dobrze, że stało się to wcześniej bo dzisiaj jestem przekonany, że Bawarczycy zagrają swoja kanonadę. Piszę o wpadce, ta jak wiemy miała miejsce w spotkaniu w Mińsku, gdzie BATE pokonało Bayern 3-1, oraz tutaj na Allianza arenie gdzie Leverkusen wywiózł komplet punktów i wystarczy. W lidze Bayern idzie jak burza, w tej kolejce sygnalizowali bardzo dobrą dyspozycję pokonując pewnie 3:0 na wyjeździe Hamburg. Zespół Heyncesa wyjdzie dzisiaj w najsilniejszym zestawieniu, i ten skład powinien zapewnić dzisiaj trzy punkty. Bayern znajduję się w dobrej formie, o silę w ofensywie lepiej nie wspominać , zespół z Monachium strzela średnio trzy bramki na mecz. W lidze Mistrzów ni poszło tak jak zakładano, więc dzisiaj Bayern musi wygrać najlepiej dosyć wysoko liczą się tam bramki.

Lille w niezłej formie, jednak to nie jest zespół, który mimo wszystko mógłby zagrozić Bawarczykom. W lidze mistrzów Lille raczej nie ma czego szukać, wszystkie mecze francuzi przegrali, w dodatku mizerny bilans bramkowy 1-3.

We Francji widzieliśmy minimalne zwycięstwo Bayernu, tutaj jednak to Niemcy będą prowadzili grę i dyktowali warunki, co tu więcej pisać, każdy wie jaki Bayern jest mocny zwłaszcza u siebie. Liczę na 2:0 dla gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów

Spotkanie: Juventus - Nordsjaelland

Typ: Juventus wygra a w meczu padnie Poniżej 2.5 bramki

Kurs: 4.00

Bukmacher: Sportingbet

07.11.2012 20:45

 

Juventus w grupie jak narazie na 3 miejscu z 3 punktami na koncie za Chelsea 4pkt i Szachtarem Donieck 7pkt. Ich dzisiejsi rywale - Nordsjaelland znajdują się na ostatnim czwartym miejscu z 1 punktem, który ugrali z Juve w poprzedniej kolejce u siebie. Juventus zagra jeszcze z Chelsea u siebie i z Szachtarem na wyjeździe, ale najpierw musi tutaj wygrać z Duńczykami i odnieść 1 zwycięstwo w tej edycji LM. Moim zdaniem ograją oni ekipę gości ale po najniższej linii oporu. Juve w Serie A dostali ostatnio srogie baty od Interu i trener zapowiada rewanż na Duńczykach . Moim skromnym zdaniem ugrają oni 3 punkty ale nie będzie to pogram w stylu 3-0 czy więcej. juve w tej edycji LM na 3 mecze tylko raz miało over 2.5 gola (w meczu z Cheslea 2-2). W Serie A na 11 rozegranych meczów over 2.5 padł 6 razy, z czego w meczach domowych na 6 takich meczy, over padł 3 razy. Moim zdaniem goście będą starali się jak najdłużej murować bramkę i liczyć na jakąś jedną kontrę. Nie powinno tutaj pąść wiele bramek stąd taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45

 

Braga - Manchester United

goście DNB (remis bez zakladu)

1,53

William Hill

 

analiza:

 

Przed nami środowe spotkania Ligi Mistrzów. Zaprezentuje się dziś 16 zespolow tworząc 8 par. Ja zajme się mecze grupy ostatniej czyli H. Na przeciwko siebie staną portugalska Braga i angielski Manchester United. Juz sam kraj w ktorym wsytepują zespoly moze nam dac jasną odpowiedz kto jest faworytem tego meczu a jest nim oczywiscie Manchester. Obie ekipy spotkaly sie ze sobą 2 tygodnie temu w meczu na Old traford, padl wynik 3-2 dla Anglików. "Czerwone diably" przegrywaly 0-2 ale wzieli sie do roboty i wygraly 3-2. Byl to naprawde ciekawy mecz. Dzis spodziewam sie równie dobrego meczu i tego samego zwycięzcy. Manchester ma po 3 kolejkach 9 punktow i rzecz jasna lideruje w grupie, jesli dzis podopieczni Fergussona zdobeda komplet punktów to zapewnią sobie awans do nastepnej fazy rozgrywek, jest zatem o co walczyc. Goście na pewno chcą jak najszybciej sobie ten awans zapewnic by nie dopuscic do sytuacji jaka miala w poprzednim sezonie kiedy to sensacyjnie wręcz Manchester odpadl z Ligi Mistrzow juz w fazie grupowej. Widac, że juz w tym sezonie zawodnicy gosci graja na 100% z kazdym rywalem grupowym. Goscie są mocno podbudowani bowiem wygrali 2 ostatnie ligowe spotkania z głownymi rywalami do Mistrzostwa kraju, a mowa o Chelsea (3-2) i o Arsenalu (2-1). Stawiam dzis na zwycięstwo Manchesteru, podpierając sie remisem bez zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Chelsea - Shakhtar

Typ: Bts (obie strzela)

Kurs: 1,61

Bukmacher: Bet365

 

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie w LM. Na Stamford Bridge broniąca trofeum Chelsea Londyn podejmie Mistrzów Ukrainy Szachtar Donieck.

Gospodarze ostatni mecz w lidze zremisowali z Swansea 1:1 co niestety nie pozwoliło im utrzymać fotelu lidera. Natomiast goście pewnie

dążą do zdobycia kolejnego mistrza w swoim kraju.

Żeby Londyńczycy mogli myśleć o 1 miejscu w grupie potrzebują przynajmniej 2 zwycięstw w 3 meczach fazy grupowej.

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2:1 dla Ukraińców. Chelsea musi bardzo poważnie podejść do tego spotkania,

ponieważ porażka w dzisiejszym meczu bardzo utrudni im awans do fazy play-off. Jak wiemy drużyny posiadają bardzo dobrą ofensywę,

u gości największe zagrożenie powinno płynąc ze strony Fernandinho, Williana oraz Srny. Natomiast ze strony Chelsea dobrze grającym w ofensywie są

między innymi Oscar, Hazard, Mata (jednak jego występ jest nie pewny). Wydaje mi się że obie drużyny postarają się o zdobycie gola.

