Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie informuje iz z userem ziomal7264351 nie warto dochodzic w wymiany ani pozyczki, ok 3 tygodni temu pozyczylem mu kwote 17 zl ,ktora mialem otrzymac tydzien pozniej, niestety tej kwoty nie otrzymalem do tej pory. Nie jest to jaka kolwiek wysoka suma lae wole napisac aby na przyszlosc byl wiadomo, z kim mozna a z kim nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie bede sie klocil o grosze - NIE POLECAM, bo zawsze na kase od Ciebie czekalem miesiac jak nic.

 

napisalem pw, kiedy otrzymam zwrot:

Od: ziomal7264351

Do: pershing

Wysłany: 2007-11-19, 16:52

Temat: Re: pw Cytuj wiadomość

ema

narazie nie wiem bo jestem bez hajsu i ciemno mi sie widzi oddawac za kogos , nie ja polecialem w ch*** tylko on .. %-)

 

na gg tez jakos mowiles, ze oddasz....udlaw sie groszami :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycze 60 zl na moneybookers oddaje 70 zl do konca tygodnia jak cos pw ( udane pozyczki od bigbraine oddawalem przed czasem itp ) z gory dzieki ... bo dzis zagralby w tym turze na betway

 

powtierdzam, bez zarzutu gosc wywiazuje sie w terminie...

 

ziomal7264351 wisi wielu osobom kase

 

ten fakt takze potwierdzam...

 

quote="Bart"]100 zł przyjmę na MB jutro z samego rana oddaje

 

lepiej bys mi oddal, chyba ze pozyczasz by mi oddac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 40zl na Moneybookers, wplacam jutro na konto bankowe, gdyz dzis juz nie dam rady, a wyskoczyla taka fajna opcja. Chetnych zapraszam na PW.

Wciaz aktualne, potrzebuje na dzis na 22:00. Oddaje jutro wplacajac na konto bankowe, a nawet dzis, jesli do 17:00 otrzymam pozyczke na MB.

PW.

 

EDIT. Nieaktualne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...