Skocz do zawartości

Liga Europejska 2012/13


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - UEFA Europa League

Spotkanie: Tottenham Hotspur - Olympique Lyon

Typ: 1

Kurs: 1,80

Bukmacher: Expekt

 

Data.14.02.2013 g.21.05

 

Analiza.

 

Dziś na White Hart Lane pojedynek wagi ciężkiej, bo chyba tak można nazwać starcie Tottenham Hotspur - Olympique Lyon w 1/16 Ligi Europy. Patrząc tylko na formę obu ekip, to zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze. Podopieczni Andre Villasa Boasa dwa ostatnie swoje mecze w Premier League rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając zarówno z West Brom jak i Newcastle. Olympique Lyon w lutym natomiast zanotował dwie porażki po 1-3, najpierw na wyjeździe z Ajaccio, a w ostatnią niedzielę u siebie z Lille. Można więc napisać, że w zdecydowanie lepszych nastrojach do dzisiejszego pojedynku przystępują gracze Tottenhamu.

Jako, że rozpoczyna się faza pucharowa to już nikt nie decyduje się wystawiać mocno okrojone składy na mecze Ligi Europy, również Andre Villas Boas zapowiedział, że na mecz z Lyon wystawi najlepszych swoich graczy jakich ma obecnie do dyspozycji (wiadomo, że nie zagrają kontuzjowani Younès Kaboul , Sandro , Jermain Defoe). Spekuluje się więc, że Tottenham rozpocznie w następującym zestawieniu to dzisiejsze spotkanie: Friedel - Assou-Ekotto, Vertonghen, Gallas, Walker - Dembele, Parker - Bale, Holtby, Lennon - Adebayor.

Co do drużyny gości to w kadrze na to spotkanie nie ma takich piłkarzy jak Arnold Mvuemba, Yoann Gourcuff i Jimmy Briand, mimo to skład jakim najprawdopodobniej wybiegną na murawę również nie wygląda najgorzej: Vercoutre - Dabo, Lovren, Bisevac, Reveillere - Gonalons, Malbranque - Ghezzal, Grenier, Lacazette - Gomis.

Obie drużyny podchodzą więc do dzisiejszego spotkania bardzo poważnie, co więc powinno zdecydować o wyniku spotkania? Forma - tutaj lepiej jak już wspomniałem wygląda zespół gospodarze, atut własnego boiska - Tottenham lepiej spisuje się w lidze przed własną publicznością, a i Lyon na wyjazdach w Ligue 1 gra słabiej niż na własnym terenie. Indywidualności - tutaj oczywiście myślę o niesamowitym Gareth'a Bale'a, który w Anglii wyrasta na jedną z największych gwiazd tamtejszej ligi i na pewno w takiej formie jakiej się obecnie znajduje jest wstanie poprowadzić "Koguty" do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska

Spotkanie: Anzhi - Hannover

Typ: over 1,5 gola Anży

Kurs: 1,72

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Gospodarze po przerwie zimowej będą musieli zagrać o dużą stawkę, przeciwnikiem będzie Hannover 96. Pierwsza połowa sezonu w ich wykonaniu była bardzo dobra, o mistrza będą walczyć z CSKA, ale następny mecz dopiero 9 marca, więc mogą w pełni się skupić na rozgrywkach europejskich. Goście w tym sezonie w środku stawki w Bundeslidze, bezpieczna pozycja, pewnie powalczą o kwalifikacje do następnego sezonu w LE. Jak dla mnie Anzhi powinno dzisiaj wygrać, by mieć zaliczkę na mecz w Niemczech, by w rewanżu zagrać na 0 z tyłu i zapewnić sobie awans już u siebie. Do klubu dołączył jak dla mnie super zawodnik Willian (Szachtar), zobaczymy jak się spisze, bo umiejętności ma ogromne. Doszedł jeszcze rozgrywający Jescenko, który miał dobry sezon w Lokomitivie. Anzhi pozbyło się Samby, poszedł do QPR ale ta dziura jest jak najbardziej do załatania. Hannover w tym sezonie bardzo słabiutko na wyjazdach, wygrali jak dotąd tylko 2 razy. Guus Hiddink w przerwie zimowej poukładał ekipę, w sparingu z Dynamem zagrali już bardzo dobrze, było widać ogromny potencjał w przodzie (2:2). Jak dla mnie 3 punkty dzisiaj zostaną na stadionie w Machaczkali. Widzę, że ktoś mnie w typie wyprzedził, więc zagram over 1,5 gola dla Anży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Liga Europejska

Data i godzina: 14.02.2013, 21;00

Spotkanie: Newcastle – Metalist

Typ: Newcastle/Newcastle (połowa meczu/cały mecz)

Kurs: 3,4

Bukmacher: Tobet

 

Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów, czas na te mniej prestiżowe rozgrywki, czyli Ligę Europejską. W jednym z ciekawszych do typowania spotkań Newcastle podejmie Metalist Charków. Gospodarze w Premier League spisują się znacznie poniżej oczekiwań, gdyż zajmują dopiero 16 miejsce w tabeli i mają tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Ostatnio jednak po wzmocnieniach w zimowym okienku transferowym gospodarze zaczęli grać znacznie lepiej. Co prawda w ostatnim meczu ligowym Newcastle przegrało z rozpędzonym Tottenhamem, ale wcześniej odniosło dwa zwycięstwa w tym z Chelsea 3-2. Ukraińcy niespodziewanie wygrały swoją grupę eliminacyjną, w której byli z Bayerem Leverkusen, Rapidem Wiedeń oraz Rosenbergiem. Metalist zajmuje 4 miejsce w lidze rodzimej a do 2 w tabeli Dnipro tracą tylko 2 punkty i wciąż pozostają w walce o zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. W lidze ukraińskiej trwa jednak przerwa zimowa i to może zaważyć na wyniku tego pojedynku, gdyż goście dawno grali meczu o stawkę. Poza tym Sroki powoli się odradzają i z meczu na mecz grają zdecydowanie lepiej, o czym świadczy m.in. nie tak dawne zwycięstwo przed własną publicznością z Chelsea. Myślę, że gospodarze od początku zdominują to spotkanie i już w pierwszej połowie obejmą prowadzenie i nie oddadzą go do końca meczu. Dobre wyniki w Lidze Europejskiej w pewnym stopniu zrekompensują kibicom stracony już dla Newcastle sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Europy P. Nożna