Kontuzje:

Chelsea: Mata, Luiz oraz Lampard

 

Shakhtar: brak kontuzji

 

 

Mój typ to 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów

Spotkanie: CHELSEA LONDYN VS FC SHAKHTAR DONIECK

Typ: 3-4 bramki

Kurs:2,35

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza:

Z czym kojarzy się środa? I tu pada magiczne słowo Liga Mistrzów. Grzechem z mojej strony byłoby nie wybranie spotkania w tych elitarnych Europejskich rozgrywkach. Zatem mecz, a przede wszystkim typ który postaram się państwu przybliżyć to 3-4 bramki w spotkaniu Chelsea – Szachtar.

Zacznę od tego, że piłkarze z Londynu na pewno będą chcieli się zemścić za porażkę w Doniecku. Będą mieli di tego okazję dziś o 20:45 na Stamford Bridge . Jednak czy im to się uda, śmiem w to wątpić. I tu nasuwa się pytanie dlaczego, przecież bukmacherzy stawiają ich w roli faworyta. Przede wszystkim ich przeciwnik na pewno nie należy do wygodnych. Szachtar w tym sezonie jeszcze nie przegrał, co więcej grają naprawdę przyjemny dla oka futbol. Z początku sezonu powtarzałem, że celem określonym przez włodarzy klubu było nie sprowadzanie nowych gwiazd tylko wykorzystanie potencjału piłkarzy, których mają już w swoich szeregach. Wielka w tym zasługa samego szkoleniowca Lucescu, który trzymał potrafił to urzeczywistnić . Potwierdzeniem moich słów jest choćby komplet punktów po 14 kolejkach ligi ukraińskiej. Oczywiście liga ta nie jest jakąś potęgą, ale taka dyspozycja świadczy o dużej klasie tego zespołu. Wystarczy zatem tych schlebiających słów pod adresem Ukraińskiej ekipy, jest więc czas powiedzieć coś na temat podopiecznych Roberta Di Matteo.

Chelsea przed własną publicznością jest na pewno silniejsza. Obecnie zajmują 2 miejsce w PL co na pewno jest odzwierciedleniem pewnego poziomu. Sytuacja w grupie zmusza ich do grania o komplet punktów, zatem możemy się spodziewać zawziętej rywalizacji.

Około tydzień temu na Stamford Bridge byliśmy świadkami fantastycznego widowiska pomiędzy Chelsea, a Manchesterem dziś prawdopodobnie będzie tak samo. W tamtym spotkaniu padło aż 9 bramek (6 w regulaminowym czasie gry). Dziś liczę na 3-4 bramki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)

Mecz: Chelsea Londyn – Szachtar Donieck

Typ: Chelsea

Kurs: 2,00

Bukmacher: Unibet

Data: 07.11.12 r. godz: 20:45

 

Analiza:

 

W najciekawszym chyba meczu dnia w Lidze Mistrzów Chelsea podejmie Szachtar Donieck. Obrońcy trofeum po porażce przed dwoma tygodniami w Doniecku znaleźli się w trudnej sytuacji, zwłaszcza że mają jeszcze w perspektywie wyjazd do Turynu. Nigdy jeszcze obrońca tytułu nie odpadł już w fazie grupowej i jeśli londyńczycy nie chcą wpisać się w ten niechlubny sposób do historii muszą dziś wygrać.

Jeżeli wierzyć zapowiedziom płynącym ze Stamford Bridge, mobilizacja jest ogromna i zawodnicy potraktują dzisiejszy mecz jak finał. Doceniając klasę Szachtara, uważam że potencjał Chelsea jest jednak znacznie większy, a na pewno ogromna jest przewaga doświadczenia w grze pod presją o wysoką stawkę. Stamford Bridge od lat pozostaje niezdobytą twierdzą w Lidze Mistrzów, nie raz już gospodarze odrabiali tu straty i zwyciężali w ważnych dla siebie meczach.

Spodziewam się że dziś też od samego początku wywrą ogromną presję na gościach, zepchną ich do defensywy i szybko zdobędą prowadzenie, którego nie oddadzą już do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM, godz. 20.45

Spotkanie: Bayern - Lille

Typ: ilość żółtych kartek over 4,5

Kurs: 1.95

Bukmacher: Betsson

Bayern nie powinien mieć problemów z pokonaniem ekipy gości. Pytanie brzmi ile bramek zaaplikuje przyjezdnym, a dobrzy byłoby jak najwięcej. Bayern rządzi i dzieli w krajowych rozgrywkach. Jak dotąd jedna porażka z Bayerm Leverkusem 1:2. Ma w tej chwili najlepszą kadre w historii klubu i na moment obecny jedną z najlepszych w Europie. Goście grają bardzo przeciętny sezon, czego dowodem jest np. porażka u siebie z białoruskim BATE 1:3. W tej chwili w tej grupie LM 3 ekipy mają po 6 pkt., Bayern, Valencia i BATE. Lille już się nie liczy, bo po 3 grach ten zespół ma 0 pkt. Ja tutaj liczę na dość ostrą grę. W pierwszym pojedynku było ponad 30 fauli i 8 żółtych kartek, a 5 z nich dostali gracze Bayernu. W ogóle mało celnych strzałów i jeden gol. Lille w ostatnim czasie grało mecze, w których były po 4 żółte kartki. Gospodarze róznie, raz więcej niż wyznaczone granica, raz mniej. Jedno jest pewno w ostatnich meczach i jednego i drugiego zespołu było bardzo dużo fauli, np. w ostatnim Bayernu z HSV było 31 fauli, Lille 28. Zawody prowadzi lekarz Ovidiu Alin Hategan. Mam nadzieję, że bedzie dbał o kości zawodników i pokaże kilka kartek. W tym sezonie prowadził 4 mecze międzynarodowe (3 pucharowe i raz międzypaństwowy) i pokazał 5, 4, 5 i 3 żółte kartki. Ja liczę na 5 lub więcej, pokazał już mecz w Lille, że dzisiaj może być mało efektownie, a dużo szarpaniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa

