Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Z mojego konta bankowego nie da się wysłać pisałem Ci w czwartek- nie dostaje sms z kodam

 

Mam kasę na MB mogę CI przelać - ewentualnie komus innemu wyśle a ta osoba przeleje tobie na konto bankowe.. (czytaj pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Pilnie potrzebuje 40 złotych dosłownie na 20 minut. Ponieważ mam środki na StanJames, które wygrałem w konkursie, ale niestety nie mogę ich wypłacić, ponieważ muszę najpierw dokonać depozytu. Jeżeli ktoś byłby tak miły i pożyczył to prosze na priv. Pieniądze oddaje z procentem. Mogę także pokazać screen że rzeczywiście tak jest. Mam nadzieje że ktos mi pomoże.

 

Pozdrawiam

Paweł M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka prosbe. Potrzebuje czlowieka z kontem w banku Pekao S.A (żuberek :D), ktory przeleje mi na konto 32 PLN a ja te kwote odrzucam w tym samym momencie na Moneybookers. Zalezy mi, aby zasilic konto bankowe jeszcze dzis, a instant przelew idzie gdy oba banki (zarowno ten, z ktorego wysylamy kase, jak i ten, do ktorego plynie) sa te same.

 

Jesli jest taka osoba na forum, prosze o PW najszybciej jak to mozliwe.

Pilne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden post, kazdy Ci zaufa :))

 

Wiem, że mam dopiero 2 posty, ale jeżeli ktoś mi zaufa, to wyśle screena że rzeczywiście mam kase na Stan James. Poprostu potrzebuje minimum wpłaty, aby odrazy zlecić wypłate. A że słyszałem że wypłata na MB trwa około 20 minut, to na tyle tylko chce pożyczyć. Pożyczam 40 złotych, oddaje nawet 50 zł. Poza tym mam udane wymiany na innych forach.

A jeżeli nie zaufa nikt, to będę musiał czekać aż kasa mi wpłynie na MB z banku normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew24 i kasa w max 15m na koncie mb

 

Tyle że ja musze iść do banku i wpłacić normalnie blankietem

 

To czemu tam nie pożyczysz? :zdziwiony:

 

Narazie sie nikt nie odzywa. Pomyślałem że tutaj sie ktoś znajdzie i pożyczy ale widze że jednak nie. Jestem w stanie oddać nawet 60 złotych, chce tylko wypłacić tą kaske. Ale cóż widzę że nie ma chętnych i w sumie sie nie dziwie, bo jestem nowy na forum, a w tych czasach nie ufa sie już ludziom przez oszustów

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jest sprawa potrzebuje pozyczyc 100 zl wiem ze to duzo oddaje max za 2 tygdonie ale najprawdopodobniej jakos na poczatku przyszlego tygodnia oddaje 20% wiecej.mam nadadzieje ze znajdzie sie ktos chetny. mam udane transakcje z BPL , Pershingiem , Kszysiem to np. moga poswiadczyc o mojej wiarygodnosci

 

EDIT:

 

nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...