Spotkanie: Hannover 96 - Anży Machaczkała

Typ: Anży DNB

Kurs:2.15

Godz:21.05

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Jutro według mnie drużyna z Rosji jedzie dopełnić formalności z pierwszego spotkania niby jest ta zaliczka z pierwszego meczu mo aż 3:1 ale w futbolu wszystko jest możliwe i 2:0 dla Hanoweru jutro zamknęło by sprawe awansu . Chodzi mi głównie o to że jutro Anży jedzie zwyciężyć bo dalej są w okresie przygotowan do sezonu dlatego nie ma miejsca na bład zwłaszcza że mogą odnieść zwycięstwo w Lidze Europy bo takie kluby jak Atletico czy Napoli totalnie odpuściło sobie te rozgrywki przegrywająć odpowiednio 0:2 / 0:3 u siebie . Uważam że kurs 2.15 w bezpiecznej opcji DNB jest do pogrania siła rażenia w ataku Anzhi jest ogromna do tego doszedł jeszcze Taison . Uważam że Anzhi może jutro po raz drugi pokonać niemiecki zespół dlatego po takim kursie warto coś pograć w bezpiecznej opcji Anzhi +1 1.55 kurs też dobry do dubelka ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy, g.19.00

Spotkanie: KRC Genk - VfB Stuttgart

Typ:2

Kurs: 2.35

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

W pierwszym spotkaniu rozegranych na Mercedes-Benz Arena mimo, że przewagę w tym spotkaniu miał zespół VfB i był na pewno bliższy odniesienia zwycięstwa (bramka na 1-1 padła dla Genk już w doliczonym czasie gry) to jednak nie udała im się ta sztuka. Przed rewanżem wydaje się, że w lepszej sytuacji są piłkarze z Jupiler Pro League ja jednak większe szansę na awans wciąż daję podopiecznym Bruno Labbadia.

Warto bowiem odnotować, że w tym sezonie VfB zdecydowanie lepiej w rozgrywkach Ligi Europy radził sobie na wyjazdach. W grupie zajął 2.miejsce z dorobkiem 8 punktów z czego 6 wywalczył właśnie na wyjazdach, wygrywając z FC Copenhagen 2-0 i Steaua Bucharest 5-1, do tego dodajmy, że VfB w ostatniej kolejce 1.Bundesligi w końcu się przełamał i po serii 5 spotkań przegranych wygrali swój mecz 1-0 z TSG Hoffenheim, a miało to miejsce w meczu wyjazdowym.

W porównaniu do pierwszego spotkania trener Genk Mario Been musi sobie radzić bez swojej największej gwiazdy czyli Jelle Vossena, który w ostatnim meczu ligowym doznał urazu i nie znalazł się tym samy w 20-osobowej kadrze na to spotkanie. Problemy po ostatnim meczu ligowym miał też bramkarz Laszlo Köteles ale on w porównaniu z Vossenem w kadrze na ten mecz się znalazł. Oprócz Vossena w kadrze Genk na to spotkanie nie ma również Nadsona Sandy Walsha, Anthony Limbombe i Ayub Timbe Masika. Jeśli chodzi o VfB to za kartki nie zagra Georg Niedermeier, natomiast z powodu kontuzji wciąż poza kadrą meczową są Cacau, Tunay Torun, Tim Hoogland czy Mamadou Bet-at-home.

Osobiście nie mam wątpliwości, że zdecydowanie bardziej bolesne będzie osłabienie Genk brakiem Vossena, który w tym sezonie licząc wszystkie rozgrywki zdobył dla swojego zespołu 22 gole i zaliczył 7 asyst! Myślę, że jeżeli VfB poprawi skuteczność w porównaniu z pierwszym meczem to dzisiaj nie tylko awansuje ale też powinien rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść w regulaminowych 90 minutach i wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska

Spotkanie: Rubin Kazań - Atletico Madryt

Typ: Rubin DNB

Kurs: 1,83

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Do zagrania tego typu skłania mnie fakt, że rewanż jest chyba już przesądzony, a po drugie do Kazania Atletico jedzie bez kilku ważnych graczy, co jest sygnałem, że pogodzili się z porażką i zajmą się już samą ligą. Do Rosji nie pojadą:

Diego Costa 18/4

Diego Godin 23/1

Juanfran 22/0

Filipe Luis 20/0

Emiliano Insua 0/0

Tiago 18/2

Gabi 23/0

Arda Turan 22/4

Koke 20/3

Pojechał skład okrojony,a trener Rubina nie do końca jeszcze określił powołania, ale myślę że będzie to mocna paczka. Falcao niby pojechał ,ale będzie wspierany bardziej młodymi zawodnikami, bo Atletico będzie chciało zakończyć dobrze przygodę z LE, a presja na nich nie ciąży, bo wygrali 2 z 3 ostatnich edycji.

Mam nadzieję, że Rubin w końcu się u siebie przełamie i spróbuje wygrać oba mecze z hiszpańskim zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europejskie puchary - Liga Europejska

Spotkanie: Metalist Kharkiv - Newcastle United

Typ: Powyżej 3

Kurs: 3.02

Godz: 19:00

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza: Runda rewanżowa w Lidze Europejskiej będzie bardzo ciekawa, w wielu spotkaniach w pierwszej fazie dwumeczu padły ciekawe wyniki i może dojść do kilku niespodzianek. Ja chciałbym skupić się na spotkaniu rozgrywanym w Charkowie. Metalist na własnym stadionie podejmie drużynę Newcastle United. W pierwszym meczu pomimo wielu dogodnych sytuacji padł bezbramkowy remis. Niektórzy za ten wynik winią arbitra, który nie uznał dwóch bramek zdobytych dla zespołu z Anglii. Wielokrotnie mówi się, że Metalist na własnym boisku jest bardzo silny. W pucharach rzeczywiście prezentuje się bardzo dobrze, wygrywając spotkanie za spotkaniem. Jednakże goście zapowiedzieli przed tym dwumeczem, że zrobią wszystko aby wygrać ten puchar także można spodziewać się ciekawego widowiska. Obie drużyny w swoich ligach mają średnią bramek około trzech na mecz, co także dobrze wróży przed dzisiejszym spotkaniem. Uważam, że mając tak dobrych zawodników i niedosyt po pierwszym spotkaniu goście są w stanie strzelić przynajmniej dwie bramki a co za tym idzie gospodarze aby nie zachować szanse na awans powinni trafić te trzy bramki. Przed meczem można tylko przypuszczać jak potoczy się gra, jednakże w tym meczu czuć bramki i warto zaryzykować ten typ z ewentualnym zwrotem przy tylko trzech trafieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - UEFA Europa League

Spotkanie.Benfica - Bayer Leverkusen

Typ.obie druzyny strzela gola

Kurs.1,66

Bukmacher.Betsson

Data.21.02.2013 g.21.05

 

Analiza.