Spotkanie: Chelsea - Shakhtar

07.11.2012 20:45

Typ: handicap 0:1 TYP: CHELSEA LONDYN

Kurs: 3,25

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Chelsea Londyn i Shakhtara Donieck. Dla obróncy tytułu jest to pierwszy z tak ważnych meczów w tym sezonie. Potocznie można to nazwać meczem o 6 punktów. Gospodarze są bardzo zmobilizowani i zrobią wszystko, aby w dzisiejszym meczu sięgnąć po zwycięstwo. Jeśli uda im się szybko strzelić bramkę, może powtórzyć się historia z tamtego sezonu, gdzie w meczu o wyjście z grupy rozprawili się z Valencią 3:0. Do składu londyńczyków wraca dziś Juan Mata, który powinien siać raz po raz zagrożenie pod bramką Shakhtara. Po cichu licze na przełamanie Torresa, którego dobra forma jest bezcenna w takich meczach. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Chelsea 2:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa

Spotkanie: Chelsea Londyn - Szachtar Donieck

typ: 1 połowa: CHELSEA

kurs: 2,75

buk: bet3665

Czas rozpoczęcia: 07.11.2012 20:45

 

analiza:

Czwarta seria meczy fazy grupowej Ligi Mistrzów w grupie E może jeszcze bardziej zagwatmać sytuacje w grupie. Przy wygranych gospodarzy obu meczy Chelsea i Juventusu (a jest to bardzo prawdopodobne) na szczycie tabeli będzie ogromny ścisk. Narazie, dość niespodziewanie to z siedmioma punktami Szachtar jest liderem. Wygrali z Nordsjaelland, później przywieźli punkt z Turynu, a w ostatniej serii meczy pokonali u siebie Londyńczyków. Choć Szachtar to solidna ekipa, to jednak ich zwyciestwo było odebrane jako mała niespodzianka. Londyńczycy, poza meczem z Ukraincami zanotowali takei same wyniki z pozostałymi ekipami w grupie - remis z Juventusem i zwycięstwo z Nordsjaelland. A za nimi Włosi z trzema remisami, którzy dziś nie powinni mieć najmniejszego problemu ze zgarnięciem kompletu punktów z zespołem z Danii. Przy moim założeniu że Chelsea dzis zgarnie pełną pule, to przed decydującymi meczami na górze będzie ogromny ścisk. A moim zdaniem wygrana Londyńczyków wydaje sie bardzo prawdopodobna. Szachtar co prawda nie przegrał od prawie roku, ale nie można tego brac do końca na serio, bo w lidze ukrainskiej maja tylko jednego groźnego rywala - Dynamo Kijów, ktory do tego przechodzi w tyym sezonie ogromny kryzys.Chelsea jak jest pod ścianą to pod wodzą Di Matteo zawsze wychodziła nawet z największych opresji - przykłady odrobił straty z Napoli, wyciągnął awans z 0:2 na CN mimo gry w 10 a na końcu w Monachium na stadionie rywala wygrał LM. Dzisiejszy mecz ma dla nich ogromne znaczenie. Porażka moze oznaczac nawet brak wyjscia z grupy, bo maja wyjazd do Turynu, gdzie Juventus nie zwykł przegrywać. A nie wierze ze ostatnie mecze The Blues to jakiś spadek formy. Pierwsza ligowa porażka z Czerwonymi Diabłami została odebrana jako skandal w Europie - niesłuszna czerwona kartka dla Torresa, a po chwili bramka na 3-2 dla United Chicharito z wyraźnego spalonego (po kilku dniach zrewanżowali sie United w meczu o puchar ligi). Na Stamford Bridge kazdej ekipie gra sie ciężko i tak samo bedzie ukraińcom. Składy sa już znane i nie widać w nich żadnych niespodzianek. O akcje ofensywne gospodarzy bedzie dbało trio Hazard-Oscar-Mata plus Fernando na szpicy. to zestawienie piekielnie mocne więc licze na ich popisową grę. Wśród gości najwyżej cenie sobie grę Ormianina Mkhitaryana, który bedzie miał z pewnościa plastra w osobie Mikela. Wyłączenie tego gracza to bedzie spory sukces i główny cel linii obronnej gospodarzy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to gospodarze, którzy bronią tytułu zdobytego w zeszłym sezonie, zgarną pełną pulę i tym samym zachowaja spore szanse na wyjscie z grupy. Wczoraj zespoły z Anglii zawiodły na całej linii. Dziś liczę że karta się odwróci i ze Chelsea wygra. Stawiam na 2-0 dla gospodarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Sporting Braga - Manchester United

Typ: Manchester United i over 2,5 gola

Kurs: 3,1

Godz: 07.11.2012 20:45

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

Dzisiaj w Bradze odbędzie się 4 kolejka grupowej fazy Champions League. Sporting Braga podejmować będzie u siebie Manchester United. O 20:45

walka będzie się toczyła dla Manchesteru o wyjście z grupy z pierwszego miejsca a dla Sportingu będzie to bój o wyjście z grupy który stoczą z CFR Cluj

i Galatasaray.

 

Drużyna z Manchesteru poleciała do Bragi w nastepującym składzie: De Gea, Lindegaard, Rafael, Evans, Ferdinand, Buttner, Smalling, Evra, Cleverley,

Giggs, Anderson, Nani, Valencia, Carrick, Young, Powell, Rooney, Welbeck, Chicharito, van Persie.

 

Braga rewelacyjnie spisała się na Old Trafford i uważam że u siebie również strzeli bramkę. Manchester przystąpi napewno bardziej skoncentrowany

do meczu niż na OT. Myśle że padnie over w tym meczu a zarazem zwycięstwo gości a wynik będzie ok 1-2, 2-3.

 

United zajmuje pierwsze miejsce z kompletem punktów. Bilans bramkowy: 6:3. Przewaga nad drugą drużyną aż 5 punktów.

Braga zajmuje 3 miejsce z 3 punktami. Bilans: 4:5 daje nadzieje na over w tym meczu.

 

Prawdopodobne składy:

 

SC Braga: Beto, Coleho, Elderson, Amorim, Micael, Salino, Custódio, Alan, Hugo Viana, Eder.

