Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Pożycze 7$ na MB pewnie nikt nie pożyczy no ale trudno :p a chce wpłacić do CD minimalny żeby wypłacić bo mam z tego quizu 30$ ale ugrałem już prawie 200$ :p i sobie chce 100$ wypłacić oddam jak mi CD wypłaci czyli pewnie na następny dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam bilet na Lige światową na jutrzejsze półfinały w Spodku :cwaniak: Bilet jest na oba mecze półfinałowe. Sektor niebieski odbiór jutro pod spodkiem cena: do uzgodnienia na gg ( na allegro lecą po chorych cenach 400-500 zł) :zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z uzytkownikow dostal dlugi termin na splate :lol: Jeden przycial, ale no problem.... Ogolnie ok, ale na glownym koncie mam niskie limity, chce sobie zostawic dla siebie, po drugie za duzo mam przelewow i wole byc ostrozny, ale na pewno jak juz pisalem zadnych pozyczek, tylko wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pożyczyć 120 PLN na Moneybookers. Jutro kończy mi się bonus urodzinowy w Bwin i nie chciałbym żeby przepadł. Oddaję we wtorek lub środę z tego względu, że zleciłem dzisiaj wypłatę z Expekta na MB, ale kasa od nich idzie 2-3 dni bankowe, czyli będzie u mnie koło wtorku lub środy. Zaraz jak będzie na moim koncie MB oddaję.

 

Pomóżcie, a będę wdzięczny.

Oświadczam, że nie ma żadnych obaw co do niewypłacalności z mojej strony.

Pożyczam - oddaję.

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...