 

Dzisiaj mecze rewanzowe w Lidze Europejskiej i znowu powielam tym w meczu Benfica - Bayer Leverkusen.Typuje,ze padnie minimum po jednej bramce dla kazdej z ekip.w pierwszym spotkaniu malo goli i skromna wygrana Benficy na wyjezdzie 1-0.Niemcy,aby powalczyc musza dzisiaj cos strzelic i z pewnoscia rusza ostro do przodu.A w ekipie Aptekarzy naprawde ma kto bramki strzelac-Kiessling,Schurrle czy Castro.Natomiast Benfica bedzie z pewnoscia czekac na kontry i tacy zawodnicy jak Cardozo,Lima czy Moreno cos ustrzela.Zarty sie skonczyly i dzisiaj na pewno nie zobaczymy szachow tylko otwarta i ladna dla oka pilke.W ostatnim ligowym meczu zespol Leverkusen - pokonal u siebie Augsburg 2-1,natomiast Benfica sie strasznie meczyla u siebie z Academica wygrywajac skromnie 1-0 po golu w doliczonym czasie gry z karnego.Tak wiec widac,ze Benfica to zespol do ogrania i z cala pewnoscia dzisiaj zobaczymy wiecej goli niz ostatnio.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europejskie puchary - UEFA Europa League

Mecz:Olympique Lyon - Tottenham Hotspur

Typ:over 2,5

Kurs:1,85

Buk: Bet365

21.02.2013 19:00

 

Analiza:

 

Dziś o 19:00 dojdzie do starcia Angilków z Francuzami. Szanse są dość wyrównane, jednakże moim faworytem jest Tottenham. Anglicy wygrali trzy ostatnie rozegrane pojedynki (2:1 z Lyon, 2:1 z Newcastle, 0:1 z West Bromowich). Poza tym ostatnio zaliczyli dwa remisy i wpadkę z Leeds 1:2. Lyon natomiast gra bardzo brawurowo i efektownie w tym sezonie. Ostatnio wygrali z Bordeaux aż 4:0. Warto dodać, że aż w trzech z czterech ostatnich spotkań padały 4 bramki w jednym meczu. W dzisiejszym pojedynku obstawiam over 2,5. Lyon musi odrabiać straty i będą grać bardzo agresywnie. Zapewne obie drużyny strzelą min. po 1 bramce. Będzie to ciekawy mecz obfitujący w bramki, faule. Nie zabraknie w nim wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europejskie puchary - UEFA Europa League

Mecz:Plzen - Napoli

Typ:2

Kurs:3.10

Buk: Betsson

21.02.2013 21:05

 

Analiza

 

Bezwzglednym faworytem przed rozpoczęciem tego dwu meczu było oczywiscie wloskie napoli , lecz pierwszy mecz pokazał , że czesi są dobrym zespolem wygrali az 3-0 , trafili na dolek zespolu z wloch ktory w lidze 2 remisy i u siebie wpadka z sampdoria ... dzisiejszy mecz moze byc przelomowy napoli pojechalo ze wszystkimi pilkarzami i bd mogli zagrac na luzie , rozegrac sie bo nie maja nic do stracenia , a kazdy dolek sie konczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna LE

Spotkanie: Dnipro - Basel

Godz: 19:00

Typ: BTS

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

 

Przed nami rewanże w LE. Jednym ze spotkań będzie mecz pomiędzy Dnipro, a FC Basel.

W pierwszym meczu padła wygrania drużyny ze Szwajcarii. Piłkarze z Szwajcarii są w lepszej sytuacji

gdyż wygrali u siebie bez straty gola 2:0. Natomiast Ukraińskie Dnipro muszą odrabiać straty, jednak

wydaje mi się że nie uda im się zakończyć mecz bez straty gola. Zapowiada się ciekawy mecz, gdyż

zapewne obie drużyny będą starały się strzelić gola, Dnipro aby odrobić straty oraz Basel aby

powiększyć przewagę w dwumeczu. W Ukrainie nadal nie ruszyła liga, natomiast Szwajcarzy rozegrali już 2 mecze

w nowej rundzie, które wygrali. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, drużyna gospodarzy wcale nie jest na

straconej pozycji.

 

Mój typ: 3:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska(faza pucharowa), godz 21:00

Viktoria Plzen - SSC Napoli

TYP: under 1,5

KURS: 3,60

BUK: Bwin

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 21 rozpoczną się mecze w lidze europejskiej a ja wybrałem mecz między Viktoria Plzen z zespołem Napoli. Kursy na ten mecz są wysokie dlatego też wybrałem ten mecz.

 

Gospodarze tego meczu w lidze mają przerwę zimową lecz znajdują się w lidze na pierwszej pozycji z dorobkiem 34 punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 8 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 5 bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni również 8 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 6 meczy. A więc w lidze znajdują się na bardzo wysokim miejscu dzięki bardzo dobrej grze. Natomiast Napoli w lidze włoskiej są na 2 pozycji z dorobkiem 51 punktów i do lidera tracą 4 punkty. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to 9 meczy wygrali, 3 mecze zremisowali i 1 mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to 6 meczy wygrali, 3 mecze przegrali i również tyle samo zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 10 bramek.

 

Napoli przed rewanżem ma ciężki orzech do zgryźenia ponieważ u siebie przegrali aż 3:0 i ciężko będzie tą stratę odrobić ale na pewno będą chcieli pokonać swojego rywala i pokazać że tamten mecz to przypadek przy pracy. Ostatni mecz na własnym stadionie zremisowali z Sampdorią 0:0 i w tym meczu będą chcieli udowonić że potrafią wygrać. Czesi od meczu pierwszego nie rozegrali żadnego spotkania i dla nich będzie to moim zdaniem utrudnienie bo nie są w rytmie meczowym.