 

Manchester United: De Gea, Valencia, Smalling, Evans, Evra, Nani, Anderson, Giggs, Welbeck, Rooney, Hernandez.

 

 

Osobisty typ: 1-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Juventus - Nordsjaelland

Typ: DW wielokrotne: 1:0, 2:0 lub 3:0

Kurs: 2,55

Buk: Gamebookers

 

W meczu 4 kolejki Ligi Mistrzów Juventus Turyn podejmie na własnym boisku Nordsjaelland. Dwa tygodnie temu "Stara Dama" tylko zremisowała z Duńczykami i tą stratą punktów nieco skomplikowała swoją sytuację w grupie. Nordsjaelland od początku Ligi Mistrzów był skazany na porażkę, gdyż ich poziom gry jest o kilka klas gorszy od drużyn z ich grupy. Juventus przystąpi do tego mocno zmotywowany i poirytowany ostatnią niespodziewaną porażką z Interem Mediolan, przerywając świetną passę bez porażki na własnym boisku. W zespole "Starej Damy" jest mnóstwo zawodników światowej klasy w porównaniu do ich przeciwników, gdyż gra między innymi: Pirlo, Marschiso, Buffon czy Matri. Juventus ma jedną z najlepszych defensyw i ofensyw w lidze. Co prawda Nordsjaelland zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach ligowych, ale nie ma co porównywać tych lig, gdyż to mija się z celem. Ten mecz na pewno będzie się toczył pod kontrolą gospodarzy. W zespole Juventusu jest sporo indywidualności, które same potrafią rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Sądzę, iż Duńczycy będą się głównie ograniczać do obrony i w miarę możliwości kontratakować. W tym meczu spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy - 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość sensejjag

Liga Mistrzów

Spotkanie: Spartak Moskwa - Fc Barcelona

typ: 1 połowa: Fc Barcelona

kurs: 1,75

buk: betclick

stawka: 5

Czas rozpoczęcia: 20.11.2012 18-00

 

analiza:

Barcelona jedzie do Moskwy by przypieczętować awans do 1/8 ligi mistrzów na mecz ze Spartakiem. Mało prawdopodobne, by Rosjanom drugi raz udało sie skutecznie stawić opór chyba najlepszej ekipie XXI wieku. Po zmianie trenera w Barcelonie na raczej anonimowego Tito Villanove mało kto się spodziewał ze Blaugrana bedzie tak skuteczna we wszystkich możliwych rozgrywkach. Katalończycy zanotowali najlepszy start od kilku lat. W dwunastu pierwszych meczach tylko raz stracili punkty i to w meczu z Realem, choć wtedy byli bardzo bliscy zwyciestwa. Pozostałe jedenascie meczy rozstrzygnęli na swoją korzyść i narazie ze spokojem mogą się oglądać na swoich rywali. A nad Realem mają osiem punktów przewagi, więc spokój narazie jest duży. W ostatni weekend Barca bez problemów rozprawiła sie z Saragossa, wygrywajac 3-1, a po raz kolejny świetny wystep zaliczył Messi, który zaliczył dwie bramki i asyste przy bramce Songa. Mecz ciekawie podsomował trener gości Manolo Jimenez, który stwierdził "że mecz wygrywa ten, kto ma Messiego". Ja się z tym nie zgadzam, bo w swietnej formie ostatnio są zwłaszcza Xavi i Iniesta, nieźle gra też Pedro, tyle że jemu brakuje skuteczności. Tak więc forma Barcy nie zalezy tylko od dyspozycji fenomalnego Argentyńczyka. Spartak to zespół, który Barcelonie w takiej dyspozycji nie powinien sprawić wiekszego problemu. Rosjanie w tej edycji zawodzą i w czterech meczach udało im sie wygrać tylko jeden mecz - z Benficą i jest wielce prawdopodobne, ze po tej kolejce pożegnaja sie z pucharami w tym sezonie. W lidze krajowej, choc dopiero polowa sezonu, strata do CSKA wynosi juz dziesięć oczek, wiec szansa na mistrzostwo juz raczej zerowa, wiec pozostaje tylko walka o drugie miejsce, gwarantujace prawo gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Konkurencja ostra, bo w gronie rywaliAnzhi, Zenit czy Rubin. Ostatni mecz Spartak zawalił, bo wyjazdowy remis z Novgorodem to strata dwóch punktów aniżeli zdobycie jednego. Taki wynik to niedobry prognostyk przed meczem z Barcą. Nie wierzę by Spartak znów postawił takie wysokie progi jak w pierwszym meczu, gdzie na kwadrans przed końcem prowadził na Camp Nou 2-1. Uważam, że Barca już po pierwszej bedzie spokojnie prowadziła i pewnie wejdzie do kolejnej fazy tegorocznej Ligi Mistrzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45

Nordsjaelland - Shakhtar( -1,5 handicap azjatycki)

TYP: 2

KURS: 2,02

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpoczną się spotkanie rewanżowe które już będą decydowały o awansie do kolejnej rundy. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Nordsjaelland a zespołem Shakhtara. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i ja również tak uważam. Bo to co prezentuje zespół z Ukrainy to po prostu cudo i jeśli wygrają ten mecz a w meczu pomiędzy Juventusem a Chelsea padnie remis to prawdopodobnie awansują do kolejnej rundy. A więc zespół gości w tym meczu ma o co grać a natomiast gospodarze nie mają o co walczyć tylko o honor bo znajdują się na ostatniej pozycji i nie mają szans na awans. Gospodarze w lidze Mistrzów są na ostatniej pozycji z dorobkiem jednego oczka. U siebie rozegrali dwa mecze i jeden mecz przegrali a drugi zremisowali. Przegrali z Chelsea 4:0 a zremisowali nieoczekiwanie z Juventusem 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i przegrali oni z Juventusem 4:0 i właśnie z Shakhtarem 2:0. Natomiast zespół Shakhatara w lidze mistrzów znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem siedmiu oczek i ma bardzo duże szanse na awans lecz w tym meczu musi wygrać zdecydowanie i nie może stracić punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których jak wcześniej wspomniałem wygrali z Duńskim zespołem 2:0 i wygrali oni z Chelsea 2:1. Na wyjeździe jeden mecz zremisowali z Juventusem i jeden mecz przegrali z Chelsea 3:2 lecz dwukrotnie odrabiali straty ale w 90 minucie dostali cios na 3:2 i nie mieli już czasu na odrobienie tego wyniku. Lecz mimo porażki zagrali bardzo dobrze i jeśli by tak zagrali jutro to można powiedzieć że by był pogrom w tym meczu. W lidze gospodarze tego meczu są na drugim miejscu z dorobkiem 32 punktów. Ostatni mecz w lidze wygrali oni na wyjeździe z Aarhus 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze ukraińskiej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 45 oczek. W ostatniej kolejce przegrali oni niespodziewanie z zespołem A.Kiev lecz nie zagrali w najmocniejszym swoim składzie a przegrali 2:0. Moim zdaniem w tym meczu padnie zdecydowane zwycięstwo gości i sądzę że nawet handicap postawiony powinien wejść oraz over 2.5 gola również powinien wpaść. Dla osób które lubią ryzyko daje zakład że oba zespoły nie strzelą gola. Stawiam że goście wygrają ten mecz 3:0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów 20.11.2012. godz. 18.00

