Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Więcej czasu, sam jestem zainteresowany walką o jakąs nagrode,wiec zrobiłem tabelke która jest aktualna do dnia 28.02 godziny 15:00. Ścisk w czołówce, dzis swoje typy oddali już : krzosz1987,SeeloweN,LaMonf.

 

pre_1456668273__28.png

 

POWODZENIA :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd LaMof wziąłeś taki wysoki kurs na dzisiejszy mecz (chodzi mi o over 3.5) ?? Nigdzie (chyba) takiego nie było.

 

Masz napisane Unibet

 

 

http://www.oddsportal.com/soccer/netherlands/eredivisie/heracles-roda-2Z1E3u6U/#over-under;2;3.50;0najedz sobie na kurs i zobacz historie zmian :bz: Pzdr

 

SeeloweN zaraz to zrobie, po prostu cos sprawdzałem bo musze rozwiac watpliowsci własnie co do Twoich kursów.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwyciężcom z Lutego : SeeloweN, Logan13, zwyciezca wyślijcie swoje @ ze skrilla do bigbraine777. Sam odczuwam niedosyt bo troche pecha miałem, gdybym nie podał ostatniego typu to było by 3 miejsce %-) Powodzenia w MARCU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że akutat na przykładzie kolegi ale to odnosi się raczej do nas wszystkich. Szkoda natomiast, że piszę to ja a nie admini którzy wyraźnie myślą o czymś innym. 
Co to   :k:  za analiza? 
Panowie szanujmy się i swój czas, 3-4 zdania na analizę to jakaś farsa i powinna trafiać do kosza momentalnie. 
Krew zalewa jak widzi się coś takiego: 
"Ciekawy pojedynek szykuje się pomiędzy Cedevita a ostatnio w wyśmienitej formie  Darussafaka. Oba zespoły do tej pory mają po 2 zwycięstwa i 6 porażek.W Top 16 grupy. Jeden z tych zespołów ma nadal szanse na grę w ósemce najlepszych drużyn Euroligi. Darussafaka wygrał 2 z ostatnich 3 pojedynków obecnie są na miejscu  6 w tabeli.Natomiast Cedevita przegrywa wszystko.Cedevita jest w fatalnym formie, niedawno przegrali w lidze ABA z Partizanem aż 21 punktami.Darussafaka jest w całkiem dobrej formie, w ostatnich 5 meczach tylko 1 strata przeciwko Fenerbahce 67-65

 

http://obstawianie.c...16/#entry936870

 

:((  :((  :((  niech każdy spojrzy na to ze swojej strony i innych którzy piszą merytoryczne i przekonywujące analizy

. Nie mówię o sobię choć jak ja coś wrzucam na Pewniak dnia to zawsze gram to za min 1/3 polskiego najniższego miesięcznego wynagrodzenia netto.  :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już wałkowane xxxxx razy, w tamtym miesiacu dawałem ostrzezenia, za takie cos a nastepnym razem nie zaliczałem. Wszystkich analiz nie czytam bo nie mam na to czasu, jak widze kilka zdan to reaguje :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem kilka zdań jest lepsze od analizy, która zajmuje pół strony, ale opisywany jest stadion, miasto %-) Przede wszystkim powinien liczyć się przekaz typu nie zagra X i Y, czy w drużynie jelitówka i ostatnio iluś tam nie trenowało. Sam przestałem walić analizy jakieś długi, a po prostu wrzucam post i tam ważne informacje. Pozdro :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...