 

Sądzę że Napoli może wygrać i wynik będzie skromny bo Czesi ustawią się autobusem w bramce i sądzę że dużo bramek nie wpadnie w tym meczu dlatego też daje under 1.5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Liga Europejska - Play Offy

Plzen - Napoli

21.02.2013 21:05

Typ under 0.5 gola w drugiej połowie

kurs 4.33

buk William Hill

 

 

Analiza: W tym meczu trudno spodziewać się wielu emocji, Napoli które przed własną publicznością przegrało z Plzen 0-3, Tym razem będzie musiało grać na wyjeździe.Plzen w poprzednim meczu bardzo długo utrzymywał jednobramkowe prowadzenie od 29 min do 79, później nasilone ataki Napoli zostały zatrzymane zdobyciem kolejnej bramki przez Plzen.W poniedziałek 25.02 odbędzie się mecz ligi włoskiej Udinese vs Napoli z pewnością gościom bardziej zależy na Serie A w którym zajmuje drugie miejsce (uprawniające do gry w lidze mistrzów bez kwalifikacji). Jak na razie Napoli jest jedynym poważnym wrogiem dla Juventusu Turyn. Porównując najlepsze ligi w europie to tak naprawdę w lidze Włoskiej sprawa jest najbardziej zaciekła i otwarta (Niemiecka pewne prowadzenie Bayernu M. Angielska Manchesteru United Hiszpańska Barcelony)dlatego drużyna z Neapolu ma o co walczyć. Liga Europejska dla drużyn takich jak Napoli po prostu nie jest odpowiednią motywacją ,kibiców zazwyczaj jest mało i zainteresowanie takimi meczami jest niewielkie.Natomiast występ czeskiej drużyny na tym poziomie pucharowym jest dużym wydarzeniem.Uważam że Plzen przez cały mecz będzie grał ostro w defensywie i o ile Napoli nie strzeli kilku goli w pierwszej połowie to w drugiej odpuści grę o awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pilka nozna / Liga Europy / 07.03.2013 / 21:05

Tottenham vs Inter

Typ - 1

Kurs - 1.75

William Hill

 

Bardzo dobry mecz widze na jutro.

Mecz w ramach przecietnej Ligi Europy,gdzie na White Hart Lane koguty zmierza sie z Nerazzurri.

Dla mnie faworyt tu jest tylko jeden i sa to z pewnoscia gospdoarze.

Tottenham prezentuje sie bardzo dobrze w tym sezonie,w rodzimej lidze zajmuja wysokie 3 miejsce ze strata 5 oczek do Obywateli.

Mecze u siebie koguty glownie wygrywaja,rzadko kiedy zdarza sie porazka,ostatni raz na tym pieknym obiekcie wygral Wigan 1:0 mialo to miejsce 12 spotkan temu,dokladnie 3 listopada 2012 roku.

Od tamtej porazki podopieczni Villasa-Boasa rozegrali przed wlasna publicznoscia 12 spotkan z czego wygrali az 10,w bramkach 25:9 tak wiec bardzo dobrze.

Ostatnio pilkarze z Londynu wygrali derby z Arsenalem 2:1 wiec morale sa bardzo wysokie.

 

Inter w lidze plasuje sie na 5 pozycji ze strata 12 pkt do lidera Juve tak wiec niema mowy o szansach na tytul.

W klubie przeprowadzono wielkie zmiany jakis czas temu i to juz nie jest ten wspanialy Inter sprzed kilku lat,przybyli nowi zawodnicy i zespol wyglada juz inaczej,to juz inna druzyna,zdecydowanie slabsza niz kiedys.

Kibice maja w tym sezonie rozne nastroje a to ze wzgledu na rozne wyczyny swoich ulubiencow,np.ostatnio kleska wyjazdowa z Fiorentina az 1:4 - mecz arcy tragiczny w wykonaniu Interu a z drugiej strony remis derbowy z MIlanem,awans z Cluj i wygrana z Catabnia 3:2 -> Inter przegrywal juz 0:2.

Kurs jest bardzo dobry,nie widze wiekszych szans dla Interu jutro,Tottenham na fali,przed wlasna publika powinien zrobic sobie zaliczke przed rewanzem.

Nawet ten wielki Inter z Samuelem Eto'o na czele 3 lata temu nie dal rady grajac z Tottenhamem,przegrywajac 1:3,co prawda to juz historia i jutro mecz bedzie inny to jednak jutro Inter jedyne co moze ugrac to remis ale jest to malo realne,wszystko wskazuje na zwyciestwo gospdoarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Liga Europejska - Play Offy

Benfica - Bordeaux

21.05

Typ: Benfica (-1.5 AH)

kurs: 2.61

buk: Pinnacle

 

W tym meczu stawiam zdecydowanie na gospodarzy, którzy sa po prostu lepszą ekipą. Bordo nie może się odnaleźć od straty Gouffrana na rzecz Newcastle. Bez niego jakośc druzyny spadła anacznie. Widac to już było w dwumeczu z Dinamem Kijów, przy których wyglądali batrdzo blado i niezasłużenie awansowali do dalszej rundy. Myśle, że teraz Benfica pokaże im miejsce w szeregu. Bezfica to drużyna któa rok w rok rywalizuje w Europie, ma większe doświadczenie i zwłaszcza dobrze prezentuje sie u siebie. W lidze walczą z Porto o mistrza, nikt im nie może zagrozić, dlatego Beznfica nie boi się, że w lidze czeka ich cięzki mecz, bo nawet na pół rezerwowym skłądem biją tak 70 % druzyn. W poprzedniej rundzie wygrali dwukrotnie z Leverkusen czyli zdecydowanie lepszą ekipą niż Bordoeaux. Brodo stara się prezentowac aty-futbol, jak to wielu określa taki styl gry, czyli mało zaangażowania w ofensywie i skupienie sie na defensywie. Benfica ma jednak wszystko, aby ich rozmonotwać. Z dinamem być może wygrali, bo tamci nie byli w rytmie meczowym. Tutaj w moim mniemaniu Bordo nie ma żadnych szans i wynik dwumeczu rozstrzygnie się już w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europejska)

Mecz: Tottenham – Inter Mediolan

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 1,91

Bukmacher: WilliamHill

Data: 07.03.2013 godz: 21:05

 

Analiza:

 

W jednej z najciekawszych par 1/8 finału Ligi Europejskiej spotkają się drużyny Tottenhamu i Interu Mediolan. Kilka lat temu oba zespoły walczyły w jednej grupie w Lidze Mistrzów – wtedy po dwóch świetnych meczach oba zespoły ostatecznie wyszły z grupy – w Mediolanie Inter wygrał 4:3, natomiast na White Hart Lane padł wynik 3:1 dla gospodarzy.