Spotkanie: Spartak Moscow - Barcelona - wynik 0:3 :plus::)

Typ: handicap azjatycki -1.5 Barcelona

Kurs: 1.82

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Barcelona po ostatnim blamażu z Celtickiem nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów takiemu zespołowi to nie przystoi tym bardziej jeśli chcą awansować z pierwszego miejsca. Na mecz do Moskwy pojechała najmocniejsze kadra Valdés, Pinto, Alves, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Messi, Jonathan dos Santos, Mascherano, Sergio Busquets, Pedro, Jordi Alba, Montoya, Song, Tello, Oier, Sergi Roberto and Deulofeu. Wiadomo pogoda oraz nawierzchnia nie będą sprzyjały graczom z Hiszpanii. Ale przy tych problemach kadrowych jakie ma ekipa Spartaka spokojnie powinni to wygrać dwoma bramkami. Ale przejdźmy do tych braków. Największy ból to gospodarze mają z bramkarzem na pewno dwójka bramkarzy Rebrov oraz Pesjakov jest niedysponowana. Do końca nie wiadomo jak jest z Dikanem, który w ostatnim meczu ligowym był na rezerwie ale jego występ w tym spotkaniu nie jest do końca pewny. Wiadomo z takim przeciwnikiem jak Barcelona ciężko gra się otwartą piłkę często jest to skomasowana obrona i szybkie kontry i tutaj ważnym ogniwem jest bramkarz który stara się korygować i doradzać formacji defensywnej. A obrona Spartaka to kolejny problem otóż ze składu ze względu na kartki wyleciał doświadczony środkowy obrońca i ostoja tej formacji Argentyńczyk Pareja 13 meczy w tym sezonie i dwa gole. Nie wolno zapomnieć że od początku sezonu niedysponowany jest także inny bardzo wartościowy obrońca i zarazem kapitan Parshivlyuk. W ataku zabraknie Wellintona oraz Dzyubai. W pomocy także sporo braki: szybki skrzydłowy McGeady, doświadczony Bilyaletdinov oraz Brazylijczyk Romulo. Dobre wieści za to w Barcelonie do obronny wraca Puyol oraz Pique. Kolejna sprawa Messi goni rekord Gerda Mullera i w tym spotkaniu zapewne też będzie chciał coś ustrzelić tak jak ostatnio robi to systematycznie. I ostatnia sprawa trener Emery na konferencji powiedział: "Naszym celem jest zdobycie trzech punktów, ponieważ chcemy zapewnić sobie dalszą grę w europejskich pucharach na wiosnę” . Tak więc na totalną defensywę raczej nie postawi może na początku spotkania tak będzie ale z biegiem czasu lub po szybkie stracie bramki będą musieli zagrać zdecydowanie odważniej co może tylko pomóc ekipie Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Mistrzów

Spotkanie: BATE - Lille

Typ: BATE wygra, a w meczu padnie więcej niż 2.5 gola

Kurs: 3.25

Godz: 18:00

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

Spotkanie drużyny, która na początku rozgrywek Ligi Mistrzów sprawiła nie małą sensację mowa oczywiście o BATE. Drużyna z Białorusi w pierwszym meczu zagrała z francuskim Lille faworyt mógł być tylko jeden - gospodarze z Francji. Nikt nie dawał szans dla drużyny ze wschodu w starciu z dużo lepszym zespołem. BATE miało pełnić rolę statysty dać trzy punkty i wrócić do domu. Tak to miało być przed spotkaniem, co było po spotkaniu? Wielkie zdziwienie klub, który ma nie porównywalnie mniejszy budżet wygrywa z zespołem, który był murowanym faworytem. Już w pierwszych 45 minutach spotkania BATE strzela trzy bramki, kontroluje spotkanie do końca i pozwala sobie strzelić tylko jedną bramkę. W meczu nie było widać przewagi Lille, która była przed meczem: budżet, skład, drużyna, gra u siebie te czynniki nie pomogły zatrzyma młodych zawodników ze wschodnich kresów. Drugi meczu BATE u siebie z Bayernem, uskrzydleni wygrana z Lille podchodzili do spotkania, znów jako chłopcy do bicia i zrobili wielką sensację. 3:1 w meczu i pozycja lidera grupy, drugi mecz z nie porównywalnie lepszym utytułowanym zespołem wygrany. Po tych dwóch zwycięstwach przyszedł czas na dwie porażki z Valencią 0:3 u siebie i 4:2 na wyjeździe. I teraz znów spotkanie z drużyną, z którą zaczynali rywalizację. Lille tym razem nie jest faworytem, po czterech spotkaniach zajmują ostatnie miejsce, cztery porażki tylko 2 bramki zdobyte i aż 12 straconych. W ostatnim meczu z Bayernem kompletnie rozbici 6:1, gdyby zawodnicy z drużyny z Niemiec mieli więcej szczęścia i celności w sytuacjach pod bramkowych to spotkanie Bayern mógł by zakończyć wynikiem dwu cyfrowym. W dzisiejszym meczu BATE będzie chciało pokazać, że są dalej w grze mimo dwóch porażek z Valencią, nadal potrafią wygrywać. Zagrają na własnym stadionie przed własną publicznością z chęcią pokazania, że dwa pierwsze mecze to nie był przypadek, a dwa ostatnie to tylko wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Data i godzina: 20.11.2012, 20:45