Myślę że znów oba zespoły dostarczą nam wielu emocji i co najważniejsze bramek. Koguty znajdują się ostatnio w wysokiej formie, odniosły kilka cennych zwycięstw i zdobywają sporo bramek. Świetnie gra Gareth Bale, który praktycznie w każdym spotkaniu wpisuje się na listę strzelców, zdobywając wiele pięknych goli. Do składu wraca też Defoe, więc siła ofensywna będzie jeszcze większa.

Inter rozgrywa trudny sezon, po wielu zmianach kadrowych i odmłodzeniu składu, siła drużyny jest mniejsza. Młody trener postawił za to na grę ofensywną i w meczach Interu pada w tym sezonie sporo bramek, w Serie A zarówno u siebie jak i na wyjazdach średnia goli w meczach Interu oscyluje wokół trzech. Podobnie jest w rozgrywkach Ligi Europy – Inter gra nierówno: czasem wysoko wygrywa, czasem wysoko przegrywa, ale trzy gole padały niemal w każdym meczu z udziałem Mediolańczyków.

Myślę że w czwartkowym meczu również nie będzie kunktatorstwa i oba zespoły zagrają otwartą piłkę, walcząc o zwycięstwo. Nie jest łatwo przewidzieć kto wyjdzie zwycięsko z tej próby sił, natomiast jestem przekonany że padnie wiele bramek, a przynajmniej te trzy, dzięki którym polecany przeze mnie typ okaże się trafny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Liga Europy / 07.03.2013 / 21:05

Tottenham vs Inter

Typ - X

Kurs - 3.90

Bet365

 

Spotkanie, którego nie powstydziłaby się sama Liga Mistrzów. Tottenham - obecnie 3 w angielskiej Premier League podejmuje u siebie Inter - 4 jak dotąd siłę Serie A. Anglicy wyeliminowali w ostatniej rundzie po 2 emocjonujących meczach Lyon (2:1, 1:1), natomiast włosi pewnie Cluj (3:0, 2:0). Gospodarze są w naprawdę niezłej formie, od ostatniego starcia w Lidze Europy pokonali West Ham oraz wygrali prestiżowe derby północnego Londynu z odwiecznym rywalem Arsenalem. Gwiazdą zespołu jest będący w życiowej formie Bale, który strzela piękne bramki jak na zawołanie - w ostatnich 3 meczach zdobył 2 decydujące o wyniku bramki. Angielscy dziennikarze obliczyli, że gdyby nie Walijczyk to Tottenham miałby około 15 punktów mniej. Inter najpierw zremisował w derbach Mediolanu a następnie wygrali na wyjeździe z Catanią 3:2. I to właśnie do 3 w tabeli Milanu tracą zaledwie 1 punkt. W ekipie gospodarzy kontuzjowani pozostają Dempsey, Kaboul oraz Sandro. W bramce ujrzymy zapewne Brada Friedela, być może szansę gry od pierwszej minuty otrzyma Lewis Holtby. Pod znakiem zapytania stoją występy Dembele oraz Adebayora. W kadrze Interu znaleźli się m.in. narzekający ostatnio na kontuzje Ranocchia oraz Guarin, a także Antonio Cassano. Liczę na pełną mobilizację ze strony Interu oraz liczę po cichu na małą zadyszkę ze strony Kogutów. Mój typ 1:1. Początek spotkania o 21:05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna LE

Spotkanie - Viktoria Plzen : Fenerbahce

Typ - drużyna 1 powyżej 0,5 gola do przerwy

Kurs - 2.05

Buk - Sportingbet

Analiza :

 

Dziś chciałbym się przypatrzeć na LE i spotkanie naszych południowych sąsiadów Viktorii Plzen

z Tureckim Fenerbahce . Gospodarze mają wspaniały sezon i tak w lidze prowadzą co prawda tylko o jeden pkt nad Spartą ale zawsze miejsce nr.1 , mogą też poszczycić się dobrą serią i tak ostatnie 7 meczy to 6 zwycięstw pod rząd i ostatnio remis , dobrze im też idzie w LE i ostatnie 6 spotkań to 5 zwycięstw i 1 remis a zwycięstwa min. nad Atl. Madryt czy też ostatnio Napoli czyli jest świetnie , dziś na swoim terenie podejmują Fenerbahce i liczę że już w pierwszej połowie zdołają strzelić gola do tego typu pokusiła mnie ich statystyka bo popatrzmy np. w lidze ich stosunek bramkowy to 31:13 a średni czas strzelenia przez nich pierwszego gola to 40 min u siebie i 27 na wyjazdach co przynosi średnią 34 minuta i tak też w dzisiejszym spotkaniu liczę , uważam że forma jaką prezentuje na dzień dzisiejszy Viktoria Plzen pozwoli im wygrać dzisiejsze spotkanie aby do Turcji gdzie gra się raczej ciężko jechać z jakąś przewagą bramkową no i sam kurs 2.05 na zdobycie przez nich gola w pierwszej połowie uważam za wielki i skorzystam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna LE

Spotkanie: Stuttgart - Lazio

Godz: 19:00

Typ: Lazio

Kurs: 3,61

Bukmacher: Pinnacle

 

 

Zacznę moze od tego, iz kurs wystawiony przez buków to jakieś nieporozumienie.

Prawdopodobnie bierze się z tego, że Lazio gra słabo na wyjeździe i w dodatku dostała srogie lanie z Milanem w ostatniej kolejce..

 

.. ale przepraszam, może warto było by spojrzeć, z kim oni grają !!!

 

Stuttgart - 11 miejsce w Bundeslidze. W tym roku odnieśli tylko jedno zwycięztwo - z Hoffenheim 1:0. Jaki poziom prezentuje Hoffenheim chyba kazdy wie - walczą o utrzymanie i raczej nic im z tego nie wyjdzie. Co więcej Stuttgart gra znacznie słabiej u siebie niż na wyjeździe.

 

Dodatkowe value jak dla mnie to fakt, iz Lazio dobrze idzie z niemieckimi zespołami, co pokazali eliminujac w poprzedniej rundzie B. Moenchengladbach.

 

Reasumując Lazio nie jest może jakimś murowanym faworytem do wygrania tego meczu, ale głupotą było by nie skorzystać z takiego kursu. Według mnie

szanse rozkładaja się tak 40/60 na korzyść Lazio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Viktoria Plzen - Fenerbahce godz. 19:00

typ: 2

kurs: 3,60

BUK: Bet-at-home

 

Czesi już osiągnęli sukces awansując tak daleko,choć idzie im znakomicie myślę,że ich przygoda z Ligą Europejską zakończy się na spotkaniach z Fenercahce. Turcy mają za sobą dwa cięzkie mecze w lidze z Besiktasem 2-3 oraz w Pucharze Turcji 2-3. Teraz muszą skoncentrować się na LE . W poprzedniej rundzie Fenerbahce wyeliminowało BATE Borysów wygrywając u siebie 1-0 oraz remisując na Białorusi 0-0. Wcześniej byli w grypie z Marsylią,Borussia M-gladbach oraz AEL Limasoll. Zespół ze Stambułu w grupie wygrał wszystkie mecze wyjazdowe. Myslę,że podobnie będzie dzisiaj.

Czesi niespodziewanie wysoko rozbili Napoli 3-0 oraz 2-0 u siebie. W grupie byli z Atletico,Coimbrą oraz Tel Avivem ,Victoria natomiast wygrała wszystkie spotkania u siebie.

Zapowiada się bardzo wyrównany mecz,nie znacznym faworytem są gospodarze. Jednak uważam,że Turcy mają lepszą kadrę patrząc na nazwiska(chociaż te nie grają) , są bardziej doświadczeni na europejskich boiskach oraz mają większy budżet.

Victoria obecnie lideruje w Gambrinus Liga 1.Miejsce z 38 punktów i 31:13 bramki. Fenerbahce jest trzecie w Süper Lig - 40 punktów i 39:28 bramki.

Każda passa się kiedyś kończy i podejrzewam,że ten moment nastąpi dzisiaj wierzę w wygraną zespołu ze Stambułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchary Europejskie - Liga Eurpojeska

Spotkanie: Stuttgart - Lazio

Typ: Powyżej 2

Kurs: 1.57

Godz: 19:00

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza: Kolejna faza rozgrywek Ligi Europejskiej i kolejne spotkania, w jednym z ciekawszych dwumeczów Stuttgart zmierzy się z rzymskim Lazio. Nie ukrywam, że mam nadzieję, iż w tej rundzie padnie znacznie więcej wyników overowych niż to miało miejsce w ostatniej. Obie drużyny, zarówno Stuttgart jak i Lazio w LE były bardzo bramkostrzelne porównując je do innych zespołów. Stuttgart w ostatnim dwumeczu trafił trzy bramki, Lazio natomiast zanotowało pięć trafień. Obie drużyny grały ofensywnie i w miarę skutecznie także daje to nieco nadziei na kilka bramek w tym meczu. Uważam, że nawet z powodu, iż jest to pierwsze spotkanie nie będzie zachowawczej gry. Te ekipy preferują grę ofensywną. Żadna z ekip nie radzi sobie zbyt dobrze w swoich rodzimych ligach także Puchar może być ich szansą na udany sezon. Chociaż obiecująco wyglądają wyniki jakie padają w ich meczach w swoich ligach, tutaj będzie zupełnie inaczej. W każdym razie liczę na over 2.5 z małą pomocą zwrotu w wypadku tylko dwóch bramek. Uważam, że Lazio jest w stanie pokusić się dzisiaj o bramki, w takim wypadku Stuttgart też powinien coś strzelić aby nie stracić realnych szans na awans. Stawiam wynik trzy bramkowy, najprawdopodobniej 2-1 w którąś ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Liga Europejska - Play Offy

Steaua Bucharest - Chelsea 07.03.2013 19:00

Typ under 2.5 gola

kurs 1.64

buk:comeon

 

 

 

Analiza:Faworytem tego meczu jest teoretycznie Chelsea Londyn. Dla drużyny z Londynu rozgrywki ligi europejskiej nie mają zbyt wielkiego znaczenia.Steaua Bucharest w tym sezonie spisuje się znakomicie, w lidze stracili najmniej goli ze wszystkich drużyn ( piętnaście na dwadzieścia jeden meczy).Chelsea także dobrze gra w defensywie jedynie Manchester City stracił mniej goli w lidze. Steaua Bucharest ma aż dwanaście punktów przewagi nad drugim Astra i Pandurii tak więc spokojnie może skupić się na grze w lidze europejskiej.Podejrzewam że w meczu będzie bardzo dużo kalkulacji, gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zachować czyste konto bramkowe a celem gości będzie zachować jak najwięcej sił na niedzielne spotkanie z Manchesterem United (głównym atutem Chelsea w tym meczu będzie zmęczenie fizyczne przeciwnika po meczu z Realem Madryt). Uważam że atut własnego boiska Steauy Bucharest zwiększa szansę na trafienie mojego typu (gospodarze mają większy respekt do przeciwnika). To jest dopiero pierwszy mecz tej fazy pucharu tak więc ewentualne objecie prowadzenia jednej z drużyn nie powinno zmusić drugiej do chaotycznej i brawurowej próby nadrobienia wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska

Spotkanie: Tottenham Hotspur vs Inter Mediolan

Typ: Garteh Bale strzelcem bramki

Kurs: 2.15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Pierwszy mecz tej fazy Ligi Europejskiej i chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej rundy.Będący w dobrej formie i bardzo dobrze poukładany przez Andre Villasa Boasa Tottenham świetnie spisuje się w tym sezonie o czym najlepiej świadczy forma w Premiere League gdzie zajmują 3 miejsce a ostatnio grają jak z nut.White Hart Lane to na prawdę bardzo trudny teren na którym gra się bardzo ciężko.W tej edycji LE widać że Anglicy chcą wygrać a pomóc ma w tym jeden z najlepszych obecnie zawodników świata a mianowicie Gareth Bale.Walijczyk w ostatnich meczach strzela jak na zawołanie (w ostatnich 5 meczach przynajmniej 1 zdobyta bramka).Obrońcy rywali nie potrafią sobie poradzić z tak szybkim zawodnikiem jakim jest Bale i myślę że dziś nie uda się to obrońcom rywali.Na prawej stronie obrony zagra najprawdopodobniej Cristian Zanetti co będzie idealnym rozwiązaniem dla Garetha.Zanetti mimo swojego ogromnego doświadczenie i dobrej gry nie jest już tak młody, szybki i zwinny jak kiedyś i tak szybki zawodnik jak Bale nie powinien mieć problemów z jego minięciem co będzie mu otwierać wiele szans bramkowych o czym jestem przekonany.Inter ostatnio nie gra jakiejś bardzo dobrej piłki.Remisy i porażki zdarzają się mu coraz częściej (w ostatniej kolejce bardzo szczęśliwa wygrana nad Catanią).Traci wiele bramek i dziś na White Hart Lane powinno się to potwierdzić i sądzę że Gareth strzeli przynajmniej jedną bramkę przeciwko Interowi patrząc na to że naprzeciwko niego zagra mało zwrotny Zanetti co Walijczyk z pewnością wykorzysta.Kurs zaskakująco wysoki patrząc na formę Bale'a dlatego nie pozostaje nic tylko grać.

 

Przewidywane składy:

 

Tottenham: Fridel - Walker, Vertonghen, Dawson, Assou-Ekotto - Dembele, Parker - Lennon, Holtby, Bale - Defoe

 

Inter: Handanović - Zanetti, Ranocchia, Juan, Pereira - Cambiasso, Gargano - Guarin, Palacio, Alvarez - Cassano

 

sędzia: Antonio Mateu (Hiszpania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Anzy - Newcastle

Typ: 1/1 (ht/ft)

Kurs: 2,40

Buk: William Hill

 

W meczu inaugurującym 1/8 Ligi Europejskiej Anży Machaczkała podejmie na własnym boisku Newcastle United. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów są podopieczni Hiddninka. „Sroki” mają dość nieciekawą sytuację w lidze, gdyż mają tylko sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. W niedzielę przed nimi ważny mecz o „6 oczek” ze Stoke, który powinni wygrać. W szeregach gości zabraknie w meczu z Anży m.in.: Pappisa Cisse, Jonasa Gutierreza, Tima Krula, Fabricio COloccini, Yoana Grouffrana, czy Mathieu Debuchy. Gospodarze dopiero w sobotę wznawiają rozgrywki ligowe, ale mecze z HSV pokazały, iż nadal są w formie. Gospodarze przystąpią do tego spotkania bez znaczących osłabień. Mają spore bogactwo w ofensywie, gdyż grają tacy zawodnicy jak: Eto, Willian, Traore czy Boussoufa. Sądzę, że podopieczni Hiddinka od początku będą mieli inicjatywę i pewnie wygrają to spotkanie. Gospodarze powinni wykorzystać braki kadrowe „Srok” i przybliżyć sobie szansę do awansu do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Puchary Europejskie - Liga Eurpojeska

Spotkanie : Plzen - Fenerbahce

Typ: Obie strzelą bts

Kurs : 1.90

Godz: 19:00

Bukmacher : Bet365

 

Analiza:

Plzen są w znakomitej formie rozbili napoli 3:0 i u siebie 2:0 bardzo wysoko zaszli i nie chcą kończyć tej dobrej pasy . Ostatni mecz zremisowali 1-1 z ostrava,zajmują 1 miejsce w lidze czeskiej bilans bramek 31:13.Fenerbahce zremisowali 0-0 z bate a drugi mecz u siebie pokonali ich 1:0.Ostatni mecz przegrali 3:2 z besiktas w lidze tureckiej zajmują 3 miejsce bilans bramek 39:28.

Dziś moim zdaniem minimum obie drużyny strzelą po jednym golu gospodarze w lepszej sytuacji grają mecz u siebie i na pewno będą chcieli to wykorzystać . Liczę że bts po dobrym kursie powinien wejść bo obie drużyny chcą awansować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 19

Vfb Stuttgart - SS Lazio Roma

TYP: over 2.5

KURS: 2,25

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Stuttgart a zespołem Lazio. Moim zdaniem bardzo ciekawy zakład jaki dzisiaj jest to over 2.5 ponieważ oba zespoły szczelają dosyć dużo bramek. Gospodarze tego meczu w lidze niemieckiej są na 11 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to 3 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 20 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 13 meczy w których to 5 meczów wygrali, 2 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach13 goli i stracili 22 bramki. A więc jak widać na własnym stadionie grają źle natomiast goście tego meczu w lidze włoskiej są na 5 pozycji z dorobkiem 47 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 10 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 13 meczów w których to 4 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i 21 stracili.

 

Oba zespoły lubią strzelać bramki w ostatnich spotkaniach ligi mistrzów gospodarze tego meczu dwa razy kończyli mecz z 2 golami. Natomiast goście w pierwszym meczu w Niemczech z Moenchengladbach zremisowali aż 3:3. Na wyjeździe Lazio strzela jak i traci sporo goli.