Spotkanie: Valencia - Bayern

Typ: 2 (remis nie ma zakładu) DNB

Kurs: 1,53

Bukmacher: Tobet

 

 

 

Jednym z ciekawszych dzisiejszych pojedynków jest spotkanie Valencii z Bayernem. Obie ekipy mają na koncie po 9 punktów i zwycięzca tego pojedynku zapewni sobie awans z pierwszego miejsca w grupie. W pierwszym meczu między tymi drużynami górą byli Bawarczycy wygrywając 2-1. Wynik ten jednak nie do końca oddaje przebieg tego pojedynku, gdyż to Bayern zdominował zupełnie to spotkanie i tylko rozluźnienie w szeregach niemieckiej ekipy pod koniec meczu spowodowało, iż Valencia strzeliła bramkę. Gospodarze w lidze zajmują dopiero 8 miejsce co było spowodowane słabszą dyspozycją na początku sezonu. W ostatnich 3 meczach ligowych Nietoperze zdobyli 7 punktów pokonując m.in. rewelacyjne w tym sezonie Atletico Madryt. Jeśli chodzi o mecze przed własną publicznością Valencia jest w tym sezonie niepokonana, zarówno w lidze rodzimej jak i Lidze Mistrzów. Bawarczycy mimo, że do Hiszpanii przyjadą bez kilku kontuzjowanych zawodników, m.in. Robbena, Gustavo, Boatenga a pod znakiem zapytania stoi występ w dzisiejszym meczu Jakiego Martineza, w mojej ocenie są faworytami tego pojedynku. O randze tego pojedynku świadczy choćby fakt, iż w ostatnim meczu ligowym Jupp Heynces dał odpocząć kilku podstawowym graczom i dzięki temu Bawarczycy stracili kolejne punkty ligowe. Bayern jednak wciąż zdecydowanie prowadzi w lidze z 8 punktową przewaga nad Schalke. Tak więc w dzisiejszym meczu zobaczymy najsilniejszy obecnie dostępny skład Bayernu. Ten mecz będzie także okazją do rewanżu, gdyż ponad 12 lat temu właśnie Bayern pokonał w finale Ligi Mistrzów Valencię. Dziś więc przed gospodarzami okazja do rehabilitacji. Tak więc nikt w dzisiejszym meczu nie będzie kalkulował tylko walczył o zwycięstwo. Bawarczycy jednak prezentują się w ostatnim czasie dużo lepiej niż Valencia i to oni powinni zdobyc komplet punktów w tym pojedynku. Stawiam na zwycięstwo Bayernu ze zwrotem przy remisie.

 

Prognozowane składy:

Valencia: Alves - Pereira, Ricardo Costa, Rami, Cissokho - Viera, Costa - Feghouli, Jonas, Guardado - Soldado

 

Bayern: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Muller, Kroos, Ribery - Pizarro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Spotkanie : Galatasaray Stambuł - Manchester United

Typ : Powyżej 3.5 goli

Kurs : 2.85

Buk: Expekt

 

"Czerwone Diabły" po 4 kolejkach fazy grupowej mają 12 punktów na koncie i pewne pierwsze miejsce w grupie H. Stąd też Sir Alex Ferguson postanowił nieco ulgowo potraktować spotkanie z Galatasaray Stambuł. Do Turcji nie polecieli tacy zawodnicy jak David de Gea, Wayne Rooney, Robin van Persie, Antonio Valencia, Rio Ferdinand, Patrice Evra, Ryan Giggs i Paul Scholes, Nani czy Nemanja Vidić.

MU zagra więc dzisiaj z Galatasaray w mocno okrojonym (rezerwowym) składzie. Będzie to więc szansa dla gospodarzy, którzy wciąż walczą o 2.miejsce w grupie i jeżeli chcą je osiągnąć to powinni wykorzystać fakt, że MU zagra w takim a nie innym zestawieniu.

Ja zamiast grać tutaj zwycięstwo Galatasaray czy jakieś handi postanowiłem zagrać powyżej 3.5 goli w meczu. Galatasaray musi atakować, bo ich zadanie na ten mecz jest proste wygrać i zdobyć komplet punktów. Ponadto będą na pewno chcieli wykorzystać fakt, że MU zagra w mocno eksperymentalnym zestawieniu linii obrony z Rafaelem da Silvą, Scottem Woottonem, Chrisem Smallingiem czy Alexanderem Buttnerem, a jak pamiętamy już mecz z Bragą pokazał, że MU jeżeli nie gra w najlepszym zestawieniu w obronie to potrafi prezentować rywalom bramki.

Oczywiście nie liczę, że wszystkie bramki w tym spotkaniu strzelą piłkarze Galatasaray liczę bowiem również na kontry "Czerwonych Diabłów". Sir Alex Ferguson może nie zabrał czołowych swoich graczy ale w kadrze znaleźli się tacy zawodnicy jak Javier Hernandez, Federico Macheda, Danny Welbeck, Ashley Young, Michael Carrick i Darren Fletcher, co pokazuje, że jeśli chodzi o atak i pomoc to MU ma naprawdę solidnych zmienników i według mnie wcale nie będą skazani na porażkę w tym spotkaniu. Owszem komplikuję nieco sytuacja w obronie i myślę, że Galata jakieś bramki dziś strzeli ale według mnie nie będzie to jednostronne widowisko i obie drużyny powinny stwarzać sobie sytuacje bramkowe i je wykorzystywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 20.11.12 (18:00)

Dyscyplina: Pilka nozna, LM

Spotkanie: Spartak Moskwa - FC Barcelona

Typ: over 4,5 goli

Kurs: 3,80

Bukmacher: Unibet

 