 

Oba zespoły rozpoczną mecz w takich składach:

 

Stuttgart

Ulreich – Boka, Rudiger, Tasci, Sakai – Gentner, Kvist – Traore, Maxim, Okazaki – Macheda

 

Lazio

Marchetti – Radu, Ciani, Cana, Pereirinha – Hernanes – Lulic, Ederson, Onazi, Candreva – Kozak

 

Moim zdaniem w tym meczu padnie over 2.5 goli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Europejska 2012/13 7.03.2013g 21.00

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska

Spotkanie: tottenham-inter mediolan

Typ g,bale strzeli 2 gole

Kurs: 5.35

Bukmacher: Expekt

Do tego meczu Tottenham przystępuje w roli faworyta i nie bez powodu bowiem koguty droczą od zwyciestwa do zwyciestwa w premier legue zajmuja 3 miejsce .Oba kluby graly ze soba w sezonie 2010/11 w Lidze Mistrzów .Na San Siro Inter wygrywal juz 4:0 ale goscie nie zlozyli broni i zdolali strzelic 3 bramki a konkretnie zrobil to Gareth Bale .W Londynie zas Tottenham wygral 3:1.Na dzie dzisiejszy Bale gra wysmienicie i juz tylko patrzec jak opusci White Hart Lane .W lidze strzelił16 bramek i ustępuje tylko Van Persiemu z 19 bramkami i Suarezowi z 21 bramkami .MYsle ze dzis poownie uprzykszy wieczor Interowi i strzeli minimum 2 bramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europejska)

Mecz: Tottenham – Inter Mediolan

Typ: Tottenham

Kurs: 1,70

Bukmacher: Bet365

Data: 07.03.2013 godz: 21:05

 

Witam dzisiaj moją uwagę zwrócił mecz Tottenham – Inter Mediolan moim faworytem są oczywiście gospodarze gdyż ten sezon mają udany. Obecnie zajmują 3 miejsce w lidze Angielskiej. Nie przegrali od 12 spotkań w ostatnim meczu ligowym grali mecz derbowy z Arsenalem wygrali 2:1 mają wspaniałych skrzydłowych Bale i Lennon i mam nadzieje że w końcu odblokuje się Adebayor. Ostatnie na 5 meczy 4 zwyciężyli i 1 remis. Inter w tym sezonie sprawuje się słabo jak na ich możliwości. Na ostatnie 5 meczy 1 porażka 1 remis 3 zwycięstwa.

Ostatnio te drużyny spotkały się w 2010r. w rozgrywkach LM tottenham w pierwszym spotkaniu u siebie wygrał 3:1 ale na wyjeździe poległ 4:3.

 

Przypuszczalne składy:

 

Tottenham:

(Br)Lloris,(Obr) Assou-Ekotto, Vertonghen, Dawson, Walker, (Pom) Dembele, Parker, Sigurdsson, Bale, Lennon, (N) Adebayor

 

Inter:

(Br)Handanovic, (Obr) Pereira, Ranocchia, Silvestre, Nagatomo , (Pom) Gargano, Kovacic, Cambiasso, Guarin, (N) Cassano, Milito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans (trafione/podane): 7/13

Liczba pkt: 347

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europejska)

Mecz: Chelsea - Steaua

Typ: Chelsea (-1 EH)

Kurs: 2.00

Bukmacher: Sportingbet

Godz: 21:05

 

Jeszcze tydzień temu był bym skłonny postawic na awans Steauy, ale dzisiaj jestem zdecydowanie po stronie Chelsea. Od zeszłego czwartku wiele się zmieniło. Chelsea zagrała kapitalne zawody w niedziele z ManU ocierając sie o zwycięstwo i perfekcję w drugiej połowie. Świetny mecz Hazarda, Maty, Ramiresa, w obronie oprócz pierwszego kwadransa również świetnie się prezentowali. Druzyna ta ma wielki potencjał i było to widac w tamtym meczu. W Chelsea nie kontuzje ma ylko Romeu, który i tak by nie grał oraz Ba nie może grać jako że juz występował w tej edycji w barwach Newcastle. Wiele się dzieje również w samym klubie, mianowicie ostatnio Obi Mikel stwierdził, ze krytyka Beniteza przez fanów Chelsea źle wpływa na samych zawodników. Mam nadzieje, że dzisiaj kibice będa wspierać druzynę, Tak samo wypowiadał się Dessailly były gwiazdor Chelsea. Po części wiele słabych występów w ostatnim czasie było spowodowanych stosunkiem kibiców i tym co sie dzieje dookołoa Beniteza. Jak tenbedzie się mógł skupić na samej grze to skutek powinien być dobry. Właśnie Benitez jest również tutaj atutem Chelsea. Trener ten bowiem bardzo dobrze potrafi grac dwumecze, udowadniał to i w Walencii i przede wszystkim w Liverpoolu gdzieś w latach 2005-2009 druzyna ta była najlepiej grającą ekipa w Europie. W lidze czestu szło mu średnio, ale w fazach pucharowych zawsze wyjmował asa z rękawa. Steaua zagrał dobre zawody u siebie, po wątpliwym karnym osiągnęla śweitny wynik 1-0. teraz jednak na Stamford Bridge bardzo trudne zadanie przed nimi. Na wyjeździe Chelsea raczej nie podeszła w 100% do meczu, do tego długa podróż i w głowie mecz z United za 3 dni. Teraz Chelsea ma wszystkie atutypo swojej stronie i myślę, że odeśle z kwitkiem rumuńską drużynę. Bardzo ciekawy kurs jeszcze z Sportingbecie, który widocznie zaspał, bo reszta buków zjechała w dół z kursem na Chelsea, w Williamie czy Unibecie mamy ok. 1.75 za handi na Chelsea, a tutaj az 2.00. Nic tylko pobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubin Kazan - UD Levante godz. 18:00

typ: Rubin Kazań wygra oraz Poniżej 2.5 bramki

kurs: 3,50

Buk: William Hill

 

Dziś w Rosji dojdzie do rewanżu , w którym Rubin podejmie w Kazaniu hiszpańskie Levante. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Nie znacznym faworytem są gospodarze. Zespół z Kazania nie może w tym spotkaniu stracić bramki,ponieważ każdy gol dla drużyny z Walencji liczy się podwójnie. Jednak Rubin ostatnio bardzo dobrze spisuję się w defensywie. W tym roku stracili tylko jedną bramkę w meczu rewanżowym z Atletico. Wcześniej wygrali w Madrycie 2-0 długo broniąc się w dziesięciu,strzelając drugiego gola w samej końcówce. W miniony weekend Rubin pokonał inny zespół grający w LE - Zenit St.Petersburg 1-0 . Myslę,że under jest tutaj wskazany , Levante w ostatnim meczu ligowym również zremisowało bezbramkowo z Getafe. Rubin ogólnie traci bardzo mało bramek w ostatnich 10 spotkaniach tylko w meczu z Dynamo Moskwa stracił trzy gole. Natomiast trzy gole strzelił tylko przeciwko Interowi.

Liczę w tym spotkaniu na skromne zwycięstwo zespołu z Rosji w stosunku 1-0 ,2-0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...