To jest piata kolejka Ligi Mistrzow i postanowilem sobie wybrac do konkursu mecz Spartaka z Barcelona bo uwazam, ze moze to byc tak samo emocjonujace spotkanie jak to pierwsze w Barcelonie gdy Barca wygrala 3:2. Teraz mecz rewanzowy i on dla Rosjan nie ma realnie wiekszego znaczenia bo i tak zajma ostatnie miejsce w grupie bo dzisiaj nie ugraja zadnych punktow a tez malo prawdopodobne zeby wyprzedzili w ostatniej kolejce Benfice i zajeli 3 miejsce zeby grac dalej w LE. Tak wiec jesli Spartak nie ma nic do stracenia to powinien zagrac odwaznie i do przodu bo juz sie przekonal na Camp Nou ze mozna Barcelonie strzelac bramki a tam do 72 minuty przeciez Rosjanie nawet prowadzili. To dzisiaj u siebie powinni zagrac jeszcze odwazniej. A Barcelona to wiadomo ze pojdzie do przodu. Teraz prowadza w grupie ale po blamazu w Glasgow z Celticiem maja tylko 2 punkty przewagi nad Szkotami i to nie jest takie 100% zeby mogli sobie na luzie dzisiaj grac bo drugi taki slaby mecz i moga spasc zaraz na 2 miejsce. Mysle ze tak na pewno nie bedzie a Barca wygra wysoko bo bedzie mocno zmotywowana zeby sie zrehabilitowac za mecz z Celticiem bo dzisiaj bedzie to pierwszy wystep w LM od tamtej porazki w Glasgow. Rywal w sam raz do rehabilitacji bo Spartak to taki zespol ze ma dobra ofensywe ale slaba defensywe i jak cos strzeli to dwa razy tyle straci. Dlatego spodziewam sie fajnego widowiska z golami obu zespolow. Sztuczna murawa nie powinna byc przeszkoda dla Barcelony a nawet z ich technika gra na takim dywaniku rownym jak stol moze byc atutem Hiszpanow. Licze ze Barca wygra dzisiaj wysoko i zmaze plame po Celticu a przy okazji zapewni sobie 1 miejsce w grupie chociaz tu jeszcze by musial celtic punkty stracic w lizbonie no ale to akurat tez bardzo mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartak Moskwa - FC Barcelona

 

Zdaję sobie sprawę z faktów, które dają nadzieję gospodarzom, są to niewątpliwie wyniki z poprzednich lat osiągane na sztucznej nawierzchni stadionu Łużniki w Moskwie zarówno Barcelony i innych ekip hiszpańskich, często zespoły te sobie nie radziły. Za Spartakiem można rzec że przemawiają również dobre występy u siebie w tym, wygrali 5 z 6 spotkań, jednak były to przeważnie nikłe wygrane, a ogólnie w lidze nie spisują się jakoś rewelacyjnie i nie będzie łatwo zagrać w przyszłym sezonie znów w lidze mistrzów. Na pewno w temperaturze bliskiej 0, na sztucznej nawierzchni nie jest łatwo grać, jednak spróbuję przedstawić dlaczego jednak uważam że Barcelona dziś wygra pewnie. Spartak w meczu tym ma problemy kadrowe, w bramce zagra młody zawodnik poniżej 21 roku życia, ponieważ trzej zgłoszeni bramkarze do ligi mistrzów nie mogą zagrać z powodu urazów, dodatkowo w obronie która nie jest od dawna mocnym punktem Spartaka, ogólnie rosyjskich ekip nie zagra dziś Parshivlyuka. W pomocy radzić sobie będą musieli bez defensywnego Romulo, oraz skrzydłowych: Bilyaletdinova i McGeady'ego, a w ataku zagrać nie mogą Dzyuba i Welliton. Barcelona ma dziś o co grać i wydaje mi się że w pełni skoncentrowani osiągną swój cel. Spartak zapewne będzie chciał zagrać jak niedawno Celtic z Barceloną, jednak twierdzę że nie będą w stanie tego zrobić, ponieważ nie potrafią tak grać w defensywie, jedna stracona bramka i cały plan się rozsypie, a konsekwencją tego będzię ostateczna wysoka porażka. Barcelona zagra dziś w najsilniejszym zestawieniu z powracającymi do gry obrońcami: Pique i Puyolem. Trener Emery nie powinien dziś przerwać swej passy i w kolejnym trzynastym spotkaniu nie wygra z Barceloną. Według uznania można grać tylko zwycięstwo gości, ale dla odważniejszych proponuję zagrać któryś handicap.

2 -> 1.30 WilliamHill

AH(1,5:0) 2 -> 1.85 PinnacleSports

AH(2,5:0) 2 -> 3.50 Marathonbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godzina 18:00

 

Spartak Moskwa - Barcelona

over 3,5 gola

2,20

Pinnacle

 

analiza:

 

Przed nami pierwszy mecz wtorkowy 5 kolejki Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie staną Spartak Moskwa i Barcelona. Pierwszy mecz rozegrany na stadionie Barcy zakonczyl sie zwyciestwem podopiecznych Vilanovy 3-2. Padło aż 5 goli. Dzis uwazam, że moze byc podobnie, dlatego moim typem na dzis będzie over 3,5. Jak na mecz Barcelony jest dosc wysoki kurs na taki zakład bo wynosi 2,20. Goscie wystąpią w bardzo silnym skladzie. Messi, Pedro, Fabregas w ataku, Xavi, Bosquets, Iniesta w pomocy..na dzis chyba nie ma lepszego zestawienia na tych pozycjachw szeregach Barcelony. natomiast Spartak ma spore problemy kadrowe. Nie zagrają Romulo, Bilaletdinow, Parszywluk, Pareja, McGeady oraz Dziuba. Do ostatniej chwili watpliwy byl występ bramkarza Dykana, kóry ostatecznie zagra, jednak jego forma może byc nie najwyższa. Barcelona juz dzis będzie chciała zapewnic sobie awans z grupy i zamazac plame po przegranym spotkaniu z Celticiem. Sparta mimo problemów kadrowych równiez mysli o zdobyczy punktowej w tym pojedynku bowiem tylko zainkasowanie punktów z Barceloną daje dalsze szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek a więc jedno jest pewne..nie zaleznie ktora z ekip strzeli jako pierwsza gola to druzyna przegrywająca rzuci się w pościg za golem a tym samym odrobienie strat. Spartak przy stracie gola bedzie musiał zaatakować, nie bedą mieli nic do stracenia. Natomiast Barca jak to Barca, niezaleznie od wyniku zawsze atakuje. Zatem zapowiada sie naprawde ciekawy mecz. Licze na sporo emocji, akcji i oczywiscie na to co najwazniejsze w futbolu czyli bramki.

Stawiam powyżej 3,5 bramki. Wynikowo 1-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Spotkanie : Juventus Turyn- Chelsea

20.11.2012 godz. 20:45

Typ : Chelsea

Kurs : 4.75

Buk: Pinnacle

 

 

Wielki mecz dzisiaj w Turynie, naprzeciwko siebie stana mistrz Italii z Turynu oraz mistrz Anglii. Chelsea wyraznie obnizylo loty w ostatnim czasie i na pewno nie jest to powod do dumy dla wlasciciela tego klubu Romana Abramovicha. Dzis jego klub zagra o byc albo nie byc w dalszej fazie tych elitarnych rozgrywek, obie druzyny nieco oslabione przed tym wielkim klasykiem. Didier Deschamps w wywiadach dawal wiecej szans Juve, generalnie Juve u siebie nie przegrywa, jednak na 7 ostatnich meczy w Europejskich Pucharach 'Stara Dama' wygrala zaledwie 2. Chelsea zagra dzis bez Franka Lampard i John Terry, oboje zostali w Londynie bo lecza kontuzje. Do tego dochodzi fakt bardzo istotny wrecz kluczowy dla mnie, do skladu powracaja na to spotkanie Juan Mata, Oscar, Ramires i Branislav Ivanovic. Ostatnia porazka na The Hawthorns z WBA 2-1 pokazala jak duze to oslabienie, brak tych graczy. Dzis do skladu powinien wrocic takze Ashley Cole, po kontuzji reki.

Juve bez pwoaznych oslabien, ostatnie newsy mowia ze jednak Vucinic zagra dzis od pcozatku w ataku Juve. Chelsea powinna zagrac z Torresem, ostatnio nie prezentowal on wysokiej formy ale to jest chytry lis, on czeka na swoja okazje, i tu powinien blysnac. Wierze w Chelsea i taktyke Di Matteo dzis. Kurs bardzo wysoki, jak dla mnie mocno przesadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Data i godzina: 20.11.2012, 20:45

Spotkanie: Valencia - Bayern

Typ:Soldado strzeli

Kurs: 2,75

Bukmacher: Tobet

 

W kolejnym spotkaniu Ligi Mistrzów zmierzą sie Bayern Monachium i hiszpańska druzyny z Valencii.W lidze Bayern ostatnio zaledwie zremisował 1-1 z Nürnbergą ,a tydzien wczesniej na własnym boisku pokonali Eintracht 2-0 .Atulanie zajmują drugie miejsce w swojej grupie z tyle samoma punktami co gracze gospodarzy tylko z gorszym bilansem.Valencia w poprzedni weekend wygrała u siebie 2-1 z Espanyolem a na wyjezdzie zremisowali z Valladolid 1-1.Dzis licze na szybki mecz ,bo gracze obu ekip mają u siebie bardzo ofensywnie nastawionych graczy.Gospodarze na wlasnym boisku to zupelnie inna ekipa niz wyjazdowa ,Soldado ostatnio robi roznice dla graczy gospodarzy,a moze nawet strzeli bramke z rzutu karnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45

RSC Anderlecht - AC Milan

TYP: 1 DNB (zakład bez remisu)

KURS: 2,05

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze mistrzów w grupie C gdzie Anderlecht podejmie na własnym stadionie Milan. Oba zespoły walczą nadal o drugie miejsce które jest premiowane awansem do kolejnej fazy rozgrywek ligi mistrzów. Kursy są bardzo interesujące i bukmacherzy uważają że większe szanse na zwycięstwo mają goście tego meczu lecz ja uważam że gospodarze powinni być faworytem tego meczu. Gospodarze w lidze mistrzów są na trzecim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze i jeden mecz wygrali oraz jeden mecz przegrali. Wygrali oni z Zenitem 1:0 a przegrali z Malagą 0:3. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i jeden mecz zremisowali i jeden mecz przegrali. Zremisowali oni z Milanem 0:0 i przegrali z Zenitem 1:0. A więc jak widać potrzebują tego zwycięstwa aby spełnić swoje marzenia i awansować dalej. W ostatnich meczach Anderlecht zaczął bardzo dobrze się prezentować to już nie jest ta sama drużyna która zremisowała bezbramkowo w pierwszym pojedynku z Milanem to jest drużyna nowa która nabrała świeżości oraz złapała kapitalną formę. Nowa chodzi mi w sensie psychicznym a nie transferowym :). W lidze belgijskiej powrócili oni na fotel lidera z dorobkiem 34 oczek i mają przewagę nad drugim zespołem czterech oczek. W ostatniej kolejce pokonali oni na własnym stadionie zespół który obecnie jest na szóstym miejscu 1:0. Dominowali w tym meczu lecz jak widać chcieli wygrać jak najmniejszym wysiłkiem bo pewnie już myśleli o meczu z Milanem. Natomiast goście tego meczu w lidze mistrzów są na drugim miejscu z dorobkiem pięciu oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których to dwa mecze zremisowali jeden z Anderlechtem a drugi z Malagą 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze w których to jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali. Wygrali oni z Zenitem 3:2 a przegrali z Malagą 1:0. A więc jak widać kompletnie zespół Milanu rozczarowuje lecz nie tylko w lidze mistrzów ale także w lidze Włoskiej gdzie znajduje się na 12 pozycji z dorobkiem 15 oczek. W ten sposób tracą 17 punktów do Juventusu i nie mają już szans na pierwsze miejsce lecz pewnie będą walczyć o europejskie puchary. W ostatniej kolejce zmierzyli oni się z Napoli na wyjeździe i przegrywali już 2:0 lecz udało im się odrobić straty w drugiej połowie i zremisowali 2:2. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy a sądzę że padnie również mniej niż 2.5 gola więc stawiam na skromne zwycięstwo 1:0 dla Anderlechtu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...